11+ Nejlepší levné cloudové hostingové služby 2020

12

Cloud hosting je nejlepší způsob, jak zpřístupnit váš obsah po celém světě prostřednictvím četných serverů namísto použití služby CDN (Content Distribution Network). Vzhledem k tomu, že tato infrastruktura byla vytvořena z více serverů, je to o něco nákladnější než sdílený hosting. Pokud hledáte levný cloudový hosting, pak si ve čtení čtěte ten nejlepší.


Cloud Hosting je určen především k poskytování maximální a nepřetržité služby. A hádejte jak? V cloudhostingu je více serverů spojeno (paralelně) tak, aby fungovaly jako jeden. Jednodušší vysvětlení, na rozdíl od sdílené hostingové služby, která spoléhá pouze na jediný server, se cloud hosting skládá z více než jednoho serveru.

Tím se výrazně snižuje šance na prostoje, nízkou rychlost a ztrátu dat. Využívá vyšší zdroje než tradiční hosting, což je dražší a využívá výhody tohoto typu hostování; musíte zaplatit více peněz. Ale zde po našem maximálním úsilí jsme sestavili seznam nejlepších levných poskytovatelů cloudového hostingu.

Nejlepší levný cloud hosting

Rozdíl mezi cloudem a sdíleným hostingem

Jak je uvedeno výše, v cloudu je připojeno více serverů, které jsou umístěny na různých místech. Například jste si zakoupili cloudový hostingový plán a někdy došlo k selhání serveru. Co se teď stane? Ano, máte to, pokud nějaký server spadne, váš web bude stále přístupný. Při sdíleném hostování váš web jistě klesá.

Na začátku byl tento typ hostingu velmi drahý a mohou ho využívat pouze společnosti, ale od posledních 3 ~ 4 let ceny klesají a nyní jsou dostupné levné cloudové hostingové služby s přislíbenou kvalitou. Pokud tedy hledáte nejlepšího, ale levného poskytovatele cloudového hostingu, tento článek vám pomůže najít tu správnou společnost. Protože zde shromažďujeme nejnovější seznam nejlepších renomovaných cloudových hostingových služeb, které nabízejí plány za nejnižší ceny.

Naše hlavní doporučení

Hostitel

Vhodné pro

Hodnocení

Cena

Kamatera ♥

Všichni uživatelé

Zkontrolovat nyní

Vultr

Malé ~ velké projekty

Zkontrolovat nyní

A2Hosting

Bloggery, webmasteři

Zkontrolovat nyní

Nejlepší levný poskytovatel cloudových služeb 2020

Zde je seznam levných a nejlevnější cloudových služeb, pomocí kterých můžete ušetřit značné peníze. Doporučujeme vybrat ten, který vyhovuje a splňuje všechny vaše požadavky.

1. Kamatera – Získejte 30denní zkušební verzi zdarma

Kamatera

Společnost Kamatera byla založena v roce 1995 a nabízí uspokojivé cloudové hostingové služby spolu s flexibilními i škálovatelnými řešeními. Tím, že Kamatera věděla, že výkon je nejvyšší prioritou pro každého uživatele, vyzbrojila svou infrastrukturu nejmodernějšími technologiemi, jako jsou disky SSD, procesor Intel Xeon E5 v4 a globální místa přítomnosti.

Kamatera je specializovaný poskytovatel cloudové platformy, který pod svým názvem nabízí širokou škálu produktů, jako jsou levné cloudové servery, blokové úložiště, vyrovnávače zatížení, spravovaný cloudový hosting a další. A nejpozoruhodnější část kromě rozumné ceny, společnost také nabízí 30-ti denní zkušební účet zdarma.

Rychlost je jedním z hlavních faktorů, které hrají důležitou roli při zlepšování nejen vaší spokojenosti zákazníků, ale také hodnocení vyhledávačů. Důvodem, proč by pro vás mohla být Kamatera ideální volbou, je to, že mají po celém světě 13 datových center, což vám umožňuje ukládat obsah vašich stránek / aplikací poblíž vašich potenciálních uživatelů. Takže ať už vaše publikum patří do Ameriky, Evropy nebo Asie, můžete si snadno vybrat nejbližší datové centrum.

Cloudová infrastruktura je perfektní způsob, jak využít okamžitou škálovatelnost. To znamená, že vám budou rychle poskytnuty další zdroje a vyhnete se jakémukoli výpadku. Po nastavení účtu na Kamaterě můžete nainstalovat nebo odinstalovat nebo upgradovat operační systém.

