כיצד להעביר את הבלוג שלך מ- WordPress.com ל- WordPress.org

0

האם ברצונך להעביר את הבלוג שלך ב- WordPress.com אל wordpress.org?


אם אתם כמו הרבה אנשים אחרים שמתחילים לבנות בלוגים באמצעות שירותי WordPress.com בחינם ועכשיו רוצים לעבור לפלטפורמה wordpress.org גמישה יותר, זהו המדריך המושלם עבורכם.

זה מהלך טוב מכיוון שתקבלו את החוויה בפועל של אתר מבוסס וורדפרס בלי להשקיע אפילו אגורה.

אז אם ביליתם זמן רב בניהול בלוג וורדפרס כמו ארגון קטגוריות, טיפוגרפיה, התאמות אישיות לפי נושא ויצירת תוכן מועיל לקוראים.

עכשיו הבלוג שלך מתחיל לקבל קצת תנועה ואתה מבין שהגיע הזמן להעביר את הבלוג שלך מ- WordPress.com. כי כמובן שזה בחינם, אבל אם אתה רציני תגלה שיש הרבה דברים שמגבילים את הצמיחה שלך.

גם אם זה לא המקרה שלך בקרוב, תבינו ש- WordPress.com היא ללא ספק הזדמנות פנטסטית להכיר את הפלטפורמה המדהימה הזו ללא עלות. אבל WordPress.com החינמית אינה מציעה שליטה רבה כמו אירוח עצמי.

לדוגמה, ב- WordPress המארח את עצמך, אתה יכול להשתמש בתוכנות פרסום שונות, להתקין כל תוסף של צד שלישי ולהתקין ערכות נושא שבחרת ללא הגבלה..

אז אם אתם מוכנים להחליף את האתר שלכם ללא כל תוכן שאובד, אז עקבו אחר מדריך שלב אחר שלב, אנו נראה לכם את הדרך הנכונה והקלה לעבור מ- WordPress.com ל- WordPress.org.

כיצד להעביר את הבלוג / האתר שלך מ- WordPress.com ל- WordPress.org

להלן רשימת הצעדים אותם אנו עומדים לבצע במדריך זה

 • קנו תוכנית אירוח אתרים
 • התקן את וורדפרס על אירוח חדש
 • ייצוא תוכן מ- WordPress.com
 • ייבוא ​​קישורי בלוג
 • הגדר את הבלוג שלך ב- WordPress.com כפרטי

1. קנו תוכנית אירוח אתרים

הדבר הראשון שאתה צריך עבור WordPress.org שמתארח בעצמו הוא תוכנית אירוח אתרים ושם תחום.

אנו ממליצים על Bluehost מכיוון שהם מספקים שירותים איכותיים וכל הכלים החיוניים לבניית בלוג ב- wordpres.org במחירים נוחים במיוחד.

HostingSprout.com גם מתחיל את מסעו עם Bluehost. יתר על כן, Bluehost הוא אחד המארחים המומלצים על ידי WordPress. עם שם תחום בחינם ותעודת SSL בחינם, Bluehost הוא עסקה נחמדה לתפוס.

אם אתה משתמש בשם הדומיין המותאם אישית בבלוג WordPress.com החינמי שלך, קדימה, קבל תוכנית אירוח מ- Bluehost כיוון שאתה עדיין זקוק לאירוח אתרים. במדריך זה אנו נראה לכם כיצד תוכלו לשמור על אותו תחום בזמן המעבר ל- wordpress.org מבלי לאבד את דירוג מנועי החיפוש.

מצד שני, אם לא, אז אתה לא הולך לשום מקום אחר מכיוון ש- Bluehost מציע דומיין בחינם יחד עם תוכנית אירוח.

וכמובן, שמור את אישורי WordPress.com איתך, כיוון שאתה עדיין זקוק להם לייצוא תוכן.

2. התקן את וורדפרס על תוכנית אירוח חדשה

אז לאחר שרכשו תוכנית אירוח אתרים מ- Bluehost, הם לא ייקחו זמן רב כדי שיהיה מוכן עבורך. Bluehost עושה התקנה של וורדפרס ללא מאמץ.

האירוח שלהם מגיע עם אשף התקנה פשוט שבו אתה רק צריך לבחור נושא, שם אתר, תגית ושם אתה הולך; הם יתקנו את וורדפרס באופן אוטומטי. לעת עתה, אתה יכול לבחור כל נושא שכן אתה תמיד יכול לשנות אותו מאוחר יותר.

