Top 5 najlepších alternatív Ahrefov v roku 2020 na vytváranie odkazov

27

Kto nemá rád dominantné cieľové kľúčové slová na prvej stránke vyhľadávacích nástrojov?


Existuje viac ako 200 faktorov ktoré spoločnosť Google používa na hodnotenie webových stránok a dva z nich majú najväčší vplyv. Prvý je obsah a druhý je spätný odkaz. Môžete vytvoriť zabíjací obsah, ktorý poskytuje používateľom vysokú hodnotu, ale ako analyzovať alebo nájsť spätné odkazy konkurenta?

Ahrefs je jedným z najlepších nástrojov na analýzu profilov spätných odkazov konkurencie a možno ho tiež použiť na sledovanie spätných odkazov ľubovoľných webových stránok. Ale je to trochu nákladné, čo núti väčšinu používateľov hľadať alternatívy ahrefov. Ak ste v oblasti SEO na dlhú dobu, možno viete, že všetky najlepšie nástroje SEO ponúkajú dosť podobné ceny ako Ahrefs..

Tu je niekoľko dôvodov, prečo hľadať alternatívy ahrefov:

 • Bezplatný plán už nie je k dispozícii
 • Je to drahý nástroj
 • Ich ťažkosti s kľúčovými slovami nie sú presné, ako by mali byť
 • Nedostatok rozšírenia Google Chrome

5 najlepších alternatív Ahrefov na analýzu a vytváranie spätných odkazov

1. SEMrush

SEMrush najlepšia alternatíva k ahref

Spočiatku si môžete pomýliť zobrazenie rozhrania SEMrush kvôli funkciám, ktoré sú na celom prístrojovom paneli. Ale v skutočnosti je program jednoduchý na používanie. Toto je nielen nástroj SEO ale obsahuje súbor užitočných vecí vrátane

 • Spätná analýza
 • Poradie sledovania
 • Plánovanie reklamy
 • Dopravná analýza a oveľa viac…

Je to all-in-one riešenie pre digitálny marketing a vylievanie konkurenčných údajov, čo z neho robí skvelú alternatívu.

S Semrush je veľmi jednoduché získať podrobné údaje o webových stránkach konkurenta. Musíte len zadajte svoju konkurenčnú doménu meno a potom sa zobrazí imperatívna štatistika ako

 • organické kľúčové slová a ich pozície v službách Google
 • profil spätného spojenia s kotvami
 • najlepšie hodnotené kľúčové slová.

Po pridaní konkurenčnej stránky jednoducho prejdite na posty organického vyhľadávania z bočného panela. Teraz uvidíte kľúčové slová spolu s objemom vyhľadávania a poradím vo vyhľadávači. SemRush tiež získa zoznam ťažkosti s kľúčovými slovami každého kľúčového slova. Týmto spôsobom môžete čo najlepšie využiť Semrush a chytiť cenné kľúčové slová.

Tiež popisuje, aké sú najnovšie pohyby vašich konkurenčných kľúčových slov vo vyhľadávacích nástrojoch. A umiestnením jedného konkurenčného doménového mena Semrush uveďte ďalších potenciálnych konkurentov a tým vám pomôžu navrhnúť kompetentnejšie stratégie SEO.

Ďalšou významnou vlastnosťou, ktorá je veľmi užitočná, ak viete o cieľovom publiku, je výber umiestnenia. Nástroj podporuje viac ako 100 miest. Ak teraz vyberiete USA, bude prehľadávať a zobrazovať iba informácie o publiku v USA. Po získaní informácií jednoducho pridajte svoj projekt v SEO audite, to pomôže vylepšiť SEO na stránke.

SEMrush vám môže pomôcť pri plánovaní PPC. S týmto jediným nástrojom môžete vykonať reklamný výskum a analyzovať konkurenčné reklamné stratégie. Ich nástroj na návrh kľúčových slov PPC vám veľmi pomáha načrtnúť kampaň AdWords. Spolu s grafickými reklamami môžete dohliadať na konkurenčné videoreklamy a plánovať si vlastné.

Nedávno predstavili Kľúčové slovo kúzelný nástroj ktorá je kombináciou niekoľkých integrovaných výskumných nástrojov a poskytuje veľmi komplexné podrobnosti. Tu sa pozrite na snímku obrazovky.

