SEMrush Review: Co potrzeba, aby wyprzedzić konkurencję

Dla tych z Was, którzy myślą, że Internet to po prostu losowa kolekcja stron internetowych, eStoresów i blogów, które zostały tam umieszczone dla przyjemności z czytania, pomyśl jeszcze raz. Internet, podobnie jak świat rzeczywisty, jest nowoczesnym środowiskiem biznesowym. To prawda, że ​​przeciętny Joe po prostu się w to wpakuje, ale prawdziwy biznesmen traktuje to dokładnie tak, jak to jest – konkurencję z rywalami biznesowymi o dochody.


Większość mieszkańców sieci, a nawet małe firmy, czytają wiadomości i są pod wrażeniem działań podejmowanych przez kraje na całym świecie w celu wspierania handlu transgranicznego. Internet od dawna ma charakter transgraniczny i jeśli chcesz przetrwać w Internecie jako firma, potrzebujesz czegoś więcej niż tylko krótkiej wiedzy o tym, co oznacza pojęcie Search Engine Optimization.

SEMrush oferuje 7-dniowy bezpłatny okres próbny dla swojego oprogramowaniaDostępny jest 7-dniowy bezpłatny okres próbny.

W sklepie stacjonarnym musisz ocenić takie punkty, jak lokalizacja i ruch klientów. Dotyczy to również strony internetowej. W większości przypadków ruch jest niewidoczny, więc musisz wiedzieć, co przyciągnie klientów – na przykład poprzez listy wyszukiwarek.

Podsumowanie przeglądu SEMrush

Rozbudowane narzędzie do analizy witryn internetowych dla firm internetowych

Imię: SEMrush

Opis: SEMrush to oprogramowanie do analizy biznesowej oferujące kompleksowe badania danych. Potrzebujesz tych danych, aby wyprzedzić swoją konkurencję.

System operacyjny: Internetowy

Kategoria aplikacji: Marketing online, SEO

 • Łatwość użycia

 • Niezawodność

 • funkcje

 • Wartość pieniądza

 • Obsługa klienta

Ogólnie

4.2

Podsumowanie

Semrush ma na celu pomoc w promowaniu treści internetowych, ale jeśli chodzi o zestaw funkcji, rozszerza się jeszcze bardziej. Uzyskujesz dostęp do prawie każdego narzędzia, które jest potrzebne, aby walczyć z innymi o najwyższe miejsce w rankingach Google.

Ucz się więcej:

 • Poznajemy SEMrush
 • Co oferuje SEMrush?
 • Ceny SEMrush
 • Dla kogo jest SEMrush?

Plusy

 • Niewiarygodnie potężne wsparcie SEO
 • Uzyskaj niedostępne w inny sposób informacje o konkurentach

Cons

 • Wysokie ceny
 • Wypróbuj SEMrush za darmo
 • Porównaj ceny SEMrush

{
"@kontekst": "http://schema.org",
"@rodzaj": "Przejrzeć",
"itemReviewed": {
"@rodzaj": "Oprogramowanie",
"imię": "SEMrush",
"opis": "SEMrush to oprogramowanie do analizy biznesowej oferujące kompleksowe badania danych. Potrzebujesz tych danych, aby wyprzedzić swoją konkurencję.",
"wizerunek": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/semrush-home-review.jpg",
"system operacyjny": "Internetowy",
"applicationCategory": "Marketing online, SEO"
},
"reviewRating": {
"@rodzaj": "Ocena",
"ratingValue": 4.20000000000000017763568394002504646778106689453125,
"najlepsza ocena": 5,
"najgorsza ocena": 0
},
"autor": {
"@rodzaj": "Osoba",
"imię": "Timothy Shim"
},
"reviewBody": "

Semrush ma na celu pomoc w promowaniu treści internetowych, ale jeśli chodzi o zestaw funkcji, rozszerza się jeszcze bardziej. Uzyskujesz dostęp do prawie każdego narzędzia, które jest potrzebne, aby walczyć z innymi o najwyższe miejsce w rankingach Google.

\ r \ n

Ucz się więcej:

\ r \ n

  \ r \ n
 • Poznajemy SEMrush
 • \ r \ n

 • Co oferuje SEMrush?
 • \ r \ n

 • Ceny SEMrush
 • \ r \ n

 • Dla kogo jest SEMrush?
 • \ r \ n

"
}

Co to jest SEMrush

SEMrush to potężny i wszechstronny pakiet wywiadowczy dla marketingu internetowego, od SEO i PPC po badania mediów społecznościowych i reklamy wideo.

