Stały przegląd kontaktów: funkcje, ceny i porównania

Obecnie jest tak wiele witryn internetowych, że jeśli jesteś sprzedawcą eCommerce lub nawet kimś, kto ma ochotę skontaktować się z nami i podać bezpłatne informacje, prawdopodobnie masz rację. W świecie powiadomień push i agresywnego marketingu umiejętność kontaktowania się za pośrednictwem poczty e-mail ma kluczowe znaczenie. Marketing e-mailowy może być fantastycznym sposobem na zwiększenie ruchu na Twojej stronie, jeśli jest wykonany poprawnie.


Wśród wielu innych najlepszych usług e-mail marketingu, ConstantContact to nazwa, która pojawia się stale (nie ma sensu). Oprócz podstawowej kompetencji w e-mail marketingu, strona rozszerzyła się o inne usługi związane z marketingiem, które stanowią plus.

Dzisiaj przyjrzymy się temu, co oferuje Constant Contact i doświadczeniu, którego możesz się spodziewać, jeśli zdecydujesz się spróbować.

Stałe podsumowanie recenzji kontaktu

Bogate w funkcje narzędzie do marketingu e-mailowego dla małych firm

Imię: Stały kontakt

Opis: Constant Contact to zautomatyzowane rozwiązanie marketingu cyfrowego, które pomaga firmom (i niektórym osobom) zwiększyć zasięg. Jest wyposażony we wszystko, czego kiedykolwiek potrzebujesz, od tworzenia treści informacyjnych po analizę wyników.

System operacyjny: Internetowy

Kategoria aplikacji: Oprogramowanie do marketingu e-mailowego

 • Łatwość użycia

 • Szablony & Projekt

 • funkcje

 • Wartość pieniądza

 • Obsługa klienta

Ogólnie

4.1

Podsumowanie

To bardzo proste, a jednocześnie niezwykle zwinne narzędzie jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich firm, które pozwalają zwiększyć swoje możliwości marketingowe. Łatwy w nawigacji interfejs stanowi idealną równowagę między prostotą a zestawem funkcji. Unikaj zbyt skomplikowanych procesów i pracuj w przyjemnych, usprawnionych przepływach pracy.

Ucz się więcej:

 • Prezentacja szablonów e-mail
 • Stały kontakt kontra MailChimp
 • Historie sukcesu Constant Contact
 • Notatka Jerry’ego Lowa

Plusy

 • Bezpłatny 60-dniowy okres próbny
 • Łatwe importowanie listy kontaktów
 • Imponująca lista dodatków

Cons

 • Dziwny system automatycznej odpowiedzi

{
"@kontekst": "http://schema.org",
"@rodzaj": "Przejrzeć",
"itemReviewed": {
"@rodzaj": "Oprogramowanie",
"imię": "Stały kontakt",
"opis": "Constant Contact to zautomatyzowane rozwiązanie marketingu cyfrowego, które pomaga firmom (i niektórym osobom) zwiększyć zasięg. Jest wyposażony we wszystko, czego kiedykolwiek potrzebujesz, od tworzenia treści informacyjnych po analizę wyników.",
"wizerunek": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/constantcontact-home-review.jpg",
"system operacyjny": "Internetowy",
"applicationCategory": "Oprogramowanie do marketingu e-mailowego"
},
"reviewRating": {
"@rodzaj": "Ocena",
"ratingValue": 4.0999999999999996447286321199499070644378662109375,
"najlepsza ocena": 5,
"najgorsza ocena": 0
},
"autor": {
"@rodzaj": "Osoba",
"imię": "Timothy Shim"
},
"reviewBody": "

To bardzo proste, a jednocześnie niezwykle zwinne narzędzie jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich firm, które pozwalają zwiększyć swoje możliwości marketingowe. Łatwy w nawigacji interfejs stanowi idealną równowagę między prostotą a zestawem funkcji. Unikaj zbyt skomplikowanych procesów i pracuj w przyjemnych, usprawnionych przepływach pracy.