Semrush kľúčových slov kúzlo nástroj

Bohužiaľ, ahrefs aj Semrush nie sú softvér, ktorý si môže každý dovoliť. Ale na rozdiel od ahrefov, Semrush ponúka účet zadarmo ktoré poskytujú až 10 dopytov denne. Ďalej môžete tiež získať 14-dňový skúšobný účet. Na druhej strane ahrefs neposkytujú bezplatný účet a pre skúšobný účet vyžadujú platobné podrobnosti.

Semrush je jedným z vynikajúcich nástrojov a ak si to môžete dovoliť, musíte ho použiť. Ale ak ste iba začiatočník blogger, potom to možno nebudete potrebovať a môžete sa spoľahnúť na ich bezplatný účet. Celkovo je SEMrush skvelý nástroj s množstvom funkcií, ktoré predstavujú správy v rôznych formátoch a určite stojí za to každý cent.

Navštívte SemRush

2. SEO Power Suite

Alternatíva SEO all-in-one pre ahref

SEO Power Suite ponúka softvérový program namiesto online webového nástroja. Aby ste mohli využívať ich služby, musíte si stiahnuť svoj softvér na lokálny počítač a potom ho nainštalovať. Je k dispozícii pre systémy Windows, Mac a Linux. Dôveruje SEO Power Suite viac ako 500 000 používateľov.

Ponúkajú 4 úžasné nástroje, ktoré sú

 • Rank Tracker
 • SEO SpyGlass
 • Audítor webových stránok
 • Asistent spojenia.

Rank Tracker pomáha užívateľovi sledovať pozíciu v službách Google, Bing, Yahoo a ďalších 327 vyhľadávacích nástrojov. Stačí pridať adresu stránky a potom prepojiť účet Google Analytics alebo Adwords. Začne sa to analyzovať.

Dobrá vec, ktorú môžete pridať spolu so svojimi webmi, je 10, ktoré môžu byť vašimi konkurentmi na odhadovanie rozdielov v postupe. Jediným kliknutím získate najnovšie výsledky v rebríčku alebo jednoducho nastavíte Auto-Pilot na sledovanie rebríčka.

Nástroj môže sledovať hodnotenie v konkrétnom mieste. Ranker Tracker môže byť veľmi užitočným nástrojom na vyťaženie ziskového & cenné kľúčové slová pre svoju kampaň pozostáva zo 16 rôznych nástrojov na návrh ako je Plánovač kľúčových slov Google, nástroj na vyhľadávanie kľúčových slov a SEMRush atď. Vďaka tomu je výborným nástrojom na výskum kľúčových slov, a teda najlepšou alternatívou k nástrojom ahrefs. Ďalej môžete exportovať prispôsobené zostavy s grafikou.

Výskum a analýza kľúčových slov poskytuje všetky dôležité informácie

 • súvisiace kľúčové slová
 • objem vyhľadávania
 • obtiažnosť pri hodnotení
 • počet konkurenčných miest atď.

SEO SpyGlass je najvýznamnejším a jedným z našich obľúbených nástrojov v rámci balíka SEO Power Suite. Po pridaní stránky do SEO SpyGlass sa zobrazí súhrnný prehľad o celkovom počte spätných odkazov a domén, z ktorých odkazy pochádzajú. Označuje tiež množstvo jedinečných IP adries.

Štatistiky nástrojov Seo power suite SpyGlass

Vďaka podrobnostiam, ktoré prezentuje SpyGlass, je SEO Power Suite perfektným nástrojom v priemysle. Jeho algoritmus vám poskytuje podrobné informácie o najnovších spätných odkazoch pomocou sledovať a nofollow tagy. Presunutím na rôzne karty získate podrobnosti o spätných odkazoch z domovskej stránky, o prevádzke spätných odkazov, o značnom riziku prepojenia atď. Existujú aj informácie o prepojení domén a kotiev. Vďaka týmto podrobným a zásadným detailom môžete vytvoriť primeranú stratégiu vytvárania prepojení.

Nástroj pre audit webových stránok môžete skontrolovať stav svojich stránok. Zistí to

 • nefunkčné odkazy
 • HTML kódy
 • tituly
 • popisy a vnútorné odkazy.

