Průzkum: Stojí Managed WordPress Hosting za dodatečné náklady?

Platba za spravované hostingové služby WordPress může být drahá, ale opravdu stojí za to, pokud jste majitelem malé a střední firmy nebo bloggerem.?


S výkonem WordPress 31,9% internetu a populárnějším mezi majiteli firem a blogery, není divu, že někteří lidé by dávali přednost zvláštní péči, pokud jde o hostingové služby.

Ne všechny spravované hostingové služby WordPress jsou však vytvořeny rovnocenné a pro některé uživatele to nemusí být vůbec užitečné. Abychom toho dosáhli, rozhodli jsme se provést průzkum s dotazem, jak uživatelé přemýšlejí o nákladech na spravovaný hosting WordPress.

Navíc se také podíváme na několik témat týkajících se spravovaného hostování WordPress a faktorů, které vám mohou pomoci určit, zda stojí za dodatečné náklady nebo ne.

Obsah

 • 5 velkých odběrů z našeho průzkumu
 • Spravovaný hosting WordPress doporučujeme
 • Co se stalo, když lidé přešli na hostitele WP
 • Je Managed WP hosting právě pro vás?
 • Jak si vybrat: Rady odborníka

5 velkých odběrů z našeho průzkumu

Nedávno jsme rozeslali průzkum mnoha lidem a zeptali se, jaké jsou jejich názory a názory na spravovaný hosting WordPress. Výsledky byly přinejmenším zajímavé.

1. 52,2% uživatelů říká, že spravované WordPress Hosting stojí za dodatečné náklady

Myslíte si, že spravovaný hosting WP stojí za příplatek?52,2% uživatelů si myslí, že spravovaný hosting WP stojí za dodatečné náklady.

Více než polovina lidí, kteří odpověděli na průzkum, tvrdí, že spravované hostingové služby WordPress určitě stojí za dodatečné náklady. Důvodem je to, že získáte profesionální podporu a výkonnost spravovaného serveru pro zvládnutí velkého množství provozu.

Průzkum: 52,2% uživatelů si myslí, že spravovaný hosting WP stojí za příplatek. Klikněte na Tweet

2. Ostatní věří, že to dokážou sami

Zatímco více než polovina věří, že zvláštní podpora a výkon serveru stojí za dodatečné náklady, zbytek věří, že to nestojí za to, protože mají znalosti, aby zvládly všechny technické části samy, když činí profesionální podporu zbytečnou.

3. Podpora je největším problémem pro většinu uživatelů

Podpora - největší faktor78,3% uživatelů říká, že podpora je největším problémem pro web WordPress.

Jedním z největších problémů v oblasti hostování služeb pro uživatele je kvalita podpory, kterou poskytuje. Vzhledem k tomu, že se jedná o poskytování této zvláštní pozornosti k detailům, dobrá podpora je pravděpodobně hlavním bodem uvažování zejména pro uživatele WordPress v průzkumu..

4. Většina uživatelů platí za hosting 6 $ / měsíc a více

Náklady na webového hostitele60,9% uživatelů platí za svůj hosting více než 15 $ měsíčně.

Nejméně 82,6% uživatelů v průzkumu v současné době platí za hosting svých webových stránek 6 $ a více. To by nemělo být překvapením, protože většina sdílených hostingů, malých firem a hostingových služeb WordPress spadá do tohoto cenového rozpětí.

# 5: Uživatelé si zvolí spravovaný hosting WordPress, pokud to sami nedokážou

Pokud by neměli znalosti ani čas zvládnout technické aspekty sami, většina uživatelů by se rozhodla pro používání spravovaných hostingových služeb WordPress..

Doporučené Managed WordPress Hosting

1. Kinsta

Kinsta je jméno, které by mnozí měli znát, i když jejich výklenek je velmi specifický. Zajišťují pouze uživatele WordPress, kteří hledají špičkový výkon za každou cenu. V této oblasti si získal ohromnou reputaci mezi uživateli na podnikové úrovni a je vysoce doporučován i pokročilými vývojáři.

