11+ Najlepsze tanie usługi hostingowe w chmurze 2020

12

Hosting w chmurze to najlepszy sposób na udostępnienie treści na całym świecie za pośrednictwem wielu serwerów zamiast usługi CDN (Content Distribution Network). Ponieważ ta infrastruktura zbudowana jest z wielu serwerów, dlatego jest nieco droższa niż hosting współdzielony. Jeśli szukasz taniego hostingu w chmurze, czytaj dalej, aby znaleźć najlepszy.


Hosting w chmurze zaprojektowany głównie w celu zapewnienia maksymalnej i nieprzerwanej usługi. I zgadnij jak? W chmurze wiele serwerów jest połączonych (równolegle) w taki sposób, aby działały jak jeden. Prostsze wyjaśnienie, w przeciwieństwie do usługi hostingu współdzielonego, która polega tylko na jednym serwerze, hosting w chmurze składa się z więcej niż jednego serwera.

W ten sposób znacznie zmniejsza się ryzyko przestoju, niskiej prędkości i utraty danych. Wykorzystuje wyższe zasoby niż tradycyjny hosting, co czyni go droższym i czerpanie korzyści z tego rodzaju hostingu; musisz zapłacić więcej pieniędzy. Ale tutaj, po naszych największych staraniach, opracowaliśmy listę najlepszych tanich dostawców hostingu w chmurze.

Najlepszy tani hosting w chmurze

Różnica między chmurą a hostingiem współdzielonym

Jak wspomniano powyżej, w chmurze hostowanej jest połączonych wiele serwerów, które znajdują się w różnych miejscach. Na przykład kupiłeś plan hostingu w chmurze, a w pewnym momencie wystąpiła awaria serwera. Co się stanie? Tak, rozumiesz, jeśli któryś serwer ulegnie awarii, Twoja strona będzie nadal dostępna. W przypadku hostingu współdzielonego Twoja witryna z pewnością nie działa.

Na początku ten rodzaj hostingu był bardzo drogi i tylko firmy mogą z niego korzystać, ale od 3 do 4 lat ceny spadają, a teraz tanie usługi hostingu w chmurze są również dostępne z obiecaną jakością. Tak więc, jeśli szukasz najlepszego, ale taniego dostawcy hostingu w chmurze, ten artykuł pomoże Ci znaleźć odpowiednią firmę. Ponieważ tutaj gromadzimy najnowszą listę najlepszych renomowanych usług hostingu w chmurze, które oferują plany w najniższych cenach.

Nasze najlepsze rekomendacje

Gospodarz

Nadaje się do

Ocena

Cena £

Kamatera ♥

Wszyscy użytkownicy

Sprawdź teraz

Vultr

Małe ~ duże projekty

Sprawdź teraz

A2Hosting

Blogerzy, webmasterzy

Sprawdź teraz

Najlepsze tanie dostawców hostingu w chmurze 2020

Oto lista tanich i najtańszych usług hostingu w chmurze, dzięki którym możesz zaoszczędzić znaczne pieniądze. Zalecamy wybrać ten, który pasuje i spełnia wszystkie Twoje wymagania.

1. Kamatera – Uzyskaj 30 dni bezpłatnej wersji próbnej

Kamatera

Założona w 1995 roku Kamatera oferuje zadowalające usługi hostingu w chmurze wraz z elastycznymi, a także skalowalnymi rozwiązaniami. Wiedząc, że wydajność jest najwyższym priorytetem dla każdego użytkownika, Kamatera uzbroiła swoją infrastrukturę w najnowocześniejsze technologie, takie jak dyski półprzewodnikowe, procesor Intel Xeon E5 v4 i globalne punkty obecności.

Kamatera jest wyspecjalizowanym dostawcą platformy chmurowej, który oferuje szeroką gamę produktów pod swoją nazwą, takich jak tanie serwery chmurowe, blokowanie pamięci, usługi równoważenia obciążenia, zarządzany hosting w chmurze i inne. Co najważniejsze, oprócz rozsądnej ceny, firma oferuje również 30-dniowe bezpłatne konto próbne.

Szybkość jest jednym z głównych czynników, które odgrywają znaczącą rolę w poprawie nie tylko jakości obsługi klienta, ale także w rankingu wyszukiwarek. Powodem, dla którego Kamatera może być dla Ciebie idealnym wyborem jest fakt, że mają 13 lokalizacji centrów danych na całym świecie, co pozwala przechowywać zawartość Twojej witryny / aplikacji w pobliżu potencjalnych użytkowników. Niezależnie od tego, czy twoi odbiorcy należą do Ameryki, Europy czy Azji, możesz łatwo wybrać najbliższe centrum danych.

Infrastruktura w chmurze jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz skorzystać z natychmiastowej skalowalności. Oznacza to, że otrzymasz szybko dodatkowe zasoby i unikniesz ewentualnych awarii. Po skonfigurowaniu konta w Kamatera możesz zainstalować, odinstalować lub zaktualizować system operacyjny.

