11+ Najlepšie lacné cloudové služby hostingu 2020

12

Cloud hosting je najlepším spôsobom, ako sprístupniť váš obsah na celom svete prostredníctvom mnohých serverov namiesto použitia služby CDN (Content Distribution Network). Keďže táto infraštruktúra bola vytvorená z viacerých serverov, je to preto trochu nákladnejšie ako zdieľaný hosting. Ak hľadáte lacný cloudový hosting, potom si v čítaní nájdite ten najlepší.


Cloud Hosting je určený predovšetkým na poskytovanie maximálnej a nepretržitej služby. A hádajte ako? Pri hosťovaní v cloude je viac serverov spojených (paralelne) takým spôsobom, aby fungovali ako jeden. Jednoduchšie vysvetlenie, na rozdiel od zdieľanej hostingovej služby, ktorá sa spolieha iba na jeden server, cloud hosting pozostáva z viac ako jedného servera.

To výrazne znižuje šance na prestoje, nízku rýchlosť a stratu dát. Využíva vyššie zdroje ako tradičný hosting, čo ho zdražuje a využíva výhody tohto typu hostingu; musíte zaplatiť viac peňazí. Ale po našom maximálnom úsilí sme zostavili zoznam najlepších lacných poskytovateľov hostingu v cloude.

Najlepšie lacný cloud hosting

Rozdiel medzi cloudom a zdieľaným hostingom

Ako je uvedené vyššie, v cloudu je pripojených viacero serverov, ktoré sa nachádzajú na rôznych miestach. Napríklad ste si zakúpili cloudový hostingový plán a v určitom okamihu zlyhal server. Čo sa teraz stane? Áno, máte to, ak dôjde k výpadku ktoréhokoľvek servera, vaše stránky budú stále prístupné. Pri zdieľanom hostovaní vaše stránky klesajú na istotu.

Na začiatku bol tento druh hostingu veľmi drahý a môžu ho využívať iba spoločnosti, ale od posledných 3 ~ 4 rokov klesajú ceny a teraz sú k dispozícii lacné cloudové hostingové služby s prisľúbenou kvalitou. Takže, ak hľadáte najlepšieho, ale lacného poskytovateľa hostingu v cloude, tento článok vám pomôže nájsť tú správnu spoločnosť. Pretože tu zhromažďujeme najnovší zoznam najlepších renomovaných služieb v oblasti cloudového hosťovania, ktoré ponúkajú plány za najnižšie ceny.

Naše hlavné odporúčania

Hostiteľ

Vhodné pre

Rating

cena

Kamatera ♥

Všetci používatelia

Skontroluj teraz

Vultr

Malé ~ veľké projekty

Skontroluj teraz

A2Hosting

Bloggeri, webmasteri

Skontroluj teraz

Najlepší lacný poskytovateľ cloudových služieb 2020

Tu je zoznam lacných a najlacnejších služieb cloudhostingu, pomocou ktorých môžete ušetriť značné peniaze. Odporúčame vám vybrať si ten, ktorý vyhovuje a spĺňa všetky vaše požiadavky.

1. Kamatera – získajte 30 dní bezplatnú skúšobnú verziu

Kamatera

Spoločnosť Kamatera bola založená v roku 1995 a ponúka uspokojivé služby cloudového hostingu spolu s flexibilnými a škálovateľnými riešeniami. Tým, že Kamatera pozná skutočnosť, že výkon je najvyššou prioritou pre každého používateľa, vyzbrojila svoju infraštruktúru najmodernejšími technológiami, ako sú pevné disky, procesor Intel Xeon E5 v4 a globálne body prítomnosti.

Kamatera je špecializovaný poskytovateľ cloudových platforiem, ktorý pod svojím názvom ponúka širokú škálu produktov, ako sú lacné cloudové servery, blokové úložiská, vyrovnávače zaťaženia, spravovaný cloudový hosting a ďalšie. A čo je pozoruhodné, spoločnosť ponúka okrem primeraných cien aj 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu.

Rýchlosť je jedným z hlavných faktorov, ktoré zohrávajú významnú úlohu pri zlepšovaní nielen zákazníckej skúsenosti, ale aj rebríčka vyhľadávacích nástrojov. Dôvodom, prečo by pre vás mohla byť Kamatera ideálnou voľbou, je to, že má 13 umiestnení v dátových centrách po celom svete, čo vám umožňuje ukladať obsah vašich stránok / aplikácií v blízkosti vašich potenciálnych používateľov. Či už teda vaše publikum patrí do Ameriky, Európy alebo Ázie, môžete si jednoducho vybrať najbližšie dátové centrum.

Cloudová infraštruktúra je perfektný spôsob, ako využiť okamžitú škálovateľnosť. To znamená, že vám budú urýchlene poskytnuté ďalšie zdroje a predídete tak možnému výpadku. Po založení účtu na Kamatere môžete nainštalovať alebo odinštalovať alebo inovovať OS.

