BigCommerce vs Shopify: cenas un funkcijas salīdzinātas

Katra e-komercijas platforma tiek izveidota atšķirībā no nākamās. Jūsu pieredzes un tiešsaistes ērtības līmenī jums var būt nepieciešama opcija, kas var mainīt kodēšanu, vai tāda, kas ir gatava palaišanai tieši ārpus kastes. Shopify un BigCommerce ir divas galvenās izvēles e-komercijas attīstības platformai.


Vairāk nekā 1 miljons veikalu izmanto vietni Shopify, lai izveidotu savu vietni; kamēr BigCommerce tur ceturtā vieta kategorijā 1 miljons labāko vietņu hosted risinājumā saskaņā ar statistika no BuiltWith.

Ja esat kāds, kam ir mazs bizness, Shopify var izskatīties pievilcīgāk, taču, ja jums ir arī ilgtermiņa izaugsmes plāni, BigCommerce varētu būt noderīgāks – tāpēc apskatīsim abas platformas un salīdzināsim to funkcijas un priekšrocības.

Ātri lēkt

Salīdziniet Shopify un BigCommerce:

 • Veikala veidņu dizains
 • Interneta veikala celtnieks
 • Klientu atbalsts
 • Talantu baseins
 • Lietotnes izvēles iespējas
 • Popularitāte
 • Cenu noteikšana

Kā darbojas BigCommerce un Shopify?

Shopify un BigCommerce ir e-komercijas platformas, kas ļauj tiešsaistē pārdot produktus (fiziskus vai digitālus). Abi tiešsaistes veikalu veidotāji darbojas tīmekļa pārlūkprogrammā, kas nozīmē, ka datorā nav programmatūras lejupielādēšanai vai tīmekļa mitināšanai, lai iegādātos; jūs varat uzturēt veikalu no jebkuras vietas pasaulē, ja vien jums ir interneta savienojums.

BigCommerce un Shopify veikala redaktors

Abu būvētāju galvenā koncepcija ir tāda, ka ikviens tos var izmantot, lai izveidotu tiešsaistes veikalu, bez vajadzības kaut ko kodēt vai noformēt – jūs izvēlaties veidni no piedāvātās izvēles, augšupielādējat produktus, kurus vēlaties pārdot, salabojat procesu un jūs esat, teorētiski labi iet.

Shopify veikala redaktorsShopify veikala redaktors – kreisajā pusē esošajā motīvu sadaļā varat pielāgot motīva iestatījumus. Katrai atšķirīgai lapai ir atšķirīga motīvu sadaļa, kurā varat mainīt saturu un izkārtojumu.
BigCommerce veikala redaktorsBigCommerce veikala redaktors – kreisajā pusē ir galvenā navigācijas josla motīvu iestatījumiem. Izmantojot šo iestatījumu sadaļu, jūs varat pabeigt lielāko daļu veikala dizaina.

Ir lietderīgi teikt, ka kaut arī jums nav jāalgo e-komercijas attīstības pakalpojumi attīstot BigCommerce vai Shopify veikalu, laba ideja par dizainu, kā arī atsevišķi profesionāli uzņemti attēli tomēr ir izšķirīgi, neņemot vērā platformu, kuru jūs galu galā izvēlaties.

Gan BigCommerce, gan Shopify ir SaaS (programmatūra kā pakalpojums) rīki. Tas nozīmē, ka to izmantošanai ir pastāvīgas izmaksas, kas var būt gada vai mēnesī.

BigCommerce vs Shopify: kuru e-komercijas platformu vajadzētu izvēlēties?

Tagad ļaujiet mums salīdzināt Shopify un BigCommerce – kura ir labāka platforma, apskatot un salīdzinot viņu veikalu dizainu, e-komercijas rīkus, klientu atbalstu, profesionālo tirgu, lietotnes un cenu noteikšanu.

1. Kurai platformai ir labākas veikala veidnes?

Tā kā cilvēki ātri spriest, pievilcīga veikala demonstrēšana ir būtiska, jo tā jūsu interneta veikalam rada uzticamību.

Veikalu skatlogu motīvi

Šajā gadījumā Shopify ir motīvi, kas, iespējams, ir dažas no pievilcīgākajām veikalu tēmām tirgū. Viņi ir profesionāli, eleganti, moderni un svaigi. Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc Shopify preces izskatās tik lieliskas, ir fakts, ka tie izmanto autonomus dizainerus, lai izstrādātu dizainu.

