SiteGround Review 2020: Je to skutočne najlepší hostiteľ WordPress?

0

SiteGround je jednou z najlepších webhostingových služieb do roku 2020, ktorá sa začala už v roku 2004. Napriek intenzívnej konkurencii si vytvorili dobré meno. Takmer všetci používajúci služby hostingu SiteGround bez ohľadu na to, či sa odborníci alebo začiatočník javí ako veľmi nadšený. toto kontrola webu vám poskytne informácie o funkciách, ktoré ponúkajú, plánoch a všetkom, čo potrebujete vedieť pred nákupom.


Sú na špičke pri poskytovaní podpory, dostupnosti, rýchlosti atď. A majú vynikajúcu povesť v odvetví webhostingu. Majú tiež servery v mnohých zemepisných oblastiach pre pohodlie a ľahký prístup k svojim zákazníkom.

S mnohými skúsenosťami v odbore (viac ako desať rokov) ponúka SiteGround rôzne produkty ako zdieľaný, cloudový, vyhradený, VPS a WordPress hosting..

Poskytujú jednotky SSD vo všetkých svojich plánoch na zrýchlenie služieb.

Táto technológia napreduje;

 • Jednotky SSD pre hostingové servery
 • SuperCacher
 • Webový server NGINX tech
 • Protokol HTTP / 2
 • Kontajnery systému Linux

Prečo odporúčam funkciu SiteGround?

Pretože druh služieb, ktoré poskytujú v porovnaní s cenou, je pozoruhodný; najmä služby súvisiace s prevádzkou a podporou. Pretože WordPress je najpoužívanejšou platformou, SiteGround ponúka niekoľko jedinečných funkcií súvisiacich s WordPress, ktoré sa ukázali ako veľmi užitočné. Existuje veľa ďalších dôvodov, ktoré popíšem nižšie. Poďme sa na prehliadku

Táto kontrola na webe vám poskytne komplexný prehľad o službách spoločnosti. Po prečítaní si budete môcť rozhodnúť, že je to pre vás dobré alebo nie?

Revízia SiteGround do roku 2020 – porovnajme funkcie, plány a ceny

Poďme najprv diskutovať o niektorých základných funkciách a výhodách týkajúcich sa tejto najlepšej hostiteľskej služby.

uptime

Prevádzková doba je pre váš web veľmi dôležitá, pretože prevádzková doba je doba, počas ktorej je váš web funkčný, alebo môžeme povedať, že je prístupný pre návštevníkov..

Prevádzková doba vášho webu priamo ovplyvňuje návštevníkov, ako napríklad Ak návštevník väčšinu času našiel vaše stránky nadol (neprístupné), potom nakoniec v určitom okamihu opustí webovú stránku, aby sa už nikdy nevrátil..

Preto musíte hosťovať svoje webové stránky na hostingu, ktorý poskytuje vynikajúcu dostupnosť systému.

Technológia Linux Container používa spoločnosť, ktorá je známa ako efektívne využívanie zdrojov. Monitorujú servery častejšie ako všeobecné monitorovanie, aby zistili problémy skôr, ako sa tieto premenia na vážne problémy.

Okrem toho ďalším technologickým pokrokom spoločnosti je technika izolácie účtov. w \ S týmto, ak hosting účet ovplyvnené a dole kvôli nejakému problému, ako je nárast ich prevádzky technika izolácie účtu nedovolí ovplyvniť druhý účet.

uptime-2

Prevádzková doba, ktorú ponúka služba SiteGround, je 99,99%. Podľa našich skúseností je doba prevádzkyschopnosti v priebehu jedného mesiaca 99,99%. Najmenší čas, ktorý zažívame, je 99,97%, čo jasne dokazuje, že váš web nikdy nesklamú. 100% prevádzka je tiež možná, ak používate vyhradený hosting, ale je to veľmi drahé.

Mnoho ďalších spoločností tvrdí, že 99,99% dostupnosti je, ale ide o to, že to dodali? Áno, niektoré spoločnosti ho doručujú, ale ich hostingové plány sú drahé, zatiaľ čo niektoré spoločnosti sa iba zameriavajú na nárokovanie namiesto poskytovania.

Náš záver je taký, že SiteGround ponúka dobrý a konkurencieschopný prevádzkový čas v porovnaní s mnohými inými spoločnosťami. Palec hore! Za čas, ktorý dodávajú svojim klientom.

podpora

support-copy

Najprv sa pozrime na toto video,

Čo keď sa stalo niečo zlé a nevieš čo robiť? Potom budete potrebovať podporné služby na vyriešenie problému. Ale čo keď tím technickej podpory na vás nereaguje správne alebo priamo. Tým sa vytvorí hroznejšia situácia; stratíte aj návštevníkov a príjmy. Takže v prípade SiteGround sa nemusíte starať o podporu.