Môžete používať akúkoľvek verziu takmer každého operačného systému, ako sú Ubuntu, CentOS, Debian, FreeBSD a OpenSUSE. Ďalej ich server podporuje všetky vydania MS Windows. Na druhej strane Kamatera obsahuje ľahko použiteľný ovládací panel, ktorý vám umožňuje spravovať funkcie a nastavenia siete, atď.

Pokiaľ ide o nastavenie servera, spoločnosť Kamatera navrhla jednoduchý proces, môžete si vybrať počet zdrojov, ako je vCPU, RAM, úložisko a umiestnenie dátového centra. Z obrovského zoznamu si môžete vybrať aj preferovaný operačný systém.

Spoločnosť tiež uľahčuje pridávanie niektorých voliteľných služieb, ako je cPanel a rozšírené zálohy. Keď váš projekt začne rásť, nebudete musieť migrovať ani zďaleka, pretože sa tu nachádza infraštruktúra s veľmi vysokými špecifikáciami. Môžete využiť až 20 vCPU, 256 GB RAM a ukladanie v terabajtoch.

Kamatera udržiava živé rozhovory, telefonickú podporu a e-mailový systém, aby sa starala o ich zákaznícke otázky. Dostupnosť nových podporných kanálov je užitočná pre začiatočníkov, ktorí prvýkrát zažijú cloud hosting. Na záver možno povedať, že Kamatera je nepochybne spoľahlivým poskytovateľom cloudu, ktorý nielen predstavuje škálovateľné riešenie, ale ponúka aj najnovšie služby podporované infraštruktúrou v rámci dostupného cenového rozsahu..

2. Vultr

vultr

Vultr je veľmi lacný poskytovateľ cloudových služieb, ktorý ponúka cloudové plány už od 2,50 dolárov mesačne. Plány Vultr sú veľmi podobné DigitalOcean, v skutočnosti ponúkajú dostupnejšie cloudové plány. Najzákladnejší plán zahŕňa úložisko SSD s kapacitou 20 GB, 512 RAM, 1 jadro CPU a šírku pásma 500 GB len za 2,50 $ mesačne. A ďalší balík ponúka 25 GB SSD, 1CPU, 1024 RAM a 1 000 GB šírky pásma iba za 5 dolárov. Takže Vultr patrí medzi super lacných poskytovateľov hostingu v cloude.

Vultr má širokú škálu dátových centier. V súčasnosti ponúkajú 15 rôznych miest na celom svete, takže si môžete vybrať umiestnenie dátového centra podľa cieľového publika. Spoločnosť poskytuje veľa inštalačných aplikácií na jedno kliknutie, ako sú WordPress, Joomla, PrestaShop, atď. Ak vyvíjate hru, potom použite cloudové servery Vultr, ktoré určite splnia vaše očakávania..

Spoločnosť sprísnila bezpečnosť a pridala vrstvu ochrany pred útokmi DDOS. Ich systémy nepretržite monitorujú sieť a čo najskôr zisťujú škodlivú činnosť. Ďalej si môžete nainštalovať OS podľa toho, čo sa vám páči Windows, Ubuntu, CentOS a ďalšie. Panel je plný možností na jedno kliknutie, ako je reštart, preinštalovanie, inštalácia aplikácie atď.

Podporné služby spoločnosti Vultr nie sú také spoľahlivé, ako by mali byť. Nie sú konzistentné, niekedy je reakcia rýchla, ale niekedy musíte počkať takmer hodinu. Môžete im poslať lístok na pomoc, pretože neposkytujú telefonickú podporu alebo živý chat. V časti Časté otázky nájdete pomoc s fakturačnými a technickými aspektmi. Spravujú tiež komunitné fórum, ktoré je plné rôznych tém.

Myslíme si, že by mali upgradovať svoje podporné služby a ponúknuť aspoň živý chat, ktorý bude veľmi užitočný. Spoločnosť ponúka 100% dostupnosť, a ak spoločnosť kedykoľvek nedosiahne túto záruku, bude povinná vydať úver SLA..

3. CloudWays

cloudways

Cloudways je spravovaný lacný cloud hosting poskytovateľa. Môžete začať tým, že utratíte iba 10 dolárov mesačne. Ich hostingový plán podporuje všetky aplikácie týkajúce sa elektronického obchodu, blogerov, dizajnérov, digitálnych agentúr a vývojárov. V súčasnosti ponúkajú bezplatnú skúšobnú verziu, takže nemusíte strácať čas a chyťte si skúšobný účet čo najskôr.

Rovnako ako mnoho iných spoločností, aj spoločnosť Cloudways dala prioritu podporným službám. Poskytujú požadované riešenia prostredníctvom rozhovoru a lístkov. K dispozícii je tiež sklad vedomostí o rôznych témach vrátane FAQ. Všetky podporné služby sú poskytované bez časového obmedzenia, takže môžete kedykoľvek komunikovať s technickým tímom.