Shopify tēma - NeierobežotaShopify tēma – Neierobežota
Shopify tēma - debija noklusējumaShopify tēma – debija noklusējuma

Tātad, kamēr Shopify izveido platformu vai rīku, viņi ļauj profesionāliem dizaineriem veikt savus plānus. Tas nozīmē arī to, ka, kamēr jūs saņemat dažas tēmas bez maksas, daudzas ir piemaksas, kuras varat iegādāties no 100 USD līdz 180 USD.

Skatīt citas Shopify tiešsaistes veikalu veidnes

BigCommerce veikalu tēmas

No otras puses, BigCommerce pēdējā laikā ir daudz uzlabojusies, jo tie vairāk koncentrējas uz profesionālu un klientiem pievilcīgu veikalu veidošanu. Iepriekš viņu dizainparaugu sliktā kvalitāte bija trūkums, taču viņi sāk ķerties pie Shopify tēmām. Arī BigCommerce piedāvā bezmaksas un premium klases tēmas, kuru cena ir no 145 līdz 235 USD.

Lieltirdzniecības tēma - Bold stūrakmensLieltirdzniecības tēma – Bold stūrakmens
BigCommerce tēma - Fortune HighlightBigCommerce tēma – Fortune Highlight

Gan Shopify, gan BigCommerce piedāvā bezmaksas motīvus un maksas motīvus, kas reaģē uz mobilajām ierīcēm. Shopify piedāvā 10 bezmaksas un 62 premium numurus, savukārt BigCommerce piedāvā 10 bezmaksas tēmas un 127 premium tēmas.

Skatiet citas BigCommerce tiešsaistes veikalu veidnes

Verdikts: Shopify uzvar

Lai gan BigCommerce ir vairāk tēmu, salīdzinot ar Shopify, motīvu noformējums padara Shopify griezumu iepriekš. Shopify motīvi ir ļoti pielāgojami. Izmantojot unikālu opciju kopu, jūs varat pielāgot savu motīvu ar parametru kopu.

2. Kura platforma piedāvā labāku veikala veidotāju?

Shopify veikala celtnieks

Shopify sniedz jums visus pamata rīkus, lai izveidotu funkcionējošu tiešsaistes veikalu. Tomēr jūsu veikalā, izmantojot App Store, būs jāpievieno tādi uzlaboti rīki kā produktu pārskati, klientu vēlmju saraksts, produktu ieteikumi utt. Daži rīki ir bezmaksas, un daži ir apmaksāti, un šie rīki tiek maksāti, jo ārpakalpojumu izstrādātāji tos rada.

Shopify aicina izstrādātājus konsolidēt savus rīkus platformā, lai viņu klienti varētu izmantot arī šos rīkus, neveicot nevienu koda darbu. Tātad papildu nauda, ​​ko jūs maksājat, lielākoties nonāk šiem ārējiem izstrādātājiem. Ne visi šie rīki ir nepieciešami, taču, ja vēlaties audzēt savu veikalu, iespējams, tie būs nepieciešami.

Shopify veikalu veidotājs – šī ir vieta, kur jūs pārvaldāt un izsekojat savu tiešsaistes veikalu. Augšējā izmēģinājumu veikalā varat redzēt, ka Shopify nāk ar funkciju sarakstu, kur varat ātri palaist savu tiešsaistes veikalu.

BigCommerce veikala celtnieks

Iespējamais BigCommerce ir viens no izsmeļošākajiem instrumentu kolekcijas starp visiem vadošajiem e-komercijas veikala vietņu veidotājiem. Viņi piedāvā jums instrumentus, kas jau ir pievienoti viņu mēneša plānā.

Ja jums nepieciešami vairāk rīku, BigCommerce App Store ir vieta, kur jūs varat atrast tos uzlabotos rīkus, kurus izstrādājuši ārēji izstrādātāji, piemēram, Shopify. Tas ir noderīgi, jo jūs nezināt, kādi papildu rīki jums būs nepieciešami, kad jūsu bizness sāksies.

BigCommerce veikala celtnieksBigCommerce veikalu veidotājs – jūs varat piekļūt lielākajai daļai BigCommerce funkciju, pat ja jūs izmantojat izmēģinājuma plānu. Noklikšķiniet uz katras sadaļas, lai iestatījumiem atvērtu vienu soli tālāk.

Verdikts: kaklasaite

Tas tiešām ir atkarīgs no tā, kā vēlaties, lai jūsu bizness augtu. Abiem vietņu veidotājiem ir rīki, kas ir noderīgi dažādos biznesa posmos, tāpēc spriedums šeit ir nedaudz sajaukts.

