Najlepsze alternatywy GoDaddy 2020: [# 1 jest niesamowity + 47% zniżki]

0

Jeśli szukasz najlepszych alternatyw GoDaddy, oznacza to, że nie jesteś zadowolony z usług firmy. A jak ktoś może być zadowolony? Ponieważ nie są spójne w swoich usługach.


Klienci często narzekają na obsługę klienta, czas pracy i szybkość. GoDaddy to bardzo duża organizacja, która zatrudnia prawie 4000 pracowników i oferuje szeroką gamę produktów.

Ponadto firma zarejestrowała dotychczas znaczną liczbę (77 mln) domen – co czyni ją największym rejestratorem nazw domen na świecie. Ale to nie jest sposób na robienie interesów.

Dlaczego GoDaddy Alternatywy?

BBB oznacza "Biuro lepszego Biznesu", miejsce, w którym można zgłaszać skargi dotyczące firm. Ponadto wysoka ocena w BBB pokazuje, że firma profesjonalnie zajmuje się swoimi klientami, a klienci są zadowoleni z usług firmy. Ale w BBB jest prawie 981 zgłoszeń skarg, które pokazują, że GoDaddy nie koncentruje się na zadowoleniu klientów.

Innym powodem jest to, że firma nie przestrzega wartości etycznych i wykorzystuje reklamy seksualne, co tak naprawdę nie ma znaczenia dla promocji usług. Nie rozumiem, dlaczego używają reklam o charakterze seksualnym? Daj spokój, to firma zajmująca się hostingiem i rejestracją domen. Ponadto na początku 2011 r. Dyrektor generalny Bob Parsons w Zimbabwe zabił dzikiego słonia, co również pokazuje, że firma nie dba o praktyki etyczne.

Kolejnym bardzo ważnym powodem do pożegnania z Godaddy jest rachunek SOPA. Ustawa, która jest przeciwko wolności Internetu i prawie wszystkie firmy są temu przeciwne, ale GoDaddy początkowo ją poparł. Kiedy mnóstwo klientów opuściło usługi firmy, firma zwraca się przeciwko SOPA tylko ze względu na swoją działalność. Ale chodzi o to, że nie możemy ufać GoDaddy. Jaki jest ten sam rodzaj rachunku przeznaczony następnym razem? Czy GoDaddy ponownie wesprze?

Nie za stary, gdy spadły usługi kompromisowe wraz z hostingiem, pocztą e-mail i usługami domenowymi. Przez większość czasu serwery nie działały, złe usługi wsparcia stały się ich tradycją i nie koncentrowali się na jakości.

Ponadto zbudowali własny panel sterowania do zarządzania witryną. Tak, nie jest to duży powód, aby znaleźć hosta podobnego do GoDaddy, chyba że dowiemy się, że samodzielnie wykonany panel GoDaddy jest naprawdę skomplikowany i trochę niechlujny.

Próbują ulepszyć w lepszy sposób, ale teraz istnieje wielu innych dostawców hostingu i firm domenowych, które są bardziej niezawodne i godne zaufania. Tutaj omówimy niektóre z najlepszych i wysokiej jakości alternatyw dla Godaddy.

Najlepsze alternatywy dla Godaddy 2020 dla niezawodnego hostingu i zakupu domen

1. InMotion Hosting – 56% zniżki + Niezawodny hosting niż GoDaddy

InMotion GoDaddy Alternative

Oto InMotion ze spersonalizowanym i przyjaznym dla użytkownika panelem obsługującym klientów, zapewniając indywidualne plany hostingowe na poziomie biznesowym. Firma oferująca strefy maksymalnej prędkości, aby ich usługi były szybsze niż inne. Nie tylko to, łatwa integracja aplikacji Google, instalator 1-kliknięcia dla ponad 310 aplikacji, bezpieczeństwo premium, kontroler spamu, różne języki kodowania i wiele więcej.

Wszystkie plany hostingowe, niezależnie od tego, czy jest to share, VPS czy dedykowane, są obsługiwane przez hosting SSD (dyski SSD), które są znane z wysokiej prędkości odczytu i zapisu. Z drugiej strony GoDaddy nie uwzględnia dysków SSD w swoich planach i w dużej mierze opiera się na tradycyjnych dyskach mechanicznych.

