Prieskum: Stojí spravovaný hosting WordPress za dodatočné náklady?

Platba za spravované hostingové služby WordPress môže byť drahá, ale naozaj stojí za to, ak ste vlastníkom malej až strednej firmy alebo blogerom.?


S právomocou WordPress 31,9% internetu a populárnejšou medzi majiteľmi firiem a blogermi nie je prekvapujúce, že niektorí ľudia by uprednostňovali zvýšenú starostlivosť, pokiaľ ide o hostingové služby..

Nie všetky spravované hostiteľské služby WordPress sú však vytvorené rovnako a pre niektorých používateľov to nemusí stáť za to. Aby sme to dosiahli čo najmenšie, rozhodli sme sa uskutočniť prieskum, v ktorom sa budeme pýtať používateľov na to, ako premýšľajú o nákladoch na spravovaný hosting WordPress.

Okrem toho sa tiež pozrieme na niekoľko tém o riadenom hostovaní WordPress a faktoroch, ktoré vám môžu pomôcť určiť, či stojí za dodatočné náklady alebo nie..

Obsah

 • 5 veľkých odberov z nášho prieskumu
 • Spravovaný hosting WordPress odporúčame
 • Čo sa stalo, keď ľudia prešli na hostiteľa WP
 • Je Managed WP hosting pre vás ten pravý?
 • Ako si vybrať: Odborné rady

5 veľkých odberov z nášho prieskumu

Nedávno sme rozoslali prieskum viacerým ľuďom a pýtali sme sa, aké sú ich názory a názory na spravovaný hosting WordPress. Výsledky boli prinajmenšom zaujímavé.

1. 52,2% používateľov uviedlo, že spravované služby WordPress Hosting stoja za dodatočné náklady

Myslíte si, že riadený hosting WP stojí za príplatok?52,2% používateľov si myslí, že riadený hosting WP stojí za dodatočnú cenu.

Viac ako polovica ľudí, ktorí odpovedali na prieskum, tvrdí, že spravované hostingové služby WordPress určite stoja za dodatočné náklady. Dôvodom je to, že získate profesionálnu podporu a výkony spravovaných serverov na zvládnutie veľkého objemu prenosu.

Prieskum: 52,2% používateľov si myslí, že spravovaný hosting WP stojí za dodatočnú cenu. Kliknite na Tweet

2. Zvyšok verí, že to dokážu sami

Aj keď viac ako polovica verí, že mimoriadna podpora a výkon servera stojí za dodatočné náklady, zvyšok je presvedčený, že to nestojí za to, pretože majú vedomosti, aby zvládli všetky technické časti sami, keď robí profesionálnu podporu zbytočnou..

3. Podpora je pre väčšinu používateľov najväčším problémom

Podpora - najväčší faktor78,3% používateľov tvrdí, že podpora je pre web WordPress najväčším problémom.

Jedným z najväčších problémov v súvislosti s hostiteľskými službami pre používateľov je kvalita podpory, ktorú poskytuje. Vzhľadom na to, že táto služba je o poskytovaní osobitnej pozornosti k detailom, dobrá podpora je pravdepodobne hlavným bodom pozornosti, najmä pre používateľov WordPress v prieskume..

4. Väčšina používateľov platí za hosting 6 dolárov / mesiac a viac

Náklady na webového hostiteľa60,9% používateľov platí za svoj hosting viac ako 15 dolárov mesačne.

Najmenej 82,6% používateľov v prieskume v súčasnosti platí 6 dolárov za mesiac a viac za hosťovanie svojich webových stránok. To by nemalo byť prekvapením, pretože väčšina zdieľaného hostingu, hosting malých firiem a hostingové služby WordPress spadajú do tohto cenového rozpätia.

# 5: Používatelia si zvolia spravovaný hosting WordPress, ak to nedokážu sami

Keby nemali vedomosti alebo čas na to, aby sa sami zaoberali technickými aspektmi, väčšina používateľov by sa rozhodla používať spravované hostingové služby WordPress..

Odporúčané Managed WordPress Hosting

1. Kinsta

Kinsta je meno, s ktorým by mnohí mali byť oboznámení, aj keď ich výklenok je veľmi špecifický. Zaisťujú iba používateľov WordPress, ktorí hľadajú špičkový výkon za každú cenu. V tejto súvislosti získala ohromnú reputáciu medzi užívateľmi na podnikovej úrovni a je vysoko odporúčaná aj skúsenými vývojármi.

