Parim pilvesalvestus- ja failijagamisteenus väikeettevõttele

Failide jagamise saidid on viimastel aastatel muutunud üha populaarsemaks ja populaarsus on levinud ka ärikasutuseks. Need saidid pakuvad nüüd ettevõtetele turvalist ja mugavat viisi failide jagamiseks partnerite ja mõnikord isegi klientidega.


Miks kasutada pilvesäilitus- / failijagamisteenust??

Päevad, mil e-kirjadest piisas failide teisaldamiseks manustena, on juba ammu möödas. Isegi dokumendid on tänapäeval rikkama kvaliteediga ja suuremates mõõtmetes tänu paljude tekstitöötlejate võimele manustada muid faile.

Nendel põhjustel ja mujal, Pilvesalvestusteenused on tärganud ja kasvavad nagu umbrohi. Interneti-liinide kvaliteet ja kiirus on teinud neist tõsiselt elujõulise valiku nii isiklikuks kasutamiseks kui ka äri jaoks.

Mõni pilvesalvestus- ja failijagamisettevõte on lisanud isegi lisafunktsioone, paigutades oma põhivõimalused täiustatud töövoo ökosüsteemi või kasutades isegi ärispetsiifilisi rakendusi, näiteks vastavust eeskirjadele.

Vaatamata kõigile neile funktsioonidele ja omadustele on kõige põhilisem põhjus, miks kaaluda selle kasutamist, oma ettevõtte usaldusväärsuse suurendamine. Varukoopiad on peamine ja kõik muu on lihtsalt koogi jäätumine.

10 parimat pilvesalvestus- ja failijagamisteenust

Kui tegemist on äritegevuse, mitte suurusega, on spetsiifilisi vajadusi, millele tavaliselt tuleb tähelepanu pöörata. Need ulatuvad hinnast meeskonna koostööni ja kõiki neid ei leia iga teenuse puhul. Need teenused pole täpselt võrdsed, kuid neid saab kasutada sarnastel viisidel.

1. pCloud

pCloud for business lisab tavalisele pilvepõhisele failijagamisele funktsionaalsust, võimaldades kasutajatel hõlpsasti määrduda failidega ja kaustadega kommentaaridega. Samuti jälgitakse ja logitakse kogu tegevust, et administraatorid saaksid need igal ajal üle vaadata.

Ehk on pCloudi kaks peamist omadust see, et pakutavas salvestusruumis on see heldem ja võite ka maksta kahes erinevas režiimis. Esimene on see, kuidas töötab enamik pilvesalvestusbrände – igakuised maksed. Ainulaadne on see, et võite selle asemel maksta ka ühekordse kasutustasu.

Ettevõtte funktsioonide hulka kuulub valge sildiga esikülg, mille saate oma kaubamärgi ümber märgistada, et kliendid näeksid jagatud faile süsteemis, mis näeb välja nagu see kuulub teile. Ainuüksi see annab sellele ühe võimaluse paljudes teistes ettevõtte pilvesalvestusteenustes.

pCloudi hinnakujundus: Algab 3,99 dollarist kuus

Plussid

 • Valge sildiga failide jagamise süsteem
 • Mahukas hoiuruum
 • Saadaval on eluaegsed plaanid

Miinused

 • Piiratud 30-päevane failiajalugu / taastamine
 • Vähesed lisafunktsioonid

Külastage pCloud

2. Sünkrooni äri jaoks

Kui olete varem OneDrive’i kasutanud, võite harjuda sünkroonimisega väga kiiresti. Rakendus integreerub hõlpsalt seadmetega ja näitab ennast teie süsteemis kaustana. Sealt saab faile pilve salvestada ja hõlpsalt jagada nii töökaaslaste kui ka klientidega.

Jagamiseks on hea märkida, et kõik, mida peate esitama, on link faili või kausta juurde, mida soovite jagada – vastaspool ei vaja selle kasutamiseks sünkroonimiskontot. Üksikutele kasutajatele antakse kepi lühike ots kontodega 10 dollarit kuus, kuid Sync on tõesti mõeldud ettevõtetele.

Ettevõtted saavad kasu madalamatest kasutajahindadest, mis on varustatud haldushaldusriistadega, mis võimaldavad teil kõiki kontosid ühest vaatepunktist hallata. See hõlmab kasutajate lisamist ja eemaldamist, paroolide lähtestamist, tegevuste logide kontrollimist ja palju muud.