Boisz się utraty danych? Nie martw się InMotion oferuje bezpłatną funkcję tworzenia kopii zapasowych nawet w bardzo podstawowych planach, które automatycznie zapisują dane i możesz je przywrócić w dowolnym momencie za pomocą kilku kliknięć. Dlaczego więc płacić dodatkowe pieniądze dla GoDaddy za tworzenie kopii zapasowych danych.

Godaddy oferuje tylko 30 dni, podczas których możesz przetestować ich usługi, a jeśli nie jesteś z nich zadowolony, masz tylko 30 dni na wysłanie prośby o zwrot pieniędzy. Ale InMotion zapewnia 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Kolejnym bardzo wspierającym krokiem firmy jest zarezerwowanie nazwy domeny. Tak, kupując plan hostingowy za pośrednictwem InMotion, możesz wybrać bezpłatną domenę w późniejszym terminie. Ale w GoDaddy musisz wybrać nazwę w momencie zakupu (czasami nie mamy tego na myśli). W pośpiechu kupiłeś domenę, której nie potrzebujesz.

Zespół wsparcia InMotion jest bardzo kompetentny, szybki i dostępny 24/7. Z drugiej strony ludzie narzekają na usługi wsparcia GoDaddy. Ostatnio przetestowaliśmy GoDaddy i widzimy, że się poprawiają, ale odpowiedź nie jest tak szybka jak InMotion.

Zobacz funkcje porównawcze:

funkcje

W ruchu

Idź Tato

Plany (bardzo podstawowe)

Uruchomić

Gospodarka

Stronie internetowej

2)

1

Darmowa domena

tak

tak

Miejsca na dysku

bez limitu

100 GB

Dyski SSD

tak

Nie

Pasmo

bez limitu

bez limitu

Strefy prędkości maksymalnej

tak

Nie

Bezpłatna kopia zapasowa

tak

Nie

Adresy e-mail

bez limitu

100

Czat na żywo

tak

Nie

Kredyt reklamowy

250 USD

Nie

Gwarancja zwrotu pieniędzy

90 dni

30 dni

Odwiedź InMotion

2. SiteGround – doskonały do ​​niezawodnego hostingu

hosting stron internetowych

SiteGround to kolejna bardzo przyzwoita alternatywa dla GoDaddy. SiteGround oferuje dobrze opracowaną technologię, wsparcie i najszybsze plany hostingowe.

Firmowe centra danych znajdują się na trzech różnych kontynentach w USA, Europie i regionie Azji i Pacyfiku, aby umożliwić najszybszą dostawę treści. Chociaż GoDaddy również stosuje to podejście i korzysta z globalnie zlokalizowanych serwerów, ale ogromna liczba skarg i nasze statystyki nie są zadowalające. Z drugiej strony SiteGround wyraźnie spełnia standardy branżowe.

Firma używa także dysków SSD wraz z różnymi fantastycznymi, własnoręcznie wykonanymi technologiami. SiteGround oferuje SuperCacher, HTTP / 2, NGINX, bezpłatny CDN i PHP 7. SuperCacher buforował zawartość strony w trzech różnych warstwach. Przede wszystkim zawartość statyczna, a następnie Memcached, a na końcu buforowana zawartość dynamiczna. Ale hosting GoDaddy wciąż nie jest obsługiwany w najnowszym PHP i nie korzysta ze specjalnych technologii, takich jak dyski SSD, prędkość serwera NGINX itp..

GoDaddy nie stosuje proaktywnego podejścia, aby znaleźć problemy, jeśli w takim razie dlaczego jest ich tak dużo hałasu. Z drugiej strony, wewnętrzne monitorowanie SiteGround zapobiega błędom i aktywnie monitoruje serwery. Dlatego nie tylko naprawiają błąd, ale również starają się wyeliminować przyczyny, zanim zmienią się w poważną sytuację.

Inną atrakcyjną opcją jest mechanizm izolacji konta. W takim przypadku, jeśli na konto ma wpływ wirus lub złośliwe oprogramowanie, nie wpłynie to na inne. Każde konto jest całkowicie odizolowane od innych. Oznacza to, że jesteś w pełni zabezpieczony.

