SiteGround Review 2020: Czy to naprawdę najlepszy host WordPress?

0

SiteGround to jedna z najlepszych usług hostingowych na rok 2020, która została uruchomiona w 2004 roku. Znani są pomimo silnej konkurencji. Prawie wszyscy, korzystający z usług Hostingowych SiteGround, niezależnie od tego, czy eksperci czy początkujący wydają się przez nich bardzo zachwyceni. To przegląd siteground da Ci wgląd w oferowane przez nich funkcje, plany i wszystko, co musisz wiedzieć przed zakupem.


Są na najwyższej półce, zapewniając wsparcie, czas pracy, szybkość itp. I mają doskonałą reputację w branży hostingu. Ponadto mają serwery w wielu obszarach geograficznych dla wygody i łatwego dostępu do swoich klientów.

Z dużym doświadczeniem w branży (ponad dziesięć lat), SiteGround oferuje różne produkty, takie jak Shared, Cloud, Dedicated, VPS i WordPress Hosting.

Zapewniają dyski SSD we wszystkich swoich planach, aby przyspieszyć usługi.

Postęp technologiczny firmy;

 • Dyski SSD dla serwerów hostingowych
 • SuperCacher
 • Technologia serwera WWW NGINX
 • Protokół HTTP / 2
 • Kontenery Linux

Dlaczego polecam SiteGround?

Ponieważ rodzaj świadczonych przez nich usług w porównaniu z ceną jest niezwykły; zwłaszcza czas dostępności i usługi wsparcia. Ponadto, ponieważ WordPress jest najczęściej używaną platformą, SiteGround oferuje kilka unikalnych funkcji związanych z WordPress, które okazują się bardzo przydatne. Istnieje wiele innych powodów, które opiszę poniżej. Wybierzmy się na wycieczkę

Ta ogólna ocena witryny zapewni Ci pełny wgląd w usługi firmy. Po przeczytaniu będziesz mógł zdecydować, czy jest to dobre dla ciebie, czy nie?

Przegląd SiteGround 2020 – Porównajmy funkcje, plany i ceny

Omówmy najpierw podstawowe funkcje i zalety tej najlepszej usługi hostingowej.

Czas pracy

Czas sprawności jest bardzo ważny dla Twojej witryny, ponieważ czas pracy to czas, w którym witryna działa, lub możemy powiedzieć, że jest dostępna dla odwiedzających.

Czas działania witryny ma bezpośredni wpływ na użytkowników, takich jak jeśli odwiedzający przez większość czasu znajdował witrynę w dół (niedostępną), to w końcu w pewnym momencie opuści witrynę, aby nigdy nie wracać.

Musisz więc hostować swoją witrynę na serwerze, który zapewnia wyjątkową dostępność serwera.

Linux Container Technology wykorzystywane przez firmę znaną jako zasobooszczędna. Monitorują serwery częściej niż monitorowanie ogólne, aby znaleźć problemy, zanim przekształcą się one w poważne problemy.

Ponadto kolejnym postępem technologicznym firmy jest technika izolacji konta. w \ Z tym, jeśli konto hostingowe wpłynęło i nie działało z powodu jakiegoś problemu, takiego jak gwałtowny wzrost ruchu technika izolacji konta nie pozwoli na wpływ na inne konto.

uptime-2

Czas przestoju oferowany przez SiteGround wynosi 99,99%. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​czas pracy w ciągu miesiąca wynosi 99,99%. Najmniejszy czas to 99,97%, co wyraźnie pokazuje, że nigdy nie zawiodą Twojej witryny. 100% czasu sprawności jest również wykonalny, jeśli używasz dedykowanego hostingu, ale jest bardzo drogi.

Wiele innych firm twierdzi, że ma 99,99% czasu bezczynności, ale chodzi o to, czy je dostarczyły? Tak, niektóre firmy je dostarczają, ale ich plany hostingowe są drogie, podczas gdy niektóre firmy koncentrują się na roszczeniach zamiast na dostarczaniu.

Nasz wniosek jest taki, że SiteGround oferuje dobry i konkurencyjny czas działania w porównaniu do wielu innych firm. Kciuki w górę! Za czas przestoju, który dostarczają swoim klientom.

Wsparcie

support-copy

Przede wszystkim sprawdźmy ten film,

Co się stanie, jeśli coś złego się stanie i nie wiesz, co robić? Następnie potrzebujesz usług wsparcia, aby rozwiązać problem. Ale co się stanie, jeśli zespół wsparcia nie zareaguje odpowiednio lub bezpośrednio. To stworzy okropniejszą sytuację; stracisz także odwiedzających i przychody. W przypadku SiteGround nie musisz się martwić o wsparcie.

