Top 5 nejlepších alternativ Ahrefů v roce 2020 pro propojení budov

27

Kdo nechce dominovat cílovým klíčovým slovům na první stránce vyhledávačů?


Je tam více než 200 faktorů Google používá k hodnocení webových stránek a dva z nich mají největší vliv. Prvním je obsah a sekundami jsou zpětné odkazy. Můžete vytvořit zabíjivý obsah, který uživatelům poskytuje vysokou hodnotu, ale jak analyzovat nebo najít zpětné odkazy konkurenta?

Ahrefs je jedním z nejlepších nástrojů k analýze profilů zpětných odkazů konkurence a lze jej také použít ke sledování zpětných odkazů na jakékoli webové stránce. Ale je to trochu nákladné, které nutí většinu uživatelů, aby hledali alternativy ahrefs. Pokud jste v oblasti SEO po dlouhou dobu, možná víte, že všechny ty nejlepší nástroje SEO nabízejí docela podobné ceny jako Ahrefs.

Zde je několik důvodů, proč hledat alternativy ahrefs:

 • Zdarma plán již není k dispozici
 • Je to drahý nástroj
 • Jejich funkce obtížnosti klíčových slov nejsou přesné, jak by měly být
 • Nedostatek rozšíření Google Chrome

5 nejlepších alternativ Ahrefů pro analýzu a sestavení zpětných odkazů

1. SEMrush

SEMrush nejlepší alternativou k ahref

Nejprve si můžete zaměnit rozhraní SEMrush kvůli funkcím, které jsou na celé palubní desce. Ale ve skutečnosti je program snadno použitelný. Tohle je nejen nástroj SEO ale zahrnuje skupinu užitečných věcí včetně

 • Zpětná analýza
 • Hodnocení pozice
 • Reklamní plánování
 • Analýza provozu a mnohem více…

Je to all-in-one řešení pro digitální marketing a vylití konkurenčních dat, což z něj dělá skvělou alternativu ahrefs.

Se společností Semrush je velmi snadné získat podrobné údaje o webových stránkách konkurenta. Musíte jen zadejte svou konkurenční doménu a poté se zobrazí imperativní statistiky jako

 • organická klíčová slova a jejich pozice v Google
 • zpětný profil s kotvami
 • nejlépe hodnocená klíčová slova.

Po přidání konkurenčního webu stačí postoupit na Pozice organického vyhledávání z postranního panelu. Nyní uvidíte klíčová slova spolu s objemem vyhledávání a hodnocením ve vyhledávači. SemRush také získá seznam obtížnost klíčových slov každého klíčového slova. Tímto způsobem můžete co nejlépe využít Semrush a získat drahá klíčová slova.

Také popisuje, jaké jsou nejnovější pohyby vašich konkurenčních klíčových slov ve vyhledávačích. A umístěním jednoho konkurenčního doménového jména Semrush seznam dalších potenciálních konkurentů a tím vám pomůže navrhnout kompetentnější strategie SEO.

Další významnou funkcí, která je velmi užitečná, pokud víte o cílovém publiku, je výběr místa. Nástroj podporuje více než 100 míst. Pokud nyní vyberete USA, bude procházet a zobrazovat informace pouze o americkém publiku. Po získání informací jednoduše přidejte svůj projekt v SEO auditu, to pomůže vylepšit SEO na stránce.

SEMrush vám může pomoci při plánování PPC. S tímto jediným nástrojem můžete provádět reklamní výzkum a analyzovat konkurenční reklamní strategie. Jejich klíčový nástroj PPC vám velmi pomůže nastínit kampaň AdWords. Spolu s grafickými reklamami můžete sledovat konkurenční videoreklamy a plánovat vlastní.

Nedávno představili klíčové slovo magický nástroj což je kombinace několika integrovaných výzkumných nástrojů a poskytuje velmi komplexní podrobnosti. Zde se podívejte na snímek obrazovky.

Semrush klíčové slovo magický nástroj

Bohužel, ahrefs i Semrush nejsou software, který si může každý dovolit. Ale na rozdíl od ahrefů, Semrush nabízí účet zdarma to poskytuje až 10 dotazů denně. Kromě toho můžete také získat 14denní zkušební účet. Na druhou stranu ahrefs neposkytují bezplatný účet a pro zkušební účet vyžadují platební údaje.

