Spocket přináší dropshipping na jiné úrovni

Jako relativně nová společnost, Spocket mohl být snadno mylný jako další hladový startup, který se snaží prosadit na lukrativním trhu dropshippingových služeb.


Když jsme však měli mluvit CEO Saba Mohebpour, svítilo na nás, že nejde jen o další technologickou společnost, která by chtěla udělat velkou přestávku. Ve skutečnosti Spocket vedl obvinění z revolučního způsobu, jakým je manipulace s dropshippingem, a měl úspěch, aby s ním mohl jít..

Náš rozhovor jde hluboko do původů Spocket a jak se připravují na úspěch tím, že stojí v moři dropshippingových služeb, zatímco se stále drží v.

Domovská stránka Spocket

Původy patice

Zatímco společnost byla oficiálně založena v roce 2017, nápad pro Spocket byl v pracích generálního ředitele a zakladatele Saby Mohebpourové během jeho vysokoškolských dnů zpět v UBC.

Mohebpour upřímně vzpomíná, jak video YouTube bylo pro něj katalyzátorem, aby se pustil do světa programování.

(Byl jsem) inspirovaný videem YouTube ze 17 let, které prodalo aplikaci Yahoo, začal jsem se učit programování a spustil aplikaci s názvem Vendchat. Zatímco jsme to museli zavřít, hodně jsem se naučil skrze zážitek a voila! Spocket se narodil.

Ale předtím, než Spocket mohl skutečně vzlétnout, došlo k poznání trhu elektronického obchodování a pokusu se proniknout do odvětví.

Pro Mohebpoura a tým byl logickým krokem vytvoření internetového obchodu, ale brzy si uvědomili, že nalezení důvěryhodných dodavatelů, ruční objednání každého produktu, držení zásob: to vše se zdálo neuvěřitelně nepraktické pro společnost, která se stále snaží najít své patro.

Saba Mohebpour, zakladatelka Spocket a týmu.

Během svého výzkumu si Mohebpour uvědomil, že udržování zásob je pro řadu maloobchodníků obrovským problémem. To byla jiskra potřebná k založení základu Spocket: bezrizikové řešení pro elektronický obchod.

Stejně jako u většiny startupů, i když se Spocket musel usadit, musel vypořádat několik nárazů po silnici, ale jeden konkrétní náraz byl zcela mimo jejich ruce. Bylo to během Program Seattle Techstars, pro kterou byla společnost přijata v prosinci 2017, kvůli čemuž se Mohebpour nemohl účastnit kvůli přísnějším zásadám cestování.

Naštěstí to všechno nakonec dopadlo.

“Být íránským občanem v té době as novými zásadami Trumpa – nemohl jsem to zvládnout.” Ale můj tým se zúčastnil jménem společnosti! Od té doby jsme si podmanili nové výšky – od našeho úžasného kola financování až po růst počtu maloobchodníků na naší platformě. Je to nesmírně vzrušující projekt! “, Dodal.

Stojící při nasazování

Vstoupit do odvětví dropshippingu bylo samozřejmě víc než jen vytvoření společnosti a poskytnutí služby pro ni. Tým ve společnosti Spocket musel pochopit, jaké problémy spočívají mimo „udržování zásob“ a „snižování rizik“ pro online prodejce.

Pokud chtěli vyniknout mezi moři služeb dropshippingu a dokonale se přizpůsobit potřebám klienta nebo zákazníka, museli pochopit, jaké jsou největší problémy v dropshippingu a jak je Spocket hodlá řešit jinak.

Dropshipping byl obecně omezen na čínské dodavatele. Měsíční dodací lhůty v tomto století okamžitého uspokojení nefungují. Aby maloobchodníci měli spravedlivou šanci na úspěch, když čelí obřím, jako je Amazon, musí být dodací lhůty krátké a konkurenceschopné.

Upřednostňuje se místní produkty, společně s eticky vyrobenými výrobky testovanými na kvalitu, a vzhledem k tomu jsme na palubu dodavatelů z USA a EU především snížili dobu přepravy a zajistili, že kvalita není problémem.

Díky své pozici jako služba, která nejen poskytuje lepší dodací lhůty, ale také kvalitní místní produkty, je činí o krok nad průměrnou službou dropshipping.

Spocket plán a ceny od března 2019 (zdroj)

Tým Spocket však s tím nebyl spokojený. Zejména Mohebpour si uvědomil, že mnoho obalů dodavatelů má tendenci zatínat značku maloobchodníka. Za účelem boje proti tomu vytvořili partnerství s klíčovými dodavateli, takže se používají pouze neutrální balíčky a dodavatel do faktury přidá fakturu maloobchodníka..

Chcete-li přidat třešničku nahoře, Spocket usnadňuje obchodníkům kontrolu produktů samotných dříve, než je přidají do svého obchodu pomocí vzorových objednávek, které jsou k dispozici přímo na jejich vyhledávací stránce..

Řešením všech těchto problémů a poskytováním služby, která poskytuje jak kvalitu, tak i rychlost, se společnost Spocket nastavuje jako konečná dropshippingová služba pro online prodejce.

Nejen služba, ale řešení

Přestože Spocket běžel na všech válcích, Mohebpour a jeho tým nikdy neztratili ze zřetele to, co společnost zamýšlí být. A to má být více než jen jiná servisní společnost, ale spíše řešení pro maloobchodníky.

To znamenalo prasknout hlavy o tom, jak vyřešit problém, který trápí online maloobchodníky po dlouhou dobu.

Řešíme problém zkreslení zásob ve výši 1,1 bilionu dolarů a vytvoříme službu, která umožní podnikatelům budovat svou značku při dropshippingu, získávat kvalitní produkty od místních prodejců a zrychlovat přepravu.

