NameCheap vs GoDaddy Review 2020 (Který z nich je pro vás lepší?)

1

Jste uvízl v bitvě NameCheap vs GoDaddy, abyste se rozhodli, kde koupit doménová jména? Toto je nejvíce matoucí situace, když se chystáte nastavit blog nebo web jako nováček. Přestože existuje mnoho dalších registrátorů domén, kde si můžete koupit doménové jméno, ale dominantními a dobře známými hráči jsou NameCheap a GoDaddy.


Začněme!

Tyto dvě společnosti jsou dobře známé a velmi slavné díky svému podnikání v oblasti registrace domén. Oba jsou registrátorem domén akreditovaným ICANN. Takže, kdo zvítězil v porovnání NameCheap a GoDaddy?

GoDaddy tvrdí, že spravuje více než 77 milionů domén, zatímco NameCheap má 10 a více milionů domén pod jejich správou. Ale pouze čísla vám nemohou pomoci dospět k závěru, který z nich je nejlepší.

Poté, co jsme zažili obě služby společnosti, se snažíme napsat toto podrobné porovnání NameCheap vs. GoDaddy, které vám určitě pomůže učinit rozhodnutí bez jakéhokoli nebezpečí.

NameCheap vs GoDaddy Srovnání Recenze

Srovnání NameCheap vs GoDaddy 2020

Který z nich je nejlepším registrátorem a poskytovatelem hostingu?

Toto srovnání jsme rozdělili do několika částí, abychom vysvětlili každou funkci / produkt, který nabízejí, jako jsou ceny, obnovovací sazby, SSL certifikát, freebies, hostingové plány, rozhraní a podpora zákazníků..

Ceny: Kdo nabízí domény za nejnižší cenu?

Cenovka je základním faktorem před rozhodnutím o koupi či nikoli. Téměř všechny společnosti nabízejí doménu v několika dolarech, ale hned v příštím roce si účtují mnohem více peněz ve srovnání s prvním rokem. NameCheap i GoDaddy jsou slavní díky své nízké cenové nabídce pro nové zákazníky.

Toto je nejlepší taktika, jak přilákat více zákazníků tím, že jim poskytneme exkluzivní a největší slevu za první rok.

Zde je struktura nákladů GoDaddy pro název domény. Tyto ceny platí pro 1. rok, kdy se chystáte zakoupit novou doménu s novým účtem a mohou se měnit, protože čas od času nabízejí propagační akce..

Ceny GoDaddy

 • .Com za 0,99 $ / rok
 • .Org za 8,99 $ / rok
 • .Net za 11,99 $ / rok
 • .Info za 2,99 $ / rok
 • .Biz za 7,99 $ / rok

Navštivte GoDaddy

NázevCheap Ceny

 • .Com za 8,88 $ / rok
 • .Org za 12,48 $ / rok
 • .Net za 7,88 $ / rok
 • .Info za 0,88 $ / rok
 • .Biz za 11,88 $ / rok

Navštivte NameCheap

Jak můžete vidět, GoDaddy nabízí větší propagační slevy. Pokud tedy chcete doménu na jeden rok, určitě jděte na GoDaddy nebo se podívejte na následující alternativy GoDaddy.

Vítěz: GoDaddy

Poznámka: Pokud jste plánovali nákup domény na více než jeden rok, byla by volba NameCheap skvělá volba. Protože GoDaddy vyžaduje více peněz na obnovu. NameCheap je nejlepší z dlouhodobého hlediska, protože jejich míra obnovení je stejná jako u nového doménového jména.

Obnovovací sazby

Téměř všechny společnosti nabízejí propagační slevy, jako je GoDaddy, protože nabízejí „.com“ za pouhých 0,99 USD za první rok. Hra však začíná od 2. roku, kdy jsou poplatky pro příští roky vysoké nebe. GoDaddy účtuje více peněz, jak bylo zmíněno dříve, než běžné obnovovací sazby ve srovnání s NameCheap.

S NameCheap musíte platit stejné peníze, jaké jste zaplatili za nákup nové domény. U rozšíření TLD .com je obnovovací cena 10,69 $, ale GoDaddy účtuje 14,99 $.

