Gramatikas apskats: vai gramatika ir tā vērta?

Kad gramatika pirmo reizi saskārās ar manu radaru, tas bija nedaudz līdzīgs informācijas papildināšanai. Kad es uzzināju, kādam tas ir domāts, man šausmās ienāca prātā, iedomājoties drakonisku skolas burtiem līdzīgu figūru, kas kontrolē manu vārdu.


Tomēr, būdams gan rakstnieks, gan redaktors, es daudzos gadījumos noteikti redzu priekšrocības, ko tas sniedz galdam. Lai gan es neesmu pilnīgi pārliecināts, ka tas atbilstu visām manām vajadzībām, es jūtu, ka kaut kam tādam noteikti ir tirgus.

Gramatikas apskata kopsavilkums

Raksturošanas līdzeklis, kas paredzēts profesionāliem pieaugušajiem un studentiem.

Vārds: Gramatiski

Apraksts: Gramatika ir noderīgs rīks, kuru var izmantot ikviens, lai viegli uzlabotu rakstīšanu. Tas ir pieejams gan tiešsaistē, gan instalējamā formātā, nemanāmi strādājot rakstīšanas laikā.

Operētājsistēma: Windows, macOS

Lietojumprogrammas kategorija: Rakstīšana

[Vairāk]

 • Lietošanas ērtums

 • Iespējas

 • Cenas / vērtības attiecība

 • Lietotāju atbalsts

 • Precizitāte / uzticamība

Kopumā

4.7

Kopsavilkums

Gramatika piedāvā elastīgu risinājumu, lai ātri atrastu un labotu kļūdas jūsu rakstībā. Grammarly Free piedāvā pamata rakstīšanas labojumus ar cenu 0 USD; Grammarly Premium, kurai ir vēl daudz vairāk iespēju, ir salīdzinoši lēta – USD 11,66 mēnesī.

Īsumā – gramatika ir ļoti universāla un piemērota plašam auditorijas lokam. Daži no galvenajiem būs uzņēmumu vadītāji, emuāru autori, studenti (pat līdz maģistrantūras studentiem), jaunie rakstnieki, tirdzniecības darbinieki un citi.

Uzzināt vairāk

 • Plāni un cenas
 • Bezmaksas vs Premium
 • Darba sākšana: Kā lietot?

Plusi

 • Gramatika ir pieejama visur
 • Automātiski labot ir interesanti
 • Darbojas vairāk nekā pareizrakstība
 • Pielāgojiet savu vārdu krājumu
 • Vienkārši labošanas ieteikumi
 • Pieejama ierobežota bezmaksas versija

Mīnusi

 • Chrome paplašinājums beta versijā
 • Nav piemērots specializētam darbam
 • Dažreiz netiek pielietoti labojumi
 • Plāni & Cenu noteikšana
 • Izmēģiniet gramatiku bez maksas

{
"@konteksts": "http://schema.org",
"@ tips": "Pārskats",
"itemReviewed": {
"@ tips": "Programmatūras lietojumprogramma",
"vārds": "Gramatiski",
"apraksts": "Gramatika ir noderīgs rīks, kuru var izmantot ikviens, lai viegli uzlabotu rakstīšanu. Tas ir pieejams gan tiešsaistē, gan instalējamā formātā, nemanāmi strādājot, rakstot. \ R \ n",
"attēls": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/grammarly-review-home.jpg",
"URL": "/ iet / gramatiski",
"operētājsistēma": "Windows, macOS",
"applicationCategory": "Rakstīšana"
},
"pārskatīšanaNovērtēšana": {
"@ tips": "Vērtējums",
"ratingValue": 4.70000000000000017763568394002504646778106689453125,
"labākais vērtējums": 5,
"sliktākais vērtējums": 0
},
"autore": {
"@ tips": "Persona",
"vārds": "Timotijs Šims"
},
"pārskatsĶermenis": "

Gramatika piedāvā elastīgu risinājumu, lai ātri atrastu un labotu kļūdas jūsu rakstībā. Grammarly Free piedāvā pamata rakstīšanas labojumus ar cenu 0 USD; Grammarly Premium, kurai ir vēl daudz vairāk iespēju, ir salīdzinoši lēta – USD 11,66 mēnesī.