Dozwolone jest korzystanie z dowolnej wersji prawie każdego systemu operacyjnego, takiego jak Ubuntu, CentOS, Debian, FreeBSD i OpenSUSE. Ponadto ich serwer obsługuje również wszystkie wersje MS Windows. Z drugiej strony Kamatera zawiera łatwy w obsłudze panel sterowania, umożliwiający zarządzanie funkcjami i ustawieniami sieci itp.

Jeśli chodzi o konfigurację serwera, Kamatera zaprojektowała prosty proces, możesz wybrać liczbę zasobów, takich jak vCPU, pamięć RAM, pamięć i lokalizacja centrum danych. Możesz również wybrać preferowany system operacyjny z ogromnej listy.

Firma znacznie ułatwia dodawanie opcjonalnych usług, takich jak cPanel i rozszerzone kopie zapasowe. Co więcej, kiedy Twój projekt zacznie się rozwijać, nie musisz migrować nigdzie indziej, ponieważ zawierają one infrastrukturę o bardzo wysokich specyfikacjach. Możesz wykorzystać do 20 vCPU, 256 GB pamięci RAM i pamięć w terabajtach.

Kamatera utrzymuje czat na żywo, wsparcie telefoniczne i system e-mail w celu obsługi zapytań klientów. Dostępność wielu kanałów wsparcia jest przydatna dla początkujących, którzy po raz pierwszy doświadczą hostingu w chmurze. Podsumowując, możemy powiedzieć, że Kamatera jest niewątpliwie niezawodnym dostawcą chmury, który nie tylko przedstawia skalowalne rozwiązanie, ale także oferuje najnowsze usługi oparte na infrastrukturze w przystępnych cenach..

2. Vultr

vultr

Vultr to bardzo tani dostawca hostingu w chmurze, który oferuje plany chmurowe już od 2,50 USD miesięcznie. Plany Vultr są bardzo podobne do DigitalOcean, w rzeczywistości oferują bardziej przystępne plany chmurowe. Najbardziej podstawowy plan obejmuje 20 GB miejsca na dysku SSD, 512 pamięci RAM, 1 rdzeń procesora i przepustowość 500 GB tylko za 2,50 USD miesięcznie. A następny pakiet oferuje 25 GB SSD, 1CPU, 1024 RAM i 1000 GB przepustowości za jedyne 5 USD. Więc Vultr należy do super tanich dostawców hostingu w chmurze.

Vultr ma szeroką gamę centrów danych. Obecnie oferują 15 różnych lokalizacji na całym świecie, dzięki czemu możesz wybrać lokalizację centrum danych w zależności od grupy docelowej. Firma oferuje wiele aplikacji do instalacji jednym kliknięciem, takich jak WordPress, Joomla, PrestaShop itp. Jeśli opracujesz grę, skorzystaj z serwerów chmurowych Vultr, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Firma wzmocniła bezpieczeństwo i dodała warstwę ochrony przed atakami DDOS. Ich systemy monitorują sieć w sposób ciągły i jak najszybciej wykrywają złośliwe działania. Ponadto możesz zainstalować system operacyjny, który chcesz, jak Windows, Ubuntu, CentOS i więcej. Panel jest pełen opcji 1-kliknięcia, takich jak ponowne uruchomienie, ponowna instalacja, instalacja aplikacji itp.

Usługi wsparcia Vultr nie są tak niezawodne, jak powinny. Nie są spójne, czasem odpowiedź jest szybka, ale czasem trzeba czekać prawie godzinę. Możesz wysłać im bilet pomocy, ponieważ nie oferują wsparcia przez telefon ani czat na żywo. W sekcji Często zadawane pytania możesz uzyskać pomoc dotyczącą fakturowania i aspektów technicznych. Prowadzą także forum społeczności, które jest pełne różnych tematów.

Uważamy, że powinni uaktualnić swoje usługi wsparcia i przynajmniej oferować czat na żywo, który będzie bardzo przydatny. Firma oferuje 100% czasu sprawności, a jeśli w dowolnym momencie nie uda się uzyskać tej gwarancji, będzie ona zobowiązana do wystawienia kredytu SLA.

3. CloudWays

cloudways

Cloudways jest zarządzany tani hosting w chmurze dostawca. Możesz zacząć od nich, wydając zaledwie 10 USD miesięcznie. Ich plan hostingowy obsługuje wszystkie aplikacje związane z e-commerce, blogerami, projektantami, agencjami cyfrowymi i programistami. Obecnie oferują bezpłatną wersję próbną, więc nie marnuj czasu i jak najszybciej zdobądź konto próbne.

Podobnie jak wiele innych firm, Cloudways również nadało priorytety usługom wsparcia. Zapewniają zadane rozwiązania za pośrednictwem czatu i biletów. Dostępny jest także zasób wiedzy na różne tematy, w tym FAQ. Wszystkie usługi wsparcia są świadczone bez ograniczeń czasowych, dzięki czemu można w każdej chwili skontaktować się z zespołem technicznym.

