Nejlepší GoDaddy Alternativy 2020: [# 1 je neuvěřitelný + 47% sleva]

0

Pokud hledáte nejlepší alternativy GoDaddy, znamená to, že nejste spokojeni se službami společnosti. A jak může být někdo spokojen? Protože nejsou konzistentní ve svých službách.


Zákazníci si často stěžují na svou zákaznickou podporu, dostupnost a rychlost. GoDaddy je velmi velká organizace, která má téměř 4000 zaměstnanců a nabízí širokou škálu produktů.

Kromě toho společnost doposud zaregistrovala značné množství domén (77 milionů), což z ní činí největšího registrátora doménových jmen na světě. Není to však způsob podnikání.

Proč GoDaddy Alternativy?

BBB znamená "Better Business Bureau", místo, kde můžete nahlásit stížnosti na společnosti. Navíc vysoké hodnocení v BBB ukazuje, že společnost profesionálně jedná se svými zákazníky a zákazníci jsou spokojeni se službami společnosti. V BBB je však hlášeno téměř 981 stížností, které ukazují, že se GoDaddy nezaměřuje na spokojenost zákazníků.

Dalším důvodem je to, že společnost nerespektuje etické hodnoty a používá sexuální reklamy, což je pro propagaci služeb opravdu irelevantní. Nechápu, proč používají sexuální typy reklam? No tak, je to společnost zabývající se registrací hostingu a domén. Začátkem roku 2011 navíc generální ředitel Bob Parsons v Zimbabwe zabil divokého slona, ​​což také ukazuje, že společnost se nestará o etické praktiky.

Dalším velmi velkým důvodem k rozloučení s Godaddym je SOPA účet. Návrh zákona, který je proti internetové svobodě a téměř všechny společnosti proti tomu, ale GoDaddy to zpočátku podporoval. Když tuny zákazníků opustily služby společnosti, obrátila se společnost proti SOPA jen kvůli jejímu podnikání. Jde ale o to, že GoDaddymu nemůžeme věřit. Jaký je stejný druh účtenky příště? Bude GoDaddy znovu podporovat?

Nebyl příliš starý, když podnikové služby kompromitovaly spolu s jeho hostingem, e-mailové a doménové služby klesly. Většina serverů byla většinou mimo provoz, špatné podpůrné služby se staly jejich tradicí a nezaměřovaly se na kvalitu.

Navíc vytvořili vlastní ovládací panel pro správu webu. Ano, není to velký důvod k nalezení hostitele podobného GoDaddy, pokud nezjistíme, že vlastní panel GoDaddy přizpůsobený na míru je opravdu složitý a chaotický.

Snaží se zlepšovat lépe, ale nyní existuje mnoho dalších poskytovatelů hostingu a doménových společností, které jsou spolehlivější a důvěryhodnější. Zde probereme některé z nejlepších kvalitních alternativ k Godaddy.

Nejlepší alternativy do roku 2020 pro spolehlivý webhosting a nákup domén

1. InMotion Hosting – 56% sleva + spolehlivý hosting než GoDaddy

InMotion GoDaddy Alternative

Zde je InMotion s přizpůsobeným a uživatelsky přívětivým panelem sloužícím zákazníkům poskytováním individuálních plánů hostování na podnikové úrovni. Společnost nabízející Max Speed ​​Zones, aby jejich služby byly rychlejší než ostatní. Nejen to, snadná integrace aplikací google, instalátor 1 kliknutí pro více než 310 aplikací, prvotřídní zabezpečení, spamový řadič, různé jazyky pro kódování a další a další.

Všechny plány hostingu, ať už se jedná o sdílené položky nebo VPS nebo dedikované, jsou napájeny hostováním SSD (disky SSD), které jsou známé vysokou rychlostí čtení a zápisu. Na druhou stranu GoDaddy nezahrnuje disky SSD do svých plánů a silně založené na tradičních mechanických pohonech.

Bojíte se ztráty dat? Nedělejte si starosti InMotion nabízí bezplatné zálohování i na svých základních plánech, které automaticky ukládají data a můžete je obnovit kdykoli je potřebujete jen pár kliknutí. Proč tedy platit peníze GoDaddy navíc za zálohování dat.

Godaddy nabízí pouze 30 dní, během nichž si můžete vyzkoušet své služby, a pokud jste s nimi nespokojili, máte pouze 30 dní na zaslání žádosti o vrácení peněz. InMotion vám však poskytuje 90denní záruku vrácení peněz.

