10 nejlepších generátorů doménových jmen pro váš web

Ať už uvažujete o spuštění cestovního blogu nebo chcete pro svou firmu zřídit internetový obchod, budete potřebovat web. A co je důležitější, musíte pro svou značku zaregistrovat název (nebo název domény) a musí být chytlaví!


Pravděpodobně si myslíte: „Proč musím myslet na doménové jméno tak tvrdě? Nemůžu prostě jít s tím, co mám? “

Dalo by se, ale pak to pravděpodobně nebude dobré doménové jméno. A pokud chcete, aby váš blog nebo web uspěly, budete muset přijít s dobrým názvem domény, aby s ním šlo.

Co je to doménové jméno?

Název domény je snadno zapamatovatelná slova, která slouží ke komunikaci s DNS server web, který chceme navštívit. Server doménových jmen převádí přátelské jméno na adresu IP nebo naopak. (zdroj)

Pokud potřebujete trochu pomoci s vymýšlením domény, máme vás na něž se vztahuje! Podívejte se na náš seznam generátorů doménových jmen, které můžete použít k tomu, abyste si ušetřili bolesti hlavy, když potřebujete přijít na nové doménové jméno.

Poznámka: Pokud jste nevybrali název domény, můžete získat bezplatnou doménu s těmito webovými hostiteli:

 • InMotion Hosting 
 • Hostinger
 • GreenGeeks

1. Lean Domain Search

leandomainsearchLean Domain Search

Vytvořil Automattic, lidé za platformou WordPress.com a hlavní tým, který pracuje na samotném WordPress, je Lean Domain Search v současné době pravděpodobně nejpoužívanějším generátorem doménových jmen.

Použití je dost jednoduché. Stačí začít s jediným klíčovým slovem, poté vyberte možnosti vaší domény a nabídnou vám stovky nápadů na názvy domén, které jsou aktuálně k dispozici. Skvělé je, že dokonce zkontrolují, zda je jméno dostupné také na Twitteru!

2. NameMesh

namemeshNameMesh

NameMesh vám umožní rozdělit vyhledávání doménových jmen do osmi různých kategorií: běžné, podobné, nové, SEO, krátké, zábavné, extra a mix. To umožňuje více experimentálních názvů, které jste pravděpodobně neuvažovali.

Můžete také filtrovat jména na základě přípony domény, dostupnosti domény a také maxima. Pokud hledáte nové jméno pro svůj start, NameMesh může také to udělejte za vás.

3. NameStall

namestallNameStall

V programu NameStall neexistuje jediný nástroj, ale poskytují vám sadu generátorů domén, které můžete použít. Tři z užitečnějších, které můžete použít, jsou hlavní generátor názvu domény, tříslovný generátor názvů domén a rýmující generátor názvů domén..

I když se to může zpočátku zdát ohromující, ale jakmile to pochopíte, budete si moci vytvořit doménová jména, která jsou skutečně jedinečná. Experimentujte se „skupinami slov“, jako je „500 populárních prvních slov“, „základní anglická slova“ nebo dokonce „1500 populárních posledních slov“, abyste získali nekonečné možnosti s přizpůsobenými jmény pro svůj blog.

4. Busta jméno

bustaname-1Busta jméno

S názvem Bust A Name můžete pomocí jejich četných filtrovacích nástrojů najít doménové jméno, které odpovídá vašim požadavkům a konkrétním potřebám. Začněte filtrováním klíčových slov a poté vyberte klíčové slovo „začátek“ nebo „konec“. Poté vám nabídne seznam, který můžete filtrovat v závislosti na tom, jak přirozené chcete, aby název zní a jeho počet znaků.

Mají také možnost podívat se na převzatá doménová jména a schopnost filtrovat pomocí rozšíření, jako jsou .com, .net a .org.

Nemáte na mysli konkrétní klíčové slovo? Pomocí možnosti „Vytvořit náhodnou doménu“ můžete navrhnout jména, která jsou k dispozici. Pokud najdete ten, který se vám líbí, můžete jej uložit nebo zakoupit prostřednictvím odkazů na nejlepšího registrátora domén, jako je GoDaddy a NameCheap..

5. Nameboy

jmenný chlapecNameboy

Nameboy vám umožní najít názvy domén, které jsou k dispozici na základě zvolených klíčových slov. Nastavíte klíčová slova, která Nameboy poté sestaví seznam navrhovaných doménových jmen, které můžete použít.