Ich zespół wsparcia jest bardzo aktywny i zawsze dostępny, aby Ci pomóc. Ich zespół wsparcia jest bardzo kompetentny, przeszkolony i reaguje, aby szybko rozwiązać problemy i jak najszybciej poprowadzić klientów. Ponadto utrzymują profile swojego zespołu na stronie internetowej, aby stworzyć zaufane środowisko.

Istnieją trzy sposoby kontaktu z nimi 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez bilety, czat na żywo i telefon. Mam z nimi dobre doświadczenia i chciałbym rozdawać 9 na 10, więc jeśli chodzi o wsparcie, nie musisz się martwić i bez wątpienia kupisz hosting SG.

Prędkość

Szybkość ładowania Twojej witryny jest kolejnym ważnym i bardzo krytycznym czynnikiem, ponieważ Google już wspomniał, że uważają ją za sygnał rankingowy. Oznacza to, że witryna powinna zostać załadowana w ciągu kilku sekund, na przykład maksymalnie 2 ~ 3 sekundy. Bez względu na to, z jakiego planu hostingowego korzystasz, SiteGround zapewni wyjątkową i niesamowicie szybką prędkość serwera.

Mam duże doświadczenie i jestem zadowolony z szybkości. Istnieje wiele bezpłatnych narzędzi do testowania prędkości dostępnych w Internecie do sprawdzania prędkości witryny, takich jak GTMetrix i Pingdom. Doświadczyłem dużej prędkości nie tylko raz, raczej sprawdzamy ją częściej i stwierdzam, że są one spójne pod względem prędkości.

Pytanie brzmi, co robią dla najwyższej prędkości, niż inni? Przede wszystkim używają dysków SSD nawet na hostingu współdzielonym, aby operacja była wykonywana szybciej niż tradycyjne dyski.

speed-copy

Ponadto używają technologii SuperCacher, która jest dostępna we wszystkich planach oprócz

Uruchomienie. Technologia SuperCacher składa się z trzech warstw; pierwsza warstwa kopiuje zawartość statyczną, taką jak obrazy, skrypty itp. i umieszcza je w pamięci RAM, więc następnym razem zawartość ładuje się z pamięci RAM, co jest bardzo szybkie w porównaniu z ładowaniem z dysków twardych serwera.

Druga warstwa buforuje zapytania z bazy danych i przechowuje je w pamięci RAM, w wyniku czego jeśli to samo zapytanie jest ponownie wymagane, wyniki są natychmiast wyświetlane. Ostatnia to warstwa dynamiczna, która buforuje całe strony witryny, co z pewnością znacznie skróci czas ładowania zawartości.

Inną oferowaną przez nich technologią jest CloudFlare CDN w ramach cPanel, który służy do buforowania zawartości Twojej witryny w różnych centrach danych poza granicami geograficznymi. Gdy odwiedzający podchodzi do Twojej witryny, ładuje zawartość z najbliższego centrum danych do użytkownika.

CloudFlare to najlepsza darmowa usługa, jeśli chodzi o optymalizację witryny pod kątem niewiarygodnej prędkości. Jeśli twoja główna troska dotyczy szybkości witryny lub niskiej prędkości w innych firmach hostingowych, powinieneś na pewno tego spróbować.

Bezpłatna kopia zapasowa

Czy uważasz, że kopie zapasowe witryn są ważnym czynnikiem? Co zrobisz, jeśli Twoja witryna zostanie zhakowana lub przejęta? Musisz mieć usługę tworzenia kopii zapasowych, aby zapisać swoją zawartość.

Istnieje wielu programistów i programistów, którzy tworzą Motywy i wtyczki, aby pomóc Ci osiągnąć pożądane funkcje w Twojej witrynie. Ale czasem wtyczka lub motyw może zniszczyć twoją stronę internetową i całkowicie uniemożliwić dostęp do niej.

Aby przezwyciężyć tę sytuację, tworzenie kopii zapasowej będzie ratunkiem. Na usługę tworzenia kopii zapasowych premium blogerzy / webmasterzy muszą wydawać 5 ~ 30 dolarów miesięcznie. Jednak SiteGround, w przeciwieństwie do wielu innych hostów, oferuje bezpłatne codzienne tworzenie kopii zapasowych dla wszystkich planów.

