Recenzja Weebly

Oceny Weebly & Podsumowanie recenzji


Imię: Weebly

Opis: Weebly pozwala użytkownikom na łatwe i szybkie tworzenie stron internetowych w ramach usługi i obejmuje hosting witryn internetowych. Jeśli potrzebujesz prostej strony, jest ona dostępna bezpłatnie.

System operacyjny: Internetowy

Kategoria aplikacji: Kreator stron internetowych, Kreator sklepów internetowych, rozwiązanie eCommerce

 • Łatwość użycia

 • Szablony & Wzory

 • Funkcje & Elastyczność

 • Wartość pieniądza

 • Obsługa klienta

Ogólnie

4.6

Podsumowanie

Weebly to narzędzie do tworzenia stron internetowych, co oznacza, że ​​oferuje narzędzia niezbędne do szybkiego i łatwego tworzenia własnych stron internetowych niż kodowanie jednego od zera. Jest również całkiem kompletny, co oznacza, że ​​nie kończy się na etapie tworzenia – ale pomaga w uzyskaniu dodatkowych narzędzi do SEO, kopii zapasowych i tym podobnych.

Ucz się więcej

 • Weebly plany i ceny
 • Projektowanie za pomocą Weebly (motywy Weebly)
 • Weebly FAQ
 • Werdykt: Jeśli użyjesz Weebly do zbudowania swojej witryny?

Plusy

 • Dobra mieszanka szablonów
 • Łatwy w użyciu edytor stron
 • Weebly App Center
 • Analytics pomaga monitorować witrynę
 • Wbudowane narzędzie SEO
 • Idealne dla eCommerce

Cons

 • Blogerzy mogą się wstydzić
 • Pomoc może być droga
 • Nie najlepszy system do tworzenia kopii zapasowych
 • Problemy z obrazami i edycją zdjęć
 • Wypróbuj Weebly za darmo
 • Zobacz szablony Weebly

{
"@kontekst": "http://schema.org",
"@rodzaj": "Przejrzeć",
"itemReviewed": {
"@rodzaj": "Oprogramowanie",
"imię": "Weebly",
"opis": "Weebly pozwala użytkownikom na łatwe i szybkie tworzenie stron internetowych w ramach usługi i obejmuje hosting witryn internetowych. Jeśli potrzebujesz prostej strony, jest ona dostępna bezpłatnie.",
"wizerunek": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/weebly-review-home.jpg",
"system operacyjny": "Internetowy",
"applicationCategory": "Kreator stron internetowych, Kreator sklepów internetowych, rozwiązanie eCommerce"
},
"reviewRating": {
"@rodzaj": "Ocena",
"ratingValue": 4.5999999999999996447286321199499070644378662109375,
"najlepsza ocena": 5,
"najgorsza ocena": 0
},
"autor": {
"@rodzaj": "Osoba",
"imię": "Jason Chow"
},
"reviewBody": "

Weebly to narzędzie do tworzenia stron internetowych, co oznacza, że ​​oferuje narzędzia niezbędne do szybkiego i łatwego tworzenia własnych stron internetowych niż kodowanie jednego od zera. Jest również całkiem kompletny, co oznacza, że ​​nie kończy się na etapie tworzenia – ale pomaga w uzyskaniu dodatkowych narzędzi do SEO, kopii zapasowych i tym podobnych.

\ r \ n

Ucz się więcej

\ r \ n

  \ r \ n
 • Weebly plany i ceny
 • \ r \ n

 • Projektowanie za pomocą Weebly (motywy Weebly)
 • \ r \ n

 • Weebly FAQ
 • \ r \ n

 • Werdykt: Jeśli użyjesz Weebly do zbudowania swojej witryny?
 • \ r \ n

"
}

Przegląd: Co to jest Weebly?

Jak działa Weebly?

Weebly obsługuje ponad 40 milionów stron internetowych. Odpowiada to 2% wszystkich witryn internetowych, które są obecnie dostępne. Wygląda świetnie, gdy porównasz go z ogromną dostępnością twórców stron internetowych. Powstało w oparciu o przekonanie, że „każdy powinien mieć narzędzia, które pozwolą mu przejść od pomysłu do rozwoju”.

Weebly działa, oferując użytkownikom bardzo wizualny interfejs, którego mogą używać do budowania swoich stron internetowych i nie wymaga żadnej wiedzy na temat kodowania. Wszystko, czego potrzebujesz, to przeciąganie i upuszczanie elementów, zmiana rozmiaru rzeczy za pomocą myszy oraz dodawanie lub edycja tekstu i obrazów.