Poznajemy SEMrush

SEMrush jest obecnie jedną z największych marek pod względem SEO. To jest kompletne narzędzie do analizy stron internetowych który pomaga uzyskać informacje potrzebne do zbudowania udanej witryny. Rozumiem przez to informacje – zarówno na własnej stronie, jak i na tle konkurencji.

Optymalizując witrynę w oparciu o dane SEO, będziesz w stanie stworzyć słowa kluczowe i strategie, które zwiększą ruch potrzebny do przetrwania.

Panel sterowania SEMrushTwój centralny układ nerwowy – panel kontrolny

Pierwszą rzeczą, z którą spotkasz się w SEMRush, jest panel sterowania pokazujący ekran przeglądu. Stąd, możesz wyświetlić ruch w witrynie i słowa kluczowe, a także dostęp do innych sekcji. To prowadzi mnie do pierwszego ważnego elementu, który obejmuje SEMrush, czyli informacji.

Co oferuje SEMrush

SEMrush oferuje kompleksowe informacje na temat Twojej witryny, a także konkurencji.

Dzięki SEMrush możesz uzyskać kompleksowe informacje nie tylko na własnej stronie, ale na każdej innej istniejącej stronie – w tym na temat konkurencji.

Będziesz mieć możliwość zapoznania się ze słowami kluczowymi, ich pozycjonowanie, jaki ruch generuje każde słowo kluczowe, a nawet koszt zakupu różnych słów kluczowych za pośrednictwem Google.

Ponadto potężną funkcją oferowaną przez SEMrush są badania słów kluczowych. Zanim stworzysz jakąkolwiek treść dla swojej witryny, sprawdź SEMrush, a będziesz mógł określić, jak gorące jest to słowo kluczowe. Oznacza to, jak popularne jest, jak trudno będzie uszeregować to słowo kluczowe, a nawet zobaczyć, jak inni sobie radzą w tym samym przedsięwzięciu.

SEMrush - Znajomość linków zwrotnych witryny jest ważną częścią strategii SEOZnajomość linków zwrotnych witryny jest ważną częścią strategii SEO

Przechodząc dalej, ważne jest również, aby mieć oko na swoją pozycję w rankingach słów kluczowych. To ciągłe zadanie, które można zautomatyzować za pomocą SEMrush. Wystarczy ustawić parametry, a będziesz otrzymywać regularne raporty z systemu.

Ostatnim kluczowym obszarem do podkreślenia jest to, że SEMrush dotrzymał kroku czasom i wyraźnie różnicuje się, wiedząc, co Google robi pod względem ruch mobilny. Jest to stosunkowo nowy wymiar, który wiele osób wciąż ignoruje, nawet przy eksplozji ruchu na smartfonach.

Umożliwiając porównanie analityki komputerowej z mobilną, będziesz mógł podejść do słów kluczowych na dwóch frontach. Zoptymalizuj oba elementy, a będziesz gotowy na sukces.

Ceny SEMrush

Plany SEMrush i cenyNie tanie, ale czy jest to cena, na którą stać Cię, by nie płacić?

SEMrush oferuje 3 rodzaje planów,

 • Pro – zaczyna się od 99,95 $ miesięcznie
 • Guru – zaczyna się od 199,95 $ miesięcznie
 • Biznes – zaczyna się od 399,95 USD miesięcznie

Oprócz funkcji analitycznych użytkownicy Guru i Business mają dostęp do starszych informacji z bazy danych.

Obecnie z SEMrush korzysta ponad 1 milion osób. Możesz spróbować, ponieważ otrzymasz 7-dniową bezpłatną wersję próbną narzędzia.

Wniosek

Osobiście uważam, że SEMrush jest przerażająco potężnym narzędziem, z którego powinny korzystać wszystkie firmy zależne od sieci. Istnieją bazy wiedzy na temat SEO, są tutoriale, są nawet eksperci, którzy mogą wykonać pracę za Ciebie. Ale SEMrush to czysta moc na wyciągnięcie ręki i nie komplikuje to zbytnio pracy.

Jedynym niewielkim problemem technicznym jest spór. SEMrush zaczyna się od 99,95 USD miesięcznie na najbardziej podstawowym poziomie cenowym. Jednak drugą stroną tej monety jest sama siła jej oferty. Osobiście moje pytanie brzmi – czy możesz sobie pozwolić na NIE zapłacenie tej ceny?

Na początek: 7-dniowy bezpłatny okres próbny

Ujawnienie FTC: Build Otrzymuje opłaty za polecenie z narzędzi wymienionych na tej stronie. Ale opinie opierają się na naszym doświadczeniu, a nie na tym, ile płacą. Koncentrujemy się na pomocy małym firmom i osobom prywatnym w tworzeniu stron internetowych jako firmy. Wesprzyj naszą pracę i dowiedz się więcej na temat ujawniania informacji o zarobkach.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map