NameCheap vs GoDaddy Review 2020 (ktorý z nich je pre vás lepší?)

1

Ste uviazli v hre NameCheap vs GoDaddy a rozhodli ste sa, kde kúpiť doménové mená? Toto je najviac mätúca situácia, keď sa chystáte nastaviť blog alebo webovú stránku ako nováčik. Hoci existuje mnoho ďalších registrátorov domén, kde si môžete kúpiť doménové meno, ale dominantnými a dobre známymi hráčmi sú NameCheap a GoDaddy..


Začnime!

Tieto dve spoločnosti sú dobre známe a veľmi známe vďaka svojej registrácii domén. Obaja sú registrátorom domén s akreditáciou ICANN. Takže, kto zvíťazil v porovnávaní NameCheap a GoDaddy?

GoDaddy tvrdí, že spravuje viac ako 77 miliónov domén, zatiaľ čo NameCheap má pod správou 10+ miliónov domén. Iba čísla vám však nemôžu pomôcť dospieť k záveru, ktoré z nich sú najlepšie.

Po vyskúšaní oboch služieb spoločnosti sa snažíme napísať toto hĺbkové porovnanie NameCheap verzus GoDaddy, ktoré vám určite pomôže pri rozhodovaní bez akéhokoľvek nebezpečenstva..

Recenzia porovnania NameCheap vs GoDaddy

Porovnanie NameCheap vs GoDaddy 2020

Ktorý z nich je najlepším registrátorom a poskytovateľom hostingu?

Toto porovnanie sme rozdelili do niekoľkých častí, aby sme vysvetlili každú funkciu / produkt, ktorý ponúkajú, ako sú ceny, obnovovacie sadzby, SSL certifikát, zadarmo, hostingové plány, rozhranie a podpora zákazníkov..

Ceny: Kto ponúka domény za najnižšiu cenu?

Cenovka je základným faktorom pred rozhodnutím o kúpe alebo nie. Takmer všetky spoločnosti ponúkajú doménu v niekoľkých dolároch, ale hneď v budúcom roku si v porovnaní s prvým rokom účtujú oveľa viac peňazí. NameCheap a GoDaddy sú známe vďaka nízkej cenovej ponuke pre nových zákazníkov.

Toto je najlepšia taktika na prilákanie ďalších zákazníkov tým, že im poskytnú exkluzívnu a najväčšiu zľavu za prvý rok.

Tu je štruktúra nákladov GoDaddy pre názov domény. Tieto ceny platia pre prvý rok, keď plánujete nákup novej domény s novým účtom a môžu sa meniť, pretože čas od času ponúkajú propagácie..

Ceny GoDaddy

 • .Com za 0,99 USD / rok
 • .Org za 8,99 $ ročne
 • .Net za 11,99 USD ročne
 • .Info za 2,99 USD ročne
 • .Biz za 7,99 dolárov ročne

Navštívte GoDaddy

MenoCheap Ceny

 • .Com za 8,88 USD / rok
 • .Org za 12,48 dolárov ročne
 • .Net za 7,88 dolárov ročne
 • .Info za 0,88 dolárov ročne
 • .Biz za 11,88 dolárov ročne

Navštívte NameCheap

Ako vidíte, GoDaddy ponúka väčšie propagačné zľavy. Takže ak chcete doménu na jeden rok, určite choďte na GoDaddy alebo sa pozrite na nasledujúce alternatívy GoDaddy.

Víťaz: GoDaddy

Poznámka: Ak ste plánovali kúpiť doménu na viac ako jeden rok, potom by bolo skvelou voľbou výber NameCheap. Pretože zariadenie GoDaddy vyžaduje viac peňazí na obnovu. NameCheap je najlepší z dlhodobého hľadiska, pretože ich miera obnovenia je rovnaká ako pri platbe za nový názov domény.

Obnovovacie sadzby

Takmer všetky spoločnosti ponúkajú propagačné zľavy, ako je GoDaddy, pretože ponúkajú „.com“ za 0,99 dolárov za prvý rok. Hra sa však začína od 2. roku, keď sú poplatky v nasledujúcich rokoch vysoké nebo. GoDaddy účtuje viac peňazí, ako už bolo spomenuté vyššie, ako je obvyklé obnovenie v porovnaní s NameCheap.

S programom NameCheap musíte zaplatiť rovnaké peniaze, aké ste zaplatili za nákup novej domény. V prípade rozšírenia TLD .com je cena za obnovenie 10,69 dolárov, ale GoDaddy si účtuje 14,99 dolárov.