לאחר שתראה את התקנת וורדפרס בהצלחה, תראה גם כמה פרטי התקנה הכוללים כתובת אתר, מנהל אתר, שם משתמש וסיסמא. רשום מידע זה כפי שאתה זקוק לו כדי להיכנס ללוח המחוונים של וורדפרס.

לאחר התקנת והגדרת וורדפרס, הגיע הזמן לייצא את הנתונים שברצונך להעביר לאתר WordPress החדש שלך..

3. ייצוא תוכן מ- WordPress.com

קדימה, התחבר ל- WordPress.com והיכנס למרכז השליטה לניהול הבלוגים שלך.

אתה יכול פשוט להקליד ‘Yourdomain.wordpress.com/wp-admin’ כדי לגשת ללוח המחוונים של WordPress.

מהסרגל הצד, עבור אל כלים > ייצוא.

ייצוא WordPress - -

לאחר מכן, וורדפרס מציעה לך 2 דרכים להעברה בהן שיטה אחת היא בחינם בזמן ששניה בתשלום. צא בחינם ולחץ על “התחל לייצא”.

ייצוא בחינם - -

בשלב הבא הם ישאלו אותך מה אתה רוצה לייצא. כל שעליך לעשות הוא לבחור “כל התוכן” ולחץ על כפתור “הורד קובץ ייצוא”.

במקרה שאתה מתכוון לייצא את התוכן הספציפי, אל תהסס לבחור שתהליך ההעברה יהיה זהה בין אם אתה הולך עם כל התוכן או הסלקטיבי.

להוריד קובץ XML

זה יוריד XML בכונן המחשב המקומי שלך, המכיל את כל הדפים, הפוסטים, התגובות, הקטגוריות, התגים, המדיה וכל התאמה אישית אחרת שלך..

לפני שתעבור לשלב הבא, דבר אחד ראוי להזכיר שלפעמים, כאשר הקובץ המיוצא שלך הוא בגודל קובץ של יותר מ- 2MB, יתכן שלא תוכל לייבא את הקובץ לשרת אירוח חדש. עם זאת, זהו מקרה נדיר מאוד, אך אם אתה נתקל בבעיה כזו אל תדאג קל לאבחן.

ישנן שתי דרכים. דרך ראשונה, פשוט צור קשר עם חברת האירוח שלך; כמעט כל חברת אירוח טובה מציעה צ’אט חי כדי לעזור למשתמשים שלהם במהירות. והדרך השנייה היא השימוש מפצל קבצים WXR, אשר יפצל את הקובץ לנתחים הניתנים לניהול, כך שתוכלו להעלות אותו בקלות.

כפי שציינו לעיל, זהו מקרה נדיר מאוד ולכן אין צורך לדאוג.

4. ייבא את התוכן שלך לאתר בוורדפרס המתארח בעצמו

כדי לייבא את התוכן הישן שלך מ- WordPress.com דבר ראשון, עליך להתחבר למארח האינטרנט החדש שלך בו התקנת את wordpress.org המותג החדש שלך. כפי שתיארנו בשלב 2, תקבלו כתובת כניסה ותעודות כניסה אחרות על ההתקנה המוצלחת של וורדפרס.

לאחר שנכנסתם למרכז השליטה החדש של וורדפרס, עבור אל כלים > יבוא ואז לחץ על הקישורים “התקן עכשיו” תחת וורדפרס, כמוצג להלן.

תוסף יבואן וורדפרס

זה יתקין אוטומטית תוסף בשם “יבוא וורדפרס”, שהוא רשמי שפותח על ידי וורדפרס. ברגע שאתה רואה הפעל יבואן פשוט לחץ על הקישור שמופיע באותו עמוד.

הפעל קישור יבואן

זה יעביר אותך לדף בו תתבקש שתעלה קובץ XML (הקובץ שייצאת מ- WordPress.com בשלב 3).

ייבוא ​​קובץ

אז קדימה, לחץ על “בחר קובץ” ואתר את קובץ ה- XML ​​של WordPress.com במחשב שלך.

ברגע שתלחץ על כפתור “העלה קובץ וייבא”, וורדפרס תראה לך כמה אפשרויות.

הם שואלים אותך אם ברצונך להקצות את אותו פרופיל מחבר בו השתמשת ב- WordPress.com או שאתה רוצה ליצור אחד חדש. אתה יכול גם להקצות פוסטים למחבר קיים באתר וורדפרס חדש שלך.