Můžete používat jakoukoli verzi téměř každého operačního systému, jako je Ubuntu, CentOS, Debian, FreeBSD a OpenSUSE. Navíc jejich server podporuje také všechna vydání MS Windows. Na druhé straně Kamatera obsahuje snadno použitelný ovládací panel, který vám umožňuje spravovat funkce a nastavení sítě atd.

Pokud jde o nastavení serveru, Kamatera navrhl jednoduchý proces, můžete si vybrat počet zdrojů, jako je vCPU, RAM, úložiště a umístění datových center. Z obrovského seznamu si také můžete vybrat preferovaný operační systém.

Společnost také výrazně usnadňuje přidávání některých volitelných služeb, jako je cPanel a rozšířené zálohy. Navíc, když váš projekt začne růst, nebudete muset migrovat nikde jinde, protože se zde nachází docela vysoká infrastruktura specifikací. Můžete využít až 20 vCPU, 256 GB RAM a úložiště v terabajtech.

Kamatera udržuje live chat, telefonickou podporu a e-mailový systém, aby se postarala o jejich dotazy zákazníků. Mít dostupnost více podpůrných kanálů je užitečné pro nováčky, kteří poprvé zažijí cloud hosting. Závěrem lze říci, že Kamatera je bezpochyby spolehlivým cloudovým poskytovatelem, který nejen nabízí škálovatelné řešení, ale také nabízí nejmodernější služby podporované infrastrukturou v dostupném cenovém rozmezí..

2. Vultr

vultr

Vultr je velmi levný poskytovatel cloudového hostingu, který nabízí cloudové plány již od 2,50 $ měsíčně. Plány Vultr jsou velmi podobné DigitalOcean, ve skutečnosti nabízejí cenově dostupnější cloudové plány. Nejzákladnější plán zahrnuje 20 GB SSD úložiště, 512 RAM, 1 jádro procesoru a 500 GB šířku pásma jen za 2,50 $ / měsíc. A úplně další balíček nabízí 25 GB SSD, 1CPU, 1024 RAM a 1000 GB šířku pásma pouze za 5 $. Vultr tak patří mezi super levné poskytovatele cloudového hostingu.

Vultr má širokou škálu datových center. V současné době nabízejí 15 různých světových lokalit, takže si můžete vybrat umístění datového centra podle cílové skupiny. Společnost nabízí mnoho instalačních aplikací na jedno kliknutí, jako jsou WordPress, Joomla, PrestaShop atd. Pokud vyvíjíte hru, pak použijte cloudové servery Vultr, které určitě splní vaše očekávání.

Společnost zpřísnila zabezpečení a přidala vrstvu ochrany proti útokům DDOS. Jejich systémy nepřetržitě monitorují síť a detekují škodlivou činnost co nejdříve. Kromě toho můžete nainstalovat operační systém podle toho, co chcete, jako je Windows, Ubuntu, CentOS a další. Panel je plný možností na jedno kliknutí, jako je restart, přeinstalace, instalace aplikace atd.

Služby podpory Vultr nejsou tak spolehlivé, jak by měly být. Nejsou konzistentní, někdy je reakce rychlá, ale někdy musíte počkat téměř hodinu. Můžete jim poslat nápovědu, protože nenabízejí telefonickou podporu ani živý chat. V sekci Časté dotazy můžete získat pomoc ohledně fakturačních a technických aspektů. Také udržují komunitní fórum, které je plné různých témat.

Myslíme si, že by měli upgradovat své podpůrné služby a alespoň nabídnout live chat, který bude velmi užitečný. Společnost nabízí 100% provozuschopnost a pokud společnost tuto záruku kdykoli nedosáhne, bude mít možnost vydat úvěr SLA..

3. CloudWays

cloudways

Cloudways je řízený levný cloud hosting poskytovatel. Můžete začít s tím, že utratíte jen 10 $ / měsíc. Jejich hostingový plán podporuje všechny aplikace týkající se elektronického obchodování, bloggerů, designérů, digitálních agentur a vývojářů. V současné době nabízejí bezplatnou zkušební verzi, takže neztrácejte čas a vezměte zkušební účet co nejdříve.

Stejně jako mnoho jiných společností i Cloudways dala prioritám podpůrným službám. Poskytují požadovaná řešení prostřednictvím chatu a lístků. K dispozici je také úložiště znalostí o různých tématech včetně FAQ. Všechny podpůrné služby jsou poskytovány bez časového omezení, takže můžete kdykoli komunikovat s technickým týmem.