3. Kam ir labāks klientu atbalsts?

Gan BigCommerce, gan Shopify piedāvā jums atbalstu 24 stundas diennaktī, izmantojot dažādus kanālus – tiešraides tērzēšanu, tālruni un e-pastu. Būtībā, ja jums ir jautājumi vai problēmas, pat pusnaktī, jūs vienmēr varat izmantot palīdzību no abu platformu tehniskā atbalsta..

Vietnēs Shopify un BigCommerce ir arī kopienas forums, kur varat ievietot jautājumus un risinājumus citiem lietotājiem. Jūs pat varat izmantot šo metodi, lai sazinātos ar viņu atbalsta komandām. Tā kā šis ir publisks kanāls, atbalsta dalībnieku apmaiņas laiks parasti ir ātrāks.

veikalu palīdzības centrsShopify palīdzības centrs (apmeklējums)
BigCommerce palīdzības centrs (apmeklējums)

Galvenais foruma ieguvums ir tas, ka jūs varat uzzināt, ko citi klienti (tādu uzņēmumu īpašnieki kā jūs) dara, kādas ir viņu problēmas vai jautājumi, kā arī daži noderīgi risinājumi, kādi viņiem varētu būt. Jūs pat varat saņemt noderīgus padomus, ja šādos forumos pavadāt pietiekami daudz laika.

Verdikts: kaklasaite

Kaut arī tas ir neizšķirts, es vairāk sliecos uz Shopify šeit, jo tā ir bijusi sabiedrības kopiena, kuru tā ir uzkrājusi gadu gaitā. Iesācējiem Shopify varētu būt labāka vieta, kur sākt, jo salīdzinājumā ar BigCommerce tie piedāvā visaptverošu pašpalīdzības dokumentāciju. Es varēju atrast risinājumus savām problēmām, apmeklējot viņu tiešsaistes palīdzības centru.

4. Kam ir lielāks talantu fonds?

Shopify ir ekspertu tirgus, kuru jūs varat nolīgt (nav obligāti). Šie speciālisti var jums palīdzēt pārcelt savu veikalu uz citu līmeni, vienlaikus dodot jums brīvību pievērst uzmanību citām jūsu biznesa iezīmēm. Pie šiem profesionāļiem pieder izstrādātāji, dizaineri, tirgotāji, veikalu iestatītāji un fotogrāfi. Shopify pat uzskaita viņu ekspertus ģeogrāfiski, lai jūs varētu viegli noalgot palīdzību.

Lai gan jūs joprojām varat saņemt ekspertus, kas palīdzēs izveidot savu veikalu BigCommerce, ekspertu ir mazāk, salīdzinot ar Shopify. Tātad ir nedaudz grūtāk atrast pareizo BigCommerce ekspertu, it īpaši, ja vēlaties, lai kāds dzīvotu netālu no jums.

Shopify ir lielāks profesionāļu baseins, un ekosistēma izskatās modernāka.

No šī viedokļa Shopify atbalsta ekosistēma izskatās progresīvāka, taču palīdzības pieņemšana darbā nav tūlītēja problēma, kad jūs joprojām sākat darbu. Palīdzības nolīgšana darbā ir tikai tas, kas jāņem vērā, kad lietu ir par daudz, lai par tām parūpētos.

Verdikts: Shopify uzvar

Uzvarētājs dodas uz Shopify. Jebkurā valstī ir vienkārši vieglāk atrast ekspertus Shopify, nevis BigCommerce.

5. Kurā platformā ir vairāk lietotņu, kuras varat pievienot?

Paplašinoties jūsu biznesam, visticamāk, iebūvētās funkcijas neatbilst jūsu vajadzībām. Lai attīstītu savu biznesu, nepieciešami vairāk rīku. Gan veikalā Shopify, gan Bigcommerce lietotņu veikalā ir uzlaboti rīki, lai paplašinātu jūsu veikala funkcionalitāti.

Shopify lietotnes

Shopify lietotne nosūtīšanaiShopify lietotnes nosūtīšanai un izpildei

Šobrīd Shopify piedāvā veikalā vairāk nekā 1500 lietotņu. Šīs lietotnes var jums palīdzēt mārketingā un pārdošanā, sociālo mediju integrācijā, automatizēt vai uzturēt pārvaldības uzdevumus, kas saistīti ar pārskatu sagatavošanu, grāmatvedību, klientu atbalstu, nosūtīšanu, izpildi, inventāru utt..

