Top 5 najlepszych rozwiązań Ahrefs w 2020 r. W zakresie budowania linków

27

Kto nie lubi zdominować docelowych słów kluczowych na pierwszej stronie wyszukiwarek?


Jest więcej niż 200 czynników których Google używa do oceniania witryn internetowych, a dwa z nich mają największy wpływ. Pierwszy to treść, a sekundy to linki zwrotne. Możesz tworzyć zabijające treści, które zapewniają użytkownikom dużą wartość, ale jak analizować lub znajdować linki zwrotne konkurencji?

Ahrefs jest jednym z najlepszych narzędzi do analizy profili linków zwrotnych konkurencji, a także może być wykorzystywany do monitorowania linków zwrotnych dowolnej strony internetowej. Ale jest to trochę kosztowne, które skłania większość użytkowników do szukania alternatyw dla ahrefs. Jeśli jesteś w branży SEO od dłuższego czasu, możesz wiedzieć, że wszystkie najlepsze narzędzia SEO oferują podobne ceny jak Ahrefs.

Oto kilka powodów, dla których warto poszukać alternatyw dla ahrefs:

 • Bezpłatny plan nie jest już dostępny
 • To drogie narzędzie
 • Ich cechy trudności słów kluczowych nie są dokładne, jak powinny
 • Brak rozszerzenia Google Chrome

5 najlepszych alternatywnych rozwiązań Ahref do analizowania i budowania linków zwrotnych

1. SEMrush

SEMrush najlepsza alternatywa dla ahref

Na początku możesz pomylić widok interfejsu SEMrush z powodu funkcji, które są rozmieszczone na całym pulpicie nawigacyjnym. Ale w rzeczywistości program jest prosty w użyciu. To jest nie tylko narzędzie SEO ale zawiera zestaw przydatnych rzeczy, w tym

 • Analiza linków zwrotnych
 • Śledzenie pozycji
 • Planowanie reklamowe
 • Analizy ruchu i wiele więcej…

To jest kompleksowe rozwiązanie dla marketingu cyfrowego i wylewanie konkurencyjnych danych, co czyni go doskonałą alternatywą ahrefs.

Dzięki Semrush bardzo łatwo jest uzyskać szczegółowe dane o stronie internetowej konkurenta. Musisz tylko wprowadź swoją domenę konkurencyjną nazwa, a następnie zostaną wyświetlone statystyki imperatywne takie jak

 • organiczne słowa kluczowe i ich pozycje w Google
 • profil linku zwrotnego z kotwami
 • najwyżej ocenione słowa kluczowe.

Po dodaniu witryny konkurenta po prostu przejdź do bezpłatnych pozycji wyszukiwania z paska bocznego. Teraz zobaczysz słowa kluczowe wraz z liczbą wyszukiwań i pozycją w wyszukiwarce. SemRush powiększa również trudność słowa kluczowego każdego słowa kluczowego. W ten sposób możesz jak najlepiej wykorzystać Semrush i zdobyć cenne słowa kluczowe.

Opisuje także, jakie są najnowsze ruchy słów kluczowych konkurencji w wyszukiwarkach. I umieszczając pojedynczą domenę konkurenta Semrush wymień innych potencjalnych konkurentów i pomagając w ten sposób zaprojektować bardziej kompetentne strategie SEO.

Kolejną istotną funkcją, która jest bardzo przydatna, jeśli wiesz o docelowych odbiorcach, jest wybór lokalizacji. Narzędzie obsługuje ponad 100 lokalizacji. Teraz, jeśli wybierzesz USA, będzie się czołgać i wyświetlać informacje tylko o amerykańskiej publiczności. Po uzyskaniu informacji wystarczy dodać swój projekt w audycie SEO, Pomoże to poprawić SEO na stronie.

SEMrush może pomóc w planowaniu PPC. Za pomocą tego tylko jednego narzędzia możesz wykonać badania reklamowe i przeanalizuj konkurencyjne strategie reklamowe. Narzędzie propozycji słów kluczowych PPC znacznie pomaga w zarysowaniu kampanii AdWords. Wraz z reklamami displayowymi możesz mieć oko na konkurencyjne reklamy wideo i planować własne.