Hosting jedného hosťovania stránok WordPress s ~ 20 000 návštevami a 10 GB miesta na disku stojí 300 dolárov ročne.

Navštívte Kinsta

2. WPX Hosting

WPX Hosting ponúka iba dve veci – horiace rýchly hosting a názvy domén WordPress. Ich cloudový hosting beží na WPX Cloud, prispôsobenom CDN, ktoré kombinuje, aby používateľom poskytoval maximálny výkon WordPress. Tento hostiteľ bol predtým odporúčaný slávnymi blogermi a dobre fungoval v testoch ReviewSignal.

Vstupný plán na úrovni WPX, ktorý vám umožní hosťovať až 5 webových stránok s úložiskom 10 GB, stojí 20,83 $ mesačne, keď sa platí ročne.

Navštívte WPX Hosting

Čo sa stalo, keď ľudia prešli na spravovaného hostiteľa WP?

Príbeh úspechu č. 1: WHSR + WP Engine

WP Engine je jednou z popredných hostingových spoločností WordPress a ja som ich služby osobne otestovala. Jedna vec, ktorá vynikla, boli ich výkony na serveroch, ktoré sme používali na hosťovanie našich sesterských webov. Web Hosting Secret Revproved (WHSR).

Čas do prvého bajtu (TTFB), ktorý je výsledkom programu WebpageTest, zobrazuje 224 ms

Test rýchlosti servera v Bitcatche ukazuje dobrý výsledok – väčšinou má 250 ms a menej

S hostením prevádzkovej doby nad 99%, TTFB (doba do prvého bajtu) pod 250 ms a získaním hodnotenia A + pri teste Bitcatcha Speed ​​sme nemali nič iné ako úžasné výsledky..

Všetky tieto výkony bez potreby ďalšieho dolaďovania znamenajú, že hosting WP Engine je optimalizovaný pre webové stránky WordPress..

Príbeh úspechu č. 2: Intelisys + LiquidWeb

Nie sme jediný, kto ťažil z prechodu na hosting zameraný viac na WordPress. Intelisys je ďalšia spoločnosť, ktorá sa výrazne zlepšila, pokiaľ ide o výkon servera, keď prešli na spravovaný hosting WordPress s LiquidWeb.

Presahuje však len technický aspekt. LiquidWeb tiež poskytoval komplexnú podporu spoločnosti Interlisys, 24 hodín, 7 dní v týždni, ako súčasť ich balíka. To poskytlo spoločnosti Interlisys sebadôveru a schopnosť sústrediť sa na svoju prácu bez obáv z technických problémov.

Je spravovaný hosting WordPress pre vás ten pravý?

Áno:

Spravovaný hostiteľ WordPress je pre vás tým pravým, ak ste hľadali …

1. Rýchlosť

Spôsob, akým sú hostitelia Managed WordPress optimalizovaní, robí perfektné spúšťanie webových stránok WordPress. Aj keď presné rýchlosti sa zvyčajne líšia, v porovnaní so zdieľaným hostingom očakávate celkovo lepší výkon.

Umiestnenie servera Kinsta Niektoré riadené hostenie WordPress ponúka viacero miest dátového centra, čo môže byť veľmi užitočné pri zvyšovaní rýchlosti načítania, ak zacieľujete na určité miesta (napr. Ázia, Európa, Spojené štáty atď.). Napríklad ponuky spoločnosti Kinsta 20 rôznych umiestnení dátového centra ktoré sú k dispozícii na celom svete. Týmto spôsobom si môžete zvoliť dátové centrum, ktoré najviac vyhovuje vášmu publiku.

2. Nástroje zamerané na WordPress

Od bezplatných tém až po multifunkčné nástroje, ako napr JetPack, môžete očakávať, že budete mať k dispozícii veľa špecifických pre WordPress.

3. Podpora WordPress

Vzhľadom na to, že používate program WordPress, budete pravdepodobne potrebovať odborníkov WordPress, aby vám pomohli. S riadeným hostingom WordPress je všetka podpora odborníkom na problémy súvisiace s WordPress, ktoré vám môžu pomôcť.

4. Životné prostredie priaznivé pre vývojárov

Ak ste vývojár alebo sa zaujímate o svoj web, spravovaní hostitelia WordPress ponúkajú balík nástrojov zameraných na vývojárov. Ak teda chcete so svojím systémom robiť vlastné úpravy alebo si pohrať, môžete tak urobiť bez obáv o zničenie svojich webových stránok..

