Recenzja Canva: najlepsze narzędzie graficzne dla niewykwalifikowanego użytkownika

Co to jest Canva?

Canva jest kolejnym darmowym narzędziem graficznym online, które jest niezwykle proste w obsłudze i oferuje mnóstwo szablonów, które mogą ci pomóc. To ma być szybki i łatwy sposób na tworzenie wizualizacji i pomoc osobom niewykwalifikowanym w magii projektowania graficznego.


Rejestracja Canva jest szybka i łatwaRejestracja jest szybka i łatwa (odwiedzić).

Podsumowanie recenzji Canva

Freemium Online Graphics Tool dla niewykwalifikowanych użytkowników

Imię: Canva

Opis: Canva doskonale nadaje się do tworzenia prostych efektów wizualnych. Często pomaga osobom niewykwalifikowanym w magii projektowania graficznego.

System operacyjny: Internetowy

Kategoria aplikacji: Projektowanie grafiki, oprogramowanie

 • Łatwość użycia

 • Szablony & Wzory

 • funkcje

 • Wartość pieniądza

 • Obsługa klienta

Ogólnie

4.5

Podsumowanie

Canva jest łatwy w użyciu dzięki bardzo intuicyjnemu interfejsowi „przeciągnij i upuść”. Nie musisz też martwić się od zera, chociaż możesz to zrobić, jeśli chcesz. Istnieje mnóstwo szablonów do wyboru z wieloma kategoriami. Należą do nich infografiki, plakaty, a nawet wizytówki.

Ucz się więcej:

 • Czy Canva jest naprawdę darmowa??
 • Moje doświadczenie z Canvą
 • Dla kogo przeznaczony jest serwis Canva?

Plusy

 • Model subskrypcji Freemium
 • Bardzo prosty w użyciu
 • Zintegrowany z bankiem zdjęć stockowych

Cons

 • Ograniczona funkcjonalność
 • Wypróbuj Canva za darmo
 • Zobacz niesamowite szablony Canva

{
"@kontekst": "http://schema.org",
"@rodzaj": "Przejrzeć",
"itemReviewed": {
"@rodzaj": "Oprogramowanie",
"imię": "Canva",
"opis": "Canva doskonale nadaje się do tworzenia prostych efektów wizualnych. Często pomaga osobom niewykwalifikowanym w magii projektowania graficznego.",
"wizerunek": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/canva-review-home.jpg",
"system operacyjny": "Internetowy",
"applicationCategory": "Projektowanie grafiki, oprogramowanie"
},
"reviewRating": {
"@rodzaj": "Ocena",
"ratingValue": 4.5,
"najlepsza ocena": 5,
"najgorsza ocena": 0
},
"autor": {
"@rodzaj": "Osoba",
"imię": "Timothy Shim"
},
"reviewBody": "

Canva jest łatwy w użyciu dzięki bardzo intuicyjnemu interfejsowi „przeciągnij i upuść”. Nie musisz też martwić się od zera, chociaż możesz to zrobić, jeśli chcesz. Istnieje mnóstwo szablonów do wyboru z wieloma kategoriami. Należą do nich infografiki, plakaty, a nawet wizytówki.

\ r \ n

Ucz się więcej:

\ r \ n

  \ r \ n
 • Czy Canva jest naprawdę darmowa??
 • \ r \ n

 • Moje doświadczenie z Canvą
 • \ r \ n

 • Dla kogo przeznaczony jest serwis Canva?
 • \ r \ n

"
}

Poznajemy Canvę

Ogólny przepływ Canva jest obecnie taki sam jak wszystko w swojej kategorii online. Rejestrujesz się (za pomocą Google+ lub adresu e-mail), a następnie po prostu śledzisz nawigację. Canva poprosi Cię o wybranie rodzaju grafiki, którą próbujesz utworzyć, a następnie zaproponuje różne wizualizacje szablonów.

Canva jest bardzo łatwy w użyciu, nawet łatwiejszy niż Microsoft Paint.

Po wybraniu odpowiedniego układu i szablonu następuje dostosowanie. Wszystko jest przeciągane i upuszczane, a tekst można edytować podobnie jak pola tekstowe w dowolnym innym oprogramowaniu do projektowania graficznego. Przyznaję, że jest bardzo łatwy w użyciu.

Istnieje wiele układów do wyboru z biblioteki CanvaIstnieje wiele układów do wyboru (dowiedz się więcej szablonów).