Okrem toho môže vytvárať priateľské vzťahy Mapa stránky a monitoruje účinnosť vašich sociálnych profilov.

Nástroj na pomoc s prepojením programu Power Suite nájdete možnosti budovania odkazov. Odkazy sú uvedené s rôznymi metrikami, ako sú kotvy a faktor kvality. Môže vám pomôcť nájsť spoľahlivé stránky s odkazmi na vašich konkurentov. Týmto spôsobom môžete pristupovať aj k nim. Tiež to monitoruje vaše spätné odkazy a môže vám povedať, či sú prináša určitú hodnotu na vaše stránky alebo nie. Nástroj na pomoc s odkazom slúži na čisté a čisté rozhranie pre e-mailové služby.

Takže pokiaľ ide o stanovovanie cien, výkon SEO môže byť vážnou dierou v vreckách pre blogerov a podnikateľov, ktorí si uvedomujú rozpočet. Profesionálny plán prichádza na 499 dolárov, zatiaľ čo podnikový plán stojí 1199 dolárov. Hlavný rozdiel medzi týmito dvoma plánmi je v tom, že profesionálny plán nemôže umožniť export niektorých prehľadov pre klientov.

Celkovo môže byť tento nástroj pre vás drahý, ale je to vynikajúca voľba all-in-one na vytváranie odkazov, analýzu spätných odkazov a výskum. Musíte to skúsiť.

Navštívte SEO PowerSuite

3. Serpstat

domovská stránka hadov

Serpstat je platforma SEO typu všetko v jednom, ktorá pozostáva z 5 nástrojov:

 • Poradie sledovania
 • Výskum kľúčových slov
 • Konkurenčná analýza
 • Audit na mieste
 • Spätná analýza

Pokiaľ ide o analýza spätného odkazu, Serpstat analyzuje váš profil spätného odkazu, monitoruje nové a stratené spätné odkazy, ukazuje vaše kotvy a meria autoritu odkazu. Taktiež skúma spätné odkazy konkurentov. Pomocou tejto funkcie môžete zistiť, ktoré stránky a stránky odkazujú na vašich konkurentov, odhadnúť ich stratégiu vytvárania odkazov a načítať niektoré nápady alebo webové stránky svojej vlastnej stratégii..

prístrojová doska hadov

Má tiež širokú škálu funkcií, ktoré vám pomôžu vyťažiť maximum výskum kľúčových slov podobné Ahrefovi. Okrem bežného výberu kľúčových slov ponúka:

 • Súvisiace kľúčové slová: Táto funkcia vám poskytuje obrovský zoznam kľúčových slov sémanticky súvisiacich s primárnym kľúčovým slovom (kľúčové slová LSI). Pomáha vám rozšíriť zoznam kľúčových slov o synonymá, rôzne variácie viet, aby ste optimalizovali jednu stránku pre viac kľúčových slov a aby váš obsah vyzeral prirodzenejšie..
 • Návrhy na vyhľadávanie: Keď začnete zadávať dopyt do vyhľadávania Google, spoločnosť Google navrhuje bežné kľúčové slová, ktoré ľudia vyhľadávajú na stránkach Google. Serpstat pre vás zhromažďuje všetky tieto kľúčové slová s dlhým chvostom.
 • Vyhľadávacie otázky: Títo sú návrhy na vyhľadávanie v dotazovacej forme.
 • Obtiažnosť kľúčového slova: Táto metrika zobrazuje konkurencieschopnosť kľúčového slova. Na základe týchto informácií môžete pochopiť, či stojí za to stráviť peniaze a čas.
 • Zámer kľúčového slova: Nástroj ukazuje, ktoré špeciálne prvky sa zobrazujú pre váš dotaz (mapa, pole s odpoveďami, nakupovanie atď.). Pomôže vám nájsť správne KW, aby ste sa tam dostali.
 • Zoskupovanie kľúčových slov: Zoskupovanie zoskupuje kľúčové slová podľa významu a relevantnosti. Táto stránka pomáha optimalizovať jednu stránku pre viac otázok a má zmysel pre obrovský zoznam kľúčových slov.
 • Konkurencieschopný výskum kľúčových slov: Môžete porovnať svoju URL a URL svojho konkurenta a nájsť kľúčové slová SEO / PPC, ktoré ste vynechali.

