Vietnes, piemēram, AppSumo: atrodiet vairāk piedāvājumu AppSumo alternatīvās

AppSumo ir vietne, kas piedāvā darījumus ar programmatūru. Šis digitālais tirgus darbojas jau ilgu laiku un piedāvā tikai notiekošus darījumus. Tā kā jebkura veida pārdošanai ir īslaicīgs raksturs, jūs varat sagaidīt, ka vairums darījumu tādās vietnēs kā AppSumo mainīsies bieži.


Lai gan AppSumo ir viena no vecākajām šāda veida vietnēm, kas vēl pastāv, tas nenozīmē, ka esat iestrēdzis tikai vienā avotā. Mūsdienās daudzi wannabes ir mēģinājuši sekot līdzi AppSumo modelim – daži ir veiksmīgāki nekā citi.

Pieaugot arvien lielākam programmatūras tirgus skaitam, cik labi šīs vietnes ir pretrunā ar AppSumo? Padziļināti padziļināsimies šīm iespējām un apskatīsim, ko iegūstam.

* Informācijas atklāšana: šajā ziņojumā tiek izmantotas saistītās saites. Mēs nopelnām komisiju (bez papildu maksas jums), ja iegādājaties caur mūsu saitēm. Tas palīdz segt mūsu rakstnieka un vietnes darbības izmaksas.

Par AppSumo

vietne appsumoAppSumo mājas lapa (apmeklējiet šeit)

AppSumo programmatūras programmatūras biznesā darbojas gandrīz desmit gadus. Šī platforma tika dibināta 2011. gadā un simtiem izstrādātāju un programmatūras izdevēju ir palīdzējusi nopelnīt naudas gabalus.

Programmatūras kalpošanas piedāvājumi un atlaides

Izmantojot AppSumo, tiek piedāvāti vairāki darījumu veidi, no kuriem ievērojamākie ir mūža piedāvājumi. Tas nozīmē, ka šīs programmatūras vai pakalpojuma pirkšana, izmantojot platformu, ir vienreizēji izdevumi, un jūs to varat izmantot mūžīgi. Papildus tam ir arī ikgadēji darījumi un pat bezmaksas maksājumi.

Pieaugot tirdzniecības vietu skaitam, šķiet, ka AppSumo ir izturējusies pret spēcīgu konkurenci. Rakstīšanas laikā AppSumo uzskaitīja 66 darījumus – joprojām ir diezgan ievērojama summa.

AppSumo pārlūkošanaPašreizējie piedāvājumi, kas pieejami vietnē AppSumo (noklikšķiniet šeit, lai pārlūkotu šos piedāvājumus).

Viņi iedala pieejamo programmatūru diezgan plašā kategoriju diapazonā, bet acīmredzot populārākās jomas ir mārketings un potenciālo pircēju ģenerēšana. Protams, ir arī nepāra priekšmeti, piemēram, e-grāmatas un citi informatīvi materiāli.

Labākā daļa no AppSumo izmantošanas ir tā, ka jūs jebkurā laikā varat iegūt solītus programmatūras piedāvājumus, un jums nav jāgaida melnās piektdienas vai kiber Pirmdienas izpārdošana..

Kas ir AppSumo: Pro emuāru autori, saistītie tirgotāji, mazie uzņēmumi.

Apmeklējiet AppSumo

5 labākās AppSumo alternatīvas

1. StackSocial

Stacksocial mājaslapa

Ja esat meklējis AppSumo līdzīgā vietnē, piemēram, StackSocial, jūsu pirmā reakcija, iespējams, būtu “WOW”. StackSocial tika izveidots dažus gadus pēc AppSumo, un kopš tā laika tas ir strauji audzis.

Kopš to darbības uzsākšanas Stacksocial apgalvo, ka tā ir nopelnījusi vairāk nekā 50 miljonus USD klientiem, ietaupījusi apmeklētājus vairāk nekā 1,5 miljardu USD un uzskaitījusi vairāk nekā četrus miljonus darījumu. Jebkurā gadījumā tas ir diezgan liels programmatūras un dolāru gabals.

Burtiski simtiem darījumu ir pieejami StackSocial, un platforma ir kļuvusi garām “tikai programmatūras” stadijai. Tagad tā ir praktiski pilna e-komercijas platforma, kurā ir darījumi arī ar visu, sākot no auto sīkrīkiem un beidzot ar modes aksesuāriem.

Lai arī puristi par to varbūt nav pārāk priecīgi, par to īsti nav ko raudāt, jo StackSocial joprojām ir saglabājusi savu spēku galvenajos programmatūras piedāvājumos. Ātra “VPN” meklēšana vien piedāvāja vairāk nekā 20 izvēles iespējas.

