Parimad e-posti turundusteenused ettevõtetele 2020. aastal

Paljud meist kasutavad e-posti, kuid meie mõtetes taandub see meile lihtsalt enesestmõistetavana ja on meie jaoks olemas. Kuid nagu iga digitaalne turundaja teab, on e-posti turundus nende tegevuse alustala.


Kuid see ei kehti ainult e-posti turundajate kohta, vaid peaaegu kõigi töökohtade kohta, mis integreerib digitaalse turunduse funktsiooni. See laiendab ulatust, et hõlmata palju rohkem inimesi, näiteks veebisaitide või ajaveebide omanikke, müügitöötajaid ja palju muud.

Sisukord

E-posti turunduse juhend

 • Kas vajate e-posti turundust??
 • Parimad meiliturunduse platvormid, mida soovitan
 • Ideaalsed omadused, mis parimatel e-posti turundussüsteemidel peaksid olema
 • Lõplikud mõtted: kellega kaasa minna?

Teenusepakkujad arvustatud

 • Pidev kontakt
 • GetResponse
 • MailChimp
 • Aweber
 • SendinBlue
 • SendPulse

Avalikustamine: BuildThis.io saab suunamistasusid mõnelt firmalt, mida sellel veebisaidil mainisime. Siit leiate teavet meie veebisaidi toimingute ja täieliku teenimise kohta teabe kogumise kohta.

Kui nüüd pole veel kindel, kuidas see element teile sobib, siis lihtsustame asju ühe küsimusega …

Kas vajate e-posti turundust?

Kui vajate müügivihjeid, veebisaidi liiklust või midagi muud, mis eeldab, et peaksite kiiresti ühendust võtma võimalikult paljude inimestega, peate tegema e-posti turunduse.

Ükskõik, kas teil pole otsest juurdepääsu inimestele või kui te ei ole sel ajal nendega otseses kontaktis, või kui te lihtsalt ei jõua mingil ajahetkel otse nende juurde, on e-posti turundus see, mis aitab teil nendega kontakti hoida.

Üksiku meilisõnumi meisterdamisega, mis muudab mõned seaded ja ühe klõpsu, saate jõuda kellegi poole ja seda puudutada, sõltumata ajast, teabe ulatusest või saadavusest.

Vaatame e-posti turunduse mõnda üksikasjalikumat eelist.

Mida saab e-posti turundus teie heaks teha?

E-posti turundusel on hinnanguline investeeringutasuvus (ROI) 3,800%, mis tähendab, et keskmiselt iga e-posti turundusse investeeritud dollar toob tagasi 38 dollarit. Lisaks finantsperspektiivile on meiliturunduses ka palju muid kasulikke aspekte, näiteks;

Laiendatud teavitustegevus

Veebisaidi külastajad tulevad ja lähevad, kuid pärast lahkumist ei naase paljud kunagi. Kui kogute külastajatelt meilisõnumeid, saate nendega tulevikus uuesti ühendust võtta. E-posti loendi kaudu saadate kogu loendi väärtuslikku sisu, millest nad muidu võivad puudust tunda. Lisaliiklust võite saada ka siis, kui mõned valivad neile saadetud teabe põhjal oma saidile tagasi linke.

Müügi suurenemine

On täheldatud, et e-posti konversioonid edestavad nii sotsiaalset kui ka orgaanilist otsinguliiklust. Tegelikult, statistika näitab et sotsiaalmeedias on üldine seotuse määr vaid 0,58%, võrreldes e-kirjade 3,71% -lise klikkimise määraga (CTR). Müük suureneb nii veebis kui ka poes tänu sellele, mida kasutaja e-kirjas luges, näiteks eripakkumise või eksklusiivhinna saamise tulemusel.

Häälestage oma toiminguid

Kuna meiliturundus põhineb statistikal, on neid andmeid võimalik koguda ja analüüsida. Seda teavet saab seejärel kasutada oma e-posti kampaaniate tõhustamiseks veelgi. Näiteks saate teada oma kasutajabaasi meeldimistest, ebameeldivustest ja huvidest ning saata neile asjakohaseid materjale.

Parimad meiliturunduse platvormid, mida soovitan

Nendel päevadel on sõna-sõnalt saadaval e-posti teel pakutavaid turundussüsteeme ja teil on raske seda mitte kiviga lüüa (kui visatakse). Nii nagu ettevõtete hostimisplatvormid – õige e-posti turundusplatvormi valimine võib olla vaeva nägev ettevõtmine, nii olen ka testinud ja valinud kuus parimat e-turunduse teenust.

Paljudel meiliturundussüsteemidel on sarnased funktsioonid, kuid peaaegu kõigil neist on tasuta prooviversioon. Ma soovitaksin tungivalt enne sisseostmist registreeruda ja neid testida, et näha, kas süsteem sobib teile kõige paremini.