Przykłady stron internetowych zbudowanych za pomocą Weebly

Niektóre świetne strony stworzone przy pomocy Weebly-

Przykład Weebly 1Przykład 1: Fotografia Leo Edwardsa wykorzystuje Weebly do wyświetlania oszałamiających układów bogatych w obrazy

Weebly przykład 2Przykład 2: The Box Bros to sklep internetowy, który oferuje ręcznie robione ręcznie wyroby rzemieślnicze.

Przykład Weebly 3Przykład 3: Kuchnia Tampa Bay to trochę stara szkoła, ale dobry przykład podstawowej witryny, która załatwia sprawy

Przykład Weebly 4Przykład 4: Raquel Orozco to kolejny dobry przykład butiku z modą online

Przykład Weebly 5Przykład 5: The Whisky Ball wykorzystuje nietradycyjny układ menu, aby coś zmienić

Aby zobaczyć więcej, sprawdź ten zestaw pięknych stron Weebly.

Plusy: Co lubię w Weebly

1- Dobra mieszanka szablonów

Dawno, dawno temu Weebly podążał drogą, którą podróżowało większość twórców stron internetowych, a to miało zaoferować użytkownikom mnóstwo szablonów do wyboru. Dzisiaj udało im się jakoś to zoptymalizować, mimo że liczba została zmniejszona do kilkudziesięciu szablonów.

Wydaje mi się, że jest to miecz obosieczny, ponieważ niektórzy ludzie mogą po prostu chcieć spędzać czas na przeglądaniu szablonów różnych wzorów, ale także konfiguracji. Jednak z bardziej osobistego punktu widzenia czuję, że jest to zgodne z podstawową misją Weebly – pomoc w łatwym i szybkim rozwoju witryny.

Przeglądając ich bazę danych szablonów (Weebly nazywa je Themes), zauważyłem, że oferują one spread, który, choć spartański, obejmuje większość kategorii, których ludzie potrzebowaliby dla podstawowych stron. Oznacza to, że wszystko tam jest, ale zostało usprawnione, aby zapobiec marnowaniu czasu i przeglądaniu setek szablonów przez użytkowników, aby znaleźć ten „idealny”.

Motywy WeeblyWeebly motywy dla różnych typów witryn.

Wiele księżyców temu Weebly ma mnóstwo szablonów do wyboru, ale z jakiegoś powodu zmniejszyli go do 50 łatwiejszych do opanowania. Będę tu szczery i powiem, że jestem trochę na przeszkodzie, jeśli chodzi o całą „liczbę szablonów”.

Zachęca również użytkowników do bardziej kreatywnego tworzenia własnych projektów, więc ogólnie uważam to za zwycięstwo.

2- Łatwy w użyciu edytor strony

Narzędzie do przeciągania i upuszczania jest rdzeniem systemu Weebly i pomaga użytkownikom w szybkim tworzeniu stron internetowych. Dzięki manipulowaniu niektórymi elementami wizualnymi użytkownicy mogą poskładać swoją witrynę w interfejsie „to, co widzisz, to co dostajesz”.

Rdzeń tego jest dwojaki. Jeden – wymaga zerowej wiedzy na temat kodowania. Tak, całkowicie zero. Nawet jeśli nie możesz powiedzieć HTML z PHP możesz zbudować kompletną i funkcjonalną stronę internetową, która może być równie potężna jak każda inna (prawie).

Druga część polega na tym, że system umożliwia szybki rozwój witryny. Pomyśl o tym jak o nowoczesnej konstrukcji, w której kontrahenci używają prefabrykowanych części zamiast budować wszystko na miejscu. Zmniejsza prędkość rozwoju o tonę!

Za pomocą ich konstruktora i szablonów osobiście zbudowałem funkcjonalną stronę internetową z dostosowaniami w niecałe kilka godzin! Oczywiście dotyczy to tylko sytuacji, gdy nie pozwalasz się rozproszyć wszystkim, co ma Weebly.

Weebly EditorDemo Weebly: Aby dodać treść do swojej witryny, użyj narzędzia do przeciągania i upuszczania po lewej stronie.

Weebly EditorDemo Weebly: Aby dodać stronę do swojej witryny.

Weebly EditorDemo Weebly: wyświetl podgląd swojej witryny w wersji mobilnej.