Sünkrooni hinnakujundus: Äriplaanid algavad 10 dollarist kuus

Plussid

 • Täielikult ühilduv Microsoft Office’iga
 • Piirata jagatud failide allalaadimisi (ainult kuvamiseks)
 • 365-päevane faili taastamine

Miinused

 • Piiratud SLA 99,9% tööajaga
 • Reaalajas vestluse tugi ainult ettevõtte plaanides

Külastage sünkroonimist

3. OneDrive for Business

Pole kahtlust, et Microsoft on kuningas nii operatsioonisüsteemide kui ka ärirakenduste osas. Selle võimsa ökosüsteemi tõttu võib OneDrive for Businessiga töötada uskumatult ahvatlev, eriti kui see on nii hästi integreeritud paljudesse Microsofti toodetesse, nagu Windows ja Office.

OneDrive for Business võimaldab teil salvestada dokumente ja muid faile pilve ning töötada nendega seal, ükskõik kus te ka poleks. See võimaldab ka peamisi ettevõtte funktsioone, nagu jagamine ja koostöö, mis on tagatud krüptimisega, mis vastab enamiku organisatsioonide turvanõuetele.

OneDrive ettevõtte hinnakujunduseks: Alates 5 dollarist kuus

Plussid

 • Microsofti ökosüsteemide integreerimine
 • Suhteliselt odav

Miinused

 • Võib-olla ei integreerita mitte-Microsofti toodetega hästi

Külastage OneDrive’i

4. Dropbox äri jaoks

Kui Dropboxi tarbijaversioon pakub enamasti ainult pilve salvestusruumi, on Dropbox äri jaoks teistsuguse loomuga. Tuginedes oma põhilistele salvestusvõimalustele, lisab Dropbox for Business koostöö olulist osa.

See pakub ärikasutajatele ühtset vaatenurka, mis korraldab terveid tööruume, ühendades sisu ja tööriista. Saate hõlpsalt sünkroonida kohalikke faile, pilvepõhist sisu ja Dropboxi paberdokumente ning nendega töötada ja neid oma meeskonnaga jagada.

Dropbox ettevõtete hinnakujunduseks: Alates 12,50 USD / kasutaja / kuu

Plussid

 • Mahukas hoiuruum
 • Väga turvaline

Miinused

 • Minimaalsed töövoo funktsioonid

Külastage Dropboxi

5. Google Drive

Kui Microsoft reguleerib opsüsteemi ja Office’i, siis Google reguleerib veebi ja mobiili. Sellisena on see pilveruumi osas tõsine pretendent, eriti laiaulatuslike ja paindlike rakenduste G-komplekti korral.

Google Drive töötab selles ökosüsteemis hästi ja seda saab kasutada mitte ainult failide säilitamiseks, vaid ka meeskonnatööks ja dokumentide alaliseks koostööks. See veelgi magustab tehingut võrgutööriistadega, mis võimaldavad teil töötada kõigi nende failidega mis tahes brauserist, millel on Interneti-ühendus – või isegi offline.

Google Drive’i ettevõtetele mõeldud hinnakujundus: Alates 5,40 USD / kasutaja / kuus

Plussid

 • G Suite integreerimine
 • Head koostöövõimalused

Miinused

 • Võib olla liiga Google-keskne

Külastage Google Drive’i

6. FileCloud

FileCloud on koht, kus suured poisid mängivad ja pakuvad ärikasutajatele täielikku valikut Cloud Storage’i lahendusi. See ei olnud mõeldud tavaklientidele ja isegi skaala madalaimas osas aitab see luua turvalise failijagamiskeskkonna tervete serverite jaoks.

See aitab ettevõtetel luua oma failijagamisserverite ja nendega seotud kliendikontode ökosüsteemi, lastes neil andmete täieliku haldamise ja omandiõiguse säilitada. See on mõnes organisatsioonis ja isegi mõnes riigis ülioluline, et järgida ettevõtluse andmete reguleerimise seadusi. Muidugi võite valida ka nende serverite kasutamise.

FileCloudi hinnakujundus: Alates 4,20 dollarit kasutaja kohta kuus

Plussid

 • Saab valida ise hostitud serveri kasutamise
 • Mitu määrust vastab

Miinused

 • Pole tarbija võimalust

Külastage FileCloud

7. ShareFile

ShareFile by Citrix on veel üks ettevõttespetsiifiline pilvesalvestussüsteem, mis integreerib paljusid suurtele ettevõtetele eluliselt olulisi funktsioone. See hõlmab lisaks failide jagamisele ja koostöövõimalustele ka rohkemat kontrolli parema juhtimise tagamiseks.

