Pastāvīgs kontaktu pārskats: funkcijas, cenas un salīdzinājumi

Mūsdienās tiešsaistē ir tik daudz vietņu, ka, ja jūs būtu e-komercijas mazumtirgotājs vai pat kāds, kurš cer uzrunāt un sniegt bezmaksas informāciju, jums, iespējams, būtu taisnība, ka jāuztraucas. Pārejošu paziņojumu un agresīva mārketinga pasaulē spēja sazināties ar e-pasta starpniecību ir kritiska. E-pasta mārketings var būt fantastisks veids, kā piesaistīt trafiku uz jūsu vietni, ja tas tiek izdarīts pareizi.


Starp citiem labākajiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem, ConstantContact ir vārds, kas parādās pastāvīgi (nav paredzēts pun). Papildus pamatkompetencei e-pasta mārketingā vietne ir paplašinājusies, iekļaujot arī citus ar mārketingu saistītus pakalpojumus, kas ir arī pluss.

Šodien mēs apskatīsim to, ko piedāvā pastāvīgais kontakts, un pieredzi, ko jūs varat sagaidīt, ja nolemjat to izmantot.

Pastāvīga kontakta pārskata kopsavilkums

Piedāvāts e-pasta mārketinga rīks maziem uzņēmumiem

Vārds: Pastāvīgs kontakts

Apraksts: Pastāvīgais kontakts ir automatizēts digitālā mārketinga risinājums, kas palīdz uzņēmumiem (un dažiem indivīdiem) paplašināt savu darbību. Tas ir aprīkots ar visu, kas jums jebkad būs nepieciešams, sākot ar informatīvā satura izveidi un beidzot ar rezultātu analizēšanu.

Operētājsistēma: Tīmekļa bāzes

Lietojumprogrammas kategorija: E-pasta mārketinga programmatūra

 • Lietošanas ērtums

 • Veidnes & Dizains

 • Iespējas

 • Cenas / vērtības attiecība

 • Klientu atbalsts

Kopumā

4.1

Kopsavilkums

Šis ļoti vienkārši un tomēr ļoti veiklīgais rīks ir ideāls risinājums maziem un vidējiem uzņēmumiem, lai palielinātu savas mārketinga iespējas. Tā viegli vadāmais interfeiss ir ideāls vienkāršības plus funkciju kopums. Esiet prom no pārāk sarežģītajiem procesiem un strādājiet jaukās, pilnveidotās darbplūsmās šeit.

Uzzināt vairāk:

 • E-pasta veidņu vitrīna
 • Pastāvīgs kontakts vs MailChimp
 • Pastāvīgo kontaktu veiksmes stāsti
 • Džerija Lova piezīme

Plusi

 • Bezmaksas 60 dienu izmēģinājuma periods
 • Vienkārša kontaktu saraksta importēšana
 • Iespaidīgs papildinājumu saraksts

Mīnusi

 • Dīvaina automātiskās reaģēšanas sistēma

{
"@konteksts": "http://schema.org",
"@ tips": "Pārskats",
"itemReviewed": {
"@ tips": "Programmatūras lietojumprogramma",
"vārds": "Pastāvīgs kontakts",
"apraksts": "Pastāvīgais kontakts ir automatizēts digitālā mārketinga risinājums, kas palīdz uzņēmumiem (un dažiem indivīdiem) paplašināt savu darbību. Tas ir aprīkots ar visu, kas jums jebkad būs nepieciešams, sākot ar informatīvā satura izveidi un beidzot ar rezultātu analizēšanu.",
"attēls": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/constantcontact-home-review.jpg",
"operētājsistēma": "Tīmekļa bāzes",
"applicationCategory": "E-pasta mārketinga programmatūra"
},
"pārskatīšanaNovērtēšana": {
"@ tips": "Vērtējums",
"ratingValue": 4.0999999999999996447286321199499070644378662109375,
"labākais vērtējums": 5,
"sliktākais vērtējums": 0
},
"autore": {
"@ tips": "Persona",
"vārds": "Timotijs Šims"
},
"pārskatsĶermenis": "

Šis ļoti vienkārši un tomēr ļoti veiklīgais rīks ir ideāls risinājums maziem un vidējiem uzņēmumiem, lai palielinātu savas mārketinga iespējas. Tā viegli vadāmais interfeiss ir ideāls vienkāršības plus funkciju kopums. Esiet prom no pārāk sarežģītajiem procesiem un strādājiet jaukās, pilnveidotās darbplūsmās šeit.

