SiteGround vs BlueHost Review 2020: Který z nich je rychlý a spolehlivý webhosting?

0

Jste zvědaví, který z nich vybrat, pokud jde o SiteGround vs BlueHost?


Pokud si jen chcete založit blog, základní plán těchto poskytovatelů je pro vás vhodný, ale záměna je ta, kterou si vybrat. Oba jsou dobře známí, dobře známí a jsou na seznamu doporučení WordPress.org.

Obě společnosti nabízejí škálovatelné možnosti, takže pokud váš blog roste, můžete snadno přejít na vynalézavý plán.

BlueHost je vlastněn společností EIG, která je největší skupinou v oblasti webhostingu, zatímco SiteGround pracuje jako nezávislý hráč a je provozován technologicky důvtipnými kluky.

Oblast specializace:

SiteGround: Jsou známí svou pokročilou infrastrukturou, bezpečnostními iniciativami a interními nástroji jako SuperCacher, rychlostní server NGINX a záložní systém..

Umožní vám vybrat datové centrum po celém světě, servery s izolací účtu a servery SSD.

BlueHost: Je považován za atraktivní řešení pro nové webové stránky.

Společnost má tendenci často nabízet větší slevy.

Rychlé shrnutí

Společnost BlueHost byla založena v roce 2003 a získala ji společnost EIG v roce 2010. Společnost roste tak vytrvale a nyní má více než 2 miliony zákazníků. Jsou také známí svými rychlými službami a slevami, díky kterým je pro nové blogery dobrou volbou.

Společnost SiteGround udělala vstup v roce 2004 a byla známa svou výjimečnou infrastrukturou a péčí o zákazníky. Vyrábějí různé interní nástroje, aby své služby zrychlily a zabezpečily. Nyní společnost nabízí základní hostování na podnikové úrovni a hostovala více než 500 000 domén.

Takže pokud jste zmatení a nevíte, který z nich je nejlepším poskytovatelem hostingu pro váš blog, pak zde odhalíme vnitřní příběh porovnáním hlava-hlava.

SiteGround a BlueHost Review 2020

Technika

Přijetí nejnovější technologie ukazuje, že společnost je více odhodlána sloužit svým zákazníkům s větší spolehlivostí. Vývojový tým SiteGround se vždy snaží nabízet svým zákazníkům něco jedinečného, ​​díky čemuž nabízejí SuperCahcer, vlastní záložní systém, HTTP / 2, proaktivní monitorování, technologii serverů NGNIX a mnoho dalšího.

SiteGround přiděluje zabezpečení prioritám a často zavádí různé opravné záplaty, aby vytvořil pevný firewall. Nepochybně vynaložili plné úsilí na zavedení systému Anti-hack, který vás chrání, ale uživatel musí také přijmout některá opatření ze své strany. Zde si přečtěte, jak zabezpečit blog WordPress.

Na druhou stranu BlueHost není laskavým technologickým hráčem. Mají tendenci se více zaměřovat na marketing, místo toho zlepšují svou infrastrukturu. Doposud nezavedly žádné interní nástroje a mají velmi omezený počet datových center. Zdá se, že se zaměřují na individuální potřeby hostingu a malé podniky.

SiteGround hrdě představuje specifikace svých serverů. Používají procesory Intel Xeon E5-2690 V3. Tyto servery také vyzbrojeny 265 GB RAM a jednotkami SSD pomocí RAID 10. Díky kontejneru Linux jsou servery efektivnější díky vylepšenému čtení & rychlost zápisu a 2krát výkon procesoru. Zatímco BlueHost nezveřejnil specifikace serveru. I když mluvíme, jednoduše odmítli odhalit jakékoli informace o serveru.

Vítěz: SiteGround

Jednotky SSD

Možná jste slyšeli o jednotkách SSD. Na rozdíl od jednotek Spinning jsou SSD rychlejší a efektivnější při provádění operací (čtení a zápis). Proto mnoho společností začalo používat vysokorychlostní výkon pomocí serverů poháněných SSD.

SiteGround je jedním z nejlepších poskytovatelů hostování SSD. Špičkové polovodičové jednotky jim pomáhají poskytovat ohromně rychlé a spolehlivé řešení webhostingu než tradiční webhosting.

Zatímco BlueHost závisí na jejich tradiční infrastruktuře a ukládá data na rotující disky. I přesto, že fungují před SiteGround, ale stále neprováděly takové nezbytné změny.