Ich podporný tím je veľmi aktívny a vždy vám k dispozícii. Ich tím podpory je veľmi informatívny, vyškolený a pohotový, aby vyriešil vaše problémy v čo najkratšom čase a čo najrýchlejšie usmernil zákazníkov. Okrem toho udržiavajú na webe profily svojho tímu, aby vytvorili dôveryhodné prostredie.

Existujú tri spôsoby, ako ich kontaktovať 24 hodín denne, 7 dní v týždni, cez live chat a telefonicky. Mám s nimi dobré skúsenosti a rád by som rozdal 9 po 10. Takže, pokiaľ ide o podporu, nemusíte sa obávať a nakupovať SG hosting bez akýchkoľvek pochybností..

rýchlosť

Rýchlosť načítania vášho webu je ďalším dôležitým a veľmi kritickým faktorom, pretože spoločnosť Google už uviedla, že ho považuje za signál hodnotenia. Znamená to, že váš web by sa mal načítať do niekoľkých sekúnd, napríklad do 2 ~ 3 sekúnd. Bez ohľadu na to, aký hostingový plán používate, SiteGround dodá vynikajúcu a nehorázne vysokú rýchlosť servera.

Mám dobrú skúsenosť a zistil som, že sú spokojní, pokiaľ ide o rýchlosť. Na internete je k dispozícii množstvo bezplatných nástrojov na testovanie rýchlosti na kontrolu rýchlosti stránok, ako sú GTMetrix a Pingdom. Vysokú rýchlosť som zažil nielen raz, ale častejšie sme ju kontrolovali a zistil som, že sú v rýchlosti konzistentné.

Otázkou teda je, čo robia pre najvyššiu rýchlosť, ktorú ostatní nie? V prvom rade používajú jednotky SSD aj na zdieľanom hostení na operáciu, ktorá sa má vykonať rýchlejšie v porovnaní s tradičnými diskami..

speed-copy

Okrem toho používajú technológiu SuperCacher, ktorá je k dispozícii so všetkými plánmi okrem

Začiatok. Technológia SuperCacher pozostáva z troch vrstiev; prvá vrstva skopíruje statický obsah, ako sú obrázky, skripty atď., a vloží ich do pamäte RAM, takže nabudúce sa tento obsah načíta z pamäte RAM, ktorá je veľmi rýchla v porovnaní s načítaním z pevných diskov servera.

Druhá vrstva ukladá dotazy z databázy do vyrovnávacej pamäte a ukladá ich do pamäte RAM. Výsledkom je, že ak sa znova vyžaduje rovnaký dotaz, výsledky sa okamžite zobrazia. Poslednou je dynamická vrstva, ktorá ukladá do vyrovnávacej pamäte všetky stránky vášho webu, čím sa dramaticky zníži rýchlosť načítania obsahu.

Ďalšou technológiou, ktorú ponúkajú, je CloudFlare CDN v rámci cPanel, ktorý sa používa na ukladanie obsahu vašich stránok do vyrovnávacej pamäte v rôznych dátových centrách za geografickými hranicami. Ak návštevník navštívi váš web, načíta používateľovi obsah z najbližšieho dátového centra.

CloudFlare je najlepšia bezplatná služba, pokiaľ ide o optimalizáciu vášho webu na neuveriteľnú rýchlosť. Ak je vašou hlavnou starosťou rýchlosť webu alebo nízka rýchlosť s inými hostingovými spoločnosťami, mali by ste to určite skúsiť.

Zálohovanie zadarmo

Považujete zálohy webových stránok za dôležitý faktor? Čo urobíte, ak bude váš web napadnutý alebo napadnutý? Na uloženie obsahu musíte mať záložnú službu.

Existujú rôzni vývojári a programátori, ktorí vytvárajú Témy a doplnky, ktoré vám pomôžu dosiahnuť požadované funkcie na vašom webe. Doplnok alebo téma však niekedy môže zničiť vaše webové stránky a urobiť ich úplne neprístupnými.

Na prekonanie tejto situácie bude mať zálohovanie záchranu. Za prémiovú službu zálohovania musia blogeri / webmasteri minúť 5 ~ 30 dolárov za mesiac. Avšak SiteGround, na rozdiel od mnohých iných hostiteľov, ponúka bezplatné denné zálohovanie všetkých plánov.

