BlueHost vs GoDaddy مقایسه 2020: نقد و بررسی جانبی

0

با داشتن تعداد زیادی شرکت در صنعت میزبانی وب ، انتخاب بهترین شرکت بسیار دشوار است. هر دو BlueHost و GoDaddy نامهای شناخته شده ای هستند. BlueHost به دلیل خدمات میزبانی مشهور است در حالی که GoDaddy نام خود را عمدتا به دلیل ثبت دامنه انجام داد و پس از آن ، آنها خدمات میزبانی را شروع می کنند.


هدف هر دو ارائه خدمات میزبانی با نرخ های پایین است. هر دو مشتری بسیار خوشحال هستند. برای حل این رمز و راز که بهترین است ، ما این کار را می کنیم مقایسه کنار هم BlueHost و Godaddy. امیدواریم که این مقایسه به شما کمک کند تا انتخاب کنید کدام یک برای شما بهتر است.

خلاصه سریع GoDaddy vs BlueHost

BlueHost یکی از بهترین ارائه دهندگان میزبانی وردپرس است و هنگام خرید یک برنامه میزبانی ، یک دامنه نام رایگان ارائه می دهد. اگر می خواهید از CMS وردپرس استفاده کنید ، انتخاب BH گزینه بسیار خوبی خواهد بود.

GoDaddy ارزانترین ثبت دامنه است و می توانید دامنه خود را فقط برای سال اول 0.99 دلار بدست آورید. اما ما توصیه نمی کنیم که از آنها میزبانی کنید. برنامه های آنها کمی پرهزینه تر از BlueHost است.

BlueHost vs GoDaddy Review 2020 (Side by Side مقایسه)

وقت تمام وقت

Uptime دوره ای است که در طی آن سایت شما از طریق اینترنت می باشد و افراد می توانند به سایت شما دسترسی پیدا کرده یا محصولات شما را خریداری کنند. بنابراین ، این بدان معناست که خرابی بیش از حد بر کسب و کار و شهرت شما تأثیر خواهد گذاشت. در حالی که GoDaddy 99.9٪ ضمانت را ارائه می دهد ، BlueHost هیچ تضمینی در زمان بروز رسانی ارائه نمی دهد.

اما فقط ارائه ضمانت کافی نیست ، به آمار زیر نگاه کنید.

در طول دوره آزمایش ، متوجه شدیم که در بیشتر ماههای سرورهای BlueHost Uptime در برخی از ماهها 99.99٪ و حتی 100٪ بود. در حالی که GoDaddy روی سرورهای خود تمرکز نمی کند و به همین دلیل با حداقل 99.85٪ و حداکثر 99.99٪ روبرو هستیم. همچنین ، آنها موفق به تحویل 100٪ دو ماه متوالی می شوند.

در تجربه شخصی ، فهمیدیم که Bluehost از نظر پایداری سرور از GoDaddy بهتر است.

برنده: BlueHost

  • همچنین ممکن است بخوانید: گزینه های Pingdom و ابزارهای مشابه

سرعت / بارگذاری زمان

زمان بارگذاری وب سایت میزان زمان بارگذاری کامل صفحه است. اگر سایت شما برای بارگیری بیش از 3 ثانیه زمان ببرد ، کاربران ناامید می شوند و در نهایت سایت شما را ترک می کنند. همچنین وب سایتهای کند باعث پایین آمدن رتبه در موتورهای جستجو می شوند. اما طبق آزمایشات ما ، با استفاده از ابزار Pingdom و GTMetrix ، BlueHost عملکرد بهتری نسبت به GoDaddy دارد.

متوسط ​​بار بارگذاری وب سایت BlueHost به طور متوسط ​​زیر 796ms است در حالی که GoDaddy برای بارگیری یک صفحه تقریباً 3.54 ثانیه طول می کشد. در اینجا توجه داشته باشید که وردپرس را بر روی هر دو آنها نصب می کنیم و هیچ یک از افزونه ها را نصب نمی کنیم. صرفاً ما زمان بارگذاری بالای صفحه را با GoDaddy تجربه نکردیم ، همچنین تعداد زیادی شکایت مشتری در مورد سرورهای به موقع و کم سرعت آنها در BBB وجود دارد..