Vítěz: SiteGround

BlueHost

SiteGround

Uptime

Uptime znamená, že váš web je přístupný přes internet. Představujete si, že hostujete své stránky na serveru jakéhokoli poskytovatele hostingu, který není odhodlán poskytovat maximální dobu bezporuchovosti? Samozřejmě že ne. A prostoje znamenají, že váš web není přístupný online návštěvníkům. To znamená, že doba provozu je mnohem důležitější než rychlost webu a toto by mělo být vaší hlavní prioritou při výběru webhostingu.

Bluehost

BlueHost není špatný, když porovnáme provozuschopnost obou společností, ale jak vidíte pod naší stránkou, která je hostována na serverech Bluehostingu, čelí nedávno výpadku, takže doba provozu za posledních 24 hodin je 99,97%. Prestoje zůstávají téměř 4 minuty, což znamená, že zákazníci nemohou během 4 minut koupit nebo procházet váš web.

Uptimerobot také poskytuje statistiky doby odezvy webu. Níže vidíte, že průměrná doba bezporuchovosti je docela nízká, což je úžasné, ale existuje větší bodec, který ukazuje, že v určitém časovém okamžiku trvá reakce webu 4 až 5 sekund. Výsledky jsou stále přijatelné, protože existuje jen několik případů, kdy web trvá nějakou dobu, než odpoví.

Podrobnosti hlášení o dostupnosti služby BlueHost

SiteGround

Na druhé straně náš testovací web na webu SiteGround nebyl vystaven žádným prostojům. Níže uvedené statistiky ukazují, že to bylo online během posledních 30 dnů a nedochází k jedinému výpadku. V současné době je HostingSprout.com hostován také na serverech SiteGround. A jsme velmi spokojeni, protože jsme v posledních 4 měsících nečelí žádným prostojům, což ukazuje, že jsou velmi konzistentní v kvalitě služeb.

Pokud mluvíme o době odezvy SiteGround v daném období, je to mnohem uspokojivější než Bluehost. Jak můžete vidět, naše testovací stránka stačí na odpověď v průměru 282,09 ms. V grafu jsou také menší hroty ve srovnání s BlueHost a maximální hrot se blíží k téměř 2 sekundám, což je přijatelné. Znamená to, že Siteground nejenže funguje úžasně po dobu provozu, ale také velmi dobře v době odezvy.

statistika uptime webu

Vítěz: SiteGround

BlueHost

SiteGround

Výsledky testu rychlosti

Dalším nejdůležitějším hlediskem při výběru nejlepší hostingové společnosti WordPress je rychlost. Přestože existuje mnoho pluginů a služeb, které jsou užitečné při zvyšování rychlosti webu, jako je například W3 Total Cache a CDN atd. Ale rychlost do značné míry závisí na kvalitě hostitelských serverů. A za tím účelem jsme provedli testy rychlosti, abychom změřili, který z nich je poskytovatelem rychlého hostování.

Přestože oba poskytovatelé hostingu poskytují poměrně vysokou rychlost, ale Siteground získají malou výhodu v rychlosti načítání webu. To je důvod, proč byste měli jít na Siteground, pokud jde o rychlost. Navíc, protože Siteground nabízí několik technologických výhod pro rychlost, jako SSD, SuperCacher, HTTP / 2 a NGINX atd., Tak SiteGround bude pravděpodobně konzistentnější i v rychlosti.

BlueHost

BlueHost Pingdom Speed ​​Test

SiteGround

SiteGround Pingdom Speed ​​Test

Vítěz: SiteGround

LoadImpact Test

Doba načítání je stále důležitější, protože neovlivňuje pouze vaši pozici v žebříčku vyhledávačů, ale také zkušenosti zákazníků. A průzkum byl pořízen Akamai ukazuje, že většina uživatelů chce, aby se web načítal pod 2 sekundy, zatímco 40 procent uživatelů nečeká déle než 3 sekundy. Dále také uvedli, že zákazníci projevují loajalitu k webům, které se rychle načítají. To znamená, že doba načítání je jedním z klíčů k úspěchu.

BlueHost LoadImpact Test

Když posíláme virtuální uživatele na naše testovací stránky hostované společností Bluehost, jsme rádi, že vidíme výsledky. Protože jejich servery postupně fungují lépe, protože na webu je více uživatelů. Trvá to jen čas na začátku a pak je také konzistence a čas zůstává ve většině času pod 1 s.

