SiteGround Review 2020: Je to opravdu nejlepší hostitel WordPress?

0

SiteGround je jednou z nejlepších webhostingových služeb pro rok 2020, která byla zahájena již v roce 2004. Navzdory intenzivní konkurenci si udělali dobré jméno. Téměř všichni, využívající služby SiteGround Hosting, ať už se odborníci nebo začátečník jeví jako velmi zběsilí. Tento kontrola webu vám poskytne informace o funkcích, které nabízejí, plány a vše, co potřebujete vědět před nákupem.


Jsou na špičce při poskytování podpory, dostupnosti, rychlosti atd. A mají vynikající pověst v odvětví webhostingu. Rovněž mají servery v mnoha geografických oblastech pro pohodlí a snadný přístup k zákazníkům.

Se spoustou zkušeností v oboru (více než deset let) nabízí SiteGround různé produkty, jako je sdílený, cloudový, vyhrazený, VPS a WordPress hosting..

Poskytují jednotky SSD na všech svých plánech, aby byly služby rychlejší.

Technologie postupuje, že společnost má;

 • Jednotky SSD pro hostující servery
 • SuperCacher
 • Webový server NGINX tech
 • Protokol HTTP / 2
 • Linuxové kontejnery

Proč doporučuji SiteGround?

Protože druh služeb, které poskytují ve srovnání s cenou, je pozoruhodný; zejména uptime a podpůrné služby. Protože je WordPress nejpoužívanější platformou, SiteGround nabízí některé jedinečné funkce související s WordPress, které se ukázaly jako velmi užitečné. Níže je uvedeno mnoho dalších důvodů. Pojďme se tedy na prohlídku

Tento přehled stránek vám poskytne úplný přehled o službách společnosti. Po přečtení se budete moci rozhodnout, že je to pro vás dobré nebo ne?

2020 SiteGround Review – Pojďme porovnat funkce, plány a ceny

Podívejme se nejprve na některé základní funkce a výhody této nejlepší hostingové služby.

Uptime

Uptime je pro váš web velmi důležitý, protože uptime je doba, po kterou je váš web funkční, nebo můžeme říci přístupný návštěvníkům.

Uptime vašeho webu přímo ovlivňuje návštěvníky, jako je-li návštěvník, většinu času našel váš web dole (nepřístupný), pak nakonec v určitém okamžiku on / ona opustí web nikdy se vrátit.

Musíte tedy hostovat vaše webové stránky na hostingu, který poskytuje vynikající provozuschopnost serveru.

Linux Container Technology používá společnost, která je známá jako efektivní z hlediska zdrojů. Monitorují servery častěji než obecné monitorování, aby zjistili problémy dříve, než se tyto převedou na závažné problémy.

Navíc dalším technologickým pokrokem společnosti je technika izolace účtu. w \ S tím, pokud hosting účet ovlivnil a dolů kvůli nějakému problému, jako je nárůst provozu jejich technika izolace účtu nedovolí ovlivnit druhý účet.

uptime-2

Doba upgradu, kterou nabízí SiteGround, je 99,99%. Podle našich zkušeností je doba provozu v průběhu jednoho měsíce 99,99%. Nejméně času, který zažíváme, je 99,97%, což jasně ukazuje, že váš web nikdy nezklamou. 100% provozuschopnost je také možná, pokud používáte dedikovaný hosting, ale je to velmi drahé.

Mnoho dalších společností tvrdí, že 99,99% dostupnosti je důležité, ale jde o to, dodali to? Ano, některé společnosti to doručují, ale jejich hostingové plány jsou drahé, zatímco některé společnosti se zaměřují pouze na nárokování, nikoli na doručování.

Náš závěr je tedy takový, že SiteGround nabízí dobrý a konkurenceschopný provozuschopnost ve srovnání s mnoha jinými společnostmi. Palec nahoru! Za dobu, po kterou dodávají svým klientům.