Niedawno przedstawili słowo kluczowe magiczne narzędzie który jest połączeniem kilku integralnych narzędzi badawczych i zapewnia bardzo kompleksowe szczegóły. Spójrz na zrzut ekranu.

Narzędzie magiczne słowo kluczowe Semrush

Niestety zarówno ahrefs, jak i Semrush nie są oprogramowaniem, na które każdy może sobie pozwolić. Ale w przeciwieństwie do ahrefs, Semrush oferuje darmowe konto która zapewnia do 10 zapytań dziennie. Ponadto możesz również uzyskać 14-dniowe konto próbne. Z drugiej strony, ahrefs nie zapewniają darmowego konta, a dla konta próbnego wymagają podania szczegółów płatności.

Semrush jest jednym z najlepszych narzędzi i jeśli możesz sobie na to pozwolić, musisz go użyć. Ale jeśli jesteś tylko początkującym blogerem, możesz tego nie potrzebować i możesz polegać na jego bezpłatnym koncie. Ogólnie rzecz biorąc, SEMrush to świetne narzędzie z mnóstwem funkcji, które prezentują raporty w różnych formatach i na pewno warte każdego grosza.

Odwiedź SemRush

2. SEO Power Suite

SEO powersuite all-in-one alternatywa dla ahref

SEO Power Suite oferuje program oparty na oprogramowaniu zamiast internetowego narzędzia internetowego. Aby korzystać z ich usług, musisz pobrać ich oprogramowanie na komputer lokalny, a następnie je zainstalować. Jest dostępny dla systemów Windows, Mac i Linux. SEO Power Suite cieszy się zaufaniem ponad 500 000 użytkowników.

Oni oferują 4 niesamowite narzędzia, które są

 • Śledzenie rang
 • SEO SpyGlass
 • Audytor strony internetowej
 • Link Assistant.

Rank Tracker pomaga użytkownikowi monitorować pozycję w Google, Bing, Yahoo i nie tylko 327 wyszukiwarek. Po prostu dodaj adres strony, a następnie podłącz swoje konto Google Analytics lub AdWords. Rozpocznie się analiza.

Dobrze, że możesz dodać 10 dodatkowych witryn wraz z witryną, które mogą być twoimi konkurentami w celu oszacowania różnic w postępach. Jednym kliknięciem możesz uzyskać najnowsze wyniki rankingu lub po prostu ustawić Auto-pilot, aby śledzić ranking.

Narzędzie może śledzić ranking w określonej lokalizacji. Monitor rang może być bardzo przydatnym narzędziem do wykopywania zyskowności & cenne słowa kluczowe dla Twojej kampanii składa się z 16 różnych narzędzi sugestii takich jak Google Keyword Planner, narzędzie do wykrywania słów kluczowych i SEMRush itp. To sprawia, że ​​jest to świetne narzędzie do badania słów kluczowych, a tym samym najlepsza alternatywa dla ahrefs. Ponadto można eksportować dostosowane raporty z grafiką.

Badanie i analiza słów kluczowych zawiera wszystkie niezbędne informacje

 • powiązane słowa kluczowe
 • liczba wyszukiwań
 • trudność w rankingu
 • liczba konkurujących stron itp.

SEO SpyGlass jest najbardziej niezwykłym i jednym z naszych ulubionych narzędzi w SEO Power Suite. Po dodaniu strony w SEO SpyGlass wyświetli widok podsumowujący całkowitą liczbę linków zwrotnych i domen, z których pochodzą linki. Wskazuje również liczbę unikalnych adresów IP.

Statystyka narzędzi Seo Power Suite SpyGlass

Szczegóły prezentowane przez SpyGlass sprawiają, że SEO Power Suite jest idealnym narzędziem w branży. Jego algorytm zapewnia szczegółowy wgląd w najnowsze linki zwrotne za pomocą śledź i nofollow tagi. Przechodząc do różnych kart, możesz uzyskać szczegółowe informacje na temat linków zwrotnych ze strony głównej, ruchu linków zwrotnych i ryzyka linków, itp. Istnieją również spostrzeżenia na temat łączenia domen i kotwic. Dzięki tym dogłębnym i kluczowym szczegółom możesz zbudować odpowiednią strategię budowania linków.