BH LoadImpact Test

SiteGround LoadImpact Test

A pokud vidíme statistiku SiteGround, neexistuje jediný bod, když jejich server zabere čas jako BlueHost, který trvá 2 sekundy na začátku. Doba načítání SiteGround zůstává pod druhou, i když je na webu více virtuálních uživatelů. Při porovnání statistik zatížení jsou oba velmi blízké. Protože SiteGround poskytuje docela konzistentní zážitek a neexistuje žádný bodec, takže jsou vítězem tohoto kola.

SG Hosting LoadImpact Test

Vítěz: SiteGround

BlueHost

SiteGround

Podpora

V polovině noci se tedy k vaší bráně dostane problém a nemáte tušení, jak ji vyřešit? Nejlepší způsob je kontaktovat vašeho poskytovatele hostingu. Protože lépe zvládnou situaci. Ale co když v té době nejsou k dispozici? Proto je velmi důležité zkontrolovat, zda jsou k dispozici 24/7.

Pokud mluvíme o SiteGround, jsou určitě k dispozici 24/7. Potřebujete pomoc při zahájení živého chatu, telefonního hovoru nebo odeslání letenky. Kdykoli potřebujeme pomoc, kontaktujeme je prostřednictvím živého chatu a během 1 minuty se objeví osoba, která potřebuje pomoc. Personál je dobře informován a reaguje velmi rychle. Navíc jejich chatovací rozhraní vypadá jemně.

Máte také přístup k videonávodům a znalostní databázi, která je plná průvodců a informačních článků. Navíc pro snadnost uživatele kategorizují výukové programy jako WordPress, Joomla, Drupal a Magento atd..

BlueHost je také známý svými službami rychlé podpory a je k dispozici nepřetržitě pro pomoc zákazníkům. Ale když existuje konkurence SiteGround vs BlueHost, pak můžeme nepochybně říci, že SiteGround je rychlejší. Stačí je kontaktovat během chatu, než si zakoupíte hostingový plán, uvidíte hlavní rozdíl.

Když otevřete live chat, BlueHost trvá téměř 6-10 minut, než se spojíte. Toto není dlouhé trvání, ale nižší trvání je dobré, protože nikdo nemá dostatek času na čekání, až osoba na druhém konci dostane čas na pomoc hledači. Můžete také kontaktovat tým zákaznické podpory Bluehost prostřednictvím e-mailu, telefonu a odesláním vstupenky. Kromě toho můžete vyhledávat návody a návody z databáze znalostí.

Přestože oba fungují tak, aby sloužili zákazníkům v jejich maximální míře, ale SiteGround dělal lepší práci než BlueHost.

Vítěz: SiteGround

Porovnání funkcí hostingu SiteGround vs Bluehost

Úložný prostor

Úložný prostor je místo, kde budete ukládat obrázky, obsah webových stránek, audio a videa. Kolik úložiště tedy potřebujete? Záleží na typu webu, který chcete hostit.

Pokud tedy chcete hostit web, na kterém právě publikujete články, nepotřebujete příliš mnoho úložiště, protože 10 GB úložného prostoru postačí roky. Pokud však přidáváte příliš mnoho videí, obrázků a grafických příspěvků, zvažte více místa.

SiteGround je trochu omezený a nabízí 10 GB místa v plánu StartUp. Na druhou stranu s BlueHost se nemusíte starat o úložiště, protože v základním plánu nabízejí 50 GB.

Vítěz: BlueHost

BlueHost

SiteGround

Šířka pásma / počet návštěvníků

To se týká počtu lidí, kteří mohou navštívit váš web za měsíc. Mnoho společností v oboru umožňuje neomezený počet návštěvníků i na základních plánech. Neomezená šířka pásma udržuje váš web naživu, když dojde k neočekávaným nárůstům provozu.

BlueHost poskytuje neměřenou šířku pásma na všech svých plánech, což znamená, že počet návštěvníků není omezen, ale když spotřebujete příliš mnoho zdrojů, pošlou vám e-mail, aby se snížilo využití.

Nikdy se nestřetneme s takovým incidentem, protože nabízí dostatečnou úroveň šířky pásma pro zpracování webových stránek na malé úrovni. Doporučujeme však, když se váš web zvětšuje, pak se pokuste přejít na vyšší plán.

Na druhou stranu SiteGround omezte počet návštěvníků / měsíc. Umožňují 10 000 návštěv / měsíc. Pokud tedy právě chystáte spustit web, mohlo by to stačit.

