BlueHost vs HostGator 2020 [rychlost, doba provozu a funkce zkontrolovány]

0

Jste zmateni tím, z čeho si vybrat z BlueHost vs HostGator?


Srovnání BlueHost vs HostGator

Protože tito dva jsou známí jako spolehliví a levní poskytovatelé hostingu WordPress k vytváření webových stránek pomocí jakýchkoli významných CMS, jako jsou Joomla, Drupal nebo WordPress. A proto jsou lidé při výběru jednoho z nich zmatení. Oba hostitelé nabízejí hostingové plány téměř za stejné ceny a zahrnují všechny základní funkce, jako je cPanel, instalátor jedním kliknutím, nejnovější verze PHP a e-mailové účty atd..

Rychlá fakta – recenze BlueHost vs HostGator

BlueHost i HostGator jsou vlastnictvím společnosti EIG (Endurance International Group). Skupina také získala mnoho dalších velkých jmen v hostitelském průmyslu a je ve spolupráci s WordPress.com, SiteLock a Comodo atd..

  • Společnost BlueHost získala společnost EIG v roce 2010.
  • HostGator získal společnost EIG v roce 2012.

Cvičení

Rychlý přehled BlueHost vs. HostGator

BlueHost je uveden jako jeden z doporučovaných poskytovatelů na Wordpres.org. Společnost je velmi známá díky svým ekonomickým cenám, a proto hostila přes 2 miliony webových stránek. Nabízejí také různé škálovatelné možnosti, jako je cloud, dedikovaný a VPS hosting.

Na druhou stranu je HostGator také velkým hráčem a zaměstnával více než 500 zaměstnanců. Nyní spravují více než 8 milionů doménových jmen a 400 000 zákazníků po celém světě. Kromě toho také nabízejí řadu řešení hostování s velmi rozumnou cenou.

BlueHost

HostGator

Takže přicházíme s porovnáním BlueHost vs HostGator, abychom vám usnadnili rozhodování. A jsme si jisti, že na konci článku budete schopni tento zmatek vyřešit a přijít s nejlepším.

Srovnání BlueHost vs HostGator: Kdo vyhraje bitvu?

Pověst

Existuje reakce uživatelů na tyto dva poskytovatele, ale vidíme, že BlueHost je o něco lépe pokládán než hostGator. Může existovat nějaký možný důvod BlueHost je oficiálně doporučován WordPress a také mnoha vlivnými blogery.

BlueHost má také vynikající pověst mezi bloggery a webmastery, kteří si jen chtějí založit blog. Na druhou stranu si mnozí stěžují, že se HostGator pokouší zaměnit nováčky za svou taktiku.

Někdy byl hostGator považován za jednoho z nejlepších poskytovatelů služeb, ale nyní mnoho uživatelů není spokojeno s jejich kvalitou, zejména zákaznickou podporou. I když je kvalita služeb BlueHost neznatelně kolísavá. Takže pokud jde o pověst, jdeme na Bluehost.

Vítěz: BlueHost

Uptime

Musíte se ujistit, že vaše webové stránky neklesají často, protože to může zničit pověst vašeho webu. Virulentní pravda je, že prostoje nelze úplně eliminovat. To však může být sníženo hostováním stránek na kvalitních poskytovatelích hostingu.

BlueHost poskytuje solidní provozuschopnost. Účet, který používáme, provádí kompetentně. Doposud jsme nebyli vystaveni žádným incidentům, když jejich průměrná doba provozu klesne pod 99,9%. Zde je statistika uptime, kterou robot uptime sleduje o l.

BlueHost Uptime

UptimeTest BlueHost Hosting

Na druhé straně hostgator také funguje velmi dobře a během několika měsíců se mu podaří dosáhnout 100% uptime, ale postrádá konzistenci.

V současné době se jim daří dobře, jak vidíte na obrázku níže, který dokazuje, že za posledních 7 dní je% 100. Ale pokud jde o monitorovací období 30 dnů průměrná doba provozu je 99,98%. A pokud mluvíme o období před 30 dny, pak také čelíme 2 prostojům, první trvá 1 minutu a druhý udržuje naše stránky dole po dobu 3 minut.

I když se jedná o drobné prostoje, ale jako celek se to stává vážným prostojem.

HostGator Uptime

UptimeTest HostGator Hosting

Ano, vždy existuje možnost prostojů u každého poskytovatele hostingu, ale podle našich statistik uptime BlueHost vs HostGator je BlueHost zřejmým vítězem.

