Shopify vs Ecwid: kura platforma jums ir vispiemērotākā?

Ar gandrīz 11% tirgus daļas ārkārtīgi konkurētspējīgā nozares vertikālē Shopify ir vārds, par kuru daudzi būtu dzirdējuši. Ņemot vērā to, ka Shopify vs Ecwid galvā, vai pastāv iespēja, ka pēdējais varētu iznākt virsū?


Ecwid ir arī ļoti visaptverošas produktu iespējas, un tas ir paredzēts tiem, kas ar lielāku vieglumu vēlas izveidot e-komercijas veikalu. Tam ir arī bezmaksas plāns, kas Shopify nav. Lai viss būtu kārtībā, mēs apskatīsim līdzīgi cenu plānus starp Shopify un Ecwid.

Shopify vs Ecwid: Īsumā

Ja jūs steidzaties, zemāk ir Shopify vs Ecwid salīdzināšanas tabula;

Iespējas
Shopify
Ecwid
PlānsPamataBizness
Cena (gadā)26,10 USD / mēnUSD 29,17 mēnesī
Pieejams bezmaksas plāns
Interneta veikals
Daudzkanālu
POS atbalstsIerobežots
Produktu skaitsNeierobežots2500
Pamatdarījuma maksa
Apmeklējiet vietni OnlineApmeklējiet ShopifyApmeklējiet Ecwid

Salīdziniet Ecwid un Shopify:

 • Lietošanas ērtums
 • Produktu pievienošana un pārvaldīšana
 • Produktu ierobežojumi
 • Digitālo produktu atbalsts
 • Tirdzniecības vieta
 • Maksājumu apstrāde
 • Pamesta ratiņu apstrāde
 • Klientu atbalsts

Shopify vs Ecwid: galva-galvas salīdzinājums

Shopify un Ecwid ir gan e-komercijas vietņu veidotāji, gan daudzējādā ziņā salīdzināmi. Apskatīsim dažas būtiskās funkcijas, kuras pakalpojumu sniedzējiem vajadzētu pilnveidot:

1. Lietošanas ērtums

Shopify celtnieka saskarne Shopify celtnieka saskarne

Ecwid veidotāja saskarneEcwid veidotāja saskarne

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc ikviens maksātu vairāk nekā USD 20 mēnesī, lai mitinātu vietni, ir tas, ka Shopify un Ecwid ir izveidoti ap vietņu veidotājiem. Tas nozīmē, ka gandrīz ikviens, kam ir dažas pamata interneta prasmes, var ātri izveidot funkcionālu e-komercijas vietni – nav nepieciešama kodēšana.

Tādēļ nevar nenovērtēt to, cik svarīgi ir izmantot savas sistēmas. Abi šie vietņu veidotāji lietotājiem piedāvā vilkšanas un nomešanas pieredzi. Priekšnoteikums ir vienkāršs – vienā pusē ir navigācijas josla ar instrumentiem, bet otrā – audekls, pie kura strādāt.

Pēc izskata un izjūtas Shopify vietnes veidotājam ir ļoti asa un profesionāla izjūta. Tas lielā mērā kontrastē ar lielajām sekciju vadības ierīcēm, kuras ir Ecwid. Tomēr, lai izmantotu, pēdējais jūtas daudz vieglāk lietojams iesācējiem.

Shopify mēdz izmantot arī dažus no saviem žargoniem, piemēram, “kolekcijas”, pie kuriem var nākties pierast.

Tā kā abi šie veidotāji ir paredzēti ātrai attīstībai, tie nepieļauj plašu pielāgošanu klāstu, salīdzinot ar vietnes izveidi no nulles. Tomēr abi piedāvā tikai pietiekami daudz elastības, lai jūs varētu pielāgot pamata izskatu.

Protams, fonus un tamlīdzīgus var aizstāt ar jūsu personīgajiem attēliem, lai vietnes kļūtu vienreizējas. Pielāgošanas jomā Shopify nedaudz pārspēj Ecwid – tikai nedaudz.

Kurš ir labāks?

Shopify ir nedaudz grūtāk orientēties un lietot, taču tas piedāvā vairāk iespēju dizaina jomā. Ecwid, no otras puses, ir lietotājam draudzīgāks, it īpaši tiem, kas ir jauni vietņu veidotājiem.

Uzziniet vairāk par mūsu visaptverošo Shopify pārskatu šeit.

2. Produktu vadība

Mainiet SEO iestatījumus atsevišķiem Ecwid produktiem

2a. Pievienošana un pārvaldīšana

Produktu apstrāde ir neatņemama tiešsaistes veikalu veidotāju sastāvdaļa, un, par laimi, gan Shopify, gan Ecwid ir ļoti spējīgas sistēmas.