\ r \ n

Ucz się więcej:

\ r \ n

  \ r \ n
 • Prezentacja szablonów e-mail
 • \ r \ n

 • Stały kontakt kontra MailChimp
 • \ r \ n

 • Historie sukcesu Constant Contact
 • \ r \ n

 • Notatka Jerry’ego Lowa
 • \ r \ n

"
}

Funkcje stałego kontaktu

Pamiętając o tym, że Constant Contact koncentruje się przede wszystkim na marketingu e-mailowym, po zarejestrowaniu konta będzie można utworzyć listę e-mailową, wprowadzić dane kontaktowe, a następnie utworzyć swój pierwszy e-mail.

Informacje kontaktowe są obowiązkowe, a dla tych, którzy dopiero zaczynają e-mail marketing, jest to obszar, na który należy zwrócić uwagę. W wielu krajach obowiązują obecnie surowe przepisy dotyczące prywatności danych i danych osobowych. Pamiętaj o tych przepisach i upewnij się, że przestrzegasz ich przed wysłaniem e-maili marketingowych!

1. Tworzenie listy

Twoja lista subskrybentów stanowi serce kampanii e-mail marketingowej i składa się ze wszystkich adresów e-mail, na które chcesz się skontaktować. Wprowadzanie ich pojedynczo byłoby nową formą szaleństwa, więc Stały Kontakt ma kilka łatwych sposobów na wypełnienie listy.

Najszybsze i najłatwiejsze metody to przesłanie ich w postaci pliku, bezpośrednie zaimportowanie ich z listy kontaktów Gmaila lub nawet wyodrębnienie ich z Microsoft Outlook. Jeśli przesyłasz listę do pliku, pamiętaj, że Stały kontakt rozpoznaje wartości rozdzielane przecinkami (CSV), Excel i formaty zwykłego tekstu.

Każdy rekord można edytować i można przypisać tagiPo zakończeniu możesz uzyskać dostęp do swoich danych kontaktowych za pośrednictwem Menedżera kontaktów. Umożliwia to edycję informacji w tym miejscu, ale umożliwia także dodawanie tego, co system nazywa „tagami”. Przypuszczam, że może to być przydatne do grupowania kontaktów na listach, ale edytowanie rekordów pojedynczo jest niezwykle żmudne.

2. Prowadzenie e-mailowych kampanii marketingowych

Edytor wizualny Constant Contact jest łatwy w użyciuEdytor wizualny jest łatwy w użyciu, a szablony są bogate.

Po uporządkowaniu listy e-mailowej będziesz gotowy do wzięcia udziału w e-mailowej kampanii marketingowej.

Aby pomóc Ci w tym stałym kontakcie, masz bardzo duże repozytorium szablonów, które pomogą Ci zacząć. Co więcej, istnieje edytor wizualny, którego możesz użyć do zmodyfikowania dowolnego z tych szablonów, aby dopasować go do swoich potrzeb. W rzeczywistości możesz uzyskać podgląd niektórych z tych szablonów przed zarejestrowaniem się w Stałym kontakcie.

3. Stałe szablony kontaktów e-mail

* Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.

Podstawowy szablon biuletynu Constant ContactPodstawowy szablon biuletynu.

Stałe kontaktowe szablony e-mail dla kampanii marketingowej w Czarny piątekSzablony e-mail dla kampanii marketingowej w Czarny piątek.

Stałe kontaktowe szablony e-mail dla centrów fitness / siłowni.Szablony wiadomości e-mail dla centrów fitness / siłowni.

Szablony wiadomości e-mail dla restauracji i barów.

Szablony wiadomości e-mail dla firm zajmujących się nieruchomościami.

Szablony e-maili dotyczące świątecznych wyprzedaży.

Szablony wiadomości e-mail na konferencje.

Szablony e-maili do mód / butików.