The Narzędzie Audytora witryny może sprawdzić stan twoich stron. Dowiaduje się

 • zepsute połączenia
 • Kody HTML
 • tytuły
 • opisy i linki wewnętrzne.

Ponadto może generować przyjazny Mapa strony i monitoruje skuteczność twoich profili społecznościowych.

Narzędzie pomocy łącza Power Suite może znaleźć możliwości budowania linków. Linki są podawane z różnymi wskaźnikami, takimi jak kotwice i współczynnik jakości. Może pomóc ci znaleźć wiarygodne strony z linkami do twoich konkurentów. W ten sposób możesz do nich podejść. Również to monitoruje twoje linki zwrotne i mogę powiedzieć, czy są dostarczanie pewnej wartości do Twojej witryny lub nie. Narzędzie pomocy do linków zapewnia czysty i przejrzysty interfejs dla usług e-mail.

Więc jeśli chodzi o ceny, siła SEO może zrobić poważną dziurę w kieszeniach dla świadomych budżetu blogerów i właścicieli firm. Profesjonalny plan kosztuje 499 USD, podczas gdy plan Enterprise kosztuje 1199 USD. Główna różnica między tymi dwoma planami polega na tym, że plan Professional nie pozwala na eksport niektórych raportów dla klientów.

Podsumowując, narzędzie może być dla Ciebie drogie, ale jest to doskonały, wszechstronny wybór do budowania linków, analizy linków zwrotnych i badań. Musisz tego spróbować.

Odwiedź SEO PowerSuite

3. Serpstat

strona główna serpstate

Serpstat to wszechstronna platforma SEO, która składa się z 5 narzędzi:

 • Śledzenie pozycji
 • Badanie słów kluczowych
 • Analiza konkurencji
 • Audyt strony
 • Analiza linków zwrotnych

Co się tyczy analiza linków zwrotnych, Serpstat analizuje profil linku zwrotnego, monitoruje nowe i utracone linki zwrotne, pokazuje twoje kotwice i mierzy autorytet linku. Ponadto bada linki zwrotne konkurencji. Dzięki tej funkcji możesz dowiedzieć się, które witryny i strony prowadzą do Twoich konkurentów, oszacować strategię budowania linków i wykorzystać niektóre pomysły lub strony internetowe do własnej strategii.

pulpit Serpstate

Posiada również szeroki zakres funkcji, które pomogą Ci jak najlepiej wykorzystać badania słów kluczowych podobny do Ahrefsa. Oprócz zwykłego wyboru słów kluczowych oferuje:

 • Powiązane słowa kluczowe: Ta funkcja zapewnia ogromną listę słów kluczowych semantycznie powiązanych z głównym słowem kluczowym (słowa kluczowe LSI). Pomaga rozszerzyć listę słów kluczowych o synonimy, różne odmiany fraz, aby zoptymalizować jedną stronę pod kątem wielu słów kluczowych i sprawić, że treść wygląda bardziej naturalnie.
 • Sugestie wyszukiwania: Gdy zaczniesz wpisywać zapytanie w wyszukiwarce Google, Google sugeruje popularne słowa kluczowe, które ludzie wyszukują w Google. Serpstat zbiera dla ciebie wszystkie słowa kluczowe z długim ogonem.
 • Wyszukaj pytania: Te są sugestiami wyszukiwania w pytającej formie.
 • Trudność słowa kluczowego: Ten wskaźnik pokazuje, jak konkurencyjne jest słowo kluczowe. Dzięki tym informacjom możesz zrozumieć, czy KW jest warte wydawania pieniędzy i czasu.
 • Intencja słowa kluczowego: Narzędzie pokazuje, które elementy specjalne są wyświetlane dla Twojego zapytania (mapa, pole odpowiedzi, zakupy itp.). Może to pomóc w znalezieniu odpowiednich KW, aby się tam znaleźć.
 • Klastrowanie słów kluczowych: Grupowanie grupuje słowa kluczowe według znaczenia i trafności. Ta pomaga zoptymalizować jedną stronę pod kątem wielu zapytań i nadaje sens ogromnej liście słów kluczowych.
 • Konkurencyjne badanie słów kluczowych: Możesz porównać swój URL i URL konkurenta i znaleźć słowa kluczowe SEO / PPC, które przegapiłeś.