SiteGround oferuje bezpłatną kopię zapasową wszystkich swoich planów, ale jak wiadomo, GoDaddy pobiera opłatę za kopię zapasową danych. SiteGround niedawno zaktualizował swoją infrastrukturę i twierdzi, że są teraz 7 razy szybsze niż wcześniej. Porównując obie firmy, będziesz najlepszą alternatywą GoDaddy do hostowania swoich stron internetowych.

funkcje

SiteGround

Idź Tato

Plany (bardzo podstawowe)

Uruchomienie

Gospodarka

Stronie internetowej

1

1

Darmowa domena

tak

tak

Miejsca na dysku

10 GB-SSD

100 GB Spinning

Dyski SSD

tak

Nie

Pasmo

10 000 wizyt / mies.

bez limitu

SuperCacher

tak

Nie

Bezpłatna kopia zapasowa

tak

Nie

Adresy e-mail

bez limitu

100

Czat na żywo

tak

Nie

Kredyt reklamowy

250 USD

Nie

Gwarancja zwrotu pieniędzy

30 dni

30 dni

Odwiedź SiteGround

3. BlueHos t

bluehost podobny do godaddy

BlueHost należący do znanej grupy EIG i skutecznie zaspokajający potrzeby klientów. Nawet jest to kwestia wsparcia lub wydajności powalenia BlueHost. Ponadto, jeśli zamierzasz korzystać z WordPress, z przyjemnością usłyszysz, że jest on oficjalnie zalecany przez WordPress.org.

GoDaddy i BlueHost oferują prawie takie same funkcje, ale istnieje ogromna różnica w jakości usług. Przeprowadzone przez nas testy szybkości i czasu sprawności są na korzyść BlueHost.

Jeśli porównamy usługi wsparcia obu firm, zwycięzcą jest BlueHost. Zespół wsparcia jest kompetentny i posiada wiedzę specjalistyczną pozwalającą na rozwiązywanie problemów. Również firma utrzymuje zapasy filmów, samouczków, często zadawanych pytań i różnych artykułów.

Czy GoDaddy chronił zasoby każdego konta hostingowego? Nie, firma nie stosuje żadnej techniki efektywnego przydzielania zasobów serwerowych każdemu użytkownikowi. Ale BlueHost chroni zasoby każdego użytkownika. Jeśli konto zużywa więcej zasobów niż limity, wówczas tymczasowo zostanie przeniesione na inny serwer.

Jeśli zamierzasz założyć witrynę e-commerce, to w jaki sposób ludzie poznają Twoją ofertę? Ta alternatywa GoDaddy oferuje 150 USD na reklamę Twojej witryny w znanych wyszukiwarkach. Umożliwi to firmie zapoznanie się z ludźmi w krótkim czasie. Ale GoDaddy nie oferuje żadnych kredytów reklamowych w żadnym swoim planie hostingowym.

Jeśli jesteś w stanie wydać niewiele więcej pieniędzy niż plan hostingowy GoDaddy, oto świetna oferta. Wybierz plan „Plus” BlueHost, który obejmuje 200 USD kredytu marketingowego, nieograniczone miejsce na dane, przepustowość, subdomeny & zaparkowane domeny, konta e-mail i mogą hostować nieograniczoną liczbę witryn na jednym koncie hostingowym.

funkcje

BlueHost

Idź Tato

Plany (bardzo podstawowe)

Podstawowy

Gospodarka

Stronie internetowej

1

1

Darmowa domena

tak

tak

Miejsca na dysku

50 GB

100 GB

Dyski SSD

Nie

Nie

Pasmo

Nie mierzone

bez limitu

Ochrona zasobów

tak

Nie

Bezpłatna kopia zapasowa

Nie

Nie

Adresy e-mail

5

100

Czat na żywo

tak

Nie

Kredyt reklamowy

Nie

Nie

Gwarancja zwrotu pieniędzy

30 dni

30 dni

Odwiedź BlueHost

4. A2Hosting – Usługa szybkiego hostingu

a2hoting

Inną świetną alternatywą GoDaddy jest A2Hosting oferujący doskonałe wsparcie i wydajność. Firma oferuje również własne narzędzie, takie jak zoptymalizowany akcelerator witryn A2, który zwiększy wydajność dowolnego systemu CMS, który chcesz obsługiwać. Czasami nagły wzrost ruchu spowalnia śmiertelnie prędkość stron internetowych lub może być niedostępny dla odwiedzających. Aby poradzić sobie z tego typu sytuacjami, możesz kupić narzędzia Performance Plus za jedyne 1,45 USD. Podwoi zasoby hostingu, takie jak procesor i pamięć RAM, aby utrzymać dostępność witryny w czasie skoków ruchu.