Vítěz: BlueHost

BlueHost

HostGator

Rychlost

Nerad čekáte? Nikdo takhle jejich prohlížeč nepřestává načítat stránku a nakonec se stránka načítá s poškozeným obsahem. Pokud servery načtení stránky vyžadují delší dobu, znamená to nízkou rychlost, a tím způsobuje snížení provozu. A pokud nedochází k provozu, jaký je účel údržby webové stránky. Po uptime je rychlost dalším nezbytným prvkem, který musíte zvážit.

Obě společnosti jsou při porovnání statistik rychlosti velmi blízko sebe

Test rychlosti BlueHost

Pingdom BlueHost Speed ​​Test

Test rychlosti hostgátora

Test rychlosti Pingdom HostGator

Souhrn statistik vysvětluje, že obě stránky většinou načtou stránku do 1 sekundy. Ale někdy web, který je hostován na Servery HostGator trvají mezi 800 – 1500 ms. Doba trvání je stále úctyhodná, ale kratší doba načítání znamená rychlejší načtení stránky, což je nejlepší pro váš web.

Web hostovaný na serveru BlueHost má větší velikost stránky než HostGator, ale stále se načítá rychleji než HostGator.

Vítěz: BlueHost

Zátěžový nárazový test

Provedením zátěžového testu můžete posoudit kvalitu serverů. Zkontrolujte, zda obě společnosti poskytují udržitelný a spolehlivý webhosting, používáme slavný nástroj známý jako LoadImpact.

Pomocí tohoto nástroje posíláme virtuální uživatele na obou serverech hostovaných na serverech HostGator a BlueHost.

Stačí zkontrolovat statistiky níže a najít nejlepší web hostitele.

Statistiky hostGator ukazují, že až 30 virtuálních uživatelů jsou výsledky docela uspokojivé a doba načítání většinou zůstává pod 630 ms. Poté však server vykazuje nestabilní chování a doba načítání se zvýšila až na 16 sekund.

Statistiky načtení HostGator

Server LoadImpact Test HostGator Server

Statistika BlueHost LoadImpact

Podle statistik Bluehost, jejich server zpočátku trvá téměř 950 ms, ale poté se servery hrají docela dobře zkrácením doby načítání. Při pozorování můžete vidět, že většinou je doba načítání webu nižší než 900 ms a vyskytují se jen vzácné případy, kdy zasáhne 1 sekundu. Rovněž můžete vidět konzistenci v řádku doby načítání.

Znamená to, že věže BlueHost mohou spravovat provoz efektivně, i když existuje více aktivních uživatelů.

LoadImpact Test Bluehost Hosting

Vítěz: BlueHost

Služby podpory

A co zásady podpory webového hostitele? Nabízejí nepřetržitou technickou podporu? Toto je jedna z oblastí, která je nejdůležitější jak pro začátečníky, tak pro odborníky.

Obě společnosti nabízejí nepřetržitý live chat, telefon, e-mail, prodej vstupenek a znalostní základnu s plným článků. Ale jsou oba rychlé?

Služby podpory BlueHost jsou rychlejší než hostGator. Kdykoli potřebujeme pomoc nebo nějaké informace, zahajujeme živý chat a připojíme se za 5 – 7 minut.

Ale když mluvíme o tom HostGator Live chat to je hrozné. Zahájíte živý chat, abyste dostali odpověď rychle. Ale v průměru to trvá téměř 10 – 40 minut a někdy musíte čekat téměř hodinu. Předpokládejme, že chcete, aby více zdrojů nebo na vašem webu došlo k nějaké chybě, a potřebujete okamžitou pomoc, ale právě spí. Je to znamení, že „Nestaráme se o zákazníky“.

Vítěz: BlueHost

BlueHost

HostGator

HostGator vs Bluehost hostingové funkce

Úložný prostor

Kolik tedy potřebujete úložného prostoru pro uložení obsahu webu? Jednoduchý informační typ webových stránek obvykle nepotřeboval mnoho místa. Nabídka BlueHost 50 GB úložiště v základním plánu, zatímco HostGator označil jejich úložiště jako “neomezený”.

Neomezený znamená, že neexistuje žádný limit, ale když si společnost myslí, že váš web spotřebovává více zdrojů, upozorní vás na upgrade plánu. Obvykle, když poskytovatel říká neomezený nebo neměřený, znamená to téměř 100 GB. Uživatelé HostGatoru však mohou snadno nahrát obsah až do 200 GB a poté bude možná třeba upgradovat.

Vítěz: HostGator

Šířka pásma

Šířka pásma je přenos dat, když každý návštěvník navštíví váš web. Můžeme také říci, že počet návštěvníků, který vaše stránky mohou držet. Pokud jste mimo šířku pásma, pak nikdo nemůže navštívit vaše stránky.