יש גם אפשרות להוריד ולייבא קבצים מצורפים. הקפד לסמן את התיבה כך שתביא את כל קבצי המדיה שבהם השתמשת בפוסטים ובדפים שלך. אז עליכם לסמן את התיבה הזו.

מחבר הקצאת יבואן

5. ייבוא ​​קישורי בלוג

אם אתה משתמש בקישורי Blogroll, ייתכן שאתה מודע למונח זה. עם זאת, במילים פשוטות, קישורי Blogroll הם רשימת הקישורים המופיעים בדרך כלל בסרגל הצד של אתר האינטרנט שלך. אלה הקישורים לבלוגים האחרים שעשויים להיות שייכים לחברים שלך. אתה יכול גם לקשר לאתרים משלך.

אז אם אתה משתמש בקישורי Blogroll, עקוב אחר שלב זה; אחרת, פשוט גלול מטה ודלג על שלב זה.

קישורי Blogroll הם בפורמט OPML ותוכלו לשמור את הקובץ שלו בפורמט XML שייצא וייבא את כל הקבצים.

אז איך תוכלו למצוא את קובץ ה- OPML הזה? זה פשוט. אם אתה משתמש בתת-דומיין בחינם ש- WordPress.com סיפק לך, פשוט הקלד את אותו שם-דומיין בדפדפן אינטרנט כזה

yourfreedomain.wordpress.com/wp-links-opml.php

עם זאת, אם אתה משתמש בשם תחום מותאם אישית בבלוג WordPress.com שלך, עליך להקליד את כתובת האתר שלהלן בכרטיסיית דפדפן האינטרנט כדי לגשת לקובץ OPML..

yourdomain.com/wp-links-opml.php

לאחר לחיצה על כפתור Enter, הדפדפן שלך יפתח קובץ OPML שעליך לשמור. לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על הדף והשתמש ב “שמור בשם” או פשוט Ctrl + S לשמירת הקובץ. זה ישמור את הקובץ בפורמט XML. המשתמש ב- Mac יכול לשמור אותו באמצעות Command + S.

לאחר ששמרתם את קובץ ה- OPML, השלב הבא הוא לייצא אותו ב- WordPress המארח את עצמכם. כברירת מחדל אין מנהל קישורים ב- WordPress.org, לכן עליך להפעיל אותו על ידי הורדה והפעלת תוסף.

מנהל קישור הוא אחד מהתוספים המצויינים שקיימים כבר שנים, שפותחו על ידי וורדפרס. לאחר הפעלת התוסף פריט “קישורים” יתווסף בלוח המחוונים של וורדפרס.

כתובת אתר לבלוג

לניהול קישורי הבלוג של WordPress.com שלך, עליך להתקין גם תוסף נוסף. או פשוט ללכת אל תוספים > הוסף חדש. חפש את יבואנית OPML התקן ואז הפעל אותו.

כעת כדי לייבא את קובץ ה- OPML, אתה שוב צריך לבקר כלים > יבוא. ואז לחץ על “הפעל יבואן”.

יבואנית הבלוגים

ברגע שתלחץ עליו, תראה דף שמבקש ממך להעלות את קובץ ה- OMPL ששמרת קודם. לחץ על בחר קובץ ואז מצא את קובץ ה- OMPL שלך. לאחר מכן, לחץ על כפתור “ייבא קובץ OPML”.

ייבא קובץ OPML בוורדפרס

וורדפרס תתחיל כעת לייבא אוטומטית קישורים וקישורי קטגוריות מהקובץ שהעלית זה עתה. לאחר התהליך תראה הודעת הצלחה.

6. הגדר את הבלוג שלך ב- WordPress.com לחשיפה פרטית

ייבוא ​​תוכן מ- WordPress.com ל- WordPress.org לא ימחק את התוכן שפרסמת בבלוג הישן שלך ב- WordPress.com. וכמובן, אינך רוצה שכפול של הפוסטים, העמודים והקטגוריות שלך וכו ‘.

אז יש שתי דרכים ללכת.

דרך אחת היא אם אינך רוצה להפנות מחדש את התעבורה שלך ב- WordPress.com באתר החדש שלך, אתה רק צריך לעשות צעד פשוט וזה הגדרת הבלוג הישן לפרטי..

לשם כך התחבר ללוח המחוונים של הבלוג של WordPress.com.