See aitab automatiseerida töövooge, mida saab kohandada iga organisatsiooni konkreetsetele vajadustele. Kontrolörid saavad jälgida dokumentide voogu ja suhelda reaalajas, andes neile tagasisidet või isegi kinnitusi tehes või muudatusi tehes.

Ainulaadselt toetab süsteem kogu süsteemi õiguslikult siduvate e-allkirjade äratundmist ja reaalajas jälgimist ning kõrget krüptimistaset, et seda kõike kaitsta.

ShareFile’i hinnakujundus: Alates 10 dollarit kasutaja kohta kuus

Plussid

 • Piiramatu salvestusruum
 • Põhjalik failide jagamine

Miinused

 • Võib olla kallis

Külastage ShareFile’i

8. Kast

USA-s asuv Box on veel üks ettevõttele suunatud pilvesalvestussüsteem, mis on väga suunatud sisuhaldusele. See ei tööta mitte ainult ettevõtte ökosüsteemis, vaid laiendab ka koostöö- ja ühiskasutusfunktsioone partneritele ja klientidele.

Süsteem on väga turvaline ja vastab paljudele ettevõtte üldjuhtimise nõuetele, sealhulgas globaalsetele regulatsioonidele, nagu GDPR, HIPPA ja palju muud. Lisaks ladustamisele ja koostööle on Boxil ka kindel aruandlussüsteem kogu töövoo haldamiseks.

Karbi hind: Alates 5,80 USD / kasutaja / kuu

Plussid

 • Tugevalt ettevõtlusele orienteeritud
 • Äärmiselt detailne töövoo juhtimine

Miinused

 • Igas plaanis on vaja vähemalt 3 kasutajat

Külasta Boxi

9. Hightail

Üritades levida laias kasutajaskonnas, on Hightailil mitmeid plaane, mis sobivad nii üksikisikutele kui ka ettevõtetele. Selle asemel, et keskenduda oma energiale pilvesalvestusele või suurte failide saatmisele, proovib ta teha kummaliste tulemustega mõlemat.

Näiteks, kuigi see võimaldab suurte failide saatmist, pole selle funktsiooni täpne kasutamine täpselt kindel, kuna tasuliste plaanide jaoks on ka piiramatu salvestusruum. Lihtne linkide jagamine toimiks pigem selle asemel, et oleks küsitav võimalus saata faile, mille suurus on üle 100 GB.

Hightail Hinnakujundus: Tasulised plaanid alates 12 dollarist kuus

Plussid

 • Saadaval on mitu kava
 • Keskendunud failide jagamisele

Miinused

 • Mitte eriti koostöövõimaluste osas

Külastage Hightailit

10. SugarSync

Kui kiirteel on mitmeotstarbelised eesmärgid, on SugarSync väga ainsuses. Tegelike ärieeliste võimaluste pakkumise asemel keskendub see pakkuja uskumatul hulgal salvestusruumi pakkumisele erineva hinnaga.

See käitub väga sarnaselt paljude pilve salvestamise teenuste sünkroonimis- ja salvestamisvõimalustele, millel on mõned põhilised redigeerimis- ja koostööfunktsioonid. Hea on see, et see on silmapaistev milleski, mida paljud ettevõtted saaksid paremini teha – lihtsuses.

SugarSynci hinnakujundus: Alates 7,90 dollarist kuus

Plussid

 • Lihtne kasutada
 • Kõrge turvalisus

Miinused

 • Minimaalsed töövoo tugifunktsioonid

Külastage SugarSynci

Järeldus: kui oluline on teie ettevõtte jaoks pilvesalvestus?

Nagu nende pilvesalvestuse ja failijagamise pakkujate loendist võib arvata, on iga teenusepakkuja pakutavate teenuste laius väga erinev. Mõni paistab silma tarbijatasandil, samas kui teised kasutavad ärikasutajate toitlustamiseks tervet rooga.

Endale või ettevõttele täiusliku teenusepakkuja valimisel on võtmeelement sama, mis see alati on – kaaluge hoolikalt oma vajadusi. Selle näitena, kuigi Box pakub äärmiselt üksikasjalikke funktsioone, ei pea kõik ettevõtted järgima paljusid eeskirju. Sellistel juhtudel võib parem valik olla näiteks tarbijasõbralikum valik, näiteks Google’i põhiline ökosüsteem.

Loetlege täpselt see, mida teie arvates enne valiku tegemist teie ettevõte vajab, võiksite säästa enda jaoks tonni leina, kui seisate silmitsi mitmete funktsioonidega, mida te ei kasuta, ja makske siiski selle eest.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map