\ r \ n

Īsumā – gramatika ir ļoti universāla un piemērota plašam auditorijas lokam. Daži no galvenajiem būs uzņēmumu vadītāji, emuāru autori, studenti (pat līdz maģistrantūras studentiem), jaunie rakstnieki, tirdzniecības darbinieki un citi.

\ r \ n

Uzzināt vairāk

\ r \ n \ r \ n

  \ r \ n
 • Plāni un cenas
 • \ r \ n

 • Bezmaksas vs Premium
 • \ r \ n

 • Darba sākšana: Kā lietot?
 • \ r \ n

\ r \ n"
}

Plusi: tas, kas man patika par gramatiku

1. Gramatika ir pieejama (gandrīz) visur

Izmantojot gramatiku pārlūkā Chrome Gramatiski strādāja ar daudziem trešo pušu rīkiem, kuriem es piekļuvu, izmantojot pārlūku Chrome, piemēram Writebox

Gramatika nav tikai tiešsaistes rīks, kas ļauj augšupielādēt pārbaudāmu dokumentu. Tas piedāvā lielu elastību, pateicoties tā spējai integrēties ar citām lietojumprogrammām. Gramatikas centrā ir sākotnējā tiešsaistes versija. Šeit jūs varat augšupielādēt pārbaudāmu dokumentu vai vienkārši izveidot to tiešsaistē un likt to pārbaudīt lidojuma laikā, kamēr rakstāt. Papildus tam ir arī gramatika operētājsistēmām Windows, Microsoft Office un Chrome.

Windows (vai Mac) versija ir lokalizēts tiešsaistes gramatikas formāts. Tas nozīmē, ka būtībā tā ir viena un tā pati lieta, bet lejupielādējams uz darbvirsmas. Pēc tam jūs to darbināt tāpat kā jebkuru citu programmu datorā. Būtībā tā ir kā alternatīva MS Word.

Grammarly’s Office spraudnis ļauj tam darboties Microsoft Word un Outlook. Es domāju, ka tas ir lielisks solis, jo daudzi no mums nevar personiski vai darba dēļ piedalīties šajās lietojumprogrammās..

Visbeidzot, jums ir Grammarly Chrome paplašinājums kas ļauj tai darboties dažādās vietnēs tiešsaistē. Kaut arī, piemēram, ar Google Docs un citām trešo pušu lietotnēm.

Šī ir līdz šim viena no visplašākajām tēmām, uz kuru teksta labošanas rīks ir skatījies tik tālu, ka es to esmu sastapis. Lielākajai daļai būs lietotne, kuru esat spiesti izmantot, un tā darbosies tikai tajā ierobežotajā telpā.

2. Automātiskais labojums ir interesants

Tā kā lielākajā daļā teksta labošanas programmatūras ir jāpārbauda, ​​ko viņi ir atzīmējuši kā nepareizu, Grammarly automātiskās labošanas funkcija tiek atsvaidzināta. Tas ir kā masveidā pielāgota mobilā teksta automātiskā labojuma versija.

Lai gan tas nāk ar dažām kļūdām (labāka vārda trūkuma dēļ), tas tomēr ir jauns portāls ilgstošai mobilai ieviešanai.

3. Darbojas vairāk nekā pareizrakstība

Teksta labojums gramatikā - lietotāja informācijas paneļa skats Ievadot tekstu, pieaug teksta labojumu ieteikumu saraksts

Viens no galvenajiem ieguvumiem, ko es redzu gramatikā, ir tas, ka tas darbojas ne tikai pareizrakstībā, bet arī daudzās citās jomās. Gramatiski novērtē jūsu rakstīto tekstu, pamatojoties uz dažām jomām – pareizību, skaidrību, iesaisti un piegādi.

Pareizība & Skaidrība

Pareizība ir vairāk saistīta ar tehnisko pusi, tas nozīmē, ka gramatika ir raksturīga tādām lietām kā pareizrakstība, gramatika un tamlīdzīgi. Skaidrība ir vairāk saistīta ar palīdzēšanu jums nodrošināt, ka jūs nepieņemat ieradumus, piemēram, pieņemot, ka auditorija zina, uz ko jūs atsaucaties.

