10 příkladů webových stránek Wix, které jsme naprosto zbožňováni

Vytvoření vlastního webu může být obtížné. Zvláště pokud nejste typ kreativy. Naštěstí tvůrci webových stránek, jako je Wix, poskytují sadu šablon, které můžete použít k vytvoření pěkných efektních webových návrhů..


Pokud jste absolutním začátečníkem při navrhování webových stránek, nebojte se! Wix má na výběr stovky krásných šablon as trochou práce. Váš web bude vypadat super úhledně a profesionálně.

Co nabízí Wix?

 • Cena od: 8,50 $ / měsíc
 • Plány: Connect, Combo, Unlimited, eCommerce, VIP
 • Náš test rychlosti: Test A / Uptime: 99,96%
 • PRO: Sestavte od nuly, vynikající webový editor.

wix-šablonyExistuje více než 500 hotových šablon Wix (viz všechny šablony zde).

Wix Review Navštivte online

Samozřejmě, pokud je to inspirace, kterou hledáte, máme vás na něž se vztahuje! Tento příspěvek navazuje na můj předchozí web Weebly.

Zaokrouhlili jsme 10 nejúžasnějších příkladů webových stránek Wix, které jsme navrhli a postavili pomocí přesně stejných nástrojů, jaké máte.

Poznámka: Máme populárního průvodce, jak používat Wix, další informace o vytvoření prvního webu Wix.

Podívejte se na tyto úžasné příklady skutečných webových stránek vytvořených pomocí Wix! povědět kamarádovi

Webové stránky o jídle postavené pomocí Wix

1. Sedm gramů Caffe

Příklad webové stránky Wix - Seven Grams CafféZdroj: Sedm gramů Caffé

Pomocí širokoúhlé jednostránkové stránky Seven Grams Caffé přitahuje návštěvníky svým domácím pečivem a řemeslnou kávou v jediné ústní vodě photo.

Pomocí jednoduchého a elegantního webového designu umístí Seven Grams Caffé své jídlo do popředí s ohlasy, výzvami sociálních médií, kontakty a galeriemi obrázků umístěnými o pár svitků níže.

2. Crustz

Jídlo webové stránky postavené s Wix - CrustzZdroj: Crustz

Tato cukrárna založená na Kuala Lumpur ví, jak se vypořádat se svým vkusem s designem svých webových stránek. Jakmile stránku načtete, budete uvítáni obrázkem jejich obchodu a jejich řadou pečivo na ústech..

Díky jednoduchému a čistému rozvržení webu mají návštěvníci snadný přístup ke své galerii, kontaktním informacím, seznamu pečiva a dalšímu obsahu díky efektivní nabídce v horní části.

Webové stránky elektronického obchodu vytvořené pomocí Wix

3. MAAPILIM

webové stránky elektronického obchodu vytvořené pomocí Wix - MAAPILIMZdroj: MAAPILIM

MAAPILIM nabízí ručně vyrobené výrobky pro péči o muže, které jsou minimalistické a elegantní. Jejich internetový obchod odráží stejnou filosofii pomocí jednoduchého obrazu, který zobrazuje jejich produkty a jediného tlačítka „Nakupujte nyní“, které návštěvníky vybízí k prohlídce jejich inventáře..

Čistý design a vyskakovací menu znamenají, že návštěvníci mohou snadno najít cestu kolem webu s malými problémy.

Portfóliové webové stránky vytvořené pomocí Wix

4. Linda Franzosi

Webové stránky portfolia vytvořené pomocí wixu - Linda FranzosiZdroj: Linda Franzosi

Pokud chcete vytvořit životopis nebo prezentovat své portfolio, stránka Linda Franzosi ukazuje, jak můžete vytvořit krásný a profesionální web pomocí šablon a nástrojů společnosti Wix..

Pomocí rozložení paralaxy mohou návštěvníci prohlédnout své dovednosti a kompetence, klienty, se kterými pracovala, a dokonce i její portfolio. Stránky také předvádějí její talent v oblasti správy obsahu a vizuálního designu s rozvržením, které je vizuálně atraktivní a přitom snadno ovladatelné.

