Canva apskats: labākais grafiskais rīks nekvalificētam lietotājam

Kas ir Canva?

Canva ir vēl viens bezmaksas tiešsaistes grafikas rīks, kas ir ļoti vienkārši lietojams, un tas piedāvā kalnu veidnes, kas var jums palīdzēt. Tas, domājams, ir ātrs un ērts veids, kā radīt vizuālus attēlus un palīdzēt tiem, kuri nav kvalificēti grafiskā dizaina burvībā.


Canva ir ātri un viegli reģistrētReģistrācija ir ātra un vienkārša (apmeklējums).

Pārskats par Canva

Freemium tiešsaistes grafikas rīks nekvalificētiem lietotājiem

Vārds: Canva

Apraksts: Canva ir lielisks, lai izveidotu vienkāršus attēlus. Bieži vien tas palīdz tiem, kas nav kvalificēti grafiskā dizaina burvībā.

Operētājsistēma: Tīmekļa bāzes

Lietojumprogrammas kategorija: Grafikas dizains, programmatūra

 • Lietošanas ērtums

 • Veidnes & Dizaini

 • Iespējas

 • Cenas / vērtības attiecība

 • Klientu atbalsts

Kopumā

4.5

Kopsavilkums

Canva ir viegli lietojams, pateicoties ļoti intuitīvajam vilkšanas un nomešanas interfeisam. Arī jums nav jāuztraucas par sākšanu no nulles, lai gan varat to darīt, ja vēlaties. Ir daudz veidņu, no kurām jūs varat izvēlēties, lai strādātu ar vairākām kategorijām. Tajos ietilpst infografikas, plakāti un pat vizītkartes.

Uzzināt vairāk:

 • Vai Canva tiešām ir bez maksas??
 • Mana pieredze ar Canva
 • Kam paredzēta Canva?

Plusi

 • Freemium abonēšanas modelis
 • Ļoti vienkārši lietojams
 • Integrēta ar krājuma fotoattēlu banku

Mīnusi

 • Ierobežota funkcionalitāte
 • Izmēģiniet Canva bez maksas
 • Skatiet pārsteidzošās Canva veidnes

{
"@konteksts": "http://schema.org",
"@ tips": "Pārskats",
"itemReviewed": {
"@ tips": "Programmatūras lietojumprogramma",
"vārds": "Canva",
"apraksts": "Canva ir lielisks, lai izveidotu vienkāršus attēlus. Bieži vien tas palīdz tiem, kas nav kvalificēti grafiskā dizaina burvībā.",
"attēls": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/canva-review-home.jpg",
"operētājsistēma": "Tīmekļa bāzes",
"applicationCategory": "Grafikas dizains, programmatūra"
},
"pārskatīšanaNovērtēšana": {
"@ tips": "Vērtējums",
"ratingValue": 4.5,
"labākais vērtējums": 5,
"sliktākais vērtējums": 0
},
"autore": {
"@ tips": "Persona",
"vārds": "Timotijs Šims"
},
"pārskatsĶermenis": "

Canva ir viegli lietojams, pateicoties ļoti intuitīvajam vilkšanas un nomešanas interfeisam. Arī jums nav jāuztraucas par sākšanu no nulles, lai gan varat to darīt, ja vēlaties. Ir daudz veidņu, no kurām jūs varat izvēlēties, lai strādātu ar vairākām kategorijām. Tajos ietilpst infografikas, plakāti un pat vizītkartes.

\ r \ n

Uzzināt vairāk:

\ r \ n

  \ r \ n
 • Vai Canva tiešām ir bez maksas??
 • \ r \ n

 • Mana pieredze ar Canva
 • \ r \ n

 • Kam paredzēta Canva??
 • \ r \ n

"
}

Iepazīšanās ar Canva

Canva vispārējā plūsma mūsdienās ir gandrīz tāda pati kā jebkurš tās kategorijā. Jūs reģistrējaties (izmantojot Google+ vai e-pasta adresi) un pēc tam vienkārši sekojat rīvmaizei. Canva liks jums izvēlēties, kāda veida grafiku jūs mēģināt izveidot, pēc tam jums ieteiks dažādus veidņu attēlus.

Canva ir ļoti ērti lietojams, pat vieglāk nekā Microsoft Paint.

Kad esat izvēlējies vēlamo izkārtojumu un veidni, nāk klāt pielāgošana. Viss tiek vilkts un nometts, un tekstu var rediģēt līdzīgi kā tekstlodziņus jebkurā citā grafiskā dizaina programmatūrā. Atzīšos, to ir ļoti viegli izmantot.

Canva bibliotēkā var izvēlēties daudz izkārtojumuIr daudz izkārtojumu, no kuriem izvēlēties (uzzināt vairāk veidņu).