Jednu věc, kterou musíte vědět, je to, že používají infrastrukturu DigitalOcean, Amazon, Google, Vultr a KYUP, aby sloužili svým zákazníkům. To znamená, že mají spoustu datových center, protože samotná společnost tvrdí, že mají více než 25 datových center. Klonování nebylo nikdy snadné; Cloudways nabízejí funkci klonování jedním kliknutím. Klonování vytvoří kopii vašeho obsahu, kterou můžete použít pro obnovení.

Pokud máte tým, ale nechcete, aby viděli klíčové informace o webu nebo nechtěli, aby jim dali plnou kontrolu nad zdroji, pak si nemusíte dělat starosti, že CloudWays vytvořil týmovou řídící tabuli, která zahrnuje různé role s přístupem omezení.

Některé společnosti, jako je GoDaddy, nenabízejí výchozí bránu firewall, ale Cloudways ji automaticky vytvoří a monitoruje servery, zda neobsahují škodlivý software, aby vás chránily. Společnost navíc tvrdí, že udržuje aktuální servery s bezpečnostními protokoly a opravami.

Společnost nabídla vlastní řemeslnou technologii pojmenovanou jako ThunderStack. Je to nástroj pro ukládání do mezipaměti, který funguje na NGINX, Apache a Memcached atd. Navíc nabízejí vývojovou sadu Git, SSH & SSF a instalace SSL jedním kliknutím. Netestovali jsme instalaci SSL, ale jsme si jisti, že je to jednoduché a snadné. Můžete s nimi začít, protože nabízejí balík funkcí, jako je Cron Job, seskupení projektů, HTTP / 2 a dlouhý seznam funkcí.

Ceny plánu jsou fantastické; můžete využít skvělé a užitečné funkce již za 10 USD, což zahrnuje 1 GB RAM, 1 jádro CPU, 25 GB webového prostoru a 1TB šířku pásma. Rovněž pro vás provedou migraci stránek bez jakýchkoli nákladů.

4. Host1Plus | Hefice

Host1Plus Cloud Hosting

Hledání spolehlivého cloudového hostingu s flexibilitou je Host1plus. Provozní doba a doba načítání jsou prioritou každého, kdo hledá webhosting. S Host1plus se nemusíte obávat. Protože s nimi váš web nezávisí pouze na jediném serveru. Společnost vytvoří různé kopie webu a uloží je na více serverech, a tím maximální dobu provozu.

Dobrá věc, že ​​mají různá datová centra pro nejlepší výkon, aby mohli sloužit zákazníkům po celém světě. Doba načítání je velmi nezbytná, protože nikdo nechce držet web a čekat, až se stránka načte úplně. Návštěvník jednoduše opustí váš web, a tak velká ztráta. Nezáleží na tom, kam vaše publikum patří, protože server Host1Plus nabízí výběr datového centra, které vám umožní vybrat nejbližší umístění a zkrátit tak dobu načítání stránek.

To, co se nám na cloudhostingu líbí, je snadná rozšiřitelnost. Široká paleta plánů může snadno splnit vaše požadavky a kdykoli můžete také zvýšit nebo snížit strop zdrojů. Je to velká výhoda pro všechny uživatele cloudového hostingu a také pomáhá snižovat náklady. Host1plus nabízí servery se systémem Linux i Windows. První a základní plán „LIN1“ poskytuje jednojádrový procesor, 20 GB úložiště s 512 MB RAM, což je skvělé pro zpracování projektů počáteční úrovně. Kromě toho všechny plány zahrnují zálohování zdarma 1, IPv4 zdarma, procesory Intel Xeon, slušné API a mnoho dalších funkcí.

Nabízejí CentOS, Debian, Fedora a Ubuntu. A pokud jste milencem cPanelu a nevíte o práci s příkazovým řádkem, pak je instalace těchto webových aplikací, jako je WordPress, obtížná. Pokud tedy chcete cPanel, bude to stát 15 $. Na internetu je k dispozici spousta výukových programů, které slouží k instalaci webových aplikací pomocí příkazů, které nejsou velké.

Nevíte, co dělat nebo jak problém vyřešit. Neváhejte a získejte pomoc od nich. Nenabízejí live chat, ale odpověď je v systému vstupenek poměrně rychlá. A co je nejdůležitější, jsou velmi přátelští. Chcete-li sledovat zdroje, které poskytují kompletní statistiky, takže uživatel může podniknout kroky podle situace. Neztrácejte čas, protože nabízejí také 14denní zkušební období.

