Najlepšie GoDaddy Alternatívy 2020: [# 1 je neuveriteľný + 47% zľava]

0

Ak hľadáte najlepšie alternatívy GoDaddy, znamená to, že nie ste spokojní so službami spoločnosti. A ako môže byť niekto spokojný? Pretože nie sú dôslední vo svojich službách.


Zákazníci sa často sťažujú na svoju zákaznícku podporu, dostupnosť a rýchlosť. GoDaddy je veľmi veľká organizácia, ktorá má takmer 4000 zamestnancov a ponúka širokú škálu produktov.

Spoločnosť okrem toho doposiaľ zaregistrovala značné množstvo domén (77 miliónov), čím sa stala najväčším registrátorom doménových mien na svete. Nie je to však spôsob podnikania.

Prečo GoDaddy Alternatívy?

BBB znamená "Better Business Bureau", miesto, kde môžete nahlásiť sťažnosti týkajúce sa spoločností. Navyše, vysoké hodnotenie v BBB ukazuje, že spoločnosť profesionálne jedná so svojimi zákazníkmi a zákazníci sú spokojní so službami spoločnosti. V BBB je však hlásených takmer 981 sťažností, ktoré ukazujú, že GoDaddy sa nezameriava na spokojnosť zákazníka.

Ďalším dôvodom je skutočnosť, že spoločnosť nerešpektuje etické hodnoty a používala sexuálne reklamy, čo je pre propagáciu služieb skutočne irelevantné. Nerozumiem, prečo používajú sexuálne typy reklám? No tak, je to spoločnosť zaoberajúca sa registráciou hostingu a domén. Začiatkom roku 2011 generálny riaditeľ Bob Parsons v Zimbabwe zabil divého slona, ​​ktorý tiež ukazuje, že spoločnosť sa nestará o etické praktiky.

Ďalším veľmi veľkým dôvodom na rozlúčenie s Godaddy je účet SOPA. Návrh zákona, ktorý je proti slobode internetu a proti nemu takmer všetky spoločnosti, ale GoDaddy ho pôvodne podporoval. Keď tony zákazníkov opustili služby spoločnosti, potom sa spoločnosť obrátila proti SOPA len kvôli svojej činnosti. Ide však o to, že nemôžeme GoDaddyovi dôverovať. Čo je to ten istý druh účtu, ktorý je určený nabudúce? Bude GoDaddy znova podporovať?

Nie príliš starý, keď podnikové služby ohrozili spolu s jeho hostingom, e-mailové a doménové služby klesli. Väčšinu času boli servery nefunkčné, zlé podporné služby sa stali ich tradíciou a nesústredili sa na kvalitu.

Okrem toho vybudovali vlastný ovládací panel pre správu stránok. Áno, nie je to veľký dôvod na nájdenie hostiteľa podobného GoDaddy, pokiaľ nezistíme, že vlastný panel GoDaddy prispôsobený je skutočne zložitý a chaotický..

Snažia sa zlepšovať lepšie, ale v súčasnosti existuje veľa ďalších poskytovateľov hostingu a doménových spoločností, ktoré sú spoľahlivejšie a dôveryhodnejšie. Tu budeme diskutovať o najlepších alternatívach a kvalitných alternatívach Godaddy.

Najlepšie alternatívy Godaddy do roku 2020 pre spoľahlivý webhosting a nákup domén

1. Hosting InMotion – zľava 56% + spoľahlivý hosting ako GoDaddy

Alternatíva InDot GoDaddy

Tu je InMotion s prispôsobeným a užívateľsky prívetivým panelom slúžiacim zákazníkom poskytovaním individuálnych podnikateľských plánov na úrovni podnikania. Spoločnosť ponúkajúca zóny Max Speed, aby boli ich služby rýchlejšie ako ostatní. Nielen to, ľahká integrácia aplikácií Google, inštalačný program na 1 kliknutie pre viac ako 310 aplikácií, prvotriedne zabezpečenie, kontrolér spamu, rôzne jazyky na kódovanie a ďalšie a ďalšie.