1. Pidev kontakt

ConstantContact e-posti turundustarkvara - tasuta proovimiseks klõpsake siin

Veebisait: https://www.constantcontact.com

Pidev kontakt on e-turundussüsteemiäris üks tuntumaid nimesid. Üle kümne aasta turul on see aja jooksul arenenud ja teenindab täna enam kui 650 000 klienti. Tuginedes oma põhipädevustele e-posti turunduses, on nad oma funktsioonidega hästi hakkama saanud.

Lisaks efektiivse ja hõlpsasti kasutatava süsteemi olemasolule on nad lisanud paljudele hindamatutele funktsioonidele, näiteks sündmuste haldamine, sotsiaalse kampaania võimalused ja isegi kasutajauuringu tööriistad. Kõik-ühes tipptasemel lahenduse jaoks on need tüübid.

Tugi on ulatuslik ka reaalajas vestluse, e-posti ja suure kogukonnaga foorumi vormis. Mis kõige parem, saate nendega registreeruda ühekuuliseks tasuta prooviversiooniks, et nende teenuseid proovida. Pärast prooviperioodi erinevad hinnad sõltuvalt teie meilikontaktide arvust.

Ka – loe Timothy põhjalik pidev kontakt WHSR-is.

Alghind: Seejärel algab tasuta prooviversioon alates 20 dollarist kuus

Parim: Väikestest kuni suurteni ja ettevõtetele, kellel on nišinõuded nagu sündmuste korraldamine

2. GetResponse

E-posti turundustarkvara GetResponse - tasuta proovimiseks klõpsake siin

Veebisait: https://www.getresponse.com

GetResponse märgib e-posti turundussüsteemi jaoks kõik õiged ruudud. Saate postitusloendi üles laadida nende serveritesse ja seejärel koostada oma turunduskirjad, et neid loendisse saata. Isegi automatiseerimise eest hoolitsetakse ja teie andmete kogumise vajaduste jaoks on olemas ulatuslik analüüsikomplekt.

Praegu on neil umbes 350 000 abonenti 183 riigis üle maailma ja ta müüb end turul kõige hõlpsamini kasutavana. Kättesaadavus on väga kõrge tänu lokaliseerimisele 27 keelde, nii et seda saavad kasutada peaaegu kõik inimesed kõikjalt. Kui teil on probleeme, on tugi saadaval reaalajas vestluse, telefoni ja e-posti teel (muidugi!).

Nende plaanid on eraldatud teie andmebaasis olevate e-kirjade arvu järgi, kuid kõigile plaanidele on saadaval kõik GetResponse’i süsteemide peamised eelised. See hõlmab tasuta malle, reageerivaid e-kirju (seega hoolitsetakse ka mobiilis vaatamise eest!) Ja e-posti segmenteerimist tõhusama turunduse jaoks.

Alghind: Tasuta 30-päevane prooviversioon, millele järgneb $ 15 / kuu 1000 abonendi kohta

Parim: Väikesed ja suured ettevõtted

3. MailChimp

Mailchimp e-posti turundustarkvara - klõpsake tasuta proovimiseks siin

Veebisait: https://mailchimp.com/

Ma mäletan MailChimpi väga hästi, kuna see on üks esimesi meiliturundustööriistu, mida ma kunagi kasutanud olen. Seda on äärmiselt lihtne kasutada ja see on olemas olnud juba sajandivahetusest (jah, nii kaua!). Täna on see enamiku raskekujuliste e-posti turundajate jaoks pisut radaritest langenud, kuid on veebisaitide omanike ja väikeettevõtete seas endiselt äärmiselt populaarne.

Selle üks peamisi põhjuseid on see, et MailChimpil on tasuta plaan, nagu mudelil, mida mõned veebisaitide ehitajad järgige. Ainuüksi see muudab selle eriti atraktiivseks madala eelarvega ettevõtetele, kes soovivad endiselt e-posti teel turundamise võimalusi ära kasutada.

Isegi kui on olemas tasuta plaan, ei kasuta MailChimp funktsioone ning sellel on ulatuslikud aruandlusvõimalused koos võimsa visuaalse malliredaktoriga teie e-kirjadele. MailChimpil on ka lugematu arv integratsioonivõimalusi ja see pakub siiski korralikku kõik-ühes lahendust.

Alghind: TASUTA

Parim: Ajaveebid, ettevõtjad ja väikeettevõtted

4. AWeber

Aweberi e-turunduse tarkvara - tasuta proovimiseks klõpsake siin

Veebisait: https://www.aweber.com

Tom Kulzeri poolt 1998. aastal asutatud AWeberit võib pidada tööstuse teerajajaks ja teenindab täna umbes 100 000 klienti. See toimib hästi oma peamistes funktsioonides e-posti turundussüsteemina ja pakub head integratsiooni korraliku hulga muu tarkvaraga.

