סקירת הדקדוק של 2020: כלי הדקדוק הטוב ביותר לבלוגרים

0

האם אתה יודע איפה לשים את הפסיקים, המעי הגס, והכנות המקדימות?


האם אתה יודע באיזה פועל עזר עליך להשתמש ומתי להשתמש? אם אי פעם העסקת סופר כמו ב- Fiverr, ידעת שרוב הכותבים אפילו לא ידעו את היסודות של אנגלית..

אם אנגלית אינה השפה הראשונה שלך, אתה עלול להתמודד עם בעיות כמו טעויות איות, שימוש בפעלים & מילות מפתח, חסר & סימני פיסוק מיותרים, שימוש מופרז בקול פסיבי ורבים אחרים.

בין אם זה עניין של כתיבת מכתבים, יישומים או מאמרים אתה צריך לכתוב שורות ללא שגיאות.

אז הפיתרון הטוב ביותר הוא להשתמש בדקדוקי. לא יהיה זה נכון לומר ש Grammarly הוא אחד הכלים הטובים ביותר לבדיקת הדקדוק השוקלים למעלה מ -400 סוגים של גורמים בטקסט כדי לאתר את הטעויות..

פגמים בדקדוק לא רק הופכים לגורם למבוכה אלא גם יכולים לפגוע ברצונך הטוב. במצב זה השימוש בכלי כמו דקדוק מוכיח מאוד שימושי. כמעט שנה אנו משתמשים בדקדוקי, הכלי הזה עוזר רבות למצוא את השגיאות. יתר על כן, תראה שאתה משתפר.

תכונות עיקריות של דקדוק

 • תומכים בסגנונות כתיבה שונים לתיקון מדויק
 • בודק פלגיאט
 • הסברים מילים נרדפות
 • הגדל בקלות את אוצר המילים

נתחלק בכמה תכונות יש לכלי זה וכיצד תשתמש בהן?

איך זה עובד?

הדבר הטוב הוא שהוא זמין גם בחינם וגם בפרמיה. הגרסה החינמית כוללת מגבלות מסוימות והיא מחמיאה תכונות מועילות רבות. עם זאת, אתה יכול לתפוס לחשים שגויים, טעויות דקדוק, פיסוקציות ועוד כמה הצעות שימושיות נוספות להוסיף את המקצוענות בפסקאות שלך..

להלן התבוננות בהשוואה הקצרה בין תוכניות פרמיות לדקדוק.

פרימיום:

 • גרסת הדקדוק פרימיום מחשיבה כ -400 גורמים דקדוקיים לגילוי טעויות
 • זה יכול לאתר את סוג הבעיות המתקדם והקריטי. נושאים מקדמים כוללים 100 סוגים של גורמים כמו שימוש בתכנות מקדימות, הצבת המשפטים המלוכלכים, מילות זוג נכון ועוד.
 • בודק פלגיאט
 • שיפור אוצר מילים

חינם:

 • בגירסה חינמית הכלי מוצא את הבעיות על סמך 100 הגורמים
 • זה יכול לגלות רק סוגיות קריטיות כמו בדיקת איות ושגיאות פיסוק וכו ‘.

סיומת דפדפן

ראשית כל, צור כאן חשבון דקדוקי.

סיומת דקדוק זמינה עבור כל הדפדפנים העיקריים כמו כרום, מוזילה וספארי וכו ‘. לאחר הוספת התוסף לחץ על הסמל המופיע בדפדפן ואז הכניס את השלט לפרטי..

במהלך ההרשמה הם מראים אוטומטית את ההתראה על הוספת הסיומת. אתה יכול גם להוריד את תוסף הכרום Grammarly מחנות האינטרנט שלו או ממרכז השליטה Grammarly מתחת לאפליקציות..

התוסף הדקדוקי מספק נוחות רבה בין אם אתה מחבר דוא”ל או כותב פוסטים בבלוג. אינך צריך לכתוב בעורך הדקדוק כדי למצוא את השגיאות. הם יסווגו את השגיאות כנושאים קריטיים ומתקדמים.

