10 nejlepších dodavatelů dropshippingů dostupných v roce 2020

Dropshipping může být velmi lukrativní záležitost, pokud bude provedena správně. Budujte svůj dropshipping obchod správně, vyberte správný výklenek produktu a najděte nejlepší dodavatelé dropshippingu to vše výrazně ovlivňuje váš úspěch. Tak populární je tento způsob plnění objednávky, který tvoří téměř třetina online obchodů.


Přizpůsobení nejlepších produktů dropshippingu s vaší výklenkem přichází prostřednictvím výzkumu a experimentování, ale jak se rozhodnete, který je nejlepším dodavatelem pro vaše podnikání v oblasti dropshipping? Naštěstí je to linka, kterou si nemusíte nutně vybírat – můžete pracovat s více než jedním dodavatelem.

Nejoblíbenější Dropshipping společnosti

1. AliExpress

AliExpress - nejlepší dodavatel dropshippinguS více než 100 miliony produktů je AliExpress jedním z největších dodavatelů dropshippingů (zkuste to tady!)

Cena: Volný, uvolnit

AliExpress se v Asii nepotřebuje, protože je to intelektuál Alibaba, čínské společnosti pro elektronický obchod. Hlavní rozdíl spočívá v tom, že Alibaba obvykle dělá velkoobchod, zatímco AliExpress uspokojuje drobné zákazníky. Považujte to za Amazonku Východu.

Je k dispozici od roku 2010 a má tu výhodu, že sídlí v regionu, který mnozí považují za světovou továrnu. To znamená rychlý přístup k téměř všem druhům spotřebního zboží za rozumné ceny. Pokud se však vaši návštěvníci nacházejí v regionech USA nebo EU, doprava může nějakou dobu trvat a přidat k objednávkám o něco více režijních nákladů.

Dropshipping s AliExpress může být jedním z několika způsobů. První je tradiční metoda, což znamená, že jakmile obdržíte objednávku, musíte ručně zadat údaje o kupujícím a transakci do systému AliExpress..

Dalším způsobem je použití Oberlo, aplikace, která se nachází na trhu aplikací pro tvorbu webových stránek Shopify. To vám umožní připojit obchod Shopify přímo k systému AliExpress, takže vše bude automatizováno.

Navštivte AliExpress

2. DHgate

DHgate - online tržištěDHgate se sídlem v Pekingu v Číně je online tržiště pro maloobchodní a velkoobchodní spotřební výrobky.

Cena: Volný, uvolnit

DHgate je další online trh založený na Číně, ale není tak velký jako Alibaba. Z tohoto důvodu web funguje jak na velkoobchodní, tak na maloobchodní platformě. Dnes nejen spojuje lidi s dodavateli v Číně, ale také zdroje z Vietnamu, Japonska a Turecka.

Jednou z jedinečných vlastností DHgate je to, že má Digital Trade Centers (DTC) v několika zemích po celém světě. Jedná se o fyzické prodejny, kde mohou prodejci zkontrolovat výrobky před přijetím rozhodnutí o partnerství. V současné době má DTC ve Spojených státech, Maďarsku, Austrálii, Španělsku, Rusku, Turecku, Spojených arabských emirátech a Peru.

Můžete pracovat přímo s DHgate nebo použít aplikaci, pokud jste na platformě Shopify. Nemají vlastní aplikaci, ale fungují, i když někdo volá ShopMaster.

3. Oberlo

Oberlo - dropship dodavatelOberlo je aplikace Shopify, která vám pomůže bezproblémově se integrovat s dodavateli dropshippingu (podívejte se na to!)

Cena: Startovací plán je zdarma

Spíše než být online tržištěm, jako je AliExpress nebo DHgate, je Oberlo integrátorem online trhu, který je speciálně navržen pro dropshipper k použití na Shopify. Tato šikovná aplikace vám umožňuje získávat produkty z více platforem a funguje jako centrální řídicí panel.

To dělá celý proces dropshipping hračkou, od nalezení produktů po jejich uvedení na vašem webu Shopify. Přestože je AliExpress hlavním zdrojem na Oberlu, spolupracuje také s integrovanou skupinou dodavatelů označovaných jako Oberlo Supply Marketplace. Většinou se jedná o Evropu, Severní Ameriku a Čínu.

