SEMrush apskats: kas nepieciešams, lai pārspētu jūsu konkurenci

Tiem no jums, kuri domā, ka internets ir tikai nejauša vietņu, e-veikalu un emuāru kolekcija, kas tur nonāk jūsu lasīšanas prieka pēc, domājiet vēlreiz. Internets, tāpat kā reālā pasaule, ir sarežģīta biznesa vide. Tiesa, vidējais Džo vienkārši to sajauks, bet patiesais uzņēmējs izturas tieši tā, kā tas ir – konkurence pret konkurentu uzņēmumiem par ieņēmumiem.


Lielākā daļa neto iedzīvotāju un pat mazie uzņēmumi lasa ziņas un saņem iespaidu par pārmaiņām, ko visas pasaules valstis veic, lai atbalstītu pārrobežu tirdzniecību. Internets jau sen ir pārrobežu darījums, un, ja jūs domājat izdzīvot tiešsaistē kā bizness, jums būs nepieciešams vairāk nekā tikai īss zināšanas par to, ko nozīmē termins Meklētājprogrammas optimizācija..

SEMrush piedāvā 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu savai programmatūraiIr pieejams 7 dienu bezmaksas izmēģinājums.

Ķieģeļu un javas veikalā jums jānovērtē tādi punkti kā atrašanās vieta un klientu satiksme. Tas attiecas arī uz vietni. Lielākoties satiksme nav redzama, tāpēc jums jāzina, kas piesaistīs jūsu klientus – piemēram, meklētājprogrammu sarakstos..

SEMrush pārskata kopsavilkums

Plašs vietņu analīzes rīks tiešsaistes uzņēmumiem

Vārds: SEMrush

Apraksts: SEMrush ir biznesa informācijas programmatūra, kas piedāvā visaptverošu datu izpēti. Šie dati ir nepieciešami, lai pārsniegtu jūsu konkurenci.

Operētājsistēma: Tīmekļa bāzes

Lietojumprogrammas kategorija: Tiešsaistes mārketings, SEO

 • Lietošanas ērtums

 • Uzticamība

 • Iespējas

 • Cenas / vērtības attiecība

 • Klientu atbalsts

Kopumā

4.2

Kopsavilkums

Semrush mērķis ir palīdzēt jums pārdot jūsu tīmekļa saturu, taču funkciju kopuma ziņā tas paplašinās vēl vairāk. Jūs iegūstat piekļuvi gandrīz jebkuram rīkam, kas jums jāapkaro ar citiem, lai iegūtu augstāko vietu Google klasifikācijā.

Uzzināt vairāk:

 • Iepazīšanās ar SEMrush
 • Ko piedāvā SEMrush?
 • SEMrush cenu noteikšana
 • Kam domāts SEMrush?

Plusi

 • Neticami spēcīgs SEO atbalsts
 • Iegūstiet citādi pieejamu informāciju par konkurentiem

Mīnusi

 • Straujas cenas
 • Izmēģiniet SEMrush bez maksas
 • Salīdziniet SEMrush cenu noteikšanu

{
"@konteksts": "http://schema.org",
"@ tips": "Pārskats",
"itemReviewed": {
"@ tips": "Programmatūras lietojumprogramma",
"vārds": "SEMrush",
"apraksts": "SEMrush ir biznesa informācijas programmatūra, kas piedāvā visaptverošu datu izpēti. Šie dati ir nepieciešami, lai pārsniegtu jūsu konkurenci.",
"attēls": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/semrush-home-review.jpg",
"operētājsistēma": "Tīmekļa bāzes",
"applicationCategory": "Tiešsaistes mārketings, SEO"
},
"pārskatīšanaNovērtēšana": {
"@ tips": "Vērtējums",
"ratingValue": 4.20000000000000017763568394002504646778106689453125,
"labākais vērtējums": 5,
"sliktākais vērtējums": 0
},
"autore": {
"@ tips": "Persona",
"vārds": "Timotijs Šims"
},
"pārskatsĶermenis": "

Semrush mērķis ir palīdzēt jums pārdot jūsu tīmekļa saturu, taču funkciju kopuma ziņā tas paplašinās vēl vairāk. Jūs iegūstat piekļuvi gandrīz jebkuram rīkam, kas jums jāapkaro ar citiem, lai iegūtu augstāko vietu Google klasifikācijā.

\ r \ n

Uzzināt vairāk:

\ r \ n

  \ r \ n
 • Iepazīšanās ar SEMrush
 • \ r \ n

 • Ko piedāvā SEMrush?
 • \ r \ n

 • SEMrush cenu noteikšana
 • \ r \ n

 • Kam domāts SEMrush?
 • \ r \ n

"
}

Kas ir SEMrush

SEMrush ir spēcīgs un daudzpusīgs konkurences izlūkošanas komplekts tiešsaistes mārketingam, sākot no SEO un PPC līdz sociālo mediju un video reklāmas pētījumiem..