Semrush je jedním z skvělých nástrojů a pokud si to můžete dovolit, musíte jej použít. Ale pokud jste jen začátečník blogger, pak to nemusíte potřebovat a můžete se spolehnout na jejich bezplatný účet. Celkově je SEMrush skvělý nástroj se spoustou funkcí, které představují zprávy v různých formátech a určitě stojí za to každý cent.

Navštivte SemRush

2. SEO Power Suite

SEO powersuite all-in-one alternativa pro ahref

SEO Power Suite nabízí softwarový program namísto online webového nástroje. Chcete-li používat jejich služby, musíte si stáhnout svůj software do místního počítače a poté jej nainstalovat. Je k dispozici pro Windows, Mac a Linux. SEO Power Suite je důvěryhodný více než 500 tisíc uživatelů.

Nabízejí 4 úžasné nástroje, které jsou

 • Rank Tracker
 • SEO SpyGlass
 • Auditor webových stránek
 • Link Assistant.

Rank Tracker pomáhá uživateli sledovat pozici v Google, Bing, Yahoo a dalších 327 vyhledávačů. Stačí přidat adresu webu a poté připojit účet Google Analytics nebo Adwords. Začne to analyzovat.

Dobrá věc, kterou můžete přidat spolu se svým webem o 10 dalších webů, mohou být vaši konkurenti k odhadu rozdílů v postupu. Jediným kliknutím získáte nejnovější výsledky hodnocení nebo jej nastavíte na Auto-pilot pro sledování pořadí.

Nástroj může sledovat hodnocení v konkrétním umístění. Ranker Tracker může být velmi užitečným nástrojem pro vykořisťování výnosného & hodnotná klíčová slova pro vaši kampaň sestává ze 16 různých návrhových nástrojů jako je Plánovač klíčových slov Google, nástroj pro vyhledávání klíčových slov a SEMRush atd. Díky tomu je skvělý nástroj pro vyhledávání klíčových slov a tím nejlepší alternativa k ahrefům. Dále můžete exportovat přizpůsobené sestavy s grafikou.

Výzkum a analýza klíčových slov poskytuje všechny základní informace jako

 • související klíčová slova
 • objem vyhledávání
 • obtížnost pořadí
 • počet konkurenčních stránek atd.

SEO SpyGlass je nejvýznamnější a jeden z našich oblíbených nástrojů v sadě SEO Power Suite. Po přidání webu do SEO SpyGlass se zobrazí souhrnný pohled na celkový počet zpětných odkazů a domén, z nichž odkazy pocházejí. Označuje také množství jedinečných IP adres.

Statistiky nástroje Seo power suite SpyGlass

Díky podrobnostem, které prezentuje SpyGlass, je SEO Power Suite perfektním nástrojem v oboru. Jeho algoritmus vám poskytuje podrobné informace o nejnovějších zpětných odkazech s sledovat a nofollow tagy. Přesunem na různé karty získáte podrobnější informace o zpětných odkazech z domovské stránky, o provozu zpětných odkazů a o spoustě rizika propojení atd. Také existují informace o propojování domén a kotev. Díky těmto podrobným a zásadním podrobnostem si můžete vytvořit odpovídající strategii vytváření odkazů.

Nástroj pro audit webových stránek můžete zkontrolovat stav svých stránek. Zjistí to

 • přerušené odkazy
 • HTML kódy
 • tituly
 • popisy a interní odkazy.

Kromě toho může vytvářet přátelské Mapa stránek a sleduje účinnost vašich sociálních profilů.

Nástroj pro asistenční program Power Suite můžete najít možnosti vytváření odkazů. Odkazy jsou uvedeny s různými metrikami, jako jsou kotvy a faktor kvality. Může vám pomoci najít autoritativní stránky s odkazy na vaše konkurenty. Tímto způsobem můžete přistupovat také k nim. Také to monitoruje vaše zpětné odkazy a může vám říct, jestli jsou přinášejí na váš web určitou hodnotu nebo ne. Nástroj pro asistenci odkazů poskytuje elegantní a čisté rozhraní pro e-mailové služby.

Takže pokud jde o cenotvorbu, výkon SEO může udělat vážnou díru v kapsách pro rozpočet vědomé blogery a majitele firem. Profesionální plán je $ 499, zatímco Enterprise plán stojí $ 1199. Hlavní rozdíl mezi těmito dvěma plány je v tom, že profesionální plán neumožňuje export některých sestav pro klienty.