راه دیگر برای کاهش زمان بارگیری صفحه CloudFlare است که باعث شد حافظه نهان محتوای استاتیک سایت شما به گونه ای باشد که دفعه بعدی سریع تحویل داده شود BlueHost یک گزینه CloudFlare داخلی در پانل خود دارد و فقط کافی است برای فعال کردن آن چند کلیک را بزنید ، اما GoDaddy چنین گزینه مفیدی را شامل نمی شود ، این بدان معنی است که اگر می خواهید آن را فعال کنید ، آنرا به صورت دستی انجام دهید..

برنده: BlueHost

پشتیبانی مشتری

مهم نیست که شما یک متخصص باشید ، نمی توانید بگویید که می توانید همه مسائل را کنترل کنید. فناوری روز به روز تغییر می کند و مسائل زمان واقعی جدید در هر زمان بوجود می آیند. بنابراین ، برای مقابله با مسائل جدی ، به یک تیم پشتیبانی متخصص و آگاه احتیاج خواهید داشت. هر دو شرکت خدمات پشتیبانی 24/7 را از طریق تلفن و بلیط ارائه می دهند.

اما ، BlueHost همچنین از طریق چت زنده با استفاده از آن می توانید در هر زمان 24/7/365 از کمک فوری کمک بگیرید. طبق تجربه ما ، تیم پشتیبانی آنها بسیار سریع ، مودب و پاسخ داده شده در طی چند دقیقه است. از طرف دیگر ، گاددی گزینه چت زنده 24/7 را ارائه نکرد. همچنین ، GoDaddy در مورد پشتیبانی فنی شکایات زیادی دارد

گاهی اوقات به دلیل برخی مشکلات ، این شرکت قادر به ارائه کمک در محل نیست اما شما می خواهید راه حل در حال حاضر. پایگاه اطلاع رسانی مکانی است که در آن شرکت داده های مربوط به همه مباحث و موضوعات را جمع آوری می کند.

هردو ارائه دهندگان راهنمای دستورالعمل ها را حفظ کردند. بنابراین در آن زمان به جای انتظار ، به مرکز راهنمای شرکت مراجعه کنید که در سایت رسمی آنها نگهداری می شود. در آنجا می توانید موضوعات و راه حل ها را جستجو کنید. علاوه بر این ، هر دوی آنها همچنین یک انجمن اجتماع ارائه می دهند که می توانید در این قسمت مشکلات خود را ارسال کنید.

برنده: BlueHost (گفتگوی زنده 24/7)

مقایسه ویژگی های میزبانی BlueHost و GoDaddy

در این مقایسه BlueHost vs GoDaddy ، بروزرسانی ، قیمت و ویژگی های پشتیبانی مشتریان یکی از ویژگی های ضروری است ، اما این کافی نیست. ما باید تمام ویژگی های برجسته و مورد نیاز اصلی هر وبلاگ و وب سایت را با هم مقایسه کنیم.

پهنای باند

به عبارت ساده ، Bandwidth میزان ترافیکی است که یک وب سایت می تواند از آن برخوردار باشد. هر دو در تمام برنامه های خود پهنای باند نامحدودی را ارائه می دهند.

برنده: کراوات

فضای وب

Webspace جایی است که شما می توانید تمام پرونده ها ، تصاویر ، فیلم ها و محتوای متن وب سایت خود را ذخیره کنید. GoDaddy 100 گیگابایت برنامه خود را در برنامه اقتصاد (برنامه بسیار بنیادی) ارائه می دهد در حالی که BlueHost 50 گیگابایت ارائه می دهد (این بیش از حد کافی است ، به طور کلی وب سایت ها به اندازه کافی نمی گیرند).