BigCommerce lietotņu tirgus

Lieltirdzniecības lietotnesBigCommerce lietotņu tirgus

Runājot par BigCommerce, ir tikai 250 lietotņu, salīdzinot ar Shopify 1500. Tomēr tas nenozīmē, ka BigCommerce ir sekundāra nekā Shopify, jo BigCommerce jau pamatprogrammā pievieno daudzus rīkus (piemēram, reāllaika piegādes cenas, profesionālus atskaišu veidošanas rīkus, produktu vērtējums un atsauksmes utt.). Bet tas nenozīmē, ka izstrādātāju ekosistēma Shopify ir plašāka nekā BigCommerce.

Kā teikts iepriekšminētajā segmentā, ja domājat ilgtermiņā, ir ērti lietot vairāk lietotņu.

Verdikts: Shopify uzvar

Spriedums acīmredzami ir atkal Shopify. Es izvēlos Shopify ne tikai lietotņu skaita dēļ, bet arī lielo izstrādātāju izveidotās ekosistēmas dēļ. Jūs zināt, ka vienmēr ir izstrādātāji, lai izveidotu nākamo nepieciešamo funkciju.

6. Kura platforma ir populārāka?

Šobrīd Shopify ir vairāk nekā 2,4 miljoni lietotāju, ieskaitot vēsturiskos datus, un ir apstrādājis darījumus, kuru vērtība ir lielāka par USD 41 miljards. Viņi piedāvā vairāk nekā 70 pievilcīgas veikalu tēmas, no kurām izvēlēties, tām ir 1500 lietotņu un plaša kopiena. Tikai ņemot vērā šo statistiku, jūs varat redzēt, ka populārākais ir Shopify.

Ja pārbaudāt e-komercijas veikalu veidotāju vietni Google Trends, cilvēki meklēšanu vietnē Shopify daudz meklē, salīdzinot ar BigCommerce..

Saskaņā ar statistiku, BigCommerce reģistrēja vairāk nekā 159 000 klientu ar iekļautiem vēsturiskiem datiem un ir apstrādājuši darījumus, kuru vērtība ir vērtīga USD 17 miljardi. Viņi piedāvā 130 tēmas un 250 lietotnes, un viņiem ir mazāka ekspertu kopiena.

Ņemiet vērā, ka šī statistika ir balstīta uz ārkārtīgi augstu līmeni, un tas nenozīmē, ka Shopify ir izdevīgāks nekā BigCommerce.

Verdikts: Shopify uzvar

Lai arī tas varētu šķist negodīgs spriedums, it īpaši, ja BigCommerce sācās vēlāk nekā Shopify, es tomēr izvēlos pēdējo, jo, kad runa ir par lēmumu pieņemšanu, mēs parasti izvēlamies populārākas iespējas, vai ne?

7. BigCommerce vs Shopify: cenu noteikšana

Tehnoloģiju nozarē tā ir norma, ka ikreiz, kad jaunināt uz augstāku plānu, jūs saņemat vairāk resursu. Šī prakse attiecas arī uz BigCommerce un Shopify. Izmantojot augstāku plānu, jūs iegūsit labākas funkcijas un zemāku maksu.

Veikalu plāni īsumā

 • Pamata Shopify – USD 29 mēnesī
 • Shopify – USD 79 mēnesī
 • Advance Shopify – USD 299 mēnesī
 • Shopify Lite – USD 9 mēnesī / mēnesī (pārdodiet sociālajos medijos vai vietnē)
Shopify plāni / cenas
Pamata Shopify
Shopify
Advanced Shopify
Mēneša cenaUSD 29 mēnesīUSD 79 mēnesīUSD 299 mēnesī
Personāla konti2515
IzstrādājumiNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
Maksas par kredītkarti2,9% + 0,30 USD2,6% + 0,30 USD2,4% + 0,30 USD
Darījuma maksa / trešās puses vārteja2%1%0,5%
Shopify maksājumi0%0%0%
Vairāki pārdošanas kanāli
Dāvanu kartes
Pamesta groza atkopšana
Bezmaksas SSL sertifikāts
Shopify POS lietotne
Krāpšanās analīze
Profesionālie ziņojumi
24/7 atbalsts

Apmeklējiet Shopify

BigCommerce plāni īsumā

 • Standarts – USD 29,95 mēnesī
 • Plus – USD 79,95 mēnesī
 • Pro – 249,95 USD mēnesī
BigCommerce plāni / cenas
Standarta
Plus
Pro
Mēneša cenaUSD 29,95 mēnesīUSD 79,95 mēnesī249,95 USD / mēn
Personāla kontiNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
IzstrādājumiNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
Pārdošanas slieksnis gadāLīdz USD 50 000Līdz USD 150 000Līdz USD 400 000
Maksas par kredītkarti2,9% + 0,30 USD2,5% + 0,30 USD2,2% + 0,30 USD
Nav jāmaksā par darījumu0%0%0%
Vairāki pārdošanas kanāli
Google pirkumi
Dāvanu kartes
Pamests groza taupītājs
Bezmaksas HTTP un īpaša SSL
Klientu grupas un segmentēšana
Profesionāli ziņošanas rīki
24/7 atbalsts

