10+ nejlepších bezplatných témat WordPress 2020 (zahrnuta témata WooCommerce)

Tento článek napsal Lana Miro.


Ať už chcete vyniknout blog WordPress, zdůraznit osobní portfolio, nebo reprezentovat internetový obchod, musíte vytvořit web s nejvyšší kvalitou. Někdy však máme velmi nízký rozpočet a musíme hledat to či ono, jak ušetřit nějaké peníze při spuštění webu.

Weboví vývojáři účtují hodně za web na klíč, některé hotové webové šablony mají značně vysokou cenu … Ale proč nezkusit vyzkoušet bezplatné webové stránky?

Taková řešení vám umožní poznat to nebo o tom procesy, motory, systémy a na konci dne vybudovat skvělý web, který vám pomůže zlepšit příjem. Chcete-li říct více, zdarma šablony mají téměř stejnou funkčnost a skvělý design, což vám dává potenciál vytvořit úžasný web.

Mohu pro své weby používat bezplatná témata WordPress?

Nejdelší dobu byla bezplatná témata často spojována s nízkou kvalitou a zbytečností. I když to v některých případech platí, nemůžeme popřít skutečnost, že miliony využívají bezplatná témata WordPress k napájení svých webů..

Proč?

Protože bezplatná témata se snadno používají, jsou jednoduchá a základní, což z nich činí ideální platformu pro ty, kteří neznají kódování nebo začátečník..

Ale to není vše, některé bezplatné šablony WordPress mohou ve skutečnosti poskytnout skvělý uživatelský dojem, který je vizuálně atraktivní a snadno použitelný. Pro běžného uživatele WordPress může být prémiová šablona příliš komplikovaná, protože obvykle obsahuje příliš mnoho funkcí, které nemusíte potřebovat pro jednoduchý web.

Několik dalších bodů o tom, proč byste měli jít za bezplatná témata WordPress:

 • Je to zdarma! Což znamená, že nemusíte nic utrácet. To je skvělé, pokud máte omezený rozpočet.
 • Ne všechna bezplatná témata mají nízkou kvalitu. Zřídka najdete téma WordPress se špatným a nepřehledným kódováním, protože každé téma je testováno pomocí standardů WP & pokyny.
 • Existuje řada poskytovatelů důvěryhodných témat. Tvůrci tematických jmen jako ThemeGrill, ThemeIsle a Theme Monsters jsou dobře známí svými kvalitními tématy.
 • Spousta z nich je freemium, což je v podstatě zdarma téma s prémiovým upgradem. Díky tomu můžete kdykoli přejít na prémiové téma s lepšími funkcemi a podporou.

Poznámka: Před instalací jakéhokoli motivu WordPress zde uvádíme seznam nejlepších webhostingů pro malé firmy, které byste měli zvážit.

Populární zdarma responzivní WordPress témata

Zde jsme pro vás připravili seznam 10+ bezplatných témat WordPress (Obecné, WooCommerce a Blog), které vám pomohou vyniknout profesionálním webem, ať už je vaše podnikání jakákoli. Tato témata se snadno používají a mají širokou škálu funkcí.

Neztrácejte tedy čas a zkontrolujte každé z těchto témat!

Nejlepší zdarma WordPress Témata

Jen + Ben: WordPress téma pro svatební plánovač

Jen + Ben - WordPress Téma pro svatební plánovačePodrobnosti | Ukázka

Jen + Ben je čisté WordPress téma s čistým a elegantním designem. Navzdory skutečnosti, že toto téma je zdarma, má všechny moderní a musí mít nástroje a funkce k vytvoření nádherného a vysoce funkčního webu, který převádí. Kromě toho byl navržen špičkovými špičkami v oboru, což klientům umožňuje vychutnat elegantní design a skvělou funkčnost.

Travelop lite: Zdarma téma WordPress pro cestovní blog

Travelop lite - Travel photo blog WordPress ThemePodrobnosti | Ukázka

Chcete sdílet své cestovní fotografie s publikem? Pokud ano, podívejte se blíže na toto bezplatné téma WordPress, které vám umožní splnit vaše sny bez jakéhokoli rozpočtu. Má snadnou a intuitivní instalaci a přizpůsobení procesů, takže absolutně není potřeba programátor.

PetInn: Plně citlivé téma WordPress pro zvířata & domácí zvířata charita

PetInn - Responzivní zvířata a domácí zvířata Charita WordPress TémaPodrobnosti | Ukázka

Petlnn je jedinečné téma WordPress, které bylo vyvinuto pro charitativní organizace a organizace domácích mazlíčků. Má kompatibilitu s křížovým prohlížečem, což umožňuje klientům vidět váš web bez ohledu na vyhledávací systém, který používají. Neváhejte a sdílejte své myšlenky, dechberoucí příběhy nebo hlavní zprávy na zabudovaném blogu.

Herní vývojové studio zdarma téma WordPress

Hry zdarma vývojové studio WordPress témaPodrobnosti | Ukázka

Téma je perfektním nástrojem k šíření slova o vašem herním vývojovém studiu! Má poutavý a plně citlivý design, předinstalovaný blog a mnoho dalších skvělých funkcí, které vám pomohou vyniknout skvělým webem. obohatit publikum o toto herní vývojové studio zdarma téma WordPress.

Grafique: Architite lite WordPress theme

Architekt Lite zdarma WordPress TémaPodrobnosti | Ukázka

Grafique je téma WordPress pro architekta lite free, které vám umožní profesionálně předvést své portfolio architektů. Téma má snadný proces instalace, který vám pomůže pokračovat s tématem v záblesku oka a bez nervozity.