Ďalším skvelým nástrojom je Poradie sledovania. Môžete nastaviť aktualizácie každý deň, každé 3 dni alebo týždenne. A čo viac, môžete monitorovať svoje pozície vedľa seba s pozíciami vašich konkurentov v jednom projekte bez toho, aby ste museli vytvárať ďalšie projekty a minúť ďalšie limity..

 Audit na mieste nástroj odhaduje úroveň technickej optimalizácie stránok. Serpstat nájde všetky chyby súvisiace s metaúdajmi, nadpismi, stavovým kódom HTTP, indexáciou, odkazmi a presmerovaniami, rýchlosťou načítania, parametrami servera atď. Rozdeľuje chyby podľa priority, poskytuje zoznam odkazov, na ktorých sa nachádzajú chyby, a odporúča spôsob opraviť ich.

Okrem toho môžete odhadnúť reklamy PPC konkurentov, nájsť príklady reklám, nájsť kľúčové slová, pre ktoré ponúkajú ceny, porovnávať reklamy viacerých domén. Takmer každá vlastnosť tohto nástroja je vhodná na analýzu konkurencie, ako aj na analýzu vášho vlastného webu, vďaka čomu je najvhodnejšou alternatívou spoločnosti Ahrefs..

Bezplatná verzia je k dispozícii, ale je obmedzená vo funkciách, dopytoch za deň a výsledkoch v prehľade. Platené verzie začínajú na 19 dolárov mesačne, ale najlacnejší plán zvyčajne nestačí na správnu analýzu. Ostatné plány na osobné použitie stoja 69 až 299 dolárov mesačne, na obchodné použitie to je 499 až 2 500 dolárov mesačne.

Keďže plán B (69 USD) je dosť na spustenie a optimalizáciu niekoľkých stránok, zdá sa, že Serpstat ponúka jeden z najlepších pomerov cena-výkon na trhu..

Navštívte SerpStat

4. Moz

MOZ najlepší odkaz stavebný nástroj

Moz je mimoriadne známy nástroj a považuje sa za silnú alternatívu ahrefov. Moz začal svoju cestu v roku 2004 ako poradenská spoločnosť v oblasti SEO, ale teraz ponúka viac produktov. Vo veľkej miere ho používajú malí blogeri, vývojári a firmy na úrovni expertov na lepšie skúmanie SEO a kľúčových slov.

Ich najobľúbenejšie metriky sú Autorita domény a stránky stupnice od 0 do 100, ktoré sa merajú na základe viacerých faktorov. Web s vysokou autoritou znamená, že má vysoký vplyv.

Medzi produkty Moz patrí

 • Prieskumník kľúčových slov
 • Otvorte prieskumník stránok
 • Nástroje na hodnotenie a optimalizáciu.

Ponúkajú tiež Moz bar pre všetkých svojich používateľov. Panel s nástrojmi môžete nainštalovať z obchodu Chrome. Pod každým výsledkom vyhľadávania Google sa zobrazí dôležité metriky, ako sú napríklad štatistiky domén a autorít stránok, ako aj spätné odkazy. To je veľmi užitočné pri kontrole toho, aký vplyv majú hráči na kľúčovom slove, ktoré ste zadali v službe Google.

Prieskumník otvoreného webu Moz priťahuje väčšinu používateľov bezplatne alebo za prémiu za registráciu predplatného Moz. Majú obrovskú veľkosť indexu a tiež ju zvyšujú pomocou aktualizácií harmonogramu. Ak chcete skontrolovať profil prepojenia, jednoducho vložte adresu stránky do panela a stlačte kláves Enter. Zobrazia sa všetky odkazy, ktoré prichádzajú na túto webovú stránku. navyše, to hovorí nofollow tagy, skóre spamu a text ukotvenia každého odkazu spolu s metrikami autorít domény a stránok.