\ r \ n

Uzzināt vairāk:

\ r \ n

  \ r \ n
 • E-pasta veidņu vitrīna
 • \ r \ n

 • Pastāvīgs kontakts vs MailChimp
 • \ r \ n

 • Pastāvīgo kontaktu veiksmes stāsti
 • \ r \ n

 • Džerija Lova piezīme
 • \ r \ n

"
}

Pastāvīgas kontakta iespējas

Paturot prātā, ka pastāvīgā kontakta galvenā uzmanība ir vērsta uz e-pasta mārketingu, pēc tam, kad esat reģistrējis kontu, jums būs iespēja izveidot e-pastu sarakstu, ievadīt savu kontaktinformāciju un pēc tam izveidot savu pirmo e-pastu.

Kontaktinformācija ir obligāta, un tiem, kas nodarbojas ar e-pasta mārketingu, šī ir joma, kas jāņem vērā. Mūsdienās daudzās valstīs ir stingri likumi par datu privātumu un personas datiem. Lūdzu, iepazīstieties ar šiem likumiem un pārliecinieties, ka jūs tos ievērojat pirms mārketinga e-pasta ziņojumu nosūtīšanas!

1. Saraksta izveidošana

Jūsu abonentu saraksts ir jūsu e-pasta mārketinga kampaņas pamatā, un tas sastāv no visām e-pasta adresēm, ar kurām vēlaties sazināties. Viņu ievadīšana pa vienam būtu jauns ārprāta veids, tāpēc pastāvīgajai kontaktpersonai ir vairāki vienkārši veidi, kā aizpildīt jūsu sarakstu.

Ātrākās un vienkāršākās metodes ir augšupielādēt tos faila formā, tieši importēt no Gmail kontaktu saraksta vai pat izvilkt no Microsoft Outlook. Ja augšupielādējat sarakstu failā, ņemiet vērā, ka pastāvīgais kontakts atpazīst ar komatu atdalītas vērtības (CSV), Excel un vienkārša teksta formātus..

Katru ierakstu var rediģēt, un jūs varat piešķirt tagusKad esat pabeidzis, varat piekļūt saviem kontaktinformācijas ierakstiem, izmantojot kontaktu pārvaldnieku. Tas ļauj rediģēt tur esošo informāciju, kā arī ļauj pievienot to, ko sistēma sauc par “Tagi”. Es domāju, ka tas varētu būt noderīgi, kaut kā sagrupējot kontaktus sarakstos, taču rediģēt ierakstus pa vienam ir ārkārtīgi apnicīgi.

2. E-pasta mārketinga kampaņu vadīšana

Constant Contact vizuālo redaktoru ir viegli izmantotVizuālo redaktoru ir viegli izmantot, un veidņu ir daudz.

Kad būsit sakārtojis savu e-pasta sarakstu, jūs varēsit sākt e-pasta mārketinga kampaņu.

Lai palīdzētu jums šajā pastāvīgajā kontaktinformācijā, ir ļoti liels veidņu krātuve, lai jūs varētu sākt. Vēl labāk, ir vizuālais redaktors, kuru varat izmantot, lai modificētu jebkuru no šīm veidnēm atbilstoši savām vajadzībām. Faktiski pirms reģistrēšanās pastāvīgajai kontaktpersonai varat iegūt dažu šo veidņu priekšskatījumu.

3. Pastāvīgas kontaktpersonas e-pasta veidnes

* Lai palielinātu, noklikšķiniet uz attēla.

Pamata pastāvīgās kontaktinformācijas biļetenu veidnePamata biļetenu veidne.

Pastāvīgu kontaktu e-pasta veidnes Melnās piektdienas mārketinga kampaņaiE-pasta veidnes Melnās piektdienas mārketinga kampaņai.

Pastāvīgas kontaktinformācijas e-pasta veidnes fitnesa centriem / sporta zālēm.E-pasta veidnes fitnesa centriem / sporta zālēm.

E-pasta veidnes restorāniem un bāriem.

E-pasta veidnes nekustamo īpašumu uzņēmumiem.

E-pasta veidnes Ziemassvētku tirdzniecībai.