Jednu vec, ktorú musíte vedieť, je to, že používajú infraštruktúru DigitalOcean, Amazon, Google, Vultr a KYUP, aby slúžili svojim zákazníkom. To znamená, že majú veľa dátových centier, pretože samotná spoločnosť tvrdí, že majú viac ako 25 dátových centier. Klonovanie nebolo nikdy ľahké; Cloudways ponúkajú funkciu klonovania jedným kliknutím. Klonovanie vytvorí kópiu vášho obsahu, ktorú môžete použiť na obnovenie.

Ak máte tím, ale nechcete, aby mu zobrazovali dôležité informácie o webe alebo nechceli im dať úplnú kontrolu nad zdrojmi, nemusíte sa obávať, že CloudWays vytvoril tímovú kontrolnú dosku, ktorá zahŕňa rôzne úlohy s prístupom obmedzenia.

Niektoré spoločnosti, ako je GoDaddy, nenabízajú ani predvolenú bránu firewall, ale služba Cloudways automaticky vytvára bránu firewall a monitoruje servery, či neobsahujú škodlivý softvér, aby vás zabezpečili. Spoločnosť okrem toho tvrdí, že udržuje aktualizované servery s bezpečnostnými protokolmi a opravami.

Spoločnosť ponúkla svoju vlastnú remeselnú technológiu s názvom ThunderStack. Je to nástroj na ukladanie do vyrovnávacej pamäte, ktorý funguje na serveroch NGINX, Apache a Memcached atď. Okrem toho ponúkajú vývojovú súpravu Git, SSH & SSF a inštalácia SSL jedným kliknutím. Testovanie inštalácie SSL sme netestovali, sme si však istí, že je to jednoduché a ľahké. Môžete začať s nimi, pretože ponúkajú balík funkcií ako Cron Job, Zoskupovanie projektov, HTTP / 2 a dlhý zoznam funkcií.

Ceny plánov sú fantastické; môžete získať vynikajúce a užitočné funkcie už za 10 dolárov, čo zahŕňa 1 GB RAM, 1 jadro CPU, 25 GB webového priestoru a 1TB šírku pásma. Robia tiež migráciu stránok za vás bez akýchkoľvek nákladov.

4. Host1Plus | Heficed

Host1Plus Cloud Hosting

Hľadanie spoľahlivého cloudového hostingu s flexibilitou je Host1plus. Prevádzková doba a doba načítania sú prioritou každého, kto hľadá webhosting. S Host1plus sa nemusíte obávať. Pretože s nimi vaše webové stránky nezávisia iba od jediného servera. Spoločnosť vytvára rôzne kópie týchto stránok a ukladá ich na viac serverov, čím sa maximalizuje doba prevádzkyschopnosti.

Dobrá vec, že ​​majú rôzne dátové centrá pre najlepší výkon, aby mohli slúžiť zákazníkom na celom svete. Čas načítania je veľmi nevyhnutný, pretože nikto nechce držať webovú stránku a čakať, kým sa stránka nenačíta úplne. Návštevník jednoducho opustí vaše stránky, a teda veľká strata. Nezáleží na tom, kam patrí vaše publikum, pretože server Host1Plus ponúka výber dátového centra, ktoré vám umožňuje vybrať si najbližšie miesto a skrátiť tak rýchlosť načítania stránky..

To, čo sa nám páči na cloudhostingu, je ľahká škálovateľnosť. Široká škála plánov môže ľahko splniť vaše požiadavky a kedykoľvek môžete tiež zvýšiť alebo znížiť strop prostriedkov. Je to veľká výhoda pre všetkých používateľov cloudového hostingu a tiež pomáha znižovať náklady. Host1plus ponúka servery so systémom Linux aj Windows. Prvý a základný plán „LIN1“ poskytuje jednojadrový procesor, 20 GB úložného priestoru s 512 MB RAM, čo je skvelé riešenie pre projekty počiatočnej úrovne. Okrem toho všetky plány zahŕňajú zálohovanie zadarmo 1, IPv4 zadarmo, procesory Intel Xeon, slušné API a mnoho ďalších funkcií..

Ponúkajú CentOS, Debian, Fedora a Ubuntu. A ak ste milovníkom cPanelu a neviete, čo sa deje v príkazovom riadku, inštalácia webových aplikácií, ako je WordPress, sa stáva zložitejšou. Takže ak chcete cPanel, potom to bude stáť 15 dolárov. Na internete je veľa návodov na inštaláciu webových aplikácií pomocou príkazov, ktoré nie sú príliš veľké.

Neviem, čo robiť alebo ako vyriešiť problém. Neváhajte a získajte pomoc od nich. Neponúkajú live chat, ale reakcia je pomerne rýchla v systéme lístkov. A čo je najdôležitejšie, sú veľmi priateľskí. Na sledovanie zdrojov poskytujú úplné štatistiky, aby užívateľ mohol konať podľa situácie. Nestrácajte čas, pretože ponúkajú aj 14-dňovú skúšobnú dobu.