5. Digitální oceán

digitalocean cloud hosting

Digitální oceán je dobře renomovaná společnost a od svých uživatelů je velmi oceňována. Digitální oceán je vynikající volbou, zejména pro vývojáře. Můžete vytvořit „kapičky“ za minutu a získat plný přístup k jeho správě, včetně výběru OS. Nabízejí širokou škálu plánů od 5 $ / měsíc. Můžete si zakoupit plán měsíčního předplatného nebo přepnout na hodinové předplatné.

Základní plán zahrnuje 25 GB SSD úložiště, 1 TB přenos dat, 1 GB paměti a 1 Core procesor jen za 5 $ / měsíc, není to nejlevnější cloudová hostingová služba? Pokud je pro vás problém webový prostor, pak se nemusíte bát škálovatelného úložiště SSD. Můžete si koupit další úložiště za 0,10 $ / GB. Společnost také nabízí plány na úrovni podniku. Tyto plány jsou bohaté na zdroje, jako jsou úložiště, RAM a procesor atd.

Podle našeho názoru je skvělý způsob, jak zažít cloud hosting, koupit některý z jejich levného cloudového plánu, například 5 $ / měsíc. Poté, co prožíváte, když máte pocit, že máte dostatek porozumění a jste připraveni zahájit nějakou seriózní práci, existuje snadno škálovatelné řešení. To vám umožní využít více zdrojů v žádném okamžiku.

Servery jsou k dispozici s 99,99% provozuschopností s počtem datových center. Pokud v kterémkoli měsíci selže, udělí kredit. Společnost udržovala datová centra v San Franciscu (2), Torontu (1), New Yorku (3), Londýně (1), Amsterdamu (2), Frankfurtu (1), Bangalore (1) a Singapuru (1). Existuje také spousta instalačních aplikací na jedno kliknutí, jako jsou WordPress, Magento, Joomla, Drupal, Ruby on Rails and Horizon atd..

Digital Ocean nabízí systém prodeje vstupenek na podporu. Budují také rozsáhlou znalostní základnu, kde můžete okamžitě získat pomoc. V rámci komunity můžete využít různé návody a klást otázky. Nabízejí žádnou podporu prostřednictvím telefonu nebo živého chatu.

Hledáte podobnou službu jako DO? Zde jsou některé alternativy DigitalOcean.

6. InterServer

InterServer Cloud

Snadná škálovatelnost je krásou cloudového hostingu a to, co získáte od Interserve. Myslete na to, že vaše webové stránky získávají obrovské množství provozu. Abyste zvládli tento typ návštěvníků, potřebujete škálovatelný webhosting. Plán začíná od 6 $ / měsíc. a zahrnuje 1 GB RAM, 25 GB webového prostoru a 1 000 GB (1 TB) šířku pásma. Můžete si také vytvořit plán podle vašich požadavků. To z něj činí nákladově efektivní volbu.

Hostováním vašeho webu na Interserve získáte několik výhod, jako jsou SSD disky, 99,9% záruka dostupnosti, až 16 možností OS atd. Můžete si vybrat mezi Linuxem a Windows serverem. Zde si uvědomte, že pokud chcete cPanel, musíte zaplatit další částku 10 $. Kromě toho má společnost více datových center pro zajištění nejvyšší dostupnosti služeb s maximální rychlostí. Doba načítání stránky je také uspokojivá, ale někdy vidíme, že načítání stránek trvá téměř 765 ms. Ale to se stalo zřídka.

Podpůrné služby jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Smutnou zprávou je, že nenabízejí živý chat. Domníváme se, že živý chat je nejlepším způsobem, jak rychle vyřešit problémy. Pokud tedy potřebujete rychlou podporu, můžete je kontaktovat telefonicky. K dispozici jsou také e-mailové a lístkové systémy, které pomáhají zákazníkům. Kromě toho společnost také udržuje komunitní fórum a spoustu tipů.

Servery podporují více jazyků, jako je PHP, Perl a Python atd. Mezi další významné funkce patří zálohování, snímky, správce DNS, IPV6 a mnoho dalšího. Také nabízejí bezplatné migrační služby. Nenabízejí žádné zkušební období, které si přejeme, pokud ano, bude to skvělé pro nové uživatele. Na závěr můžeme říci, že Interserver neposkytuje žádnou jedinečnou vlastnost, ale jejich služby jsou hodné použít, pokud jde o dobře vybavený, ale nízké ceny webhosting.

7. A2Hosting [99,99% uptime]

úložiště a2hosting

A2Hosting si během let získal obrovskou reputaci a nyní slouží tisícům zákazníků po celém světě. Má nejen o 300% rychlejší, ale i vysoce výkonnou a velmi spolehlivou infrastrukturu pro hladký chod vašich stránek / aplikací. Jsou také jedním z nejlepších hostitelů SSD, kteří poskytují rychlé služby. Svůj plán si můžete přizpůsobit podle svých potřeb, a tím se zamezí jakýmkoli dalším poplatkům.