See on endiselt kindel lahendus, eriti kui teil on põhivajadusi ja te ei soovi segadusest üle saada, kui süsteemil „meil on kõike!“. Saate importida nende andmebaasi mitu failivormingut ja jälgida oma turunduskampaaniaid, kuna need on käimas, mis on väga kasulik.

Üks tugev külg AWeberi kohta on ulatuslik e-posti mallide valik, mis on omamoodi tore, kui olete mängu uus. Samuti on sellel väga ulatuslikud klienditoe võimalused, mis on olnud viimase kolme aasta jooksul USA riikliku kliendiliidu Stevie Awards auhinna võitja..

Alghind: 30-päevane tasuta prooviversioon, siis 19 dollarit kuus

Parim: Ajaveebid, väikeettevõtted ja ettevõtjad

5. Sendinblue

SendinBlue e-turunduse tarkvara - tasuta proovimiseks klõpsake siin

Veebisait: https://www.sendinblue.com

Kui ma esimest korda SendinBlue-le juurde pääseda üritasin, imestasin pisut, et pidin saidile pääsemiseks ületama reCaptcha. Ainus põhjus, milleks ma võisin sellele mõelda, oli see, et ma kasutan ülikõrget monitori, mis võib olla ebatraditsiooniliste kuvasuuruste jaoks märgistatud.

Nagu MailChimp, pakub ka SendinBlue tasuta tellimispaketti, kuid see on teie saadetavatega piiratud. Tasuta pakkumine on mõeldud ainult kuni 300 e-kirjale päevas, mis minu jaoks sarnaneb pigem pikendatud prooviversiooniga kui ühelegi tõelisele tasuta teenusele. Kui olete nende liitumisplaanidest mööda saanud, suureneb saadetiste arv palju (nagu ka nende hinnad).

See kontrollib enamikku traditsioonilistest e-posti turundussüsteemi valikutest, kuid sellel on ka tehingute sõnumside funktsioon. See annab teile lisavõimalusi, näiteks tellimuste kinnituste, kviitungite ja muude sarnaste e-kirjade saatmine koos brändinguga. Seda tuleb tähele panna, kuna mitte kõik e-posti turundussüsteemid seda ei toeta.

Alghind: TASUTA

Parim: Ajaveebid, ettevõtjad, väikeettevõtted

6. SendPulse

SendPulse'i e-turunduse tarkvara - tasuta proovimiseks klõpsake siin

Veebisait: https://sendpulse.com/

Ettevõte käivitas startupina, mille eesmärk oli pakkuda hulgi-e-posti plahvatusi, ja saavutas peagi turundajate seas teenitud populaarsuse. Praegu on ettevõte muutunud turunduse automatiseerimise platvormiks, millel on veebireklaamide osas palju pakkuda.

Kasutajad saavad nüüd saata hulgimeilikuid, SMS, veebisõnumiteated.

SendPulse’i meeskond teeb kõvasti tööd, et püsida digitaalse turunduse suundumuste tipus ja on välja andnud Facebooki Messengeri vestlusbooti. Vestlusboti saab kujundada nii, et see oleks esimene klienditoe rida ning edaspidise müügivihjete saamiseks paluge kontaktteavet.

Mis puutub e-turundusteenustesse, siis paljude muude funktsioonide hulgas pakub SendPulse e-posti mallide redigeerijat, kohandatud tellimisvorme, tehingutega seotud e-kirju ja statistikaandmeid teie e-posti turunduskampaaniate kohta.

Alghind: TASUTA

Parim: Blogid, väikeettevõtted, turundajad

Minge SendPulse’i

Ideaalsed omadused Parimatel e-posti turundussüsteemidel peaks olema

1. Kujundusvõime

Kuna turundusmeilid on mõeldud adressaatide tähelepanu köitmiseks, on visuaalne külg üsna oluline. See tähendab, et lühike ja kasulik atraktiivne eksemplar peaks neile meeldima.

Otsige e-posti turundusteenust, mis võimaldab teil oma e-posti turunduskampaaniate visuaalsete aspektide üle head kontrolli saada. See hõlmab malli head levikut, tugevat komponentide komplekti ja võimsaid pistikprogramme laiendatud funktsionaalsuse tagamiseks.

Eelhäälestatud e-posti mallid MailChimpi teegisNäide – MailChimp: eelkujundatud e-posti mallid erinevate vajaduste rahuldamiseks.