Shopify gadījumā visu produktu lapas ir lineāras, kas nozīmē, ka katra opcija, kuru jūs varat mainīt, atrodas vienā nepārtrauktā lapā. Protams, tas ir sadalīts loģiskos segmentos, piemēram, informācija par produktu, krājumi, cenas, nosūtīšana un daudz kas cits.

Ecwid produkta lapas ir sadalītas cilnēs, un katra cilne apstrādā atsevišķu problēmu zonu. Dažas cilnes ir dīvainā veidā nosauktas, piemēram, atribūti un faili. Pirmais ir paredzēts pārdevēju vadībai, otrais – digitālo produktu apstrādei.

Viena no jomām, kurā Ecwid izceļas uz priekšu produktu pārvaldībā, ir spēja rīkoties arī tieši ar saistītā produkta SEO. Varat iestatīt (un pat priekšskatīt) dažus apgabalus, piemēram, meklēšanas izskatu un meta aprakstus. Šīs funkcijas ir pieejamas visos apmaksātajos plānos.

Kurš ir labāks?

Lai arī Shopify produktu pārvaldība ir nedaudz vienkāršāka (un skaidrāka), es teiktu, ka Ecwid piedāvātās SEO iespējas, kaut arī tās mēdz būt, tomēr manas izvēles rada šādas.

2b. Produktu ierobežojumi

Par to nav šaubu, ka Shopify dāsnāk izturas pret to, cik daudz produktu jūs varat spēlēt, – tas ir neierobežots visiem plāniem. Ecwid ierobežo jūs, pamatojoties uz pašreizējo plānu, un bezmaksas plāns atbalsta tikai 10 produktus.

Tomēr, salīdzinot vienādi ar Shopify pamatplānu un Ecwid biznesa plānu, pēdējais paaugstina ante ļoti dāsnajā līmenī un ļauj uzglabāt līdz 2500 produktiem. Tas var izklausīties daudz, taču atcerieties, ka katrs produkts ir viena SKU.

Neierobežotiem produktiem vietnē Ecwid jums būs jāpalielina plāns līdz Neierobežotam, kas mēnesī maksā USD 82.50, izmantojot ikgadēju maksājumu..

Kurš ir labāks?

Nogrieziet Shopify uz šo vienu.

2c. Atbalsts digitālajiem izstrādājumiem

Abi plāni, kurus mēs izskatām, ļauj pārdot tādas digitālās preces kā mūzika, video un daudz ko citu. Lai to pārvaldītu, ir jāizmanto Shopify papildināmā lietotne, un tā ierobežo jums digitālo produktu izmēru 5 GB.

Ecwid ļauj jums reāli rīkoties ar digitālajiem izstrādājumiem, kā arī ir bagātīgāks ar failu izmēriem, ļaujot pat līdz 25 GB.

Kurš ir labāks?

Apstrādes ziņā parasti uzvar vietējā sistēma, bet Shopify ir spēcīgs papildinājumu lietotņu stabils, kas ir izcils. Tas viņiem vairāk vai mazāk liek redzēt kaklu un kaklu digitālo produktu pārvaldībā.

3. Tirdzniecības vieta (POS)

Shopify ir milzīga POS sistēma, kas ļauj integrēt digitālo ar fizisko pārdošanu.

Ja jums ir gan fizisks veikals, gan digitāls veikals, integrētas sistēmas rīcība biznesam var būt nenovērtējama. Šis segments ir viens no Shopify akcentiem un tas, kas to parasti izceļ no citiem e-komercijas vietņu veidotājiem.

Shopify piedāvā ļoti daudz funkcionalitātes attiecībā uz POS, un pat viņu Shopify Basic plāns var izmantot viņu POS lietotni. Lietotne ļauj veikt pārdošanu no jebkuras vietas un pat integrē karšu lasītāju, lai pieņemtu maksājumus.

Inventarizācija un pasūtījumi tiek pilnveidoti, lai gan pamatplānā trūkst uzlaboto funkciju, piemēram, īpašas POS aparatūras atbalsta. Tomēr jūs varat nemanāmi veikt pārdošanu no kombinēta produktu kopuma un precīzi sekot līdzi savam krājumam.

Kurš ir labāks?

Ecwid ir integrēta POS, taču tas ir paredzēts tikai viņu neierobežotajiem plāniem. Sakarā ar šo un Shopify POS sistēmas izcilību tas uzvar rokas uz leju.

4. Maksājumi

Ecwid integrē trešo personu reģistrēšanos maksājumos ar sava zīmola lietussargu.