Dowiedz się więcej: Zobacz wszystkie szablony e-mail w Constant Contact.

Każdy szablon zawiera wszystkie podstawowe informacje niezbędne do tego, aby wiadomość e-mail była zgodna z większością standardowych przepisów. Obejmuje to podanie adresu fizycznego Twojej firmy, obowiązkowego linku do rezygnacji z subskrypcji oraz innych przydatnych informacji.

Jeśli masz własne media, takie jak logo lub zastrzeżone zdjęcia, można je przesłać do systemu i wykorzystać również w biuletynach. Masz do 2 GB przestrzeni dyskowej, więc jest mało prawdopodobne, że wkrótce się skończy.

Zaplanuj swoje e-maile do automatycznego wydania.

Po nadaniu nazwy, edycji i usatysfakcjonowaniu z zaprojektowanej kampanii e-mailowej możesz ją zapisać i albo wysłać natychmiast, albo zaplanować późniejszą, automatyczną datę i datę dostawy. Stały kontakt następuje zgodnie z czasem australijskim Western Standard (AWST), więc musisz przelicz swój czas lokalny zgodnie z tym, aby poprawnie zaplanować wiadomości e-mail.

Jedyną niewielką wadą, którą uważałem za ważną, jest to, że nie wydaje się, aby system mógł być skonfigurowany do automatycznego reagowania na odpowiedzi użytkowników. To, co Stały Kontakt uważa za automatyczną odpowiedź, bardziej przypomina efekt wyzwalający, który pojawia się w ustalonym czasie w celu wydania serii e-maili.

4. Sprawdzanie wyników swoich kampanii

Stały kontakt z dostawcami natychmiastowe aktualizacje Twoich kampanii marketingowychUzyskaj natychmiastowe aktualizacje swoich kampanii marketingowych.

Po każdej kampanii możesz zobaczyć jej wyniki w zakładce Raportowanie.

Stały kontakt ma czytelny wykres wyników i zawiera istotne statystyki, takie jak współczynnik klikalności i współczynnik otwarcia. Jeśli zdecydujesz się na integrację Google Analytics, dostępnych będzie więcej informacji. Oprócz wyników pojedynczej kampanii możesz także dopasować swoje wyniki w różnych kampaniach.

5. Aplikacje i integracje ze stałym kontaktem

Istnieją setki dodatków dostępnych na rynku Constant Contact's Marketplace.Na rynku dostępne są setki dodatków.

Constant Contact ma otwierającą oczy listę ponad 300 aplikacji i innych modułów, które można zintegrować z kontem głównym. Są to zarówno proste aplikacje do importowania poczty e-mail, takie jak konta Google lub Outlook, jak i praca z Zoho i Azureplus w zakresie zarządzania relacjami z klientami oraz zautomatyzowanego zarządzania potencjalnymi klientami i prognozowania sprzedaży.

Aplikacje są wymienione w witrynie Marketplace, gdzie można je sortować w podobny sposób jak wtyczki WordPress według nazwy, ocen, recenzji, a nawet po ich dodaniu. Te aplikacje oferują niespotykaną dotąd możliwość ogromnego rozszerzenia marketingu e-mailowego.

6. Zarządzanie zdarzeniami

Jest to coś, czego większość narzędzi e-mail marketingu jeszcze nie ma. Jako dodatkowy moduł do twojego konta możesz zapisać się do zarządzania wydarzeniami w Stałym Kontaktie. Pozwala to wysłać e-mailem zaproszenie na wydarzenie i poprosić użytkownika o wypełnienie odpowiedzi. Odpowiedzi te są zapisywane w systemie i można śledzić rejestracje bezpośrednio z poziomu pulpitu nawigacyjnego.

Jest to bardzo prosta funkcja, która może być tak przydatna dla wielu firm. W rzeczywistości możesz nawet poprosić o darowizny na określone wydarzenie za pośrednictwem wiadomości e-mail, która może prowadzić do niestandardowej strony darowizn. Niestety za to pobierana jest dodatkowa opłata miesięczna.