Zde je srovnání míry obnovení:

GoDaddy Renwals

 • .Com za 14,99 $ / rok
 • .Org za 17,9 $ / rok
 • .Net za 11,69 $ / rok
 • .Info za 2,99 $ / rok
 • .Biz za 7,99 $ / rok

Navštivte GoDaddy

Obnovení názvuCheap

 • .Com za 10,69 $ / rok
 • .Org za 12,48 $ / rok
 • .Net za 12,88 $ / rok
 • .Info za 2,99 $ / rok
 • .Biz za 7,99 $ / rok

Navštivte NameCheap

Pokud máte tedy v úmyslu držet doménu déle než rok, určitě byste ji měli koupit od společnosti NameCheap. Pokud si koupíte od GoDaddy, pak můžete ušetřit nějaké peníze za 1. rok, ale později musíte zaplatit více peněz než NameCheap.

Vítěz: NameCheap

Zdarma

Ano, milujeme freebies a všechny ostatní, ale znáte omezený počet firemních užitečných freebies. V NameCheap vs. GoDaddy vyhrál závod NameCheap.

NameCheap nabízí zdarma WhoisGuard za první rok a později zdarma pouze 2,88 $. WhoisGuard je navržen tak, aby chránil vaše soukromí. Chrání vaše jméno, e-mailovou adresu, telefonní číslo a udržuje je v tajnosti, aby se zabránilo nevyžádané poště, únosům domény nebo jakékoli nežádoucí situaci..

Na druhou stranu, G o Daddy nezahrnuje žádné freebie. Účtují za ochranu soukromí 7,99 $ a za ochranu soukromí a podnikání 14,99 $ (což zahrnuje i další ochranu), což je mnohem více než NameCheap.

Vítěz: NameCheap

SSL certifikát

Nyní pojďme hovořit o certifikátu SSL. Jde v zásadě o bezpečnostní protokol, který chrání důležité informace zákazníka, jako jsou čísla kreditních karet, heslo a uživatelská jména atd.

Zde jsme dostali další výhodu z důvodu registrace domény u NameCheap. Účtují pouze 9 $ / rok, ale doporučujeme, abyste si jej předplatili déle než rok, protože to sníží cenu na 8,95 $ / rok. Je použitelný pro jeden web.

Zatímco GoDaddy za první rok účtuje 55,99 USD / rok a při obnově 69,99 USD. Může být také použit k zabezpečení jednoho webu.

Vítěz: NameCheap

Grace Period

Období odkladu je doba, během které společnost drží vaše doménové jméno, jehož platnost vypršela. Různá rozšíření domény mají různou dobu odkladu. Společnost vám pošle několik e-mailů, jakmile vyprší platnost vaší domény, a poté, co vyprší její platnost, ji obnovit.

Pokud mluvíme o NameCheap, doporučí reaktivaci vašeho doménového jména, jehož platnost vypršela, do 27 dnů. Zde si všimněte, že toto období milosti je použitelné na .com, .net, .org, .info a .biz.

Zatímco zde GoDaddy dostal vedení, nabízí 41 dní. Přesně 42 dnů zruší vaši doménu. Toto období odkladu platí pro .com, .net, .info, .biz, .cc, .org atd..

Vítěz: GoDaddy

 • Možná si také budete chtít přečíst: Alternativy NameCheap a Konkurenti při nákupu domén

Proces nákupu & Upsell

Upsell je strategie, ve které společnost nabízí různé související produkty ke zvýšení svých prodejů. Je to dobrá strategie z obchodního hlediska, ale příliš mnoho prodlev by mohlo opustit potenciální zákazníky.

Pojďme nejprve mluvit o GoDaddy. Nezajímá je, zda jsou zákazníci kvůli své strategii rozšiřování zmateni nebo otráveni, jen se předvádějí z let.

Pokud jste nový a nikdy nezažijete postup nákupu, buďte opatrní, protože při zpívání byste měli po zobrazení celé stránky přejít k dalším krokům.

Když zadáte své doménové jméno a kliknete na „hledat“, pak na další stránce uvidíte několik vylepšení, která se nejprve touží po vaší mysli. Poté, co projdete tímto krokem na další stránce, je uveden seznam souvisejících produktů, jako je ochrana soukromí, hosting, tvůrce stránek a e-mailové služby..