Podpěra, podpora

support-copy

Nejprve se podívejme na toto video,

Co když se stalo něco špatného a vy nevíte, co dělat? K vyřešení problému potřebujete podpůrné služby. Ale co když tým podpory neodpovídá na vás správně nebo přímo. To vytvoří příšernější situaci; ztratíte také návštěvníky a příjmy. Takže v případě SiteGround se nemusíte starat o podporu.

Jejich tým podpory je velmi aktivní a vždy k dispozici, aby vám pomohl. Jejich podpůrný tým je velmi informativní, vyškolený a pohotový, aby co nejrychleji vyřešil vaše problémy a co nejrychleji vedl zákazníky. Kromě toho udržují profily svého týmu na webu a vytvářejí důvěryhodné prostředí.

Existují tři způsoby, jak je kontaktovat 24/7 prostřednictvím vstupenek, live chatu a telefonu. Mám s nimi dobré zkušenosti a ráda bych rozdala 9 po 10. Takže, pokud jde o podporu, nemusíte si dělat starosti a kupovat SG hosting bez pochyb.

Rychlost

Rychlost načítání vašeho webu je dalším důležitým a velmi kritickým faktorem, protože Google již uvedl, že jej považuje za signál pořadí. Znamená to, že váš web by měl být načten během několika sekund, například maximálně 2 ~ 3 sec. Bez ohledu na to, jaký hostingový plán používáte, SiteGround dodá vynikající a neúprosně rychlou rychlost serveru.

Mám dobré zkušenosti a zjistil jsem, že jsou spokojeni ohledně rychlosti. Na internetu je k dispozici řada bezplatných nástrojů pro testování rychlosti pro kontrolu rychlosti webu, jako je GTMetrix a Pingdom. Vysokou rychlost jsem zažil nejen jednou, ale častěji ji kontrolujeme a zjistil jsem, že jsou v rychlosti konzistentní.

Otázkou tedy je, co dělají pro nejvyšší rychlost, kterou ostatní nejsou? Nejprve používají disky SSD i na sdíleném hostování, aby operace byla provedena rychleji ve srovnání s tradičními disky.

speed-copy

Kromě toho používají technologii SuperCacher, která je k dispozici se všemi plány kromě

StartUp. Technologie SuperCacher sestává ze tří vrstev; první vrstva zkopíruje statický obsah, jako jsou obrázky, skripty atd., a vloží je do paměti RAM, takže příště se tento obsah načte z paměti RAM, což je velmi rychlé ve srovnání s načtením ze serverových pevných disků.

Druhá vrstva ukládá do mezipaměti dotazy z databáze a ukládá je do paměti RAM. Výsledkem je, že pokud je znovu vyžadován stejný dotaz, výsledky se okamžitě zobrazí. Poslední je dynamická vrstva, která ukládá do mezipaměti celé stránky vašeho webu, což dramaticky zkrátí dobu načítání obsahu.

Další technologie, které nabízejí, jsou CloudFlare CDN v rámci cPanelu, který se používá k ukládání obsahu vašich stránek do mezipaměti v různých datových centrech nad geografickými hranicemi. Když návštěvník přistoupí na váš web, načte uživateli obsah z nejbližšího datového centra.

CloudFlare je nejlepší bezplatná služba, pokud jde o optimalizaci webu pro neuvěřitelnou rychlost. Pokud je vaším primárním zájmem rychlost webu nebo nízká rychlost u jiných hostingových společností, měli byste to určitě zkusit.

Zálohování zdarma

Považujete zálohy webových stránek za důležitý faktor? Co uděláte, pokud bude váš web napaden nebo ohrožen? K uložení obsahu musíte mít záložní službu.

Existují různí vývojáři a programátoři, kteří vytvářejí témata a doplňky, které vám pomohou dosáhnout požadovaných funkcí na vašem webu. Ale někdy může plugin nebo téma zničit váš web a učinit ho úplně nepřístupným.

K překonání této situace bude mít záloha záchranáře. Za prémiovou službu zálohování musí bloggerové / webmasteři utratit 5 ~ 30 dolarů měsíčně. Ale SiteGround, na rozdíl od mnoha jiných hostitelů, nabízí bezplatné denní zálohování všech plánů.