Jedną rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że używają infrastruktury DigitalOcean, Amazon, Google, Vultr i KYUP do obsługi swoich klientów. Oznacza to, że mają wiele centrów danych, jak sama firma twierdzi, że ma ponad 25 centrów danych. Klonowanie nigdy wcześniej nie było łatwe; Chmury oferują funkcję klonowania jednym kliknięciem. Klonowanie tworzy kopię treści, którą można wykorzystać do przywrócenia celu.

Jeśli masz zespół, ale nie chcesz, aby zobaczyli najważniejsze informacje na stronie lub nie chcesz dać mu pełnej kontroli nad zasobami, nie martw się, CloudWays stworzyło zespół kontroli zespołu, który obejmuje różne role z dostępem ograniczenia.

Niektóre firmy, takie jak GoDaddy, nawet nie oferują domyślnej zapory ogniowej, ale Cloudways automatycznie buduje zaporę ogniową i monitoruje serwery pod kątem złośliwych programów, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo. Ponadto firma twierdzi, że sama aktualizuje serwery z protokołami bezpieczeństwa i łatkami.

Firma zaoferowała własną technologię o nazwie ThunderStack. Jest to narzędzie buforujące, które działa na NGINX, Apache i Memcached itp. Dodatkowo oferują zestaw programistyczny Git, SSH & SSF i instalacja SSL za pomocą 1 kliknięcia. Nie testowaliśmy instalacji SSL, ale jesteśmy prawie pewni, że jest ona prosta i łatwa. Możesz zacząć od nich, ponieważ oferują pakiet funkcji, takich jak Cron Job, grupowanie projektów, HTTP / 2 i długa lista funkcji.

Ceny planu są fantastyczne; możesz pobrać fajne i przydatne funkcje za jedyne 10 USD, w tym 1 GB pamięci RAM, 1 rdzeń procesora, 25 GB przestrzeni internetowej i przepustowość 1 TB. Dokonują również migracji witryny dla Ciebie bez żadnych kosztów.

4. Host1Plus | Heficed

Host1Plus Cloud Hosting

Host1plus szuka niezawodnego hostingu w chmurze z elastycznością. Uptime i czas ładowania są priorytetem każdego, kto szuka hostingu. Dzięki Host1plus nie musisz się tym martwić. Ponieważ dzięki nim twoja strona nie zależy tylko od jednego serwera. Firma wykonuje różne kopie witryny i przechowuje je na wielu serwerach, co zapewnia maksymalny czas pracy.

Dobrą rzeczą jest to, że mają różne centra danych dla najlepszej wydajności, aby służyć klientom na całym świecie. Czas ładowania jest bardzo konieczny, ponieważ nikt nie chce trzymać się strony internetowej i czekać, aż strona całkowicie się załaduje. Odwiedzający po prostu opuści Twoją witrynę, co spowoduje wielką stratę. Nie ma znaczenia, do kogo należą Twoi odbiorcy, ponieważ Host1Plus oferuje wybór centrum danych, które pozwala wybrać najbliższą lokalizację, a tym samym skrócić czas ładowania witryny.

W hostingu w chmurze najbardziej podoba nam się łatwość skalowania. Szeroka gama planów może z łatwością spełnić Twoje wymagania, aw dowolnym momencie możesz również zwiększyć lub zmniejszyć ograniczenie zasobów. To wielki dar dla wszystkich użytkowników hostingu w chmurze, a także pomaga obniżyć koszty. Host1plus oferuje serwery z systemem Linux i Windows. Pierwszy i podstawowy plan „LIN1” zapewnia 1-rdzeniowy procesor, 20 GB pamięci z 512 MB pamięci RAM, co doskonale nadaje się do obsługi projektów na poziomie początkowym. Co więcej, wszystkie plany obejmują 1-wolną kopię zapasową, 1-wolny IPv4, procesory Intel Xeon, przyzwoity interfejs API i wiele innych funkcji.

Oferują CentOS, Debian, Fedora i Ubuntu. A jeśli jesteś miłośnikiem cPanel i nie wiesz o pracy z wierszem poleceń, to trudno jest zainstalować aplikacje internetowe, takie jak WordPress. Więc jeśli chcesz cPanel, to będzie kosztować 15 USD. Istnieje wiele samouczków dostępnych w Internecie, aby zainstalować aplikacje internetowe za pomocą poleceń, to nie jest wielka sprawa.

Nie wiem, co robić ani jak rozwiązać problem. Zapraszam do pomocy od nich. Nie oferują czatu na żywo, ale odpowiedź jest dość szybka w systemie biletowym. A co najważniejsze są bardzo przyjaźni. Aby śledzić zasoby, udostępniają pełne statystyki, dzięki czemu użytkownik może podjąć działania zgodnie z sytuacją. Nie trać czasu, ponieważ oferują 14-dniowy okres próbny.