Vítěz: BlueHost

Ukládání do mezipaměti

Chcete-li blog zrychlit, použijte blogery, které používají pluginy, jako je celková mezipaměť W3. Plugin funguje skvěle a před a po použití je velký rozdíl. Stejně tak některé společnosti nabízejí své vlastní speciální nástroje, díky nimž je služba rychlejší, plynulejší a pohotověji reagující.

 • Možná si budete chtít přečíst pluginy Essential WordPress

Vývojový tým SiteGround odvedl skvělou práci zavedením programu SuperCacher. Jedná se o interní vynález, který může aktivovat různé možnosti vytváření mezipaměti stránek. Nejprve vytvoří mezipaměť statického obsahu. Druhá možnost je velmi účinná, která ukládá do mezipaměti dynamický obsah, například výstupy HTML.

Další možnost se nazývá Memcached, která ukládá do mezipaměti lomy databáze. Společnost také zavádí konkrétní možnost pro cloud a specializované hostingové plány.

V této soutěži SiteGround vs BlueHost konkurenční BlueHost nenabídl žádné ze svých vlastních nástrojů pro zrychlení svých služeb. Přestože SiteGround svým uživatelům programu StartUp nabízí pouze jednu možnost programu SuperCacher, stále stojí za to ji využít.

Vítěz: SiteGround

Výběr datových center

Některé společnosti poskytující webhosting vložily kontrolu do rukou zákazníka a vybraly datové centrum. Tento faktor může hrát roli při zvyšování rychlosti vašeho webu. Pokud vyberete datové centrum v blízkosti cílové skupiny / zákazníků, umožní to rychlé doručení obsahu.

Předpokládejme, že máme provoz v USA, pak by výběr správného datového centra v USA mohl být dobrým rozhodnutím. Tato možnost je obvykle dobrá, pokud spustíte web s elektronickým obchodem, protože na tomto typu webů můžete lépe posoudit své cílové publikum.

SiteGround umožňuje zákazníkům zvolit si datová centra. Nabízejí 5 datových center, která jsou strategicky umístěna tak, aby sloužila zákazníkům ze všech částí světa (USA, Asie a Evropa). Navíc umožňují výběr datového centra, i když kupujete nejzákladnější plán (StartUp).

Zatímco BlueHost svým klientům nepovolil výběr datového centra. Mají pouze jedno datové centrum se sídlem v USA pro zákazníky se sdíleným hostingem, kde společnost hostuje webové stránky svého klienta.

Vítěz: SiteGround

BlueHost

SiteGround

MySQL & Databáze PostgreSQL

Možná jste si vědomi databází. To jsou nejdůležitější při webhostingu, protože bez databáze nemůžete svůj web provozovat. Obecně je databáze vytvořena pro každý web. S nadměrným množstvím databází můžete svou práci zjednodušit a existuje šance, že budete možná potřebovat více na své cestě za blogováním.

Pokud jste nováček, pak se nemusíte zmást, protože hosting nyní nabízí mnohem snadnější přístup a databáze se vytvářejí automaticky. Zaměřujete se pouze na svůj web.

SiteGround nabízí neomezený počet MySQL a PostgreSQL na všech svých plánech a můžete je spravovat přes phpMyAdmin a phpPgAdmin. Zatímco BlueHost podporuje 20 databází bez ohledu na typ.

Vítěz: SiteGround

.soubor htaccess

„.Htaccess“ dává větší kontrolu ve vašich rukou. Pomocí tohoto souboru můžete chránit, povolit a blokovat konkrétní IP adresy. Kromě toho se používá pro vytváření přesměrování a chybových stránek atd. Před vytvořením a úpravou tohoto souboru budete možná potřebovat nějaké technické dovednosti.

Oba poskytovatelé hostingu umožňují uživatelům nahrát soubor .htaccesss na server. Můžete volně vytvářet a upravovat soubor .htaccess.

Vítěz: Tie

Kontrolní panel

Nabídka ovládacího panelu od poskytovatele hostingu je místo, kde můžete spravovat domény, subdomény, FTP účty, zálohy a e-mailové účty atd. Kromě toho také zobrazuje různé statistiky týkající se úložného prostoru, šířky pásma a databází.

SiteGround a BlueHost nabízí cPanel, který je velmi snadno ovladatelný ai když jste nováček, nebude vás to mátnout. SiteGround cPanel je velmi čistý a rozdělen do různých sekcí, jako jsou domény, automatické instalace, databáze a zabezpečení atd..