Pokud jde o hostování, může vás GoDaddy přitahovat díky jejich nízkým nákladům. Doporučujeme však InMotion Hosting a B lu ehost, protože jsou jedním z nejlepších poskytovatelů hostingu. O tatínek je levný, ale nestojí za to hostit vaše profesionální stránky. Tradice GoDaddy je pomalá odezva serveru, podprůměrné podpůrné služby a vysoká míra obnovy.

Nyní, když hovoříme o taktice zvětšování názvu NameCheap, je postup registrace docela jednoduchý a čistý. Ano, nabízejí některé související produkty, ale přesto úhlednou stránku. Pokud tedy kupujete novou doménu, zakupte ji od společnosti NameCheap, protože si myslíme, že vás tento proces nebude frustrovat. Navíc, pokud potřebujete vysvětlení v kterémkoli kroku, můžete tak učinit zahájením živého chatu.

Jak víme, každá společnost používající vzestupné pasti, ale některé společnosti tento proces matou a nakonec nový zákazník nakonec koupí některé nežádoucí funkce. Před dokončením objednávky nezapomeňte zrušit všechny nežádoucí nabídky. Postup nákupu NameCheap je mnohem jednodušší než GoDaddy.

Vítěz: NameCheap

Automatické obnovení

Automatické obnovení je možnost, která umožňuje provést platbu automaticky v době, kdy vyprší platnost vaší domény. Pokud jste neobnovili svou doménu, váš web přejde do režimu offline.

Možnost „Automatické obnovení“ vám velmi pomůže, pokud jste zapomněli nebo z nějakého jiného důvodu neobnovili doménu ručně. Za tímto účelem stačí mít na účtu připojené kreditní karty dostatek peněz a povolit možnost obnovení.

Takže příště, až přijde čas, společnost odpočítá částku obnovy bez jakéhokoli pádu.

Vítěz: Tie

Rozhraní ovládacího panelu

Ovládací panel domény vám umožňuje konfigurovat všechny domény, subdomény, e-maily, přenos a funkci DNS atd. Špatně navržený ovládací panel ztrácí drahocenný čas uživatele.

Jaká byla zkušenost s jejich ovládacími panely? Protože je to nejcennější faktor při výběru registrátora domény. Přístrojová deska, která se snadno naviguje, poskytuje uživatelsky příjemný zážitek. Kdo je tedy vítězem soutěže NameCheap a GoDaddy?

Přehled ovládacího panelu NameCheap

V současné době NameChea p aktualizuje svůj panel správy domény a nyní je nový panel velmi hladký a bezproblémový. Na hlavním panelu aplikace NameCheap můžete snadno spravovat více domén a provádět jakékoli požadované úkoly, jako je obnova domény, úprava serveru názvů a také můžete zkontrolovat podrobnosti certifikátu SSL. Chcete-li změnit DNS / Name Server, stačí kliknout na název domény, pro kterou chcete přidat nové záznamy, a zadat tam NS záznamy.

Ovládací panel domény GoDaddy

GoDaddy má také skvělý, snadno ovladatelný a snadno ovladatelný panel pro správu domén. Stejně jako NameCheap můžete na hlavním panelu obnovit názvy domén, přidat během několika minut nastavení WHOIS Guard, Upravit doménu a DNS. Celkově obě společnosti nabízejí uživatelsky přívětivý ovládací panel a prohlašování, že je nejlepší, než ostatní by bylo nevhodné.

Vítěz: Tie

Zákaznická podpora

Nezáleží na tom, zda kupujete plán hostingu nebo doménové jméno, podpora zákazníků je vždy důležitá, protože někdy potřebujete pomoc s některými dotazy, které je obtížné pochopit. Zjistili jsme, že doba odezvy GoDaddy přes e-mailovou podporu je pomalá.

Koupili jsme si doménu od GoDaddy. Reakce na váš e-mail obvykle trvá jeden den a jsou nekonzistentní. Někdy jejich odpověď přijde do jednoho dne a někdy dokonce zapomněli odpovědět po několika dnech.