Innym doskonałym narzędziem jest Śledzenie pozycji. Możesz skonfigurować codzienne, co 3 dni lub cotygodniowe aktualizacje. Co więcej, możesz monitorować swoje pozycje obok pozycji konkurentów w jednym projekcie, bez konieczności tworzenia dodatkowych projektów i wydawania dodatkowych limitów.

The Audyt witryny narzędzie szacuje poziom optymalizacji technicznej witryny. Serpstat znajduje wszystkie błędy związane z metadanymi, nagłówkami, kodem stanu HTTP, indeksacją, linkami i przekierowaniami, prędkością ładowania, parametrami serwera itp. Sortuje błędy według priorytetu, daje listę linków, w których zlokalizowane są błędy, i zaleca sposób naprawić je.

Ponadto możesz oszacować reklamy PPC konkurencji, znaleźć przykłady reklam, znaleźć słowa kluczowe, na które licytują, porównać reklamy z kilku domen. Prawie każda funkcja tego narzędzia nadaje się do analizy konkurencji, a także do analizy własnej strony internetowej, co czyni go najbardziej odpowiednią alternatywą Ahrefs.

Darmowa wersja jest dostępna, ale ma ograniczone funkcje, liczbę zapytań dziennie i wyniki na raport. Wersje płatne zaczynają się od 19 USD miesięcznie, ale najtańszy plan zwykle nie wystarcza do właściwej analizy. Inne plany do użytku osobistego kosztują 69–299 USD miesięcznie, zaś do użytku biznesowego – 499 USD – 2 500 USD miesięcznie.

Ponieważ plan B (69 USD) jest wystarczający do uruchomienia i optymalizacji kilku witryn, Serpstat wydaje się oferować jeden z najlepszych na rynku wskaźników ceny do wydajności.

Odwiedź SerpStat

4. Moz

MOZ najlepsze narzędzie do budowania linków

Moz jest wyjątkowo dobrze znanym narzędziem i uważanym za silną alternatywę ahrefs. Moz rozpoczął swoją podróż w 2004 roku jako firma konsultingowa SEO, ale teraz oferuje wiele produktów. Jest intensywnie wykorzystywany przez małych blogerów, ekspertów, programistów i firmy do lepszego wyszukiwania SEO i słów kluczowych.

Ich najbardziej popularnymi wskaźnikami są Domena i władza strony skala od 0 do 100, którą mierzy się biorąc pod uwagę wiele czynników. Witryna posiadająca wysoki autorytet oznacza, że ​​ma duży wpływ.

Produkty Moz obejmują

 • Eksplorator słów kluczowych
 • Otwórz eksplorator strony
 • Narzędzia do rankingu i optymalizacji.

Oferują również Pasek Moz dla wszystkich swoich użytkowników. Możesz zainstalować pasek narzędzi ze sklepu Chrome. Pokażą ważne dane, takie jak statystyki Domain i Page Authority pod każdym wynikiem wyszukiwania Google, a także linki zwrotne. Jest to bardzo pomocne, aby sprawdzić, jak wpływowi gracze sklasyfikowali słowo kluczowe wpisane w Google.

Eksplorator otwartych stron Moz przyciąga większość użytkowników za darmo lub premium za rejestrację subskrypcji Moz. Mają ogromny rozmiar indeksu, a także zwiększają go wraz z aktualizacjami harmonogramu. Aby zbadać profil linku, po prostu umieść adres strony w pasku i naciśnij Enter. Wyświetli wszystkie linki, które przychodzą do tej witryny. co więcej, mówi tagi nofollow, wynik spamu i tekst zakotwiczenia każdego linku wraz z miarami autorytetu domeny i stron.