Hosting jednoho hostování webu WordPress s ~ 20 000 návštěvami a 10 GB místa na disku stojí 300 $ ročně.

Navštivte Kinsta

2. WPX Hosting

WPX Hosting nabízí pouze dvě věci – ohnivý rychlý hosting WordPress a doménová jména. Jejich cloudový hosting běží na cloudu WPX Cloud, přizpůsobeném CDN, který kombinuje, aby uživatelům poskytoval maximální výkon ve WordPressu. Tento hostitel byl dříve doporučen slavnými blogery a v testech ReviewSignal fungoval dobře.

Vstupní plán na WPX, který vám umožní hostit až 5 webových stránek s úložištěm 10 GB, stojí 20,83 $ / měsíc při ročním placení.

Navštivte WPX Hosting

Co se stalo, když lidé přešli na spravovaného hostitele WP?

Příběh o úspěchu č. 1: WHSR + WP Engine

WP Engine je jednou z nejlepších hostingových společností WordPress a já jsem jejich služby osobně vyzkoušel. Jedna věc, která vynikla, byly jejich výkony na serveru, které jsme používali k hostování našich sesterských webů Web Hosting Secret Revproved (WHSR).

Čas do prvního bajtu (TTFB), který je výsledkem produktu WebpageTest, zobrazuje 224 ms

Test rychlosti serveru v Bitcatcha ukazuje dobrý výsledek – většinou má 250ms a méně

Neměli jsme nic jiného než úžasné výsledky s hostingem provozuschopnosti nad 99%, TTFB (doba do prvního bajtu) pod 250 ms a získáním hodnocení A + na testu rychlosti Bitcatcha.

Všechny tyto výkony, aniž byste museli provádět jakékoli jemné doladění, znamenají, že hosting WP Engine je optimalizován pro weby WordPress..

Příběh o úspěchu č. 2: Intelisys + LiquidWeb

Nejsme jediní, kteří měli prospěch z přechodu na více zaměřený hosting WordPress. Intelisys je další společnost, která se výrazně zlepšila, pokud jde o výkon serveru, když přešli na spravovaný hosting WordPress s LiquidWeb.

Ale to přesahuje jen technický aspekt. LiquidWeb také poskytoval komplexní podporu Interlisys, 24 hodin, 7 dní v týdnu, jako součást jejich balíčku. Tím získala Interlisys sebevědomí a schopnost soustředit se na svou práci bez obav z technických problémů.

Je Managed WordPress Hosting pro vás to pravé?

Ano:

Spravovaný hostitel WordPress je pro vás to pravé, pokud jste hledali…

1. Rychlost

Díky způsobu, jakým jsou hostitelé Managed WordPress optimalizováni, je ideální provozovat weby WordPress. Přesné rychlosti mají tendenci se lišit, ale ve srovnání se sdíleným hostingem očekáváte celkově lepší výkon.

Umístění serveru Kinsta Některé spravované hostování WordPress nabízí několik umístění datových center, což může být velmi užitečné při zvyšování rychlosti načítání, pokud cílíte na určitá místa (tj .: Asie, Evropa, Spojené státy atd.). Například Kinsta 20 různých umístění datových center které jsou k dispozici po celém světě. Tímto způsobem si můžete vybrat datové centrum, které nejlépe vyhovuje vašemu publiku.

2. Nástroje zaměřené na WordPress

Od bezplatných témat po multifunkční nástroje, jako je Raketový batoh, můžete očekávat, že bude k dispozici spousta specifických WordPress.

3. Podpora WordPress

Vzhledem k tomu, že používáte WordPress, budete pravděpodobně potřebovat odborníky WordPress, aby vám pomohli. Díky spravovanému hostování WordPress jsou veškerou podporou odborníci na problémy související s WordPress, kteří vám mohou pomoci.

4. Prostředí přátelské pro vývojáře

Pokud jste vývojář nebo se zajímáte o svůj web, spravovaní hostitelé WordPress nabízejí sadu nástrojů zaměřených na vývojáře. Pokud tedy chcete provádět vlastní úpravy nebo si hrát se svým systémem, můžete tak učinit bez obav o zničení svého webu..