Neexistují však žádné obavy, protože BlueHost i HostGator poskytují neměřenou šířku pásma na všech plánech.

Vítěz: Tie

E-mailové účty

E-mailový účet se značkou se zdá být profesionálnější a dává vám větší kontrolu.

Proto je třeba vybrat poskytovatele, který vám umožní vytvořit počet e-mailových účtů. BlueHost umožňuje až 5 e-mailových účtů a 100 MB úložiště e-mailů na každém účtu. To je dostatečné množství, protože většinou jednotlivé úrovně webových stránek mají jednu nebo dvě e-mailové adresy, aby zůstaly v kontaktu se svými návštěvníky.

HostGator nabízí neomezený počet e-mailových účtů ve všech svých plánech což jim v tomto kole dává jasnou výhru nad Bluehost. Zde si všimněte, že oba poskytovatelé hostingu podporují webovou poštu, POP a IMAP.

Vítěz: HostGator

BlueHost

HostGator

Kontrolní panel

Složitý zadní panel není jen chmurný, ale také ztrácí drahocenný čas. Nezáleží na tom, že pokud společnost nabízí vlastní panel nebo průmyslový standard cPanel, ale jde o to, mělo by být snadno srozumitelné.

Oba poskytovatelé nabízejí cPanel, což je na trhu velmi běžné díky své intuitivní povaze.

Ovládací panel BlueHost

Panel ovládacího panelu BlueHost

Ovládací panel HostGator

Řídicí panel ovládacího panelu HostGator

Takže pokud aktuálně používáte cPanel, pak přechod na BlueHost nebo HostGator nezpůsobí zmatek. Upřímně řečeno, BlueHost cPanel je pestřejší a obsahuje nástroje WordPress. Protože oba nabízejí cPanel, je to kravata.

Vítěz: Tie

[Poznámka: Osobně milujeme ovládací panel BlueHost více než HostGator.]

BlueHost

HostGator

Instalační program aplikací

Pryč jsou dny, kdy se musíte naučit příkazy k instalaci webové aplikace (skriptu), jako je WordPress. Nyní všichni nejlepší poskytovatelé hostingu WordPress zavedli Instalační program na jedno kliknutí to umožňuje rychlou instalaci. Je to jen otázka několika kliknutí.

Nejen WordPress oba weboví hostitelé nabízejí četné skripty, jako jsou Joomla, Drupal a PrestaShop atd. pro snadné provedení instalace.

Vítěz: Tie

Verze PHP

PHP je nejslavnější programovací jazyk a pokrývá téměř 82% webových stránek. Takže, jak je pro vás důležité vybrat společnost, která podporuje nejnovější verzi PHP?

Odpověď je jednoduchá, nejnovější verze PHP, jako je 7.0, 7.1, může výrazně zlepšit rychlost webu. Tady můžete se dozvědět více o PHP.

HostGator i BlueHost podporují nejnovější verze. Můžete však přejít na jakoukoli starou verzi, například 5.6 nebo 5.4.

Vítěz: Tie

BlueHost

HostGator

Parkované domény

Možná necítíte nutnost parkovaných domén na začátku, ale jakmile jste slavní, pak tento slouží také k zabezpečení značky a provozu. Například máte doménu abc.com a přijímáte významný provoz. Co když tedy někdo vytvoří doménové jméno podobné jako abc.net? Může existovat šance, že dostane některé z vašich potenciálních návštěvníků.

Parkovaná doména vás chrání před takovými incidenty. S BlueHost základní plán, můžete zaparkovat 5 domén. To znamená, že pokud si zakoupíte abc.net, můžete to namířit na své doménové jméno (abc.com) a kdykoli návštěvník otevře abc.net, automaticky přesměruje na váš web (abc.com).

HostGator však nenabízí žádné zařízení pro parkování domén ve svém Hatchlingově (základním) plánu. Pokud je tedy ve vašem případě nutné parkování domény, není plán Hatchlingu hostgator dobrou volbou.

Vítěz: BlueHost

Automatická migrace stránek

Migrace stránek se ukázala jako výhodná volba, když jste se rozhodli přemístit svůj blog / web z existujícího poskytovatele na jiného. Může existovat více důvodů pro migraci, jako například nedostatek škálovatelných možností. Dalším důvodem by mohlo být to, že stávající poskytovatel již není poskytovatelem kvality.