A samozřejmě podpůrné služby, mnoho levný cloud hosting nenabízí ani možnost Live Chat. A2Hosting tuto mezeru vyplní a poskytuje podpůrné služby 24/7/365. Slouží zákazníkům prostřednictvím živého chatu, telefonu, lístků a znalostní báze. Měli byste také navštívit jejich blog, protože publikovali různé články, které jsou opravdu užitečné pro různé aspekty. Jednu věc, kterou chceme říci, je jejich tým podpory dobře informovaný a přátelský.

Prostřednictvím programu A2 QuickInstaller může uživatel snadno a rychle nainstalovat jakýkoli hlavní CMS. Spolu s instalací jakéhokoli CMS můžete nastavit nástroje pro vývoj webových aplikací, jako jsou Node.js atd. Vylepšená technologie, jako jsou rychlé servery a SSD pro rychlejší načítání stránky, dramaticky zvyšuje výkon vašeho webu.

Plán $ 5 s názvem „Entry“, který zahrnuje 512 MB DDR3 RAM, šířku pásma 2 TB, úložiště 20 GB, 1 Core CPU a CentOS 7 s Webuzo. Můžete také nasadit doplňky za cenu dodatečných nákladů.

Jejich cloud hosting je plně přizpůsoben a máte kontrolu nad výběrem operačního systému Linux. Na nákupní stránce si můžete vybrat verzi CentOS, Fedora, Debian atd. Společnost také nabízí uživatelsky přívětivý ovládací panel, kde můžete spravovat soubory, databáze a další důležité funkce. A pokud chcete cPanel, budete jej používat po získání licence za dostupné ceny.

Pokud jste vývojář, je pro vás Cloud Disaster Recovery skvělou volbou. Jako vývojář si budete vědomi, že psaní kódů je složitá práce a někdy se můžete setkat s chybami, které bude těžké odhalit, nebo někdy chyba způsobí vážné poškození. Před provedením jakýchkoli změn v kódování byste proto měli vzít záložní kopii, kterou můžete použít k obnovení předchozí verze.

Kromě toho nabízí A2Hosting 99,9% záruku dostupnosti za běh serveru a převzetí služeb při selhání s vysokou dostupností. Primárním konceptem cloudové technologie je vysoká dostupnost. Pokud server selže, váš web se automaticky přesune na jiný operační server bez jakýchkoli prostojů, což se nazývá Vysoká dostupnost.

Spolu s celou touto společností také žádat kdykoli záruku vrácení peněz. Do 30 dnů však obdržíte plný fond a poté, co se přidělený fond za nevyužité služby vrátí.

Také byste si mohli přečíst: 10 Nejlevnější VPS Server Hosting Services

8. BlueHost [Nejlepší pro bloggery]

blue-host

BlueHost je jednou z našich oblíbených společností, pokud jde o cloud a hosting WordPress. Jsou také na špičce hostingových firem doporučených společností WordPress. Díky takové vynikající reputaci společnost pečuje o všechny své zákazníky a nabízí cloudový plán již za 6,95 $ / měsíc (Starterův plán), který obvykle začíná na 9,99 $ / měsíc.

Pokud již s nimi máte sdílený hostingový účet a chcete si užít cloudový hosting, nemusíte mít obavy o automatickou migraci, takže se budete moci okamžitě přesunout na novější balíček. Nabízejí plně spravovaný cloudový hosting, což znamená, že se nemusíte starat o opravy zabezpečení, aktualizace, přístup k portům a podobné problémy..

V oblasti podpůrných služeb vždy vládnou průmyslu a nabízejí nepřetržitou podporu v telefonech, živém chatu a lístcích. Zdůrazňují také hlavní témata, jako je WordPress, domény, účet a ovládací panel atd., Takže pokud máte s nimi problém, můžete snadno najít odpověď. Videonávody jsou skvělým způsobem učení a BlueHost také nabízí znalostní bázi a zásoby videonávodů.

Plán Starter zahrnuje 1 web, který můžete hostit, 1 bezplatnou doménu, 100 GB úložiště, neměřenou šířku pásma, 2 GB RAM a 2 jádro procesoru. Zahrnují také 50 USD za marketing a místní ukládání do mezipaměti. To vše můžete chytit za 6,95 $ / měsíc. Doporučujeme však vybrat plán výkonu, který stojí 8,95 $ / měsíc, ale na oplátku máte spoustu funkcí. Plán výkonu zahrnuje následující charakteristické rysy: Neomezené množství webů pro hostování, neomezené úložiště, 4 GB RAM, 4 jádrové procesory a marketingový kredit 200 $.