E-pasta veidnes konferencēm.

E-pasta veidnes modeļiem / veikaliņiem.

Uzziniet vairāk: skatiet visas e-pasta veidnes vietnē Constant Contact.

Katrā no veidnēm ir visa pamatinformācija, kas nepieciešama jūsu e-pastam, lai tas atbilstu lielākajai daļai standarta noteikumu. Tas ietver jūsu uzņēmuma fiziskās adreses, obligātās atsaukšanas saites, kā arī citas noderīgas informācijas iekļaušanu.

Ja jums ir savi nesēji, piemēram, logotipi vai patentēti attēli, tos var augšupielādēt sistēmā un izmantot arī jūsu biļetenos. Jums ir atļauts glabāt ne vairāk kā 2 GB krātuves, tāpēc maz ticams, ka jūs drīz vien to iztērēsit.

Ieplānojiet savus e-pastus automatizētai izlaišanai.

Kad esat nosaucis, rediģējis un esat apmierināts ar jūsu izstrādāto e-pasta kampaņu, varat to saglabāt un vai nu nekavējoties nosūtīt, vai arī ieplānot to vēlākam, automatizētam piegādes laikam un datumam. Pastāvīgā kontaktēšanās notiek pēc Austrālijas rietumu standarta laika (AWST), tāpēc jums tas būs jādara konvertējiet vietējo laiku sekojot tam, lai pareizi ieplānotu e-pastus.

Vienīgais nelielais trūkums, ko es uzskatīju par svarīgu, šķiet, ka nav nekādas iespējas, kā sistēmu varētu konfigurēt, lai tā automātiski reaģētu uz lietotāju atbildēm. Tas, ko Pastāvīgā Kontaktpersona uzskata par automātisko atbildi, drīzāk atgādina sprūda efektu, kas notiek iepriekš noteiktā laikā, lai atbrīvotu virkni e-pastu.

4. Jūsu kampaņu rezultātu pārbaude

Pastāvīgo kontaktu nodrošinātāji nekavējoties atjaunina jūsu mārketinga kampaņasSaņemiet tūlītējus mārketinga kampaņu atjauninājumus.

Pēc jebkuras kampaņas cilnes Pārskati varat redzēt tās rezultātus.

Pastāvīgajai kontaktpersonai ir viegli lasāma jūsu rezultātu diagramma, un tajā ir iekļauta būtiska statistika, piemēram, klikšķu skaits un atvērtās likmes. Ja nolemjat integrēt Google Analytics, būs pieejama vairāk informācijas. Papildus vienas kampaņas rezultātiem jūs varat arī salīdzināt rezultātus dažādās kampaņās.

5. Pastāvīgas kontaktu lietotnes un integrācija

Pastāvīgo kontaktu veikalā ir pieejami simtiem papildinājumu.Tirgū ir pieejami simtiem papildinājumu.

Pastāvīgajai kontaktpersonai ir atvērts saraksts ar vairāk nekā 300 lietotnēm un citiem moduļiem, kurus varat integrēt savā galvenajā kontā. To klāsts ir no vienkāršām e-pasta importēšanas lietotnēm, piemēram, jūsu Google vai Outlook kontiem, līdz pat darbam ar Zoho un Azureplus klientu attiecību pārvaldībai un automatizētai svina pārvaldībai un pārdošanas prognozēšanai..

Lietotnes ir uzskaitītas tirgū, kur tās var sakārtot līdzīgi kā WordPress spraudņi pēc nosaukuma, vērtējumiem, pārskatiem vai pat pēc pievienošanas. Šīs lietotnes piedāvā vēl nepieredzētu iespēju ārkārtīgi palielināt jūsu e-pasta mārketingu.

6. Pasākumu vadīšana

Tas ir kaut kas, ko vairums e-pasta mārketinga rīku vēl nav īsti iekļāvuši. Kā papildu moduli savam kontam jūs varat reģistrēties notikumu pārvaldībai pastāvīgajā kontaktinformācijā. Tas ļauj jums nosūtīt uzaicinājumu uz notikumu pa e-pastu un likt lietotājam aizpildīt atbildes. Šīs atbildes tiek reģistrētas sistēmā, un jūs varat izsekot reģistrācijām, ērti izmantojot informācijas paneli.

