כיצד להתקין CloudFlare CDN בחינם באמצעות אתר וורדפרס שלך

0

האם אתה מחפש מדריך מוחלט כיצד להתקין CloudFlare CDN לאתר WordPress שלך?


אף אחד לא אוהב אתר מהירות טעינה איטי – לא המשתמש ולא מנוע החיפוש. עם זאת, ישנם המון דברים כמו תמונות, מיטוב מסדי נתונים ותוספים וכו ‘שלוקחים חלק בזירוז והורדת האתר. כשמדובר במהירות ובביטחון CDN הוא הפיתרון הטוב ביותר שעליך להשתמש בו.

התפיסה השגויה הנפוצה בקרב טירונים כי הקמת CDN דורשת עבודה רבה אך למרבה המזל, כמעט כל מארח אתרים משלב את אפשרות ה- CloudFlare CDN בלוח הבקרה שלהם שתוכל להתקין באמצעות אשף ההתקנה שלהם. יתר על כן, בשיטה השנייה, אנו נשתף בדרך ידנית יותר ושימוש בה תוכלו להגדיר את CloudFlare CDN ללא קשר למארח האינטרנט בו אתם משתמשים..

מה זה CloudFlare CDN והיתרונות שלו?

CDN הוא צורה קצרה של רשת אספקת תוכן. ישנם שירותי CDN רבים הזמינים בשוק ו- CloudFlare הוא אחד מהם. אם אתם מחפשים שירותי CDN בחינם, CloudFlare הוא השירותים הטובים ביותר שניתן להשתמש בהם.

זוהי רשת של שרתים ברחבי העולם ובכל פעם שמישהו ניגש לאתר שלך הוא מספק את הנתונים במטמון מהמיקום הקרוב ביותר למשתמש זה. באופן זה, הנתונים לוקחים פחות זמן לנסוע למשתמש. מכיוון ששימוש ב- CDN מארח את נתוני האתר שלך ברשת עולמית של מרכזי נתונים במקום בשרת בודד כך שזה משפר משמעותית את זמן טעינת האתר שלך.

דבר נוסף שבולט ב CloudFlare CDN שהם משתמשים בחומת האש של אתר האינטרנט בענן ובשרת שרת פרוקסי, כלומר זה עוקב אחר כל התעבורה הנכנסת שמגיעה לאתר שלך וכך לחסום את התנועה החשודה. זוהי מערכת אפקטיבית נגד התקפת DDos ותעבורה זדונית המאכפת אותם להיכנס ידנית לקאצ’ה לפני שהם נוחתים באתר שלך.

מכיוון ש- CloudFlare CDN חוסם את הרובוטים הזדוניים על ידי סימון של כתובות IP זדוניות, כך שתועלת נוספת שהיא מספקת לך היא בצורה של חסכון במשאבים. משאבי השרת שלך כמו רוחב פס לא יבוזבזו בתעבורה זדונית חסרת תועלת זו.

CDN בחינם Cloudflare הוא בחירה יוצאת מן הכלל עבור בלוגים ועסקים קטנים. עם זאת, על ידי קבלת תוכנית פרימיום תקבלו אופטימיזציה לביצועים משופרים במיוחד למכשירים ניידים. התוכניות בתשלום שלהן מתחילות ב 20 $ לחודש.

כפי שציינו לפני השימוש ב- Cloudflare CDN באתר וורדפרס שלכם הוא קל מאוד. כאן במדריך זה, נעסוק בשתי שיטות בהן ניתן להגדיר Cloudflare דרך לוח בקרה של מארח אתרים וגישה ידנית שתעבוד עם כל מארח אתרים. אז אם מסיבה כלשהי מארח האינטרנט שלך אינו כולל CDN של CloudFlare, אתה יכול להשתמש ב- CloudFlare בקלות באתר שלך בגישה שנייה.

אז בואו ונלך לעקוב אחר שלבי המדריך להגדרת CloudNare CDN ונראה כיצד זה משפיע על האתר שלכם.