3- Weebly App Center

Dla tych, którzy spoglądają za podstawową funkcjonalnością tworzenia stron internetowych, to właśnie tutaj wchodzi Weebly App Center. Interfejs przeciągnij i upuść pozwala na korzystanie z podstawowych elementów strony internetowej, ale w centrum aplikacji znajdziesz mocniejsze narzędzia.

Weebly ma w sumie ponad 270 aplikacji, które są mieszanką darmowych i płatnych. Tutaj możesz łatwo dodawać i włączać takie funkcje, jak eCommerce, marketing lub funkcje mediów społecznościowych. Ponownie, nie wymagają znajomości kodowania, chociaż niektóre mogą wymagać zrozumienia podstawowych pojęć, takich jak e-mail marketing i tym podobne.

Weebly App Center

Aplikacje, dzięki którym Twoje strony Weebly będą bardziej wydajne (zobacz wszystkie aplikacje dostępne tutaj).

4- Analytics pomaga monitorować witrynę

Po uruchomieniu witryny właściciele witryn mogą to zrobić monitorować skuteczność swojej witryny do śledzenia i zrozumienia zachowania odwiedzających. Weebly pozwala wyświetlić podstawowe dane, takie jak strony, na które przechodzą użytkownicy, liczba uzyskanych działań, liczba wyszukiwań użytkowników w Twojej witrynie, a nawet źródła zewnętrzne przekierowujące użytkowników do Twojej witryny.

Dokładny poziom dostępu do danych analitycznych zależy od konta Weebly. Darmowe konta mogą wyświetlać tylko wyświetlenia strony i unikalnych użytkowników, więc może trzeba „zapłacić, aby zagrać”, jak niektórzy mogą powiedzieć. Mimo to wspaniale jest wiedzieć, że ta funkcja istnieje.

Możesz śledzić odwiedzających i rozumieć wyniki swojej firmy za pomocą Weebly Statistics.

5- Wbudowane narzędzie SEO

Search Engine Optimization to niezwykle duży rozdział w książce poświęconej tworzeniu stron internetowych i zarządzaniu nimi. Podczas gdy niektórzy mogą drwić z bardzo podstawowych funkcji Weebly w zakresie SEO, ponownie zachęcam do zastanowienia się, do czego służy Weebly – szybki i łatwy rozwój strony.

Jako taki, w tej recenzji Weebly stwierdzam, że bardziej ograniczone opcje SEO są lepsze dla podstawowych stron i to, co Weebly już to obejmuje. Pozwalają na wprowadzanie tytułów i opisów stron, kodu nagłówka i stopki, kontroli indeksowania wyszukiwarek i przekierowań.

Weebly SEOWeebly obejmuje podstawowe funkcje SEO w ich rdzeniu. Możesz dostosowywać dostosowywanie tytułu strony, tworzyć i edytować mapę witryny, przekierowywać stronę za pomocą .htaccess oraz modyfikować schemat produktów na pulpicie nawigacyjnym > Oprawa > SEO.

6- Idealne dla eCommerce

Jedna kategoria stron internetowych, która jest popularna ze względu na popularność zakupów online to strony eCommerce. Weebly jest po prostu świetny do tego i ma wszystko, czego potrzebujesz, aby samodzielnie założyć sklep internetowy.

Istnieje nawet system dodawania i utrzymywania bazy danych produktów, wraz ze zdjęciami i kategoriami. Ich segment eCommerce jest również w formie szablonów, co wpływa na sposób wyświetlania produktów. Istnieją nawet szablony różnic dla różnych rodzajów towarów; na przykład, aby zarządzać rozdziałem towarów i usług cyfrowych od fizycznych.

Funkcje i szablony sklepu internetowego WeeblyKonfigurowanie sklepu internetowego Weebly – tj. dodawać kupony, zarządzać produktami i konfigurować bramę płatności na pulpicie nawigacyjnym > Sklep.

Dodanie produktu do sklepu internetowego w Weebly.

Pomaga nawet użytkownikom w zarządzaniu płatnościami i pozwala klientom płacić różnymi środkami, takimi jak karty kredytowe i PayPal. W tym obszarze jest wiele opcji i wszystko, czego nie możesz znaleźć w głównym obszarze płatności Weebly, można znaleźć w centrum aplikacji.

Może także pomóc Ci w innych aspektach handlu elektronicznego, takich jak:

 • Kupon: oferuj kody kuponów, aby przyciągać sezonowo większą sprzedaż.
 • Karta podarunkowa: Wysyłaj niespodziewane karty podarunkowe do swoich klientów e-mailem.
 • Wysyłka: Ustaw reguły wysyłki i stawki dla różnych rodzajów zamówień.
 • Podatek: skonfiguruj podatki dla każdego kraju i określ wysyłane produkty.