Tu je porovnanie mier obnovenia:

GoDaddy Renwals

 • .Com za 14,99 $ ročne
 • .Org za 17,9 $ / rok
 • .Net za 11,69 USD ročne
 • .Info za 2,99 USD ročne
 • .Biz za 7,99 dolárov ročne

Navštívte GoDaddy

Obnovenie názvu

 • .Com za 10,69 USD / rok
 • .Org za 12,48 dolárov ročne
 • .Net za 12,88 USD ročne
 • .Info za 2,99 USD ročne
 • .Biz za 7,99 dolárov ročne

Navštívte NameCheap

Ak teda máte za cieľ držať doménu dlhšie ako rok, určite by ste ju mali kúpiť od spoločnosti NameCheap. Ak si kúpite od GoDaddy, môžete ušetriť nejaké peniaze za prvý rok, ale neskôr musíte zaplatiť viac peňazí ako NameCheap.

Víťaz: NameCheap

zadarmo

Áno, milujeme zadarmo a všetkých ostatných, ale viete, že obmedzený počet ponúk spoločnosti ponúka užitočné zadarmo. V hre NameCheap vs. GoDaddy vyhral závod NameCheap.

NameCheap ponúka zdarma WhoisGuard za prvý rok a neskôr zdarma len 2,88 dolárov. WhoisGuard je určený na ochranu vášho súkromia. Chráni vaše meno, e-mailovú adresu, telefónne číslo a udržuje ich v tajnosti, aby sa zabránilo nevyžiadanej pošte, únosom domény alebo akejkoľvek nežiaducej situácii..

Na druhú stranu, G o Daddy nezahŕňa žiadneho hráča. Za ochranu súkromia účtujú 7,99 USD a za ochranu súkromia a firmy 14,99 USD (vrátane určitej väčšej ochrany), čo je oveľa viac ako NameCheap.

Víťaz: NameCheap

Certifikát SSL

Teraz hovorme o certifikáte SSL. V zásade ide o bezpečnostný protokol na ochranu dôležitých informácií zákazníka, ako sú čísla kreditných kariet, heslo, užívateľské mená atď.

Tu sme dostali ďalšiu výhodu z dôvodu registrácie domény v službe NameCheap. Účtujú sa iba za 9 dolárov ročne, ale odporúčame vám si ich predplatiť na viac ako rok, pretože to zníži cenu na 8,95 dolárov ročne. Uplatňuje sa na jedno miesto.

Zatiaľ čo systém GoDaddy účtuje poplatok za prvý rok 55,99 USD / rok a pri obnovení 69,99 USD. Môže sa tiež použiť na zabezpečenie jednej stránky.

Víťaz: NameCheap

Milosť

Obdobie odkladu je čas, počas ktorého spoločnosť drží vaše doménové meno, ktorého platnosť vypršala. Rôzne rozšírenia domény majú rôzne obdobie odkladu. Po uplynutí platnosti vašej domény a po jej uplynutí vám spoločnosť pošle niekoľko e-mailov.

Ak hovoríme o NameCheap, odporúčame reaktivovať vaše doménové meno, ktorého platnosť vypršala, do 27 dní. Vezmite na vedomie, že toto obdobie odkladu je uplatniteľné na .com, .net, .org, .info a .biz.

Kým GoDaddy dostal vedenie tu, ponúkajú 41 dní. Presne 42 dní zruší vašu doménu. Toto obdobie odkladu je použiteľné pre .com, .net, .info, .biz, .cc, .org atď..

Víťaz: GoDaddy

 • Možno by ste si chceli prečítať aj tieto informácie: Alternatívy názvu a alternatívy a konkurenti v oblasti nákupu domén

Proces nákupu & upsell

Upsell je stratégia, v ktorej spoločnosť ponúka rôzne súvisiace produkty na zvýšenie svojho predaja. Z obchodného hľadiska je to dobrá stratégia, ale príliš veľa predajov by mohlo opustiť potenciálnych zákazníkov.

Poďme najprv hovoriť o GoDaddy. Nezaujíma sa o to, či sú zákazníci zmätení alebo otravovaní v dôsledku svojej stratégie rozširovania, len sa neustále ukazujú z rokov.

Ak ste nový a nikdy nezažijete nákupný postup, buďte opatrní, pretože pri spievaní by ste mali po zobrazení celej stránky prejsť na ďalšie kroky..

Keď zadáte svoje doménové meno a kliknete na „Hľadať“, potom na ďalšej stránke uvidíte niekoľko upredov, ktoré najprv potešia vašu myseľ. Potom, čo prejdete týmto krokom na ďalšej stránke, je uvedený zoznam súvisiacich produktov, ako sú ochrana osobných údajov, hosting, tvorca stránok a e-mailové služby..

