FreshBooks apskats: Feature-pack Cloud Accounting

Kā mazā uzņēmuma īpašnieks es uzskatu, ka tādi rīki kā FreshBooks daudziem cilvēkiem piedāvā ļoti nepieciešamo glābšanas ceļu. Lai arī var būt strīdīgi, ka pamata grāmatvedību un rēķinu izrakstīšanu var veikt pats, par cenu FreshBooks sākas ar – kāpēc gan apnikt to darīt manuāli?


Tomēr, tāpat kā jebkuram rīkam, ir plusi un mīnusi, tāpēc sīkāk iedziļināsimies FreshBooks, lai redzētu, ko tas patiesībā rada uz galda, izņemot tikai ciparus..

FreshBooks pārskata kopsavilkums

Piedāvāts tiešsaistes grāmatvedības rīks gandrīz visiem lieliem un maziem uzņēmumiem

Vārds: FreshBooks

Apraksts: FreshBooks ir vēl viena mākoņdatošanas grāmatvedības sistēmu rindā, kuras mērķis ir aizstāt tradicionālās grāmatvedības metodes. Tās ērtības un jauda padara to par ārkārtīgi pievilcīgu ierosinājumu mūsdienu uzņēmumiem, kas vēlas samazināt automatizācijas dēļ pieskaitāmās izmaksas un darbinieku skaitu.

Operētājsistēma: Tīmekļa bāzes

Lietojumprogrammas kategorija: Grāmatvedības programmatūra

 • Lietošanas ērtums

 • Iespējas

 • Precizitāte & Uzticamība

 • Cenas / vērtības attiecība

 • Klientu atbalsts

Kopumā

4.6

Kopsavilkums

FreshBooks ir ļoti tīri izstrādāts, taču ar mājām papildināts mākoņu uzskaites rīks. Neskatoties uz to, ka tas ir paredzēts grāmatvedībai, tā vienkāršotā lietotāja saskarne un skaidras kategorijas padara to viegli lietojamu gandrīz ikvienam.

Es viegli varu teikt, ka to var izmantot plaša lietotāju auditorija un ka tas viegli der maziem un vidējiem uzņēmumiem. Ja jūs interesē, viņi pēc pieprasījuma pat var izveidot pielāgotus plānus lielākiem uzņēmumiem.

Uzzināt vairāk

 • FreshBooks plāni un cenas
 • Funkcijas, kas FreshBooks izceļas
 • Verdikts: vai FreshBooks jums?

Plusi

 • Lielisks iekāpšanas process
 • Vienkārša GUI balstīta saskarne
 • Visaptverošs konta risinājums
 • Augsta automatizācijas pakāpe
 • Ļoti atbilstoša sistēma
 • Labi integrējas banku kontos
 • Plašs papildinājumu skaits
 • Live klientu atbalsts

Mīnusi

 • Var ātri sadārdzināties
 • Rēķinu nosūtīšanas veids
 • Komandas locekļi maksā papildus
 • Plāni un cenas
 • Izmēģiniet FreshBooks bez maksas

{
"@konteksts": "http://schema.org",
"@ tips": "Pārskats",
"itemReviewed": {
"@ tips": "Programmatūras lietojumprogramma",
"vārds": "FreshBooks",
"apraksts": "FreshBooks ir vēl viena mākoņdatošanas grāmatvedības sistēmu rindā, kuras mērķis ir aizstāt tradicionālās grāmatvedības metodes. Tās ērtības un jauda padara to par ārkārtīgi pievilcīgu ierosinājumu mūsdienu uzņēmumiem, kas vēlas samazināt automatizācijas dēļ pieskaitāmās izmaksas un darbinieku skaitu.",
"attēls": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/freshbooks-review-home.jpg",
"operētājsistēma": "Tīmekļa bāzes",
"applicationCategory": "Grāmatvedības programmatūra"
},
"pārskatīšanaNovērtēšana": {
"@ tips": "Vērtējums",
"ratingValue": 4.5999999999999996447286321199499070644378662109375,
"labākais vērtējums": 5,
"sliktākais vērtējums": 0
},
"autore": {
"@ tips": "Persona",
"vārds": "Timotijs Šims"
},
"pārskatsĶermenis": "