Aby ste v prípade vážneho problému mohli celý web ľahko ľahko obnoviť. Vytvorili jednu kópiu vašich údajov pri spustení, ale pri všetkých ostatných vyšších plánoch vytvorili 30 kópií. Znamená to, že už nemusíte mať obavy o stratu dát.

Spravovaný hosting WordPress

Ďalšia veľmi atraktívna ponuka, ktorá môže priťahovať zákazníkov k Managed WP Hosting spoločnosti SiteGround. Vezmite na vedomie, že to nie je ponúkané niekoľkými ďalšími hostingovými spoločnosťami a zvyčajne to stojí viac ako tradičné hostovanie.

Čo teda znamená spravované spravovanie WordPress?

Pre začiatočníkov bude nejaký čas vedieť, ako správne zabezpečiť webovú stránku wordpress? Ako robiť aktualizácie a denné zálohy? Ako udržať rýchlosť?

Riešením je Managed WordPress Hosting. V rámci toho spoločnosť riadi všetky tieto aspekty, ako sú bezpečnosť, rýchlosť, zálohy atď. Teraz sa nemusíte obávať ničoho, len sa zamerajte na svoj obsah, pretože všetky ostatné veci sa stanú bolesťami hlavy spoločnosti..

zabezpečenia

Svoj web musíte zaistiť, pretože hlavným problémom je dnes denná bezpečnosť. Hackeri vždy hľadajú bezpečnostné medzery a každý rok tisíce webových stránok hacknutých hackermi iba preto, že ľudia nevenujú veľkú pozornosť bezpečnosti webu. Môžete vidieť video, ako server SiteGround zabezpečuje vaše webové stránky a blogy. Prosím, pozrite sa;

Z bezpečnostných dôvodov spoločnosť vykonáva denné zálohy, monitoruje identifikáciu bezpečnostných dier, aktualizácií, doplnkov, atď. Účty sú izolované aj na zdieľanom serveri, čo znamená, že ak je účet hostingu napadnutý hackerom alebo je z nejakého dôvodu zraniteľný, iné účty to nebude ovplyvnené.

Každý rok pridávajú do brány firewall mnoho pravidiel na ochranu WordPress a ďalších platforiem. Tím zabezpečenia spoločnosti z času na čas vydáva veľa bezpečnostných záplat, aby sa zaistila správna bezpečnosť.

Okrem toho ich systém prevencie proti spamu filtruje všetky prichádzajúce a odchádzajúce e-maily, pretože je veľmi ľahké šíriť zraniteľné miesta prostredníctvom e-mailov. Takže na konci, ak nejaká zraniteľnosť ovplyvní váš hostingový účet po podvádzaní všetkých bezpečnostných vrstiev (čo je takmer nemožné), potom vám spoločnosť poskytne bezplatnú možnosť denného zálohovania všetkých plánov; v takom prípade sa dá ľahko obnoviť pomocou niekoľkých kliknutí.

cPanel 

SiteGround vytvoril svoj vlastný panel na správu svojho webhostingového účtu, verte tomu alebo nie, ich vlastný panel sa dá ľahko používať rovnako ako cPanel. Čoskoro v budúcnosti sa chystajú vykopať cPanel.

CPanel ponúkaný spoločnosťou je veľmi jednoduchý na správu hostingového účtu. Aká je teda úloha cPanel? Pomocou programu cPanel môžete spravovať e-maily, domény, subdomény, správcu súborov, rôzne štatistiky, účty FTP, databázy záloh a mnoho ďalšieho. Prispeli k lepšiemu porozumeniu panelu.

Ďalej si môžete prispôsobiť cPanel. Spoločnosť je partnerom nástrojov tretích strán, ako sú Softaculous, SpamExperts atď., Ktoré zvyšujú spokojnosť zákazníka. Spoločnosť vyvinula niektoré svoje vlastné jedinečné nástroje, ako sú Automatické aktualizácie, SuperCacher atď., Aby boli služby spoľahlivejšie. Môžete tiež preniesť webovú stránku z iného hostingu na server SiteGround bez akýchkoľvek nákladov.

Žiadne skryté poplatky

Teraz v tejto časti preskúmania SiteGround budem diskutovať o tom, či účtujú akýkoľvek skrytý poplatok?

Sú veľmi transparentné a veľmi jasne ukazujú všetky podrobnosti o svojich plánoch. Keď kliknete na porovnávací zoznam alebo podrobnosti plánu, porovnávací zoznam zobrazí všetky plány, v ktorých sú všetky poplatky a percentá jasne uvedené. Tieto informácie môžete získať tak, že umiestnite kurzor myši na akýkoľvek obsah v zozname.