5. Cyfrowy ocean

hosting chmury cyfrowej

Digital Ocean jest dobrze znaną firmą i cieszy się dużym uznaniem ze strony użytkowników. Digital Ocean to doskonała opcja, szczególnie dla programistów. Możesz utworzyć „kropelki” w ciągu minuty i uzyskać pełny dostęp do zarządzania nimi, w tym wybór systemu operacyjnego. Oferują szeroki zakres planów już od 5 USD za miesiąc. Możesz kupić abonament miesięczny lub albo przejść na abonament godzinowy.

Bardzo podstawowy plan obejmuje 25 GB miejsca na dysku SSD, transfer danych 1 TB, 1 GB pamięci i 1 rdzeń procesora za jedyne 5 USD miesięcznie. Jeśli przestrzeń internetowa stanowi dla Ciebie problem, nie martw się, dostępna jest również skalowalna pojemność pamięci SSD. Możesz kupić więcej miejsca za 0,10 USD / GB. Firma oferuje również plany na poziomie przedsiębiorstwa. Plany te są bogate w zasoby, takie jak pamięć, pamięć RAM i procesor itp.

Naszym zdaniem świetnym sposobem na doświadczenie hostingu w chmurze jest zakup taniego abonamentu w chmurze, np. 5 USD / mc. Po stwierdzeniu, że masz wystarczającą wiedzę i gotowość do podjęcia poważnej pracy, istnieje łatwe do skalowania rozwiązanie. Umożliwi Ci skorzystanie z większej ilości zasobów w krótkim czasie.

Serwery są dostępne z 99,99% bezawaryjnością przy liczbie centrów danych. Jeśli nie uda im się w dowolnym miesiącu, wystawią kredyt. Firma utrzymywała centra danych w San Francisco (2), Toronto (1), Nowym Jorku (3), Londynie (1), Amsterdamie (2), Frankfurcie (1), Bangalore (1) i Singapurze (1). Istnieje również mnóstwo aplikacji do instalacji jednym kliknięciem, takich jak WordPress, Magento, Joomla, Drupal, Ruby on Rails i Horizon itp..

Digital Ocean oferuje system biletowy do wsparcia. Budują też ogromną bazę wiedzy, w której można natychmiast uzyskać pomoc. W ramach społeczności możesz korzystać z różnych samouczków i zadawać pytania. Nie oferują wsparcia przez telefon ani czat na żywo.

Szukasz podobnej usługi, takiej jak DO? Oto kilka alternatyw DigitalOcean.

6. InterServer

Chmura InterServer

Łatwa skalowalność to piękno hostingu w chmurze i to, co otrzymujesz z Interserve. Pomyśl o tym, że Twoja witryna zyskuje ogromny ruch. Aby obsługiwać tego typu użytkowników, potrzebujesz skalowalnego hostingu. Plan zaczyna się od 6 USD / mc. i obejmuje 1 GB pamięci RAM, 25 GB przestrzeni internetowej i przepustowość 1000 GB (1 TB). Możesz także zrobić plan zgodnie ze swoimi wymaganiami. To sprawia, że ​​jest to opłacalny wybór.

Udostępniając swoją witrynę na Interserve, uzyskasz szereg korzyści, takich jak dyski SSD, 99,9% gwarancji czasu działania, do 16 opcji systemu operacyjnego itp. Możesz wybierać między serwerem Linux a Windows. Pamiętaj, że jeśli chcesz cPanel, musisz zapłacić 10 USD dodatkowej kwoty. Ponadto firma posiada wiele centrów danych, aby zapewnić najwyższą dostępność usług przy maksymalnej prędkości. Czas ładowania strony jest również zadowalający, ale czasami widzimy, że ładowanie stron zajmuje prawie 765 ms. Ale zdarzało się to rzadko.

Usługi wsparcia są dostępne 24/7. Ale smutną wiadomością jest to, że nie oferują czatu na żywo. Uważamy, że czat na żywo to najlepszy sposób na szybsze rozwiązywanie problemów. Jeśli więc potrzebujesz szybkiego wsparcia, możesz skontaktować się z nimi telefonicznie. Dostępne są również systemy poczty elektronicznej i biletów, które pomagają klientom. Ponadto firma prowadzi także forum społeczności i mnóstwo wskazówek.

Serwery obsługują wiele języków, takich jak PHP, Perl i Python itp. Inne istotne funkcje to tworzenie kopii zapasowych, migawki, menedżer DNS, IPV6 i wiele innych. Ponadto oferują bezpłatne usługi migracji. Nie oferują żadnego okresu próbnego, który chcielibyśmy, jeśli to zrobią, będzie to świetne dla nowych użytkowników. Podsumowując, możemy powiedzieć, że Interserver nie zapewnia żadnej unikalnej funkcji, ale ich usługi są warte skorzystania, jeśli chodzi o dobrze wyposażony, ale niski hosting.

7. A2Hosting [99,99% czasu sprawności]

Pamięć hostingu a2hosting

A2Hosting zyskał ogromną reputację przez lata, obsługując obecnie tysiące klientów na całym świecie. Ma nie tylko 300% szybszą, ale wysoką wydajność i ultra niezawodną infrastrukturę do płynnego uruchamiania witryn / aplikacji. Są również jednymi z najlepszych hostów SSD, które zapewniają niesamowicie szybkie usługi. Możesz dostosować swój plan zgodnie z własnymi potrzebami, co pozwoli uniknąć dodatkowych opłat.