Celkově může být tento nástroj pro vás drahý, ale je to vynikající volba all-in-one pro vytváření odkazů, analýzu zpětných odkazů a výzkum. Musíte to vyzkoušet.

Navštivte SEO PowerSuite

3. Serpstat

domovská stránka hadů

Serpstat je platforma SEO typu vše v jednom, která se skládá z 5 nástrojů:

 • Hodnocení pozice
 • Výzkum klíčových slov
 • Konkurenční analýza
 • Audit webu
 • Zpětná analýza

Pokud jde o analýza zpětného odkazu, Serpstat analyzuje váš profil zpětného odkazu, sleduje nové a ztracené zpětné odkazy, ukazuje vaše kotvy a měří autoritu odkazu. Také zkoumá zpětné odkazy konkurentů. Pomocí této funkce můžete zjistit, které weby a stránky odkazují na vaše konkurenty, odhadnout jejich strategii vytváření odkazů a získat některé nápady nebo weby podle své vlastní strategie.

serpstate dashboard

Má také širokou škálu funkcí, které vám pomohou vytěžit maximum výzkum klíčových slov podobné Ahrefům. Kromě běžného výběru klíčových slov nabízí:

 • Související klíčová slova: Tato funkce poskytuje obrovský seznam klíčových slov sémanticky souvisejících s vaším primárním klíčovým slovem (klíčová slova LSI). Pomáhá vám rozšířit seznam klíčových slov o synonyma, různé varianty frází a optimalizovat jednu stránku pro více klíčových slov a zajistit, aby váš obsah vypadal přirozeněji..
 • Návrhy na vyhledávání: Když zadáte dotaz do vyhledávání Google, Google navrhne běžná klíčová slova, která lidé vyhledávají na Googlu. Serpstat pro vás shromažďuje všechna tato klíčová slova s ​​dlouhým ocasem.
 • Vyhledávací dotazy: Tyto jsou návrhy vyhledávání v tázací formě.
 • Obtížnost klíčových slov: Tato metrika ukazuje, jak je klíčové slovo konkurenceschopné. Na základě těchto informací můžete pochopit, zda KW stojí za to utratit peníze a čas.
 • Záměr klíčových slov: Tento nástroj ukazuje, které speciální prvky se zobrazují pro váš dotaz (mapa, pole pro odpovědi, nakupování atd.). Může vám pomoci najít správné KW, kde se na nich dostanete.
 • Shlukování klíčových slov: Clustering seskupuje klíčová slova podle významu a relevance. Tato stránka pomáhá optimalizovat jednu stránku pro více dotazů a dává smysl obrovskému seznamu klíčových slov.
 • Konkurenceschopný výzkum klíčových slov: Můžete porovnat svou URL a URL svého konkurenta a najít klíčová slova SEO / PPC, která vám chyběla.

Dalším skvělým nástrojem je Hodnostní sledování. Můžete nastavit denně, každé 3 dny nebo týdenní aktualizace. A co víc, můžete sledovat své pozice vedle sebe s pozicemi vašich konkurentů v jednom projektu, aniž byste museli vytvářet další projekty a utrácet další limity.

 Audit webu nástroj odhaduje úroveň technické optimalizace webu. Serpstat vyhledá všechny chyby související s metadaty, nadpisy, stavovým kódem HTTP, indexací, odkazy a přesměrováním, rychlostí načítání, parametry serveru atd. Seřazuje chyby podle priority, poskytuje seznam odkazů, kde se chyby nacházejí, a doporučuje způsob opravit je.

Kromě toho můžete odhadnout reklamy PPC konkurentů, najít příklady reklam, najít klíčová slova, pro která nabízejí nabídky, porovnat reklamy několika domén. Téměř každá funkce tohoto nástroje je vhodná jak pro analýzu konkurence, tak pro analýzu vašeho vlastního webu, což z něj činí nejvhodnější alternativu společnosti Ahrefs..

Bezplatná verze je k dispozici, ale má omezené funkce, dotazy za den a výsledky v přehledu. Placené verze začínají na 19 $ / měsíc, ale nejlevnější plán obvykle nestačí k řádné analýze. Další plány na osobní použití stojí 69 až 299 $ měsíčně, pro firemní použití 499 až 2 500 $ měsíčně.

Vzhledem k tomu, že plán B (69 USD) stačí na provoz a optimalizaci několika webů, zdá se, že Serpstat nabízí jeden z nejlepších poměrů cena / výkon na trhu..