Všetky plány hosťovania, či už zdieľané alebo VPS alebo dedikované, sú napájané hosťovaním SSD (disky SSD), ktoré sú známe vysokou rýchlosťou čítania a zápisu. Na druhej strane GoDaddy nezahŕňa disky SSD vo svojich plánoch a je založené predovšetkým na tradičných mechanických jednotkách.

Bojíte sa straty dát? Nerobte si starosti InMotion ponúka možnosť bezplatného zálohovania aj na základe svojich základných plánov, ktoré automaticky ukladajú údaje a môžete ich kedykoľvek, len ak potrebujete, obnoviť. Tak prečo platiť GoDaddy peniaze navyše za zálohovanie dát.

Godaddy ponúka iba 30 dní, počas ktorých si môžete vyskúšať svoje služby, a ak ste s nimi neboli spokojné, máte len 30 dní na odoslanie žiadosti o vrátenie platby. InMotion vám však poskytuje záruku vrátenia peňazí 90 dní.

Ďalším veľmi podporujúcim krokom spoločnosti je to, že si môžete rezervovať názov domény. Áno, pri nákupe plánu hostingu prostredníctvom služby InMotion si môžete neskôr zvoliť bezplatnú doménu. Ale na GoDaddy si musíte vybrať meno v čase nákupu (niekedy to meno nemáme). Takže v zhone ste si kúpili doménu, ktorú nepotrebujete.

Tím podpory InMotion je veľmi dobre informovaný, rýchly a dostupný 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Na druhej strane sa ľudia sťažujú na podporné služby GoDaddy. Nedávno sme testovali zariadenie GoDaddy a vidíme, že sa zlepšujú, ale reakcia stále nie je tak rýchlejšia ako InMotion..

Prezrite si komparatívne vlastnosti:

Vlastnosti

V pohybe

Choď oci

Plány (veľmi základné)

odpálenie

hospodárstvo

webové stránky

2

1

Doména zadarmo

Áno

Áno

Miesto na disku

neobmedzený

100GB

SSD je

Áno

žiadny

Bandwidth

neobmedzený

neobmedzený

Zóny maximálnej rýchlosti

Áno

žiadny

Zálohovanie zadarmo

Áno

žiadny

Emailové adresy

neobmedzený

100

Live chat

Áno

žiadny

Reklamný kredit

$ 250

žiadny

Garancia vrátenia peňazí

90 dní

30 dní

Navštívte stránku InMotion

2. SiteGround – vynikajúci pre spoľahlivý hosting

hosting webových stránok

SiteGround je ďalšou veľmi slušnou alternatívou GoDaddy. SiteGround ponúka kvalitnú technológiu, podporu a najrýchlejší webhostingové plány.

Firemné dátové centrá sa nachádzajú na troch rôznych kontinentoch USA, Európy a Ázie a Tichomoria, aby bolo možné čo najrýchlejšie doručenie obsahu. Aj keď GoDaddy tiež používa tento prístup a používa globálne umiestnené servery, obrovské množstvo sťažností a naša štatistika nie sú uspokojivé. Na druhej strane SiteGround jednoznačne spĺňa priemyselné štandardy.

Spoločnosť tiež používa disky SSD spolu s rôznymi skvelými technológiami vytvorenými vlastným spôsobom. SiteGround ponúka SuperCacher, HTTP / 2, NGINX, CDN a PHP 7. SuperCacher ukladá obsah stránok do medzipamäte v troch rôznych vrstvách. Najprv statický obsah, potom Memcached a nakoniec cache do dynamického obsahu. Ale hosting GoDaddy stále nie je podporovaný najnovším PHP a nepoužíva žiadne špeciálne technológie ako SSD, rýchlosť servera NGINX atď. Atď..

GoDaddy nepoužíva proaktívny prístup na nájdenie problémov, ak potom majú proti nim toľko hluku. Na druhej strane interné monitorovanie SiteGround bráni chybám a proaktívne monitoruje servery. Takže nielen opravia chybu, ale usilovne sa snažia eliminovať príčiny skôr, ako sa stanú vážnymi situáciami.

Ďalšou atraktívnou možnosťou je mechanizmus izolácie účtu. V tomto prípade, ak je účet ovplyvnený akýmkoľvek vírusom alebo škodlivým softvérom, nebude to mať vplyv na ostatných. Každý účet je úplne izolovaný od ostatných. To znamená, že ste plne zabezpečený.