I oczywiście wiele usług wsparcia tani hosting w chmurze nawet nie oferuje opcji czatu na żywo. A2Hosting wypełnia tę lukę i zapewnia usługi wsparcia 24/7/365. Obsługują klientów za pośrednictwem czatu na żywo, telefonu, biletów i bazy wiedzy. Powinieneś także odwiedzić ich blog, ponieważ publikowali różne artykuły, które są naprawdę przydatne w różnych aspektach. Chcemy powiedzieć, że ich zespół wsparcia jest kompetentny i przyjazny.

Dzięki A2 QuickInstaller użytkownik może łatwo i szybko zainstalować dowolny główny CMS. Wraz z instalacją dowolnego systemu CMS możesz skonfigurować narzędzia do tworzenia stron internetowych, takie jak Node.js itp. Udoskonalona technologia, taka jak szybkie serwery i dyski SSD do szybszego ładowania strony, znacznie zwiększa wydajność witryny.

Plan 5 USD o nazwie „Entry”, który obejmuje 512 MB pamięci RAM DDR3, przepustowość 2 TB, 20 GB przestrzeni dyskowej, 1 rdzeń procesora i CentOS 7 z Webuzo. Możesz także wdrożyć dodatki za dodatkową opłatą.

Ich hosting w chmurze jest w pełni dostosowany i masz kontrolę nad wyborem systemu operacyjnego Linux. Na stronie zakupów możesz wybrać wersję CentOS, Fedora, Debian itp. Firma oferuje również przyjazny dla użytkownika panel sterowania, w którym możesz zarządzać plikami, bazami danych i innymi istotnymi funkcjami. A jeśli chcesz cPanel, skorzystasz z niego po uzyskaniu licencji w przystępnych cenach.

Jeśli jesteś programistą, Cloud Disaster Recovery to świetna opcja dla Ciebie. Jako programista będziesz mieć świadomość, że pisanie kodów jest skomplikowanym zadaniem i czasami możesz napotkać błędy, które będą trudne do wykrycia, a czasem błąd może spowodować poważne szkody. Dlatego przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian w kodowaniu należy wykonać kopię zapasową, której można użyć do przywrócenia poprzedniej wersji.

Dodatkowo A2Hosting oferuje 99,9% gwarancji czasu działania serwera i przełączania awaryjnego wysokiej dostępności. Podstawową koncepcją technologii chmurowej jest wysoka dostępność. Gdy serwer ulegnie awarii, witryna automatycznie przełączy się na inny serwer operacyjny bez żadnych przestojów, jest to znane jako Duża dostępność.

Wraz z całą tą firmą firma oferuje również gwarancję zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie. Ale otrzymasz pełny fundusz w ciągu 30 dni, a następnie proporcjonalny fundusz na nieużywane usługi zwróci Ci pieniądze.

Możesz także przeczytać: 10 najtańszych usług hostingowych serwera VPS

8. BlueHost [najlepszy dla blogerów]

blue-host

BlueHost jest jedną z naszych ulubionych firm, jeśli chodzi o hosting w chmurze i WordPress. Znajdują się one również na najwyższej półce rekomendowanych przez WordPress firm hostingowych. Dzięki tak doskonałej reputacji firma dba o wszystkich swoich klientów i oferuje plan chmurowy już za 6,95 USD / mc (Plan początkowy), który zwykle zaczyna się od 9,99 USD / mc.

Jeśli masz już wspólne konto hostingowe i chcesz korzystać z hostingu w chmurze, nie martw się o automatyczną migrację, możesz szybko przejść do nowszego pakietu. Oferują w pełni zarządzany hosting w chmurze, co oznacza, że ​​nie musisz się martwić o poprawki bezpieczeństwa, aktualizacje, dostęp do portów i podobne problemy.

Zawsze rządzą branżą w zakresie usług wsparcia i oferują wsparcie 24/7 przez telefon, czat na żywo i bilety. Podkreślają także główne tematy, takie jak WordPress, domeny, konto i panel sterowania itp., Aby w razie problemów z nimi łatwo znaleźć odpowiedź. Samouczki wideo to świetny sposób na naukę, a BlueHost oferuje także bazę wiedzy i zbiór samouczków wideo.

Plan startowy obejmuje 1 witrynę internetową, którą możesz hostować, 1 bezpłatną domenę, 100 GB przestrzeni dyskowej, przepustowość bez pomiaru, 2 GB pamięci RAM i 2 rdzeniowy procesor. Obejmują one również 50 USD na marketing i lokalne usługi buforowania. Możesz to wszystko pobrać za 6,95 USD / mc. Zalecamy jednak wybranie planu „Wydajność”, który kosztuje 8,95 USD / mc, ale w zamian masz wiele funkcji. Plan wydajności obejmuje następujące wyróżniające się cechy: nieograniczoną liczbę witryn do hostowania, nieograniczoną przestrzeń dyskową, 4 GB pamięci RAM, 4 rdzeń procesora i kredyt marketingowy w wysokości 200 USD.