Navštivte SerpStat

4. Moz

MOZ nejlepší odkaz stavební nástroj

Moz je výjimečně známý nástroj a je považován za silnou alternativu ahrefů. Moz zahájil svou cestu v roce 2004 jako SEO konzultační společnost, ale nyní nabízí více produktů. To je silně používáno malé až na odborné úrovni bloggerů, vývojářů a podniků pro lepší SEO a vyhledávání klíčových slov.

Jejich nejoblíbenější metriky jsou Autorita domény a stránky stupnice od 0 do 100, které se měří zvážením více faktorů. Web s vysokou autoritou znamená, že má velký vliv.

Mezi produkty Moz patří

 • Průzkumník klíčových slov
 • Otevřete webový prohlížeč
 • Nástroje pro hodnocení a optimalizaci.

Nabízejí také Moz bar pro všechny jejich uživatele. Panel nástrojů můžete nainstalovat z obchodu Chrome. Pod každým výsledkem vyhledávání Google zobrazí důležité metriky, jako jsou statistiky domény a autority stránky, a zpětné odkazy. To je velmi užitečné při kontrole toho, jak vlivní se hráči umístili na klíčové slovo, které jste zadali na Googlu.

Průzkumník otevřeného webu Moz přitahuje většinu uživatelů bezplatně nebo za prémii za přihlášení k odběru Moz. Mají obrovskou velikost indexu a také ji zvyšují s aktualizacemi plánu. Chcete-li prozkoumat propojovací profil, vložte do lišty adresu webu a stiskněte klávesu Enter. Zobrazí všechny odkazy, které přicházejí na tento web. navíc, to říká nofollow tagy, skóre spamu a kotevní text každého odkazu spolu s metrikami oprávnění domény a stránky.

Přečtěte si také:

 • 10 nejlepších semRush alternativ a konkurenčních služeb
 • SPyFu Alternativy k vyzvědačům konkurence a výzkumu klíčových slov

Získáním těchto informací můžete špehovat profil konkurenta a rozhodnout se, jak silné propojení potřebujete pro hodnocení. Pomocí tohoto nástroje můžete buď zkontrolovat profil příchozího odkazu příspěvku nebo celého webu.

Kromě toho vám umožní použít filtry pro konkrétní typ informací jako je ukázat externí odkaz nebo interní odkazy nebo obojí. Můžete také filtrovat 301, 302, sledovat, nofollow, equity, žádná ekvivalenční odkazy nebo odkazy na subdomény a kořenovou doménu atd..

Statistiky průzkumníka webu MozSEO

Nyní s tolika informacemi můžete navrhnout cestu, ze které budete potřebovat zpětné odkazy a jaký vliv mají odkazy mít. Funkce možností propojení také hraje významnou roli tím, že zobrazuje 302, 4xx, 5xx. Další fantastickou funkcí je protnutí spojení které vám pomohou najít weby, které odkazují na vaše konkurenty, ale nikoli na vás.

Co nejlépe využít jejich Průzkumník klíčových slov před slepým psaním na jakékoli klíčové slovo. Zadejte klíčové slovo do panelu pro vyhledávání klíčových slov a poté se bude zobrazovat měsíčně objem vyhledávání, obtížnost a míra příležitostí. Míra příležitosti označuje odhadovanou míru prokliku. Rovněž existuje měřič úrovně priority, kde jsou klíčová slova s ​​vyšším skóre považována za výhodnější. Průzkumník klíčových slov také poskytuje velmi dlouhý seznam návrhů a analýzu SERP.

Moz Pro plán zahrnuje nástroje pro optimalizaci stránky a sledování pozice. Optimalizace stránky generuje zprávy na základě 27 různých faktorů na stránce a dává SEO skóre. Skóre SEO můžete zlepšit podle doporučení. Moz také poskytuje Followerwonk pro sledování sociálního profilu. Pro vývojáře API poskytují rozhraní Mozscape API ve třech různých plánech.

Můžete se zaregistrovat na účet zdarma což je omezeno na 5 lomů za den pro nástroj pro vyhledávání klíčových slov, zatímco webový prohlížeč pracuje neomezeně. Účtují 99 $ / měsíc za standardní (základní) plán až pro 2 uživatele a 24/7 podpůrné služby. Můžete si svobodně vybrat plán s ohledem na své kapsy a potřeby.