Se službou BlueHost si nemusíte dělat starosti se ztrátou dat, která zkopírují vaše data na další 3 servery, takže v případě jakéhokoli problému bude druhá kopie automaticky spuštěna bez přerušení. BlueHost také nabízí možnost změny měřítka, která vám umožní zvýšit zdroje bez restartu. Funkce automatického převzetí služeb při selhání automaticky přesune váš web na jiný server v případě selhání hardwaru. Kromě toho vše BH nabízí 30denní záruku vrácení peněz.

9. Dreamhost

cloud cloudhostingu

Díky mnoha zkušenostem se DreamHost dostal do seznamu nejlepších poskytovatelů hostingu WordPress. Nabízejí všechny typy hostování sdílené, spravované, VPS, vyhrazené a cloud. Firemní cloudové služby jsou levné a hodné použití.

DreamHost podporuje různé open source platformy jako MongoDB, Redis, Python, Perl a další. S pomocí OpenStack lze vytvořit přizpůsobený server. Protože společnost nabízí snadno rozšiřitelné upgrady, jako je paměť, úložiště a CPU atd. S DreamHostem získáte plný přístup root. Získáte úplný výběr softwaru / OS a jeho verze. Jejich servery jsou schopné provozovat operační systémy Linux, BSD a Windows.

Slouží zákazníkům s nejmodernější technologií, díky níž jsou cloudové služby jednoduché a snadno použitelné. Sofistikovaný řídicí panel pomáhá uživatelům provádět úkoly, jako je vytváření snímků, správa sítě a přidělování úložiště. Kromě toho všechny plány přicházejí s úložištěm Ceph, které ukládá vaše data častěji (3krát), aby je bylo možné v případě jakéhokoli špatného incidentu načíst.

Faktorem, na kterém opravdu záleží, jsou podpůrné služby. Prostřednictvím živého chatu a e-mailu můžete využít podpůrných služeb. Pod jejich znalostní základnou je také velké množství řešení. Kategorizují řešení jako General Topics (PHP, Security Hosting atd.), Product Support (Dedicated hosting, VPS Hosting, E-maily atd.), Stejně jako podporu cloudových produktů. Můžete se zúčastnit jejich diskusního fóra odesláním vašeho problému a získat odpovědi. Fórum má v současné době 26 400 registrovaných členů. Společnost udržovala status blog, kde můžete získat status jejich služby a zjistit, že je funkční nebo ne.

Jejich plán začíná od 512 MB RAM, 1 Core CPU, 80 GB SSD úložiště a 100 GB blokového úložiště při 4,50 $ / měsíc. Myslíme si, že tato cena je docela přijatelná, protože zahrnuje úplný přístup root, API a výběr různých OS, SSD, cloudových záloh a automatické zálohování pro WordPress atd..

10. Linode

linode

Linode je další cloudová hostingová služba, která má 400 000 zákazníků a nabízí služby, které jsou spolehlivé pro vývojáře, designéry, blogery atd. Nabízejí také plány představované SSD. Datová centra jsou umístěna ve třech různých regionech Asie a Tichomoří, Severní Ameriky a Evropy.

Linode Cloning umožňuje uživateli vytvořit úplnou kopii jeho obsahu a propojit ji s funkcí převzetí služeb při selhání IP, takže v případě jakéhokoli selhání se automaticky přepne na druhý server se stejnou konfigurací.

Měřítko je kritické zejména v případě, že potřebujete více zdrojů, a oni podporují funkci měřítka. Mnoho společností to stále nenabízí. Předpokládejme, že si zakoupíte plán bez možnosti škálování a v budoucnu budete chtít pouze další úložiště, pak nebudete mít na výběr, místo nákupu vyššího plánu, který obsahuje mnoho dalších zdrojů, které opravdu nepotřebujete. Změna měřítka tedy poskytne pouze funkci, kterou chcete použít ve svém stávajícím plánu.

NodeBalancer je technika, která pomáhá společnosti distribuovat zátěž. Pokud se zatížení zvýší na jednom serveru, bude to mít vliv na výkon všech uživatelů. Linode tedy rozděluje zátěž mezi různé servery, aby se vyhnul jakémukoli nedostatku služeb.