Dzięki BlueHost nie martw się utratą danych, kopiują one dane na inne 3 serwery, dzięki czemu w przypadku jakichkolwiek problemów druga kopia automatycznie zacznie działać bez żadnych zakłóceń. BlueHost oferuje również opcję skalowania, która umożliwia zwiększenie zasobów bez ponownego uruchamiania. Funkcja automatycznego przełączania awaryjnego automatycznie przenosi witrynę na inny serwer w przypadku awarii sprzętu. Poza tym wszystkim BH oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

9. DreamHost

hosting w chmurze Dreamhost

Dzięki dużemu doświadczeniu DreamHost znalazł się na liście najlepszych dostawców hostingu WordPress. Oferują wszystkie rodzaje hostingu: Shared, Managed, VPS, Dedicated i Cloud. Usługi chmurowe firmy są tanie i godne użycia.

DreamHost obsługuje różne platformy typu open source, takie jak MongoDB, Redis, Python, Perl i inne. Za pomocą OpenStack można stworzyć niestandardowy serwer. Ponieważ firma oferuje łatwo skalowalne aktualizacje, takie jak pamięć, pamięć i procesor itp. Dzięki DreamHost uzyskasz pełny dostęp do katalogu głównego. Otrzymasz pełny wybór oprogramowania / systemu operacyjnego i jego wersji. Ich serwery mogą obsługiwać system operacyjny Linux, BSD i Windows.

Obsługują klientów za pomocą najnowocześniejszych technologii, dzięki którym usługi w chmurze są proste i łatwe w użyciu. Wyrafinowany pulpit nawigacyjny pomaga użytkownikom wykonywać zadania, takie jak tworzenie migawek, zarządzanie siecią i przydzielanie pamięci. Ponadto wszystkie plany są dostarczane z pamięcią Ceph, która zapisuje dane częściej (3 razy), aby można je było odzyskać w przypadku jakiegokolwiek złego incydentu.

Czynnikiem, który naprawdę się liczy, są usługi wsparcia. Za pośrednictwem czatu na żywo i poczty e-mail możesz korzystać z usług wsparcia. Istnieje również wiele rozwiązań w ramach ich bazy wiedzy. Kategoryzują rozwiązania takie jak Tematy ogólne (PHP. Bezpieczeństwo Hosting itp.), Wsparcie produktu (Hosting dedykowany, Hosting VPS, E-maile itp.), A także wsparcie dla produktów w chmurze. Możesz wziąć udział w forum dyskusyjnym, przesyłając swój problem, a otrzymasz odpowiedzi. Forum ma obecnie zarejestrowanych 26.440 członków. Firma utrzymywała blog statusu, gdzie możesz uzyskać status ich usługi, aby dowiedzieć się, czy działa.

Ich plan zaczyna się od 512 MB pamięci RAM, 1 rdzenia procesora, 80 GB miejsca na dysku SSD i 100 GB miejsca na dysku w cenie 4,50 USD / miesiąc. Uważamy, że ta cena jest dość przystępna, ponieważ obejmuje pełny dostęp do katalogu głównego, interfejs API i wybór różnych systemów operacyjnych, dysków SSD, kopii zapasowych w chmurze i automatycznych kopii zapasowych dla WordPress itp..

10. Linode

linode

Linode to kolejna usługa hostingu w chmurze, która ma 400 000 klientów i oferuje usługi, które są niezawodne dla programistów, projektantów, blogerów itp. Oferują także plany związane z dyskami SSD. Centra danych znajdują się w trzech różnych regionach Azji i Pacyfiku, Ameryki Północnej i Europy.

Klonowanie Linode umożliwia użytkownikowi wykonanie pełnej kopii ich zawartości i połączenie jej z funkcją przełączania awaryjnego IP, aby w przypadku awarii automatycznie przełączała się na inny serwer o tej samej konfiguracji.

Skalowanie ma kluczowe znaczenie, zwłaszcza gdy potrzebujesz więcej zasobów, a one obsługują funkcję skalowania. Wiele firm wciąż tego nie oferuje. Załóżmy, że kupujesz abonament bez opcji skalowania, a w przyszłości potrzebujesz tylko dodatkowej przestrzeni dyskowej, nie będziesz miał wyboru, zamiast kupować wyższy plan, który ma wiele dodatkowych zasobów, których tak naprawdę nie potrzebujesz. Skalowanie da więc tylko tę funkcję, którą chcesz mieć w istniejącym planie.

NodeBalancer to technika, która pomaga firmie rozłożyć obciążenie. Jeśli obciążenie wzrośnie na jednym serwerze, wpłynie to na wydajność wszystkich użytkowników. Linode dzieli więc obciążenie na różne serwery, aby uniknąć niedoborów usług.