5. Digitálny oceán

digitálny cloudový hosting

Digitálny oceán je renomovaná spoločnosť, ktorá od svojich používateľov dostáva veľké uznanie. Digitálny oceán je vynikajúcou možnosťou, najmä pre vývojárov. Môžete si vytvoriť „kvapôčky“ za minútu a získať plný prístup k jej správe vrátane výberu OS. Ponúkajú širokú škálu plánov od 5 dolárov / mesiac. Môžete si kúpiť program mesačného predplatného alebo prepnúť na hodinové predplatné.

Úplný základný plán obsahuje 25 GB SSD úložiska, 1 TB prenos dát, 1 GB pamäte a 1 Core procesor len za 5 dolárov mesačne, nie je to najlacnejšia cloudová hostingová služba? Ak je pre vás problém webový priestor, nemusíte sa báť škálovateľného úložného priestoru SSD. Môžete si kúpiť viac úložného priestoru za 0,10 $ / GB. Spoločnosť tiež ponúka plány na úrovni podniku. Tieto plány sú bohaté na zdroje, ako sú úložisko, RAM a procesor atď.

Podľa nášho názoru je skvelý spôsob, ako zažiť cloudový hosting, kúpiť si nejaký lacný cloudový plán, napríklad 5 USD / mesiac. Potom, čo zažijete, keď máte pocit, že máte dostatok porozumenia a ste pripravení na začatie serióznej práce, potom je ľahko škálovateľné riešenie. Umožní vám to rýchlejšie využiť viac zdrojov.

Servery sú k dispozícii s 99,99% dostupnosti a počtom dátových centier. Ak zlyhajú v ktoromkoľvek mesiaci, vydajú kredit. Spoločnosť udržiavala dátové centrá v San Franciscu (2), Toronte (1), New Yorku (3), Londýne (1), Amsterdame (2), Frankfurte (1), Bangalore (1) a Singapure (1). Existuje tiež veľa aplikácií na jedno kliknutie, ako sú WordPress, Magento, Joomla, Drupal, Ruby on Rails and Horizon, atď..

Digital Ocean ponúka systém predaja vstupeniek na podporu. Budujú tiež rozsiahlu vedomostnú základňu, kde môžete okamžite získať pomoc. V rámci komunity môžete využívať rôzne návody a klásť otázky. Neposkytujú žiadnu podporu prostredníctvom telefónu alebo live chatu.

Hľadáte podobnú službu ako DO? Tu je niekoľko alternatív DigitalOcean.

6. InterServer

InterServer Cloud

Ľahká škálovateľnosť je krása cloudového hostingu a to, čo získate od spoločnosti Interserve. Myslite na to, že vaše webové stránky získavajú obrovské množstvo prenosov. Aby ste zvládli tento typ návštevníkov, potrebujete škálovateľný webhosting. Plán začína od $ 6 / mo. a zahŕňa 1 GB RAM, 25 GB webového priestoru a 1 000 GB (1 TB) šírku pásma. Môžete tiež vytvoriť plán podľa vašich požiadaviek. Z tohto dôvodu je to nákladovo efektívna voľba.

Hostením vášho webu na serveri Interserve získate niekoľko výhod, ako sú jednotky SSD, záruka 99,9% dostupnosti, až 16 možností operačného systému atď. Môžete si vybrať medzi servermi Linux a Windows. Tu si uvedomte, že ak chcete cPanel, musíte zaplatiť dodatočnú sumu 10 dolárov. Spoločnosť má navyše niekoľko dátových centier, ktoré zaisťujú najvyššiu dostupnosť služieb s maximálnou rýchlosťou. Rýchlosť načítania stránky je tiež uspokojivá, ale niekedy vidíme, že načítanie stránok trvá takmer 765 ms. Ale toto sa stalo zriedka.

Podporné služby sú k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Smutnou správou je, že neponúkajú živé rozhovory. Domnievame sa, že live chat je najlepší spôsob, ako rýchlejšie vyriešiť problémy. Ak teda potrebujete rýchlu podporu, môžete ich kontaktovať telefonicky. K dispozícii sú tiež systémy elektronickej pošty a lístkov, ktoré pomáhajú zákazníkom. Spoločnosť tiež udržiava komunitné fórum a množstvo tipov.

Servery podporujú viacero jazykov, napríklad PHP, Perl a Python atď. Medzi ďalšie dôležité funkcie patrí zálohovanie, snímky, správca DNS, IPV6 a oveľa viac. Poskytujú tiež bezplatné migračné služby. Neponúkajú žiadne skúšobné obdobie, ktoré by sme si želali, ak tak urobia, bude to skvelé pre nových používateľov. Na záver môžeme povedať, že Interserver neposkytuje žiadnu jedinečnú funkciu, ale ich služby sa hodia využiť, pokiaľ ide o dobre vybavený, ale lacný web hosting..

7. A2Hosting [99,99% prevádzková doba]

úložisko a2hosting

A2Hosting si v priebehu rokov získal obrovskú reputáciu a teraz slúži tisícom zákazníkov po celom svete. Má nielen 300% rýchlejšiu, ale aj vysoko výkonnú a ultra spoľahlivú infraštruktúru na bezproblémové prevádzkovanie vašich stránok / aplikácií. Sú tiež jedným z najlepších hostiteľov SSD na poskytovanie rýchlych rýchlych služieb. Môžete si prispôsobiť svoj plán podľa svojich potrieb, a to zabráni akýmkoľvek dodatočným poplatkom.