הטעויות מודגשות על ידי קווי צבע אדום (קריטי) וצהוב (מקדמה). יתרה מזאת, הם מספקים גם סיבות לכך שגזר הדין שלך שגוי ואילו שינויים יש לבצע בכדי שיהיה נכון.

שילוב דקדוקי עם MS Office ו- Outlook

אז אם ברצונך לקבל את מילולי ה- Grammarly עבור MS אז אתה תבקש לראות שצוות המפתחים שלהם גם עשה את התוסף עבור MS Office ו- Outlook. זה אומר שאתה לא צריך לייבא את המסמך שלך לעורך הדקדוק. פשוט הפעל אותו ב- Office ושם אתה הולך הוא יבחן את הטקסט ותפס את השגיאות אם יש כאלה.

לחץ על האפליקציות שניתנו בסרגל הצד של לוח המחוונים לדקדוק ואז תראה את האפליקציות כמוצג בתמונה למטה. מכיוון שאנו מוסיפים כבר את סיומת הכרום במהלך תהליך ההצטרפות, לכן הוא מסומן כפעיל.

סקירה דקדוקית להוסיף על כרום ומשרד

כעת לחץ על “להתקין” ניתן לפני “הדקדוק עבור Microsoft Office” והוא יתחיל להוריד. כאשר קובץ ההתקנה מוריד לכונן המקומי ואז לחץ עליו לחיצה כפולה.

לאחר טעינה מסוימת, ההגדרה מציגה את Office Microsoft ו- Outlook כמו בתמונה למטה. סמן על שתיהן אם ברצונך לשלב דקדוק בשני היישומים.

התקנת תוסף דקדוק למשרד

לאחר מכן לחץ על “התקן”. ההתקנה תשלב אוטומטית את התוסף עם MS Office.

כעת פתח את קובץ המסמך המשרדי ולחץ על “אפשר דקדוק”.

התוסף למשרד עובד גם אם יש לך חשבון בחינם.

אפשר דקדוק במשרד

אפליקציית שולחן עבודה

Grammarly השיקה גם אפליקציה לשולחן העבודה הפועלת ישירות משולחן העבודה של המחשב במקום מדפדפן אינטרנט או משרד MS. אם ברשותך מחשב עם מפרט נמוך הוא יעבור לאט יותר כאשר מתקינים ומשתמשים ב- MS Office מכיוון שהוא סוג של יישום כבד.

כך שתוכלו להתקין את אפליקציית הדקדוק Grammarly שהיא מאוד שימושית ומאפשרת לכם לכתוב מאמרים ברמת דיוק רבה יותר.

עבור אל לוח המחוונים לדקדוק ולחץ על הלחצן “אפליקציה”. אחרי זה הכה את “להתקין” כפתור מול “דקדוק עבור חלונות”. זה יתחיל להוריד את קובץ ה- exe. הרץ עכשיו את הקובץ שהורדת ושם אתה הולך הוא יתקין אוטומטית במחשב שלך.

עורך דקדוקי

מלבד כל אלה, אתה יכול לכתוב את המאמר בעורך הדקדוק או פשוט להדביק את הטקסט שהועתק. ניתן גם להעלות את כל קובץ המסמך. זה תומך בקבצי מסמכים מסוגים שונים כגון .doc, .docx, .txt, .rtf ו- .odt וכו ‘..

הקצה העיקרי של הכתיבה בעורך הוא שהוא יישמר אוטומטית בחשבונך. כך שאם אתה מסיר את הקובץ בטעות מהמחשב שלך עדיין תוכל להעתיק את העותק בעורך.

סקירה דקדוקית של 2020: תכונות מנויים בחינם ופרמיות

בריטי & אנגלית אמריקאית

יתכן שאתה מודע לאנגלית בריטית ואמריקאית. אם תשווה בין שני אלה תמצא הבדלים בין אוצר המילים למבנה המשפט. לדוגמא צבע (בריטי) וצבע (אמריקאי), מצנפת (בריטית) ומכסה המנוע (אמריקאי). יש מדינות שעוקבות אחר הבריטים ואילו חלקן עוקבות אחרי אנגלית אמריקאית.