Tiež zobrazujú v sekcii podpory priority, ktoré vám boli pridelené podľa zvoleného plánu. Na svojich webových stránkach tiež zobrazujú uptime svojich služieb počas celého mesiaca a roka. Pri nákupe si teda neváhajte a pred výberom plánu si prečítajte informácie.

Obmedzenie používania SiteGround

Takže som zdieľal všetky funkcie, ktoré poskytujú, ale počkajte, existujú aj určité nevýhody, poďme hovoriť.

Obmedzení návštevníci

Na rozdiel od iných hostingových spoločností sú plány SiteGround (zdieľané a spravované WP) obmedzené na určitý počet návštevníkov mesačne. Počet návštevníkov sa líši od jedného plánu k druhému.

Základným plánom je plán StartUp, ktorý umožňuje 10 000 návštevníkov mesačne. Toto je malé množstvo návštevníkov, ale tento počet návštev je vhodný pre veľmi nový blog a malé webové stránky.

Ak sa chystáte začať nový blog, bude to vynikajúca voľba začať s SG. Takže pri kúpe plánu si ho vyberajte rozumne podľa svojich požiadaviek, nechoďte o väčšie plány.

Program „StartUp“ si môžete kúpiť za pouhých 3,95 dolárov mesačne z dôvodu 60% zľavy pri použití nášho exkluzívneho odkazu, zatiaľ čo tento program zvyčajne stojí 9,95 dolárov.

nákladný

SiteGround je o niečo drahší, keď ho porovnávame na základe ukladacieho priestoru, webov, ktoré sa majú hostiť, a povolených návštevníkov za mesiac. Mnoho ďalších spoločností poskytujúcich hosting ponúka viac úložného priestoru ako 50 GB alebo 100 GB podľa svojich základných plánov, ale server SiteGround ponúkol iba 10 GB.

Okrem toho majú niektoré spoločnosti neobmedzenú šírku pásma za pomerne nízke ceny. Ak je cena vo vašom prípade skutočne dôležitá, existuje mnoho ďalších hostiteľských spoločností, ako napríklad InMotion (náš odporúčaný hosting WordPress) v opačnom prípade je SiteGround na výber.

Je teda zrejmé, že ceny sú trochu vysoké, ale veľmi efektívne dosahujú rýchlosť, dostupnosť, bezpečnosť a podporu, čo ich robí nákladnými.

Obmedzené úložisko

Ak porovnáme úložný priestor s ostatnými hostingovými spoločnosťami, je to o niečo nižšie. Ukladací priestor však nemusí byť problémom v prípade popisného typu blogu / webovej stránky.

Popisným charakterom máme na mysli, že ak je váš blog založený hlavne na textovom obsahu, potom je dostatočný priestor, ktorý ponúka spoločnosť v pláne spustenia,.

Môže to však byť problém, ak ho použijete na nahrávanie softvéru a podobného obsahu, ktorý vyžaduje viac miesta. Takže, ak ste nováčik, potom plán StartUp je vhodný pre takmer všetky typy webových stránok a keď vaša prevádzka rastie, prejdite na vyšší plán.

Prehľad hostingových plánov SiteGround

Poďme hovoriť o hostingových plánoch spoločnosti SG. V súčasnosti poskytuje program SiteGround tri plány StartUp, GrowBig a GoGeek v kategórii zdieľaného a wordpress hostingu..

Budem teda zdieľať iba podrobné informácie o týchto plánoch (zdieľaný hosting). Zdieľané a WP Hosting balíčky sú vhodné pre všetky hlavné CMS, ako sú WordPress, Joomla, Drupal, atď. A tiež pre priemerné dopravné stránky. Ak je na vašom webe veľa návštevnosti, bude pre vás VPS alebo vyhradený server vhodný pre vás.