برنده: GoDaddy

وب سایت ، دامنه ها و Subdomains

هر دو BlueHost و GoDaddy برای برنامه های اصلی خود میزبان یک وب سایت و 25 زیر دامنه هستند. علاوه بر این ، هر دو شرکت در زمانی که می خواهید برای یک برنامه میزبانی ثبت نام کنید ، یک نام دامنه رایگان به شما پیشنهاد می دهند.

برنده: کراوات

پشتیبان گیری

تهیه نسخه پشتیبان تهیه دقیقاً مانند صرفه جویی در سایت شما است. هنگامی که به دلیل برخی افزونه ها یا هر نوع تغییراتی با سایت خود اشتباه گرفتید ، پس چه کاری انجام می دهید؟ در اینجا راه کوتاه ، آسان و ایمن برای بازیابی پرونده هایی که از آنها تهیه کرده اید وجود دارد.

BlueHost شامل یک سرویس پشتیبان رایگان است ، که به طور خودکار تهیه پشتیبان هفتگی در حالی که GoDaddy 1.99 دلار در ماه شارژ می کند. برای تهیه نسخه پشتیبان & بازگرداندن.

برنده: BlueHost

نصب CMS

نصب CMS مانند گذشته هرگز آسان نیست ، توسعه دهندگان آن را آسان می کنند به خصوص برای تازه واردان که هیچ مهارت یا مهارت بسیار محدودی ندارند. اکنون از طریق نصب 1 کلیک ، می توانید برنامه های کاربردی زیادی را در هیچ زمان نصب نکنید.

اگر می خواهید WordPress را که محبوب ترین و پیشرو CMS است نصب کنید ، در Cpanel گزینه جداگانه ای از “WordPress” وجود دارد. فقط به چند کلیک و انجام کار نیاز دارد.

برنده: کراوات

پیشنهادات بازاریابی

چگونه مردم با کسب و کار شما آشنا می شوند؟ پاسخ “تبلیغات” است. شما باید وبلاگ و وب سایت خود را تبلیغ کنید ، یعنی به آگاهی از وجود خود بپردازید. اما تبلیغات رایگان نیست که شما باید پول های خوش تیپ را صرف آن کنید.

Bluehost اعتبار اعتبار تبلیغاتی را در برنامه “Basic” خود ارائه نمی دهد. اما اگر قصد خرید طرح “Plus” یا “Prime” را دارید ، خبر خوب این است که آنها 200 دلار آگهی تبلیغاتی رایگان را به همراه میزبانی ارائه می دهند. اما GoDaddy چنین پیشنهادی را در هیچ یک از برنامه های خود نمی گنجاند.

برنده: BlueHost

سیاست بازپرداخت

این مدت زمانی است که می توانید درخواست بازگرداندن وجوه خود را انجام دهید. این اتفاق می افتد زمانی که شما از خدمات شرکت راضی نبودید و می خواهید پول خود را پس بگیرید.

BlueHost 30 روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهد. اما بعد از 30 روز هنوز این شانس را دارید که بازپرداخت پیش بینی شده را دریافت کنید.

از طرف دیگر ، GoDaddy فقط 30 روز زمان درخواست بازپرداخت را می دهد. و اگر یک برنامه ماهانه (کمتر از یک سال) خریداری کرده اید ، پس از درخواست بازپرداخت فقط 48 ساعت زمان می گیرید.

برنده: BlueHost

بررسی برنامه های میزبانی GoDaddy و BlueHost

برنامه های میزبانی BlueHost آخرین برنامه ها است

BlueHost سه برنامه دارد؛ اساسی ، به علاوه و اصلی. برنامه “اساسی” کمی محدود به نظر می رسد زیرا می توانید فقط یک وب سایت را میزبان باشید اما این طرح بهترین میزبانی برای مشاغل / مشاغل کوچک است. شما می توانید دامنه های نامحدود را میزبانی کنید اگر یک برنامه اضافه یا نخست را خریداری می کنید.