A samozrejme podporné služby, veľa lacný cloud hosting nenabízí ani možnosť Live Chat. A2Hosting vyplní túto medzeru a poskytuje podporné služby 24/7/365. Slúžia zákazníkom prostredníctvom živého chatu, telefónu, lístka a vedomostnej základne. Mali by ste navštíviť aj ich blog, pretože uverejňovali rôzne články, ktoré sú skutočne užitočné z rôznych hľadísk. Jednu vec, ktorú chceme povedať, je ich podporný tím informovaný a priateľský.

Prostredníctvom programu A2 QuickInstaller môže používateľ jednoducho a rýchlo nainštalovať ľubovoľný hlavný CMS. Spolu s inštaláciou akéhokoľvek CMS môžete nastaviť nástroje na vývoj webových aplikácií, ako sú Node.js, atď. Vylepšená technológia, ako sú rýchle servery a SSD pre rýchlejšie načítanie stránky, dramaticky zvyšuje výkon vašich stránok..

Plán $ 5 s názvom „Entry“, ktorý obsahuje 512 MB DDR3 RAM, šírku pásma 2 TB, 20 GB úložného priestoru, 1 Core CPU a CentOS 7 s Webuzo. Môžete tiež nasadiť doplnky za cenu dodatočných nákladov.

Ich cloud hosting je plne prispôsobený a máte kontrolu nad výberom operačného systému Linux. Na nákupnej stránke si môžete vybrať verziu CentOS, Fedora, Debian atď. Spoločnosť ponúka aj užívateľsky príjemný ovládací panel, kde môžete spravovať súbory, databázy a ďalšie dôležité funkcie. A ak chcete cPanel, budete ho používať po získaní licencie za prijateľné ceny.

Ak ste vývojár, potom je služba Cloud Disaster Recovery skvelou voľbou. Ako vývojár budete vedieť, že písanie kódov je komplikovaná práca a niekedy sa môžu vyskytnúť chyby, ktoré bude ťažké odhaliť alebo niekedy chyba spôsobí vážne poškodenie. Pred vykonaním akýchkoľvek zmien v kódovaní by ste si preto mali vziať záložnú kópiu, ktorú môžete použiť na obnovenie predchádzajúcej verzie.

Navyše, A2Hosting ponúka 99,9% záruku dostupnosti serverov a zlyhanie vysokej dostupnosti. Základnou koncepciou cloudovej technológie je vysoká dostupnosť. Ak server zlyhá, vaše stránky sa automaticky presunú na iný operačný server bez akýchkoľvek prestojov, čo sa nazýva Vysoká dostupnosť.

Spolu so všetkou touto spoločnosťou tiež žiadajte kedykoľvek záruku vrátenia peňazí. Do 30 dní však dostanete plný fond a potom sa vráti pridelený fond na nevyužité služby.

Tiež by ste si mohli prečítať: 10 najlacnejších VPS Server Hosting Services

8. BlueHost [Najlepšie pre blogerov]

blue-host

Bluehost je jednou z našich obľúbených spoločností, pokiaľ ide o cloud a hosting WordPress. Sú na vrchnej polici hostingových firiem odporúčaných spoločnosťou WordPress. S takou vynikajúcou povesťou sa spoločnosť stará o všetkých svojich zákazníkov a ponúka cloudový plán už za 6,95 $ / mesiac (plán štartéra), ktorý sa zvyčajne začína na 9,99 $ / mesiac.

Ak už s nimi máte zdieľaný hostingový účet a chcete si užiť cloudový hosting, nemusíte mať obavy z automatickej migrácie, takže sa môžete kedykoľvek presunúť na novší balík. Ponúkajú plne spravovaný cloudový hosting, čo znamená, že sa nemusíte starať o bezpečnostné opravy, aktualizácie, prístup k portu a podobné problémy..

V oblasti podporných služieb vždy vládnu odvetviu a poskytujú nepretržitú podporu v telefóne, live chate a vstupenkách. Zdôrazňujú tiež hlavné témy, ako je WordPress, domény, účet a ovládací panel atď., Takže ak máte problém s nimi, môžete ľahko nájsť svoju odpoveď. Videonávody sú skvelým spôsobom výučby a BlueHost ponúka aj vedomostnú základňu a zásoby videonávodov.

Plán Starter obsahuje 1 webovú stránku, ktorú môžete hostiť, 1 bezplatnú doménu, 100 GB úložného priestoru, nemeranú šírku pásma, 2 GB RAM a 2jadrový procesor. Zahŕňajú tiež 50 dolárov za marketing a miestne služby ukladania do pamäte cache. To všetko môžete chytiť za 6,95 dolárov / mesiac. Odporúčame vám však vybrať plán výkonnosti, ktorý stojí 8,95 $ / mesiac, ale na oplátku máte veľa funkcií. Plán výkonnosti obsahuje nasledujúce charakteristické vlastnosti: Neobmedzené weby na hosťovanie, neobmedzené úložisko, 4 GB RAM, 4jadrový procesor a marketingový kredit 200 dolárov.