Firma stosuje przejrzyste podejście; Pomoże to użytkownikom monitorować statystyki i podejmować działania w przypadku wąskich gardeł. Masz pełny dostęp do wykresów i innych informacji, dzięki czemu możesz łatwo wykryć problemy. Co więcej, uzyskasz pełne informacje o procesorach, użyciu, połączeniu i stanie serwera na jednej stronie. Ten rodzaj informacji sprawia, że ​​jesteś proaktywny i możesz uniknąć poważnych problemów.

Plany rozpoczynają się od 10 USD miesięcznie, która obejmuje 2 GB pamięci RAM, 1 rdzeń procesora, dyski 24 GB SSD i 2 TB transferu danych. Możesz również wynająć ich usługi co godzinę. A jeśli jesteś z nich niezadowolony, masz 7 dni na uzyskanie pełnego funduszu.

Masz wiele możliwości skontaktowania się z zespołem pomocy technicznej w przypadku jakichkolwiek problemów. Oferują e-mail, bilet, telefon, faks i czat społecznościowy. Co więcej, możesz również oddzielnie zgłaszać problemy związane z bezpieczeństwem i inne problemy, aby zająć się nimi i zapewnić stałe rozwiązanie. Więc nie trać czasu, połączmy się z nimi online.

11. Atlantic.Net

Atlantic Cloud Host

Oto Atlantic.net, który oferuje bardzo szeroki zakres planów, ale nie jest tak tani hosting w chmurze, jak inne wymienione na liście. Firma kategoryzuje plan na podstawie takich zasobów, jak plan optymalizacji pamięci to te, które są projektowane głównie dla tych, którzy potrzebują więcej pamięci RAM. Po zakupie nie zajmą dużo czasu i przygotują serwer w ciągu 30-45 sekund. Jak wszyscy wiemy, dyski SSD stają się podstawowym wymaganiem użytkowników. Ponadto szybkość jest jednym z czynników SEO, a Atlantic.net dodał tę konieczność do swoich serwerów.

Robią również kopie zapasowe danych automatycznie raz dziennie, płacąc trochę grosza za tę funkcję. Otrzymasz jeden adres IP wraz z abonamentem, a jeśli chcesz więcej, naliczą one 2,19 USD / mc lub 0,003 USD / godz. Ich ogólny plan oparty na systemie Linux obejmuje 1 GB pamięci RAM, 40 GB przestrzeni dyskowej, transfer danych 3 TB i 1 procesor rdzeniowy, kosztujący tylko 10 USD / mc. Możesz także kupić plany oparte na systemie Windows o tych samych specyfikacjach w cenie 15 USD miesięcznie. Zapewniają ruch wychodzący 10 TB dla bezpłatnego i nieograniczonego ruchu przychodzącego. Jeśli przekroczysz limit ruchu wychodzącego, zostanie naliczona opłata 0,02 USD za GB.

Obecnie mają 6 aktywnych centrów danych i zamierzają uruchomić nowe w Singapurze. Ponadto dozwolona jest również skalowalność i cPanel. Nie oferowali bezpłatnego cPanel, musisz kupić licencję, która kosztuje 14,97 USD / miesiąc. Dodatkowo prezentują hosting z RESTful API, który pomaga zarządzać aplikacjami internetowymi, zasobami, systemem operacyjnym i tworzeniem aplikacji itp. Atlantic twierdzi, że zapewnia imponujący czas pracy serwera 99,99% dla wszystkich planów.

Firma spełnia wszystkie standardy branżowe związane z usługami wsparcia. Uważamy, że usługi wsparcia są ważniejsze, jeśli chodzi o hosting w chmurze, ponieważ jest to znacznie ręczny pakiet hostingowy. Jeśli użytkownik potrzebuje pomocy w dowolnym momencie, dostawca usług hostingowych powinien być proaktywny w tym zakresie. Eksperci Atlantic są zawsze dostępni przez telefon, czat na żywo i pocztę, aby Ci pomóc. Możesz także uzyskać pomoc, publikując swój problem na forum społeczności.

  • Top 7 najlepszych dostawców usług hostingowych SSD
  • 10 najszybszych dostawców hostingu

12. GoDaddy

serwery chmur chrzestnych

Nie tylko hosting dzielony są również jednym z tanich dostawców hostingu w chmurze. Ich najbardziej podstawowy plan obejmuje 20 GB przestrzeni internetowej, 512 MB pamięci RAM, 1 rdzeń i transfer danych 1 TB. W przeciwieństwie do hostingu współdzielonego oferują serwery wyposażone w dyski SSD w celu zwiększenia wydajności. Obecnie firma oferuje 30-dniowy bezpłatny okres próbny z 99,9% czasu przestoju na serwerach w USA.

Firma oferuje przyjazny i przejrzysty interfejs API, który pozwala na alokację pamięci, rozwój sprzętu i aplikacji itp. Masz dwie opcje tworzenia kopii zapasowych danych, migawki i kopii zapasowej. Dzięki Snapshot możesz zapisać swoje dane w dowolnym momencie, a automatyczna kopia zapasowa automatycznie zapisuje postęp co kilka dni.