Šī ir ļoti vienkārša funkcija, kas varētu būt tik noderīga daudziem uzņēmumiem. Faktiski jūs pat varat lūgt ziedojumus noteiktam notikumam, izmantojot e-pastu, ko var saistīt ar pielāgotu ziedojumu lapu. Diemžēl par to tiek iekasēta papildu ikmēneša maksa.

7. Papildu resursi un atbalsts

Kā viens no populārākajiem vārdiem e-pasta mārketinga spēlē, Constant Contact vēlas, lai jūs gūtu panākumus savās kampaņās. Šajā nolūkā tam ir liels tiešsaistes resursu krātuve, kurā varat lūgt palīdzību. Viss, kas jums jādara, ir izvēlēties, kurā nozarē darbojas, un jūs saņemsit kampaņu idejas un pat ieteikumus par to, kādas veidnes būtu piemērotas jūsu vajadzībām.

Papildus šai sistēmai ir arī zināšanu bāze, kas satur atbildes uz daudzām izplatītām problēmām, ar kurām saskārušies iepriekšējie lietotāji. Tas ietver gan rakstus, gan video pamācības. Ja tas joprojām nav atrisinājis nevienu radušos problēmu, pastāv arī plaša atbalsta sistēma.

Pastāvīgai saziņai ir tērzēšanas palīdzības palīdzība, e-pasta atbalsts, aktīvu lietotāju kopiena, kā arī tiešo zvanu tālruņu līnijas no ASV, Kanādas, Meksikas un Lielbritānijas. Ir vēl viena līnija, kas atbalsta zvanus no citām starptautiskām zonām. Atbalsts pa tālruni nav paredzēts visu diennakti, bet atbalstītais laiks ir bagātīgs.

Tiem, kas izmisīgi vēlas saņemt palīdzību, Constant Contact nedēļas nogalēs piedāvā arī ierobežotu palīdzību, izmantojot savu Twitter kontu.

Pastāvīgu kontaktu cenu noteikšana

Pastāvīgs kontakts piedāvā divus galvenos variantus; E-pasts un e-pasts Plus. E-pasts ir viena lietotāja pamata versija, un tas neatļauj e-pasta automātiku, notikumu mārketingu, tiešsaistes ziedojumus, aptaujas un aptaujas, kā arī kuponu izmantošanu..

Bez visa pārējā cena tiek noteikta pēc līmeņiem, atkarībā no jūsu e-pasta saraksta lieluma. Cenas svārstās no 500 abonentu zemākā līmeņa – USD 20 mēnesī – līdz 50 000 abonentu – USD 335 mēnesī. Tiem, kuriem ir vēl lielāki saraksti, ar tiem jānodarbojas tieši, lai noteiktu cenu.

Ja izvēlaties papildu notikumu pārvaldības funkciju, esiet gatavs maksāt vismaz papildus USD 45 mēnesī atkarībā no mārketinga saraksta lieluma..

Jauniem lietotājiem pastāvīgajai kontaktpersonai ir paredzēts 60 dienu izmēģinājuma periods, kura laikā jūs varēsit izbaudīt visas e-pasta plus priekšrocības. Vienīgā atšķirība ir tā, ka izmēģinājuma periodā jūs esat ierobežots līdz saraksta lielumam 100.

Pastāvīgs kontakts vs Mail Chimp

Funkcijas / cenas
CTCT Basic
CTCT Plus
MailChimp Basic
Bezmaksas plāni?
0 – 500 abonentiUSD 17,00 / mēn38,25 USD / mēnBezmaksas
2000 abonentiem38,25 USD / mēn59,50 USD / mēn50,00 USD / mēn
Par 10 000 abonentiemUSD 80,75 mēnesīUSD 106,25 mēnesī75,00 USD / mēn
Par 25 000 abonentiemUSD 191,25 mēnesīUSD 191,25 mēnesī150,00 USD / mēn
Vairāki administratori
Klikšķu uzskaites siltuma karte
SMS mārketings
Vienkāršu lietotāju segmentēšana
Pasākumu vadība
Facebook / Instragram Marketing
Rēķini
Bezpeļņas atlaide20 – 30% atlaide20 – 30% atlaide
Bezmaksas izmēģinājuma versija60 dienas60 dienas
Apmeklējiet vietni OnlinePastāvīgs kontaktsMailChimp

* Piezīme: MailChimp bezmaksas plāns ir pieejams mazāk nekā 2000 abonentu un 12 000 e-pastu mēnesī

Apmeklējiet pastāvīgo kontaktu

Veiksmes stāsti

Pēdējo desmit gadu laikā The Vin Bin ir pierādījusi savu kompetenci, piedāvājot klientiem izsmalcinātu vīnu, amatnieku alus, stipro alkoholisko dzērienu, amatnieku sieru un gardēžu ēdienu klāstu. Šī speciālā veikala Rika Lombardi ideja ir kļuvusi spēcīgāka, un viņa aizraušanās ir kļuvusi par plaukstošu biznesu..