Jak wiemy, serwery GoDaddy nie są tak godne zaufania ze względu na nadmierne problemy z przestojami. Tutaj zobacz ocenę klienta i skargi. Co się stanie, jeśli firma zagwarantuje niesamowity czas pracy wynoszący 99,9%? Tak A2 Hosting zapewnia 99,9% gwarancji i nigdy nie zawiedzie Twojej witryny, nawet jeśli korzystasz z bardzo podstawowego i taniego planu. Dostępność odpowiedniego bezpieczeństwa, zasilania awaryjnego i osobistego personelu ekspertów monitorującego serwery umożliwia dostępność serwerów 24/7.

Hosting A2 zaprojektował również narzędzia wyłącznie dla fanów WordPress. Opracowali wtyczkę o nazwie „A2 Optimized”. Ta wtyczka automatycznie konfiguruje witrynę z punktu widzenia bezpieczeństwa i wydajności. Podczas gdy GoDaddy wciąż nie jest w stanie oferować żadnych specjalnych narzędzi, aby zapewnić niezawodność swoich usług.

Jeśli nie znasz zasad bezpieczeństwa, nie martw się, pozwól zespołowi A2 się tym zająć. KernelCare, podwójne warstwy zapory ogniowej, ochrona Brute Force Defense, skanowanie i monitorowanie zapewnią bezpieczeństwo Twojej witryny.

A2 Hosting to także świetna opcja do założenia witryny e-commerce. Uzbrojone plany hostingu SSD oferują instalację 1-kliknięciem dla Magento, PrestaShop, OpenCart itp. Ponadto plany obejmują integrację z PayPal i bezpłatny certyfikat SSL dla bezpiecznych transakcji.

Oprócz tych wszystkich odrębnych technologii firma ułatwia również klientom tworzenie kopii zapasowych, najnowszą wersję PHP, ochronę identyfikatorów i wiele darmowych elementów (kredyt reklamowy, zniżka na motywy Tesla, łatwe narzędzie do wyszukiwania w wyszukiwarce i wiele innych)..

funkcje

A2Hosting

Idź Tato

Plany (bardzo podstawowe)

Lite

Gospodarka

Stronie internetowej

1

1

Darmowa domena

Nie

tak

Miejsca na dysku

bez limitu

100 GB

Dyski SSD

tak

Nie

Pasmo

bez limitu

bez limitu

Automatyczny optymalizator A2

tak

Nie

Bezpłatna kopia zapasowa

tak

Nie

Adresy e-mail

25

100

Czat na żywo

tak

Nie

Kredyt reklamowy

50 USD

Nie

Gwarancja zwrotu pieniędzy

W dowolnym momencie (ale pełny zwrot w ciągu 30 dni)

Odwiedź A2Hosting

30 dni

5. HostGator

hostgator

Niezależnie od tego, jaki typ hostingu chcesz tutaj, to HostGator oferuje wiele przy niskich cenach. Ich udostępnione, zarządzane WordPress, Cloud, Reseller, VPS i dedykowane plany hostingowe są uważane za najlepsze alternatywy GoDaddy. Firma należąca również do EIG, tej samej firmy, która nabyła wiele innych znanych nazwisk. Zobacz to.

Jesteś nowy i martwisz się o projekt swojej witryny. Oto rozwiązanie w HostGator, ponieważ oferuje 4500 darmowych szablonów dla Twojej witryny. Możesz również modyfikować te szablony według własnego uznania. Czy uważasz, że GoDaddy ma tak duży zapas szablonów? Nie!