SiteGround se navíc na cPanelu dostal trochu do hrany přidáním nástrojů WordPress a Joomla, kde můžete spravovat různé aspekty svého webu WordPress a Joomla, jako jsou Automatické aktualizace, aktivace SuperCacheru a sady nástrojů atd. Zde se podívejte na cGanel SiteGround.

Na druhou stranu BlueHost také dělá skvělou práci a přichází s čistým a barevným cPanel. Přidali také nástroje WordPress pro provádění různých operací na jednom místě. Můžete snadno přistupovat k bezpečnostním, databázovým, programovacím a webovým nástrojům. Zde se podívejte na snímek BlueHost níže.

Vítěz: Tie

BlueHost

SiteGround

Instalace aplikace

Jak tedy můžete instalovat webové aplikace, jako je WordPress. Nedávno jsme zakoupili cloudový hostingový účet od poskytovatele hostingu a po zakoupení jsme zjistili, že funguje na příkazových řádcích. Jen pro instalaci WordPress musíme napsat více příkazů. Trvá to hodně času.

Obě společnosti, SiteGround a BlueHost, nabízejí na svém ovládacím panelu (cPanel) instalátor s jedním kliknutím. SiteGround poskytuje instalační program Softaculous, který umožňuje instalaci jedním kliknutím pro více než 400 skriptů, jako jsou WordPress a Joomla atd..

Chcete-li nainstalovat WordPress pomocí instalačního programu s jedním kliknutím, stačí kliknout na ikonu WordPress v cPanelu nebo kliknout na Softaculous a poté vybrat WordPress.

Zatímco BlueHost integruje trh Mojo do svého cPanelu pro instalaci jedním kliknutím. Na ovládacím panelu hostování klikněte na Instalovat jedním klepnutím a uvidíte spoustu skriptů pro automatickou instalaci, jako jsou WordPress, Joomla a další aplikace..

Vítěz: Tie

E-mailové účty

Při vytváření webových stránek je velmi důležité vytvořit e-mailovou adresu s vaší značkou. Pokud je například název vašeho webu bestmotors.com, můžete zadat e-mailovou adresu jako [chráněn e-mailem]

Navíc e-mailová adresa s názvem vašeho webu (obchodní název) namísto @Gmail @ @utlook vytváří pocit důvěry v mysli zákazníka. Takže, to musí mít funkci.

BlueHost nabízí 5 e-mailových účtů a 100 MB úložiště na účet. Zatímco SiteGround umožňuje svým uživatelům vytvářet neomezený počet e-mailových účtů a není zde žádný limit pro ukládání e-mailů.

Oba nabízejí integraci webmailu. Také nabízí protokoly POP a IMAP, které pomáhají uživateli číst e-maily prostřednictvím aplikace, jako je Outlook.

Vítěz: SiteGround

Pojďme se zašifrovat

Při práci online musíte chránit data svých zákazníků. Proto musíte implementovat protokol SSL. Certifikát SSL používá k šifrování dat zákazníka, jako je číslo kreditní karty, telefonní a e-mailová adresa atd. Zpočátku to bylo důležité pro ty, kteří nabízeli proces registrace nebo provozovali webové stránky elektronického obchodu..

Nyní se však stává nezbytnou součástí pro všechny typy webových stránek a Google také poskytuje určitou pozici pro ty weby, které implementují SSL. SSL můžete získat zdarma prostřednictvím CloudFlare konfigurací některých nastavení. Jaké je tedy snadné řešení pro aktivaci SSL?

Některé hostingové společnosti nabízejí pro snadnost svého uživatele SSL zdarma, které lze aktivovat jediným kliknutím. BlueHost i SiteGround nabízejí bezplatnou funkci šifrování SSL na ovládacím panelu, kde stačí kliknout a začít chránit web. Nevyžaduje žádné konfigurace.

Vítěz: Tie

Izolace účtu – vylepšte zabezpečení svého webu a chráňte své zdroje

Tato technologie označuje způsob, jakým je každý účet považován za samostatný účet. Normálně se to stane v případě drahých hostingových služeb, jako jsou VPS a Dedicated atd. Vzhledem ke sdílené službě existují šance, že pokud bude účet zranitelný, může to ovlivnit ostatní. Ale SiteGround vytvořil izolované prostředí pomocí BaseOS. Pokud se účet nějak stane zranitelným, vetřelec nemůže získat přístup k jinému účtu.