Pastāvīgais kontakts ir bijis viens no Rika izmantotajiem instrumentiem, un viņš to uzskata par lielu veiksmes daļu. Sistēma piedāvāja viņam pieejamu veidu, kā veidot attiecības ar klientiem un nodot tās Vīnam Binam. Riks un daudzi citi, piemēram, viņš, ir izmantojuši e-pasta mārketinga iespējas, lai dotu iespēju viņu biznesam un palielinātu izaugsmi.

Uzziniet vairāk: lasiet veiksmes stāstus vietnē Constant Contact.

Secinājums

Ar vairāk nekā 650 000 klientu, kas apkalpoti 15 gadu laikā, Constant Contact ir kļuvis par mazo uzņēmumu mārketinga līderi. Viņi piedāvā īpašu sajaukumu ar ekspertu zināšanām, efektīvu pamatkompetenci, kā arī spēcīgu atbalsta sistēmu.

Personīgi, iepriekš izmantojot dažas e-pasta mārketinga platformas, Constant Contact jūtas diezgan labi. Tam ir visas iespējas (un vairāk), ko piedāvā profesionāla vietne, tajā pašā laikā tai ir vienkāršota lietotāja saskarne, kas nav pārāk iebiedēta. Kad esat izvēlējies šo stabilo atbalsta sistēmu, es teiktu, ka tas ir īsts ieguvējs.

Džerija Lova piezīme

WHSR Newsletter izmantoju MailChimp. Apmēram pirms gada Constant Contact man piedāvā bezmaksas kontu. Es neieslēdzos vairāku iemeslu dēļ:

 1. Lētākas izmaksas ilgtermiņā – MailChimp ir par 5 – 10% lētāks nekā konkurentiem.
 2. Es priecājos par MailChimp e-pasta veidotāju – tāpēc es nemēdzu izmēģināt citus (kāpēc kaut ko labot, kad tas nav salauzts?).
 3. Un pats galvenais, esmu tērējis milzīgas pūles un naudu, lai apgūtu MailChimp izmantošanu un iestatītu savu pašreizējo e-pasta automatizācijas sistēmu. Izmaksas, kas saistītas ar naudas pārskaitīšanu, es varu ietaupīt no bezmaksas konta.

Tas nozīmē, ka, manuprāt, pastāvīgais kontakts ir viegli viens no trim pretendentiem e-pasta mārketinga rīkos.

Tie ir kā uzlabotā MailChimp versija.

Pastāvīgā kontakta cena ir nedaudz augstāka, taču jūs iegūsit to, par ko maksājat. Dažas mārketinga iespējas, piemēram, īsziņu korekcija, reāllaika pārdošanas brīdinājumi, sociālais CRM, vienkārša lietotāju segmentēšana un rēķinu izrakstīšana (ko nevarat saņemt MailChimp), varētu būt būtiskas liela biznesa organizācijai. Iesācējiem iesaku izlasīt veiksmes stāstus Constant Contact vietnē, lai uzzinātu vairāk.

Uzziniet vairāk: apmeklējiet pastāvīgo kontaktu tiešsaistē

Piezīme: Šis pārskats pirmo reizi tika publicēts mūsu māsas vietnē Tika atklāts tīmekļa mitināšanas noslēpums.

FTC atklāšana: BuildThis saņem nodošanas maksu no šajā vietnē uzskaitītajiem rīkiem. Bet viedokļi balstās uz mūsu pieredzi, nevis uz to, cik viņi maksā. Mēs koncentrējamies uz to, lai palīdzētu mazajiem uzņēmumiem un privātpersonām veidot vietnes kā biznesu. Lūdzu, atbalstiet mūsu darbu un uzziniet vairāk, kā nopelnīt informāciju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map