Ne:

Přestože spravovaný hosting WP zní pro mnohé jako utopie, existují důvody, že tento typ služby není pro váš web vhodný. Zde jsou dvě největší nevýhody u spravovaného hostitele WordPress.

1. Cena

Spravedlivý hosting WordPress bude celkově dražší než sdílené hostingové služby. To může být nad rámec rozpočtu pro blogery nebo majitele webových stránek, kteří teprve začínají.

2. Pouze WordPress

Jak název napovídá, spravovaný hosting WordPress je určen pouze pro weby WordPress. Pokud uvažujete o vyzkoušení jiných CMS, budete muset začít znovu od nuly.

Jak si vybrat: Co je třeba zvážit Registrace pro spravovaného hostitele WordPress

Jak vyplývá z výsledků našeho průzkumu, existuje řada zajímavých statistik o uživatelích a o tom, jak vnímají spravované hostovací služby WordPress.

Ale co pro tebe?

Ať už jste malá firma nebo rozvíjející se blogger, můžete ospravedlnit cenovku za použití spravovaného hostování WordPress?

Odpověď: Vše záleží na tom, co vaše webové stránky potřebují.

Než se rozhodnete pro spravovaný hostingový plán WordPress, je nejlepší zvážit následující faktory, které vám pomohou při rozhodování, zda stojí za dodatečné náklady..

1. Čas a znalosti

Toto je často největší rozhodující faktor pro použití spravovaného hostování WordPress nebo ne a pro to, zda stojí za to zaplatit o něco navíc, než je průměrný hostingový plán WordPress.

Pokud jste někdo, kdo je schopný a dobře informovaný o hostování WordPress, pak jsou šance, nemusíte si najmout někoho jiného, ​​aby se postaral o technické aspekty.

Mnoho účastníků našeho průzkumu je více než šťastných, že zvládnou své webové stránky sami, a věří, že spravovaný hosting WordPress nestojí za to navíc, pokud to dokáží sami..

Pokud však nemáte toto technické know-how nebo nemáte čas na efektivní správu webových stránek WordPress, pak vám spravovaná hostingová služba WordPress může snadno pomoci s péčí o všechny technické podrobnosti.

Už jsem si na WordPress zvykl a většinu věcí zvládnu. Byl jsem ve web designu / vývoji po celá léta a velmi zřídka mít nějaké problémy v těchto dnech. Ale myslím, že pro ty, kteří jsou s WordPress noví a nemají mnoho zkušeností s webovými stránkami Managed WordPress Hosting by mohlo být užitečné. – Marina Barayeva

Šťastný, kde jsem! Jsem na dedikovaném serveru s HostGator. Užívám si svobodu, univerzálnost a rychlost této služby. – Erik Emanuelli

Já osobně mám dost technických dovedností, abych zvládl celý svůj hosting sám. Nejsem ani příznivcem platformy WordPress, hlavně kvůli jejich vzestupnému modelu zpeněžení. – Aleksey Weyman

2. Provoz na webových stránkách

Řekněme, že máte blog nebo web WordPress a zažívá to obrovský růst a máte vysoký nárůst provozu, je pravděpodobné, že použití spravovaného hostování WordPress může být pro vás tou nejlepší volbou.

Obecně platí, že pravidelné plány sdíleného hostování nejsou schopny zvládnout obrovské množství provozu, protože prostředky serveru jsou sdíleny s ostatními uživateli. Pokud jste tedy vyčerpali všechny přidělené zdroje pro svůj web, skončíte pomalým načítáním stránky a budete muset upgradovat na jiný plán.

Díky spravovanému hostování WordPress vám množství serverových prostředků, které máte k dispozici, vám pomůže zvládnout obrovskou úroveň příchozího provozu.

Je však důležité si uvědomit, že pokud se vám nedarí dosáhnout tak vysoké úrovně provozu, pak v podstatě platíte navíc za serverové zdroje, které dokonce nepoužíváte..