Dalším velmi podpůrným krokem společnosti je to, že si můžete zarezervovat doménové jméno. Ano, při zakoupení hostingového plánu prostřednictvím služby InMotion si můžete později vybrat bezplatnou doménu. Ale na GoDaddy si musíte vybrat jméno v době nákupu (někdy to jméno nemáme). Ve spěchu jste tedy zakoupili doménu, kterou nepotřebujete.

Tým podpory InMotion je velmi dobře informovaný, rychlý a dostupný 24/7. Na druhou stranu si lidé stěžují na podpůrné služby GoDaddy. Nedávno jsme testovali GoDaddy a vidíme, že se zlepšují, ale odpověď stále není tak rychlejší jako InMotion.

Podívejte se na srovnávací funkce:

Funkce

V pohybu

Pojď tati

Plány (velmi základní)

Zahájení

Ekonomika

webová stránka

2

1

Doména zdarma

Ano

Ano

Místo na disku

Neomezený

100 GB

SSD

Ano

Ne

Šířka pásma

Neomezený

Neomezený

Zóny maximální rychlosti

Ano

Ne

Zálohování zdarma

Ano

Ne

Emailová adresa

Neomezený

100

Živý chat

Ano

Ne

Reklamní kredit

250 $

Ne

Záruka vrácení peněz

90 dní

30 dní

Navštivte InMotion

2. SiteGround – vynikající pro spolehlivý hosting

webhosting webu

SiteGround je další velmi slušná alternativa GoDaddy. SiteGround nabízí dobře propracovanou technologii, podporu a nejrychlejší plány webhostingu.

Firemní datová centra jsou umístěna na třech různých kontinentech v USA, Evropě a Asii a Tichomoří, aby bylo možné co nejrychlejší doručení obsahu. Přestože GoDaddy také používá tento přístup a používá globálně umístěné servery, obrovské množství stížností a naše statistiky nejsou uspokojivé. Na druhé straně SiteGround jasně splňuje průmyslové standardy.

Společnost také používá disky SSD spolu s různými pohádkovými samo-vytvořenými technologiemi. SiteGround nabízí SuperCacher, HTTP / 2, NGINX, CDN zdarma a PHP 7. SuperCacher ukládal obsah stránek do mezipaměti ve třech různých vrstvách. Nejprve ze statického obsahu pak Memcached a nakonec do mezipaměti dynamický obsah. Ale hosting GoDaddy stále není podporován nejnovějšími PHP a nepoužívá žádné speciální technologie jako SSD, rychlost serveru NGINX atd. Atd..

GoDaddy nepoužívá proaktivní přístup k nalezení problémů, pokud proti nim existuje tolik hluku. Na druhé straně interní monitorování SiteGround předchází chybám a aktivně monitoruje servery. Nejenže opravují chybu, ale také se snaží odstranit příčiny dříve, než se změní ve vážnou situaci.

Další atraktivní možností je mechanismus izolace účtu. V tomto případě, pokud je účet ovlivněn jakýmkoli virem nebo malwarem, nebude mít vliv na ostatní. Každý účet je zcela izolován od ostatních. To znamená, že jste plně zabezpečeni.

SiteGround nabízí bezplatné zálohování všech svých plánů, ale jak víte, GoDaddy účtuje poplatky za zálohování dat. SiteGround nedávno upgradoval svou infrastrukturu a prohlásil, že jsou nyní 7krát rychlejší než dříve. Když porovnáte obě společnosti, bude to nejlepší alternativa GoDaddy k hostování vašich webových stránek.

Funkce

SiteGround

Pojď tati

Plány (velmi základní)

StartUp

Ekonomika

webová stránka

1

1

Doména zdarma

Ano

Ano

Místo na disku

10 GB-SSD

100 GB předení

SSD

Ano

Ne

Šířka pásma

10 000 návštěv / mo.

Neomezený

SuperCacher

Ano

Ne

Zálohování zdarma

Ano

Ne

Emailová adresa

Neomezený

100

Živý chat

Ano

Ne

Reklamní kredit

250 $

Ne

Záruka vrácení peněz

30 dní

30 dní

Navštivte SiteGround

3. BlueHos t

Bluehost podobný godaddy

BlueHost je ve vlastnictví známé skupiny EIG a účinně plní potřeby svých zákazníků. I když jde o podporu nebo výkon, který BlueHost úspěšně utrhl. Kromě toho, pokud se chystáte používat WordPress, budete rádi, když uslyšíte, že je to oficiálně doporučeno WordPress.org.