Oberlo také nabízí další užitečné funkce, jako je analýza trendů prodeje, vícejazyčná podpora nebo dokonce rozšíření Chrome. Základní plán je zdarma, ale jak zvětšujete počet produktů, které prodáváte, možná se budete muset přihlásit k placenému plánu (který začíná od 29,90 $ měsíčně).

4. Zásuvka

Spocket - dropshipping dodavatel usaSpocket vám pomůže najít dodavatele dropshippingu se sídlem v USA / EU regionu (Více informací)

Cena: Od 12 $ / měsíc

Zatímco společnost Spocket může mít k dispozici omezený počet produktů a dodavatelů, odchyľuje se od spoléhání na dodavatele z Číny. Technicky jsou dodavatelé Spocket k dispozici ve 28 zemích, ale podle vlastního uvážení zůstává zaměření na hrstku, konkrétně na USA, Spojené království, Kanadu, Austrálii a Německo..

Díky tomu jsou pro mnoho dropshipperů, kteří doufají v globální dosah, trochu hitem a chybí jim. Pokud však máte v úmyslu vybírat a obsluhovat velmi specifické trhy, může být pro vás Spocket dobrou volbou.

Spocket má velmi omezený startovací plán, který si můžete vyzkoušet zdarma po dobu 14 dnů. Poté musíte zaplatit 12 $ měsíčně, abyste zůstali na stejném plánu – nebo více za lepší plán na prodej více produktů. Tato platforma je navržena pro použití s ​​WooCommerce.

Zjistěte více o naší případové studii Spocket zde.

5. SaleHoo

Saleshoo - velkoobchodníci a dodavatelé dropshippingSalesHoo je platforma, na které můžete najít velkoobchody i dodavatele lodí.

Cena: Od 67 USD / rok

SaleHoo je jednou z více jedinečných nabídek na tomto seznamu, protože je speciálně navržen pro dropshipper samotným bývalým dropshipperem. Má své vlastní tržiště dodavatelů, kteří podporují jak dropshipping, tak velkoobchodníky. Každý z nich je přezkoumává přímo zaměstnanci SaleHoo, takže je pravděpodobnější, že budou spolehlivější než ti na platformách, které obsluhují velké množství maloobchodníků..

Platforma SaleHoo funguje jako vyhledávač, díky čemuž můžete rychle procházet obecná vyhledávání do konkrétních kategorií a poté produkty, z nichž si můžete vybrat. Můžete také hovořit přímo s dodavateli prostřednictvím jejich stránek – skvělý způsob, jak získat více informací a získat důvěru.

SaleHoo bohužel nemá bezplatnou verzi a jsou k dispozici pouze dva plány – roční nebo doživotní. Pro vážného dropshippera však celoživotní plán představuje dobrou nabídku za dobrou cenu za peníze. Oba plány jsou zajištěny zárukou vrácení peněz.

6. Doba

Cena: Od 29 $ / měsíc

Doba je dalším produktovým trhem a klade nárok na hostování dodavatelů s celkem přes dva miliony nabízených produktů. Tento systém vám umožňuje zdroj produktů a poté je exportovat společně do seznamu ve vašem obchodě.

Tento zdroj zjevně není tak rozsáhlý jako AliExpress nebo dokonce DHgate a méně integrovaný než aplikace jako Oberlo. Funkce na místě jsou užitečné, ale v konečném důsledku slouží spíše pro pohodlí dropshipperů, kteří budou muset na svých koncích stále podnikat značné kroky.

Předplatné Doba se nemění podle objemu, ale dražší plány mají pokročilejší funkce. I když to může být normou, i počet dostupných produktů je omezen na jejich startovací plány – které se pohybují od 29 $ měsíčně.

7. Dropified

Ceny: Od 47 $ / měsíc

Dropified je integrační platforma, která umožňuje přístup k dropshippingovým produktům jak na AliExpress, tak na eBay. To je dobrá kombinace East splňuje West a nabízí dropshippers dobrou škálu produktů z celého světa.

Zde obsažené funkce jsou zaměřeny na bezproblémové operace a zahrnují výběr a načítání produktu, správu objednávek a automatizaci související s údržbou produktu (např. Aktualizace cen, inventář atd.). Kromě webů s eCommerce můžete také pracovat s Dropified na Facebooku, takže ve skutečnosti není potřeba vytvořit obchod s dropshippingem, abyste mohli začít prodávat.