Je důležité si uvědomit provoz a aktivitu vašeho webu, abyste mohli lépe porozumět tomu, jaké prostředky serveru váš web WordPress potřebuje..

Myslím, že to záleží na úrovni provozu. Rozhodně bych uvažoval o zaplacení navíc, když moje webové stránky dostanou pravidelný hustý provoz, který sdílený hosting nemůže podporovat, a není WordPress optimalizován tak, aby jej zvládl. Věřím, že sdílené hostingové balíčky od některých dobrých hostingových společností jsou pro většinu blogerů dostačující a platit další náklady za spravovaný hosting WordPress pro ně není nákladově efektivní. Osobně nebudu platit, dokud neuvidím pravidelný pohled na provoz na webu. – Harpreet Siddhu

Podařilo se Hostingové balíčky WordPress jsou obecně dražší než tradiční nabídky sdíleného hostingu. Než se rozhodnete pro tuto hostingovou službu, měli byste zvážit své statistiky provozu a velikost webových stránek. Z velké části jsou zdroje sdíleného hostování dostačující pro menší blogy. – Devesh Sharma

3. Obavy o hostingové společnosti

V našem průzkumu jsme uvedli řadu obav, z nichž si uživatelé mohou vybrat (a mohou si vybrat z více než jedné možnosti), pokud jde o hostování obav o web WordPress..

Zde jsou výsledky začínající s největšími obavami nejméně:

 1. 78,3% uživatelů zvolilo podporu jako největší problém webových stránek WordPress.
 2. 69,6% hlasovalo stejně, že bezpečnost a optimalizace rychlosti jsou hlavním problémem.
 3. 30,4% je znepokojeno údržbou svých webových stránek WordPress.
 4. Zbylé byly věci, které se uživatelé alespoň nebo vůbec nezajímali ohledně webů WordPress, jako jsou náklady na obnovu, podpora SSL, rozhraní WHM a cPanel..

Pokud se s účastníky našeho průzkumu podělíte o spoustu problémů, pak registrace pomocí spravovaného hostování WordPress pomůže zmírnit tyto obavy.

Pro začátečníky existuje spousta výhod, které získáte díky spravovanému WordPress ve srovnání s konvenčními plány sdíleného hostování, jako je lepší zabezpečení, rychlost a podpora zákazníků.

NIKDY bych se nikdy nevrátil na konvenční sdílený hosting. Pro začátek by žádný běžný sdílený hostitel nemohl provoz zvládnout. A to je neuvěřitelně důležité.

Ale i když jsem začínal od nuly, stále bych chodil se spravovaným hostitelem WordPress, protože všechno ostatní je také mnohem lepší. Zejména podpora.

Například hostuji BloggingWizard.com s hostováním WPX. Na většinu vstupenek na podporu odpoví do 10 minut a jejich servery jsou rychlé.

Sdílené hostitele mají své místo a jsou spolehlivou volbou, když máte rozpočet, ale nejsou vždy tak dobré hodnoty, jaké se zdají být na povrchu. – Adam Connell

(Nepřepíná se zpět na konvenční sdílený hosting), protože služba Managed je pro rušného bloggera, jako jsem já, lepší. – Ryan Biddulph

4. Příprava na růst webových stránek

Faktorem, který musíte zvážit, pokud jde o hosting WordPress, je to, zda jste schopni škálovat své plány hostingu s tím, jak vaše webové stránky rostou. Pokud používáte sdílený hostingový plán, častěji než ne, zasekáváte se prostředky serveru s velmi malým prostorem pro škálovatelnost.

Díky spravovanému hostování WordPress máte lepší škálovatelnost pro svůj web ve srovnání se sdíleným hostingovým plánem.

Pokud máte web WordPress, který má mnoho návštěvníků, pak je pravděpodobné, že budete chtít možnost škálovat prostředky serveru podle potřeby. Určitě doporučuji jít na spravovaný hosting WordPress, pokud jste ochotni zaplatit o něco více.