Spocket automatizuje všechny „nudné“ kousky podnikání, aby se maloobchodníci mohli soustředit na marketing, branding a konverze.

Je to obrovský úkol pro společnost, která má více než rok (!), Ale pro Spocketa nejde jen o další úspěch, ale také o překlenutí mezery mezi maloobchodníky a digitálním trhem..

„Byli jsme součástí této velké revoluce v oblasti elektronického obchodování, která umožňuje každému, kdo má připojení k internetu, zahájit provoz a udělat z něj velký obchod. Dbáme na to, aby vaše zkušenosti jako prodejce byly bez škytavek v oblasti nákupu a dodávky produktů! “

Produktová platforma pomáhá maloobchodníkům získávat produkty

Nakonec však Spocket motivuje jejich uživatele a Mohebpour nám říká, jak důležité a potěšující je vidět maloobchodníky, kteří používají Spocket pro své online obchody..

„Naší největší motivací je zmocnit podnikatele: být svědky tisíců maloobchodníků, kteří své podnikání zahájili prostřednictvím Spocket, je neskutečné. Jsme nesmírně vděční a ohromení množstvím úžasných obchodů, které zásobují produkty Spocket a vytvářejí z nich svůj vlastní jedinečný styl. “

Díky nulovým vstupním nákladům, automatizovanému zpracování a ověřeným výrobkům dokázala společnost Spocket zkrátit dobu výstavby obchodů na polovinu a poskytnout spolehlivé zdroje pro maloobchodníky: dopad, který skutečně mají na trh, je nutí k dosažení více!

Dosažení úspěchu a lámání milníků

Spocket je tu už jen asi rok, ale už se jim podařilo zvednout docela mnoho milníků a úspěchů. Generální ředitel Mohebpour upřímně vzpomíná, jak se jim podařilo získat investory během programu Techstars a expanze do WooCommerce.

Celá cesta Spocketu byla obrovská horská dráha – s mou neschopností zamířit do programu Techstars, a to navzdory uzavření 1,5 milionového kola s investory, jako jsou Mistral Venture Partners, 7 Gate Ventures, Panache Ventures a Plug and Play akcelerátor.

… Jsme minulý měsíc (srpen 2018) expandovali na WooCommerce, čímž jsme více maloobchodníkům poskytli šanci zefektivnit své podnikání, a to je velký milník.

Aplikace Spocket Shopify (stažení)

Doplněk Spocket WordPress (stažení)

Dalším velkým milníkem pro Spocket bylo dosažení 25 000 maloobchodníků za méně než rok, přičemž počet stále roste. Stačí říct, že jejich tvrdá práce se vyplácí.

Dnes Spocket podporuje maloobchodníky na všech pěti kontinentech tím, že jim pomáhá při zavádění a rozšiřování jejich internetových obchodů. Pokud jde o samotný tým, rozšířili se z dvoučlenného týmu se sídlem ve Vancouveru na 11 členů s návrháři v Indii, vývojáři v Brazílii a operacemi na Filipínách. To vše také ukazuje sílu společnosti v rozmanitosti.

Budování pro budoucnost (a pro uživatele)

Jak velký úspěch, jak se Spocket v současné době těší, mohou Mohebpour a tým stále hledět do budoucnosti, což pro společnost plánují velké věci.
Saba Mohebpour, zakladatelka Spocket

“Plánujeme přivést Spocket na jiné platformy, kromě WooCommerce a Shopify, takže bez ohledu na to, kde je podnikatel na internetu, mohou růst rychleji s Spocket.

Chceme vybudovat znalostní základnu, o které by maloobchodníci mohli hovořit od začátku této epické cesty, a co je nejdůležitější, těšíme se na poskytnutí rychlých řešení pro více maloobchodníků po celém světě. ““

Klíčovou součástí budování lepší platformy se Spocket je pochopit jejich uživatele. Pro malé a střední podniky to znamená umístit se jako perfektní platforma, která uživatelům pomůže rozvíjet jejich podnikání.

Spocket je navržen tak, aby pomáhal malým a středním podnikům v měřítku.

Jak podniky rostou, je poměrně obtížné sledovat zásoby nebo jednotlivé procesy v každé objednávce: řídíme a automatizujeme veškerou manuální práci, aby obchodníci mohli nalévat veškerou pozornost na reklamu, marketing, optimalizaci obchodu, udržení zákazníků: všechny důležité součástí úspěšného online obchodu.

Mohebpour pokračuje: „Maloobchodníci mohou přidávat produkty od více dodavatelů bez potíží s povoleními a smlouvami, protože jsme to vyřešili: to umožňuje, aby maloobchodníci měli k dispozici širší škálu produktů, nemluvě o našich exkluzivních hluboce zlevněných cenách. Rychlejší, plynulejší a lepší obchody byly výsledkem Spocket! “

Dropshipping na jiné úrovni

Je těžké pro každou společnost nebo startup vyniknout, když čelíte moři konkurentů, ale přesto, že je jen jeden rok starý, Spocket se podařilo nejen to jen to, že s jejich dropshipping služby, dělají to v celku různé úrovně.

Dosažení této úrovně úspěchu však nebylo snadné a všechno bylo závislé na skutečně vášnivém týmu. CEO Saba Mohebpourová to říká nejlépe, když popisuje lidi ve Spocket:

Jsme tým složený z vášnivých, zvědavých lidí z celého světa; nasloucháme našim zákazníkům a neustále se zabýváme vyvíjením Spocket na lepší verzi sebe sama.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map