7. Dodatkowe zasoby i wsparcie

Jako jedna z najlepszych nazwisk w grze e-mailowej, Constant Contact chce, abyś odniósł sukces w swoich kampaniach. W tym celu ma duże repozytorium zasobów online, do których można wezwać pomoc. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać branżę, w której będziesz, a otrzymasz pomysły na kampanię, a nawet sugestie, które szablony będą odpowiednie dla Twoich potrzeb.

Oprócz tego system ma również bazę wiedzy, która zawiera odpowiedzi na wiele typowych problemów, z którymi borykali się poprzedni użytkownicy. Dotyczy to zarówno artykułów, jak i samouczków wideo. Jeśli to nie rozwiązało problemów, na które napotykasz, istnieje również rozbudowany system wsparcia.

Stały kontakt zapewnia pomoc chatbota, obsługę poczty e-mail, aktywną społeczność użytkowników, a także bezpośrednie linie telefoniczne z USA, Kanady, Meksyku i Wielkiej Brytanii. Istnieje inna linia, która obsługuje połączenia z innych obszarów międzynarodowych. Wsparcie telefoniczne nie jest dostępne przez całą dobę, ale obsługiwany czas jest hojny.

Dla tych, którzy naprawdę potrzebują pomocy, Constant Contact oferuje również ograniczoną pomoc w weekendy za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

Stałe ceny kontaktowe

Stały kontakt oferuje dwa główne warianty; Email i Email Plus. E-mail jest podstawową wersją dla jednego użytkownika i nie pozwala na automatyzację e-maili, marketing wydarzeń, darowizny online, ankiety i ankiety ani korzystanie z kuponów.

Poza tym wszystko inne jest wyceniane na poziomie, w zależności od wielkości listy e-mail. Ceny wahają się od najniższego poziomu 500 subskrybentów po 20 USD miesięcznie aż do 50 000 subskrybentów po 335 USD miesięcznie. Ci, którzy mają jeszcze większe listy, muszą się z nimi bezpośrednio kontaktować w celu ustalenia ceny.

Jeśli zdecydujesz się na dodatkową funkcję zarządzania zdarzeniami, przygotuj się na dodatkowe 45 USD miesięcznie, w zależności od wielkości listy marketingowej.

Dla nowych użytkowników Constant Contact oferuje 60-dniowy okres próbny, podczas którego będziesz mógł korzystać ze wszystkich zalet konta Email Plus. Jedyna różnica polega na tym, że w okresie próbnym ograniczasz się do rozmiaru listy 100.

Stały kontakt kontra szympans pocztowy

Funkcje / ceny
CTCT Basic
CTCT Plus
MailChimp Basic
Darmowe plany?NieNietak
0 – 500 subskrybentów17,00 USD / mies38,25 USD / mcWolny
Dla 2000 subskrybentów38,25 USD / mc59,50 USD / mies50,00 USD / mies
Dla 10 000 subskrybentów80,75 USD / mies106,25 USD / mc75,00 $ / mc
Dla 25 000 subskrybentów191,25 USD / mc191,25 USD / mc150,00 $ / mc
Wielu administratorówNietaktak
Mapa cieplna śledzenia kliknięćtaktakNie
Marketing SMStaktakNie
Łatwa segmentacja użytkownikówtaktakNie
Zarządzanie zdarzeniamitaktakNie
Marketing na Facebooku / instragramachNieNietak
FakturowanietaktakNie
Zniżka dla organizacji non-profit20 – 30% zniżki20 – 30% zniżkiNie
Bezpłatna wersja próbna60 dni60 dniNie
Odwiedź onlineStały kontaktMailChimp

* Uwaga: Bezpłatny abonament MailChimp jest dostępny dla mniej niż 2000 subskrybentów i 12 000 e-maili miesięcznie

Odwiedź stały kontakt

Historie sukcesów

Przez ostatnią dekadę Vin Bin dowiódł swojej wiedzy, oferując klientom wyrafinowaną różnorodność win, piw rzemieślniczych, alkoholi, serów rzemieślniczych i potraw dla smakoszy. Pomysł Ricka Lombardiego, ten sklep specjalistyczny rozwijał się z siły do ​​siły, dzięki czemu jego pasja stała się kwitnącym biznesem.