GoDaddy a BlueHost nabízí téměř stejné typy funkcí, ale existuje obrovský rozdíl v kvalitě služeb. Testy Thee speed a Uptime, které jsme provedli, jsou pro BlueHost.

Pokud porovnáme podpůrné služby obou společností, vítězem je BlueHost. Tým podpory je dobře informovaný a má odborné znalosti pro řešení problémů. Společnost také udržuje zásoby videí, konzultací, FAQ a různých článků.

Chránili GoDaddy zdroje každého hostovacího účtu? Ne, společnost nevyužívá žádné techniky k efektivnímu přidělování serverových prostředků každému uživateli. BlueHost však chrání všechny uživatelské zdroje. Pokud účet spotřebovává více zdrojů, než jsou limity, dočasně se přesune na jiný server.

Pokud se chystáte zřídit internetový obchod, jak lidé poznají vaše nabídky? Tato alternativa GoDaddy nabízí 150 USD na inzerci vašich stránek ve známých vyhledávačích. To umožní, aby se podnik seznámil s lidmi v žádném okamžiku. GoDaddy však nenabízí žádný reklamní kredit na žádném ze svých hostingových plánů.

Pokud jste v pozici utratit o málo více peněz než hostingový plán GoDaddy, pak je tu skvělá nabídka. Vyberte plán BlueHost „Plus“, který zahrnuje marketingový kredit 200 $, neomezené úložiště, šířku pásma a subdomény & parkované domény, e-mailové účty a mohou hostovat neomezené množství webů na jednom hostitelském účtu.

Funkce

BlueHost

Pojď tati

Plány (velmi základní)

Základní

Ekonomika

webová stránka

1

1

Doména zdarma

Ano

Ano

Místo na disku

50 GB

100 GB

SSD

Ne

Ne

Šířka pásma

Bez měření

Neomezený

Ochrana zdrojů

Ano

Ne

Zálohování zdarma

Ne

Ne

Emailová adresa

5

100

Živý chat

Ano

Ne

Reklamní kredit

Ne

Ne

Záruka vrácení peněz

30 dní

30 dní

Navštivte BlueHost

4. A2Hosting – vysokorychlostní hostingová služba

a2hoting

Další skvělou alternativou GoDaddy je A2Hosting nabízející velkou podporu a výkon. Společnost také nabízí vlastní nástroj, jako je akcelerátor A2 Optimized site accelerator, zlepší výkon podle toho, který CMS chcete provozovat. Náhlý nárůst provozu někdy zpomalí rychlost webů smrtící nebo může způsobit nepřístupné návštěvníky. K řešení takových situací si můžete zakoupit nástroje Performance Plus za pouhých 1,45 USD. Zdvojnásobí vaše hostitelské zdroje, jako jsou CPU a RAM, aby byla zachována dostupnost stránek v době dopravní špičky.

Jak víme, servery GoDaddy nejsou tak důvěryhodné kvůli nadměrným problémům s prostoji. Tady podívejte se na hodnocení zákazníků a stížnosti. Co když společnost zaručí, že nabídne neuvěřitelnou dostupnost 99,9%? Ano, hosting A2 poskytuje 99,9% záruku a nikdy nezklame vaše stránky, i když jste na velmi základním a levném plánu. Dostupnost správného zabezpečení, zálohování napájení a osobní sledování serverů odborným personálem umožňují nepřetržitou dostupnost serverů.

A2 hosting také navrhl nástroje výhradně pro fanoušky WordPress. Vyvinuli plugin s názvem „A2 Optimized“. Tento plugin automaticky konfiguruje váš web z hlediska zabezpečení a výkonu. Zatímco GoDaddy stále není v režimu nabízejících žádné speciální nástroje, aby byly jejich služby spolehlivé.

Pokud si nejste vědomi bezpečnostních opatření, nebojte se nechat tým A2 to zvládnout. KernelCare, dvojité vrstvy Firewallu, Brute Force Defense, skenování a monitorování zajistí vaše stránky v bezpečí a bezpečí.

A2 Hosting je také skvělá možnost zřídit web s elektronickým obchodem. Ozbrojené hostingové plány SSD nabízejí instalaci na 1 kliknutí pro Magento, PrestaShop, OpenCart atd. Plány navíc zahrnují integraci PayPal a certifikát SSL pro zabezpečené transakce zdarma.