Adveland: Attraction park WordPress téma

Zábavní park Adveland WordPress ThemePodrobnosti | Ukázka

Adveland je světlé bezplatné téma WordPress s skvělým designem a velkým množstvím prvotřídních funkcí. Jeho kompatibilita s křížovým prohlížečem vám pomůže představit vaši firmu všem zákazníkům bez ohledu na to, jaký prohlížeč používají. Kromě toho vás mohou klienti vždy kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Shapely: Jedna stránka zdarma WordPress téma

Shapely - One Page WordPress ThemePodrobnosti |Ukázka

Shapely je úžasné téma WordPress s designem připraveným pro mobilní zařízení a na sítnici. Součástí tématu je také uživatelsky příjemná dokumentace a snadný proces instalace. Pro zkrácení je práce s tímto tématem čistě potěšením.

Zdarma témata WooCommerce

Téma WooCommerce průčelí obchodu

Storefront - WordPress ThemePodrobnosti | Ukázka

Storefront je flexibilní téma WooCommerce, které bude představovat váš internetový obchod z nejlepší možné stránky. Dodává se s celou řadou moderních funkcí, které vám pomohou vybudovat úžasný online obchod, který převádí.

Drogový obchod zdarma WooCommerce téma

Drogový obchod zdarma WooCommerce témaPodrobnosti | Ukázka

Téma má design vhodný pro mobily a velký potenciál, aby se váš internetový obchod s drogami stal jedním z nejlepších ve výklenku. Díky tomuto tématu WooCommerce můžete ušetřit značné množství peněz jen proto, že je zdarma. Přesto má skvělou funkčnost a pútavý design.

eStore téma WooCommerce zdarma

eStore - zdarma WordPress téma WooCommercePodrobnosti | Ukázka

eStore je skvělé bezplatné téma WooCommerce, které vám umožní vytvořit vysoce funkční internetový obchod. Je optimalizován pro SEO, má kompatibilitu s křížovým prohlížečem, spoustu vlastních widgetů a řadu dalších skvělých nástrojů a funkcí. Neváhejte a podívejte se na jeho ukázku!

Tyche téma eCommerce zdarma

Tyche - téma eCommerce zdarmaPodrobnosti | Ukázka

Potřebujete stylové téma k propagaci svého internetového obchodu? Podívejte se na toto téma eCommerce zdarma, které vás na první pohled zaujme. Zde máte elegantní posuvník webových stránek, chytlavý design a spoustu funkcí WooCommerce.

Téma WooCommerce pro domácí spotřebiče (Premium)

Domácí potřeby WooCommerce TémaPodrobnosti | Ukázka

Hledáte téma, které vám pomůže vyniknout v internetovém obchodě s domácími potřebami? Podívejte se na toto téma WooCommerce zdarma s celou řadou nástrojů WooCommerce. Nezabere vám to žádnou snahu přizpůsobit ji podle svého vkusu a účelu.

Zdarma WordPress Blog Témata

Cento zdarma téma blogu WordPress

Podrobnosti | Ukázka

Pokud hledáte čisté a krásně navržené téma blogu WordPress, může být pro vás to pravé Cenote. Má různé možnosti topografie, barev a rozvržení k vytvoření jedinečného dechberoucího blogu. Toto citlivé navržené téma bylo vytvořeno s ohledem na SEO, což vám umožní snadno vytvářet jakýkoli typ blogů.

Amadeus téma blogu WordPress zdarma

Podrobnosti | Ukázka

Amadeus je bezplatné téma WordPress určené pro blogery a spisovatele. Je dodáván s plnohodnotným menu pro jednoduchou navigaci a vlastní funkce, jako jsou obrázky záhlaví paralaxy, vlastní widgety, nejlepší fonty pro blogy s plnou barvou, a další. Toto elegantně navržené téma blogu WordPress je 100% citlivé, SEO přátelské a připravené překlady.

Téma blogu ascendentního blogu WordPress

Ascendent - Víceúčelové téma WordPressPodrobnosti | Ukázka

Ascendant je čisté víceúčelové téma WordPress, které lze nejlépe použít pro blogování webových stránek a jakýkoli jiný druh podnikání. Můžete jej snadno přizpůsobit vašim potřebám a zdůraznit design pomocí bohatého výběru písem Google. Zákazníci si mohou váš web užít s jakýmkoli digitálním zařízením, protože Ascendant vyhovuje jakékoli velikosti obrazovky.

Shrnutí: Free WordPress Themes

Souhrnně řečeno, tato bezplatná témata WordPress vám umožní vyniknout skvělým webem i bez jakéhokoli rozpočtu. Máte tedy profesionální řešení s 0,00 $ na cenovce. Není to v pohodě? Více řečeno, tato témata mají úžasnou funkčnost, která vám umožní zapůsobit na publikum.

Mimochodem, jaké téma se vám nejvíce líbilo? Nebo možná máte svůj vlastní front-runner mezi bezplatným WordPress & WooCommerce témata? Neváhejte se podělit o své myšlenky v sekci komentářů níže. A zůstaňte naladěni na další! Hodně štěstí!

Lana Miro se zamiluje do krásného webdesignu. Ráda se podělila o své zkušenosti a prozkoumala něco zajímavého. Spolupracuje také s TemplateMonster. za pomoc všem najít nejlepší řešení pro své vlastní online projekty.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map