Živý chat je k dispozici pouze od pondělí do pátku v určitých hodinách. Přesto je můžete kontaktovat telefonicky 24/7. Ale ne každý chce kontaktovat telefonicky, většina lidí používá Live Chat, kde mohou pohodlně psát své problémy.

Na druhé straně jsou podpůrné služby společnosti NameCheap velmi spolehlivé a dostupné 24/7. Nenabízeli podpůrné služby telefonicky, ale můžete je kontaktovat prostřednictvím live chatu, který je opravdu dobrý. Přestože odesláním vstupenky někdy odpočívá pozdě, ale live chat je velmi a snadno přístupný.

Nejenže máme špatné zkušenosti s podporou GoDaddy, ale spousta uživatelů si stěžuje na své podpůrné služby. Takže ve srovnání NameCheap vs GoDaddy na základě našich zkušeností je NameCheap vítězem.

Vítěz: NameCheap

Webhostingové plány

Obě společnosti jsou známé jako jeden z nejlepších registrátorů domén, ale později nabízejí také levné hostingové plány. Oba nabízejí téměř stejnou dostupnost a rychlost serverů. Ale pokud jste nový, NameCheap je pro vás dobrý, protože nabízí nepřetržitou podporu živého chatu. Navíc NameCheap nabízí hostování s nejnižšími náklady za 9,88 $ / rok, zatímco GoDaddy účtuje 59,88 $ / rok. Jo, N ameChe ap nabízí hostingový plán na jeden rok pod 10 $

Plán hostingu NameCheap zahrnuje také skener malwaru, zálohování (dvakrát týdně), bezplatný tvůrce stránek a zrychlený úložný prostor SSD. Ještě neskončilo, že můžete hostit 3 domény v plánu „Value“ (základní), což je opravdu atraktivní volba pro nováčky a ty, kteří mají velmi omezený rozpočet.

Ale GoDaddy má mnohem víc žízní po penězích. Účtují zpět 23,88 $ / rok & obnovení, 17,88 $ za skenování malwaru, žádný bezplatný tvůrce stránek a máte možnost hostit pouze jeden web v jejich ekonomickém (základním) plánu.

Pokud chcete hostovat své stránky z těchto dvou, zde vytvoříme srovnávací tabulku, která vám pomůže vybrat ten pravý.

Funkce

NameCheap

Pojď tati

Doména zdarma

Ano

Ano

Webové stránky

3

1

Úložný prostor

20GB-SSD zrychleno

100 GB bez SSD

Šířka pásma

Neomezený

Neomezený

Zásady vrácení peněz

14 dní

30 dní

1-Click Installer

Ano

Ano

Podpora 24/7 (Live Chat)

Ano

Ne

Cena

9,88 $ / rok

Navštivte NameCheap

59,88 $

Navštivte GoDaddy

Naše doporučení pro hostování

Pokud chcete webhosting jen kvůli získání zkušeností, pak levný hosting může být značnou volbou. Doporučujeme vám podívat se na seznam levných poskytovatelů hostingu WordPress.

Pro profesionální nebo obchodní webové stránky bychom vám rádi doporučili použití InMotion Hosting. Také existuje několik dobře pokládaných hostingové společnosti, zde se podívejte na seznam nejlepších nejlepších společností poskytujících webhosting WordPress.

Kupte si nyní hosting InMotion!
lorem ipsum dolor

Kdo je vítězem soutěže NameCheap a GoDaddy?

Jak vidíte, vítězem je NameCheap. Ano, GoDaddy je také dobrá volba pro nákup domény, ale proč platit vysoké obnovovací sazby? Obě jsou dobře známé společnosti a nepodílejí se na podvodných činnostech.

Doporučujeme vám zakoupit si doménu od NameCheap, protože míry obnovy jsou ve srovnání s GoDaddy a pro hostingové služby docela nízké, musí jít o hosting InMotion. Navíc získáte zdarma WhoisGuard za první rok a dobře vybavený ovládací panel pro snadnou správu z NameCheap.

Prosím, neváhejte sdílet toto srovnání Namecheap vs Godaddy na sociálních médiích.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map