Iepazīšanās ar SEMrush

SEMrush ir viens no lielākajiem nosaukumiem, kas šodien tur ir SEO. Tas ir pilnīgs vietnes analīzes rīks kas palīdz sniegt jums nepieciešamo informāciju, lai izveidotu veiksmīgu vietni. Ar to es domāju informācijas ziņā – gan savā vietnē, gan konkurencē.

Optimizējot savu vietni, pamatojoties uz SEO datiem, varēsit izveidot atslēgvārdus un stratēģijas, kas ienesīs satiksmi, kas jums nepieciešama, lai izdzīvotu.

SEMrush vadības panelisJūsu centrālā nervu sistēma – vadības panelis

Pirmais, ar ko sastapsities SEMRush, ir vadības panelis, kurā redzams pārskata ekrāns. No šejienes, varat apskatīt vietnes trafiku un atslēgvārdus, kā arī piekļuvi citām sadaļām. Tas noved pie pirmā galvenā posteņa, kuru SEMrush aptver, tas ir, informācija.

Ko piedāvā SEMrush

SEMrush piedāvā visaptverošu informāciju par jūsu vietni, kā arī konkurentiem.

Izmantojot SEMrush, jūs varat iegūt visaptverošu informāciju ne tikai savā vietnē, bet arī par jebkuru citu esošu vietni, ieskaitot jūsu konkurenci.

Jums tiks dota iespēja uzzināt atslēgvārdus, kur tie tiek sarindoti, kāds ir katra atslēgvārda trafika apjoms un pat dažādu atslēgvārdu pirkšanas izmaksas caur Google.

Turklāt jaudīga SEMrush piedāvātā funkcija ir atslēgvārdu izpēte. Pirms jūs pat ražojat jebkādu savas vietnes saturu, pārbaudiet SEMrush, un jūs varēsit pateikt, cik karsts ir šis atslēgvārds. Tas nozīmē, cik populārs tas ir, cik grūti būs sarindot šo atslēgvārdu un pat redzēt, kā citiem klājas tajā pašā centienā.

SEMrush - vietņu atpakaļsaišu zināšana ir svarīga jūsu SEO stratēģijas sastāvdaļaZinot savas vietnes saites, ir svarīga jūsu SEO stratēģijas sastāvdaļa

Turpinot darbu, ir svarīgi arī sekot līdzi savai pozīcijai atslēgvārdu klasifikācijā. Šis ir nepārtraukts uzdevums, un to var automatizēt, izmantojot SEMrush. Vienkārši iestatiet parametrus, un no sistēmas jūs saņemsit regulārus pārskatus.

Pēdējā galvenā izceļamā vieta ir tā, ka SEMrush ir sekojis līdzi laikiem un skaidri nošķir sevi, zinot, ko Google dara, ņemot vērā mobilā trafika. Šī ir salīdzinoši jaunāka dimensija, kuru joprojām ignorē daudzi cilvēki, pat ja notiek viedtālruņu trafika eksplozija.

Ļaujot salīdzināt galddatoru un mobilo analīzi, jūs varēsit tuvināties taustiņu formulējumiem divējāda priekšpusē. Optimizējiet abus, un jums tiks noteikti panākumi.

SEMrush cenu noteikšana

SEM plāni un cenasNav lēti, bet vai tā ir cena, kuru varat atļauties nemaksāt?

SEMrush piedāvā 3 veidu plānus,

 • Pro – sākot no USD 99,95 mēnesī
 • Guru – sākot no 199,95 USD mēnesī
 • Uzņēmējdarbība – sākot no 399,95 USD mēnesī

Papildus analītiskajām funkcijām Guru un biznesa lietotāji var piekļūt vecākai datu bāzes informācijai.

Pašlaik SEMrush lieto vairāk nekā 1 miljons cilvēku. Varat to izmēģināt, jo par šo rīku iegūsit 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu.

Secinājums

Personīgi es uzskatu, ka SEMrush ir biedējoši spēcīgs rīks, kuru vajadzētu izmantot visiem uzņēmumiem, kuri ir atkarīgi no tīmekļa. SEO ir zināšanu bāzes, ir konsultācijas, ir pat eksperti, kas var paveikt darbu jūsu vietā. Bet SEMrush ir tīra jauda, ​​kas atrodas pa rokai, un tas pārāk neapgrūtina darbu.

Vienīgā nelielā tehniskā problēma ar to ir strīdīgais jautājums. SEMrush sākas ar USD 99,95 mēnesī ar visvienkāršāko cenu līmeni. Tomēr monētas pamatne ir tās piedāvātais milzīgais spēks. Personīgi mans jautājums būtu – vai jūs varat atļauties NAV maksāt šo cenu?

Lai sāktu: saņemiet 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju

FTC atklāšana: BuildThis saņem nodošanas maksu no šajā vietnē uzskaitītajiem rīkiem. Bet viedokļi balstās uz mūsu pieredzi, nevis uz to, cik viņi maksā. Mēs koncentrējamies uz to, lai palīdzētu mazajiem uzņēmumiem un privātpersonām veidot vietnes kā biznesu. Lūdzu, atbalstiet mūsu darbu un uzziniet vairāk, kā nopelnīt informāciju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map