Navíc, Moz články jsou velmi užitečné pro SEO učení. Moz je působivý nástroj, který vám velmi pomůže prozkoumat nové klíčové slovo a analyzovat konkurenty, a pomůže vám tak při navrhování efektivního plánování, které jim pomůže.

Navštivte Moz

5. Majestátní

majestátní s největším indexem

Další v seznamu je Majestic. Je ve vlastnictví společnosti Majestic-12 Ltd, britské společnosti. Tento software pro vytváření jediných odkazů nabízí více nástrojů na jednom místě, jako je

 • Průzkumník stránek
 • Analýza zpětných odkazů
 • Porovnání domén
 • Vyhledejte Průzkumníka
 • A výkonné API pro vývojáře.

Existují také rozšíření prohlížeče.

Na ovládacím panelu se zobrazí panel průzkumu webu, kam musíte zadat adresu webu, o které potřebujete vědět. Nyní se na jednom palubním panelu zobrazí externí zpětné odkazy, odkazující domény a ukotvit textové detaily. Bude poukazovat na vládní a vzdělávací vazby samostatně.

Pro více informací musíte kliknout na karty. Stejně jako v záložce Zpětné odkazy program zobrazuje všechny následovat a ne následovat odkazy a odkud tyto odkazy patří. Smazané odkazy můžete skrýt nebo zobrazit. Skvělá věc, která vám umožní exportovat data zpětných odkazů na váš místní disk.

Majestátní show informace založené na dvou funkcích indexu známých jako Svěží a historický. Možnost Historický index poskytuje komplexní podrobnosti na základě všech dat, která mají, zatímco index Fresh poskytuje informace za posledních 90 dní. Tyto možnosti zvyšují produktivitu vašich strategií zpětného propojení tím, že poskytují historickou a nejnovější historii zpětných odkazů vašich konkurentů.

Vyjasňme jednu věc majestic nenabízí SEO služby. Většinu blogerů pro začátečníky, kteří sledují základní podrobnosti, jako je odhadovaný objem klíčových slov, potíže s hodnocením, sledování polohy klíčových slov, údaje o organickém provozu a související klíčová slova atd., Ale všem těmto věcem chybí.

K čemu je tedy Majestic dobrý? Může provádět lepší analýzu zpětných odkazů s různými metrikami, jako je tok citací, aktuální tok a tok důvěry. Mají bohatý index zpětných odkazů.

Trust Flow: Definujte počtem kliknutí na adresu URL na důvěryhodném webu.

Tok citace: Určuje hlavně počet zpětných odkazů a jejich vliv na doménu.

Aktuální tok: Měří vliv adresy URL v konkrétní kategorii.

Majestic Bulk Backlink nástroj vám pomůže analyzovat až 400 adres URL najednou. Nejlepší je, když chcete analyzovat více konkurentů.

Abyste se postavili proti vašemu konkurentovi, potřebujete také profil zpětných odkazů podobný těm. Tady Nástroj Clique Hunter mohu vám pomoci. Pokud přidáte tři konkurenční adresy URL, zobrazí se na kterém běžném webu odkaz na všechny z nich. Majestic dostal dlouhý seznam funkcí včetně Buzzsumo, Kontrola sousedství, odesílatele URL atd.

Můžete získat bezplatný účet Majestic, pouze poskytněte potřebné informace a zaregistrujte se. I když to má omezené funkce, ale může být dobré pro velmi základní analýzu nebo testování jejich služeb. „Lite“ plán pouze stojí 41,67 $ / rok, což je omezené funkcemi „Pro“ plán zahrnuje spoustu funkcí a stojí 83,33 USD. Majestic je skvělý nástroj, pokud je vaším hlavním cílem monitorovat zpětné odkazy.

Navštivte Majestic

Bonusový nástroj: Křičící žába SEO Spider

Křičící žába je jednou z nejlepších alternativ k ahrefům díky jejich dlouhému seznamu funkcí a podrobným informacím. Používají se také velké značky jako Apple, Disney a Amazon atd. Jejich úžasné Nástroj SEO pavouk lze nainstalovat do systémů Windows, Mac a Linux a pomocí tohoto jediného nástroje můžete procházet výsledky v reálném čase.

Stačí přidat URL do softwaru a kliknout na Start. Ve bezplatné verzi, zatímco může procházet 500 odkazů prémiový plán skenuje neomezené odkazy. Přepínáním mezi různými kartami získáte podrobnosti o interních & externí odkazy, H1, H2, Popis metadat a Názvy stránek. Dále také ukazuje propojení s protokoly HTTP a HTTPS.