Prečítajte si tiež:

 • 10 najlepších semRush alternatív a konkurenčných služieb
 • SPyFu Alternatívy k vyzvednutiu vašich konkurentov a výskumu kľúčových slov

Získaním týchto informácií môžete špehovať profil konkurenta a rozhodnúť sa, aké silné prepojenie potrebujete pre hodnotenie. Pomocou tohto nástroja môžete skontrolovať profil prichádzajúceho odkazu príspevku alebo celého webu.

Okrem toho vám umožňujú použiť filtre pre konkrétny typ informácií napríklad zobraziť externý odkaz alebo interný odkaz alebo oboje. Môžete tiež filtrovať odkazy 301, 302, sledovať, nofollow, equity, žiadne kapitálové odkazy alebo odkazy na subdomény a koreňovú doménu atď..

Štatistiky prehliadača stránok MozSEO

Teraz s toľkými informáciami môžete navrhnúť cestu, z ktorej budete potrebovať spätné odkazy a aký vplyvný by mal byť odkaz. Funkcia možností prepojenia tiež hrá významnú úlohu tým, že zobrazuje 302, 4xx, 5xx. Ďalšou fantastickou vlastnosťou je priesečník odkazov ktoré vám pomôžu nájsť stránky, ktoré odkazujú na vašich konkurentov, ale nie na vás.

Čo najlepšie ich využite Prieskumník kľúčových slov pred slepým písaním akéhokoľvek kľúčového slova. Zadajte kľúčové slovo na paneli prieskumníka kľúčových slov a potom sa bude zobrazovať mesačne objem vyhľadávania, obtiažnosť a miera príležitostí. Miera príležitostí sa vzťahuje na odhadovanú mieru prekliknutia. Existuje aj ukazovateľ úrovne priority, kde sa kľúčové slová s vyšším skóre považujú za výhodnejšie. Prieskumník kľúčových slov tiež poskytuje veľmi dlhý zoznam návrhov a analýzu SERP.

Moz Pro plán obsahuje nástroje na optimalizáciu stránky a sledovanie pozície. Optimalizácia stránky generuje správy založené na 27 rôznych faktorov na stránke a dáva SEO skóre. Skóre SEO môžete zlepšiť podľa odporúčaní. Moz tiež poskytuje Followerwonk na sledovanie sociálneho profilu. Pre vývojárov API poskytujú rozhranie Mozscape API v troch rôznych plánoch.

Môžete sa zaregistrovať na účet zadarmo čo je pre nástroj na prieskum kľúčových slov obmedzené na 5 lomov / deň, zatiaľ čo prieskumník webových stránok funguje neobmedzene. Účtujú 99 dolárov / mesiac za štandardný (základný) plán až pre 2 používateľov a 24/7 podporné služby. Môžete si slobodne zvoliť plán s ohľadom na svoje vrecká a potreby.

Okrem toho Moz články sú veľmi užitočné pre SEO učenie. Moz je pôsobivý nástroj, ktorý vám veľmi pomôže preskúmať nové kľúčové slovo a analyzovať konkurentov, a tak vám pomôže pri navrhovaní efektívneho plánovania, ktoré ich prekročí.

Navštívte Moz

5. Majestátne

majestátny s najväčším indexom

Ďalší v zozname je Majestic. Je vo vlastníctve spoločnosti Majestic-12 Ltd, so sídlom vo Veľkej Británii. Tento softvér na vytváranie jednoduchých odkazov ponúka viac nástrojov na jednom mieste, napríklad

 • Prieskumník stránok
 • Analýza spätných odkazov
 • Porovnávanie domén
 • Vyhľadajte prieskumníka
 • A výkonné API pre vývojárov.

Existujú aj rozšírenia prehliadača.

Na informačnom paneli sa zobrazí panel prieskumníka stránok, kam musíte uviesť adresu stránky, o ktorej potrebujete prehľad. Teraz sa na jednom prístrojovom paneli ukáže externé spätné odkazy, sprostredkujúce domény a ukotviť textové podrobnosti. Osobitne upozorní na vládne a vzdelávacie väzby.

Ak chcete získať ďalšie podrobnosti, musíte kliknúť na karty. Rovnako ako na karte Spätné odkazy program zobrazuje všetky nasledovať a bez nasledovania odkazy a odkiaľ tieto odkazy patria. Odstránené odkazy môžete skryť alebo zobraziť. Skvelá vec, ktorú vám umožňujú exportovať spätné odkazy na váš lokálny disk.