Dropified odděluje své plány podle objemu produktu a funkcí, takže nováčci na jejich spodním plánu si mohou zvyknout na základní funkce, než se přesunou k lepším věcem. Ceny však nejsou levné a pohybují se v rozmezí od 47 $ za měsíc do 167 $ za měsíc.

8. Celosvětové značky

Ceny: 299 $ / rok

Worldwide Brands tvrdí, že nabízí přístup nejen k největšímu výběru velkoobchodních produktů, ale také k poskytování nejlepší kvality dodavatelů. I když je to možné, předchozí je velmi pochybný požadavek. Přesto, že je na trhu od roku 1999, je to zcela možné.

Stránka je zcela zaměřena na to, aby se stala galerií produktů a dodavatelů, takže zde není mnoho zvonů a píšťalek. Je to prostě obrovský fond zdrojů, který můžete použít k nalezení věcí, které můžete přidat do svého portfolia produktů dropship.

Worldwide Brands říká, že je to dobré pro obchody eBay a Amazon, ale protože je to adresář, bude fungovat s jakýmkoli médiem dropshipping, jako je vaše vlastní stránka elektronického obchodu. Za přístup k jejich dodavatelské základně účtují jednorázový poplatek 299 $.

9. Velkoobchod2b

Wholesale2b - tržiště pro spojení dodavatelů s dropshippers

Ceny: Od 29,99 $ / měsíc

Wholesale2b je jiné zvíře než většina zde uvedených značek. Ačkoli to funguje jako tržiště pro spojení dodavatelů s dropshippers, nabízí uživatelům mnohem víc, pokud jsou ochotni zaplatit cenu.

Základní uživatelé, kteří prostě chtějí přistupovat k dodavatelské databázi dropshipping, to mohou udělat zde a jednoduše ručně přenést produkty, které chtějí, do svých vlastních prodejních kanálů. Velkoobchod2b však díky své integračním možnostem pro širokou škálu platforem, jako jsou Shopify, BigCommerce, ECWID a WooCommerce, učinil jejich databázi mnohem dostupnější..

Má také plány pro ty, kteří chtějí prodávat pouze na eBay, Amazonu nebo na svých vlastních stránkách. Každý z těchto plánů je však zazpíván, takže pokud máte v úmyslu použít více než jeden prodejní kanál, budete se muset zaregistrovat do více plánů na velkoobchodě2b – což může výrazně nahromadit náklady.

10. MegaGoods

Ceny: Od 14,99 $ / měsíc

Ze všech zdrojů, které jsme zde uvedli, je MegaGoods jediný, který má spíše zaměřené místo na produkty, než aby vše vypsal pod sluncem. Klíčové oblasti zájmu jsou v oblasti spotřební elektroniky a budete moci najít vše, co souvisí se zvukem automobilu po herní zařízení.

Místo toho, aby působil jako prostředník, MegaGoods má skutečné vlastnictví všech produktů, které uvádí, takže vše pochází ze stejného zdroje. Dropshipping s nimi je jako pracovat s jedinou, masivní společností, která je navržena tak, aby dodávala pouze dropshipperům.

Zde získáte 30denní zkušební přístup do jejich databáze a poté je splatný měsíční poplatek za službu ve výši 14,99 $. Toto je jeden z nejfrekventovanějších a nejmenších dropshippingových systémů kolem, ale rozhodně vám neposkytne moc automatizačních nástrojů.

Navštivte MegaGoods

Závěr: Výběr pro spousty dropshipperů

Jak zřejmě můžete z tohoto seznamu říct, neexistuje žádné univerzální řešení pro dropshippery. V tomto případě je to dobrá věc, protože si můžete vybrat dodavatele, kteří požadují dropshipping, který nejlépe vyhovuje vašemu podnikání..

Ceny se také velmi liší a pokud provozujete slušně ziskovou firmu pro dropshipping, poplatky jsou ve většině případů zanedbatelné. Někteří z těchto dodavatelů jsou také velmi dobře zavedeni, takže by se nemělo starat o spolupráci s některými z nich.

Ti, kteří s Shopify pracují, i když se zdá, že vykazují mnohem větší tendenci k automatizaci a za to, co musí nabídnout, účtují velmi skromný poplatek. Přesto jde o to, že budete mít na výběr – mnoho možností.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map