No:

Aj keď spravovaný hosting WP znie pre mnohých často ako utópia, existujú dôvody, že tento typ služby nie je pre váš web vhodný. Tu sú dve najväčšie nevýhody so spravovaným hostiteľom WordPress.

1. Cena

Vo všeobecnosti bude spravovaný hosting WordPress drahší ako zdieľané hostingové služby. To môže byť nad rámec rozpočtu pre blogerov alebo vlastníkov webových stránok, ktorí práve začínajú.

2. Iba WordPress

Ako už názov napovedá, spravovaný hosting WordPress je určený iba pre webové stránky WordPress. Ak uvažujete o vyskúšaní iného CMS, budete musieť začať znova od nuly.

Ako si vybrať: Na čo sa treba zamerať Prihláste sa na server Managed WordPress

Ako vidíte z výsledkov nášho prieskumu, existuje množstvo zaujímavých štatistík o používateľoch a o tom, ako vnímajú spravované hostingové služby WordPress..

Ale čo pre teba?

Či už ste malým podnikom alebo rozvíjajúcim sa blogerom, môžete odôvodniť cenu za používanie spravovaného hostenia WordPress.?

Odpoveď: Všetko záleží na tom, čo vaše webové stránky potrebujú.

Predtým, ako sa rozhodnete pre spravovaný plán hostenia programu WordPress, je najlepšie zvážiť nasledujúce faktory, ktoré vám pomôžu rozhodnúť sa, či stojí za dodatočné náklady..

1. Čas a znalosti

Toto je často najväčší rozhodujúci faktor pre použitie riadeného hostenia WordPress alebo nie a na to, či stojí za to zaplatiť o niečo viac, ako je priemerný hostingový plán WordPress..

Ak ste niekto, kto je schopný a oboznámený s hostingom WordPress, potom je pravdepodobné, že nie je potrebné najať niekoho iného, ​​aby ste sa postarali o technické aspekty.

Mnoho účastníkov nášho prieskumu je viac ako šťastných, že zvládajú svoje webové stránky sami, a verí, že spravovaný hosting WordPress nestojí za to navyše, ak to dokážu sami..

Ak však nemáte toto technické know-how alebo nemáte čas na efektívne udržiavanie webovej stránky WordPress, potom vám spravovaná webhostingová služba WordPress môže pomôcť pri starostlivosti o všetky technické podrobnosti..

Už som si na WordPress zvykla a zvládnem tam väčšinu vecí. V oblasti webdizajnu / vývoja som bol roky a veľmi zriedka mám dnes problémy. Ale myslím si, že pre tých, ktorí sú s WordPress noví a nemajú veľa skúseností s webmi, môže byť užitočný Managed WordPress Hosting. – Marina Barayeva

Radosť, kde som! Som na vyhradenom serveri s programom HostGator. Páči sa mi sloboda, univerzálnosť a rýchlosť tejto služby. – Erik Emanuelli

Osobne mám dostatok technických zručností na to, aby som mohol celý náš hosting spravovať sám. Nie som ani fanúšikom platformy WordPress, hlavne kvôli ich vzostupnému modelu speňažovania. – Aleksey Weyman

2. Prevádzka webových stránok

Povedzme, že máte blog alebo webovú stránku WordPress a zažívate obrovský rast a máte vysoké nárazy, je pravdepodobné, že použitie spravovaného hostenia WordPress by pre vás mohlo byť najlepšou voľbou..

Pravidelné plány zdieľaného hostenia vo všeobecnosti nie sú schopné zvládnuť obrovské množstvo prenosu, pretože vaše serverové prostriedky sa zdieľajú s ostatnými používateľmi. Takže, ak ste vyčerpali všetky pridelené zdroje pre svoj web, skončíte pomalým načítavaním stránky a budete musieť inovovať na iný plán.

S riadeným hostingom WordPress vám množstvo serverových prostriedkov, ktoré máte k dispozícii, vám môže pomôcť zvládnuť obrovskú úroveň prichádzajúcej prevádzky.

Je však dôležité pamätať na to, že ak sa vám nedarí dosiahnuť takú vysokú úroveň prenosu, potom v zásade platíte za serverové prostriedky, ktoré nepoužívate, dokonca ani žiadne..

Je dôležité poznať návštevnosť a aktivitu vašich webových stránok, aby ste mohli lepšie porozumieť tomu, aké serverové zdroje vaše webové stránky WordPress potrebujú..