Kromě všech těchto odlišných technologií společnost také usnadňuje zákazníkům bezplatnou zálohu, nejnovější verzi PHP, ochranu ID a spoustu bezplatných reklam (kredit na reklamu, sleva Tesla Themes, nástroj pro odesílání vyhledávače a mnoho dalšího)..

Funkce

A2Hosting

Pojď tati

Plány (velmi základní)

Lite

Ekonomika

webová stránka

1

1

Doména zdarma

Ne

Ano

Místo na disku

Neomezený

100 GB

SSD

Ano

Ne

Šířka pásma

Neomezený

Neomezený

A2 auto Optimizer

Ano

Ne

Zálohování zdarma

Ano

Ne

Emailová adresa

25

100

Živý chat

Ano

Ne

Reklamní kredit

50 $

Ne

Záruka vrácení peněz

Kdykoli (ale vrácení peněz do 30 dnů)

Navštivte A2Hosting

30 dní

5. HostGator

hostgator webhosting

Ať už zde chcete jakýkoli typ hostingu, je HostGator, který nabízí hodně za nízké ceny. Jejich sdílené, spravované WordPress, Cloud, Reseller, VPS a Dedicated hosting plány jsou považovány za nejlepší alternativy GoDaddy. Společnost také vlastní EIG, stejnou společnost, která získala mnoho dalších slavných jmen. Tady to vidím.

Jste nový a bojíte se designu svých stránek. Zde je řešení na serveru HostGator, protože nabízí 4500 bezplatných šablon pro váš web. Tyto šablony můžete také upravit podle svého přání. Myslíte si, že GoDaddy má tak velkou zásobu šablon? Ne!

Živý chat, systém vstupenek, telefon je vždy k vašim službám. Také si můžete položit otázku na fórech. Společnost také udržuje galerii videí na různá témata, jako je Webmail, WordPress, phpMyAdmin atd. Někdy Live Chat trochu přestane reagovat. Stále však dostali výhodu nad GoDaddy, který dokonce nenabízí Live Chat.

HostGator je také velmi slušná volba pro vývojáře. Společnost nabízí spoustu jazyků, takže vývojáři si mohou sestavovat vlastní návrhy na míru.

Nejen to, 200 $ reklamní kredit, bezplatná migrace stránek, 99,9% záruka dostupnosti, bezplatné zálohování dat a neměřené zdroje učinily jejich služby neodolatelnými..

Pokud chcete jít s HostGator, pak podle našeho názoru byste měli zvolit „Baby Plan“. Protože obsahuje mnoho dalších užitečných funkcí, ale stojí o několik dolarů víc, než je „plán hatchlingu“.

Funkce

HostGator

Pojď tati

Plány (velmi základní)

Líhnutí

Ekonomika

webová stránka

1

1

Doména zdarma

Ne

Ano

Místo na disku

Bez měření

100 GB

SSD

Ne

Ne

Šířka pásma

Bez měření

Neomezený

Zálohování zdarma

Ano

Ne

Emailová adresa

Neomezený

100

Živý chat

Ano

Ne

Reklamní kredit

200 $

Ne

Záruka vrácení peněz

45 dní

30 dní

Navštivte hostGator

6. Dreamhost

Dreamhost hosting

S hostingem více než 1,5 milionu webů a oceněnou cenou za služby zákazníkům v roce 2016. Pojďme tedy mluvit o tom, co dostali, což je lepší než GoDaddy?

Jejich plány jsou sice ve srovnání s GoDaddy drahé, ale přinášejí kvalitu, o které uživatelé snili.

Nejprve dostanou 100% záruku dostupnosti. Znamená to, že po celou dobu hostování účtu bude váš web vždy k dispozici zákazníkům a návštěvníkům. Kromě toho se místo outsourcingu podpůrného týmu spoléhá na vlastní schopnosti zaměstnanců a nabízí svůj vlastní podpůrný tým.

Ve své politice vrácení peněz překonávají všechny společnosti tím, že nabízejí 97denní záruku vrácení peněz. IT znamená, že jsou si velmi jistí svými službami. Kromě toho hostingový plán DreamHost přichází s několika úžasnými zadarmo, jako jsou certifikáty SSL / TLS, kredity reklam a ochrana soukromí.

CloudFlare je velmi vynikající volbou pro rychlé dodání obsahu webu. GoDaddy nezahrnuje žádnou integraci CloudFlare. Pokud chcete služby CloudFlare, pak musíte svůj web integrovat ručně tím, že navštívíte oficiální web CloudFlare, což může být pro novou osobu bolest hlavy. Ale zde na Dream Hostu je automatická integrace CloudFlare, kterou můžete aktivovat pouhým kliknutím.