Pokiaľ ide o hosťovanie, môže vás GoDaddy priťahovať vďaka svojim lacným plánom. Odporúčame vám však InMotion Hosting a B lu ehost, pretože sú jedným z najlepších poskytovateľov hostingu. O otecko je lacný, ale nestojí za to hosťovať vaše profesionálne stránky. Tradícia GoDaddy je pomalá odozva servera, podpriemerné podporné služby a vysoká miera obnovenia.

Ak teraz hovoríme o taktike rozšírenia NameCheap, postup prihlásenia je dosť jednoduchý a čistý. Áno, ponúkajú niektoré súvisiace produkty, ale stále sú úhľadné. Takže ak ste novým kupujúcim domény, zakúpte si ho od spoločnosti NameCheap, pretože si myslíme, že tento proces vás nebude frustrovať. Navyše, ak potrebujete vysvetlenie v ktoromkoľvek kroku, môžete tak urobiť začatím živého rozhovoru.

Ako vieme, že každá spoločnosť používa vzostupné pasce, niektoré spoločnosti spôsobili, že tento proces bol mätúci a nakoniec nový zákazník nakoniec kúpil niektoré nežiaduce funkcie. Pred dokončením objednávky nezabudnite zrušiť všetky nežiaduce ponuky. Postup nákupu produktu NameCheap je omnoho jednoduchší ako pri GoDaddy.

Víťaz: NameCheap

automatické obnovenie

Automatické obnovenie je možnosť, ktorá pomáha uskutočniť platbu automaticky v čase, keď vyprší platnosť vašej domény. Ak ste svoju doménu neobnovili, vaša stránka sa prepne do režimu offline.

Možnosť „Automatické obnovenie“ veľmi pomôže, keď ste zabudli alebo z iného dôvodu neobnovili doménu manuálne. Na tento účel stačí mať na účte pripojenej kreditnej karty dostatok peňazí a povoliť možnosť obnovenia.

Takže až nabudúce, keď príde čas, spoločnosť odpočíta sumu za obnovenie bez akéhokoľvek poklesu.

Výherca: Tie

Rozhranie ovládacieho panela

Ovládací panel domény vám umožňuje konfigurovať všetky domény, subdomény, e-maily, prenos a funkciu DNS atď. Zle navrhnutý ovládací panel stráca drahocenný čas používateľa.

Aká bola skúsenosť s ich ovládacími panelmi? Pretože je to najcennejší faktor pri výbere registrátora domény. Prístrojová doska, ktorá sa ľahko naviguje, poskytuje užívateľsky príjemný zážitok. Kto je teda víťazom súťaže NameCheap a GoDaddy?

Prehľad ovládacieho panela NameCheap

V poslednej dobe NameChea p aktualizuje ovládací panel svojej domény a teraz je nový panel veľmi hladký a bezproblémový. Na ovládacom paneli aplikácie NameCheap môžete ľahko spravovať viacero domén a vykonávať všetky požadované úlohy, ako je obnova domény, úprava servera Name a môžete tiež skontrolovať podrobnosti certifikátu SSL. Ak chcete zmeniť DNS / Name Server, jednoducho kliknite na názov domény, pre ktorú chcete pridať nové záznamy, a zadajte tam záznamy NS.

Ovládací panel domény GoDaddy

GoDaddy má tiež vynikajúci, ľahko ovládateľný panel pre správu domén vhodný pre začiatočníkov. Rovnako ako NameCheap, aj na samotnom paneli môžete obnoviť názvy domén, pridať nastavenia WHOIS Guard, Edit Domain a DNS v priebehu niekoľkých minút. Celkovo obidve spoločnosti ponúkajú užívateľsky prívetivý ovládací panel a vyhlásenie, že jeden je najlepší, by bolo nevhodné.

Výherca: Tie

Zákaznícka podpora

Nezáleží na tom, či kupujete program hostingu alebo názov domény, podpora zákazníkov je vždy dôležitá, pretože niekedy potrebujete pomoc pri niektorých dotazoch, ktorým je ťažké porozumieť. Zistili sme, že doba odozvy zariadenia GoDaddy je pomalšia ako podpora prostredníctvom e-mailu.

Kúpili sme si doménu od GoDaddy. Odpovedanie na váš e-mail zvyčajne trvá jeden deň a sú nekonzistentné. Niekedy ich odpoveď príde do jedného dňa a niekedy dokonca zabudli odpovedať po uplynutí niekoľkých dní.

