Sucuri drošības WordPress spraudņa pārskats

Atkārtojot mantas “Aizdomājieties par savu biznesu” atkārtošanos gandrīz visu savas profesionālās karjeras laiku, es vienmēr esmu mudinājis uzņēmumus būt koncentrētiem un atstāt nišas nepieciešamības ekspertu rokās. Šodien mēs aplūkojam spraudni Sucuri Security WordPress, kas nodrošina virkni drošības iespēju vienā paketē.


Pats Sucuri ir Delavēras nodibināts apsardzes uzņēmums, kas ar laiku ir attīstījies un uztur izplatītu drošības ekspertu komandu visā pasaulē. Kaut arī drošības uzņēmumu darbība ir samērā jauna, tas ir izveidojis milzīgu reputāciju progresīvāko uzņēmumu vidū, kuri dzīvo internetā (tēlaini izsakoties).

Sucuri pārskata kopsavilkums

Pabeigt WordPress drošības spraudni

Vārds: Sucuri

Apraksts: Sucuri ir drošības komplekts, kas aizsargā jūsu vietni pret DDoS uzbrukumiem vai hakeriem. Tomēr, salīdzinot ar citiem, freemium rīks nav tik izsmeļošs. Dažām funkcijām nepieciešama samaksa, kamēr konkurenti tās piedāvā bez maksas.

Operētājsistēma: Tīmekļa bāzes

Lietojumprogrammas kategorija: Drošība, WordPress

 • Lietošanas ērtums

 • Uzticamība

 • Iespējas

 • Cenas / vērtības attiecība

 • Klientu atbalsts

Kopumā

4.1

Kopsavilkums

Atšķirībā no vairuma parasto drošības spraudņu, Sucuri Security ir izveidots kā visaptverošs pakalpojums, kas nozīmē, ka tas rūpējas par jums pirms uzbrukuma, kā arī var pat ieteikt, kā vislabāk atrisināt lietas, ja kaut kas noiet greizi. Tas ir brīvi lietojams, taču tam ir augstākās klases iespējas tiem, kas vēlas maksimālu pārliecību.

Uzzināt vairāk:

 • Kā darbojas Sucuri sacietēšana?
 • Sucuri hakeru iespējas
 • Sucuri cenu noteikšana
 • Vai Sucuri ir tā vērts?

Plusi

 • Freemium abonēšanas modelis

Mīnusi

 • Ierobežota funkcionalitāte
 • Augstas izmaksas par dažām pamata funkcijām, piemēram, ugunsmūri
 • Uzziniet vairāk par Sucuri WP spraudni
 • Apmeklējiet Sucuri

{
"@konteksts": "http://schema.org",
"@ tips": "Pārskats",
"itemReviewed": {
"@ tips": "Programmatūras lietojumprogramma",
"vārds": "Sucuri",
"apraksts": "Sucuri ir drošības komplekts, kas aizsargā jūsu vietni pret DDoS uzbrukumiem vai hakeriem. Tomēr, salīdzinot ar citiem, freemium rīks nav tik izsmeļošs. Dažām funkcijām nepieciešama samaksa, kamēr konkurenti tās piedāvā bez maksas.",
"attēls": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/sucuri-home-review.jpg",
"operētājsistēma": "Tīmekļa bāzes",
"applicationCategory": "Drošība, WordPress"
},
"pārskatīšanaNovērtēšana": {
"@ tips": "Vērtējums",
"ratingValue": 4.0999999999999996447286321199499070644378662109375,
"labākais vērtējums": 5,
"sliktākais vērtējums": 0
},
"autore": {
"@ tips": "Persona",
"vārds": "Timotijs Šims"
},
"pārskatsĶermenis": "

Atšķirībā no vairuma parasto drošības spraudņu, Sucuri Security ir izveidots kā visaptverošs pakalpojums, kas nozīmē, ka tas rūpējas par jums pirms uzbrukuma, kā arī var pat ieteikt, kā vislabāk atrisināt lietas, ja kaut kas noiet greizi. Tas ir brīvi lietojams, taču tam ir augstākās klases iespējas tiem, kas vēlas maksimālu pārliecību.

\ r \ n

Uzzināt vairāk:

\ r \ n

  \ r \ n
 • Kā darbojas Sucuri sacietēšana?
 • \ r \ n

 • Sucuri hakeru iespējas
 • \ r \ n

 • Sucuri cenu noteikšana
 • \ r \ n

 • Vai Sucuri ir tā vērts?
 • \ r \ n

\ r \ n

"
}

Iepazīšanās ar Sucuri drošības WordPress spraudni

Spraudnis ir atrodams WordPress spraudņu datu bāzēSpraudnis ir atrodams WordPress spraudņu datu bāze.

Sucuri spraudņa instalēšana neatšķiras no citiem WordPress spraudņiem. To var atrast, izmantojot meklēšanu spraudņu panelī vai tieši augšupielādētu kā paketi jūsu spraudņu direktorijā. Pēc tam tas jāaktivizē un pēc tam jākonfigurē.

Kompānijas Sucuri Security komandu centrs ir informācijas panelis, kas sniedz lielu attēlu ar jūsu vietnes statusu. Šeit būs saraksts un žurnālu displeji, kas jums pateiks visu, sākot no pēdējā laikā notiekošā, līdz pat ieteikumiem.

Sucuri ir lieliski piemērots, lai jūsu vietne būtu droša pret uzbrukumiem.