Iesaistīšanās

Iesaistīšanās vairāk attiecas uz lietotāju pieredzi. Piemēram, ja jums būtu jāatkārto vārda lietošana bieži, Grammarly, visticamāk, atzīmēs to kā uzmanību saskaņā ar saderināšanās klauzulu. Iemesls ir tāds, ka, lai piesaistītu auditoriju, jums jālieto dažādi vārdi, pat ja tiem ir līdzīga nozīme.

Piegāde

Piegāde palīdz ar pulēšanu. Tas ir atšķirīgais faktors starp rakstniekiem un labajiem rakstniekiem. Labs rakstnieks zina, kā rakstos iestatīt pareizo toni pēc instinkta, un gramatika to atdarina piegādē.

Gramatika par plaģiātu Pārbaudiet

Daudzi no mums jau agrāk ir pie tā vainīgi – nokopējam teksta gabalus un pēc tam rediģējam tos savos vārdos. Tomēr pagātnē ir pieļautas kļūdas, un dažreiz mums pat nav ne mazākās nojausmas, kā mainīt tekstu un beigties ar pārāk lielu oriģināla daļu.

Aizsardzība pret plaģiātu ir viena no vissvarīgākajām lietām, kas jebkuram rakstniekam jādara – neatkarīgi no jūsu faktiskā darba. Tas, ko dara gramatika, ir jūsu teksta skenēšana, salīdzinot ar tīmekļa vietnēm paredzēto saturu, un ļauj jums zināt, vai pārāk daudz kopējāt.

Uzskatiet to par iebūvētu aizsardzības līdzekli.

4. Pielāgojiet savu vārdu krājumu

Tiem, kuriem, iespējams, vajadzēs savā tekstā bieži izmantot nestandarta vārdus, gramatika dod iespēju izveidot arī papildu vārdnīcu. Patiesību sakot, šī funkcija ir pieejama daudzos spējīgos vārdu procesoros, piemēram MS Word, tāpēc nav par ko īsti kliegt.

Joprojām šī funkcija ir, un es jau dzirdu, kā inženieri un programmētāji mūsu vidū elpo atvieglojumu.

5. Viegli labošanas ieteikumi

Ja jūs varētu atcerēties, šī raksta sākumā es paredzēju valodas korekcijas dienestu kā pakaļgala skolas zīmi. Par laimi, gramatika vispār nepatīk. Patiesībā mani diezgan pārsteidza ļoti vienkāršotie ieteikumi.

Vidusmēra lietotājam tas būtu ļoti viegli ievērot, pat saprast. Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc es uzskatu, ka gramatika var būt noderīga dažādiem lietojumiem. Ja jūs būtu strādājošs profesionālis, teiksim, jūs varētu to izmantot, lai uzlabotu savu rakstīšanu lidojumā, izmantojot šos ātri labojamos pielāgojumus.

Personīgi es domāju, ka tā skaidrojumu pareizības pakāpe un vienkāršība padara gramatiku piemērotu arī kā valodas apmācības rīku. Apsveriet to studentam, kurš, iespējams, saskaras ar valodas grūtībām;

Izmantojot gramatiku, lai ierakstītu citus uzdevumus (vēsturi, literatūru utt.), Jūs vienlaikus varētu uzlabot savas angļu valodas zināšanas. Protams, tas nav ideāls risinājums, bet tas ir risinājums, ja citas metodes ir izrādījušās mazāk veiksmīgas.

6. Ir ierobežota bezmaksas versija

Gramatika pārlūkam Chrome zināmā mērā ir bez maksas. Tas ir lieliski piemērots tiem, kas meklē vienu paplašinājumu, kas var veikt pamata labojumus visdažādākajās tīmekļa teksta rediģēšanas platformās. Lai arī bezmaksas versija ir ļoti ierobežota, tomēr funkcionalitāte tajā joprojām ir bez maksas.

Gramatiskie plāni un cenu noteikšana - pieejams bezmaksas plānsIzmēģiniet gramatiku par 0 ASV dolāriem.

Mīnusi: Tas, kas man nepatika par gramatiku

1. Chrome paplašinājums joprojām ir beta versijā

Gramatika tiek izmantota Google dokumentā Gramatika pagaidām īsti nespēlē labi ar Google dokumentiem, jo ​​viņi abi cīnās par labojumiem.