آخرین بسته های میزبانی خدادادی

GoDaddy همچنین سه برنامه اقتصادی یعنی Deluxe و Ultimate ارائه می دهد. GoDaddy در برنامه اقتصاد خود 50 گیگابایت ذخیره سازی بیشتر ارائه می دهد. وقتی قیمت ها می آید ، به طور مرتب هزینه برنامه ها دقیقاً یکسان است. اما GoDaddy تخفیف های بیشتری در برنامه های بالاتر خود (Deluxe) ارائه می دهد & نهایی).

برنده: GoDaddy

ارزش پول

آیا این دو شرکت برای هزینه های شما ارزش قایل هستند و به اندازه کافی پیشنهاد می کنند?

اگر از GoDaddy استفاده کنیم ، برنامه های آنها بسیار شبیه به BlueHost با قیمت های معمولی است در حالی که هر دو آنها اغلب تخفیف های بزرگی ارائه می دهند.

طرح BlueHost به علاوه شامل ویژگی های دارای برچسب نامحدود است. از طرف دیگر ، GoDaddy (برنامه Deluxe) همچنین دارای ویژگی های نامحدودی است اما هیچ نسخه پشتیبان رایگان ارائه نمی دهد & بازگرداندن.

علاوه بر این ، GoDaddy گزینه داخلی CloudFlare را ارائه نمی دهد و محدودیت را برای ذخیره دیتابیس ها اعمال می کند..

و اگر قیمت های برنامه ها را با هم مقایسه کنیم ، پس از افزودن هزینه تهیه پشتیبان ، GoDaddy کمی گران است & گزینه بازیابی.

برنده: BlueHost

کنترل پنل کاربر پسند

پس از اتمام مراحل ثبت نام ، یک صفحه کنترل برای مدیریت سایت دریافت می کنید. کاربران از طریق cPanel می توانند بر نصب CMS ، ایجاد دامنه ، ایجاد بانک اطلاعاتی ، مدیریت ایمیل و بسیاری از ویژگیهای دیگر کنترل کنند..

در حال حاضر ، هر دو cPanel کاربر پسند ارائه می دهند که در صنعت رایج است. اما BlueHost چند تغییر ایجاد کرد و صفحه را مانند طرح های جدید آیکون و رنگ و غیره صیقل داد.

بنابراین اگر مطمئن نیستید که در BlueHost vs GoDaddy بر اساس دید ، قابلیت استفاده و قابلیت اطمینان پانل تصمیم بگیرید. پس نگران نباشید هر دو تقریباً یکسان هستند.

برنده: کراوات

سازنده وب سایت

مدیر وب سایت می تواند طرح های دلخواه خود را با سازندگان وب سایت بسازد. اما وقتی زمان لازم بود که برای ساختن سایت نیاز به مهارت های ویژه برنامه نویسی داشته باشید. اکنون با کمک Drag and Drop builder ، هر کسی می تواند طراحی خاص خود را بسازد.

BlueHost شامل یک سازنده سایت رایگان “Weebly” در برنامه های میزبانی خود است. فقط به cPanel وارد شوید ، می بینید Weebly فقط بر روی آن کلیک کنید و با ایجاد قالب های رایگان شروع به ساختن کنید.

نسخه رایگان شامل پشتیبانی پایه سئو نیز می باشد که به جلوگیری از عوامل ضد SEO کمک می کند. از آنجا که این یک نسخه رایگان است به همین دلیل دارای ویژگی های محدود مانند تعداد محدود صفحات و عدم گزینه “مضامین واردات” است.