So službou BlueHost si nemusíte robiť starosti so stratou údajov, skopírujú vaše údaje na ďalšie 3 servery, takže v prípade akýchkoľvek problémov bude druhá kópia automaticky fungovať bez prerušenia. BlueHost tiež ponúka možnosť škálovania, ktorá vám umožní zvýšiť prostriedky bez reštartovania. Funkcia automatického núdzového prepnutia automaticky presúva vaše stránky na iný server v prípade zlyhania hardvéru. Okrem toho ponúka spoločnosť BH záruku vrátenia peňazí 30 dní.

9. Dreamhost

cloud hosting Dreamhost

S veľkou skúsenosťou sa DreamHost zaradil medzi najlepších poskytovateľov hostingu WordPress. Ponúkajú všetky typy hostingu zdieľaných, spravovaných, VPS, vyhradených a cloudových. Firemné cloudové služby sú lacné a hodné ich použitia.

DreamHost podporuje rôzne open source platformy ako MongoDB, Redis, Python, Perl a ďalšie. S pomocou OpenStack je možné vytvoriť prispôsobený server. Pretože spoločnosť ponúka ľahko prispôsobiteľné aktualizácie, ako sú pamäť, úložisko a procesor atď. S DreamHostom získate plný prístup root. Získate úplný výber softvéru / OS a jeho verzie. Ich servery sú schopné bežať na operačných systémoch Linux, BSD a Windows.

Slúžia zákazníkom najmodernejšou technológiou, vďaka ktorej sú cloudové služby jednoduché a ľahko použiteľné. Sofistikovaný dashboard pomáha používateľom vykonávať úlohy, ako je vytváranie snímok, správa siete a alokácia úložiska. Všetky plány sú navyše dodávané s úložiskom Ceph, ktoré ukladá vaše údaje častejšie (3-krát), aby sa v prípade akejkoľvek zlej udalosti mohli načítať..

Faktorom, na ktorom skutočne záleží, sú podporné služby. Prostredníctvom live chatu a e-mailu môžete využiť podporné služby. Pod ich vedomostnou základňou je tiež veľa riešení. Kategorizujú riešenia ako General Topics (PHP, Security Hosting atď.), Product Support (Dedicated hosting, VPS Hosting, E-maily, atď.), Ako aj podporu pre cloudové produkty. Na ich diskusnom fóre sa môžete zúčastniť odoslaním svojho problému a získať odpovede. Fórum má v súčasnosti registrovaných 26 400 členov. Spoločnosť udržiavala a stavový blog, kde môžete získať status ich služby a zistiť, či je alebo nie je funkčná.

Ich plán začína od 512 MB RAM, 1 Core CPU, 80 GB SSD úložného priestoru a 100 GB blokového úložného priestoru pri 4,50 $ mesačne. Myslíme si, že táto cena je pomerne prijateľná, pretože obsahuje úplný prístup root, API a výber rôznych OS, SSD, cloudových záloh a automatických záloh pre WordPress atď..

10. Linode

linode

Linode je ďalšia služba poskytujúca cloudové služby, ktorá má 400 000 zákazníkov a ponúka služby, ktoré sú spoľahlivé pre vývojárov, dizajnérov, blogerov atď. Ponúkajú tiež plány s SSD. Dátové centrá sa nachádzajú v troch rôznych regiónoch Ázie a Tichomoria, Severnej Ameriky a Európy.

Linode Cloning umožňuje užívateľovi vytvoriť si celú kópiu svojho obsahu a prepojiť ju s funkciou IP failover, takže v prípade akéhokoľvek výpadku sa automaticky prepne na iný server s rovnakou konfiguráciou.

Zmena mierky je kritická najmä vtedy, keď potrebujete viac zdrojov a tieto funkcie podporujú funkciu mierky. Mnoho spoločností to stále neponúka. Predpokladajme, že si zakúpite plán, ktorý nemá možnosť škálovania, a v budúcnosti chcete iba ďalšie úložisko, potom nemáte na výber, namiesto nákupu vyššieho plánu, ktorý obsahuje veľa ďalších zdrojov, ktoré naozaj nepotrebujete. To znamená, že škálovanie poskytne iba funkciu, ktorú chcete v existujúcom pláne.

NodeBalancer je technika, ktorá spoločnosti pomáha pri distribúcii záťaže. Ak sa zaťaženie zvýši na jednom serveri, bude to mať vplyv na výkon všetkých používateľov. Linode teda rozdelí zaťaženie medzi rôzne servery, aby sa predišlo akémukoľvek nedostatku služieb.