Šis punkts, kas man jāatzīst, nav īsti lieta par pašu gramatiku, bet drīzāk par graudu tiem, kas pierakstās un par to ir jāmaksā patlaban. Beta režīms nozīmē, ka joprojām ir kļūdas, kas svārstās ap Chrome rīku Grammarly.

Ja godīgi, tāds spraudnis kā Grammarly darboties tik plašā vidē kā Chrome (jūs galvenokārt skatāties uz saderību ar visu internetu) nav viegli. Ņemot vērā šo izaicinājumu, Grammarly for Chrome jau darbojas diezgan labi.

Novērtējot Chome paplašinājumu, es pamanīju trīs galvenos jautājumus, kurus es vēlos jau novērst. Pirmais ir tas, ka tas vēl nav WordPress gatavs, tas nozīmē, ka emuāru autoriem jums ir jāizmanto vietējā lietotne.

Otrkārt, šķiet, ka beta versijai ir problēmas, strādājot kopā ar Google dokumentiem. GDOC ir savs pareizrakstības pārbaudītājs, un, veicot labojumus, man šķiet, ka tas saduras ar Grammarly. Tas nav nekas nopietns, taču tas noteikti izrādījās kaitinošs.

Visbeidzot, vairumam trešo pušu veiktiem labojumiem, kuros Grammarly darbojas, ir ierobežota izmantošana. Tas darbojas ļoti pamata režīmā, un, ja vēlaties, lai Grammarly ieteikumi būtu pilnībā pieejami, jums joprojām būs jāatgriežas pie tā sākotnējā iestatījumā, piemēram, lietotnē..

2. nav piemērots specializētam darbam

Kad es saku specializētu darbu, es nerunāju par nišām, piemēram, Inženieriem vai tamlīdzīgām lomām, bet gan vairāk par reālu redaktoru. Rakstīšanai un rediģēšanai ir vairāk nekā tas, ko šajā brīdī piedāvā gramatika.

Jā, tā ir taisnība, ka tehniskā ziņā gramatika var palīdzēt, it īpaši, ja rakstnieks ir jauns un nepieredzējis. Tomēr, paplašinoties, gramatika zaudē pieredzi, un iespējas palīdzēt tās rakstītājiem ir ierobežotākas.

Dažas idejas, kas pietrūkst, var būt spēja noformēt tēmas, pievērsties stāstam un tā tālāk. Tas nekādā ziņā nav nopietns negatīvs, jo ir iespējams, ka šādas jomas neietilpst Grammarly izstrādātāju darbības jomā, bet gan tikai lomu atšķirību novērojums.

3. Tā dažreiz izlaiž labojumus

Ir reizes, kad gramatika kaut kā izlaiž atzīmi

Varbūt mans lielākais jautājums saistībā ar gramatiku ir tas, ka tas dažkārt var būt pretrunīgs. Veicot testus dažādās platformās, es secinu, ka ik pa laikam tas vienkārši nedarbojas. Lai gan šie gadījumi ir reti sastopami no tā, ko esmu redzējis, tie, kuriem tas pietrūkst, var būt lielgabals.

Ja jūs liktu ticēt tādam rīkam kā Grammarly, var rasties sekas, ja ļaujat tam darīt savu lietu, nepārbaudot. Vai varat attēlot e-pastu, kas nosūtīts jūsu priekšniekam, par svarīgu projektu, kurā piepildās kļūdas?

Kā lietot gramatiku?

Gramatikas mājas lapa Pārlūkā Chrome varat izmantot gramatiku. Tas ir par brīvu! (apmeklējums)

Kā lietot gramatiku - rīka pievienošana dažādām platformāmGrammarly Addon darbojas lielākajās SaaS platformās, sociālo mediju tīklos un e-pasta pakalpojumos.

Gramatika darbojas divos galvenajos veidos – kā papildinājums vietējā tiešsaistes vietnē vai caur to. Tomēr visi strādā līdzīgi:

 1. Izveidojiet jaunu dokumentu un sāciet pievienot tekstu
 2. Dodoties garām, gramatika pasvītros vārdus vai frāzes, kas jālabo
 3. Dažādu krāsu pasvītrojumi atspoguļo dažādas korekciju kategorijas
 4. Izteikto ieteikumu ceļveži parādīsies izvēlnē dokumenta labajā pusē
 5. Lai veiktu labojumus, virziet kursoru virs pasvītrotās frāzes, lai redzētu, uz ko gramatika vēlas to mainīt.
 6. Ja vēlaties pieņemt izmaiņas, vienkārši noklikšķiniet uz tās.