Společnost nabízející svůj ručně ovládaný ovládací panel. Ale nebojte se, že jsou postaveny jako uživatelsky přívětivé. Je to velmi jednoduché a snadno použitelné. Všechny možnosti jsou jasně zobrazeny, ať už se jedná o správu e-mailů nebo databáze, které můžete snadno přejít k jednotlivým možnostem.

Nabízí 1 bezplatnou doménu, neomezené úložiště na jednotkách SSD, PHP 5, Perl, Python, Rails a vše, co chcete v hostitelském plánu. Pokud jste vážní a profesionálně chcete začít pracovat online, DreamHost jistě splní vaše očekávání.

Funkce

DreamHost

Pojď tati

Plány (velmi základní)

Základní

Ekonomika

webová stránka

Neomezený

1

Doména zdarma

Ano

Ano

Místo na disku

Neomezený

100 GB

SSD

Ano

Ne

Šířka pásma

Neomezený

Neomezený

Zálohování zdarma

Ano

Ne

Emailová adresa

Neomezený

100

Živý chat

Ano

Ne

Reklamní kredit

100 $

Ne

Záruka vrácení peněz

97 dní

Navštivte DreamHost

30 dní

7. GreenGeeks

greengeeks

Zde je GreenGeeks zaměřen na ochranu životního prostředí a využití projektů obnovitelné energie k posílení svého strojního zařízení. Pro společnost zvyšující výkon pomocí PHP7, SSD a CDN zrychlila své webové stránky.

Stejně jako ostatní slavné společnosti, GreenGeeks také nabízí Live Chat, telefon, e-mail, videonávody a znalostní základnu na pomoc svým zákazníkům. Snadný drag and drop Builder umožňuje uživateli stavět web bez programovacích jazyků.

Společnost v současné době nabízí pouze jediný sdílený hostingový plán. Tento jediný hostingový plán je však velmi atraktivní kvůli nízkým nákladům a velkému množství funkcí „neomezených“. Stejně jako vy můžete hostovat neomezené weby, můžete vytvářet neomezené subdomény, neomezenou šířku pásma a úložiště a mnoho dalšího.

Společnost také nabízí marketingový balíček spolu s odesláním stránek a nástroji pro optimalizaci vyhledávače. Jejich jediný a jedinečný hostingový plán je také kompatibilní s webem elektronického obchodování tím, že nabízí adresáře chráněné heslem, šifrovací nástroje, SSL a různé vozíky.

Stejně jako u každého uživatele jsou základní požadavky na bezpečnost a výkon webu. Díky automatické detekci Bruteforce, spamu Assassin, nepřetržitému sledování a zálohování budete mít bezpečí ze strany zabezpečení. Pro rychlejší načítání stránek nabízí společnost různé techniky ukládání do mezipaměti, včetně Hot Data Caching a vestavěných služeb ukládání do mezipaměti.

Funkce

GreenGeeks

Pojď tati

Plány (velmi základní)

Základní

Ekonomika

webová stránka

Neomezený

1

Doména zdarma

Ano

Ano

Místo na disku

Neomezený

100 GB

SSD

Ano

Ne

Šířka pásma

Neomezený

Neomezený

Zálohování zdarma

Ano

Ne

Emailová adresa

Neomezený

100

Živý chat

Ano

Ne

Reklamní kredit

Ne

Ne

Záruka vrácení peněz

30 dní

30 dní

Navštivte GreenGeeks

8. WebHostin gHub

webhostinghub

Webhostinghub má pouze znalosti v oblasti sdílených hostingových plánů a nabízí tři plány jako Spark, Nitro a Dynamo. Nabízejí vám bezplatnou doménu spolu s nákupem hostovacího plánu nebo můžete převést stávající doménu bez placení jakýchkoli poplatků. Kromě toho převedou vaše stránky bez jakýchkoli prostojů.

Nabízejí webový server BOLDGRID, který přichází zcela zdarma s hostingovými plány. Témata patří do různých kategorií, jako je hudba, obchod, blog, fotografie atd. Takže si můžete vybrat požadované šablony, upravte je a získejte online.

WHH nabízející zákaznickou podporu 24/7 v USA. Zákazníci mohou komunikovat s týmem podpory na telefonu, živém chatu a skype. Společnost také udržuje centrum nápovědy, které je plné tutoriálů a článků.