Czat na żywo, system biletów, telefon jest zawsze do Twojej dyspozycji. Możesz także zadawać pytania na forach. Firma utrzymuje także galerię wideo na różne tematy, takie jak poczta internetowa, WordPress, phpMyAdmin itp. Czasami czat na żywo przestaje reagować. Ale wciąż mają przewagę nad GoDaddy, który nawet nie oferuje czatu na żywo.

HostGator to także bardzo przyzwoita opcja dla programistów. Firma oferuje wiele języków, dzięki czemu programiści mogą tworzyć własne niestandardowe projekty.

Nie tylko to, kredyt reklamowy w wysokości 200 USD, bezpłatna migracja witryny, 99,9% gwarancja bezawaryjności, bezpłatne tworzenie kopii zapasowych danych i niezmierzone zasoby sprawiły, że ich usługi były nieodparte.

Jeśli chcesz korzystać z HostGatora, naszym zdaniem powinieneś wybrać „Baby Plan”. Ponieważ zawiera wiele innych przydatnych funkcji, ale kosztuje kilka dolarów więcej niż „plan piskląt”.

funkcje

HostGator

Idź Tato

Plany (bardzo podstawowe)

Pisklę

Gospodarka

Stronie internetowej

1

1

Darmowa domena

Nie

tak

Miejsca na dysku

Nie mierzone

100 GB

Dyski SSD

Nie

Nie

Pasmo

Nie mierzone

bez limitu

Bezpłatna kopia zapasowa

tak

Nie

Adresy e-mail

bez limitu

100

Czat na żywo

tak

Nie

Kredyt reklamowy

200 USD

Nie

Gwarancja zwrotu pieniędzy

45 dni

30 dni

Odwiedź HostGator

6. DreamHost

hosting marzeń

Z hostingiem ponad 1,5 miliona witryn i firmą nagrodzoną za obsługę klienta w 2016 roku. Porozmawiajmy więc o tym, co mają, co jest lepsze niż GoDaddy?

Mimo że ich plany są drogie w porównaniu z GoDaddy, zapewniają one jakość, o jakiej marzyli użytkownicy.

Przede wszystkim mają gwarancję 100% bezawaryjności. Oznacza to, że przez cały okres istnienia konta hostingowego Twoja witryna będzie zawsze dostępna dla klientów i gości. Co więcej, zamiast tego firma outsourcingowa polega na zdolnościach własnych pracowników i oferuje własny zespół wsparcia.

Pokonują wszystkie firmy w polityce zwrotu, oferując 97-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. IT oznacza, że ​​są bardzo pewni swoich usług. Ponadto plan hostingowy DreamHost zawiera kilka niesamowitych gratisów, takich jak certyfikaty SSL / TLS, kredyt reklamowy i ochrona prywatności.

CloudFlare jest bardzo wyjątkową opcją szybkiego dostarczania zawartości strony. GoDaddy nie obejmuje żadnej integracji CloudFlare. Jeśli chcesz skorzystać z usług CloudFlare, musisz ręcznie zintegrować swoją witrynę, odwiedzając oficjalną stronę CloudFlare, co może być problemem dla nowej osoby. Ale tutaj w Dream Host jest automatyczna integracja CloudFlare, którą można aktywować jednym kliknięciem.

Firma oferuje ręcznie sterowany panel sterowania. Ale nie martw się, zbudowali jako przyjazny dla użytkownika. Jest to bardzo prosty i łatwy w użyciu. Wszystkie opcje są wyraźnie wyświetlane, niezależnie od tego, czy chodzi o zarządzanie pocztą e-mail, czy o bazy danych, w których można łatwo przejść do każdej opcji.

Oferuje 1 bezpłatną domenę, nieograniczone miejsce na dyskach półprzewodnikowych, PHP 5, Perl, Python, Railsy i wszystko, czego potrzebujesz w planie hostingowym. Jeśli poważnie i profesjonalnie chcesz rozpocząć pracę online, DreamHost z pewnością spełni twoje oczekiwania.

funkcje

DreamHost

Idź Tato

Plany (bardzo podstawowe)

Podstawowy

Gospodarka

Stronie internetowej

bez limitu

1

Darmowa domena

tak

tak

Miejsca na dysku

bez limitu

100 GB

Dyski SSD

tak

Nie

Pasmo

bez limitu

bez limitu

Bezpłatna kopia zapasowa

tak

Nie

Adresy e-mail

bez limitu

100

Czat na żywo

tak

Nie

Kredyt reklamowy

100 USD

Nie

Gwarancja zwrotu pieniędzy

97 dni

Odwiedź DreamHost

30 dni

7. GreenGeeks

greengeeks

Oto GreenGeeks mający na celu ochronę środowiska i wykorzystujący projekty energii odnawialnej do wzmocnienia swoich maszyn. Dla firmy poprawiającej wydajność korzystającej z PHP7, SSD i CDN, aby ich witryny były szybkie.

