Przegląd wtyczki WordPress do programu Sucuri Security

Powtarzając mantrę „Pilnuj własnego biznesu” przez większą część mojej kariery zawodowej, zawsze nalegałem, aby firmy były skoncentrowane i pozostawiały niszowe potrzeby w rękach ekspertów. Dzisiaj przyglądamy się wtyczce Sucuri Security WordPress, która zapewnia wiele opcji bezpieczeństwa w jednym pakiecie.


Sama Sucuri jest firmą ochroniarską założoną w Delaware, która rozwija się z czasem i utrzymuje rozproszony zespół ekspertów ds. Bezpieczeństwa na całym świecie. Choć stosunkowo młode firmy zajmujące się bezpieczeństwem, zdobyły znakomitą reputację wśród najnowocześniejszych firm żyjących w Internecie (mówiąc w przenośni).

Podsumowanie recenzji Sucuri

Kompletna wtyczka bezpieczeństwa WordPress

Imię: Sucuri

Opis: Sucuri to pakiet bezpieczeństwa, który chroni twoją stronę przed atakami DDoS lub hakerami. Jednak narzędzie freemium jest mniej wszechstronne w porównaniu do innych. Niektóre funkcje wymagają płatności, podczas gdy ich konkurenci oferują za darmo.

System operacyjny: Internetowy

Kategoria aplikacji: Bezpieczeństwo, WordPress

 • Łatwość użycia

 • Niezawodność

 • funkcje

 • Wartość pieniądza

 • Obsługa klienta

Ogólnie

4.1

Podsumowanie

W przeciwieństwie do większości zwykłych wtyczek bezpieczeństwa, Sucuri Security jest zaprojektowana jako usługa kompleksowa, co oznacza, że ​​zajmuje się Tobą przed atakiem, a nawet może doradzić Ci najlepszy sposób rozwiązania problemów, jeśli coś pójdzie nie tak. Jest darmowy, ale ma funkcje premium dla tych, którzy szukają najwyższej pewności.

Ucz się więcej:

 • Jak działa hartowanie Sucuri?
 • Opcje hakowania Sucuri
 • Ceny Sucuri
 • Czy Sucuri jest tego warte?

Plusy

 • Model subskrypcji Freemium

Cons

 • Ograniczona funkcjonalność
 • Wysoki koszt niektórych podstawowych funkcji, takich jak zapora ogniowa
 • Dowiedz się więcej o wtyczce Sucuri WP
 • Odwiedź Sucuri

{
"@kontekst": "http://schema.org",
"@rodzaj": "Przejrzeć",
"itemReviewed": {
"@rodzaj": "Oprogramowanie",
"imię": "Sucuri",
"opis": "Sucuri to pakiet bezpieczeństwa, który chroni twoją stronę przed atakami DDoS lub hakerami. Jednak narzędzie freemium jest mniej wszechstronne w porównaniu do innych. Niektóre funkcje wymagają płatności, podczas gdy ich konkurenci oferują za darmo.",
"wizerunek": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/sucuri-home-review.jpg",
"system operacyjny": "Internetowy",
"applicationCategory": "Bezpieczeństwo, WordPress"
},
"reviewRating": {
"@rodzaj": "Ocena",
"ratingValue": 4.0999999999999996447286321199499070644378662109375,
"najlepsza ocena": 5,
"najgorsza ocena": 0
},
"autor": {
"@rodzaj": "Osoba",
"imię": "Timothy Shim"
},
"reviewBody": "

W przeciwieństwie do większości zwykłych wtyczek bezpieczeństwa, Sucuri Security jest zaprojektowana jako usługa kompleksowa, co oznacza, że ​​zajmuje się Tobą przed atakiem, a nawet może doradzić Ci najlepszy sposób rozwiązania problemów, jeśli coś pójdzie nie tak. Jest darmowy, ale ma funkcje premium dla tych, którzy szukają najwyższej pewności.

\ r \ n

Ucz się więcej:

\ r \ n

  \ r \ n
 • Jak działa hartowanie Sucuri?
 • \ r \ n

 • Opcje hakowania Sucuri
 • \ r \ n

 • Ceny Sucuri
 • \ r \ n

 • Czy Sucuri jest tego warte?
 • \ r \ n

\ r \ n

"
}

Poznajemy wtyczkę WordPress Security dla Sucuri

Wtyczkę można znaleźć w bazie danych wtyczek WordPressWtyczkę można znaleźć w Baza danych wtyczek WordPress.

Instalacja wtyczki Sucuri nie różni się niczym od żadnej innej wtyczki WordPress. Można go znaleźć poprzez wyszukiwanie w panelu wtyczek lub bezpośrednio wgrać jako pakiet do katalogu wtyczek. Następnie należy go aktywować, a następnie skonfigurować.

Centrum dowodzenia Sucuri Security to Pulpit nawigacyjny, który daje ogólny obraz stanu Twojej witryny. Tutaj będzie wyświetlana lista i dzienniki pokazujące wszystko, od tego, co się ostatnio działo, aż po rekomendacje.

Sucuri świetnie chroni twoją stronę przed atakami.