Nabízejí různé částky reklamního kreditu na každém hostovacím plánu. Ve velmi základním hostingovém plánu je částka 75 $ a 175 $ na Nitro a 250 $ na hostingovém plánu Dynamo. Společnost zjednodušuje proces instalace WordPress, jako když během procesu pokladny můžete vybrat WordPress, pak hostingový plán přichází s předem nainstalovaným WordPress.

Funkce

WebHostingHub

Pojď tati

Plány (velmi základní)

Jiskra

Ekonomika

webová stránka

2

1

Doména zdarma

Ano

Ano

Místo na disku

Neomezený

100 GB

SSD

Ano

Ne

Šířka pásma

Neomezený

Neomezený

Zálohování zdarma

Ne

Ne

Emailová adresa

Neomezený

100

Živý chat

Ano

Ne

Reklamní kredit

75 $

Ne

Záruka vrácení peněz

90 dní

30 dní

Navštivte WebHostingHub

Celkové shrnutí alternativ GoDaddy

Výše jsme se domnívali, že jsou nejlepší alternativy GoDaddy a překonávají problémy, kterým čelíte při hostování jejich služeb.

Protože každá společnost, která dodává více než GoDaddy, a navíc, ostatní mají také Live Chat k FIXu jakýkoli problém .

Pokud však alternativy uvedeme výstižněji, vybereme I n Motion, SiteGround a B lu eHost. DreamHost je také velmi dobrá volba, ale drahá od ostatních v seznamu.

Nyní to zjednodušíme porovnáním funkcí těchto tří nejlepších poskytovatelů hostingových služeb.

Funkce

V pohybu

SiteGround

BlueHost

Plány

Zahájení

StartUp

Základní

webová stránka

2

1

1

Doména zdarma

1

1

1

Místo na disku

Neomezený

10 GB

50 GB

SSD

Ano

Ano

Ne

Šířka pásma

Neomezený

10 000 návštěv / mo.

Bez měření

Zálohování zdarma

Ano

Ano

Ne

Emailová adresa

Neomezený

Neomezený

5

Reklamní kredit

250 $

Ne

Ne

Společnost vytvořila tech

Zóny maximální rychlosti

SuperCacher

Přidělení zdrojů

Zásady vrácení peněz

90 dní

30 dní

30 dní

Cena

5,99 $ / měsíc

3,95 $ / měsíc

2,95 $ / měsíc

Navštivte InMotion

Navštivte SiteGround

Navštivte BlueHost

Pojďme ukončit tuto diskusi a náš návrh je, že byste měli jít do InMotion. Protože nabízejí spoustu funkcí, jak můžete vidět v tabulce.

To však neznamená, že za společností InMotion jsou daleko další společnosti.

Jak jsme zmínili „Nejlepší“ v nadpisu, což znamená, že jsou všichni dobří.

Ale kvůli větší stručnosti a těm, kteří jsou v online světě noví, vytáhneme vše v jedné společnosti.

Nejlepší alternativy pro GoDaddy k nákupu domén

GoDaddy je bezpochyby největším registrátorem domén a nabízí doménu za nízké ceny. GoDaddy nabízí novou doménu .com téměř zdarma (0,99 $ za první rok), ale obnova je velmi drahá.

Musíte zaplatit téměř při obnově $ 15,17. Věděli jste však, že existují nějaké skvělé alternativy, které nabízejí doménová jména za nižší ceny. Zde jsou některé z velkých jmen;

NameCheap

(10,69 $ / rok)

 • Nejoblíbenější a dobře známé jméno v oboru
 • Obnovení 10,69 $ pro TLD .com
 • Účtují poplatek 0,18 $ ICANN
 • 2,88 $ / rok pro WHOIS Guard
 • ZDARMA výpis domén na trhu
 • Přizpůsobený uživatelsky přívětivý ovládací panel

Koupit doménu od NameCheap

(Doporučeno)

NameSilo

(8,99 $ / rok)

 • Nejsou moc populární ve srovnání s NameCheap
 • Obnovení za stejnou cenu 8,99 $ za .com TLD
 • Žádný poplatek ICANN
 • ZDARMA WHOIS Guard
 • ZDARMA prodej domény na trhu NameSilo
 • Uživatelsky přívětivý ovládací panel

Koupit doménu od NameSilo

Použijte kód kupónu "HostingSprout" pro úsporu $ 1

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map