Myslím, že to závisí od úrovne premávky. Určite by som zvážil zaplatenie navyše, keď moje webové stránky dostanú pravidelný silný prenos, ktorý zdieľaný hosting nemôže podporovať, a nie je WordPress optimalizovaný na jeho zvládnutie. Verím, že zdieľané hostingové balíčky od niektorých dobrých hostingových spoločností sú pre väčšinu blogerov dostatočné a zaplatenie dodatočných nákladov za spravovaný hosting WordPress pre nich nie je nákladovo efektívne. Osobne nebudem platiť, kým neuvidím pravidelný pohľad na prevádzku na webe. – Harpreet Siddhu

Organizovaný Hostingové balíčky WordPress sú zvyčajne drahšie ako tradičné ponuky zdieľaného hostingu. Skôr ako sa rozhodnete pre túto hostingovú službu, mali by ste zvážiť svoje štatistiky návštevnosti a veľkosť webových stránok. Z väčšej časti sú zdroje zdieľaného hostenia dostatočné pre menšie blogy. – Devesh Sharma

3. Zainteresované spoločnosti

V našom prieskume sme uviedli niekoľko obáv, z ktorých si môžu používatelia vybrať (a môžu si vybrať z viac ako jednej možnosti), pokiaľ ide o hosťovanie obáv týkajúcich sa webovej stránky WordPress..

Tu sú výsledky, ktoré začínajú s najväčšími obavami:

 1. 78,3% používateľov si vybralo podporu ako najväčší problém webových stránok WordPress.
 2. 69,6% hlasovalo rovnako za to, že bezpečnosť a optimalizácia rýchlosti sú hlavným problémom.
 3. 30,4% sa obáva údržby na svojej webovej stránke WordPress.
 4. Ostatné boli veci, ktoré používatelia netrápili alebo sa vôbec netýkali stránok WordPress, ako sú náklady na obnovu, podpora SSL, rozhranie WHM a cPanel..

Ak zdieľate veľa obáv s našimi účastníkmi prieskumu, zaregistrovanie sa pomocou spravovaného hostenia WordPress pomôže zmierniť tieto obavy.

Pre začiatočníkov existuje veľa výhod, ktoré získate so spravovaným WordPress v porovnaní s konvenčnými plánmi zdieľaného hostenia, ako je vyššia bezpečnosť, rýchlosť a podpora zákazníkov..

NIKDY by som sa už nevrátil k tradičnému zdieľanému hosťovaniu. Na začiatok by žiadny bežný zdieľaný hostiteľ nemohol zvládnuť prenos. A to je neuveriteľne dôležité.

Ale aj keby som začínal web od nuly, stále by som chodil so spravovaným hostiteľom WordPress, pretože všetko ostatné je oveľa lepšie. Najmä podpora.

Napríklad hostím službu BloggingWizard.com so serverom WPX Hosting. Odpovedajú na väčšinu podporných lístkov do 10 minút a ich servery sú rýchle.

Zdieľaní hostitelia majú svoje miesto a sú spoľahlivou voľbou, keď máte rozpočet, ale nie vždy sú takí dobrí, ako sa zdá, že sú na povrchu. – Adam Connell

(Nespúšťa sa späť na konvenčný zdieľaný hosting), pretože služba Spravovaná je pre rušného bloggera ako ja lepšia. – Ryan Biddulph

4. Príprava na rast webových stránok

Faktorom, ktorý musíte vziať do úvahy, pokiaľ ide o hosting WordPress, je to, či ste schopní škálovať svoje plány hostenia podľa toho, ako rastie váš web. Ak používate zdieľaný plán hostenia, častejšie ako ne, zasekávate sa so serverovými prostriedkami, ktoré majú veľmi obmedzený priestor na škálovateľnosť.

Vďaka riadenému hosťovaniu WordPress máte lepšiu škálovateľnosť pre svoj web v porovnaní so zdieľaným hostingovým plánom.

Ak máte webovú stránku WordPress, ktorá má veľa návštevníkov, je pravdepodobné, že budete chcieť škálovať zdroje servera podľa potreby. Ak by ste chceli zaplatiť o niečo viac, určite by som odporučil ísť na spravovaný hosting WordPress.