כיצד להתקין את CloudFlare CDN באמצעות אתר וורדפרס שלך

גישה 1: התקנת Cloudflare דרך לוח הבקרה של אירוח

 • ראשית כל התחבר ללוח הבקרה של אירוח שלך שהוא בדרך כלל cPanel. Bluehost הוא אירוח אתרים פופולרי ותוכנית האירוח שלהם מגיעה עם cPanel. כניסה ל- cPanel מחפש את סמל ה- CloudFlare שנמצא בדרך כלל תחת סעיף הדומיין.

כחול פרח ענן

 • בכדי להתקין את ההתקנה של Cloudflare תחילה עליך ליצור חשבון. אז לך ל פרח ענן לחץ על הרשמה לאתר. אל תדאג שזה חשבון בחינם שאתה לא צריך לשלם אפילו אגורה אחת.
 • הכנס את דוא”ל העבודה והסיסמה שלך ואז לחץ על כפתור צור חשבון.
 • עכשיו חזור ל- cPanel המארח שלך. לחץ על סמל ה- CloudFlare והכנס את הפרטים שבהם השתמשת במהלך ההרשמה.
 • לאחר מכן תפנה לדף ההגדרה Cloudflare. פשוט לחץ על הקישור “הפעל” שמופיע לצד שם הדומיין שלך.

כמו שגוגל אמרה ש- SSL מעניק לאתר שלך יתרון SEO קטן, כך שלא רק סחר אלקטרוני משתמש בתעודת SSL אלא הוא הופך להיות חיוני לכל אתר. הדבר המורגש כאן שתעודת ה- SSL המסופקת על ידי מארח האינטרנט שלך אינה תואמת לחשבון Cloudflare החינמי. עם זאת, הדבר הטוב הוא ש- Free CloudFlare מגיע גם עם אישור SSL, כך שתצטרך לבחור CloudFlare SSL.

לאחר הפעלת Cloudflare, חברת אירוח אתרים שלך תדאג לשאר ההגדרות. אתה יכול לצפות בכל עת בסטטיסטיקה של CloudFlare. יתרה מזאת, אם ברצונך לבצע שינויים שתרצה להגדיר מטמון, הגדרה ואבטחה וכו ‘, תוכל לעשות זאת ישירות מה- cPanel שלך..

הגדרת CloudFlare באמצעות לוח הבקרה של אירוח SiteGround

SiteGround הוא עוד שם ידוע העונה על צרכיהם של מספר גדול של אנשים. אם אתה משתמש ב- SiteGround שהוא מארח אתרים מצוין שאנו ממליצים עליו בחום לבלוגים בודדים או לאתרים עסקיים. מלבד טכנולוגיות פרימיום הדבר שנותן לנו שקט נפשי הם שירותי התמיכה שלהם.

בעבר SiteGround מספק ל- cPanel את חשבון האירוח שלהם אך לאחרונה הם עברו ללוח בקרה חדש.

התחבר ללוח הבקרה של SiteGround שלך. אתה יכול למצוא את ה- Cloudflare בכרטיסייה Speed. לחץ על “Cloudflare” ואז על כפתור “SET UP”.

תוכנית ההתקנה של פרח הענן של האתר

קופץ יופיע עם הודעה או ליצור חשבון חדש או לחבר את הקיים אם יש לך. אם לא תיצור חשבון ואז תראה שההפעלה של CDN מתבצעת. ברגע שהיא תושלם CloudNare CDN יהיה פעיל באתר וורדפרס שלך.

גישה 2: הגדרת ידנית Cloudflare באתר וורדפרס שלך

אפשרות זו מיועדת לאלה אם חברת אירוח האתרים שלך אינה כוללת התקנת Cloudflare בלחיצה אחת. השימוש בגישה זו הגדרת Cloudflare היא גם קלה אך היא כוללת מספר צעדים נוספים. אז בואו נתחיל

 • על מנת לחבר את Cloudflare לאתר שלך, עליך ליצור חשבון עם פרח ענן אתר אינטרנט.

הרשמה לפרסי ענן

 • הקלד את הדוא”ל והסיסמה ליצירת חשבון חדש.