Aby w razie poważnego problemu można było szybko przywrócić całą witrynę. Zrobili jedną kopię twoich danych na StartUp, ale na wszystkich innych wyższych planach zrobili 30 kopii. Oznacza to, że nie musisz się już martwić utratą danych.

Zarządzany hosting WordPress

Kolejna bardzo atrakcyjna oferta, która może skłonić klientów do zarządzania hostingiem WP w SiteGround. Tutaj zauważ, że nie jest to oferowane przez kilka innych firm hostingowych i zwykle kosztuje więcej niż tradycyjny hosting.

Co to znaczy Managed WordPress Hosting?

Dla nowicjuszy potrzeba czasu, aby wiedzieć, jak odpowiednio zabezpieczyć witrynę WordPress? Jak wykonywać aktualizacje i codzienne kopie zapasowe? Jak utrzymać prędkość?

Rozwiązaniem jest zarządzany hosting WordPress. W ten sposób firma zarządza wszystkimi tymi aspektami, takimi jak bezpieczeństwo, szybkość, kopie zapasowe itp. Teraz nie musisz się martwić o nic, po prostu skup się na swoich treściach, ponieważ wszystkie inne rzeczy stają się bólem głowy firmy.

Bezpieczeństwo

Musisz zabezpieczyć swoją witrynę, ponieważ teraz głównym problemem jest bezpieczeństwo dnia. Hakerzy zawsze szukają luk bezpieczeństwa i każdego roku tysiące witryn włamywanych przez hakerów tylko dlatego, że ludzie nie przywiązują dużej uwagi do bezpieczeństwa witryny. Możesz zobaczyć wideo, w jaki sposób SiteGround zabezpiecza twoje strony internetowe i blogi. Proszę spojrzeć;

Ze względów bezpieczeństwa firma wykonuje codzienne kopie zapasowe, monitoruje w celu wykrycia luk bezpieczeństwa, aktualizacji, ofert wtyczek itp. Konta są izolowane nawet na hostingu współdzielonym, co oznacza, że ​​jeśli konto hostingowe zostanie zhakowane lub narażone na atak z jakiegoś powodu z innych kont nie będzie to miało wpływu.

Każdego roku dodają wiele reguł w zaporze, aby chronić WordPress i inne platformy. Zespół ds. Bezpieczeństwa firmy wydaje od czasu do czasu wiele poprawek, aby zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo.

Poza tym ich system zapobiegania spamowi filtruje wszystkie przychodzące i wychodzące wiadomości e-mail, ponieważ bardzo łatwo jest rozłożyć luki w zabezpieczeniach za pomocą wiadomości e-mail. Tak więc na koniec, jeśli jakakolwiek luka wpływa na twoje konto hostingowe po oszustwie we wszystkich warstwach bezpieczeństwa (co jest prawie niemożliwe), firma zapewnia ci bezpłatną funkcję codziennych kopii zapasowych wszystkich planów; w takim przypadku możesz łatwo przywrócić w ciągu kilku kliknięć.

cPanel 

SiteGround stworzył niestandardowy panel do zarządzania kontem hostingowym, wierz lub nie, ich niestandardowy panel jest o wiele łatwiejszy w użyciu, podobnie jak cPanel. Wkrótce porzucą cPanel.

Oferowany przez firmę cPanel jest bardzo prosty w zarządzaniu kontem hostingowym. Jaka jest więc rola cPanel? Za pomocą cPanel możesz zarządzać wiadomościami e-mail, domenami, poddomenami, menedżerem plików, różnymi statystykami, kontami FTP, bazami danych kopii zapasowych i wieloma innymi. Sprawili, że panel jest bardziej przyjazny dla łatwego zrozumienia.

Ponadto możesz dostosować cPanel. Firma jest partnerem narzędzi firm trzecich, takich jak Softaculous, SpamExperts itp. W celu poprawy jakości obsługi klienta. Firma opracowała własne unikalne narzędzia, takie jak aktualizacje automatyczne, SuperCacher itp., Aby usługi były bardziej niezawodne. Możesz również przenieść witrynę z innego hostingu do SiteGround bez żadnych kosztów.

Żadnych ukrytych opłat

Teraz, w tej części recenzji SiteGround, omówię to, czy pobierają jakąkolwiek ukrytą opłatę?

Są bardzo przejrzyste i bardzo wyraźnie pokazują każdy szczegół na temat swoich planów. Po kliknięciu listy porównawczej lub szczegółów planu lista porównawcza pokazuje wszystkie plany, w których wszystkie opłaty i procenty są bardzo wyraźnie określone. Możesz pobrać informacje, po prostu najeżdżając myszą na dowolną zawartość na liście.