Pierwszą rzeczą, którą zrobi wtyczka, jest wykonanie skanowania integralności rdzenia witryny. Wtyczka wie, jakie pliki powinny się tam znajdować i ich kompozycje, więc nawet jeśli osobiście dokonałeś jakichkolwiek modyfikacji plików witryny, takich jak .httaccess, wtyczka wyświetli ostrzeżenie. To wszystko dobrze wiedzieć, a jeśli masz pewność, że dokonałeś jakichkolwiek zmian, ostrzeżenia można odrzucić.

Skaner działa codziennie i możesz ustawić czas tak, aby był uruchamiany w zależności od potrzeb. Jest to przydatne zadanie konfiguracji i zapomnienia, które należy wykonać tylko raz.

Jak działa hartowanie Sucuri

sucuri-02Opcje hartowania Sucuri pomagają usunąć luki.

Sucuri ma własną zaporę sprzętową, przez którą możesz kierować ruchemSucuri ma własną zaporę sprzętową, przez którą możesz kierować ruchem.

Oprócz tego kolejną dużą częścią wtyczki jest opcja zahartowania witryny, którą Sucuri określa jako „hartowanie”. Dzięki temu możesz wybrać spośród kilku opcji, jaki poziom bezpieczeństwa chcesz uzyskać w niektórych obszarach.

Na przykład, czy chcesz uruchomić ruch przez zapory ogniowe serwera Sucuri? Niektóre opcje, takie jak usługa zapory, mają swoją cenę.

Sucuri Hosting

Należy jednak pamiętać, że wielu dobrych gospodarzy już dziś oferuje niektóre z tych usług we współpracy ze specjalistami ds. Bezpieczeństwa.

Współpraca Sucuri z popularnymi firmami hostingowymi, takimi jak InMotion Hosting, A2 Hosting, GoDaddy itp.

Jeśli dopiero zaczynasz pracę i nadal szukasz dobrych opcji hostingu, sprawdź naszą pełną listę recenzje hostów internetowych pierwszy.

Opcje hakowania po Sucuri

Dostępne są również opcje po hakowaniuDostępne są również opcje po hakowaniu

Jedna cecha, którą oferuje Sucuri Security, wyróżnia się, a mianowicie fakt, że jeśli już masz problemy, nie chodzi tylko o „och, szkoda”. Wtyczka zawiera sekcję, która oferuje listę działań, które można podjąć, jeśli ktoś został zhakowany. Na przykład możesz zresetować klucze bezpieczeństwa, hasła, a nawet całe wtyczki.

Dowiedz się więcej: dowiedz się, jak Sucuri czyści hack WordPress

Ceny Sucuri

Sucuri pracuje na modelu freemium i obecnie oferuje 2 podstawowe usługi,

 • Plany Sucuri Firewall – zacznij od 10 $ miesięcznie
 • Platforma bezpieczeństwa witryny Sucuri – zacznij od 16,67 USD miesięcznie

Różnice w cenie i cenach usług można znaleźć tutaj.

Sucuri jest obecnie zainstalowany na ponad 300 000 witryn WordPress, z których niektóre są dość silne i cieszą się dobrą reputacją. W rzeczywistości Yoast, jedna z bardziej udanych wtyczek SEO WordPress, chroni swoją stronę dzięki Sucuri. Podobnie jak iThemes i WPBeginner.

Sucuri – Pełne bezpieczeństwo strony, ochrona CDN, DDoS.

Wniosek – czy Sucuri jest tego warte?

Szczerze mówiąc, po przejściu przez Sucuri Security for WordPress osobiście czuję się trochę rozczarowany. Chociaż pochodzi od znanej firmy ochroniarskiej i oferuje łatwy w użyciu produkt, nie wydaje się tak kompleksowy, jak niektóre inne oferty.

Nie ma prawdziwego czynnika „wow”.

W rzeczywistości brakuje niektórych funkcji bezpieczeństwa, których oczekiwałbym od dobrej wtyczki zabezpieczającej WordPress, takich jak uwierzytelnianie dwuskładnikowe przy logowaniu. Inne funkcje, takie jak zapora ogniowa, wymagają płatności, a Sucuri nie jest dokładnie najtańsza, a ceny zaczynają się od 10 USD miesięcznie. Jeszcze gorzej jest, że inne renomowane firmy oferują niektóre z tych usług za darmo.

Wreszcie, czuję się trochę nieswojo, gdy wtyczka bezpieczeństwa trwa tak długo między aktualizacjami. W momencie przeglądu minęły 4 miesiące, odkąd wtyczka miała aktualizację (sprawdź pierwszy obrazek powyżej). Chociaż może to nie być taka wielka sprawa w przypadku zwykłych rzeczy, powiedziałbym, że jest to całe życie dla wtyczki bezpieczeństwa.

Odwiedź więcej: Wtyczka WordPress Security dla Sucuri

Ujawnienie FTC: Build Otrzymuje opłaty za polecenie z narzędzi wymienionych na tej stronie. Ale opinie opierają się na naszym doświadczeniu, a nie na tym, ile płacą. Koncentrujemy się na pomocy małym firmom i osobom prywatnym w tworzeniu stron internetowych jako firmy. Wesprzyj naszą pracę i dowiedz się więcej na temat ujawniania informacji o zarobkach.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map