Shopify vs Volusion: Neobjektīvs pārskats un salīdzinājums

Laika gaitā šķita, ka Shopify un Volusion ir vērsti uz dažādiem tirgus segmentiem. Zvaigžņu (vai, iespējams, mārketinga vadītāju) izlīdzināšanā šiem diviem e-komercijas vietņu veidotājiem tagad ir noteikta cena gandrīz tieši sadursmē..


Agrāk Volusion bija vērsta uz tirgus vidusdaļu, taču laiki ir mainījušies. Digitālā revolūcija ir piedzīvojusi uzplaukumu maza mēroga e-Tailers. Tā kā Shopify jau ir ieguvis ievērojamu pārsvaru šajā ļoti konkurences tirgus segmentā, Volusion ir aprīkots ar pareizo funkciju komplektu?

Shopify vs Volusion: īsumā

Šeit ir Shopify vs Volusion salīdzināšanas tabula;

Iespējas
Shopify
Volusija
PlānsPamataPersonīga
Cena (gadā)26,10 USD / mēn26,10 USD / mēn
Pieejams bezmaksas plāns
Interneta veikals
Daudzkanālu
POS atbalstsIerobežots
Produktu skaitsNeierobežots100
Pamatdarījuma maksa
Apmeklējiet vietni OnlineApmeklējiet ShopifyApmeklējiet Volusion

Salīdziniet Shopify un Volusion

 • Lietošanas ērtums
 • Produktu pievienošana
 • Inventāra kontrole
 • Darbība ar digitālajiem izstrādājumiem
 • Tirdzniecības vieta (POS)
 • Maksājumu apstrāde
 • Klientu atbalsts
 • Citas īpašības

Shopify vs Volusion: galvenais salīdzinājums

1. Lietošanas ērtums

Volusion lietotāja informācijas panelis Volusion nav viegli izmantot, un daudzos gadījumos tas nav iespējams jauniem lietotājiem bez palīdzības.

Iepriekš pagātnē daudzkārt lietojot Shopify, es vienmēr jutu, ka tur pieejamā sistēma ir visaptveroša. Vēl svarīgāk ir tas, ka viss, sākot no paša sākuma, ir ārkārtīgi lietotājam draudzīgs un intuitīvs.

Patiesībā jaunajiem lietotājiem nevajadzētu būt grūtībām, strādājot ap Shopify, ja vien viņi varbūt nekad iepriekš nav izmantojuši grafisko lietotāja saskarni (GUI). Ņemot vērā mazo iespējamību, ka Shopify izkārtojums ir gandrīz tuvu ideālam.

No otras puses, vēlēšanās man atgādina modernu dizainu, kas iepludināts ļoti vecās skolas navigācijas sistēmā. Pati par sevi tā nav liela problēma. Diemžēl arī izkārtojums ir nedaudz slikti pārdomāts.

Arī Volusion ievērojami atpaliek no Shopify ar vietņu veidotāju iespējām, jo ​​tiek piedāvātas veidnes, taču pielāgojamības ziņā ir maz rīcības brīvības. Pat mēģinot mainīt savu logotipu, jums jādodas uz citu lapu.

Ņemot vērā, ka tas galvenokārt ir tiešsaistes veikalu veidotāju salīdzinājums starp Shopify un Volusion, es neiedziļināšos sīkāk attiecībā uz lietošanas ērtumu. Tomēr es aicinu ikvienu, kurš apsver Volusion, reģistrēties 14 dienu izmēģinājumam un pirms pirkuma lēmuma pieņemšanas pats pārbaudīt sistēmu..

Kurš ir labāks?

Es neuzskatu, ka Volusion vispār ir viegli lietojams, kā arī nav piemērots lietošanai bez ilga laika, kas pavadīts, lasot viņu dokumentāciju un nelūdzot palīdzību. Shopify ir nepārprotams ieguvējs lietošanas vienkāršības ziņā.

Iepazīstieties ar mūsu detalizēto Shopify pārskatu šeit.

2. Produktu vadība

Jūsu tiešsaistes veikala preču pārvaldīšana ir viens no kritiskākajiem e-komercijas vietņu veidotāju aspektiem. Potenciālajiem veikalu īpašniekiem šajā vietā jūs, visticamāk, sākumā pavadīsit daudz laika.

2a. Produktu pievienošana

Produktu kategoriju pievienošana pēc izvēles Uznirstošās izvēlnes pievieno nevajadzīgus līmeņus tam, kam vajadzētu būt vienkāršam produkta pievienošanas vingrinājumam.

Shopify ir ļoti pilnveidots produktu pievienošanas process – gandrīz viss, kas jums jāpievieno, lai kaut ko uzskaitītu tieši pa rokai. Katrs saistīto datu kopums ir kārtīgi sakārtots savās zonās tajā pašā lapā.