Czy Canva jest darmowa??

Tutaj pojawia się drobny rozróżnienie między użytkownikami bezpłatnymi i płacącymi.

1 000 000 obrazów dotyczy kont płatnych. Darmowe konta są bardziej ograniczone1 000 000 obrazów dotyczy kont płatnych. Darmowe konta są bardziej ograniczone.

Dla tych, którzy korzystają z darmowej wersji, Canva ma nieco więcej dostępnych szablonów do wyboru i ogranicza swój zespół współpracujący do 10 członków. Co ważniejsze, w ogóle nie oferuje żadnych zdjęć. Wszelkie obrazy, których chcesz użyć, będą musiały być twoje lub licencjonowane. Sprzeda ci jednak zdjęcia w cenie 1 USD za sztukę.

Ci, którzy zdecydują się na płatne konto Pro, otrzymają 30-osobowe konto zespołu, a także dostęp do, jak twierdzi Canva, bazy danych zawierającej 300 000 zdjęć. Może również pomóc zmienić rozmiar projektów. Inne najważniejsze atrakcje to akceptacja niestandardowych czcionek, palet kolorów i możliwość zapisywania szablonów.

O tak, z 9,95 USD / użytkownika / miesiąc dla Canva Pro, otrzymujesz również priorytetowe wsparcie.

Moje doświadczenie z Canvą

Ponieważ Canva oferuje opcję projektowania broszur, zainteresowałem się i wypróbowałem to. Byłem zainteresowany, ponieważ drukowanie broszur często wymaga plików o wyższej rozdzielczości, aby dobrze się wydrukowały po wydrukowaniu. Warto zauważyć, że po przetestowaniu szablonu broszury system oferuje opcję pobrania pliku jako plik PDF do wydruku.

Istnieje wsparcie dla drukowanych broszur w serwisie CanvaIstnieje obsługa broszur drukowanych (zobacz więcej Canva do pracy).

Sprawdziłem z moim przyjacielem projektantem i zgodził się, że broszura jest uproszczona (w końcu jest projektantem), ale zdecydowanie nadaje się do druku. Jest to punkt krytyczny, na który należy zwrócić uwagę dla osób myślących o użyciu Canva jako narzędzia biznesowego.

Oprócz pobierania kopii gotowego projektu możesz także udostępniać je bezpośrednio na Twitterze lub Facebooku. Możesz również wysyłać wiadomości e-mail do osób z tego narzędzia, aby zaprosić ich do współpracy przy projektowaniu tego, nad czym pracujesz.

Wniosek

Kilka osób, z którymi rozmawiałem i rozmawiałem o Canva, dało mi całkiem interesującą perspektywę. Jedna z nich jest nauczycielką i wspomniała, że ​​świetnie jest tworzyć proste wizualizacje, które pomagają uczyć dzieci. Z drugiej strony mój projektant, przyjaciel, nie miał nic wspaniałego do powiedzenia na ten temat, z wyjątkiem jednej rzeczy – że nie zużył ogromnych zasobów, które robi Photoshop.

Ze swojej strony przez większą część mojej kariery zawodowej byłem pisarzem lub redaktorem i mam spore doświadczenie z układami graficznymi i graficznymi, nawet jeśli sam ich nie produkuję. Z tego powodu szybko znudziłem się bieganiem w Canva w kółko.

Chociaż jest niezwykle łatwy w użyciu, okazało się, że w przypadku rodzaju wydruku, którego wymagałbym w druku, okazało się to zbyt uproszczone. Z drugiej strony doskonale nadaje się do tworzenia natychmiastowych wizualizacji, o ile nie przeszkadza Ci, że będziesz udostępniać szablony prawdopodobnie tysiącom innych osób.

Wydaje mi się, że jest to coś, co byłoby cenne z punktu widzenia małego biznesu lub osoby, prawdopodobnie tej pierwszej bardziej niż drugiej.

Wypróbuj za darmo: odwiedź Canva online

Ujawnienie FTC: Build Otrzymuje opłaty za polecenie z narzędzi wymienionych na tej stronie. Ale opinie opierają się na naszym doświadczeniu, a nie na tym, ile płacą. Koncentrujemy się na pomocy małym firmom i osobom prywatnym w tworzeniu stron internetowych jako firmy. Wesprzyj naszą pracę i dowiedz się więcej na temat ujawniania informacji o zarobkach.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map