SiteGround ponúka bezplatné zálohovanie všetkých svojich plánov, ale ako viete, GoDaddy poplatok za zálohovanie dát. SiteGround nedávno inovoval svoju infraštruktúru a tvrdil, že sú teraz 7-krát rýchlejšie ako predtým. Ak porovnáte obidve spoločnosti, budete najlepšou alternatívou pre GoDaddy na hosťovaní svojich webových stránok.

Vlastnosti

SiteGround

Choď oci

Plány (veľmi základné)

Začiatok

hospodárstvo

webové stránky

1

1

Doména zadarmo

Áno

Áno

Miesto na disku

10GB-SSD

100GB-Spinning

SSD je

Áno

žiadny

Bandwidth

10 000 návštev / mesiac.

neobmedzený

SuperCacher

Áno

žiadny

Zálohovanie zadarmo

Áno

žiadny

Emailové adresy

neobmedzený

100

Live chat

Áno

žiadny

Reklamný kredit

$ 250

žiadny

Garancia vrátenia peňazí

30 dní

30 dní

Navštívte SiteGround

3. BlueHos t

Bluehost podobný Godaddy

BlueHost je vo vlastníctve známej skupiny EIG a efektívne plní potreby svojich zákazníkov. Dokonca je to záležitosť podpory alebo výkonu, ktorý BlueHost úspešne zvládne. Navyše, ak sa chystáte používať WordPress, potom budete radi, že sa vám oficiálne odporúča WordPress.org.

GoDaddy a BlueHost ponúkajú takmer rovnaké typy funkcií, existuje však obrovský rozdiel v kvalite služieb. Testy rýchlosti a prevádzkyschopnosti, ktoré sme vykonali, sú v prospech spoločnosti BlueHost.

Ak porovnáme podporné služby oboch spoločností, víťazom je BlueHost. Podporný tím je dobre informovaný a má odborné znalosti na riešenie problémov. Spoločnosť tiež udržuje zásoby videí, tutoriálov, často kladených otázok a rôznych článkov.

Chránili GoDaddy zdroje každého hosťovacieho účtu? Nie, spoločnosť nevyužíva žiadnu techniku ​​na efektívne prideľovanie serverových zdrojov každému používateľovi. BlueHost však chráni zdroje každého používateľa. Ak účet spotrebuje viac zdrojov, ako sú limity, dočasne sa presunie na iný server.

Ak sa chystáte vytvoriť web pre elektronický obchod, ako ľudia spoznajú vašu ponuku? Táto alternatíva GoDaddy ponúka 150 dolárov na inzerciu vašich stránok vo známych vyhľadávacích nástrojoch. Umožní to spoločnosti oboznámiť sa v krátkom čase. GoDaddy však neposkytuje žiadny reklamný kredit na žiadny zo svojich hostingových plánov.

Ak ste v pozícii minúť o málo viac peňazí, ako je plán hostenia GoDaddy, potom je tu skvelá ponuka. Vyberte plán BlueHost „Plus“, ktorý obsahuje marketingový kredit 200 dolárov, neobmedzené úložisko, šírku pásma a subdomény & parkované domény, e-mailové účty a môžu hostovať neobmedzené webové stránky na jednom hostingovom účte.

Vlastnosti

Bluehost

Choď oci

Plány (veľmi základné)

základné

hospodárstvo

webové stránky

1

1

Doména zadarmo

Áno

Áno

Miesto na disku

50GB

100GB

SSD je

žiadny

žiadny

Bandwidth

unmetered

neobmedzený

Ochrana zdrojov

Áno

žiadny

Zálohovanie zadarmo

žiadny

žiadny

Emailové adresy

5

100

Live chat

Áno

žiadny

Reklamný kredit

žiadny

žiadny

Garancia vrátenia peňazí

30 dní

30 dní

Navštívte Bluehost

4. A2Hosting – vysokorýchlostná hostingová služba

a2hoting

Ďalšou skvelou alternatívou GoDaddy je A2Hosting, ktorý ponúka veľkú podporu a výkon. Spoločnosť tiež ponúka interne vytvorený nástroj ako A2 Optimized site accelerator, ktorý zvýši výkon podľa toho, ktorý CMS chcete prevádzkovať. Náhle zvýšenie dopravnej rýchlosti niekedy spomalí rýchlosť webových stránok alebo môže spôsobiť neprístupnosť pre návštevníkov. Na riešenie takýchto situácií si môžete kúpiť nástroje Performance Plus za pouhých 1,45 dolárov. Zdvojnásobí vaše hostiteľské zdroje, ako sú procesor a RAM, aby sa zachovala dostupnosť stránok v čase dopravných špičiek.