Volusion produktu apstrāde ir nedaudz līdzīga, izņemot to, ka tajā tiek ievietotas nolaižamās etiķetes, lai atdalītu saistīto datu kopas (piemēram, pamatinformācija, attēlu pārvaldība, krājumu kontrole). Tomēr, ja jūs pievērsīsit lielāku uzmanību, daži no atlasītajiem mainīgajiem veidos uznirstošās izvēlnes, lai iegūtu sīkāku informāciju. Tas mēdz palēnināt procesu un reizēm var būt nedaudz kaitinošs.

Tā kā es eksperimentēju ar produktu pievienošanu un iestatījumu maiņu, es saskāros ar ne mazāk kā 3 uznirstošajiem logiem un vēl divām papildu pārlūka izvēlnes cilnēm, kas izveidotas! Tikmēr Shopify mani vienmērīgi pārsūtīja segmentos atkarībā no tā, ko rediģēju.

Tam ir arī dažas neparastas etiķetes, kuras ne visi varētu būt pazīstami (atkal jums ir jāgriežas pie viņu zināšanu bāzes). Dažās no šīm etiķetēm ir ietverti pārdevēja noteikumi un krājumu kontroles režģis.

Kurš ir labāks?

Produktu pārvaldība ir daudz vienkāršāka un pilnveidota Shopify, salīdzinot ar Volusion. Dīvainā kārtā pēdējais ļauj vietnē izmantot tikai GIF attēlus, potenciāli izraisot zemas kvalitātes attēlu izmantošanu.

2b. Inventāra kontrole

Inventāra kontrole pēc izvēles

Mazumtirdzniecībā attiecības starp produktu un krājumiem ir skaidras un precīzi noteiktas. Produkti ir preces, kuras jūs pārdodat, un krājumi tiek pārvaldīti, pamatojoties uz pārdošanu. Pārvaldības procesam jābūt vienmērīgam.

Katra no šīm sadaļām ir labi definēta Shopify un Volusion, taču pēdējais produkta lapas segmentā ir pievienojis to, ko tā sauc par krājumu vadības režģi. Tas ērtības vietā papildina pavisam citu sarežģītības pakāpi.

Es noteikti redzu idejas potenciālu, taču, tāpat kā daudzās lietās, Volusion to ir īstenojusi pārāk grūti, lai to pārvaldītu vairums cilvēku, kas nav prasmīgi..

Kurš ir labāks?

Lai arī Volusion sistēma ir sarežģītāka, krājumu tabula var būt noderīga lieliem veikaliem, kas apstrādā lielus apjomus. Tomēr to, ka uzdevumi ir sarežģīti un kuriem jābūt bez sarežģījumiem, joprojām rada ziņkāre.

2c. Darbība ar digitālajiem izstrādājumiem

Shopify produkta apraksts Vietnē Shopify ir viegli pievienot produkta digitālo lejupielādi.

Sākumā Shopify neapstrādā digitālus produktus, taču ir kāds papildinājums, kuru varat pārvaldīt bez maksas. Pēc tā instalēšanas digitālā produkta pievienošana ir gandrīz tāda pati kā fiziskai – ar dažām papildu darbībām. Jums faktiski ir jāielādē pārdotais digitālais produkts produkta lapā.

Vai jums vajadzētu atsaukties uz šo palīdzības lapas fragmentu katru reizi, kad Volusion pievienojat digitālu produktu?

Šeit atkal Volusion ir radījis satriecoši sarežģītu veidu, kā pārvaldīt kaut ko, kam nevajadzētu atšķirties no normas. Tā vietā, lai vienkārši būtu iespēja to pievienot, Volusion prasa atcerēties sarežģīto iestatījumu tīmekli, kas jums jāpārvalda, lai klasificētu produktu kā digitālu..

Kurš ir labāks?

Man nav ne jausmas, kāpēc Volusion šādā veidā pārvalda digitālās lejupielādes, un man nav vēlmes jautāt. Pietiek teikt, ka es drīzāk vienkārši noklikšķiniet, lai pievienotu, nevis atcerētos, ka pievienojamu lauku “0”.

3. Tirdzniecības vieta (POS)

Volusion POS Volusion POS sistēmu ir viegli lietot, un tā darbojas gandrīz tieši ārpus ierīces.

POS sistēma, iespējams, ir viena no lielākajām Volusion ietaupošajām labvēlībām. Tas ir ļoti cieši integrēts un tam nepieciešama tikai vienreizēja iestatīšana. Iestatījumi ietver tīra POS režīma iespējošanu vai hibrīdu.

Kad tas ir izdarīts, pasūtījumu ievadīšanai varat izmantot POS skeneri mazumtirdzniecības vietā, vai arī tur šim nolūkam var būt veikala saskarne. Jebkurā gadījumā tas ir saistīts ar jūsu Volusion veikalu un inventāru.