2. CRM-i integreerimine

Müük ja turundus on sümbiootilised, nii et teie CRM-platvorm peaks teie valitud e-posti turundussüsteemiga hästi toimima. See säästab mõlema meeskonna palju higi ja pisaraid ning aitab luua palju parema analüüsi potentsiaali.

Näiteks hästi integreerituna võivad teie e-posti turundusandmed aidata luua automaatseid müügikampaaniaid ja vastupidi. Veelgi parem, kuna need on integreeritud ja arvutipõhised, saab neid funktsioone töödelda reaalajas, mis annab ettevõttele paindlikkuse lisaeelise.

Integreerimine pidevasse kontaktiNäide – pidev kontakt: integreerige klientide andmete kogumiseks ja segmentide loomiseks populaarsete CRM-ide, kaupluseehitajate ja sotsiaalmeediaga.

3. Andmeanalüüs

Olles maininud just ülaltoodud analüüsi eeliseid, on oluline, et iga e-posti turundussüsteem oleks varustatud analüüsitööriistadega. See on hindamatu iga turundaja jaoks, kuna see aitab teil mõista teavet, mida teie turunduskampaaniate põhjal saadakse.

Ebapopulaarsed e-kirjad võivad potentsiaalsed kliendid eemale tõrjuda, nii et on ülioluline, et teil oleks oma sõrm teie klientide pulsil. Üks viis selleks on andmete analüüsimine ja kampaaniate optimeerimine selle teabe põhjal.

Teie turundusandmed võivad teile öelda;

 • Mis töötab või ei tööta
 • Mis sisu saadate, seda huvitavam on
 • Milliseid seadmeid teie kliendid tavaliselt kasutavad
 • Mis demograafial on, mis huvitab

… ja veel.

Analytics ja aruandlus pidevas kontaktisNäide – pidev kontakt: visuaalsed graafikud ja tabelid, mis näitavad kasutajatele, kuidas kampaaniad on üksteisega hakkama saanud, ja kaevatakse avatud hindade ja klikkide määra igasse aruandesse sügavamale.

4. Vastavus

Tänu sellistele määrustele nagu GDPR ja Andmekaitseseadus, paljude e-posti turundajate jaoks on nende sisu rämpspostiks märgitud. See on ilmselgelt kahjulik, nii et soovite e-posti turundussüsteemi, mis saaks teie sisu analüüsida. See aitab kontrollida, kas see vastab määrustele ja kas ka teie lingid (olulised!) On korras.

GDPR MailChimpisNäide – MailChimp: vormi Builderis sisseehitatud GDRP-väli kasutajate nõusoleku kogumiseks.

5. Automatiseerimine

Ettevõtted töötavad tavaliselt ette ja automatiseerimisfunktsioonidega e-posti turundussüsteemid võivad olla väga kasulikud. Näiteks öelge, et teil on Interneti-jaemüük, kuid teie töötajad on pühade ajal väljas.

Kavandage ja automatiseerige kampaaniaid, et kasutada ära müügihooaegade eeliseid ka siis, kui teie inimesi pole läheduses. Muud automatiseerimisfunktsioonid võivad hõlmata aruandlust, kupongi jaotamist, vastuseid e-posti teel jms.

6. Mastaapsus ja maksumus

Täna saadate teile 1000 e-kirja, kuid kuidas saab siis, kui teie ettevõte kasvab ja 50 000 saadate? Kui skaleeritav on e-posti turundussüsteem, mida te vaatate, ja kui palju maksab teile nende laiendamine?

Eelistatavalt valige lahendus, mis sobib teie ettevõtte laienemisega ja kasutage ära seda, et teie vajadused võivad aja jooksul muutuda. Kas teie otsitav süsteem pakub paindlikkust selliste muutustega toimetulemiseks? Ta ei pea neid lisavõimalusi otse pakkuma, kuid kas see võib ehk hästi töötada koos teiste tootjate süsteemidega?

7. Klienditeenindus

Ettevõtte omanikuna teate, et iga ettevõtte keskmes on teie klienditeenindus. Teenusesse ostes kehtib see ka tõsi. Uurige, millist tuge saate e-posti turundussüsteemi pakkuvalt ettevõttelt ja kui selle toetamiseks on piisavalt suur kogukond.

Lõplikud mõtted: parim e-posti turundusteenus

Jällegi – peaaegu kõigil turul pakutavatel e-posti turundussüsteemidel on tasuta prooviversioon. Enne sisseostmist soovitaksin tungivalt registreeruda ja testida neid.

Kuna need on minu soovitused, soovitaksin siiski, et kui teil on tegemist suurettevõttega, oleks hea uurida lähemalt Constant Contacti ja GetResponse’i poole. Kui teil on ajaveeb, väike sait või midagi muud, siis tutvuge julgelt ükskõik millisega kuuest soovitatud e-posti turundussüsteemist.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map