Pokud tedy chcete přejít ze starého poskytovatele na server HostGator, stačí vyplnit jeho formulář přenosu a všechny věci převedou jako jsou databáze, obsah a skripty atd. za nulové náklady. Nezapomeňte, že během prvních 30 dnů registrace máte nárok na automatickou migraci. A po 30 dnech vám administrátor pomůže.

Na druhou stranu budete šokováni, když to uvidíte BlueHost účtuje za automatickou migraci stránek poplatek 149,99 USD. Pokud tedy chcete posunout své stránky na serverech BlueHost, raději to udělejte sami. Na internetu je spousta výukových programů.

Vítěz: HostGator

Pojďme šifrovat SSL

Na začátku byl SSL důležitou součástí pro weby, které se zabývají osobními údaji zákazníků, jako jsou jména, adresa, čísla kreditních karet atd. Používá se k šifrování osobních údajů uživatele implementací bezpečnostních protokolů pro zlepšení zabezpečení a ochrany soukromí.

Nyní se však díky nedávnému oznámení společnosti Google stává povinnou součástí každého webu a blogů, ať už máte, obsahového blogu nebo webu elektronického obchodování.. Jako vyhledávače (Google) poskytují webovým serverům s SSL určité hodnocení.

BlueHost cPanel s možností Let’s Encrypt ve všech svých plánech. To umožňuje uživateli aktivovat SSL několika kliknutími. HostGator však dosud nezavedl takový druh automatizované a užitečné funkce (pojďme šifrovat). Samozřejmě také poskytují SSL ve všech svých plánech, ale pro aktivaci musíte provést nějakou technickou práci a platit další poplatky.

Vítěz: BlueHost

BlueHost

HostGator

Zálohování dat

Zálohování je poslední nadějí, když se všechno zmatilo a nevidíte žádné řešení. Obnovením zálohy se váš web posune na pozici, kdy jste zálohu vytvořili naposledy. Proto je nutné vytvořit zálohu. Existuje mnoho bezplatných a placených služeb pro zálohování celého nebo vybraných prvků webové stránky.

Možnost vytvoření zálohy poskytovaná hostitelskou společností spolu s plánem obvykle uvedeným na ovládacím panelu a nemusíte instalovat žádný plugin.

BlueHost nabízí bezplatné i placené zálohovací služby. Službu můžete nakonfigurovat tak, aby vytvořila denní, týdenní a měsíční zálohy. Navíc, pokud si chcete zálohu stáhnout do svého počítače, můžete tak učinit přes FTP. Za obnovení zálohy se také neplatí žádný poplatek.

HostGator zde dělá špatnou práci. Společnost říká, že nabízejí bezplatnou zálohu a, ano, mají pravdu, ale kdykoli chcete zálohu obnovit, účtují 15 USD. Vážně ?? Jsme vážní. Co tedy uděláme s bezplatnými službami, které mohou zálohovat, ale neumožňují bezplatné obnovení?

Vítěz: BlueHost

Ceny

Cena je dalším velmi důležitým prvkem, který je třeba vzít v úvahu zejména pro ty, kteří mají omezené prostředky. Měli byste zajistit, abyste za své peníze dostali hodnotu. Obě společnosti nabízejí sdílené, WordPress, VPS a specializované hostingové plány.

Doménové jméno zdarma

Název domény je webová adresa jakéhokoli blogu nebo webových stránek. Bez tohoto, nemůžete nastavit blog. Mnoho poskytovatelů hostingu to nabízí zdarma, pokud si zakoupíte hostingový plán. BlueHost také nabízí bezplatné doménové jméno spolu s webhostingem. Za první rok nemusíte platit ani penny.

HostGator svým zákazníkům nenabízí bezplatné doménové jméno. První rok to bude o něco více než BlueHost.

Vítěz: BlueHost

BlueHost

HostGator

Domény & Ochrana osobních údajů

Co když chcete koupit pouze doménové jméno? Přestože existují i ​​další nejlepší registrátoři domén, BlueHost a HostGator jsou také výjimečným hlediskem. Mezi jejich cenami je malý rozdíl.

BlueHost účtuje 11,99 USD za doménu .com, zatímco HostGator ji nabízí za 12,95 $. Ale příběh ještě neskončil. Po jednom roce stála BH 15,99 $, zatímco HG požaduje 15 $ na obnovu. Takže pokud jdete na BH, můžete ušetřit téměř dolar jednou, ale platit více za obnovu ve srovnání s HG.