Vai Canva ir bez maksas??

Šeit tiek parādīts neliels atšķirība starp bezmaksas un maksas lietotājiem.

1 000 000 attēlu ir domāti apmaksātiem kontiem. Bezmaksas kontu skaits ir ierobežotāks1 000 000 attēlu ir domāti apmaksātiem kontiem. Bezmaksas kontu skaits ir ierobežotāks.

Tiem, kas izmanto bezmaksas versiju, Canva ir nedaudz ierobežotākas veidnes, no kurām jūs varat izvēlēties, un ierobežojiet sadarbības komandu līdz 10 dalībniekiem. Vēl svarīgāk, tas vispār nepiedāvā jums nevienu attēlu. Visiem attēliem, kurus vēlaties izmantot, būs jābūt jūsu pašu vai licencētiem, lai jūs tos varētu izmantot. Tas jums pārdos attēlus par USD 1 gabalā.

Tie, kas izvēlas apmaksātu Pro kontu, iegūs komandas 30 locekļu kontu, kā arī piekļuvi tam, ko apgalvo Canva, ir 300 000 attēlu datu bāze. Tas var arī palīdzēt mainīt jūsu dizainu. Citas svarīgākās lietas ir pielāgoto fontu, krāsu palete un spēja saglabāt veidnes.

Ak, jā, ar Canva Pro 9,95 USD / lietotājs mēnesī jūs saņemat arī prioritāru atbalstu.

Mana pieredze ar Canva

Tā kā Canva piedāvā iespēju izveidot brošūras, es kļuvu ziņkārīgs un izmēģināju to. Es biju ieinteresēts, jo bukletu drukāšanai bieži vien ir nepieciešami augstākas izšķirtspējas faili, lai pēc drukāšanas tie labi iznāktu. Bija labi atzīmēt, ka pēc tam, kad biju pārbaudījis brošūras veidni, sistēma piedāvā iespēju lejupielādēt failu kā izdrukājams PDF.

Canva atbalsta brošūru drukāšanuIr atbalsts brošūru drukāšanai (darbu skatiet vairāk Canva).

Es pārbaudīju pie sava mana dizainera drauga un viņš piekrita, ka brošūra ir vienkāršota (galu galā viņš ir dizainers), bet noteikti izmantojama drukātā veidā. Šis ir kritisks punkts, kas jāņem vērā tiem, kuri domā izmantot Canva kā biznesa rīku.

Papildus gatavā dizaina kopiju lejupielādēšanai varat tos arī kopīgot tieši Twitter vai Facebook. Varat arī nosūtīt pa e-pastu cilvēkiem no šī rīka, lai uzaicinātu viņus sadarboties, izstrādājot visu, pie kā strādājat.

Secinājums

Daži cilvēki, kurus es pārbaudīju un runāju ar Canva, man sniedza diezgan interesantu skatījumu. Viens no viņiem ir skolotājs, un viņa pieminēja, ka to ir lieliski izmantot, lai izveidotu vienkāršus vizuālus materiālus, kas bērniem palīdzētu. Manam dizainera draugam, no otras puses, par to nebija nekā lieliska, izņemot vienu lietu – ka tas neizmantoja milzīgos resursus, ko Photoshop dara.

No savas puses lielāko savas profesionālās karjeras laikā esmu bijis vai nu rakstnieks, vai redaktors, un man ir diezgan liela pieredze ar izkārtojumiem un grafiku, pat ja pats tos neražoju. Sakarā ar to man ātri apnika skriet nelielos apļos ar Canva.

Lai arī tas ir ārkārtīgi viegli lietojams, es atklāju, ka tāda veida izdrukai, kāda man nepieciešama drukātā veidā, tā izrādījās pārāk vienkāršota. No otras puses, tas ir lieliski piemērots tūlītēju attēlu izveidošanai, ja vien nedomājat, ka kopīgojat veidnes ar, iespējams, tūkstošiem citu cilvēku.

Man šķiet, ka tas ir kaut kas vērtīgs no maza biznesa vai personīga viedokļa, iespējams, pirmais vairāk nekā otrais.

Izmēģiniet bez maksas: apmeklējiet vietni Canva tiešsaistē

FTC atklāšana: BuildThis saņem nodošanas maksu no šajā vietnē uzskaitītajiem rīkiem. Bet viedokļi balstās uz mūsu pieredzi, nevis uz to, cik viņi maksā. Mēs koncentrējamies uz to, lai palīdzētu mazajiem uzņēmumiem un privātpersonām veidot vietnes kā biznesu. Lūdzu, atbalstiet mūsu darbu un uzziniet vairāk, kā nopelnīt informāciju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map