5. French Knot Studios

Svatební web vytvořený s Wix - French Knot StudiosZdroj: Francouzská studia uzlů

Studia French Knot Studios umí upoutat vaši pozornost díky chytrému použití barev a prezentaci plné úžasných obrázků. Plánovač butiků, svatební design a stylingové studio strategicky umisťovalo sociální tlačítka na začátek stránky, takže si návštěvníci mohou prohlížet svou Instagram a Pinterest stránku jediným kliknutím.

I jejich stránka portfolia je strukturována tak, aby poskytla podrobnosti o fotografiích pod její miniaturou.

6. Živočišná hudba

Portfolio webové stránky vytvořené s Wix - Animal MusicZdroj: Zvířecí hudba

Jedna z působivějších stránek portfolia, Animal Music vychází z nápadných designů s celou domovskou stránkou používanou jako jedna velká vitrína pro jejich velké portfolio.

Díky téměř jakémukoli textu jsou návštěvníci bombardováni videy, obrázky a dalšími a vytvářejí web, který je pro jejich značku skutečně jedinečný. Dokonce se ujistili, že drží tlačítka sociálních médií na stranách, aby lidé mohli sledovat jejich stránku kdykoli.

7. Liam Rinat

Liam RinatZdroj: Liam Rinat

Spousta designérů používá šablonu Wix k vytvoření některých docela ohromujících a krásných stránek. Přidejte Liam Rinat do seznamu s velmi jedinečně navrženým osobním webem, který se hodí „vizuálnímu vyprávění“.

S pouhými třemi tlačítky pro navigaci si lidé mohou vybrat, zda se chtějí podívat na jeho portfolio, kontaktovat ho, nebo se vrátit na domovskou stránku. Minimální tlačítka znamenají, že se stránky zaměřují výhradně na Rinat a nic jiného.

8. Sonja Van Duelmen

Sonja Van DuelmenZdroj: Sonja Van Duelmen

Sonja Van Duelmen používá své stránky k tomu, aby učinila prohlášení a toto prohlášení je: Jsem umělecká ředitelka. Celá její stránka je pouze jednou velkou stránkou portfolia, která ukazuje její brilantní práci pomocí různých stylů šablon mřížky, Ajaxu, zdiva, kolotočů a posuvníků..

Díky chytrému designu webu a efektivnímu využití efektu paralaxy se zdá, že stránka má větší hloubku a prostor, než se zdá.

Web Design Web Postavený S Wix

9. Kreativní hnědá sova

Webový web vytvořený pomocí Wix - Brown Owl CreativeZdroj: Hnědá sova kreativní

Brown Owl Creative ukazuje, co s Wixem můžete dělat v rukou úžasných designérů. Web na celé obrazovce předvádí smysl pro agenturu webdizajnu pro kreativní použití návrhů inspirovaných retro písmem a tlačítky.

Když umístíte kurzor myši na sekci, na kterou lze kliknout, přidali dokonce další detail ikony myši, která se změnila na ukazatel typu Windows 98.

Fotografie Webové stránky postavené s Wix

10. Hilary O’Leary

Webové stránky pro fotografie se vytvářejí pomocí Wix - Hilary O'LearyZdroj: Hilary O’Leary

Hilary O’Leary, fotografka se sídlem v Jižní Africe, plně využívá návrhů Wixových šablon k vytvoření ohromujícího webu, který předvádí její stejně ohromující obrázky africké přírody.

Pomocí efektu posouvání paralaxy dokáže zachytit pozornost svého návštěvníka pomocí jednoduchých (přesto krásných) vzorů a výkonných představ o africké divoké zvěři..

11. Thai Pham

Thai PhamZdroj: Thai Pham

Spousta designérů má tendenci jít přes palubu s jejich design webových stránek, ale Thai Pham jde naprostý opak tím, že používá jednoduché Wix Pro Gallery k vytvoření jeho webové stránky. Chytře klade důraz na své fotografie, které ukazují jeho schopnost zachytit krásné okamžiky.