Společnost používá transparentní přístup; to pomůže uživatelům sledovat statistiku a podnikat kroky v úzkých místech. Máte plný přístup k grafům a dalším informacím, abyste mohli problémy snadno odhalit. Navíc získáte na jedné stránce veškeré podrobnosti o procesorech, využití, připojení a stavu serveru. Díky tomuto typu informací budete proaktivní a můžete se vyhnout vážným problémům.

Plány začínají na 10 $ / měsíc, což zahrnuje 2GB RAM, 1 CPU Core, 24GB-SSD disky a 2 TB přenosu dat. Jejich služby si také můžete pronajmout každou hodinu. A pokud s nimi nejste spokojeni, máte 7 dní na to, abyste svůj plný fond získali.

V případě jakýchkoli problémů máte dostatek možností kontaktovat tým podpory. Nabízejí e-mail, lístek, telefon, fax a komunitní chat. Kromě toho můžete také nahlásit zabezpečení a další problémy samostatně, takže se stane problémem společnosti řešit je a poskytovat trvalé řešení. Neztrácejte čas, pojďme se s nimi spojit.

11. Atlantic.Net

Hostitel Atlantic Cloud

Tady je Atlantic.net, který nabízí velmi širokou škálu plánů, ale není to tak levné cloudové hostování, jak je uvedeno v seznamu. Společnost kategorizuje plán na základě zdrojů, jako je plán optimalizace paměti, ty, které jsou návrhy hlavně pro ty, kteří potřebují více paměti RAM. Po zakoupení nezabere příliš času a připraví vám server do 30-45 sekund. Jak všichni víme, disky SSD se stávají základním požadavkem uživatelů. Rychlost je navíc jedním z faktorů SEO a společnost Atlantic.net tuto potřebu přidala ke svým serverům.

Rovněž automaticky zálohují vaše data jednou denně tím, že za tuto funkci platí malý penny. Získáte jednu IP adresu s plánem, a pokud budete chtít více, bude účtovat 2,19 $ / měsíc nebo 0,003 $ / h. Jejich obecný plán založený na Linuxu je dodáván s 1 GB RAM, 40 GB úložiště, 3TB datovým přenosem a 1 jádrovým procesorem stojí jen 10 $ / měsíc. Můžete si také koupit plány založené na systému Windows se stejnými specifikacemi za 15 USD / měsíc. Poskytují odchozí provoz 10TB pro volný a neomezený příchozí provoz. Pokud překročíte limit odchozího provozu, bude účtována cena 0,02 $ za GB.

V současné době má 6 aktivních datových center, jejichž cílem je spuštění nového v Singapuru. Kromě toho je povolena také škálovatelnost kdykoli a cPanel. Nenabízeli zdarma cPanel, musíte si zakoupit licenci, která stojí 14,97 $ / měsíc. Kromě toho představují hosting s RESTful API, které vám pomohou spravovat webovou aplikaci, zdroje, operační systém a vývoj aplikací atd. Atlantic tvrdí, že poskytuje působivou 99,99% dostupnost serveru pro všechny plány.

Společnost plní všechny průmyslové standardy související s podpůrnými službami. Domníváme se, že podpůrné služby jsou důležitější, pokud jde o cloud hosting, protože se jedná o hodně ruční hostingový balíček. Pokud uživatel kdykoli potřebuje pomoc, měl by být poskytovatel hostingu v tomto ohledu proaktivní. Atlantikoví experti jsou vždy k dispozici po telefonu, live chatu a poště, aby vám pomohli. Můžete také získat pomoc zveřejněním problému na fóru komunity.

  • Top 7 nejlepších poskytovatelů SSD hostingových služeb
  • 10 nejrychlejších poskytovatelů webhostingu

12. GoDaddy

cloudad cloud servery

Nejen sdílený hosting, ale také jeden z levných poskytovatelů cloudového hostingu. Jejich nejzákladnější plán zahrnuje 20 GB webového prostoru, 512 MB RAM, 1 jádro a 1 TB přenos dat. Na rozdíl od sdíleného hostování nabízejí servery vybavené SSD pro rychlejší výkon. V současné době společnost nabízí 30denní bezplatnou zkušební verzi s 99,9% provozuschopností na amerických serverech.

Společnost nabízí přátelské a čisté API, které vám umožňuje přidělit úložiště, hardware a vývoj aplikací, atd. Máte dvě možnosti zálohování dat, Snapshot a Backup. Pomocí funkce Snapshot můžete kdykoli ukládat svá data, zatímco automatické zálohování automaticky ukládá průběh po každých pár dnech.