Majestátne ukazujú informácie založené na dvoch funkciách indexu známych ako Svieži a historický. Možnosť Historický index poskytuje komplexné podrobnosti na základe všetkých údajov, ktoré majú, zatiaľ čo index Fresh poskytuje informácie za posledných 90 dní. Tieto možnosti zvyšujú produktivitu vašich stratégií spätného prepojenia poskytovaním historickej a najnovšej histórie spätných odkazov vašich konkurentov.

Vyjasnime si jednu vec majestic neponúka SEO služby. Väčšinou blogerom na úrovni začiatočníkov sledujúcich základné podrobnosti, ako je odhadovaný objem kľúčových slov, obtiažnosť pri hodnotení, sledovanie polohy kľúčových slov, údaje o organickej premávke a súvisiace kľúčové slová atď., Ale všetkým majestátom chýbajú všetky tieto veci..

Na čo je Majestic dobrý? Môže vykonávať lepšiu analýzu spätných odkazov s rôznymi metrikami, ako je citácia, aktuálny tok a tok dôvery. Majú bohatý index spätných odkazov.

Tok dôvery: Definujte počtom kliknutí na adresu URL poskytnutú na dôveryhodnej stránke.

Tok citácie: Určuje najmä počet spätných odkazov a ich vplyv na doménu.

Aktuálny tok: Meria vplyv adresy URL v konkrétnej kategórii.

Majestic Hromadný Backlink nástroj vám pomôže analyzovať až 400 adries URL naraz. Najlepšie je, keď chcete analyzovať viacerých konkurentov.

Aby ste sa postavili proti svojmu konkurentovi, musíte tiež mať podobný profil spätných odkazov. Tu Nástroj Clique Hunter vám môže pomôcť. Ak pridáte tri konkurenčné adresy URL, zobrazí sa, na ktorých bežných stránkach sa odošle odkaz na všetky z nich. Majestic dostal dlhý zoznam funkcií vrátane služieb Buzzsumo, Kontrola susedov, odosielateľ adries URL atď.

Môžete získať bezplatný účet Majestic, stačí poskytnúť potrebné informácie a zaregistrovať sa. Hoci má obmedzené funkcie, ale môže byť vhodný pre veľmi základné analýzy alebo testovanie ich služieb. “Lite” plánovať iba 41,67 dolárov ročne, čo je obmedzené vo funkciách “Pre” plán obsahuje veľa funkcií a stojí 83,33 dolárov. Majestic je fantastický nástroj, ak je vaším hlavným cieľom monitorovať spätné odkazy.

Navštívte Majestic

Bonusový nástroj: Kričiaca žaba SEO Spider

Kričiaca žaba je jednou z najlepších alternatív k ahrefom kvôli ich dlhému zoznamu funkcií a podrobným informáciám. Používajú ho aj veľké značky ako Apple, Disney a Amazon atď. Ich úžasné SEO nástroj pre pavúky môžete nainštalovať do systémov Windows, Mac a Linux a pomocou tohto jedného nástroja môžete prehľadávať výsledky v reálnom čase.

Stačí pridať URL do softvéru a kliknúť na Štart. V bezplatnej verzii, dokáže prehľadávať 500 odkazov poistný plán skenuje neobmedzené odkazy. Prepínaním medzi rôznymi kartami získate podrobnosti o interných kartách & externé odkazy, H1, H2, popis meta a tituly stránky. Ďalej ukazuje aj prepojenia s protokolmi HTTP a HTTPS.

Kričiaca žaba je najlepší spôsob, ako ušetriť čas pri starostlivosti o faktory SEO na stránke. Ľahko nájdete odchádzajúce a prichádzajúce odkazy spolu s adresami URL. Spider SEO identifikuje trvalé a dočasné presmerovania. Poskytuje tiež odkazy na sledovanie a nofollow.

Pre staršie stránky, nefunkčné odkazy sú bolesti hlavy a môžu zabiť SEO vašich stránok. SEO pavúk nielen poukazuje na 404 stránok, ale aj na 301. Takto môžete podniknúť kroky na rýchle odstránenie postihnutých odkazov. Keď softvér dokončí prehľadávanie na 100%, jednoducho prejdite na „Kódy odpovedí“ kartu a použiť filter Client Error 4xx. Teraz ak chcete nájsť zdroj nefunkčných odkazov, kliknite na kartu Inlinks v dolnej časti softvéru.