Spoločnosť používa transparentný prístup; Pomôže to používateľom monitorovať štatistické údaje a podniknúť kroky v prípade úzkych miest. Máte plný prístup k grafom a iným informáciám, aby ste mohli problémy ľahko odhaliť. Okrem toho získate na jednej stránke všetky podrobnosti o procesoroch, použití, pripojení a stave servera. Vďaka tomuto typu informácií ste aktívny a môžete sa vyhnúť vážnym problémom.

Plány začínajú na 10 $ mesačne, čo zahŕňa 2 GB RAM, 1 CPU Core, 24GB-SSD disky a 2 TB prenosu dát. Ich služby si tiež môžete prenajať na hodinovom základe. A ak s nimi nie ste spokojní, máte 7 dní na to, aby ste dostali celý svoj fond.

V prípade akýchkoľvek problémov máte dostatok možností kontaktovať tím podpory. Ponúkajú e-mail, lístok, telefón, fax a komunitný chat. Bezpečnosť a ďalšie problémy môžete navyše nahlásiť osobitne, aby sa spoločnosť zaoberala a poskytovala trvalé riešenie. Nestrácajte preto čas s nimi online.

11. Atlantic.Net

Hostiteľ Atlantic Cloud

Tu je stránka Atlantic.net, ktorá ponúka veľmi širokú škálu plánov, ale nie je to taký lacný hosting typu cloud, ako je uvedený v zozname. Spoločnosť kategorizuje plán na základe zdrojov, ako je napríklad plán optimalizácie pamäte, tie, ktoré sú určené hlavne tým, ktorí potrebujú viac pamäte RAM. Po zakúpení serverov nebude trvať príliš dlho a server vás pripraví do 30 – 45 sekúnd. Ako všetci vieme, disky SSD sa stávajú základnou požiadavkou používateľov. Rýchlosť je navyše jedným z faktorov SEO a spoločnosť Atlantic.net túto potrebu zvýšila na svojich serveroch.

Tiež automaticky ukladajú zálohy vašich údajov raz za deň a za túto funkciu zaplatia malý cent. Dostanete jednu IP adresu s plánom a ak budete chcieť viac, bude vám účtovať 2,19 $ / mesiac alebo 0,003 $ / h. Ich všeobecný plán založený na Linuxe je dodávaný s 1 GB RAM, 40 GB úložného priestoru, 3TB dátovým prenosom a 1 jadrovým procesorom, ktorý stojí iba 10 $ / mesiac. Môžete si tiež kúpiť plány založené na systéme Windows s rovnakými špecifikáciami za 15 USD / mesiac. Poskytujú odchádzajúcu komunikáciu 10TB pre bezplatnú a neobmedzenú prichádzajúcu komunikáciu. Ak prekročíte limit odchádzajúcej prevádzky, za GB sa účtuje 0,02 USD.

V súčasnosti má 6 aktívnych dátových centier, ktorých cieľom je spustiť nové v Singapure. Okrem toho je povolená kedykoľvek škálovateľnosť a cPanel. Neponúkali zadarmo cPanel, musíte si kúpiť licenciu, čo stojí 14,97 dolárov mesačne. Okrem toho predstavujú hosting s RESTful API, ktoré vám pomôžu spravovať webovú aplikáciu, zdroje, operačný systém a vývoj aplikácií, atď. Spoločnosť Atlantic tvrdí, že poskytuje úžasnú 99,99% dostupnosť servera pre všetky plány..

Spoločnosť plní všetky priemyselné štandardy súvisiace s podpornými službami. Myslíme si, že podporné služby sú dôležitejšie, pokiaľ ide o cloud hosting, pretože ide o veľmi manuálny hostingový balík. Ak užívateľ potrebuje pomoc kedykoľvek, poskytovateľ hostenia by mal byť v tomto ohľade aktívny. Atlantickí experti sú vždy k dispozícii po telefóne, v priamom prenose a poštou, aby vám pomohli. Pomoc môžete získať aj uverejnením svojho problému na fóre komunity.

  • Top 7 najlepších poskytovateľov SSD hostingových služieb
  • 10 najrýchlejších poskytovateľov webhostingu

12. GoDaddy

cloudové servery godaddy

Nielen zdieľaný hosting, ale sú tiež jedným z lacných poskytovateľov hostingu v cloude. Ich najzákladnejší plán zahŕňa 20 GB webového priestoru, 512 MB RAM, 1 jadro a 1 TB prenos dát. Na rozdiel od zdieľaného hostenia ponúkajú servery vybavené SSD pre rýchlejší výkon. V súčasnosti ponúka spoločnosť 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu s 99,9% dostupnosťou na serveroch v USA.

Spoločnosť ponúka priateľské a čisté rozhranie API, ktoré vám umožňuje alokovať úložisko, vývoj hardvéru a aplikácií, atď. Máte dve možnosti zálohovania dát, snímok a zálohovania. Pomocou funkcie Snímka môžete kedykoľvek ukladať svoje údaje, zatiaľ čo automatická záloha automaticky ukladá postup po každých pár dňoch.