מהסרגל הצד, עבור אל הגדרות הגדר את הבלוג פרטיות פרטי ואז “שמור הגדרות”. עכשיו רק אתה או המשתמש שאתה מאשר יכולים לגשת לבלוג הישן של WordPress.com.

שנה את פרטיות הבלוג לפרטית

הדרך השנייה היא שאם אתה כותב זמן מה, ולבלוג שלך יש מבקרים, אז לא יהיה זה חכם לתלות אותם עם הבלוג הישן שלך.

קבלת תנועה בבלוג חדש אינה דבר קל; זה לוקח זמן והרבה מאמצים אז מדוע לא להפנות את משתמשי הבלוג הישנים שלך לבלוג החדש. למרבה המזל, מבלי להשפיע על דירוג מנועי החיפוש, אתה יכול להפנות בקלות את המשתמשים הישנים שלך לבלוג החדש על ידי ביצוע הצעד הבא..

6. הפנה מחדש את משתמשי WordPress.com לאתר WordPress.org

ההפניה מחדש דואגת שלא תאבד שום דירוג במנועי חיפוש על ידי הפניית המשתמש אוטומטית לאתר החדש למי שייכנס לכתובת הישנה שלך..

הפיתרון הסטנדרטי להפניית משתמשים למיקום חדש הוא להשתמש בכותרות 301 מבלי שישפיעו על דירוג מנועי החיפוש. אבל המגבלה כאן שלביצוע משימה כזו, אתה צריך לגשת לקובץ access.htaccess. עם זאת, מכיוון ש- WordPress.com לא תעניק לך גישה ל- .htaccess, אינך יכול להשתמש בשיטה זו.

לרוע המזל, WordPress.com מציעה רק כלי להפניה מחדש של אתר שמגיע עם תג מחיר קטן, כלומר רק 13 $ לשנה..

כך שאם אתם חושבים ש- WordPress.com הישנה שלכם מספקת מספיק תנועה שעבורה היא ראויה לשלם $ 13 לשנה, עליכם לחזור למרכז השליטה של ​​WordPress.com. לחץ על “הגדרות” מהסרגל הצד ולחץ על “הפניה מחדש”.

בשלב הבא הם יבקשו מכם להזין את שם הדומיין שלכם למקום בו תרצו להפנות את הקהל שלכם. לאחר הקלדת שם התחום, לחץ על כפתור “עבור”.

הפניה לאתר בתשלום מ- wordpress.com ל- wordpress.org

לאחר מכן תתבקש למלא את פרטי התשלום להשלמת הרכישה.

מזל טוב, זה נעשה עכשיו; כל המשתמשים שלך ומנועי החיפוש יפנו לדומיין חדש.

אם השתמשת בתחום מותאם אישית עם WordPress.com, זה כמעט נעשה. אתה רק צריך לשנות את רשומת ה- DNS למארח האינטרנט החדש שלך, והכל יהיה בסדר, כולל דירוג של מנועי חיפוש.

מצד שני, אם אתה משנה תחום, עליך לשנות כתובות אתרים בפוסטים. עליך לעדכן כתובות URL המקושרות בין פוסטים. אז קדימה עקוב אחר הצעדים שלהלן

 1. עבור אל לוח המחוונים של wordpress.org.
 2. התקן והפעל את עדכוני כתובות URL של קטיפה
 3. עבור אל כלים > עדכן כתובות אתרים
 4. ספק את כתובת האתר הישנה והחדשה שלך ובחר איזו כתובת אתר צריכה לעדכן. וזה הכל.

סיכום

בסך הכל, ההגירה הזו מ- WordPress.com ל- WordPress.org די פשוטה. כל שעליך לעשות כדי לבצע את הצעדים הבאים

 • ייצא את ה- XML ​​באמצעות לוח המחוונים של WordPress.com
 • קבל דומיין ותכנית אירוח חדשה. התקן את WordPress בתוכנית האירוח החדשה שלך
 • לאחר התקנת וורדפרס ללוח המחוונים של וורדפרס, בחר כלים > ייצוא. הקפד לסמן את תיבת הקובץ המצורף כדי לייצא קבצי מדיה.
 • זה הכל.

אני מקווה שהדרכה זו תעזור לך להעביר את אתר WordPress.com שלך לבלוג שמתארח בעצמו. אם אתה זקוק לעזרה נוספת, אנא אל תהסס לשאול בפרק התגובות.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map