Nastal čas, kdy GoDaddy utrpěl útok hackerů a většina služeb se rozpadla, včetně e-mailu, domény a do jisté míry i „hostování“. Společnost také trpí v důsledku svých nepříznivých aktů podpory SOPA a sexuální reklamy. Nyní však společnost hodně vylepšuje a poskytuje konzistentní služby.

Pokud jste se zasekli a nevíte, jak se s tímto problémem vypořádat, nebojte se, nabízejí podporu telefonicky a chatem. Určitě vám také pomůže centrum nápovědy a komunitní fóra s obrovským počtem aktivních členů.

Další velmi dobrou možností ovládání zdrojů prostřednictvím webového řídicího panelu je OpenStack. Tato platforma s otevřeným zdrojovým kódem umožňuje snadno alokovat zpracování a další zdroje. GoDaddy nabízí spoustu aplikací souvisejících s CMS, elektronickým obchodem, infrastrukturou, vývojářskými nástroji a mnohem více. Stačí kliknout a instalace proběhne v žádném okamžiku.

Jedna věc, kterou potřebujete vědět, je, že nenabízejí žádný vlastní plán. To znamená, že nemáte povolení snižovat nebo zvyšovat zdroje podle svých potřeb. Doporučujeme GoDaddy pouze pro malé projekty a účely testování.

13. HostGator Cloud

hostgator cloud hosting

HostGator se vždy snaží poskytovat levný hosting pro WordPress a relativně nabízí spolehlivé cloudové služby s nízkonákladovými plány. Použili jsme také jejich společné plány hostování, což nás opravdu překvapilo. Máme však problémy se službami podpory Live Chat. Společnost by ji měla vylepšit a reagovat na zákazníka přednostně. Na druhé straně společnost udržuje podpůrné centrum, které zahrnuje telefonickou podporu spolu se systémem Ticket, live chat, video tutoriály a fóra..

Celkově je společnost dobrá a vždy poutavá díky svým atraktivním slevám. V současné době jsou k dispozici tři cloudové hostingové plány s názvem Hatchling, Baby a Business. Hatchlingový plán lze chytit za 4,95 $ měsíčně a je povolena jedna doména s 2 GB RAM a 2 jádrovými procesory. V plánu Baby and Business můžete hostit neomezené domény. Využití úložiště a šířky pásma není omezeno, ale měli byste je používat rozumně.

Snadná škálovatelnost vám umožní zvýšit zdroje zasažením několika kliknutí bez jakýchkoli prostojů v průběhu růstu vaší firmy. Dobře vyleštili přístrojovou desku a zjednodušili to. Můžete snadno sledovat využití, rychlost stahování, trendy v obsahu, které lidé většinou vidí na vašem webu, a další statistiky.

HostGator nabízí integrovaný nástroj pro ukládání do vyrovnávací paměti laků, který pomáhá načítat statický obsah rychleji, než je obvyklé. Každý plán navíc zahrnuje cPanel a zrcadlení dat. Zrcadlení dat je technika, která z důvodu bezpečnosti distribuuje tři kopie vašich dat do různých zařízení na různých místech. Pokud tedy celé datové centrum klesne kvůli nějakému závažnému problému, jako je požár, můžete stále přistupovat k vašim datům z jiných serverů umístěných na jiném místě..

Nemůžete využít výhod vyhrazené adresy IP v plánu šrafování. U vyhrazené adresy IP musíte přejít na plán Baby a zakoupit jej za dalších 4 $ / měsíc. Google pomalu nutí, aby lidé používali SSL certifikát pro zvýšení bezpečnosti svých stránek. Všechny plány HostGator zahrnují sdílený SSL zdarma, zatímco obchodní plán obsahuje soukromý SSL. HostGator je vynikající a cenově dostupný poskytovatel hostingu a můžete si koupit levný cloud hosting se skvělými funkcemi.

Závěr

Hlavní věc, kterou chceme říci, že se nemůžete zcela spolehnout na levné služby. Chcete-li hostit své dlouhodobé projekty, vyberte některé nejlepší poskytovatele cloudového hostingu, jako je Vultr. Pokud potřebujete cloudový plán na delší období, pak byste ho měli určitě vybrat bez nejasností.

Snažíme se o to, aby společnosti, které mají levné levné cloudové hostingové balíčky, byly do jisté míry spolehlivé. Podle našeho názoru je Host1Plus nejlepší pro vývojáře a pokročilé uživatele.

Takže výše jsou levní poskytovatelé cloudového hostingu nabízející spolehlivé služby za rozumné ceny. Vyberte si ten nejlepší podle potřeby vašeho webu / aplikace.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map