StackSocial ir viegli labākā AppSumo alternatīva, ko līdz šim esmu atradis. Faktiski tas ievērojami pārsniedz AppSumo tajā ziņā, kas tiek piedāvāts jebkurā brīdī.

Kas ir StackSocial: Visi

Apmeklējiet vietni StackSocial

2. Apņemties

Dealificēt mājas lapu

Salīdzinot ar iepriekš uzskaitītajiem spēcīgajiem līgumiem, šķiet, ka Dealify piedāvājums ir nedaudz sarūgtinošs. Faktiski, kad es nokļuvu vietnē, faktiski bija pieejami tikai 6 darījumi. Pat ņemot vērā darījumus, kas nāk un iet, tas, ka visā vietnē ir mazāk par desmit darījumiem, šķiet mazliet nenovērtējami.

Neatkarīgi no diezgan niecīgā piedāvājuma, Dealify Facebook lapā ir arī ierobežota ekspozīcija, kurai ir tikai daži simti sekotāju. Dealify patiesībā neizliekas, ka ir citādi, tomēr ar īpašnieks apgalvo ka viņš sāka šo vietni no “aizraušanās ar tiešsaistes mārketingu un izaugsmes hakeru”.

Viņu mārketinga piķis ir vērsts uz tirgotājiem un “izaugsmes hakeriem”, bet, apskatot pirmo izstādīto darījumu, es nebiju pārāk pārliecināts. Tas bija paroļu pārvaldības lietojumprogrammas piedāvājums.

Kas nolemj, ir paredzēts: Izaugsmes hakeri, tirgotāji, mazie uzņēmumi

Apmeklējiet vietni Dealify

3. PitchGround

PitchGround mājas lapa

Kad tirgū strādājošā uzņēmumā ir vairāk darbinieku, nekā tajā ir aktīvu darījumu skaits, es būtu mazliet nobažījies, ja es būtu tā īpašnieks. Diemžēl tā ir pašreizējā pozīcija, kurā, šķiet, ir atradusies PitchGround.

Es pirmo reizi atradu šo vietni, kad es veica dažus pamatpētījumus par AppSumo – PitchGround Ad pastāvīgi parādījās Google vietnē, sakot “Jūs varētu darīt labāk”. Tas nozīmē, ka viņu mārketinga komanda aktīvi mērķē uz AppSumo klientiem. Varbūt vairāk laika jāpavada darījumu iegūšanai viņu pašu lietotājiem.

Ātrs skatiens caur PitchGround vietni parādīja 27 darījumus – tikai 5 no tiem šī raksta tapšanas laikā bija aktīvi. Atlikušie tika marķēti kā “izpārdoti”. Turklāt vietnes apmeklētājiem pastāvīgi tiek piešķirta piezīme, lai reģistrētos paziņojumiem par darījumu, izmantojot ļoti kaitinošu uznirstošo logu sēriju..

Kam paredzēts PitchGround: Mazie uzņēmumi, tirgotāji, emuāru autori

Apmeklējiet vietni PitchGround

4. DealFuel

DealFuel mājas lapaDealFuel mājas lapa

Tā vietā, lai koncentrētos tikai uz vietņu īpašniekiem vai uzņēmumiem, DealFuel piedāvā plašu ļoti noderīgas daudzfunkcionālas programmatūras un pat resursu klāstu. Daži piemēri tam ir nevēlamie tīrīšanas līdzekļi personālajiem datoriem vai pat skrejlapu pakas uzņēmējdarbībai, daži no tiem pat tiek atdoti bez maksas.

Tā kā varat izvēlēties 21 piedāvājuma lappusi, vietnes pārlūkošana var jūs aizņemt kādu laiku. Viņi to ir padarījuši vienkāršāku, izmantojot vairākus piedāvātā piedāvājuma šķirošanas veidus. Īpaši jāatzīmē, ka DealFuel ir īpašas kategorijas, kas aptver WordPress un spraudņus – lieliski piemērotas daudziem vietņu īpašniekiem.

Īsumā šī ir vēl viena maza operācija, ko vada galvenā cilvēku grupa un kurai ir izdevies izveidot veiksmīgu vietni. Iedvesmo visiem citiem vietņu īpašniekiem, kuri izmanto savus darījumus, lai audzētu savas vietnes, jā?