Minusy: Czego nie lubię

1- Blogerzy mogą być nieśmiali

Nie zrozum mnie źle, to nie tak, że nie możesz blogować na stronie Weebly. Jednak dla kogoś takiego jak ja, który bardzo dobrze zna system zarządzania treścią WordPress, Weebly poważnie brakuje tego obszaru.

Jednak korzystanie z narzędzia blogowego Weebly wydaje się tak bardzo, jak przy użyciu bardzo prymitywnej wersji edytora tekstu, który wydaje się tak… nudny. Niewiele jest poświęconych treści i umożliwia tam rozszerzoną funkcjonalność.

Całe blogowanie na tej platformie wydawało się dziwne i wydawało się nieporęczną próbą zaoferowania czegoś, czego tak naprawdę nie chcieli robić. Twoje formaty są głównie naprawione, a ty możesz stworzyć tytuł i zrzucić zawartość, to wszystko.

Biorąc pod uwagę ogromną liczbę blogów wychodzących dzisiaj, byłem trochę zaskoczony, że Weebly nie wydaje się bardziej chętny do korzystania z tego rynku. Być może nie chciał konkurować z WordPress.com.

2 – Pomoc może być droga

Obsługa klienta może być droga dla firm – rozumiem to. Jednocześnie zła obsługa klienta może stworzyć lub załamać firmę. Dlatego jestem trochę ciekawy, jak Weebly zdecydował się na bardzo przejrzysty, wielopoziomowy plan obsługi klienta.

Ile pomocy otrzymujesz od Weebly, zależy od tego, jaki masz plan z nimi. Oczywiście, podstawy są dostępne dla wszystkich (np. Baza wiedzy, FAKS, a nawet niektóre samouczki wideo), ale jeśli nie korzystasz z niczego innego niż bezpłatny lub plan początkowy, nie będziesz mieć dostępu do ich wsparcia telefonicznego lub wsparcia priorytetowego.

Mają forum społecznościowe ale kiedy tam zajrzałem, wyglądało to trochę … nago.

3- Nie najlepszy system do tworzenia kopii zapasowych

Funkcje tworzenia kopii zapasowych Weebly

To coś, co doprowadziło mnie do szaleństwa – kiepski system tworzenia kopii zapasowych oferowany przez Weebly. Kopie zapasowe są kluczowe dla prawie wszystkiego, co jest związane z technologią. Na lokalnym komputerze, stronie internetowej lub czymkolwiek, zawsze potrzebujesz kopii zapasowych. Chyba że nie masz nic przeciwko utracie niezliczonych godzin pracy, jeśli coś pójdzie nie tak.

System tworzenia kopii zapasowych Weebly wymaga trochę nawigacji, ale najbardziej absurdalną rzeczą jest to, że nawet jeśli wykonałeś kopię zapasową witryny, Weebly nie pozwala importować pliku kopii zapasowej z powrotem do własnego systemu!

Biorąc to pod uwagę, nie jestem pewien, dlaczego w ogóle pozwalają na tworzenie kopii zapasowych.

4- Problemy z edycją obrazów i zdjęć

W przypadku narzędzia do tworzenia witryn typu „wszystko w jednym” możliwości edycji obrazów oferowane przez Weebly są co najwyżej uproszczone. W rzeczywistości możesz lepiej, używając Microsoft Paint (jeśli korzystasz z systemu Windows). W samym Weebly wszystko, co możesz zrobić, to Zoom, Rozmycie, Przyciemnienie lub zastosowanie filtra kolorów.

Plany Weebly & cennik

Plany Weebly
Wolny
Zawodowiec
Biznes
Cena roczna0,00 USD / mc12,00 USD / mc25,00 $ / mc
Miejsce na dysku500 MBbez limitubez limitu
Bezpieczeństwo SSLtaktaktak
Połącz domenęNietaktak
Darmowa domenaNietaktak
Opłaty za transakcje3%0%
Dodaj produkty25 produktówbez limitu
Nadaje się do…Strona internetowa ulotkiSmall Business / Sklep internetowyWszystko i więcej

Weebly cennik ma 5 różnych planów – bezpłatny, startowy, profesjonalny, biznesowy i wydajności. Bezpłatny plan Weebly obejmuje miejsce do przechowywania o wartości 500 MB, reklamy Weebly i adres strony internetowej z poddomeną Weebly.com. Głównym zastrzeżeniem jest to, że nie można przeprowadzać działań eCommerce w ramach bezpłatnego abonamentu.