Przeczytaj także:

 • 10 najlepszych alternatyw SemRush i usług konkurencji
 • SPyFu Alternatywy dla szpiegowania konkurencji i badania słów kluczowych

Zdobywając te informacje, możesz szpiegować profil konkurenta i decydować, jak silne linki potrzebujesz do rankingu. Za pomocą tego narzędzia możesz sprawdzić profil linku przychodzącego postu lub całej witryny.

Ponadto pozwalają na to zastosuj filtry dla określonego rodzaju informacji np. pokaż link zewnętrzny lub link wewnętrzny lub oba. Możesz także filtrować 301, 302, follow, nofollow, equity, brak linków equity lub linków do subdomen i domeny głównej itp..

Statystyki eksploratora stron MozSEO

Teraz, mając tak wiele informacji, możesz zaprojektować ścieżkę, z której potrzebujesz linków zwrotnych i jaki wpływ powinny mieć linki. Istotną rolę odgrywa również funkcja możliwości linkowania, wyświetlając numery 302, 4xx, 5xx. Kolejną fantastyczną funkcją jest przecięcie linku które pomogą Ci znaleźć strony, które prowadzą do twoich konkurentów, ale nie do ciebie.

Jak najlepiej wykorzystaj ich Eksplorator słów kluczowych przed ślepym napisaniem dowolnego słowa kluczowego. Wpisz słowo kluczowe w pasku eksploratora słów kluczowych, a następnie wyświetli się co miesiąc liczba wyszukiwań, trudność i wskaźnik możliwości. Współczynnik szans odnosi się do szacowanego współczynnika klikalności. Istnieje również wskaźnik poziomu priorytetu, w którym słowa kluczowe o wyższym wyniku są uważane za bardziej preferowane. Eksplorator słów kluczowych zapewnia również bardzo długą listę sugestii i analizę SERP.

Moz Pro plan obejmuje narzędzia do optymalizacji strony i śledzenia pozycji. Optymalizacja strony generuje raporty na podstawie 27 różnych czynników na stronie i daje wynik SEO. Możesz poprawić wynik SEO, postępując zgodnie z zaleceniami. Moz zapewnia również Followerwonk do monitorowania profilu społecznościowego. Dla programistów API udostępniają interfejs API Mozscape w trzech różnych planach.

Możesz zapisać się na darmowe konto który jest ograniczony do 5 kamieniołomów dziennie dla narzędzia Eksplorator słów kluczowych, podczas gdy Eksplorator witryny działa bez ograniczeń. Pobierają 99 USD miesięcznie za standardowy (podstawowy) plan dla maksymalnie 2 użytkowników i usług wsparcia 24/7. Możesz dowolnie wybierać plan, biorąc pod uwagę kieszeń i potrzeby.

Ponadto Moz artykuły są bardzo pomocny w nauce SEO. Moz to imponujące narzędzie, które znacznie pomaga odkrywać nowe słowo kluczowe i analizować konkurentów, a tym samym pomaga w opracowaniu skutecznego planu ich wyprzedzenia.

Odwiedź Moz

5. Majestatyczny

majestatyczny z największym indeksem

Następny na liście jest Majestic. Jest własnością brytyjskiej firmy Majestic-12 Ltd. To oprogramowanie do budowania pojedynczych linków oferuje wiele narzędzi w jednym miejscu, np

 • Site Explorer
 • Analiza linków zwrotnych
 • Porównanie domen
 • Wyszukaj w Eksploratorze
 • I potężne API dla programistów.

Istnieją również rozszerzenia przeglądarki.

Na pulpicie zobaczysz pasek eksploratora witryny, w którym musisz podać adres witryny, o którym potrzebujesz informacji. Teraz na jednym pulpicie wyświetli się zewnętrzne linki zwrotne, domeny odsyłające i szczegóły tekstu kotwicy. Będzie osobno wskazywać linki rządowe i edukacyjne.

Aby uzyskać więcej informacji, musisz kliknąć zakładki. Podobnie jak w zakładce Wsteczne, program pokazuje wszystkie obserwuj i nie obserwuj linki i skąd te linki należą. Możesz ukryć lub pokazać usunięte linki. Świetne, że pozwalają eksportować dane linków wstecznych na dysk lokalny.