ناوبری پانل c سازنده سایت BlueHost

حال اگر در مورد GoDaddy صحبت کنیم ، آنها آزمایش ماه اول رایگان را ارائه می دهند و پس از آن ، شما باید 5.99 دلار در ماه یا 71.88 دلار در سال بپردازید. می توانید صفحات نامحدود ایجاد کرده و مضامین موجود را سفارشی کنید. در اینجا چند قالب ارائه شده است

مضامین GoDaddy

اما نکته اینجاست که بسیاری از سازندگان سایت بهتر از GoDaddy هستند. بنابراین اگر می خواهید پول خود را خرج کنید ، پس چرا نباید برای آنها هزینه کنید. اگرچه ، BlueHost سازنده سایت محدودی ارائه می دهد اما این یک نوع لطف خوب است.

برنده: BlueHost

سایر ویژگی های مشترک

حال می خواهیم چندین ویژگی مشترک را به همراه تمام ویژگی های فوق مورد بحث قرار دهیم. این ویژگی ها برای سهولت کاربران ایجاد شده است.

بنابراین قبل از خرید هر هاستینگ بررسی کنید که آیا این شرکت این ویژگی ها را ارائه می دهد. مانند نصب 1 کلیک ، نسخه php ، phpMyAdmin ، مدیر فایل ، دسترسی FTP ، ارسال ایمیل ، حساب های ایمیل و غیره.

هر دو شرکت میزبان بسته ها شامل همه این ویژگی ها هستند به طوری که کاربران می توانند عملیات را به سرعت و بدون دانش قبلی انجام دهند.

تخصص شرکت

در زیر این ، ما فن آوری ویژه ای را ارائه می دهیم که این شرکت تأثیراتی در کیفیت میزبانی دارد. بسیاری از شرکت ها فناوری های ساخته شده خود را برای به دست آوردن مزیت رقابت مانند SiteGround ارائه می دهند.

  • در اینجا مشاهده کنید که سایت سایت ویژه چیست

بنابراین در BlueHost در مقابل GoDaddy از سر به سر مقایسه چه کسی فناوری ویژه ای داشته است؟ GoDaddy هیچ فن آوری دستکاری شده خاصی را ارائه نمی دهد ، که به افزایش عملکرد سرور و در نهایت خدمات قابل اعتماد کمک می کند. این همچنین نشان می دهد که این شرکت به طور عمده روی فعالیت ثبت دامنه خود تمرکز دارد و از میزبانی چشم پوشی می کند.

در حالی که از طرف دیگر ، سرورهای BlueHost مجهز به برخی فناوریهای عالی مانند حفاظت از منابع هستند. حفاظت از منابع به محافظت از حقوق هر کاربر کمک می کند و آن سایت ها را در همان سرور با داشتن ترافیک جدا می کند. همچنین ، آنها از مقیاس پذیری در مواردی پشتیبانی می کنند که می خواهید به برنامه های VPS یا اختصاصی تغییر دهید.

بنابراین ، در این دوره از رقابت اگر GoDaddy بخواهد رقابت کند ، باید آنها برخی از فن آوری های ساختگی خود را معرفی کنند تا به یک مزیت رقابتی برسند.

برنده: BlueHost

افکار نهایی

بر اساس رای گیری فوق BlueHost در مقابل GoDaddy ، BlueHost نسبت به GoDaddy رای بیشتری کسب کرد. طبق تجربه ما ، BlueHost را توصیه می کنیم زیرا آنها خدمات به موقع و پشتیبانی را ارائه می دهند ، که اصلی ترین نیاز هر سایت تجاری یا وبلاگ است..

علاوه بر این ، آنها در صفحه برتر در صفحه رسمی WordPress.org ذکر شده اند. بنابراین در یک نبرد BlueHost vs GoDaddy ، مطمئناً BlueHost را برای یک وب سایت متوسط ​​و مخصوصاً برای کسانی که تازه می خواهند شروع کنند ، توصیه می کنیم. اما اگر به دنبال یک هاست ارزان وردپرس هستید و بودجه محدودی دارید ، برنامه GoDaddy را بگیرید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map