Izmēģiniet bez maksas: apmeklējiet vietni Grammarly tiešsaistē

Gramatikas plāni un cenas

Funkcijas / plāni
Bezmaksas
Piemaksa
Bizness
LietošanaPrivātpersonāmPrivātpersonāmKomandai
Gramatika
Konsekvence
Lasāmība
Vārdnīca
Toņu noteikšana
Licenču skaits
Administratora panelis
Centralizēta norēķini
CenaBezmaksasUSD 11,66 mēnesīUSD 12,50 mēnesī

Gada abonementiem Grammarly ir salīdzinoši pieņemama cena – USD 11,66 mēnesī. Ja jūs pieteiktos uz īsākiem termiņiem, cenas ir nedaudz augstākas. Es teiktu: ja jūs to patiešām izmantotu kā instrumentu, cena ir viegli attaisnojama ilgstošai iesaistīšanai.

Uztveriet to kā pievienotās vērtības pieredzi, kas var jums palīdzēt ne tikai darbā, bet arī individuāli pašattīstībai. Šajā kontekstā gada abonements nešķiet tik dārgs, bet dara to?

Gramatiski bezmaksas vs Premium

Bezmaksas gramatika piedāvā pamata pareizrakstības pārbaudi un zināmu kārtības nodrošināšanas veidu tādās jomās kā skaidrība, iesaistīšanās un piegāde. Premium režīms to aptver, bet ietver arī citas jomas. Piemēram, tehniskajā pareizībā, papildus pareizrakstībai un gramatikai, gramatika izskatīs arī pieturzīmju vienmērīgumu un konsekvenci. Vissvarīgākais ir tas, ka Grammarly Premium ietver plaģiāta pārbaudītāju.

Secinājums: vai jums tas ir gramatiski piemērots?

Tagad jūs droši vien esat sapratuši, ka, lai arī gramatika ir diezgan iesaiņota, tas nebūt nav pareizais risinājums visiem. Ja jūs diez vai komunicējat darba dēļ, tad patiesībā nav daudz jēgas no iespējamās sevis pilnveidošanas.

Tomēr cik daudzi no mums patiesībā ir tik izolēti, ka mēs nevaram lietot kaut ko līdzīgu gramatikai? Es teiktu, ka tā ir ļoti noderīga ne tikai profesionāli strādājošiem pieaugušajiem, bet, kā jau minēts iepriekš, arī izglītības kontekstā.

Kas ir gramatiski labs?

Kā ceļvedis lietotājiem, kuri nevēlas tērēt daudz laika valodas zināšanu papildināšanai, gramatika var izrādīties nenovērtējama priekšrocība. Tāpat tiem, kas vēlas uzlabot savu valodu, gramatika ir pietiekami tieša, lai netiktu uzbāzīga, vienlaikus dodot viegli saprotamas instrukcijas.

Iepriekš minētais attiecas pat uz tiem, kuri ir veidojuši savu karjeru, īpaši uz jaunajiem rakstniekiem. Tomēr tādi vecāki rakstnieki kā es mēdz būt nedaudz spītīgāki, tāpēc jūs varētu atrast izmaiņas, kuras Grammarly reizēm vēlas padarīt diezgan kaitinošas.

Īsumā – gramatika ir ļoti universāla un piemērota plašam auditorijas lokam. Daži no galvenajiem būs uzņēmumu vadītāji, emuāru autori, studenti (pat līdz maģistrantūras studentiem), jaunie rakstnieki, tirdzniecības darbinieki un citi.

Izmēģiniet bez maksas: apmeklējiet vietni Grammarly tiešsaistē

Informācijas atklāšana: BuildThis saņem nodošanas maksu no šajā vietnē uzskaitītajiem rīkiem. Bet viedokļi balstās uz mūsu pieredzi, nevis uz to, cik viņi maksā. Mēs koncentrējamies uz to, lai palīdzētu mazajiem uzņēmumiem un privātpersonām veidot vietnes kā biznesu. Lūdzu, atbalstiet mūsu darbu un uzziniet vairāk, kā nopelnīt informāciju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map