צור חשבון עם ענן

 • לאחר מכן פשוט הקלידו את אתר האינטרנט שלכם ואחרי זה הם יבקשו מכם לבחור תוכנית. פשוט ללכת עם חינם ולחץ.

הוספת אתר ל- Cloudflare -

 • בשלב הבא תתבקש לבחור תוכנית. להדרכה אנו בוחרים כאן תוכנית בחינם. ואז לחץ על כפתור “אשר תוכנית”.

בחירה בתוכנית עננים

 • לאחר מכן, Cloudflare יתחיל בסריקה אוטומטית ויציג בפניכם רשימת הגדרות DNS שעליכם לאמת. אל תדאג זה פשוט. אם סטטוס ה- proxy לצד רשומת ה- DNS מציג סמל ענן כתום שמשמעותו רשומת ה- DNS מופעלת באמצעות Cloudflare. ואם סמל הענן אפור, פירושו כי רשומת DNS לא תועבר דרך Cloudflare.

כאן בעיקר אינך צריך לשנות שום דבר. רק וודא שהוא מופעל לדומיין שלך (סמל ענן כתום) ומושבת עבור דברים אחרים כמו ftp, דואר וכו ‘(סמל ענן אפור).

אמת DNS כדי לאפשר פרפר ענן

 • לאחר שתאמת את רשומת ה- DNS לחץ על כפתור “המשך”.
 • הבא הוא השלב האחרון בו Cloudflare מבקש ממך לעדכן את שרתי השמות שלך. הם מספקים לך שרתי שמות בענן. עליך להדביק את שרתי השמות האלה בהגדרות רשם הדומיינים שלך (שם אתה קונה את שם הדומיין שלך, שעשוי או לא את החברה בה אתה רוכש חשבון אירוח.)

הערה: לאחר שינוי שרתי השמות לוקח 24 שעות להתפשט דרך האינטרנט. במהלך זה, יש סיכויים שהאתר שלך לא נגיש עבור משתמשים מסוימים, אולם בדרך כלל זה עובד מצוין.

כדי לשנות שרתי שמות אתה צריך להתחבר לחשבון בו רשמת את הדומיין. כאן ניקח את הדוגמא של NameCheap.

 • אז אם יש לך גם דומיין עם כניסה של NameCheap לחשבונך.
 • עבור לכרטיסייה “רשימת תחומים”. שם תראה את החלק “NAMESERVERS”. הקפד לבחור DNS מותאם אישית ואז הדבק את שרתי השמות שסופקו על ידי Cloudflare.

שינוי שרתי שמות ב- namecheap

 • לאחר החלפת שרתי השמות חזרה לחשבון ה- Cloudflare שלך. עבור אל החלק “סקירה כללית” שם תמצא את בדוק שוב עכשיו זה יבצע בדיקת שרת מיידי.

הגדרת תוסף Cloudflare בוורדפרס שלך

Cloudflare עיצב תוסף רשמי שמציע גישה נוחה לתכונות Cloudflare. על ידי שימוש בתוסף זה תוכלו לנקות במהירות את המטמון, להגדיר כללי יישום אינטרנט ועוד. אז זה אומר שאינך צריך להיכנס ל- Cloudflare מכיוון שהתוסף מספק לך את היכולת לנהל תכונות של Cloudflare ישירות ממרכז השליטה של ​​WordPress..

אז קדימה להתקין ולהפעיל פרח ענן חיבור.

לאחר ההפעלה Cloudflare יופיע בלוח המחוונים של וורדפרס הגדרות >> פרח ענן.

ברגע שתלחץ הם יציגו לך דף ששואל “צור את החשבון החינמי שלך” או היכנס אם כבר יש לך חשבון. פשוט לחץ על הכניסה.

בשלב הבא הם יבקשו מכם להזין את מפתח הדוא”ל ואת ממשק ה- API.

אתה יכול למצוא את ה- API באתר Cloudflare באזור החשבון שלך. עליך להעתיק את מפתח ה- API הגלובלי.