Kromě toho, stejně jako Google, také vyvíjejí mechanismus kontroly hacknutí a upozornění, protože když Google uvidí web se zranitelností, jednoduše to řekne všem tím, že označí, které způsobují snížení provozu.

Společnost SiteGround také nedávno představila program Hackalert, který denně prohledává váš web a pošle vám e-mail o bezpečnostních problémech. Oni také vyvinou 1H Hawk systém bojovat proti útoku brutální síly. Poskytují plnou podporu v případě, že máte potíže. Všechna tato opatření ukazují, že společnost bere zabezpečení jako svou prioritu.

Pokud hovoříme o Bluehostu, nepřijímají taková opatření a nezavedli jediný interní nástroj na ochranu svých serverů. Ano, nabízejí ochranu brány firewall a filtry spamu v boji proti hackerům. Stále však propagují prémiový nástroj jako SiteLock pro zabezpečení webu, který stojí 95 USD / rok.

Vítěz: SiteGround

BlueHost

SiteGround

Záloha

Práce online bez nutnosti zálohování je velmi riskantní. Protože někdy je obnovení zálohy jediným způsobem, jak vše napravit. Mnoho hostingových společností nabízí bezplatnou denní, týdenní nebo měsíční zálohu.

Když vytvoříte zálohu a v určitém okamžiku je váš web zmaten malwarem a škodlivými kódy, můžete snadno obnovit zálohu a odstranit tak potíže..

SiteGround vytvořil 1 kopii bezplatné denní zálohy, ale pokud ji chcete obnovit, musíte zaplatit 39,95 $. Není to tedy opravdu bezplatná služba.

Na druhou stranu, s BlueHost, můžete vytvořit zdarma denní, týdenní a měsíční zálohu pro zabezpečení vašeho webu. Obnovení záloh je navíc zcela zdarma.

Vítěz: BlueHost

FTP účty

Nabízí vaše hostingová společnost FTP účty? SiteGround i Bluehost nabízejí neomezené FTP účty. Účet FTP se používá k přenosu větších nebo menších souborů mezi počítačem a servery. Můžete tedy použít FTP (protokol pro přenos souborů) k přenosu souborů, jako je zálohování, do počítače a pak je kdykoli znovu nahrát.

Může vám také pomoci při ručním přenosu stránek, jako je stažení obsahu webu do počítače a jejich nahrání na druhý server. To je dobrá volba.

Vítěz: Tie

Parkované domény

Parkovaná doména označuje způsob, jakým nasměrujete název domény na existující doménu. Například, vaše primární doména je mydomain.com a poté zaparkujete mydomains.com v primární doméně. Nyní, pokud návštěvníci navštíví stránku mydomains.com, budou automaticky přesměrováni do vaší primární domény a zobrazit obsah.

Možnost parkování domén je velmi nezbytná, pokud jste si mysleli, že lidé mohou nesprávně označovat vaše primární (skutečné) doménové jméno nebo mohou nesprávně napsat příponu domény. Je to také dobrá funkce pro vás, když někdo chce ukrást provoz na vašem webu pomocí podobné domény.

V základním plánu BlueHost můžete parkovat pouze 5 domén. SiteGround ale dává svým uživatelům volnou ruku tím, že umožňuje neomezený počet parkovaných domén i na základním plánu (StartUp).

Vítěz: SiteGround

Subdomény

Pomocí subdomény můžete vytvořit zcela nový web. Subdoména však obsahuje název hlavní domény. Pokud je například hlavní doména hostingsprout.com, můžete vytvořit subdoménu, například blog.hostingsprout.com..

Subdomény jsou užitečné, pokud chcete vytvořit novou doménu bez zakoupení nové domény a hostovacího účtu. Je také dobré, pokud chcete oddělit určitou část webu. Subdomény můžete snadno vytvořit v sekci cPanel v části domény.

S BlueHost můžete vytvořit až 25 subdomén, zatímco SiteGround umožňuje neomezené subdomény. 25 je hezká částka, ale má neomezené cítění skvěle.

Vítěz: SiteGround

CloudFlare CDN

CDN je síť datových center, která jsou umístěna po celém světě. Tato služba může zkrátit dobu načítání stránek uložením obsahu webu do mezipaměti a distribuovat jej mezi různá datová centra. Když návštěvník otevře váš web, doručí jeho obsah z nejbližšího centra, a tak váš web rychle načte.