Możesz jednak zrobić więcej z Weebly, jeśli zdecydujesz się na uaktualnienie do płatnych planów.

Szablony Weebly & Wzory

Weebly oferuje ponad 50 szablonów stron internetowych w swoim repozytorium. Wyglądają czyste, responsywne i podzielone na kategorie pod różnymi markami – takimi jak sklep internetowy, osobisty, blog, biznes itp.

Próbki szablonów strony Weebly

Zobacz wszystkie motywy Weebly & gotowe projekty tutaj.

Szablony WeeblySzablony Weebly: CV / osobista strona internetowa

Szablony WeeblySzablony Weebly: Witryna biznesowa z pełną stroną

Szablony WeeblySzablony Weebly: portfolio biznesowe

Szablony WeeblySzablony Weebly: Proste portfolio / galeria zdjęć

Więcej informacji o Weebly (FAQ)

Korzystanie Weebly jest bezpłatne?

Tak, korzystanie z Weebly jest bezpłatne. Możesz zarejestrować się w Weebly za darmo. Ale aby w pełni wykorzystać wszystkie funkcje, takie jak bardziej szczegółowe analizy, itd., Musisz zarejestrować się w jednej z płatnych wersji Weebly. Jednak darmowa wersja Weebly jest wystarczająca do tworzenia wspaniałych stron internetowych.

Oto jak stworzyć swoją pierwszą stronę internetową za pomocą Weebly.

Ile kosztuje korzystanie z Weebly?

Ceny Weebly różnią się w zależności od tego, co chcesz zrobić i ile funkcji potrzebujesz. Abonament kosztuje 5 USD miesięcznie, co pozwala połączyć domenę z witryną. Abonament Pro kosztuje 12 USD miesięcznie, gdy reklamy są usuwane i zawierają zaawansowane statystyki witryny. Jeśli chcesz skonfigurować sklep internetowy, możesz wybrać abonament biznesowy, który kosztuje 25 USD miesięcznie, lub abonament Business Plus, który kosztuje 38 USD miesięcznie. Ogólnie rzecz biorąc, Weebly jest jedną z najtańszych usług tego rodzaju.

Jak utworzyć bezpłatne konto Weebly?

1. Przejdź do strony internetowej Weebly pod adresem „www.weebly.com” > 2. Zarejestruj konto Weebly > 3. Wybierz motyw swojej witryny > 4. Wybierz nazwę domeny dla swojej witryny > 5. Zaprojektuj i edytuj swoją stronę internetową > 6. Kliknij „Publikuj”, gdy jesteś zadowolony ze swojej witryny. Kliknij tutaj, aby rozpocząć.

Czy domena Weebly jest darmowa??

Weebly oferuje całkowicie bezpłatne subdomeny. Bezpłatna subdomena jest sformatowana jako twojastrona.weebly.com. Jeśli nie planujesz kupować domeny dla swojej witryny, możesz skorzystać z bezpłatnej subdomeny oferowanej przez Weebly. W przeciwnym razie możesz uzyskać bezpłatną nazwę domeny na jeden rok i odnawiać ją za 19,95 USD rocznie, jeśli przejdziesz na płatne plany.

Czy Weebly oferuje darmowe SSL?

Wszystkie plany Weebly są dostarczane z bezpłatnym SSL. Możesz zaimplementować SSL we wszystkich swoich witrynach Weebly bez opłat, włączając go na karcie ustawień. Podobnie jak inni twórcy stron internetowych, Weebly nie obsługuje zewnętrznych dostawców certyfikatów SSL.

Czy mogę skonfigurować mój sklep internetowy za pomocą Weebly?

Tak, Weebly jest jednym z najlepszych twórców sklepów internetowych dla początkujących. Posiada rozbudowane funkcje eCommerce, od szablonów sklepów po układy prezentacji produktów i zarządzanie nimi, ma wszystko, czego potrzebujesz, w tym bramkę płatności, aby założyć sklep internetowy.

Dobre opcje Weebly obejmują Shopify i BigCommerce.

Czy Weebly pobiera opłatę transakcyjną?