Podobnie jak inne znane firmy, GreenGeeks oferuje również czat na żywo, telefon, e-mail, samouczki wideo i bazę wiedzy, aby pomóc swoim klientom. Łatwy kreator przeciągnij i upuść pozwala użytkownikowi zbudować witrynę bez języków programowania.

Obecnie firma oferuje tylko jeden wspólny plan hostingowy. Ale ten pojedynczy plan hostingowy jest bardzo atrakcyjny ze względu na niski koszt i wiele funkcji oznaczonych jako „Unlimited”. Podobnie jak możesz hostować nieograniczoną liczbę stron internetowych, możesz tworzyć nieograniczone subdomeny, nieograniczoną przepustowość i pamięć masową i wiele więcej.

Firma oferuje również pakiet marketingowy wraz z narzędziami do przesyłania stron i optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Ich pojedynczy i unikalny plan hostingowy jest również kompatybilny z witryną e-commerce, oferując katalogi chronione hasłem, narzędzia szyfrujące, SSL i różne koszyki.

Jak w przypadku każdego użytkownika, podstawowe wymagania to bezpieczeństwo i wydajność witryny. Tak więc automatyczne wykrywanie brutalności, zabójca spamu, monitorowanie 24/7 i kopie zapasowe zapewniają bezpieczeństwo od strony bezpieczeństwa. Aby przyspieszyć ładowanie strony, firma oferuje różne techniki buforowania, w tym buforowanie danych na gorąco i wbudowane usługi buforowania.

funkcje

GreenGeeks

Idź Tato

Plany (bardzo podstawowe)

Podstawowy

Gospodarka

Stronie internetowej

bez limitu

1

Darmowa domena

tak

tak

Miejsca na dysku

bez limitu

100 GB

Dyski SSD

tak

Nie

Pasmo

bez limitu

bez limitu

Bezpłatna kopia zapasowa

tak

Nie

Adresy e-mail

bez limitu

100

Czat na żywo

tak

Nie

Kredyt reklamowy

Nie

Nie

Gwarancja zwrotu pieniędzy

30 dni

30 dni

Odwiedź GreenGeeks

8. WebHostin gHub

webhostinghub

Webhostinghub ma tylko specjalistyczną wiedzę na temat wspólnych planów hostingowych i oferuje trzy takie plany, jak Spark, Nitro i Dynamo. Oferują one bezpłatną domenę wraz z zakupem planu hostingowego lub możesz przenieść istniejącą domenę bez ponoszenia żadnych opłat. Co więcej, będą przenosić Twoją witrynę bez żadnych przestojów.

Oferują one narzędzie do tworzenia witryn BOLDGRID, które jest całkowicie bezpłatne z planami hostingowymi. Tematy należą do różnych kategorii, takich jak muzyka, biznes, blog, fotografia itp. Więc możesz wybrać żądane szablony, edytować je i przejść do trybu online.

WHH oferuje całodobową obsługę klienta w USA. Klienci mogą komunikować się z zespołem pomocy technicznej przez telefon, czat na żywo i skype. Również firma utrzymuje centrum pomocy, które jest pełne samouczków i artykułów.