מפתח API של Cloudflare

ברגע שתלחץ על “הצג” יופיע חלון קופץ שמבקש ממך להזין את הסיסמה שלך. לאחר הכנסת הסיסמה הם יציגו מפתח API.

מפתח API

כעת חזרו ללוח המחוונים של וורדפרס, הזינו את כתובת הדוא”ל ואת מפתח ה- API.

 • אחרי אותו דף הגדרת Cloudflare יופיע. על מנת לאפשר אופטימיזציה של קליק-קליק 1 עבור WordPress לחץ על כפתור “החל”.
 • אנו ממליצים להפעיל “ניהול מטמון אוטומטי”. זה מאפשר ל- Cloudflare למחוק אוטומטית את גרסת המטמון הישנה של האתר שלך בכל פעם שאתה מעדכן את האתר שלך.
 • בתפריט ההגדרות, יש כמה אפשרויות שימושיות להגדרה כרצונך.
 • “Analytics” מכיל מידע כמו כמה איומים שנחסמו על ידי Cloudflare, רוחב הפס שנשמר ומבקרים וכו ‘.

כמה הגדרות חשובות שעליך לבחון בהן:

HTTPS אוטומטי

אם אתה מתכוון להשתמש ב- Cloudflare בעיקר לצורך אישור SSL אפשרות זו היא בשבילך. שימוש בכל הקישורים http: // יומרו ל- https: //

תמיד מחובר

זו אחת התכונות המגניבות של Cloudflare. הפעלת אפשרות זו תגיש למבקרים שלך גרסה שמורה במטמון לאתר שלך כאשר שרת האירוח שלך יירד. לכן מומלץ להפעיל את זה.

במצב התקפה

הפעל מצב זה רק כאשר האתר שלך מותקף. על ידי הפעלת מצב זה כל מבקר יראה דף ביניים במשך כחמש שניות. עליך להשתמש בתכונה זו בזמן שאתר האינטרנט שלך מתוקף DDoS.

מצב פיתוח

אפשרות זו ניתנת תחת דף ההגדרות. אם אתה נמצא באתר Cloudflare אתה יכול להפעיל / לבטל אפשרות זו תחת דף המטמון. כשאתה מפעיל מצב זה פירושו שאתה רוצה לעקוף את מטמון ה- Cloudflare כך שתוכל לראות את השינויים בזמן אמת. עליך להשתמש באפשרויות אלה כאשר אתה מבצע שינויים עיצוביים או עבודות פיתוח מסוימות.

רמת אבטחה

כברירת מחדל בדרך כלל, הגדרה זו היא ברמה בינונית. אז מה זה אומר? ה- Cloudflare יציג captcha למבקרים בקרב המבקרים המאיימים ביותר כמו גם מבקרים באיום בינוני. פרח ענן הוא זהיר מדי בהיבט זה.

אז שמירה על זה ברמה בינונית עשויה לא להיות טובה עבורך. כמו כאשר האנשים מבקרים באתר שלך והם רואים captcha אם זה עשוי להיות מעצבן אותם לפתור את זה בכל פעם שהם מבקרים באתר שלך. אז אנו ממליצים לשמור את זה ברמה נמוכה.

סיכום

אז אם אתם מחפשים חבילה שתגרום לאתר שלכם להיות בטוח יותר ומהיר יותר Cloudflare היא דבר מצוין להשתמש בו. והחלק המפתיע הוא שהגרסה החינמית שלה ממש מועילה להכנת ההבדל. לכן אם ברצונך לחסוך ברוחב הפס שלך או לעיתים קרובות תחת התקפות אנו ממליצים לך להשתמש ב- Cloudflare.

יתר על כן, כולם רוצים לדרג גבוה בתוצאות של מנועי חיפוש. גוגל נותנת יתרון קל לאתרים המשתמשים ב- SSL Cloudflare כדי לאפשר לך אפילו בלי להשקיע אגורה אחת.

אנו מקווים שמדריך זה עוזר לך בהגדרת Cloudflare. אנו מנסים להסביר הכל במילים פשוטות אולם אם בכל זאת יש לך בלבול אל תהסס לשאול אותנו על ידי שחרור תגובה למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map