CloudFlare navíc zvyšuje bezpečnost webu filtrováním škodlivého provozu. Chrání také váš web před útoky DDoS. SiteGround nabízí bezplatný účet CDN s hostingovým účtem, který lze integrovat do vašeho webu.

BlueHost také nabízí možnost CloudFlare na ovládacím panelu a pomocí několika kliknutí můžete tuto skvělou službu aktivovat. Návštěva CloudFlare pokud se chcete dozvědět více.

Vítěz: Tie

BlueHost

SiteGround

Přenos webu

Pokud nejste spokojeni se svým stávajícím poskytovatelem hostingu a chcete přenést své stránky, pak je tato funkce pro vás velmi užitečná. V této nové hostitelské společnosti (kam chcete migrovat) zvládněte všechny záležitosti a přesuňte obsah svých stránek z existujícího poskytovatele hostingu na nového..

SiteGround nabízí bezplatný přenos stránek. Stačí jim poskytnout nějaký přístup, například přihlašovací údaje předchozí hostitelské společnosti, a nechat jim všechny záležitosti. Navíc při přenosu vašich stránek nedochází k prostojům.

Budete ale překvapeni, když BlueHost vyúčtuje za migraci 149.99 $. Převod webu není příliš složitý proces, který BlueHost účtuje tak vysokou cenu. Takže SiteGround zde dělá skvělou práci pro své uživatele.

Vítěz: SiteGround

Vývoj jazyků

To nemusí být pro všechny užitečné, protože podpora různých vývojových jazyků je pro programátory důležitým faktorem při výběru webhostingové společnosti.

SiteGround a BlueHost podporují Perl a Python ve všech svých plánech. Ale zde si všimněte, že SiteGround nezahrnuje „Ruby on Rails“ do svých sdílených hostingových plánů, zatímco BlueHost podporuje Ruby.

Vítěz: BlueHost

Představení

Staging je velmi důležitý rys, ale bohužel BlueHost nezahrnul takovou pěknou funkci do žádného ze svých plánů. Pomocí této možnosti můžete vytvořit kopii svého původního webu. Nyní můžete vyzkoušet své nové kódy a plugin na klonovaném webu místo přímého testování na původním webu. Protože testování nových pluginů a kódů přímo na živém webu je riskantní a může ohrozit vaši bezpečnost, rozvržení webu a obsah.

Tento typ možnosti je velmi vhodný pro vývojáře a pro ty, kteří na svých stránkách často provádějí změny. Po provedení změn, když jste si jisti, že je vše v pořádku, je zapotřebí jen několik kliknutí, aby se aktivovalo. Vytvoří také kopii před změnami, což je užitečné v případě, že chcete přejít na předchozí verzi.

SiteGround nenabízí funkci stagingu ve svém základním plánu, proto je nutné přihlásit se k odběru jejich plánu GoGeek. Takže, pokud se chystáte hostit webové stránky na malé úrovni, pak je dobré jít. Ale pokud se chystáte spustit web pro vývojové účely, pak mít tuto funkci je velmi užitečné.

Protože Bluehost nezahrnul inscenaci do žádného ze svých plánů, zatímco Siteground to nabízí ve vyšším plánu, ale přesto, protože nabízejí, je SiteGround vítězem tohoto kola.

Vítěz: SiteGround

Tvůrce stránek

Máte na mysli design webových stránek, který chcete vytvořit sami. Nebojte se, pokud neznáte kódování, protože tvůrce drag and drop vám usnadňuje, kde musíte jen vybrat položku a umístit ji tam, kam ji chcete umístit..

Oba poskytovatelé hostingu zahrnují do svých plánů zdarma webovou stránku Weebly, což je pro zábavu dost. Protože bezplatný tvůrce stránek má některá omezení, jako je omezený počet stránek, reklamy a omezená funkčnost atd. To může být dobré pro zábavu nebo pro weby s omezeným počtem stránek..

Vítěz: Tie

Záruka vrácení peněz

Co když nejste spokojeni s kvalitou služeb vašeho poskytovatele hostingu? Jednoduše získejte zpět své peníze, pokud jste nedostali za které platíte. Obě společnosti nabízejí vrácení bez dotazu v popsané lhůtě.

SiteGround a BlueHost nabízejí 30 dní na záruku vrácení peněz. Pokud tedy nesplnili vaše očekávání, neváhejte a požádejte o vrácení peněz do 30 dnů. Nezapomeňte, že pokud si doménu zakoupíte společně s hostingovým účtem, vrátí vám pouze peníze za nákup hostujícího účtu. Název domény zůstává ve vašem vlastnictví.