Áno, zvážil by som zaplatiť viac za spravovaný hosting WordPress. Spravovaný hosting WordPress je zvyčajne výkonnejší a lepšie vyladený tak, aby pracoval s WordPress. Ďalšou dôležitou výhodou je to, že pre rast je často lepšia škálovateľnosť ako zdieľaný hosting. Pri porovnaní hosteného spravovaného servera WordPress s bežným zdieľaným hostingom existuje viac výhod, ako je bezpečnosť, rýchlosť a lepšia podpora.

Potom môžete položiť otázku, či každý potrebuje spravovaný hosting WordPress? Moja odpoveď na túto otázku je: Nie, každý nemusí používať spravovať hosting WordPress?

Ak máte dobre navštevovanú webovú stránku WordPress, chcete väčšiu škálovateľnosť a ochotní zaplatiť o niečo viac, odporúčam spravovaný hosting WordPress..

Ak ste začiatočník, nováčik-blogger, možno máte malý blog? Funguje to veľmi dobre s poskytovateľom zdieľaného hostingu, ktorý stojí pár dolárov mesačne.

Zvážili by ste zaplatenie príplatku za spravovaný hosting WordPress? Áno, ja by som! Spravovaný hosting WordPress je určite lepším riešením ako zdieľaný hosting. – Peter Nilsson

5. Funkcie zamerané na WordPress

Jednou z výhod používania hostingových služieb zameraných na WordPress je to, že zvyčajne zahŕňajú funkcie, ktoré budú prínosom pre výkonnosť vášho webu WordPress. Nižšie sú uvedené niektoré funkcie súvisiace s WordPress, ktoré môžete očakávať od spravovaného plánu hostenia WordPress.

Funkcie WordPress:

Môžete očakávať, že za spravovaný plán WordPress zaplatíte kdekoľvek medzi 19,95 $ / mesiac – 37,50 $ / mesiac, okrem bežných funkcií, ako je napríklad bezplatné SSL, poskytujú aj ďalšie funkcie, ako napríklad bezplatné skenovanie a odstránenie škodlivého softvéru, podniková úroveň. Ochrana DDoS, a zadarmo CDN.

Priemerná spoločnosť poskytujúca zdieľaný hosting spravidla tieto služby neponúka v rámci svojich plánov. Namiesto toho s väčšou pravdepodobnosťou použijete externého poskytovateľa alebo službu na získanie všetkých týchto funkcií (a majú tendenciu byť drahšie!).

Rozhodne nie (prepnutie späť na konvenčný zdieľaný hosting), nemám čas si s tým pohrávať a výkon je zvyčajne horší. – shane

Pravdepodobne by som neuvažoval o prepnutí späť na konvenčný zdieľaný hosting (zo spravovaného hosťovania WordPress), pokiaľ mi nedôjde rozpočet. Zdieľaný hosting je skvelý pre malé blogy, kde je rozpočet hlavným problémom a zdrojom nezáleží veľa. Ak však prevádzkujete obchodnú alebo profesionálnu webovú stránku, získanie spravovaného hostingu vám poskytne pokoj, úplnú kontrolu nad vaším blogom a ďalšie zdroje..- Ammar Ali

(Neprechádza sa späť na konvenčný zdieľaný hosting) Jednoducho preto, že Managed WordPress Hosting je bezpečnejší a lepšie vyladený pre výkon ako konvenčný zdieľaný hosting. – Abhijit Rawool

Čítať na Stojí spravovaný hosting WordPress za dodatočnú cenu? na Quora

Čítať na Stojí spravovaný hosting WordPress za dodatočnú cenu? na Quora

Čítať na Aké sú obavy týkajúce sa hostenia webových stránok WordPress? na Quora

zhrnutie

Spravovaný hosting WordPress môže byť vynikajúci arzenál, ale iba v prípade, ak to vyžaduje vaša webová stránka. Ak vyhovujete všetkým potrebným požiadavkám, určite stojí za to zaplatiť ďalšie náklady za spravovaný hostingový plán WordPress. Bill Acholla, Maddy Osman, Bridget M. Willard, James Hunt, a Marsha Kelly patria medzi majiteľov webových stránok / blogerov, ktorí si myslia, že hosting Managed WordPress stojí za dodatočné náklady.

Ak však začínate a stále máte malý blog alebo web, potom by asi nestálo za to utrácať toľko peňazí.. Janice Wald, Bill Gassett, Adrian Jock, a Ashley patria medzi účastníkov, ktorí by za to neplatili dodatočnú cenu.

Zrátané a podčiarknuté, nie každý musí používať riadený webový server WordPress, ale ak tak urobíte, určite to stojí za to!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map