Pat šajā jomā Shopify POS tomēr dod Volusion iespēju darboties par savu naudu. Papildus standarta POS integrācijai starp fizisko un digitālo, Shopify pievieno papildu elementu mobilajā ierīcē.

Tas ļauj veikalu īpašniekiem izmantot mobilo lietotni gan pirkumu ierakstīšanai, gan maksājuma pieņemšanai. Lai gan vispārējā ieviešana nedaudz atpaliek no Volusion, mobilais elements ir atbilstošāks mūsdienās un laikmetā.

Kurš ir labāks?

Es to sauktu par izlozi starp Shopify un Volusion attiecībā uz POS atbalstu.

4. Maksājumu apstrāde

Shopify maksājumi tiek pārvaldīti to iestatījumu sadaļā; piemērots, jo tas, visticamāk, nav joma, kas bieži tiek modificēta. Esiet noklusēts, PayPal ir pieejams, kā arī varat izmantot virkni trešo personu maksājumu pakalpojumu sniedzēju, piemēram, Svītra. Ir arī iespējas, kuras varat izmantot manuālie maksājuma veidi piemēram, bankas noguldījumi un naudas pārvedumi.

Tomēr, ja jūs nolemjat izmantot trešās puses maksājumu apstrādātāju, no jums tiks iekasēta darījuma maksa atkarībā no tā, kuru izvēlaties izmantot.

No Volusion no jums netiek iekasēta maksa par pamatdarījumu, bet, lai to izmantotu, jums ir jāpiesakās pie sava maksājumu procesora. Par to tiek iekasēta maksa par darījumu sākot no 2,15% katru reizi, kad tiek veikts pasūtījums. Ja vēlaties, varat arī izvēlēties izmantot trešās puses maksājumu apstrādātāju, piemēram, Stripe vai Skrill.

Kurš ir labāks?

Izmantojamības ziņā Shopify atkal liek lietotājiem bez stresa, bet attiecībā uz maksājumiem viņi par šo privilēģiju iekasē maksu. Ja jūsu vietnē ir liels pārdošanas apjoms, izmaksas, iespējams, ātri sakrājas Shopify maksājumos. Šajā jomā es teiktu, ka tiešsaistes veikalu īpašniekiem ir jāmeklē daudz labāka pieeja Volusion.

5. Klientu atbalsts

Gan Shopify, gan Volusion ir visaptveroši klientu atbalsta kanāli. Jūs varat sazināties ar viņiem pa dažādiem kanāliem, un viņiem abiem ir ļoti plaša pieeja tiešsaistes zināšanu bāzes un ceļveži lai jums palīdzētu.

Patiesībā Volusion pat ir raksts par zināšanu bāzi par to, kā sazināties ar viņiem, ja jums ir nepieciešams atbalsts.

Kurš ir labāks?

Atbalsta ziņā tas ir pat šāviens starp abiem.

6. Citas iespējas

Ar vēlēšanām var būt grūti rīkoties, taču tā noteikti ir visaptveroša. Ir vairākas ekstras, kas to izceļ salīdzinājumā ar Shopify, piemēram, spēja apstrādāt tālruņa pasūtījumus un produktu atgriešanu (RMA).

Ja jūsu vietne ir pietiekami liela, lai ņemtu vērā šos apgabalus, Volusion ir soli priekšā Shopify. Tomēr es uzskatu, ka šīs iespējas nav kaut kas vairākums jaunu vai mazu interneta veikalu, kas varētu būt daudz ieinteresēti, iespējams, zemāka apjoma dēļ.

Secinājums: vai Volusion joprojām ir tā vērts?

Tagad jūs, iespējams, esat nolēmis, ka ienīstu Volusiju un es viņus stāvāju. Es varu jums apliecināt, ka tā nav taisnība. Patiesībā daudzās jomās es uzskatu, ka Volusion ir paredzēts, lai apstrādātu tiešsaistes veikalus, kuru satiksme ir īpaši lielāka, ņemot vērā to, kā viņu iespējas ir konfigurētas.

Tomēr, aplūkojot šo divu sākuma līmeņa plānus līdzās un ņemot vērā tirgus segmentus šajos līmeņos, uz kuriem abi ir vērsti, man jāņem vērā auditorija. Sākuma līmenī Volusion piedāvā pārāk daudz sarežģītības un maz draudzīgas lietotājam, lai atbalstītu jauno tiešsaistes veikala īpašnieku.

Tiešsaistes veikalu izveidošanai vajadzētu veltīt nedaudz pūļu – un visaptveroša datu bāze vien to nesamazinās. Raugoties no sākuma līmeņa, es dotos uz Shopify, nemaz nešauboties.

Bezmaksas izmēģinājumi

 • Shopify – noklikšķiniet šeit, lai 14 dienas izmēģinātu Shopify bez maksas (bez kredītkartes)
 • Volusion – noklikšķiniet šeit, lai 14 dienas izmēģinātu bezmaksas Volusion (nav nepieciešama kredītkarte)
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map