Ako všetci vieme, vyhľadávacie nástroje nemajú radi duplikáciu a pomocou tohto nástroja, môžete efektívne objaviť všetko duplicitné názvy stránok, popisy metaúdajov a stránky s nízkym obsahom atď. SEO Spider môže vykonať kontrolu odkazov CSS, Javascript a Flash. Môžete ho dokonca nakonfigurovať tak, aby prehľadával všetky subdomény.

Jedným z primárnych prvkov je, že dokáže načítať údaje z analytických služieb Google, ako aj z údajov z konzoly vyhľadávania a všetky svoje informácie môže zobraziť na jednom dashboarde. Prispôsobený súbor Sitemap môžete ľahko exportovať.

Tento nástroj obsahuje mnoho ďalších dôležitých funkcií, ako sú

 • URL, ktoré sú blokované súborom robots.txt
 • Auditovanie atribútov hreflang a Ajaxu atď.

Medzi tým všetkým v prémiovej verzii a technický tím je vždy k dispozícii pre vašu pomoc. V prípade akýchkoľvek problémov môžete využiť ich používateľskú príručku.

Kričiaca žaba ponúka aj mnoho ďalších služieb, ako je optimalizácia vyhľadávacích nástrojov, vytváranie odkazov, správa PPC atď., Ale za takéto funkcie musíte zaplatiť ďalšiu sumu. Nástroj pre pavúky nemôže poskytovať štatistiky, ako sú návrhy kľúčových slov, objem vyhľadávania a konkurencia atď. Zameriava sa skôr na optimalizáciu vašich stránok, aby boli pre vyhľadávače priateľské. V súčasnosti je k dispozícii 149,00 GBP so všetkými povolenými funkciami.

Kričiaca žaba SEO Spider je potrebné mať nástroj, ktorý obsahuje veľa vecí pre SEO na jednom mieste, a tak vám ušetrí veľa času. Môžeš export údajov do tabuľky a iných štandardných formátov. Bez ohľadu na to, či ste bloger alebo agentúra SEO, bude samozrejme dodávať viac, ako peniaze, ktoré platíte.

Navštívte Kričiacu žabu

záver

Podľa nášho názoru sú to niektoré z najlepších alternatív ahrefov. Ale výber úplne záleží na vašich požiadavkách. Ako keby ste sa sústredili na svoju hlavnú koncentráciu, aby ste pozorne sledovali profil prepojenia konkurentov Majestátne je vynikajúci nástroj na vyskúšanie, pretože má obrovský index, a preto poskytuje hĺbkovú analýzu.

Pre all-in-one riešenie, SEO PowerSuite je skvelá voľba. Ich nástroj na sledovanie poradia funguje v spolupráci so 16 rôznymi nástrojmi. Ich SEO SpyGlass je fantastický nástroj s toľkými štatistikami, zatiaľ čo miestny audítor môže poskytnúť užitočné informácie pre SEO na stránke. Ich cena je však vysoká, čo môže pre väčšinu zákazníkov zásadne narušiť obchod.

Môžete tiež prečítať:

 • Najlepšia kontrola plagiátov pre produkciu jedinečného obsahu
 • Dôrazne odporúčané a najlepšie hostingové služby SSD

Takže to, čo je najlepšie, pokrýva všetky rozhodujúce faktory a osvedčuje praktický nástroj SEO?

Z tohto dôvodu vám odporúčame ísť SEMrush kvôli ich multifunkčným nástrojom. Môžete špehovať pohyby vašich konkurentov, získať dlhý zoznam možných konkurentov, ťažkosti s kľúčovými slovami & sledovanie, plánovanie & Videoreklama a podpora viac ako 100 miest. Okrem toho ponúkajú konkurenčné ceny a 14-dňový bezplatný skúšobný účet.

Toto sú návrhy. Neváhajte a podeľte sa o to, čo z nich je pre vás najlepšou alternatívou ahrefov. Veľmi si ceníme vaše pripomienky.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map