Takže v případě vážného problému můžete rychle obnovit celý web. Vytvořili jednu kopii vašich dat na StartUp, ale na všech ostatních vyšších plánech vytvořili 30 kopií. To znamená, že se už nemusíte starat o ztrátu dat.

Spravovaný hosting WordPress

Další velmi atraktivní nabídka, která může přilákat zákazníky k Managed WP Hosting společnosti SiteGround. Zde si všimněte, že to nenabízí několik dalších hostingových společností a obvykle to stojí více než tradiční hosting.

Co tedy znamená Managed WordPress Hosting?

Pro nováčky bude nějakou dobu trvat, než se dozvíme, jak správně zabezpečit web wordpress? Jak provádět aktualizace a denní zálohy? Jak udržet rychlost?

Řešením je Managed WordPress Hosting. V tomto ohledu společnost spravuje všechny tyto aspekty, jako je zabezpečení, rychlost, zálohy atd. Nyní se nemusíte starat o nic jiného, ​​než se soustředit na svůj obsah, protože všechny ostatní věci se stanou bolestí hlavy společnosti.

Bezpečnostní

Musíte zabezpečit svůj web, protože nyní je hlavním problémem zabezpečení dne. Hackeři vždy hledají bezpečnostní díry a každý rok tisíce webových stránek hacknutých hackery pouze proto, že lidé nevěnují velkou pozornost bezpečnosti webu. Můžete vidět video, jak SiteGround zajišťuje vaše webové stránky a blogy. Prosím, podívej se;

Z bezpečnostních důvodů společnost provádí denní zálohy, sleduje identifikace bezpečnostních děr, aktualizací, nabízí pluginy atd. Účty jsou izolovány i na sdíleném hostingu, to znamená, že pokud je hostingový účet napaden nebo zranitelný z nějakého důvodu, jiné účty to nebude ovlivněno.

Každý rok přidávají do brány firewall mnoho pravidel pro ochranu WordPressu a dalších platforem. Tým zabezpečení společnosti čas od času vydává mnoho bezpečnostních záplat, aby zajistil řádné zabezpečení.

Kromě toho jejich systém prevence spamu filtruje všechny příchozí a odchozí e-maily, protože je velmi snadné šířit zranitelnost e-mailem. Na konci, pokud nějaká zranitelnost ovlivní váš hostingový účet po podvádění všech bezpečnostních vrstev (což je téměř nemožné), pak vám společnost poskytne bezplatnou službu denních záloh na všechny plány; v takovém případě můžete snadno obnovit během několika kliknutí.

cPanel 

SiteGround vytvořil svůj vlastní panel pro správu webhostingového účtu, věřte tomu nebo ne, jejich vlastní panel se snadno používá stejně jako cPanel. Brzy se v budoucnu pokazí cPanel.

CPanel nabízený společností je velmi jednoduchý na správu hosting účtu. Jaká je tedy role cPanelu? Pomocí cPanel můžete spravovat e-maily, domény, subdomény, správce souborů, různé statistiky, účty FTP, databáze záloh a mnoho dalšího. Přispěli k přátelštějšímu panelu pro snadné porozumění.

Dále si můžete přizpůsobit cPanel. Společnost je partnerem nástrojů třetích stran, jako jsou Softaculous, SpamExperts atd., Které zvyšují spokojenost zákazníka. Společnost vyvinula některé své vlastní jedinečné nástroje, jako jsou Automatické aktualizace, SuperCacher atd., Aby byly služby spolehlivější. Web můžete také převést z jiného hostingu na server SiteGround bez nákladů.

Žádné skryté poplatky

Nyní v této části přezkumu SiteGround budu hovořit o tom, zda účtují jakýkoli skrytý poplatek?

Jsou velmi transparentní a velmi jasně ukazují všechny podrobnosti o svých plánech. Když kliknete na srovnávací seznam nebo podrobnosti plánu, zobrazí se srovnávací seznam všech plánů, kde jsou všechny poplatky a procenta jasně uvedeny. Tyto informace můžete získat pouhým přesunutím myši na libovolný obsah v seznamu.