Kam domāts DealFuel: WordPress vietņu īpašnieki, mazie uzņēmumi, regulāri darījumu meklētāji

Apmeklējiet vietni DealFuel

5. Darījuma spogulis

DealMirror mājas lapaDero mājas lapa

Deal Mirror ļoti koncentrējas uz programmatūras darījumiem, lai palīdzētu vietnēm augt. Viņiem ir virkne piedāvājumu, kas aptver kategorijas, sākot no mārketinga un beidzot ar sociālo analīzi. Diemžēl šķiet, ka rakstīšanas laikā viņu piedāvājums ir ierobežots.

Kaut arī tie, kurus es atradu, bija diezgan noderīgi, šķiet, ka šeit pieejamā informācija ir nedaudz padziļināta. Tomēr joprojām ir patīkami, ka viņi saprot jaunāku vietņu uzsākšanas grūtības un ir izveidojuši kategoriju ar nosaukumu “Piedāvājumi zem 20 USD”.

Piedāvājumi šeit arī nāk ar apmierinātības garantija, un viņi atmaksās visus vēlamos pirkumus, bez jautājumiem.

Kam paredzēts spogulis: Pro emuāru autori, mazie un vidējie uzņēmumi

Apmeklējiet vietni DealMirror

Kā darbojas programmatūras tirgus laukumi

Darba modelis ir samērā vienkāršs.

Tirgus laukumi sazinās ar izstrādātājiem, izdevējiem vai pakalpojumu sniedzējiem un risina sarunas par “darījumu”. Šie darījumi bieži ir unikāli tirgū, lai radītu pārliecinošu pārdošanas faktoru.

Pēc tam tirgus laukumi uzņemas darbu, lai darījums būtu pēc iespējas pievilcīgāks tā apmeklētājiem. Tikmēr par katru pārdošanu, kas ir veikusi cilvēku vidusdaļā (tirgū), tiek izdarīts samazinājums – dažreiz ievērojama summa.

AppSumo piemēriPiemērs – milzīgi ietaupījumi, kas atrodami AppSumo, ietaupiet līdz 96% mārketinga programmatūrā, piemēram, Boost un citās.

Šī trīs stūrakmens stratēģija dod labumu visām iesaistītajām pusēm. Programmatūras avots var brīvi piekļūt tirgum citādi neizmantotam klientu segmentam, un tirgus nopelna daļu no katras pārdošanas. Visbeidzot, pircējs saņem lielu atlaidi.

Lielākā daļa darījumu tirgus darbojas arī ar filiālēm, tāpēc jūs, iespējams, sastapsities ar vietnēm, kas piedāvā darījumus, kas aptver vairāk nekā vienu tirgus. Tas vēl vairāk palīdz tirdzniecības vietām paplašināties visā internetā.

Faktiski, ja jūs interesē, jūs pats varat izveidot filiāles vietni un piesaistīt līdzekļus šo tirgus vietu piedāvājumiem..

Secinājums: vai darījuma laukumi ir noderīgi?

Tagad jūs droši vien esat sapratuši, ka vairums šo darījumu vietņu faktiski ir paredzētas vietņu īpašniekiem, kuri vēlas paplašināt izaugsmi. Saturs un SEO ir būtisks jebkuras vietnes vai emuāra kodols, taču darbības jomas paplašināšana ir atšķirīgs jautājums.

Pie populārām programmatūras darījumu kategorijām pieder:

 • Vietnes veidošana
 • Kursi un ceļveži
 • SEO vadība
 • Pārdošana un svina ģenerēšana
 • Mārketings un informēšana

Darījumu vietnes ir noderīgas vairāk nekā vienā veidā. Pirmais ir acīmredzams – izmaksu ietaupījums. Piedāvājumi, kas atrodami lielākajā daļā šo vietņu, bieži ir unikāli. Izmantojiet, piemēram, iespēju iegādāties lietojumprogrammas mūža licenci, nevis jāmaksā ikgadējās regulārās nodevas.

Otrais ir nedaudz smalkāks. Pieņemsim, ka ir saistīts vietnes īpašnieks, kurš vēlējās kādu lietojumprogrammu, lai palīdzētu radīt potenciālo pircēju. Papildus tam, ka tirgū meklējat darījumu par vēlamo, varat arī pārlūkot alternatīvus piedāvājumus, lai redzētu, vai jūs varat sastapties ar kaut ko labāku vai kas piedāvā labu naudas vērtību.

Atcerieties arī, ka šie darījumi mainās regulāri, tāpēc jūs vienmēr varat atgriezties, lai iegūtu jaunas idejas par to, kāda programmatūra varētu vislabāk darboties jūsu uzņēmumā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map