Pokazują również w sekcji wsparcia priorytety nadane zgodnie z wybranym planem. Pokazują również czas dostępności swoich usług przez cały miesiąc i rok na swojej stronie internetowej. Zachęcamy więc do zakupu i przeczytania informacji przed wybraniem planu.

Ograniczenie korzystania z SiteGround

Udostępniłem wszystkie funkcje, które zapewniają, ale poczekaj też na pewne wady, porozmawiajmy.

Ograniczeni odwiedzający

W przeciwieństwie do innych firm hostingowych, plany SiteGround (Shared i WP Managed) są ograniczone do określonej liczby odwiedzających miesięcznie. Liczba odwiedzających różni się w zależności od planu.

Bardzo podstawowym planem jest plan StartUp, który pozwala na 10 000 odwiedzających miesięcznie. To niewielka liczba odwiedzających, ale ta liczba odwiedzin jest odpowiednia dla bardzo nowego bloga i małych stron internetowych.

Jeśli zamierzasz założyć nowego bloga, będzie to doskonały wybór, aby zacząć od SG. Więc kupując plan, wybierz go mądrze zgodnie ze swoimi wymaganiami, nie wybieraj większych planów.

Możesz kupić plan „StartUp” za jedyne 3,95 USD miesięcznie z powodu 60% rabatu za pomocą naszego ekskluzywnego łącza, podczas gdy ten plan zwykle kosztuje 9,95 USD.

Kosztowny

SiteGround jest nieco kosztowny, gdy porównamy go na podstawie przestrzeni dyskowej, witryn do hostowania i dozwolonych odwiedzających miesięcznie. Wiele innych firm hostingowych oferuje więcej przestrzeni dyskowej, takiej jak 50 GB lub 100 GB w swoich podstawowych planach, ale SiteGround oferuje tylko 10 GB.

Poza tym niektóre firmy otrzymują nieograniczoną przepustowość w stosunkowo niskich cenach. Jeśli cena naprawdę ma znaczenie w twoim przypadku, istnieje wiele innych firm hostingowych, takich jak InMotion (nasz rekomendowany hosting WordPress) w przeciwnym razie SiteGround to solidny wybór.

Jest więc jasne, że ceny są nieco wysokie, ale są bardzo wydajne w dostarczaniu prędkości, czasu pracy, bezpieczeństwa i wsparcia, co czyni je kosztownymi.

Ograniczone miejsce do przechowywania

Jeśli porównamy przestrzeń dyskową z innymi firmami hostingowymi, jest ona nieco niższa. Ale przechowywanie może nie stanowić problemu w przypadku opisowego bloga / strony internetowej.

Przez opisowy charakter rozumiemy, że jeśli Twój blog opiera się głównie na treści tekstowej, wystarczy przestrzeń oferowana przez firmę w „Planie StartUp”.

Ale może to być problem, jeśli użyjesz go do przesyłania oprogramowania i podobnych treści zajmujących więcej miejsca. Tak więc, jeśli jesteś początkującym, plan StartUp jest odpowiedni dla prawie wszystkich rodzajów stron internetowych, a gdy ruch wzrośnie, przejdź do wyższego planu.

Przegląd planów hostingowych SiteGround

Porozmawiajmy o planach hostingowych SG. Obecnie SiteGround oferuje trzy plany StartUp, GrowBig i GoGeek w kategorii hostingu współdzielonego i wordpress.

Udostępnię więc tylko szczegółowe informacje o tych planach (hosting dzielony). Pakiety współdzielone i WP Hosting są odpowiednie dla wszystkich głównych CMS, takich jak WordPress, Joomla, Drupal itp., A także dla stron o przeciętnym ruchu. Jeśli Twoja witryna generuje duży ruch, serwer VPS lub serwer dedykowany będą dla Ciebie odpowiednie.