Ako vieme, servery GoDaddy nie sú také dôveryhodné z dôvodu nadmerných problémov s prestojmi. Tu pozrite si hodnotenie zákazníkov a sťažnosti. Čo keď spoločnosť zaručí, že ponúkne neuveriteľnú dostupnosť 99,9%? Áno, Hosting A2 poskytuje 99,9% záruku a nikdy nesklame vaše stránky, aj keď ste na veľmi základnom a lacnom pláne. Dostupnosť správneho zabezpečenia, zálohovania napájania a osobného monitorovania serverov odborným personálom umožňujú dostupnosť serverov 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

A2 hosting tiež navrhol nástroje výlučne pre fanúšikov WordPress. Vyvinuli doplnok s názvom „A2 Optimized“. Tento doplnok automaticky konfiguruje vaše stránky z hľadiska bezpečnosti a výkonu. Aj keď GoDaddy stále nie je v režime ponúkania špeciálnych nástrojov na zvýšenie spoľahlivosti svojich služieb.

Ak si nie ste vedomí bezpečnostných opatrení, nebojte sa nechať tím A2 zvládnuť to. KernelCare, dvojité vrstvy Firewallu, Brute Force Defense, skenovanie a monitorovanie zaistia bezpečnosť a bezpečnosť vašich stránok.

A2 Hosting je tiež vynikajúcou možnosťou na vytvorenie stránky elektronického obchodu. Ozbrojené hostingové plány SSD ponúkajú inštaláciu jedným kliknutím pre Magento, PrestaShop, OpenCart atď. Plány navyše zahŕňajú integráciu PayPal a certifikát SSL pre zabezpečené transakcie..

Okrem všetkých týchto odlišných technológií spoločnosť tiež uľahčuje zákazníkom bezplatné zálohovanie, najnovšiu verziu PHP, ochranu ID a veľa bezplatných informácií (reklamný kredit, zľava Tesla Themes, nástroj na odovzdanie vyhľadávacieho nástroja a mnoho ďalšieho)..

Vlastnosti

A2Hosting

Choď oci

Plány (veľmi základné)

lite

hospodárstvo

webové stránky

1

1

Doména zadarmo

žiadny

Áno

Miesto na disku

neobmedzený

100GB

SSD je

Áno

žiadny

Bandwidth

neobmedzený

neobmedzený

Automatický optimalizátor A2

Áno

žiadny

Zálohovanie zadarmo

Áno

žiadny

Emailové adresy

25

100

Live chat

Áno

žiadny

Reklamný kredit

$ 50

žiadny

Garancia vrátenia peňazí

Kedykoľvek (ale vrátenie platby do 30 dní)

Navštívte A2Hosting

30 dní

5. HostGator

webhosting hostiteľa

Bez ohľadu na to, aké typy hostingu tu chcete, je HostGator, ktorý ponúka veľa za nízke ceny. Ich zdieľané, spravované WordPress, Cloud, Reseller, VPS a Dedicated hosting plány sú považované za najlepšie alternatívy GoDaddy. Spoločnosť tiež vlastní spoločnosť EIG, tá istá spoločnosť, ktorá získala mnoho ďalších slávnych mien. Tu to nájdete.

Ste nový a obávate sa dizajnu svojich stránok. Toto je riešenie na serveri HostGator, pretože ponúka 4500 šablón pre váš web. Tieto šablóny môžete tiež upraviť podľa vášho želania. Myslíte si, že GoDaddy má takú veľkú množinu šablón? nah!

Živý chat, systém vstupeniek, telefón je vám vždy k dispozícii. Môžete tiež položiť otázku na fórach. Spoločnosť tiež udržiava galériu videí o rôznych témach, ako sú Webmail, WordPress, phpMyAdmin atď. Niekedy Live Chat trochu nereaguje. Stále sa však dostali do popredia nad GoDaddy, ktorý dokonca neponúka live chat.