FreshBooks ir ļoti tīri izstrādāts, taču ar mājām papildināts mākoņu uzskaites rīks. Neskatoties uz to, ka tas ir paredzēts grāmatvedībai, tā vienkāršotā lietotāja saskarne un skaidras kategorijas padara to viegli lietojamu gandrīz ikvienam.

\ r \ n

Es viegli varu teikt, ka to var izmantot plaša lietotāju auditorija un ka tas viegli der maziem un vidējiem uzņēmumiem. Ja jūs interesē, viņi pēc pieprasījuma pat var izveidot pielāgotus plānus lielākiem uzņēmumiem.

\ r \ n

Uzzināt vairāk

\ r \ n

  \ r \ n
 • FreshBooks plāni un cenas
 • \ r \ n

 • Funkcijas, kas FreshBooks izceļas
 • \ r \ n

 • Verdikts: vai FreshBooks jums?
 • \ r \ n

"
}

Plusi: tas, kas man patika vietnē FreshBooks

1. Lielisks iekāpšanas process

Iekāpšanas process ir vienkāršsBorta iekāpšana ir tikpat vienkārša kā 1, 2, 3.

Pirmoreiz reģistrējoties vietnē FreshBooks, vispirms pamanīsit, cik nevainojama ir šī pieredze. Kad jūs viņiem nosūtāt savu e-pastu, jums tas būs jāpārbauda, ​​un no turienes jūs nekavējoties tiek iesaistīts viņu iesaistīšanas procesā.

Atbildēšana uz virkni jautājumu palīdzēs jums izveidot kontu un sagatavot to lietošanai. Tas palīdz FreshBooks noteikt dažus pamatus, piemēram, valūtu, ar kuru darāt, kādas sistēmas daļas izmantosit (rēķinu izrakstīšana, grāmatvedība utt.) Vai pat veidlapu pamata izkārtojumu..

Pieredze ir atsvaidzinoša, un nejūtaties tā, it kā jums tiktu uzdoti daudzi jautājumi, kuriem nav redzama mērķa. Tā noteikti ir plūsma, kurā vēlaties iziet jaunu lietotāju.

2. Vienkārša, uz GUI balstīta saskarne

FreshBooks ir draudzīgs un viegli lasāms izkārtojums.Kā redzat, izkārtojums ir draudzīgs un viegli lasāms.

Ja jūs vispār esat kaut kas līdzīgs man un nodrebat, kad tiek pieminēts termins “grāmatvedība”, tad tas ir vēl viens pozitīvs punkts FreshBook labā. Protams, viss interfeiss ir ļoti vienkāršs un saprotams.

Pats labākais – tas ir izveidots, lai atvieglotu cilvēku dzīvi. Auksta, mīlīga izskata vietā, kas ir pazīstama ar lielāko daļu grāmatvedības programmatūras, FreshBooks uzņem labu, svaigu dizainu. Tās pasteļkrāsas un viegli salasāmie fontu tipi un izmēri ir tik draudzīgi lietotājam.

3. End-to-end kontu risinājums

Daudziem jauniem uzņēmumu īpašniekiem grāmatvedība var būt izaicinājums, pat ja jums ir bijusi neliela pieredze tajā. Par laimi, to var sadalīt atsevišķās jomās, kuras savā ziņā ir saistītas.

FreshBooks darbība ir tāda, lai palīdzētu lietotājiem skaidri saskatīt jomas, kurās viņiem jāstrādā, tad tā automātiski veiks atpakaļsistēmas integrāciju. Tas palīdz lietotājiem padarīt lietas vienkāršas, vienlaikus nodrošinot visaptverošu grāmatvedības paketi.