Stały kontakt jest jednym z narzędzi, z których korzysta Rick, i uważa, że ​​jest to duża część jego sukcesu. System zaoferował mu niedrogi sposób na budowanie relacji z klientami i doprowadzenie ich do Vin Bin. Rick i wielu innych, takich jak on, wykorzystało marketing e-mailowy, aby wzmocnić swoją działalność i zwiększyć wzrost.

Dowiedz się więcej: przeczytaj historie sukcesu w Constant Contact.

Wniosek

Dzięki ponad 650 000 klientom obsługiwanym przez 15 lat, Constant Contact stał się liderem w marketingu małych firm. Oferują one specjalną mieszankę wiedzy eksperckiej, skutecznych kompetencji kluczowych oraz silnego systemu wsparcia.

Osobiście, korzystając z kilku platform e-mail marketingu, Constant Contact czuje się całkiem nieźle. Posiada wszystkie udogodnienia (i więcej), które oferowałaby profesjonalna strona, a jednocześnie posiadał uproszczony interfejs użytkownika, który nie będzie zbytnio onieśmielał. Po uwzględnieniu tego solidnego systemu wsparcia powiedziałbym, że to prawdziwy zwycięzca.

Notatka Jerry’ego Lowa

Używam MailChimp do biuletynu WHSR. Mniej więcej rok temu Constant Contact oferuje mi darmowe konto. Nie przełączyłem się z kilku powodów:

 1. Niższe koszty w dłuższej perspektywie – MailChimp jest 5-10% tańszy niż jego konkurenci.
 2. Jestem zadowolony z konstruktora poczty MailChimp – dlatego nie mam ochoty wypróbowywać innych (po co coś naprawiać, jeśli nie jest zepsute?).
 3. A przede wszystkim wydałem ogromne wysiłki i pieniądze, aby opanować korzystanie z MailChimp i skonfigurować mój obecny system automatyzacji poczty e-mail. Koszt rezygnacji z ważenia pieniędzy, które mogę zaoszczędzić z darmowego konta.

To powiedziawszy, moim zdaniem, Constant Contact z łatwością jest jednym z trzech najlepszych pretendentów w narzędziach e-mail marketingu.

Są jak zaawansowana wersja MailChimp.

Ceny Constant Contact są nieco wyższe, ale dostaniesz to, za co płacisz. Niektóre funkcje marketingowe, takie jak SMS-y, alerty sprzedaży w czasie rzeczywistym, CRM społecznościowy, łatwa segmentacja użytkowników i fakturowanie (których nie można uzyskać w MailChimp), mogą mieć kluczowe znaczenie dla dużych organizacji biznesowych. Na początek polecam przeczytanie historii sukcesu w witrynie Constant Contact, aby dowiedzieć się więcej.

Dowiedz się więcej: odwiedź stronę Constant Contact Online

Uwaga: ta recenzja została po raz pierwszy opublikowana na naszej siostrzanej stronie Ujawniono tajny hosting stron internetowych.

Ujawnienie FTC: Build Otrzymuje opłaty za polecenie z narzędzi wymienionych na tej stronie. Ale opinie opierają się na naszym doświadczeniu, a nie na tym, ile płacą. Koncentrujemy się na pomocy małym firmom i osobom prywatnym w tworzeniu stron internetowych jako firmy. Wesprzyj naszą pracę i dowiedz się więcej na temat ujawniania informacji o zarobkach.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map