HostGator je tiež veľmi slušnou voľbou pre vývojárov. Spoločnosť ponúka veľa jazykov, aby vývojári mohli zostavovať vlastné návrhy na mieru.

Nielen to, reklamný kredit 200 dolárov, bezplatná migrácia stránok, 99,9% záruka dostupnosti, bezplatné zálohovanie údajov a nemerané zdroje spôsobili, že ich služby boli neodolateľné..

Ak chcete ísť s HostGatorom, podľa nášho názoru by ste si mali zvoliť „Baby Plan“. Pretože obsahuje mnoho ďalších užitočných funkcií, ale stojí niekoľko dolárov viac ako „plán liahnutia“.

Vlastnosti

Hostgator

Choď oci

Plány (veľmi základné)

mláďa

hospodárstvo

webové stránky

1

1

Doména zadarmo

žiadny

Áno

Miesto na disku

unmetered

100GB

SSD je

žiadny

žiadny

Bandwidth

unmetered

neobmedzený

Zálohovanie zadarmo

Áno

žiadny

Emailové adresy

neobmedzený

100

Live chat

Áno

žiadny

Reklamný kredit

$ 200

žiadny

Garancia vrátenia peňazí

45 dní

30 dní

Navštívte HostGator

6. Dreamhost

Dreamhost hosting

S hostingom viac ako 1,5 milióna stránok a ocenením zákazníckych služieb za rok 2016. Poďme teda hovoriť o tom, čo dostali, čo je lepšie ako GoDaddy?

Aj keď sú ich plány v porovnaní s GoDaddy drahé, prinášajú kvalitu, o ktorej používatelia snívali.

V prvom rade dostanú 100% záruku dostupnosti. To znamená, že počas životnosti účtu hostiteľa bude váš web vždy k dispozícii zákazníkom a návštevníkom. Okrem toho sa spoločnosť outsourcingu podporného tímu namiesto toho spolieha na svoje schopnosti zamestnancov a ponúka svoj vlastný interný tím podpory.

Svojou politikou vrátenia peňazí bijú všetky spoločnosti tým, že ponúkajú 97-dňovú záruku vrátenia peňazí. IT znamená, že sú si veľmi istí svojimi službami. Okrem toho hostingový plán DreamHost prichádza s úžasnými bezplatnými programami, ako sú certifikáty SSL / TLS, kredit na reklamy a ochrana súkromia.

CloudFlare je veľmi vynikajúcou možnosťou na rýchle doručenie obsahu stránok. GoDaddy nezahŕňa žiadnu integráciu CloudFlare. Ak chcete služby CloudFlare, musíte integrovať svoje stránky manuálne tak, že navštívite oficiálnu stránku CloudFlare, ktorá môže byť pre novú osobu bolestivá. Ale tu na hostiteľovi Dream je automatická integrácia CloudFlare, ktorú môžete aktivovať kliknutím.

Spoločnosť ponúkajúca svoj ručne valcovaný ovládací panel. Ale nebojte sa, že sa stali užívateľsky prívetivými. Je to veľmi jednoduché a ľahko použiteľné. Všetky možnosti sú jasne zobrazené, či už ide o správu e-mailov alebo databázy, ktoré môžete ľahko prejsť na každú z možností.

Ponúka 1 bezplatnú doménu, neobmedzené úložisko na jednotkách SSD, podporované PHP 5, Perl, Python, Rails a všetko, čo chcete v hostiteľskom pláne. Ak ste vážne a profesionálne chcete začať pracovať online, potom DreamHost určite splní vaše očakávania.