Nadszedł czas, gdy GoDaddy cierpi na atak hakerów i większość usług uległa pogorszeniu, w tym e-mail, domena i do pewnego stopnia „hosting”. Firma cierpi także z powodu niekorzystnych działań wspierających SOPA i reklamy seksualne. Ale teraz firma bardzo się poprawia i zapewnia spójne usługi.

Jeśli utknąłeś i nie wiesz, jak rozwiązać problem, nie martw się, oferują wsparcie przez telefon i czat. Pomoże Ci też centrum pomocy i fora społeczności z ogromną liczbą aktywnych członków.

Inną bardzo dobrą opcją sterowania zasobami za pośrednictwem internetowego pulpitu nawigacyjnego jest OpenStack. Ta platforma typu open source umożliwia łatwe przydzielanie przetwarzania i innych zasobów. GoDaddy oferuje mnóstwo aplikacji związanych z CMS, e-commerce, infrastrukturą, narzędziami programistycznymi i wiele więcej. Musisz tylko kliknąć i instalacja zostanie wykonana w krótkim czasie.

Jedną rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że nie oferują żadnego niestandardowego planu. Oznacza to, że nie masz uprawnień do zmniejszania lub zwiększania zasobów zgodnie z własnymi potrzebami. Polecamy GoDaddy tylko do małych projektów i do celów testowych.

13. HostGator Cloud

hosting w chmurze hostgator

HostGator zawsze stara się zapewnić tani hosting dla WordPress i stosunkowo oferuje niezawodne usługi w chmurze z niskokosztowymi planami. Wykorzystaliśmy również ich wspólne plany hostingowe, co naprawdę nas zaskoczyło. Ale mamy problemy z usługami wsparcia czatu na żywo. Firma powinna go ulepszyć i priorytetowo reagować na klienta. Z drugiej strony firma utrzymuje centrum wsparcia, które obejmuje wsparcie telefoniczne wraz z systemem biletów, czatem na żywo, samouczkami wideo i forami.

Ogólnie firma jest dobra i zawsze przyciąga wzrok ze względu na atrakcyjne rabaty. Obecnie dostępne są trzy plany hostingu w chmurze o nazwach Hatchling, Baby i Business. Plan pisklęcia można zdobyć tylko za 4,95 USD miesięcznie, a jedna domena jest dozwolona z 2 GB pamięci RAM i 2 rdzeniowym procesorem. Możesz hostować nieograniczoną liczbę domen w abonamencie Baby i Business. Wykorzystanie przestrzeni dyskowej i przepustowości nie jest ograniczone, ale powinieneś korzystać mądrze.

Łatwa skalowalność pozwala zwiększyć zasoby, wykonując kilka kliknięć bez przestojów w miarę rozwoju firmy. Dobrze wypolerowali deskę rozdzielczą i sprawili, że była dość prosta. Możesz łatwo monitorować użycie, szybkość pobierania, trendy treści, które ludzie najczęściej widzą w Twojej witrynie i inne statystyki.

HostGator oferuje zintegrowane narzędzie buforowania lakieru, które pomaga ładować zawartość statyczną szybciej niż zwykle. Dodatkowo każdy plan obejmuje cPanel i Data Mirroring. Dublowanie danych to technika, która ze względów bezpieczeństwa rozprowadza trzy kopie danych do różnych urządzeń znajdujących się w różnych lokalizacjach. Jeśli więc całe centrum danych ulegnie awarii z powodu poważnych problemów, takich jak pożar, nadal możesz uzyskać dostęp do swoich danych z innych serwerów znajdujących się w innym miejscu.

Nie można skorzystać z dedykowanego adresu IP w planie pisklęcia. W przypadku Dedykowanego adresu IP musisz przejść na plan Baby i kupić go za dodatkowe 4 USD / mc. Google powoli wymusza na ludziach korzystanie z certyfikatu SSL w celu zwiększenia bezpieczeństwa swoich witryn. Wszystkie plany HostGator zawierają współdzielony SSL za darmo, podczas gdy biznesplan zawiera prywatny SSL. HostGator jest doskonałym i niedrogim dostawcą hostingu. Możesz kupić tani hosting w chmurze ze świetnymi funkcjami.

Wniosek

Najważniejsze, że chcemy powiedzieć, że nie można całkowicie polegać na tanich usługach. Aby hostować długoterminowe projekty, wybierz najlepszych dostawców hostingu w chmurze, takich jak Vultr. Jeśli potrzebujesz planu w chmurze na dłuższy okres, z pewnością powinieneś go wybrać bez żadnych niejasności.

Dokładamy wszelkich starań, aby pozyskać firmy posiadające tanie, tanie pakiety hostingowe w chmurze, ale do pewnego stopnia niezawodne. Naszym zdaniem Host1Plus jest najlepszy dla programistów i zaawansowanych użytkowników.

Powyżej znajdują się tani dostawcy hostingu w chmurze oferujący niezawodne usługi w rozsądnych cenach. Wybierz najlepszy zgodnie z potrzebami witryny / aplikacji.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map