Křičící žába je nejlepším způsobem, jak ušetřit čas při péči o faktory SEO na stránce. Můžete snadno najít odchozí a příchozí odkazy spolu s adresami URL. Spider SEO identifikuje trvalé a dočasné přesměrování. Poskytuje také odkazy pro sledování a nofollow.

Pro starší weby, přerušené odkazy jsou bolest hlavy a mohou zabít SEO vašeho webu. SEO pavouk nejen poukazuje na 404 stránek, ale také na 301. Můžete tedy podniknout kroky k rychlému vyřešení dotčených odkazů. Když software dokončí procházení na 100%, stačí se přesunout na „Kódy odpovědí“ kartu a použít filtr Client Error 4xx. Nyní najdete zdroj nefunkčních odkazů kliknutím na záložku Inlinks ve spodní části softwaru.

Jak všichni víme, vyhledávací nástroje nemají rádi duplicitu a tento nástroj, můžete efektivně objevit vše duplicitní názvy stránek, popisy metadat a stránky s nízkým obsahem atd. SEO Spider může provádět kontrolu odkazů CSS, Javascript a flash. Můžete jej dokonce nakonfigurovat tak, aby procházel všechny subdomény.

Jedním z primárních prvků je to, že dokáže načíst analytiku Google i data konzoly vyhledávání a zobrazit všechny jejich informace na jednom ovládacím panelu. Upravený soubor Sitemap můžete snadno exportovat.

Nástroj obsahuje mnoho dalších důležitých funkcí, jako je

 • URL, které jsou blokovány souborem robots.txt
 • Auditování atributů hreflang a Ajax atd.

Mezi tím v prémiové verzi a technický tým je vždy k dispozici pro vaši pomoc. V případě jakýchkoli potíží můžete využít jejich uživatelské příručky.

The Screaming Frog také nabízí mnoho dalších služeb, jako je optimalizace pro vyhledávače, vytváření odkazů, správa PPC atd., Ale za takové funkce musíte zaplatit další částku. Nástroj pavouk nemůže poskytovat statistiky, jako jsou návrhy klíčových slov, objem vyhledávání a konkurence atd. Spíše se zaměřuje na optimalizaci vašeho webu, aby byl přátelský pro vyhledávače. V současné době je k dispozici 149,00 GBP se všemi aktivovanými funkcemi.

Křičící žába SEO Spider je třeba mít nástroj, který obsahuje spoustu věcí pro SEO na jednom místě, a tak vám ušetří spoustu času. Můžeš exportovat data do tabulky a dalších standardních formátů. Bez ohledu na to, že jste blogger nebo agentura SEO, bude samozřejmě dodávat více než peníze, které zaplatíte.

Navštivte Screaming Frog

Závěr

Podle našeho názoru jsou to některé z nejlepších alternativ ahrefů. Volba však zcela závisí na vašich požadavcích. Jako by se vaše hlavní soustředění dalo pozorně sledovat profil konkurence Majestátní je skvělý nástroj, který lze vyzkoušet, protože má obrovský index, a poskytuje tak hloubkovou analýzu.

Pro all-in-one řešení, SEO PowerSuite je skvělá volba. Jejich nástroj pro sledování pozice funguje ve spolupráci 16 různých nástrojů. Jejich SEO SpyGlass je fantastický nástroj s tolika statistikami, zatímco auditor webu může poskytnout užitečné informace pro SEO na stránce. Jejich cena je však vysoká, což může pro většinu zákazníků znamenat velký zlom.

Můžete si také přečíst:

 • Nejlepší kontrola plagiátů pro produkci jedinečného obsahu
 • Vysoce doporučované a nejlepší hostingové služby SSD

Takže to, co je nejlepší, pokrývá všechny klíčové faktory a prokazuje užitečný nástroj SEO?

Za tímto účelem doporučujeme jít na SEMrush díky jejich multifunkčním nástrojům. Můžete špehovat pohyby vašich konkurentů, získat dlouhý seznam možných konkurentů, obtížnost klíčových slov & sledování, plánování Displej & Videoreklama a podpora více než 100 míst. Navíc nabízejí konkurenční ceny a 14denní bezplatný zkušební účet.

Toto jsou návrhy. Neváhejte se podělit o to, které z nich je pro vás nejlepší alternativou ahrefů. Velmi si vážíme vaší zpětné vazby.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map