Vítěz: Tie

BlueHost

SiteGround

Porovnání cen BlueHost vs SiteGround

V této éře konkurence je pro společnost velmi obtížné účtovat vysoké poplatky, aniž by poskytovala peněžní hodnotu. BlueHost i SiteGround nabízejí konkurenceschopné ceny.

Doménové jméno zdarma

Bezplatná doména pro první rok může ušetřit některé z vašich prostředků. Ale hned v příštím roce musíte zaplatit cenu, pokud si chcete zachovat doménové jméno.

BlueHost nabízí bezplatné doménové jméno pro první rok, kdy od nich zakoupíte hostingový účet. A po prvním roce budete muset za obnovu zaplatit 15,99 $. Není to moc, protože většina společností po obnovení domény požaduje téměř 16 dolarů.

SiteGround nenabízí bezplatné doménové jméno. Nabízejí doménové jméno za pouhých 14,95 $ a v příštím roce musíte zaplatit stejnou částku za obnovení. Díky programu SiteGround tedy můžete při každé obnově ušetřit téměř dolar. Nezapomeňte však zaplatit na začátku 14,95 $, kde BlueHost nic neúčtuje.

Vítěz: BlueHost

Pokud se vám nelíbí ceny domén SiteGround a BlueHost, měli byste navštívit seznam nejlepších registrátorů domén.

Hostingové ceny Bluehost a SiteGround

Obě společnosti nabízejí 3, 3 hostingové plány. V základním plánu BlueHost můžete hostovat 1 doménu, zatímco počet návštěvníků není nijak omezen. BlueHost praktikující stejnou strategii jako většina společností v hostitelském průmyslu, tj. Delší doba trvání předplatného, ​​tím nižší náklady.

Takže s BlueHostem můžete získat základní plán za 3,95 $ / měsíc. pouze pokud jste si předplatili jejich služby po dobu nejméně 3 let. To je veselé, protože když uplyne doba vrácení peněz, pak jste s nimi přilepili. A na krátkou dobu, jako je 1 rok, bude hostingový plán nákladný.

Bluehost cenová tabulka

Na druhou stranu, SiteGround nepraktikuje takový druh taktiky. Nabízejí svůj základní plán (StartUp) v $ 3,95 / mo. i když jste se předplatili na jeden rok. To je dobré a nikdy se s nimi nebudete držet déle. To znamená, že jsou levnější než Bluehost.

Na rozdíl od BlueHost Siteground nabízí neomezený počet e-mailových účtů, subdomén a parkovaných domén.

SiteGround plánuje náklady

Vítěz: SiteGround

BlueHost

SiteGround

Závěr

Z výše uvedeného srovnání SiteGround vs BlueHost je zřejmé, že SiteGround je vítězem. Málo věcí, které mohou zákazníkům bránit v výběru SiteGround, je úložný prostor a počet návštěv / měsíc. Opravdu to však není problém pro webové stránky založené na obsahu.

Pro nový web je jejich StartUp velmi vhodný. Máme další blog založený na obsahu po dobu delší než 3 roky, stále spotřebovává ne více než 800 MB. Šířka pásma je také dostatečná pro nově vytvořené webové stránky.

Kromě toho jsou úžasné, jako je 99,99% dostupnost, rychlá podpora zákazníků, nízká doba načítání atd. Navíc mnoho dalších uživatelů ukazuje pozitivní reakci na BBB.

SiteGround je naše hlavní doporučení

Proč doporučujeme SiteGround over BlueHost?

 • Úžasné podpůrné služby, spolehlivé uptime a doba načítání
 • SiteGround vyvíjí mnoho iniciativ, aby zrychlil své služby, jako jsou SSD, NGINX, HTTP / 2 a interní plugin pro mezipaměť.
 • Poskytněte izolaci účtu a zabezpečení na vysoké úrovni proti hackerům a zranitelnostem.
 • Poskytují špičkovou technologii v oboru, jako je metoda Linux Container, servery s 256 GB RAM, Intel Xeon E5-2690v3 atd..
 • Vyvíjejí také vlastní rychlý systém zálohování a interní proaktivní monitorování serveru.

SiteGround

BlueHost není špatná volba, ale SiteGround je v budoucnu vhodnější volbou, pokud se vaše požadavky na stránky zvýší, pak se můžete snadno přejít na vyšší plán a užít si jejich nepřetržitých služeb.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map