4. Augsts automatizācijas līmenis

Pateicoties tam, ka tā ir uz pakalpojumiem orientēta sistēma, FreshBooks palīdz automatizācijā daudz vairāk, nekā jūs varētu domāt. Piemēram, apsveriet iespēju izmantot kādu no rēķina izrakstīšanas formām. Tas ļauj jums izrakstīt rēķinus klientiem, un viss, kas jums jādara, ir aizpildīt rindas vienības.

FreshBooks apkopos visu, palīdzēs jums nosūtīt rēķinu, uzskaitīt debitoru parādus utt. Izdevumu pusē tas būtībā ir tas pats. Aizpildiet rindas vienības un augšupielādējiet nepieciešamo dokumentāciju, piemēram, kvītis. Viss pārējais tiek automātiski izsekots jūsu labā.

Dienas beigās, lai iegūtu momentuzņēmumu par notiekošo ar jūsu uzņēmuma finansēm, viss, kas jums jādara, dodieties uz sadaļu Pārskati un izvēlieties to, ko vēlaties skatīt.

5. FreshBooks ir ļoti saderīga sistēma

Uzņēmējdarbības finansēs viens no visbīstamākajiem vārdiem ir atbilstība. Pateicoties biznesa un valdības sarežģītībai, liela daļa no abiem galiem ir veltīta tam, lai pārliecinātos, ka viss ir likumīgi – kas nozīmē atbilstību.

Jūs ar prieku uzzināsit, ka FreshBooks ir izveidots, lai tas atbilstu daudziem noteikumiem, ieskaitot Nodokļu digitālā nodrošināšana (MTD), PCI, PSD2, GDPR, un vairāk. Tas nozīmē, ka neatkarīgi no tā, kurā valstī jūs dzīvojat, jums būs lieliski, izmantojot FreshBooks, lai apstrādātu savus kontus.

6. Labi integrējas banku kontos

FreshBooks labi integrējas banku kontos.Sava bankas konta pievienošana ir tikpat vienkārša kā meklēšana un atlase.

Varbūt viena no labākajām FreshBooks funkcijām ir tā, ka tā var izveidot savienojumu tieši ar jūsu uzņēmuma bankas kontu. Tas palīdz daudz vieglāk pārbaudīt (un arī automatizēt) lielu daļu jūsu kontu atsevišķi.

Kad ienāks vai izies skaidrā nauda, ​​jums nevajadzēs tērēt laiku, atjaunojot skaitļus. Tas atkal ir saistīts ar tā automatizāciju – ko daudzi mākoņa pakalpojumi var darīt. Tomēr nav daudz tādu, kas spētu integrēties tik lielā skaitā finanšu iestāžu.

Kā labu piemēru es mēģināju pievienot Malaizijas bankas kontu (no vietējās bankas šeit) un biju pārsteigts, ka viņiem tas tiešām ir savā datu bāzē.

7. Plašs papildinājumu skaits

Plašs papildinājumu skaitsFreshBooks ļauj savienot un sinhronizēt informāciju dažādās platformās.

Ja kādreiz esat izmantojis kādus tīmekļa pakalpojumus, jūs sapratīsit, ka daudzi no tiem piedāvā “galveno pakalpojumu” kopā ar integrācijas iespējām, kas palīdz paplašināt funkcionalitāti. Arī FreshBooks to dara, un jūs varat pievienot daudz papildu iespēju.

Kā ideju par to, kā tas darbojas, varat pievienot iespēju pieņemt kredītkaršu maksājumus, iestatīt un plānot sanāksmes un daudz ko citu. Viss, kas jums jādara, ir atrast pareizo papildinājumu no visiem 100 vai tā, ko piedāvā FreshBooks.

Tas ir viegli un var izrādīties ļoti noderīgi, lai apmierinātu jūsu biznesa vajadzības.