Nastal čas, keď GoDaddy utrpel útok hackerov a väčšina služieb sa rozpadla, vrátane e-mailu, domény a do istej miery aj „hostenia“. Spoločnosť tiež trpí v dôsledku svojich nepriaznivých aktov podpory SOPA a sexuálnej reklamy. Teraz však spoločnosť veľa zdokonaľuje a poskytuje konzistentné služby.

Ak ste sa zasekli a neviete, ako sa s týmto problémom vysporiadať, nemusíte sa obávať, že ponúkajú telefonickú podporu a rozhovor. Určite vám pomôže aj centrum pomoci a fóra komunity s obrovským počtom aktívnych členov.

Ďalšou veľmi dobrou možnosťou ovládania zdrojov prostredníctvom webového ovládacieho panela je OpenStack. Táto platforma s otvoreným zdrojovým kódom vám umožňuje ľahko alokovať prostriedky na spracovanie a ďalšie zdroje. GoDaddy ponúka veľa aplikácií súvisiacich s redakčným systémom, elektronickým obchodom, infraštruktúrou, vývojárskymi nástrojmi a oveľa viac. Stačí kliknúť a inštalácia sa uskutoční v žiadnom momente.

Jedna vec, ktorú potrebujete vedieť, je, že neponúkajú žiadny vlastný plán. Znamená to, že nemáte povolenie na zníženie alebo zvýšenie zdrojov podľa svojich potrieb. Odporúčame GoDaddy iba pre malé projekty a testovacie účely.

13. HostGator Cloud

hostgator cloud hosting

HostGator sa vždy snaží poskytovať lacný hosting pre WordPress a relatívne ponúka spoľahlivé cloudové služby s nízkonákladovými plánmi. Použili sme aj ich spoločné plány hostenia, čo nás skutočne prekvapilo. Máme však problémy so službami podpory Live Chat. Spoločnosť by ju mala zlepšiť a prioritne reagovať na zákazníka. Na druhej strane spoločnosť udržiava podporné centrum, ktoré pozostáva z telefonickej podpory spolu so systémom Ticket, Live Chat, videonávodov a fór..

Celkovo je spoločnosť dobrá a vždy pútavá vďaka svojim atraktívnym zľavám. V súčasnosti sú k dispozícii tri cloudové hostingové plány s názvom Hatchling, Baby a Business. Plán šrafovania je možné získať za 4,95 dolárov mesačne a je povolená jedna doména s 2 GB pamäte RAM a 2 jadrovými procesormi. Môžete usporiadať neobmedzené domény v pláne Baby a Business. Využitie úložného priestoru a šírky pásma nie je nijako obmedzené, ale mali by ste ho používať rozumne.

Ľahká škálovateľnosť vám umožňuje zvýšiť zdroje zasiahnutím niekoľkých kliknutí bez výpadkov v priebehu rastu firmy. Dobre vyleštili prístrojovú dosku a zjednodušili to. Môžete ľahko sledovať využitie, rýchlosť sťahovania, trendy v obsahu, ktoré ľudia väčšinou vidia na vašom webe, a ďalšie štatistiky.

HostGator ponúka integrovaný nástroj na ukladanie do vyrovnávacej pamäte lakov, ktorý pomáha načítať statický obsah rýchlejšie ako obvykle. Každý plán navyše obsahuje cPanel a zrkadlenie údajov. Zrkadlenie údajov je technika, ktorá z dôvodu bezpečnosti distribuuje tri kópie vašich údajov do rôznych zariadení umiestnených na rôznych miestach. Ak teda celé dátové centrum spadne z dôvodu nejakého vážneho problému, napríklad požiaru, stále máte prístup k svojim údajom z iných serverov umiestnených na inom mieste..

Výhody plánu IP nevyužijete. V prípade vyhradenej adresy IP musíte prejsť na plán pre deti a kúpiť ho za ďalšie 4 doláre / mesiac. Google pomaly vyžaduje, aby ľudia používali certifikát SSL na zvýšenie bezpečnosti svojich stránok. Všetky plány HostGator zahŕňajú bezplatne zdieľaný SSL, zatiaľ čo podnikateľský plán vlastní súkromný SSL. HostGator je vynikajúci a lacný poskytovateľ hostingu a môžete si kúpiť lacný cloud hosting s vynikajúcimi funkciami.

záver

Hlavná vec, ktorú chceme povedať, je, že sa nemôžete úplne spoľahnúť na lacné služby. Ak chcete hostiť svoje dlhodobé projekty, vyberte najlepších poskytovateľov cloudového hostingu, ako je napríklad Vultr. Ak potrebujete cloudový plán na dlhšie obdobie, určite by ste ho mali vybrať bez nejasností.

Vyvíjame maximálne úsilie, aby sme zaradili spoločnosti s lacnými lacnými hostingovými balíčkami, ktoré sú do určitej miery spoľahlivé. Podľa nášho názoru je Host1Plus najlepší pre vývojárov a pokročilých používateľov.

Vyššie sú teda lacní poskytovatelia cloudhostingu, ktorí ponúkajú spoľahlivé služby za rozumné ceny. Vyberte si ten najlepší podľa potreby vášho webu / aplikácie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map