4a. Maksājumu apstrāde

Gan Shopify, gan Ecwid strādā ar plašu maksājumu apstrādātāju klāstu, taču tikai Shopify ir dzimtā versija, kuru varat izmantot – Shop Pay. Izņemot to, viss pārējais darbojas ar ārējiem maksājumu apstrādātājiem Svītra, PayPal, un tā tālāk.

Shopify veikals Shop ir pieejams tikai nedaudzas valstis tāpēc ir diezgan iespējams, ka jums nāksies izmantot citu maksājumu apstrādātāju. To darīt ir diezgan vienkārši, lai gan, lai tos izmantotu, jums būs jāizveido konts pie šiem pakalpojumu sniedzējiem. Tomēr tas jādara pašiem, un informācija no šiem maksājumu pakalpojumu sniedzējiem jāievada Shopify.

Ecwid atšķiras ar to, ka tam nav vietējo maksājumu procesora, piemēram, Shop Pay, un tas mēģina atvieglot trešo personu maksājumu integrāciju. Izvēloties maksājumu apstrādātāju, tiks atvērta tieša saite uz šo vietni ar reģistrācijas lapu ar Ecwid zīmolu.

Kurš ir labāks?

Lai arī Shopify ir sava priekšrocība ar savu vietējo maksājumu procesoru, es dodu priekšroku netraucētai integrācijai, kāda Ecwid ir ar trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem..

4b. Pamesta ratiņu apstrāde

Ja kādreiz esat izmantojis e-komercijas sistēmu un pirkumu esat pabeidzis nepabeigtu – jūs, visticamāk, esat no viņiem saņēmis atgādinājumu e-pastus. Tā ir pamesta ratiņu apstrāde un kaut kas, ko jūs vēlēsities savam veikalam.

Šī vienkāršā metode, kā mēģināt atgūt iespējami zaudēto pārdošanu, ir nenovērtējama e-komercijas tirgotājiem un var palīdzēt jums mainīt jūsu sākotnējo līmeni. Gan Shopify, gan Ecwid plānos, kurus mēs izskatām, darījuma ietvaros ir iekļautas pamestās grozu atkopšanas funkcijas.

Abi pārdevēji piedāvā arī līdzīgu funkcionalitāti, ar kuru jūs varat iestatīt atgādinājumus (sev), pielāgot un sūtīt e-pastus manuāli vai iestatīt automātiskus e-pastus, pamatojoties uz veidnēm.

Kurš ir labāks?

Tie ir aptuveni vienādi un nodrošina ļoti nepieciešamo funkciju. Tomēr Shopify pamesto groza atkopšanu padara pieejamu visiem plāniem, savukārt plāni, kas ir zemāki par Business on Ecwid, to nesaņem.

Gan Shopify, gan Ecwid ļauj jums viegli sūtīt pamestos grozu atkopšanas e-pastus, taču Shopify, iespējams, šeit ir mazliet apveltīts tikai tāpēc, ka tas nodrošina funkciju par zemāku cenu – tāpat kā POS, šī funkcija ir iekļauta visos Shopify plānos, pat 9 ASV dolāru ‘Lite’ plāns. Ecwid lietotājiem ir jābūt plānam, kura plāns ir USD 35 vai lielāks, lai to izmantotu.

5. Klientu atbalsts

Gan Shopify, gan Ecwid piedāvā visaptverošu klientu atbalstu, izmantojot e-pastu vai tiešraides tērzēšanu. Ecwid to ļauj sazinieties ar tālruņa zvanu bet veids, kā viņi to ir ieviesuši, ir sarežģīts, un, manuprāt, vienkārši nav apgrūtinājumu vērts.

Kurš ir labāks?

Tā ir vienāda likme abiem.

Secinājums: kurš uzvar veikalā Shopify vs Ecwid?

Kā redzat, daudzas funkcijas, ar kurām lepojas šie divi, pēc būtības ir ļoti līdzīgas. Galu galā tas ir atkarīgs no individuālajām vēlmēm, kā jūs vēlaties, lai viņi piedāvā funkcionalitāti, nevis neatkarīgi no tā, vai tā ir iekļauta.

Personīgi es dodu priekšroku Ecwid lietotāju pieredzei, taču arī Shopify ir dažas ļoti pievilcīgas jomas, īpaši to POS integrācijas sistēmā. Mūsdienu tirgū šis tilts, kas ļauj mazumtirgotājiem rīkoties gan ar digitālo, gan fizisko, var būt nenovērtējams.

Bezmaksas izmēģinājumi

 • Shopify – noklikšķiniet šeit, lai 14 dienas izmēģinātu Shopify bez maksas (bez kredītkartes)
 • Ecwid – noklikšķiniet šeit, lai izmēģinātu Ecwid
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map