8. Tiešsaistes klientu atbalsts

Tā kā FreshBooks ir mākonis balstīts pakalpojums, tiem ir centralizēta kontrole pār daudzām lietām. Tas viņiem ļauj piedāvāt ļoti efektīvu klientu apkalpošanu, līdzīgi kā citus produktus, kuru pamatā ir mākoņi. Piemēram, jūs varat sākt lasīt viņu zināšanu bāzi, lai saņemtu palīdzību.

Ja tas nedarbojas, noklikšķiniet uz tērzēšanas ikonas tieši no FreshBooks konta un varat atvērt tiešraides tērzēšanas izvēlni. Lūdziet palīdzību un jūs saņemsit! Lai gan ir taisnība, ka tas var aizņemt kādu laiku atkarībā no viņu klientu noslodzes tajā brīdī, jūs galu galā nokļūsit sarunā ar kādu, kurš var jums tieši palīdzēt.

Mīnusi: Man nepatika par FreshBooks

1. Var ātri sadārdzināties

Izmantojot tik lielisko funkciju un lietu sarakstu, kas man par to patīk, nav pārsteidzoši, ka FreshBooks maksā par maksu. Es tos esmu salīdzinājis ar dažām citām mākoņdatošanas grāmatvedības lietojumprogrammām, un šķiet, ka tās ir mazliet augstākā līmeņa.

Tas kļūst eksponenciāli sliktāks, palielinoties jūsu biznesam, jo ​​viņu cenu noteikšana ir balstīta uz jūsu apmaksājamo klientu skaitu. Man šķiet, ka tas nav gluži taisnīgs lietu apstrādes veids, jo ne visi uzņēmumi darbojas vienādi.

Piemēram, jūs varētu vadīt biznesu, kam nepieciešama pastāvīga jaunu klientu plūsma, ar šī pasākuma palīdzību jūs ātri izlaidīsit viņu vienkāršoto plānu, jo tas ļauj tikai 5 apmaksātiem klientiem.

No otras puses, daži uzņēmumi plaukst atkārtoti klientiem, un tie ir tie, kas gūs maksimālu labumu. Patiesībā daži, iespējams, pat varētu piekļūt Lite plānam, neveicot jaunināšanu.

2. Rēķinu nosūtīšanas veids

FreshBooks rēķina piemērs.Mūsdienās cilvēki nožēlojas vienkārši noklikšķinot uz saitēm.

Kādu iemeslu dēļ, nosūtot rēķinu vietnē FreshBooks, rēķins faktiski netiek nosūtīts. Tas nozīmē, ka no FreshBooks jūsu klientam tiek nosūtīts e-pasts – tiek paziņots, ka viņu rēķins ir gatavs apskatei.

Lai arī tas nav sliktākais veids, kā rīkoties, es redzu, ka daži klienti nožēlojami noklikšķina uz e-pastā esošām saitēm. Kiberdrošība šajās dienās sagādā patiesas sāpes, un jūs nevēlaties, lai klienti būtu jāaicina pa vienam, lai pārliecinātos, ka ir pareizi noklikšķināt uz šīs saites!

3. Komandas locekļi maksā papildus

Lielākajai daļai tiešsaistes grāmatvedības plānu būs piemaksa galvenajam lietotājam un vismaz vienam grāmatvedim. Tas vismaz ļauj uzņēmuma īpašniekam un personai, kas atbild par finanšu pārvaldību, piekļūt sistēmai.

Jā, to var izdarīt arī vietnē FreshBooks, taču esiet gatavi maksāt papildus. Cena, ko maksājat, reģistrējoties, ir paredzēta tikai jums. Ikviens cits, kurš vēlaties dot piekļuvi saviem kontiem, ir komandas loceklis, un tas mēnesī maksā papildus 10 USD.