Uruchomienie

Jest to bardzo podstawowy plan, który jest obecnie dostępny w cenie 3,95 USD / mc ze względu na 60% ograniczony czas. Ten plan jest odpowiedni dla blogów lub witryn firmowych średniej wielkości, ponieważ umożliwia on jedynie 10 000 odwiedzin miesięcznie.

siteground wspólny plan startowy

Kupując ten plan, pamiętaj, że możesz hostować na nim tylko jedną stronę internetową. Podstawowe funkcje to:

 • Serwery z włączoną obsługą HTTP / 2
 • Nieograniczone e-maile & DB
 • Wsparcie techniczne 24/7
 • 10 GB miejsca na dysku SSD
 • 10 000 odwiedzających miesięcznie
 • Darmowe szyfrujmy SSL
 • Bezpłatna codzienna kopia zapasowa
 • Darmowa konfiguracja & Transfer
 • Darmowy kreator stron internetowych
 • cPanel & Dostęp SSH
 • Bezpłatny CDN CloudFlare
 • Nieograniczony My SQL DB
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

GrowBig

Gdy Twój blog lub witryna będą rosły, możesz przejść na wyższy, taki jak pakiet GrowBig. Ten plan umożliwia hosting wielu stron internetowych. Ten plan jest również odpowiedni, gdy masz wiele witryn o średnim ruchu i obejmuje trzypoziomową technologię SuperCacher.

Pakiet hostingowy GoBig Siteground

Plan pozwala na 25 000 wizyt miesięcznie. Zwykle ten plan jest dostępny w cenie 14,95 USD, ale teraz dzięki 45% zniżce możesz go zdobyć za jedyne 7,95 USD. Ten plan obejmuje wszystkie niezbędne funkcje, w tym funkcje premium:

 • Wsparcie techniczne na zasadzie pierwszeństwa
 • Ekskluzywna technologia SuperCasher
 • 20 GB miejsca na dane
 • Dobry dla 25 000 odwiedzających miesięcznie
 • Możesz hostować wiele stron internetowych
 • Wsparcie techniczne 24/7 Premium
 • Błyskawicznie wysoka prędkość serwera
 • Nieograniczona baza danych MySQL
 • Darmowa migracja strony internetowej
 • Jeden rok bezpłatnej karty Wildcard SSL
 • Darmowe instalatory aplikacji
 • Codzienne kopie zapasowe
 • 30 kopii zapasowych

GoGeek

Jeśli masz pieniądze i szukasz hostingu o wysokiej wydajności, wybierz „GoGeek”. Ten plan dotyczy witryn o dużym natężeniu ruchu, ponieważ umożliwia 100 000 odwiedzin miesięcznie.

Ten plan zawiera również technologię SuperCacher złożoną z trzech warstw. Według firmy na każdym serwerze jest niewielu użytkowników, którzy współużytkują zasoby.

Zazwyczaj ten plan kosztuje 29,95 USD, ale teraz jest dostępny z 60% rabatem, więc kwota wynosi 11,95 USD. Dlatego nie marnuj kliknięcia linku i chwyć go, zanim będzie za późno.

Pakiet hostingowy GoGeek Siteground

Ten plan obejmuje funkcje podstawowe i premium, takie jak:

 • Możesz hostować nieograniczoną liczbę stron internetowych
 • Bezpłatna zgodność z PCU
 • Opcja przestawiania dla WordPress i Joomla
 • Niezmierzony ruch i baza danych
 • cPanel i SSH
 • Darmowe konta e-mail
 • Wsparcie techniczne priorytetowe 24/7
 • SuperCacher dla wyższej prędkości
 • 1 rok darmowej WildCard SSL
 • 30 kopii zapasowych
 • 1-Kliknij Git Repo Creation
 • Darmowy kreator stron internetowych
 • 30 GB miejsca na dysku SSD
 • Darmowy codzienny system tworzenia kopii zapasowych
 • 30-dniowa opcja zwrotu pieniędzy

Naukowe narzędzia inscenizacji dla Joomla i WordPress, które pozwalają przetestować zmiany przed zaprezentowaniem materiału online.

Bezpłatna zgodność z PCI: Ten certyfikat zapewnia standardy bezpieczeństwa, które są niezbędne w przypadku, gdy Twoja witryna akceptuje karty kredytowe i pomaga w utrzymaniu bezpiecznego środowiska.

Wniosek

Jeśli szukasz hostingu internetowego o dużej szybkości, czasie działania i szybkiej pomocy technicznej, bez wątpienia kup SiteGround. Trzeba pamiętać o cenach pakietów i ograniczeniach.

Poza cenami i ograniczeniami oferują wiele darmowych funkcji. Jeśli masz witrynę z dużym ruchem, SiteGround jest najlepsza.

Według naszego punktu widzenia ceny są odpowiednie, ponieważ dostarczają tyle. Więc jeśli cena nie ma dla Ciebie znaczenia, wybierz SiteGround.

Co więcej, obecnie oferują 60% zniżki na plan StartUp, więc ceny są prawie równe planom innych tanich firm hostingowych, po prostu kliknij poniższy link i skorzystaj z ogromnej zniżki.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map