Weebly nie pobiera opłaty transakcyjnej, jeśli korzystasz z biznesplanu. Weebly pobiera 3% opłaty transakcyjnej tylko w przypadku sprzedaży w ramach planów Connect i Pro. Jednak Weebly obciąży wszystkich użytkowników 2,9% + 0,30 USD za opłatę transakcyjną bramy płatności. Dostawcami płatności zintegrowanymi z Weebly są Stripe, PayPal i Square.

Czy mogę używać własnej domeny z Weebly?

Tak, możesz używać własnej domeny z Weebly. Aby podłączyć istniejącą nazwę domeny do Weebly, możesz przenieść nazwę domeny do Weebly lub zaktualizować rekordy DNS domeny.

Czy mogę sprzedawać rzeczy na Weebly?

Tak, możesz sprzedawać różne rzeczy na swojej stronie Weebly. Na przykład produkty fizyczne wymagające wysyłki lub nawet produkty cyfrowe do pobrania, takie jak eBooki i piosenki.

Czy Weebly jest dobry do blogowania?

Chociaż Weebly może być użytecznym, a nawet potężnym narzędziem do budowania stron internetowych, brakuje mu nieco narzędzi blogowych. Możesz blogować, ale twoje opcje tutaj są bardziej ograniczone niż w przypadku dedykowanego systemu zarządzania treścią, takiego jak WordPress.

Czy mogę skonfigurować forum lub system członkostwa w Weebly??

Tak. Weebly oferuje członkostwo / system forum i pozwala na maksymalnie 100 członków dla Pro Plan i nieograniczoną liczbę członków dla Business Plan.

Porównaj Weebly z Wix i WordPress.com

Wix
Weebly
WordPress.com

Bezpłatny plantaktaktak
Najniższy płatny plan4,50 USD / mies12,00 USD / mc5 USD / mies
Przestrzeń magazynowaOd 500 MBOd 500 MBOd 3 GB
PasmoOd 1 GBbez limituNie mierzone
Darmowa domenaPlan kombinowany i wyższeTak, z wyjątkiem bezpłatnych planówPlan osobisty i wyżej
Wtyczki / dodatki do witryny250+320+50 000+
Obsługa klientaTelefon i e-mail dla planów płatnychWsparcie telefoniczne tylko w przypadku płatnych planów najwyższego poziomuWsparcie przez e-mail i czat na żywo dla płatnych planów
Gotowy do sklepu internetowego?Tylko w planach najwyższego poziomuTylko w planach najwyższego poziomuZależy od wtyczki
Gotowy na podcasty?takNieZależy od wtyczki
Gotowy na forum?takZ usługami stron trzecichZależy od wtyczki
Darmowe SSLtaktaktak
Bramki płatnościStripe, PayPal, Square, 2CO i więcejStripe, PayPal, Square, 2CO i więcejTylko PayPal
Może sprzedawać produkty cyfroweTylko biznesplantakZależy od wtyczki
Wsparcie wielojęzycznetakZależy od aplikacjitak
NotatkiWix jest potężny i łatwy w użyciu, ale trzyma użytkowników blisko, nie zezwalając na eksport witrynWeebly jest nieco bardziej pochylony w kierunku witryn eCommerce i ma bardziej ograniczony wybór szablonówJako całość, WordPress jest niezwykle potężny i popularny, ale aby go w pełni wykorzystać, istnieje krzywa uczenia się.
OdwiedzićWix.comWeebly.comWordPress.com

Recenzja Weebly: nasz werdykt

Chociaż ma to swoje zalety i wady, uważam, że Weebly jest sukcesem i będzie dobrze działać dla prawie każdego. Podstawy są już dostępne i na pewno jest to potężne narzędzie dla początkujących twórców witryn eCommerce.

Podstawowe funkcje są wystarczająco łatwe w użyciu dla prawie każdego, nawet biorąc pod uwagę trochę czasu potrzebnego na zapoznanie się. Jednocześnie centrum aplikacji udostępnia bardziej zaawansowane narzędzia potrzebne do zwiększenia wydajności swoich witryn.

Co najlepsze, możesz zacząć od bezpłatnego abonamentu, aby sprawdzić, czy Ci odpowiada, a jeśli tak, możesz wybrać abonament płatny.

Na początek

Zacznij korzystać z narzędzia do tworzenia witryn WeeblyKrok 1 – Zarejestruj się za pomocą Facebooka, Google lub konta e-mail.

Wybierz typ witryny, którą chcesz zbudować za pomocą WeeblyKrok 2 – Wybierz, czy potrzebujesz sklepu internetowego (możesz to zmienić później w Ustawieniach).

* Tłumaczenie: EN ID

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map