Znovu to ukazuje, že v rukou dobrých kreativ můžete vytvořit úžasné weby na Wixu s nejjednodušším designem.

Osobní webové stránky vytvořené pomocí Wix

12. Karlie Kloss

Osobní webové stránky vytvořené pomocí Wix - Karlie KlossZdroj: Karlie Kloss

Viděli jste, jak Karlie Kloss hodně propaguje Wixe a je snadné pochopit proč. Její web je skvělým příkladem toho, jak výkonné jsou šablony a nástroje, které Wix nabízí.

Stránka byla navržena výhradně společností Kloss a zdůrazňuje všechny důležité detaily. Její nejnovější práce na domovské stránce spolu s tlačítky sociálních médií, projekty a kampaně a její iniciativa Kode with Klossy.

13. Sergio Aguero

Sergio AgueroZdroj: Sergio Aguero

Oficiální web mistrovství Manchester City Sergio „Kun“ Aguero je stejně pozoruhodný jako jeho fotbalové dovednosti. Díky ohromující šabloně Wix poskytuje web Aguero svým fanouškům všechny informace, které potřebují o fotbalové superstar, včetně jeho příběhu, statistik a přítomnosti sociálních médií.

Navíc, jeho webové stránky jsou také viditelné ve dvou jazycích, angličtině nebo jeho rodném Espanŏl. Tímto způsobem si jeho fanoušci z Argentiny a z celého světa mohou přečíst o jeho přípravách na mistrovství světa nebo Ligu mistrů

Práce se šablonami Wix

Jednou důležitou věcí, kterou byste měli vzít na vědomí, když používáte šablonu Wix, je to, že nemůžete změnit novou šablonu pro web Wix, který jste vytvořili. Jakmile vyberete šablonu a přidáte do ní obsah, nemůžete změnit jinou šablonu.

Pokud chcete použít jinou šablonu, musíte s novou šablonou vytvořit nový web. Po vytvoření nového webu musíte přeneste svůj plán a doménu na nově vytvořený web. Pokud je vaše doménové jméno registrováno u registrátorů domén třetích stran, musíte se ujistit, že je záznam DNS na nový web správně aktualizován.

Často kladené otázky na webových stránkách Wix

Jaké weby používají Wix?

Wix ovládá nejrůznější webové stránky po celém světě, od profesionálních portfolií, jako je Karlie Kloss, až po obchodní weby, jako je Real Graphene USA. Wix je druhým nejoblíbenějším tvůrcem webových stránek na světě podle podílu na trhu. Uživatelé spravují více než 300 000 domén.

Kolik stojí Wix?

Ceny za Wix se pohybují od 4,50 $ / měsíc do 24,50 $ / měsíc pro standardní webové stránky. Webové stránky elektronického obchodu stojí více a pohybují se v rozmezí od 17 $ / měsíc do 35 $ / měsíc. Na požádání jsou k dispozici i vlastní plány.

Další informace o plánech a cenách společnosti Wix.

Jaké jsou nevýhody Wix?

V závislosti na vašich potřebách mohou být plány Wix časem velmi drahé a hlavně se omezujete na podporu zdrojů pouze z ekosystému Wix. Wix také neumožňuje export webových stránek, takže přenos na jiného hostitele bude obtížný, pokud se v budoucnu rozhodnete přestěhovat.

Je Wix lepší než WordPress?

Wix je tvůrce webových stránek a WordPress je systém pro správu obsahu. Používání Wix je snadnější, ale nemá dlouhodobý potenciál WordPress.

Vlastní váš obsah Wix?

Wix nevlastní váš obsah, ale kvůli svému vlastnímu designu neumožňuje uživatelům exportovat jejich webové stránky.

Zabalení

Toto je jen několik z tisíců úžasných a profesionálně vytvořených webových stránek Wix v přírodě. Šílený počet návrhů a šablon, které jsou k dispozici ve Wixu, znamená, že žádné dva weby nebudou stejné.

Pokud se cítíte inspirováni úžasnými webovými designy, proč to nezačít dělat dnes?

* Překlad: EN ID

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map