Vlastnosti

Dreamhost

Choď oci

Plány (veľmi základné)

základné

hospodárstvo

webové stránky

neobmedzený

1

Doména zadarmo

Áno

Áno

Miesto na disku

neobmedzený

100GB

SSD je

Áno

žiadny

Bandwidth

neobmedzený

neobmedzený

Zálohovanie zadarmo

Áno

žiadny

Emailové adresy

neobmedzený

100

Live chat

Áno

žiadny

Reklamný kredit

100 $

žiadny

Garancia vrátenia peňazí

97 dní

Navštívte DreamHost

30 dní

7. GreenGeeks

greengeeks

Cieľom projektu GreenGeeks je chrániť životné prostredie a využívať projekty obnoviteľnej energie na posilnenie svojho strojového zariadenia. Pre spoločnosť na zvýšenie výkonu, ktorá používa PHP7, SSD a CDN na zrýchlenie svojich webových stránok.

Rovnako ako iné známe spoločnosti, aj spoločnosť GreenGeeks ponúka živý chat, telefón, e-mail, videonávody a vedomostnú základňu na pomoc svojim zákazníkom. Ľahký drag and drop Builder umožňuje užívateľovi vytvárať stránky bez akýchkoľvek programovacích jazykov.

Spoločnosť, ktorá v súčasnosti ponúka iba jeden zdieľaný hostingový plán. Tento jediný plán hosťovania je však veľmi atraktívny z dôvodu nízkych nákladov a množstva funkcií označených ako „Neobmedzené“. Rovnako ako vy môžete hosťovať neobmedzené webové stránky, môžete vytvárať neobmedzené subdomény, neobmedzenú šírku pásma a úložisko a oveľa viac.

Spoločnosť tiež ponúka marketingový balík spolu s nástrojmi na odosielanie stránok a optimalizáciu vyhľadávacích nástrojov. Ich jediný a jedinečný plán hostenia je tiež kompatibilný s webom elektronického obchodovania tým, že ponúka adresáre chránené heslom, šifrovacie nástroje, SSL a rôzne vozíky.

Rovnako ako u každého používateľa, bezpečnosť a výkon stránok sú základné požiadavky. Vďaka automatickej detekcii bruttosti, vrahovi spamu, nepretržitému monitorovaniu a zálohovaniu vás zaistí bezpečnosť zo strany zabezpečenia. Pre rýchlejšie načítanie stránok ponúka spoločnosť rôzne techniky ukladania do vyrovnávacej pamäte, vrátane služby Hot Data Caching a vstavaných služieb ukladania do pamäte cache.

Vlastnosti

GreenGeeks

Choď oci

Plány (veľmi základné)

základné

hospodárstvo

webové stránky

neobmedzený

1

Doména zadarmo

Áno

Áno

Miesto na disku

neobmedzený

100GB

SSD je

Áno

žiadny

Bandwidth

neobmedzený

neobmedzený

Zálohovanie zadarmo

Áno

žiadny

Emailové adresy

neobmedzený

100

Live chat

Áno

žiadny

Reklamný kredit

žiadny

žiadny

Garancia vrátenia peňazí

30 dní

30 dní

Navštívte stránky GreenGeeks

8. WebHostin gHub

webhostinghub

Webhostinghub má iba skúsenosti v oblasti zdieľaných hostingových plánov a ponúka tri plány ako Spark, Nitro a Dynamo. Ponúkajú vám bezplatnú doménu spolu s nákupom hostingového plánu alebo môžete previesť existujúcu doménu bez platenia poplatkov. Okrem toho prevedú vaše stránky bez prestojov.

Ponúkajú webový server BOLDGRID, ktorý prichádza úplne zadarmo s hostingovými plánmi. Témy patria do rôznych kategórií, ako je hudba, obchod, blog, fotografia atď. Takže si môžete vybrať požadované šablóny, upravte ich a pripojte sa online.

WHH, ktorá ponúka zákaznícku podporu 24/7 v USA. Zákazníci môžu komunikovať s tímom podpory prostredníctvom telefónu, živého chatu a Skype. Spoločnosť tiež udržiava centrum pomoci, ktoré je plné návodov a článkov.

Ponúkajú rôznu sumu kreditu na reklamu v každom hostingovom pláne. V najzákladnejšom hostingovom pláne je suma 75 dolárov a 175 dolárov za Nitro a 250 dolárov za hostingový plán Dynamo. Spoločnosť zjednodušuje proces inštalácie WordPress, pretože počas procesu platby môžete vybrať WordPress, potom hostingový plán prichádza s predinštalovaným WordPress.