Také zobrazují v sekci podpory priority, které vám byly přiděleny podle zvoleného plánu. Na svých webových stránkách také zobrazují provozuschopnost svých služeb během celého měsíce a roku. Při nákupu si tedy neváhejte a před výběrem plánu si přečtěte informace.

Omezení používání SiteGround

Sdílel jsem tedy všechny funkce, které poskytují, ale počkejte, až se objeví nějaké nevýhody, pojďme mluvit.

Omezené návštěvníky

Na rozdíl od jiných hostingových společností jsou plány SiteGround (Shared and WP Managed) omezeny na určitý počet návštěvníků měsíčně. Počet návštěvníků se v jednotlivých plánech liší.

Základním plánem je plán StartUp, který umožňuje 10 000 návštěvníků měsíčně. Toto je malé množství návštěvníků, ale tento počet návštěv je vhodný pro velmi nový blog a malé webové stránky.

Pokud se chystáte založit nový blog, bude to skvělá volba začít s SG. Takže při nákupu plánu si jej vyberte rozumně podle svých požadavků, nechodte pro větší plány.

Můžete si koupit plán „StartUp“ za pouhých 3,95 $ za měsíc, protože 60% sleva pomocí našeho exkluzivního odkazu, zatímco tento plán obvykle stojí 9,95 $.

Nákladné

SiteGround je o něco dražší, když jej porovnáme na základě úložiště, hostovaných webů a povolených návštěvníků měsíčně. Mnoho dalších hostingových společností nabízí na svých základních plánech více úložného prostoru, například 50 GB nebo 100 GB, ale server SiteGround nabídl pouze 10 GB.

Kromě toho některé společnosti dostávají neomezenou šířku pásma za poměrně nízké ceny. Pokud ve vašem případě opravdu záleží na tvorbě cen, pak existuje mnoho dalších hostingových společností, jako je InMotion (náš doporučený hosting WordPress) jinak SiteGround je solidní volbou.

Je tedy zřejmé, že ceny jsou trochu vysoké, ale jsou velmi efektivní při zajišťování rychlosti, dostupnosti, zabezpečení a podpory, což je činí nákladnými.

Omezené úložiště

Pokud bychom porovnali úložný prostor s ostatními hostitelskými společnostmi, je to o něco nižší. Úložiště však nemusí být problémem v případě popisného typu blogu / webové stránky.

Deskriptivní povahou máme na mysli, že pokud váš blog vychází hlavně z textového obsahu, pak prostor, který společnost nabízí v „plánu spuštění“, je dost.

Může to však být problém, pokud jej použijete k nahrávání softwaru a podobného obsahu náročnějšího na místo. Takže pokud jste nováček, pak plán StartUp je vhodný pro téměř všechny typy webových stránek a když váš provoz roste, pak přejděte na vyšší plán.

Přehled hostingových plánů SiteGround

Pojďme mluvit o SG hostingových plánech. V současné době SiteGround nabízí tři plány StartUp, GrowBig a GoGeek v kategorii sdílených a wordpress hostingů.

Budu tedy sdílet pouze podrobné informace o těchto plánech (sdílený hosting). Sdílené balíčky a balíčky WP Hosting jsou vhodné pro všechny hlavní CMS, jako jsou WordPress, Joomla, Drupal atd., A také pro průměrné stránky provozu. Pokud váš web zaznamenává velký provoz, bude pro vás VPS nebo dedikovaný server vhodný.