Pirmais, ko spraudnis darīs, ir jūsu vietnes pamata integritātes skenēšana. Spraudnis zina, kādiem failiem tur vajadzētu būt, un to kompozīcijas, tāpēc pat tad, ja esat personīgi veicis jebkādas izmaiņas vietņu failos, piemēram, .httaccess, spraudnis parādīs trauksmi. Tas viss ir labi zināt, un, ja esat pārliecināts, ka esat izdarījis kādas izmaiņas, brīdinājumus var noraidīt.

Skeneris darbojas katru dienu, un jūs varat iestatīt, lai tas darbotos pēc vajadzības. Šis ir noderīgs konfigurēšanas un aizmirstības uzdevums, kas jāveic tikai vienu reizi.

Kā darbojas Sucuri sacietēšana

sukuri-02Sucuri sacietēšanas iespējas palīdz novērst ievainojamības.

Sucuri ir savs aparatūras ugunsmūris, kuru varat izvēlēties vadīt trafikuSucuri ir savs aparatūras ugunsmūris, kuru varat izvēlēties vadīt trafiku.

Neskatoties uz to, vēl viena liela spraudņa daļa ir iespēja pastiprināt jūsu vietni, ko Sucuri sauc par “sacietēšanu”. Tas ļauj jums no vairākām iespējām izvēlēties, kādu drošības līmeni vēlaties noteiktās jomās.

Piemēram, vai jūs vēlaties vadīt satiksmi caur Sucuri servera ugunsmūriem? Dažas opcijas, piemēram, ugunsmūra pakalpojums, maksā par cenu.

Sucuri hostings

Tomēr ņemiet vērā, ka daudzi labi tīmekļa mitinātāji šodien jau piedāvā dažus no šiem pakalpojumiem sadarbībā ar drošības speciālistiem.

Sucuri partnerība ar tādām populārām hostinga kompānijām kā InMotion Hosting, A2 Hosting, GoDaddy utt.

Ja esat iesācējs šajā jomā un joprojām meklējat labas mitināšanas iespējas, apskatiet mūsu visaptverošo sarakstu tīmekļa mitinātāju atsauksmes vispirms.

Sucuri Post Datorurķēšanas iespējas

Ir pieejamas arī postīšanas uzlaušanas iespējasIr pieejamas arī postīšanas uzlaušanas iespējas

Viena no funkcijām, ko piedāvā Sucuri Security, ir fakts, ka, ja jums jau ir radušās problēmas, tā vienkārši neiet “ak, pārāk slikti”. Spraudnī ir sadaļa, kurā ir saraksts ar pasākumiem, kurus var veikt, ja esat uzlauzts. Piemēram, jūs varat atiestatīt drošības atslēgas, paroles vai pat veselus spraudņus.

Uzziniet vairāk: uzziniet, kā Sucuri iztīra WordPress hakeru

Sucuri cenas

Sucuri strādā pēc freemium modeļa un šobrīd piedāvā 2 galvenos pakalpojumus,

 • Sucuri ugunsmūra plāni – sākot no 10 USD mēnesī
 • Sucuri vietnes drošības platforma – sākot no USD 16,67 mēnesī

Šeit varat uzzināt pakalpojumus un cenu atšķirības.

Pašlaik Sucuri ir instalēts vairāk nekā 300 000 WordPress vietnēs, no kurām dažas ir diezgan spēcīgas un cienījamas. Faktiski Yoast, viens no veiksmīgākajiem WordPress SEO spraudņiem, aizsargā savu vietni ar Sucuri. Tāpat kā iThemes un WPBeginner.

Sucuri – pilnīga vietņu drošība, CDN, DDoS aizsardzība.

Secinājums – vai Sucuri ir tā vērts?

Godīgi sakot, pēc Sucuri Security for WordPress darbības, es personīgi jūtos mazliet nomākts. Lai arī tas nāk no ievērojamas apsardzes firmas un piedāvā viegli lietojamu produktu, tas nejūtas tik visaptverošs kā daži citi piedāvātie piedāvājumi.

Nav īsta “wow” faktora.

Faktiski trūkst dažu drošības elementu, ko es varētu sagaidīt no laba WordPress drošības spraudņa, piemēram, divu faktoru autentifikācija logins. Citas funkcijas, piemēram, ugunsmūris, prasa samaksu, un Sucuri nav tieši lētākais ar cenām, sākot no 10 USD mēnesī. Vēl sliktāk ir tas, ka citi cienījami uzņēmumi dažus no šiem pakalpojumiem piedāvā bez maksas.

Visbeidzot, es jūtos nedaudz neērti, ka drošības spraudnis tik ilgi iet starp atjauninājumiem. Pārskatīšanas laikā bija pagājuši 4 mēneši, kopš spraudnim bija atjauninājums (apskatiet pirmo attēlu iepriekš). Lai gan tas varētu nebūt tik liels darījums ar parastajām lietām, es teiktu, ka tas ir drošības spraudņa mūžs.

Apmeklējiet vairāk: Sucuri Security WordPress spraudnis

FTC atklāšana: BuildThis saņem nodošanas maksu no šajā vietnē uzskaitītajiem rīkiem. Bet viedokļi balstās uz mūsu pieredzi, nevis uz to, cik viņi maksā. Mēs koncentrējamies uz to, lai palīdzētu mazajiem uzņēmumiem un privātpersonām veidot vietnes kā biznesu. Lūdzu, atbalstiet mūsu darbu un uzziniet vairāk, kā nopelnīt informāciju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map