Ochrana soukromí domén je doplněk, který skrývá vaše soukromé informace, jako je e-mailová adresa atd., Aby vás ochránil před škodlivými e-maily a marketingovými společnostmi. Zde však poznamenejte, že se nejedná o povinný doplněk. Pokud tedy chcete tuto aktivaci aktivovat, BlueHost ji nabízí za 11,88 $, zatímco HostGator nabízí za 12,95 $.

První rok ušetříte téměř 2 $ při nákupu domény a ochrany soukromí od Bluehost a při obnově ušetříte pár centů. Protože rozdíly jsou malé, je to jasná vazba.

Vítěz: Tie

Web hosting

BlueHost nabízí 3 plány webhostingu ve sdílené kategorii. V tuto chvíli neexistuje žádný rozdíl nákladů, obě ceny poskytovatele jsou stejné, kromě základních plánů. Ve svém základním plánu nabízí BlueHost 1 bezplatný název domény, 50 GB úložiště (více než dost) a neměřenou šířku pásma. V tomto plánu můžete hostovat jednu doménu. To je velmi vhodné, pokud chcete hostit malý osobní blog.

HostGator nabízí ve svém plánu šrafování neměřené úložiště a šířku pásma, ale omezeno na hostování jednoho doménového jména. Na rozdíl od BlueHost vám nedávají první rok bezplatnou doménu po zakoupení hostovacího účtu.

Kromě základního plánu, pokud hovoříme o plánech Plus (BlueHost) a Baby (HostGator), jsou oba velmi podobné. Můžete hostovat neomezené domény. Je to nejvhodnější pro uživatele, kteří plánují v blízké budoucnosti vytvořit více webů, aniž by museli utrácet peníze navíc. Jak vidíte, mezi vyššími plány se nic zásadního neliší od základních, takže tuto sekci budeme svázat stejně jako výše.

Vítěz: Tie

BlueHost

HostGator

Zásady vrácení peněz

Zásady vrácení peněz lze také označit jako záruku vrácení peněz. Společnost se může snažit uspokojit všechny své zákazníky. Neexistuje žádná záruka, že pokud je uživatel plně spokojen, a tak ten druhý. Zde platí pravidla pro vrácení peněz a šetří vaše peníze.

Po registraci u BlueHost můžete požádat o vrácení peněz během prvních 30 dnů. Takže pokud máte pocit, že jejich služby nejsou uspokojivé, určitě získejte zpět své peníze. Nezapomeňte, že po 30 dnech nemáte nárok na vrácení peněz.

Zatímco HostGator dodržuje 45denní zásadu vrácení peněz, znamená to, že máte více dní na vyzkoušení svých služeb, než se rozhodnete, zda požádat o vrácení peněz nebo ne?

Rozhodování mezi společností BlueHost nebo HostGator o záruce vrácení peněz tedy není těžké vybrat ten nejlepší. Není to docela snadné?

Vítěz: HostGator

Závěr

Je tedy čas vyvodit závěr č / b BlueHost vs HostGator. Když mluvíme o dalších aspektech, jako je SSL zdarma, pak BlueHost má výhodu i nad HostGator. BlueHost navíc ve svém nejzákladnějším plánu zahrnuje také bezplatnou zálohu, parkování domény, bezplatné doménové jméno a dobře vybavený ovládací panel.

Na druhou stranu, HostGator poskytuje mnoho dalších funkcí, stejně jako neomezené e-mailové účty, subdomény, vyšší úložiště pro e-maily a 4500 bezplatných šablon webových stránek. Měli by však zvážit bezplatné SSL pomocí šifrování šifrování, protože je to pro SEO důležité.

Zdarma SSL můžete získat z CloudFlare. Na některých našich blogech již používáme bezplatný SSL od CloudFlare a nejvýhodnější částí je, že se nemusíte učit žádné technické věci pro jeho implementaci. Zde je kompletní průvodce povolit SSL CloudFlare na svých webových stránkách podporujících WordPress.

Celkově vzato jsou plány BlueHost dobře navrženy a efektivněji maximalizují dostupnost svých rychlých služeb, takže vám navrhneme Bluehost.

Jsme si jisti, že recenze vám dá vše jasné a že už si nemyslíte, který z nich si vybrat mezi BlueHost vs HostGator?

BlueHost

HostGator

Pokud si myslíte, že jsme zapomněli pokrýt všechny hlavní funkce, které by měly být porovnány, dejte nám prosím vědět v komentářích. Budeme rádi, když si přečteme vaše návrhy a zpětnou vazbu.

Pokud stále potřebujete pomoc a zmatek ohledně hostGator vs. BlueHost, neváhejte a kontaktujte. Jsme vždy tady, abychom vám pomohli najít nejlepšího hostitele webu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map