StartUp

Jedná se o velmi základní plán, který je v současné době k dispozici za $ 3,95 / mo díky 60% omezené časové slevě. Tento plán je vhodný pro blog o průměrné velikosti nebo obchodní web, protože tento plán umožňuje pouze 10 000 návštěv měsíčně.

sdílený plán spuštění webu

Při nákupu tohoto plánu mějte na paměti, že na něm můžete umístit pouze jeden web. Základní vlastnosti jsou:

 • Servery povoleny HTTP / 2
 • Neomezené e-maily & DB
 • Technická podpora 24/7
 • 10 GB SSD úložiště
 • 10 000 návštěvníků měsíčně
 • Zdarma Pojďme šifrovat SSL
 • Zdarma denní zálohování
 • Nastavení zdarma & Převod
 • Webový tvůrce zdarma
 • cPanel & SSH přístup
 • Zdarma CloudFlare CDN
 • Neomezený My SQL DB
 • 30denní záruka vrácení peněz

GrowBig

Jak váš blog nebo web roste, můžete přejít na vyšší, jako je balíček GrowBig. Tento plán umožňuje hostit více webových stránek. Tento plán je vhodný také, pokud máte více webových stránek s průměrným provozem a zahrnuje tříúrovňovou technologii SuperCacher.

Hostingový balíček GoBig Siteground

Plán umožňuje 25 000 návštěv měsíčně. Pravidelně je tento plán k dispozici za 14,95 $, ale nyní díky 45% slevě ho můžete chytit za pouhých 7,95 $. Tento plán zahrnuje všechny základní funkce včetně prémiových:

 • Technická podpora na základě priority
 • Exkluzivní technologie SuperCasher
 • 20 GB úložiště dat
 • Dobré pro 25k měsíčně návštěvníky
 • Můžete hostovat více webových stránek
 • Technická podpora Premium 24/7
 • Zářivě rychlá rychlost serveru
 • Neomezená databáze MySQL
 • Zdarma migrace webových stránek
 • Jeden rok zdarma Wildcard SSL
 • Zdarma instalátory aplikací
 • Denní zálohy
 • 30 Záložních kopií

GoGeek

Pokud máte peníze a hledáte vysoce výkonný hosting, zvolte „GoGeek“. Tento plán je určen pro webové stránky se silným provozem, protože to umožňuje 100 000 návštěv měsíčně.

Tento plán také přichází s technologií SuperCacher ve třech vrstvách. Podle společnosti existuje na každém serveru jen málo uživatelů, kteří sdílejí zdroje.

Obvykle tento plán stojí 29,95 $, ale nyní je k dispozici s 60% slevou, takže částka se stává 11,95 $. Proto neztrácejte pouhým kliknutím na odkaz a uchopte jej dříve, než bude příliš pozdě.

Hostingový balíček GoGeek Siteground

Tento plán zahrnuje základní a prémiové funkce, jako například:

 • Můžete hostit neomezené množství webových stránek
 • Volný soulad s PCU
 • Ohromující možnost pro WordPress a Joomla
 • Neměřený provoz a databáze
 • cPanel a SSH
 • E-mailové účty zdarma
 • 24/7 Prioritní technická podpora
 • SuperCacher pro vyšší rychlost
 • 1 rok zdarma WildCard SSL
 • 30 Záložních kopií
 • 1-Click Git Repo Creation
 • Webový tvůrce zdarma
 • 30 GB SSD webový prostor
 • Zdarma denní zálohovací systém
 • Možnost vrácení peněz za 30 dní

Podivínské pracovní nástroje pro Joomla a WordPress, které vám umožní testovat změny před prezentací materiálu online.

Bezplatná shoda s PCI: Tento certifikát zajišťuje bezpečnostní standardy, které jsou nezbytné v případě, že váš web přijímá kreditní karty, a pomáhá udržovat bezpečné prostředí.

Závěr

Pokud hledáte webhosting s vysokou rychlostí, provozuschopností a rychlou podporou, pak bezpochyby zakupte SiteGround. Nezapomeňte, že hosting balíčků ceny a omezení.

Kromě cen a omezení nabízejí spoustu funkcí zdarma. Pokud máte web s masivním provozem, pak je nejlepší SiteGround.

Podle našeho pohledu jsou ceny vhodné, protože tolik dodávají. Takže pokud na ceně nezáleží, pak jděte na SiteGround.

Kromě toho v současné době nabízejí 60% slevu na plán spuštění, takže ceny jsou téměř stejné jako u jiných nízkonákladových plánů hostingové společnosti, stačí kliknout na odkaz níže a získat obrovskou slevu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map