Ano, zvážil bych platit více za spravovaný hosting WordPress. Spravovaný hosting WordPress je obvykle výkonnější a jemnější pro práci s WordPress. Další důležitou výhodou je, že pro růst je často lepší škálovatelnost než sdílený hosting. Při porovnávání spravovaného hostování WordPress s běžným sdíleným hostingem existuje více výhod, jako je zabezpečení, rychlost a lepší podpora.

Pak se můžete zeptat, zda každý potřebuje spravovaný hosting WordPress? Moje odpověď na to zní: Ne, každý nemusí používat spravovat hosting WordPress?

Pokud máte dobře navštěvovaný web WordPress, chcete větší škálovatelnost a jste ochotni zaplatit o něco víc, doporučuji spravovaný hosting WordPress.

Pokud jste začátečník, nováček-blogger, možná máte malý blog? Funguje to velmi dobře s poskytovatelem sdíleného hostingu, který stojí pár babek měsíčně.

Zvažovali byste platit navíc za spravovaný hosting WordPress? Ano, já bych! Spravovaný hosting WordPress je rozhodně lepším řešením než sdílený hosting. – Peter Nilsson

5. WordPress Zaměřené funkce

Jednou z výhod používání hostingové služby zaměřené na WordPress je to, že mají tendenci zahrnovat funkce, které budou přínosem pro výkon vašeho webu WordPress. Níže jsou uvedeny některé funkce související s WordPress, které můžete očekávat od spravovaného plánu hostování WordPress.

Funkce WordPress:

Můžete očekávat, že za spravovaný plán WordPress zaplatíte kdekoli mezi 19,95 $ / měsíc – 37,50 $ / měsíc, ale kromě běžných funkcí, jako je například bezplatné SSL, poskytují také další funkce, jako je bezplatné skenování a odstraňování škodlivého softwaru, podniková úroveň. Ochrana DDoS, a zdarma CDN.

Obecně platí, že průměrná společnost poskytující sdílený hosting tyto služby nenabízí jako součást svých plánů. Místo toho je pravděpodobnější, že k získání všech těchto funkcí použijete externího poskytovatele nebo službu (a mají sklon být drahý!).

Rozhodně ne (přepnutí zpět na konvenční sdílený hosting), nemám čas si s tím pohrávat a výkon je obvykle horší. – Shane

Pravděpodobně bych neuvažoval o přechodu zpět na konvenční sdílený hosting (ze spravovaného hostování WordPress), pokud mi nedojde rozpočet. Sdílené hostování je skvělé pro malé blogy, kde je rozpočet hlavním problémem a na zdrojích nezáleží. Pokud však provozujete obchodní nebo profesionální webovou stránku, získání spravovaného hostingu vám poskytne klid, plnou kontrolu nad vaším blogem a další zdroje.- Ammar Ali

(Nepřepíná se zpět na konvenční sdílený hosting) Jednoduše proto, že Managed WordPress Hosting je bezpečnější a lépe vyladěný pro výkon než konvenční sdílený hosting. – Abhijit Rawool

Číst na Stojí spravovaný hosting WordPress za zvláštní cenu? na Quora

Číst na Stojí spravovaný hosting WordPress za zvláštní cenu? na Quora

Číst na Jaké jsou obavy týkající se hostování webových stránek WordPress? na Quora

souhrn

Spravovaný hosting WordPress může být vynikajícím arzenálem, ale pouze v případě, že to váš web vyžaduje. Pokud vyhovujete všem potřebným požadavkům, pak rozhodně stojí za dodatečné náklady na spravovaný hostingový plán WordPress. Bill Acholla, Maddy Osman, Bridget M. Willard, James Hunt, a Marsha Kelly patří mezi majitele webových stránek / blogery, kteří si myslí, že Managed WordPress hosting stojí za další náklady.

Pokud však začínáte a stále máte malý blog nebo web, pak by asi nestojí za to utratit za to tolik peněz. Janice Wald, Bill Gassett, Adrian Jock, a Ashley jsou mezi účastníky, kteří by za to nezaplatili zvláštní cenu.

Sečteno a podtrženo, ne každý musí používat hostovaný web WordPress, ale pokud ano, určitě to stojí za to!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map