Živý chat je k dispozícii iba od pondelka do piatku v konkrétnych hodinách. Aj keď ich môžete kontaktovať telefonicky 24/7. Ale nie každý sa chce telefonicky spojiť, väčšina ľudí používa live chat, kde môžu pohodlne písať svoje problémy.

Na druhej strane sú podporné služby spoločnosti NameCheap veľmi spoľahlivé a dostupné 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Neponúkali podporné služby prostredníctvom telefónu, ale môžete ich kontaktovať prostredníctvom live chatu, ktorý je naozaj dobrý. Aj keď zadaním lístka niekedy odpočinok neskoro, ale live chat je veľmi a ľahko prístupný.

Nie sme len tí, ktorí majú zlé skúsenosti s podporou GoDaddy, ale existuje veľa používateľov, ktorí sa sťažujú na svoje podporné služby. Takže v porovnaní NameCheap a GoDaddy na základe našich skúseností je NameCheap víťazom.

Víťaz: NameCheap

Webhostingové plány

Obe spoločnosti sú známe ako jeden z najlepších registrátorov domén, ale neskôr ponúkajú aj lacný hostingový plán. Obaja ponúkajú takmer rovnakú dostupnosť a rýchlosť serverov. Ale ak ste nový, NameCheap je pre vás dobrý, pretože ponúka nepretržitú podporu živého chatu. Okrem toho NameCheap ponúka najnižšie náklady na hosťovanie za 9,88 dolárov ročne, zatiaľ čo GoDaddy účtuje 59,88 dolárov ročne. Áno, N ameChe ap ponúka hosting plán na jeden rok pod 10 dolárov

Súčasťou plánu hostingu NameCheap je aj skener škodlivého softvéru, zálohovanie (dvakrát týždenne), bezplatný nástroj na tvorbu stránok a zrýchlený úložný priestor SSD. Zatiaľ nie je koniec, môžete hostiť 3 domény v pláne „Hodnota“ (základný), čo je skutočne atraktívna možnosť pre nováčikov a tých, ktorí majú veľmi obmedzený rozpočet..

Ale GoDaddy má oveľa viac smädu peňazí. Účtujú si späť 23,88 dolárov ročne & obnoviť, 17,88 dolárov za skenovanie škodlivého softvéru, žiadny bezplatný tvorca webových stránok a vo svojom hospodárskom (základnom) pláne môžete hostiť iba jednu webovú stránku.

Ak chcete hosťovať svoje stránky z týchto dvoch stránok, zostavíme porovnávaciu tabuľku, ktorá vám pomôže vybrať ten pravý.

Vlastnosti

NameCheap

Choď oci

Doména zadarmo

Áno

Áno

webové stránky

3

1

skladovanie

20 GB-SSD zrýchlené

100 GB bez SSD

Bandwidth

neobmedzený

neobmedzený

Pravidlá vrátenia platby

14 dní

30 dní

1-Click Installer

Áno

Áno

Podpora 24/7 (Live Chat)

Áno

žiadny

cena

$ 9,88 / rok

Navštívte NameCheap

$ 59,88

Navštívte GoDaddy

Naše odporúčanie pre hosťovanie

Ak chcete webhosting iba kvôli získaniu skúseností, potom lacný hosting môže byť značnou možnosťou. Odporúčame vám pozrieť sa na zoznam lacných poskytovateľov hostingu WordPress.

Pre profesionálne alebo obchodné webové stránky by sme vám odporúčali používať hosting InMotion. Tiež existujú niektoré dobre pokladané hostingové spoločnosti, tu sa pozrite na zoznam najlepších najlepších spoločností poskytujúcich webhosting WordPress.

Kúpte si hosting InMotion teraz!
lorem ipsum dolor

Kto je víťazom súťaže NameCheap a GoDaddy?

Ako vidíte, víťazom je NameCheap. Áno, GoDaddy je tiež dobrá voľba pre nákup domén, ale prečo platiť vysoké sadzby za obnovenie? Obidve sú známe spoločnosti a nepodieľajú sa na podvodných činnostiach.

Odporúčame vám kúpiť si doménu od spoločnosti NameCheap, pretože miera obnovenia je v porovnaní so serverom GoDaddy pomerne nízka a pre hostingové služby musí ísť o hosting InMotion. Okrem toho dostanete zadarmo prvý WhoisGuard a dobre vybavený ovládací panel pre ľahkú správu z NameCheap.

Prosím, neváhajte zdieľať toto porovnanie Namecheap vs Godaddy na sociálnych sieťach.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map