Oferują inną kwotę kredytu reklamowego w każdym planie hostingowym. W bardzo podstawowym planie hostingowym kwota wynosi 75 USD i 175 USD w przypadku Nitro i 250 USD w planie hostingowym Dynamo. Firma uprości proces instalacji WordPress, tak jak podczas procesu finalizacji transakcji możesz wybrać WordPress, a następnie plan hostingowy zawiera wstępnie zainstalowany WordPress.

funkcje

WebHostingHub

Idź Tato

Plany (bardzo podstawowe)

Iskra

Gospodarka

Stronie internetowej

2)

1

Darmowa domena

tak

tak

Miejsca na dysku

bez limitu

100 GB

Dyski SSD

tak

Nie

Pasmo

bez limitu

bez limitu

Bezpłatna kopia zapasowa

Nie

Nie

Adresy e-mail

bez limitu

100

Czat na żywo

tak

Nie

Kredyt reklamowy

75 USD

Nie

Gwarancja zwrotu pieniędzy

90 dni

30 dni

Odwiedź WebHostingHub

Ogólne podsumowanie alternatyw GoDaddy

Powyżej wzięliśmy pod uwagę najlepsze alternatywy GoDaddy i przezwyciężenie problemów napotykanych podczas hostowania ich usług.

Ponieważ każda firma dostarczająca więcej niż GoDaddy, a ponadto inne, mają również Czat na żywo, aby naprawić każdy problem .

Jeśli jednak wymienimy alternatywy bardziej zwięźle, wybieramy I n Motion, SiteGround i B lu eHost. DreamHost to również bardzo dobra opcja, ale droga od innych na liście.

Uprośćmy teraz, porównując funkcje tych trzech najlepszych dostawców usług hostingowych.

funkcje

W ruchu

SiteGround

BlueHost

Plany

Uruchomić

Uruchomienie

Podstawowy

Stronie internetowej

2)

1

1

Darmowa domena

1

1

1

Miejsca na dysku

bez limitu

10 GB

50 GB

Dyski SSD

tak

tak

Nie

Pasmo

bez limitu

10 000 wizyt / mies.

Nie mierzone

Bezpłatna kopia zapasowa

tak

tak

Nie

Adresy e-mail

bez limitu

bez limitu

5

Kredyt reklamowy

250 USD

Nie

Nie

Firma stworzyła technologię

Strefy prędkości maksymalnej

SuperCacher

Alokacja zasobów

Zasady zwrotu pieniędzy

90 dni

30 dni

30 dni

Cena £

5,99 USD / mies

3,95 USD / mies

2,95 USD / mc

Odwiedź InMotion

Odwiedź SiteGround

Odwiedź BlueHost

Zakończmy tę dyskusję, a nasza sugestia jest taka, że ​​powinieneś wybrać InMotion. Ponieważ oferują mnóstwo funkcji, jak widać w tabeli.

Ale to nie znaczy, że inne firmy są daleko w tyle za InMotion.

Jak wspominamy „Best” w nagłówku, co oznacza, że ​​wszystkie są dobre.

Ale dla większej zwięzłości i dla tych, którzy są nowi w świecie online, wyciągamy to wszystko w jednej firmie.

Najlepsze alternatywy dla GoDaddy na kupowanie domen

Bez wątpienia GoDaddy jest największym rejestratorem domen i oferuje domeny po niskich stawkach. GoDaddy oferuje nową domenę .com prawie za darmo (0,99 USD za pierwszy rok), ale odnowienie jest bardzo drogie.

Musisz zapłacić prawie przy odnowieniu 15,17 USD. Ale czy wiesz, że istnieje kilka świetnych alternatyw, które oferują nazwy domen po niższych stawkach. Oto niektóre z wielkich nazwisk;

NameCheap

(10,69 USD rocznie)

 • Najpopularniejsza i renomowana nazwa w branży
 • Odnowienia 10,69 USD za .com TLD
 • Pobierają 0,18 USD opłaty ICANN
 • 2,88 USD rocznie na WHOIS Guard
 • DARMOWE aukcje domen na rynku
 • Dostosowany przyjazny dla użytkownika panel sterowania

Kup domenę z NameCheap

(Zalecana)

NameSilo

(8,99 USD rocznie)

 • Nie są one zbyt popularne w porównaniu do NameCheap
 • Odnowienia w tej samej cenie 8,99 USD za domenę .pl TLD
 • Brak opłaty ICANN
 • BEZPŁATNA straż WHOIS
 • DARMOWA sprzedaż domen na rynku NameSilo
 • Przyjazny dla użytkownika panel sterowania

Kup domenę od NameSilo

Użyj kodu kuponu "HostingSprout" za 1 USD oszczędności

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map