FreshBooks plāni un cenas

FreshBooks cenu struktūra ir ļoti skaidra. Gandrīz visas svarīgākās pamatiezīmes ir iekļautas visos plānos ar dažiem papildu ieguvumiem, kas nāk kopā ar dārgākiem plāniem. Lite cena sākas no 15 ASV dolāriem mēnesī, sākot no USD līdz USD 50 mēnesī. Ir arī iespēja izveidot pielāgotu plānu.

Iespējas
Lite
Plus
Piemaksa
Apmaksājami klienti550500
Cuztomized rēķiniNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
Izdevumu ierakstiNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
PriekšlikumiNeierobežotsNeierobežots
Automatizēts bankas imports
Dubultā ieejas konta pārskati
Klientu paturētāji
Automatizēti novēlotu maksājumu atgādinājumi
Avansa maksājumiUSD 20 mēnesīUSD 20 mēnesī
Komandas dalībnieki10 USD / pers10 USD / pers10 USD / pers
CenaUSD 15 mēnesīUSD 25 mēnesīUSD 50 mēnesī

*Piezīme: Vietnei FreshBooks ir atlaide līdz 70%. Lai iegūtu vislabāko precizitāti cenu noteikšanā, lūdzu, apmeklējiet oficiālo vietni: https://www.freshbooks.com/

Ja plānojat izmantot FreshBooks ilgstoši, izvēloties maksāt katru gadu, jūs iegūsit nelielu atlaidi. Tas sastāda apmēram 10% atlaidi no tā, kas būtu bijusi jūsu sākotnējā izcenojumā – protams, visi apmaksāti.

Vissvarīgākais, kas jāsaprot par FreshBooks cenu noteikšanu, ir tas, ka katrs plāns nosaka to apmaksājamo klientu skaitu, kurus varat pārvaldīt sistēmā. Tas nozīmē, ka pat tad, ja jūs iekasējat 20 klientus no katra no jums, jums būs jājaunina no Lite uz Plus plāna.

Tas ir kaut kas nopietni jāapsver, jo tas, cik daudz jūs maksājat, ir ļoti atkarīgs no tā, kā darbojas jūsu bizness.

Verdikts: ir FreshBooks priekš manis?

Ir pienācis laiks nežēlīgam godīgumam. FreshBooks ir līdz šim viens no labākajiem mākoņdatošanas grāmatvedības rīkiem, ar kuru es esmu saskāries jau sen. Tas ir paredzēts un ļoti labi darbojas maziem uzņēmumiem, piemēram, manam.

Diemžēl tas ir grūts aicinājums, jo arī viņu cenas ir salīdzinoši augstas. Es jūtu arī to, kā viņi iekasē rēķinus, par kuriem jāmaksā rēķini, mazliet ir grūti norīt, it īpaši, ja Lite plāns ļauj tikai 5 klientiem.

Kurš ir paredzēts FreshBooks?

Izmēģiniet FreshBooks bez maksas. Jūs varat neierobežotu piekļuvi vietnei FreshBooks 30 dienas.Izmēģiniet FreshBooks bez maksas. Jūs varat neierobežotu piekļuvi vietnei FreshBooks 30 dienas. (apmeklējums)

Tātad, kaut arī FreshBooks varētu nebūt priekš manis, es viegli saskatu mazos un vidējos uzņēmumus, kas no šīs sistēmas gūst milzīgu labumu. Tas jo īpaši attiecas uz banku plašo savietojamības klāstu, kā arī uz augsto atbilstības pakāpi.

Izmēģiniet bez maksas: Apmeklējiet vietni FreshBooks tiešsaistē

Informācijas atklāšana: BuildThis saņem nodošanas maksu no šajā vietnē uzskaitītajiem rīkiem. Bet viedokļi balstās uz mūsu pieredzi, nevis uz to, cik viņi maksā. Mēs koncentrējamies uz to, lai palīdzētu mazajiem uzņēmumiem un privātpersonām veidot vietnes kā biznesu. Lūdzu, atbalstiet mūsu darbu un uzziniet vairāk, kā nopelnīt informāciju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map