Jejich výsledky vyhledávání také ukazují, která rozšíření jsou přijata a která jsou stále k dispozici. Například zatímco webhostingsecretreveals.com může být použit, můžete si místo toho koupit webhostingsecretreveals.net..

Můžete také zkontrolovat názvy domén, které jsou k dispozici pro další prodej, jakož i pomlčky a rýmování klíčových slov.

6. Wordroid

wordoidWordroid

Pokud chcete pro svou doménu získat větší smysl a kreativitu, měli byste určitě vyzkoušet Wordroid, generátor doménových jmen, který v podstatě tvoří slova, která vypadají hezky a jsou skvělá pro pojmenování blogů, produktů, společností a dokonce i doménových jmen..

Bezplatný a inteligentní nástroj pro pojmenování je jedním z kreativnějších generátorů jmen, protože v podstatě vytvářejí nová slova v různých jazycích. Dělají to pomocí svého speciálního nástroje pro generování jmen, který se řídí fonetickými pravidly, zatímco vytvářejí jména, která odvalují jazyk.

Můžete dokonce upravit určité parametry v rámci webu, jako je vzor, ​​délka slova, jazyk, úroveň kvality a dokonce i to, zda chcete zahrnout rozšíření domény nebo ne.

7. Puzzler domény

doménový hlavolamDomain Puzzler

Domain Puzzler se liší od většiny generátorů doménových jmen tím, že můžete použít více klíčových slov jako stavebních bloků pro generování dokonalého názvu domény. Na základě zvolených klíčových slov projde Domain Puzzler všechny různé kombinace, které můžete vytvořit, a současně zkontroluje, která z nich jsou k dispozici pro registraci..

Abyste ji mohli použít, stačí pouze poskytnout sadu klíčových slov, která chcete ve své doméně, vybrat požadovaná rozšíření a poté nástroj provede veškerou práci.

8. DomainHole

dírkaDomainHole

Ačkoli není tak rozsáhlý jako ostatní generátory doménových jmen, DomainHole stále nabízí celou řadu nástrojů (několik přesných), které můžete použít k vytvoření a název domény.

Kromě obvyklých nástrojů pro brainstorming můžete také hledat nedávno vypršená doménová jména a vytvářet jejich generátory náhodných domén. Pokud chcete, můžete dokonce určit a zkontrolovat všechna rozšíření domény a vyhledat perfektní název domény.

9. Domény Bot

domainsbotDomény Bot

Domains Bot nejenže dělá skvělou práci při vytváření zajímavých doménových jmen, ale také vám umožňuje vybrat synonyma, která chcete použít s původními klíčovými slovy. Kombinace těchto faktorů může vést k některým docela skvělým jménům, na která byste pravděpodobně ani nenapadli.

Abyste ji mohli používat, musíte nejprve vložit jedno nebo více klíčových slov. Poté můžete prostřednictvím počátečních výsledků přizpůsobit požadované TLD, přidat nebo změnit synonyma a dokonce přidat své preferované předpony a přípony.

Na začátku je spousta výsledků v oblasti domén velmi jednoduchá, ale jděte dále dolů a najdete některé docela zajímavé kombinace.

10. Panabee

panabeePanabee

U generátoru názvů domén, generátorů obchodních jmen a vyhledávacích nástrojů pro názvy domén, které se snadno používají, se s Panabee nemůžete pokazit. Je zajímavé, že se jim chtělo říkat Pandabee – bohužel už bylo toto doménové jméno převzato.

S Panabee můžete začít hledat doménové jméno zadáním dvou klíčových slov, která pak na základě těchto návrhů vyjmenují návrhy jmen. Pokud je převzato požadované doménové jméno, můžete se vydat na web pro registraci domén a zkontrolovat další dostupná rozšíření.

Kromě názvů domén s návrhem může Panabee také zkontrolovat, zda se požadované doménové jméno používá jako uživatelské jméno pro sociální média.

Závěr

Pojmenování firmy, která je cool a nezapomenutelná, není snadné. Obzvláště pokud to musíte u svého podnikání udržet na značce. Doufejme, že s nejlepšími generátory domén, které jsme uvedli výše, najdete název domény, který je k dispozici, a dobře popisuje vaši firmu a značku..

Už jste pro svůj blog vytvořili název? Pokud již máte úžasné jméno, budete pravděpodobně potřebovat úžasného webového tvůrce, aby si vytvořil svůj web. Dostali jsme vás pokryty tímto šikovným průvodcem webem!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map