Informacje o programie Majestic oparte na dwóch funkcjach indeksu znanych jako Świeży i historyczny. Opcja indeksu historycznego podaje wyczerpujące szczegóły na podstawie wszystkich danych, które posiada, podczas gdy indeks Fresh podaje informacje z ostatnich 90 dni. Te opcje zwiększają produktywność twoich strategii linkowania wstecznego, zapewniając historyczną i najnowszą historię linków zwrotnych twoich konkurentów.

Pozwól nam wyjaśnić jedną rzecz majestic nie oferuje usług SEO. Blogerzy na poziomie początkującym dążą do podstawowych szczegółów, takich jak szacunkowa liczba słów kluczowych, trudność rankingu, śledzenie pozycji słów kluczowych, dane o ruchu organicznym i powiązane słowa kluczowe itp., Ale majestatyczny brak tych wszystkich rzeczy.

Więc do czego służy Majestic? Może przeprowadzać lepszą analizę linków zwrotnych przy użyciu różnych wskaźników, takich jak przepływ cytowań, przepływ miejscowy i przepływ zaufania. Mają bogaty indeks linków zwrotnych.

Przepływ zaufania: Określ liczbę kliknięć adresu URL podanego w zaufanej witrynie.

Przepływ cytowań: Określa głównie liczbę linków zwrotnych i ich wpływ na domenę.

Przepływ miejscowy: Mierzy wpływ adresu URL w określonej kategorii.

Narzędzie Majestic Bulk Backlink pomaga analizować do 400 adresów URL jednocześnie. Najlepiej jest, gdy chcesz przeanalizować wielu konkurentów.

Aby przeciwstawić się konkurentowi, potrzebujesz również profilu linku zwrotnego podobnego do niego. Tutaj Narzędzie Clique Hunter może Ci pomóc. Jeśli dodasz trzy adresy URL konkurencji, pokaże, która wspólna witryna wysyła link do wszystkich z nich. Majestic ma długą listę funkcji, w tym Buzzsumo, Neighborhood Checker i narzędzie do przesyłania adresów URL itp.

Możesz dostać darmowe konto Majestic, po prostu podaj niezbędne informacje i zarejestruj się. Chociaż ma ograniczone funkcje, ale może być dobry do bardzo podstawowej analizy lub testowania swoich usług. The „Lite” plan kosztuje tylko 41,67 USD rocznie, co jest ograniczone w czasie funkcji “Zawodowiec” plan obejmuje mnóstwo funkcji i kosztuje 83,33 USD. Majestic to fantastyczne narzędzie, jeśli Twoim głównym celem jest monitorowanie linków zwrotnych.

Odwiedź Majestic

Narzędzie premiowe: Screaming Frog SEO Spider

Screaming Frog jest jedną z najlepszych alternatyw dla ahrefs ze względu na długą listę funkcji i szczegółowych informacji. Jest również używany przez duże marki, takie jak Apple, Disney i Amazon itp. Ich niesamowite Narzędzie pająka SEO można zainstalować w systemach Windows, Mac i Linux, a za pomocą tego jednego narzędzia można indeksować wyniki w czasie rzeczywistym.

Po prostu dodaj adres URL do oprogramowania i kliknij Start. W darmowej wersji, jednocześnie może zaindeksować 500 linków plan premium skanuje nieograniczoną liczbę łączy. Przełączając się między różnymi kartami, uzyskujesz szczegółowe informacje na temat wewnętrznych & linki zewnętrzne, H1, H2, opis meta i tytuły stron. Ponadto pokazuje również linki z protokołami HTTP i HTTPS.

Screaming Frog to najlepszy sposób na zaoszczędzenie czasu podczas dbania o czynniki SEO na stronie. Możesz łatwo znaleźć linki wychodzące i przychodzące wraz z adresami URL. Pająk SEO identyfikuje stałe i tymczasowe przekierowania. Zapewnia także tagi follow i nofollow dla linków.

Dla starszych witryn, zepsute połączenia bolą Cię głowy, które mogą zabić SEO Twojej witryny. Pająk SEO nie tylko wskazuje 404 strony, ale także 301. W ten sposób możesz szybko podjąć działania w celu naprawy odnośników. Gdy oprogramowanie zakończy indeksowanie do 100%, po prostu przejdź do „Kody odpowiedzi” i zastosuj filtr Błąd klienta 4xx. Teraz, aby znaleźć źródło uszkodzonych linków, kliknij kartę Łącza podaną na dole oprogramowania.