Vlastnosti

WebHostingHub

Choď oci

Plány (veľmi základné)

iskra

hospodárstvo

webové stránky

2

1

Doména zadarmo

Áno

Áno

Miesto na disku

neobmedzený

100GB

SSD je

Áno

žiadny

Bandwidth

neobmedzený

neobmedzený

Zálohovanie zadarmo

žiadny

žiadny

Emailové adresy

neobmedzený

100

Live chat

Áno

žiadny

Reklamný kredit

$ 75

žiadny

Garancia vrátenia peňazí

90 dní

30 dní

Navštívte WebHostingHub

Celkové zhrnutie alternatív GoDaddy

Vyššie uvedené sme považovali za najlepšie alternatívy GoDaddy a prekonali problémy, ktorým čelíte pri hostovaní svojich služieb.

Pretože každá spoločnosť, ktorá dodáva viac ako GoDaddy a navyše, majú aj Live Chat na opravu FIX akýkoľvek problém .

Ak však stručne uvedieme alternatívy, vyberieme I n Motion, SiteGround a B lu eHost. DreamHost je tiež veľmi dobrá voľba, ale je drahá od ostatných v zozname.

Teraz to zjednodušíme porovnaním funkcií týchto troch najlepších poskytovateľov hostingových služieb.

Vlastnosti

V pohybe

SiteGround

Bluehost

plány

odpálenie

Začiatok

základné

webové stránky

2

1

1

Doména zadarmo

1

1

1

Miesto na disku

neobmedzený

10GB

50GB

SSD je

Áno

Áno

žiadny

Bandwidth

neobmedzený

10 000 návštev / mesiac.

unmetered

Zálohovanie zadarmo

Áno

Áno

žiadny

Emailové adresy

neobmedzený

neobmedzený

5

Reklamný kredit

$ 250

žiadny

žiadny

Spoločnosť vytvorila tech

Zóny maximálnej rýchlosti

SuperCacher

Prideľovanie zdrojov

Pravidlá vrátenia platby

90 dní

30 dní

30 dní

cena

$ 5.99 / mo

$ 3.95 / mo

$ 2,95 / mo

Navštívte stránku InMotion

Navštívte SiteGround

Navštívte Bluehost

Ukončime túto diskusiu a naším návrhom je, aby ste sa rozhodli pre program InMotion. Pretože ponúkajú veľa funkcií, ako vidíte v tabuľke.

To však neznamená, že iné spoločnosti sú ďaleko za programom InMotion.

Ako uvádzame „Najlepšie“ v nadpise, čo znamená, že všetci sú dobrí.

Ale kvôli väčšej stručnosti a pre tých, ktorí sú v online svete noví, vytiahneme všetko v jednej spoločnosti.

Najlepšie alternatívy pre GoDaddy na nákup domén

GoDaddy je bezpochyby najväčší registrátor domén a ponúka doménu za nízke ceny. GoDaddy ponúka novú doménu .com takmer zadarmo (0,99 dolárov za prvý rok), ale obnova je veľmi drahá.

Musíte zaplatiť takmer pri obnovení 15,17 dolárov. Vedeli ste však, že existujú skvelé alternatívy, ktoré ponúkajú názvy domén za nižšie ceny. Tu sú niektoré z veľkých mien;

NameCheap

($ 10,69 / rok)

 • Najobľúbenejšie a dobre známe meno v priemysle
 • Obnovenie 10,69 dolárov za .com TLD
 • Účtujú poplatok 0,18 dolárov ICANN
 • 2,88 $ ročne pre WHOIS Guard
 • BEZPLATNÝ výpis domén na trhu
 • Prispôsobený užívateľsky prívetivý ovládací panel

Kúpiť doménu od NameCheap

(Odporúča sa)

NameSilo

($ 8,99 / rok)

 • Nie sú príliš populárne v porovnaní s NameCheap
 • Obnovenia za rovnakú cenu 8,99 dolárov za .com TLD
 • Žiadny poplatok ICANN
 • BEZPLATNÝ strážca WHOIS
 • ZDARMA predaj domény na trhu NameSilo
 • Užívateľsky prívetivý ovládací panel

Kúpiť doménu od spoločnosti NameSilo

Použite kód kupónu "HostingSprout" za úsporu $ 1

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map