Začiatok

Jedná sa o veľmi základný plán, ktorý je v súčasnosti k dispozícii za 3,95 dolárov / mesiac, a to z dôvodu 60% časovej zľavy. Tento plán je vhodný pre blog alebo firemnú webstránku s priemernou veľkosťou, pretože tento plán umožňuje iba 10 000 návštev mesačne.

zdieľaný plán spustenia lokality

Pri nákupe tohto plánu nezabudnite, že na ňom môžete umiestniť iba jednu webovú stránku. Základné vlastnosti sú:

 • Servery s povoleným protokolom HTTP / 2
 • Neobmedzený počet e-mailov & DB
 • 24/7 technická podpora
 • Úložisko SSD s kapacitou 10 GB
 • 10 000 návštevníkov mesačne
 • Zdarma Šifrujme SSL
 • Denné zálohovanie zadarmo
 • Zadarmo nastavenie & prevod
 • Zadarmo Tvorca webových stránok
 • cPanel & Prístup SSH
 • Bezplatne CloudFlare CDN
 • Neobmedzený My SQL DB
 • 30 dňová záruka vrátenia peňazí

GrowBig

Ako váš blog alebo web rastie, môžete prejsť na vyšší, napríklad balík GrowBig. Tento plán umožňuje hosťovať viacero webových stránok. Tento plán je vhodný aj vtedy, keď máte viac webových stránok s priemernou návštevnosťou a zahŕňa technológiu SuperCacher na troch úrovniach.

Hostingový balík GoBig Siteground

Plán povoľuje 25 000 návštev mesačne. Bežne je tento plán k dispozícii za 14,95 dolárov, ale teraz ho môžete vziať so zľavou 45% za pouhých 7,95 dolárov. Tento plán obsahuje všetky základné vlastnosti vrátane prémiových:

 • Technická podpora na základe priority
 • Exkluzívna technológia SuperCasher
 • 20 GB ukladania údajov
 • Dobré pre 25 000 návštevníkov mesačne
 • Môžete hostiť niekoľko webových stránok
 • Technická podpora Premium 24/7
 • Úžasne rýchla rýchlosť servera
 • Neobmedzená databáza MySQL
 • Bezplatná migrácia webových stránok
 • Jeden rok zadarmo Wildcard SSL
 • Inštalátory aplikácií zadarmo
 • Denné zálohy
 • 30 Záložné kópie

GoGeek

Ak máte peniaze a hľadáte vysoko výkonný hosting, vyberte možnosť GoGeek. Tento plán je určený pre webové stránky s vysokou návštevnosťou, pretože to umožňuje 100 000 návštev mesačne.

Tento plán tiež prichádza s technológiou SuperCacher z troch vrstiev. Podľa spoločnosti existuje na každom serveri len málo používateľov, ktorí zdieľajú zdroje.

Obvykle tento program stojí 29,95 dolárov, ale teraz je k dispozícii so 60% zľavou, takže suma sa stáva 11,95 dolárov. Preto neztrácajte kliknutie na odkaz a chytte ho skôr, ako bude príliš neskoro.

Hostingový balík GoGeek Siteground

Tento plán obsahuje základné a prémiové funkcie, ako napríklad:

 • Môžete hosťovať neobmedzené webové stránky
 • Bezplatný súlad s PCU
 • Ohromujúca možnosť pre WordPress a Joomla
 • Nemeraná prevádzka a databáza
 • cPanel a SSH
 • Bezplatné e-mailové účty
 • 24/7 Prioritná technická podpora
 • SuperCacher pre vyššiu rýchlosť
 • 1 rok zadarmo WildCard SSL
 • 30 Záložné kópie
 • 1-Click Git Repo Creation
 • Zadarmo Tvorca webových stránok
 • 30 GB webový priestor založený na SSD
 • Bezplatný denný zálohovací systém
 • Možnosť vrátenia peňazí 30 dní

Podivínské nástroje na vytváranie pracovných staníc pre Joomla a WordPress, ktoré vám umožňujú vyskúšať zmeny pred predložením materiálu online.

Bezplatná zhoda s PCI: Tento certifikát zaisťuje bezpečnostné štandardy, ktoré sú potrebné v prípade, že váš web akceptuje kreditné karty, a pomáha udržiavať bezpečné prostredie..

záver

Ak hľadáte webhosting s vysokou rýchlosťou, bezporuchovosťou a rýchlou podporou, bez akýchkoľvek pochybností si zakúpte program SiteGround. Nezabudnite, že hosting balíčkov ceny a obmedzenia.

Okrem cien a obmedzení ponúkajú veľa funkcií zadarmo. Ak máte webovú stránku s vysokou návštevnosťou, potom je najlepší program SiteGround.

Podľa nášho pohľadu sú ceny vhodné, pretože dodávajú toľko. Takže ak cena nezáleží na tom, choďte na SiteGround.

Okrem toho v súčasnosti ponúkajú 60% zľavu z plánu StartUp, takže ceny sa takmer rovnajú iným plánom nízko nákladových spoločností, stačí kliknúť na odkaz nižšie a získať obrovskú zľavu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map