Apmeklējiet vietni BigCommerce

Viena lieta, ko vērts atzīmēt, BigCommerce no jums nepieprasa maksu par jebkādiem darījumiem visos plānos. Tas nozīmē, ka jums nebūs jāmaksā nodeva vai komisijas maksa BigCommerce, kad jūsu klients maksā, izmantojot PayPal. No otras puses, ja jūs vēlaties 0% darījumu maksu Shopify, jums ir jāizmanto Shopify maksājums.

Verdikts: Shopify uzvar

Lai gan abiem bija cenu punkti, kurus var pielāgot budžetiem, es šeit dodu priekšroku Shopify. Naudas vērtības ziņā no Shopify jūs saņemat vairāk par to pašu samaksāto naudas summu.

BigCommerce vs Shopify: kas jums ir piemērots?

Shopify nodrošina jums pievilcīgākas tēmas, kuras ir gatavas mobilajām ierīcēm. Viņiem ir arī liels lietotņu veikals, kuru varat izmantot sava veikala funkcionalitātes uzlabošanai, un viņiem sabiedrībā ir vairāk ekspertu nekā jebkur citur. Shopify apmaksātu lietotāju skaits ir 15 reizes lielāks nekā BigCommerce, kas norāda, ka viņi ir populārāki. Tas ir acīmredzams arī ar to, ka, izvēloties Shopify, veikalā Shopify ir vairāk lietotņu izstrādātāju, tēmu veidotāju un profesionāļu.

BigCommerce rīki ir nedaudz izsmeļošāki nekā Shopify. Lai arī BigCommerce ir lieliska tēmu kolekcija, Shopify dizains ir labāks. Turklāt ne visas BigCommerce motīvi ir gatavi mobilajām ierīcēm. Ir 250 lietotnes, kuras varat izvēlēties BigCommerce lietotņu veikalā, un tajā ir ierobežots ekspertu loks. Lai arī viņiem ir mazāk lietotāju, ir svarīgi ņemt vērā, ka Shopify sākās agrāk (2004. gadā) nekā BigCommerce (2009). Kopumā mēs saprotam, ka Shopify paplašina savu lietotāju bāzi ātrāk nekā BigCommerce.

Uzzināt vairāk

 • Noklikšķiniet šeit, lai tiešsaistē izpētītu BigCommerce
 • Noklikšķiniet šeit, lai tiešsaistē izpētītu Shopify

Secinājums

Kopumā sakot, abas platformas ir populāri e-komercijas risinājumu nodrošinātāji. Abi ir kompetenti un tiem ir plašs rīku klāsts, kas palīdzēs paplašināt uzņēmējdarbību. Lai gan Shopify izskatās pievilcīgāks nekā BigCommerce, un tā kā nav galīgas atbildes, mēs iesakām jums pārbaudīt tos abus.

Kā sākt ar Shopify?

Tas ir labi, ja jums ir bezriska domāšana. Pirms izmēģināt, neviens nav gatavs kaut ko ieguldīt. Tāpēc Shopify piedāvā 14 dienu izmēģinājumu. To var izmantot pilnīgi bez maksas, un jums pat nav jāaizpilda kredītkartes dati.

Noklikšķiniet šeit, lai reģistrētos veikalā Shopify par brīvu.

Shopify Reģistrēšanās lapa1. solis – ievadiet e-pasta adresi un veikala nosaukumu, lai sāktu savu Shopify bezmaksas izmēģinājumu.
Shopify reģistrēšanās2. solis – ievadiet personisko un veikala informāciju.

Kā sākt ar BigCommerce?

BigCommerce piedāvā 15 dienu izmēģinājumu bez riska, lai pats varētu izjust platformu. Kredītkartes dati nav nepieciešami. Tātad, jūs varat būt ļoti pārliecināts, ka no jums tas netiks iekasēts, ja jūs nolēmāt neturpināt darbu pēc 15 dienām.

Noklikšķiniet šeit, lai reģistrētos bezmaksas kontam vietnē BigCommerce.

reģistrēšanās lielajā tirdzniecībā1. solis – ievadiet e-pasta adresi, lai sāktu BigCommerce izmēģinājumu.
lielveikals-veikals2. solis – ievadiet veikala nosaukumu (varat to mainīt vēlāk) un citus pieteikšanās akreditācijas datus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map