Jak wszyscy wiemy, wyszukiwarki nie lubią duplikacji i tego narzędzia, możesz skutecznie odkryć wszystko zduplikowane tytuły stron, opisy Meta, strony o niskiej zawartości itp. SEO Spider może sprawdzać CSS, JavaScript i linki flash. Możesz nawet skonfigurować go do przeszukiwania wszystkich subdomen.

Jednym z podstawowych elementów jest to, że może on pobierać dane analityczne Google, a także dane z konsoli wyszukiwania i prezentować wszystkie informacje na jednym pulpicie nawigacyjnym. Możesz łatwo wyeksportować spersonalizowaną mapę witryny.

Narzędzie zawiera wiele innych ważnych funkcji, takich jak

 • Adresy URL, które są blokowane przez robots.txt
 • Kontrola atrybutów hreflang i Ajax itp.

Wśród tego wszystkiego, w wersji premium, a zespół techniczny jest zawsze do Twojej dyspozycji. W razie trudności możesz skorzystać z podręcznika użytkownika z ich strony internetowej.

Screaming Frog oferuje również wiele innych usług, takich jak optymalizacja wyszukiwarek, budowanie linków i zarządzanie PPC itp., Ale za takie funkcje trzeba zapłacić dodatkową kwotę. Narzędzie pająka nie może dostarczać statystyk, takich jak sugestie słów kluczowych, liczba wyszukiwań, konkurencja itp., Ale skupia się na optymalizacji witryny, aby była przyjazna dla wyszukiwarek. Obecnie jest dostępny w cenie 149,00 £ z włączonymi wszystkimi ich funkcjami.

Screaming Frog SEO Spider jest niezbędnym narzędziem, które zawiera wiele rzeczy dla SEO w jednym miejscu, dzięki czemu oszczędzasz mnóstwo czasu. Możesz eksportować dane do arkusza kalkulacyjnego i innych standardowych formatów. Bez względu na to, czy jesteś blogerem czy agencją SEO, to oczywiście przyniesie więcej niż pieniądze, które płacisz.

Odwiedź Screaming Frog

Wniosek

Naszym zdaniem są to jedne z najlepszych alternatyw dla ahrefs. Ale wybór zależy całkowicie od twoich wymagań. Jak wtedy, gdy twoja główna koncentracja polega na uważnym obserwowaniu profilu łączącego konkurentów Majestatyczny to wspaniałe narzędzie do wypróbowania, ponieważ mają ogromny indeks, dzięki czemu zapewnia dogłębną analizę.

Na kompleksowe rozwiązanie, SEO PowerSuite to świetny wybór. Ich narzędzie do śledzenia pozycji działa przy współpracy 16 różnych narzędzi. Ich SEO SpyGlass to fantastyczne narzędzie z tak wieloma statystykami, podczas gdy audytor witryny może dostarczyć użytecznych informacji na temat SEO na stronie. Ale ich ceny są niezwykle wysokie, co może być dużym przełomem dla większości klientów.

Możesz także przeczytać:

 • Najlepszy program do sprawdzania plagiatu do tworzenia unikalnych treści
 • Gorąco polecane i najlepsze usługi hostingowe SSD

Co jest najlepsze, co obejmuje wszystkie kluczowe czynniki i stanowi przydatne narzędzie SEO?

W tym celu zalecamy skorzystanie z opcji SEMrush ze względu na ich wielofunkcyjne narzędzia. Możesz szpiegować ruchy konkurenta, uzyskać długą listę potencjalnych konkurentów, trudności ze słowami kluczowymi & śledzenie, planowanie Wyświetlanie & Reklama wideo i obsługa ponad 100 lokalizacji. Ponadto oferują konkurencyjne ceny i 14-dniowe bezpłatne konto próbne.

To są sugestie. Podziel się tym, co stanowi najlepszą dla ciebie alternatywę ahrefs. Dziękujemy za opinię.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map