כך שאם במקרה שלך חשוב להקפיד על הכללים כמו בעת ביצוע העבודה האקדמית, אתה יכול בקלות לעבור בין שני אלה. לשם כך עבור ללוח המחוונים של הדקדוק ולחץ על “הפרופיל” ובחר באנגלית המועדפת. לאחר מכן הוא יאתר את השגיאות בהתבסס על השפה שנבחרה.

סגנונות שפה בריטיים וארה

תיקון איות

ייתכן שזו הסיבה הבסיסית לשימוש בדקדוקי. לרוב, סופרים משתמשים במשרד המפורסם של מיקרוסופט שבוודאי יכול לאתר את הלחששים הלא נכונים. הסיבה לבחירת הדקדוק שהיא מגיעה עם תכונות רבות אחרות יחד עם בדיקת האיות.

יתר על כן, זה לא רק יציין את האיות הלא נכון, אלא גם יספק את ההסבר עם דוגמאות שהופכות אותו למעולה על משרד ה- MS לתיקון מילים שגויות..

תיקון איות על ידי עורך דקדוקי

חוקי דקדוק

מכירים את השימוש במתיחות ופועלים וכו ‘? זו הבעיה הנפוצה ביותר שרוב הכותבים מתמודדים איתם בזמן הכתיבה. השימוש בפעלים שגויים ומתוחים משנים את משמעות המשפט. כתוצאה מכך יתכן והקורא שלך לא יבין את הדבר בבירור שאתה רוצה להסביר.

הדקדוק עוזר לך להתגבר על סוג כזה של טעויות דקדוקיות יחד עם ההסבר שמדוע ​​הוא מציע לשנות את המילה.

מצא שגיאות דקדוקיות

שגיאות פיסוק

סימני פיסוק כמו פסיקים, מקף, נקודה ונקודה-פסיק וכו ‘. נחוץ לנו מאוד לסימני הפיסוק הנכונים במקום הנכון. לדוגמה, לא ניתן להשתמש בפסיקים רק כדי לשבור את המשפט הארוך, אלא גם להבהיר את המשמעות.

גלה דקדוק טעויות פיסוק

ספק הסבר & מילים נרדפות

כנראה התכונה הגדולה והאהובה עלינו. זה טוב למי שנמצא בשלב הלמידה או חלש באנגלית. לפעמים אתה קורא משהו כמו מאמרים ופרסומי בלוגים באינטרנט וייתכן שאתה מתמודד עם המילים שקשה מאוד להבין. ולהבנה, אתה יכול לגוגל או לפתוח את תזאורוס למילים נרדפות ולהבנה ברורה.

דקדוק יכול להיות מועיל מאוד בכך כשאתה מוסיף את התוסף בדפדפן שלך כמו Chrome ואז בלחיצה כפולה על המילה עליה אתה צריך את ההסבר, זה יספק לך תיאורים שונים של אותה מילה. הבט בתמונה שלמטה.

תוסף לדפדפן דקדוקי

אם אתה נמצא בעורך הדקדוקי, הם גם מספקים את ההסבר למילה יחד עם המילים נרדפות. לחץ לחיצה כפולה על מילה והנה זה.

מילים נרדפות על ידי לחיצה כפולה

מילון אישי

אתה יכול ליצור את המילון האישי שלך בדקדוק כדי שלא יסמן את המילים הללו כאיכות שגוי בעתיד.

בצד שמאל של לוח המחוונים לחץ על הפרופיל ואז הוסף את המילה. יתר על כן, דקדוק מאפשר גם להוסיף את המילים במילון כשאתה מתקן את השגיאות.

סגנון ומבנה משפט

תכונות אלה עוזרות לך לאתר את סדרי המילים הלקויים ומאפשרים לך לחבר את המשפט עם צמד המילים הנכון.

הזוג הנכון מציג את ההבנה הברורה. יתר על כן, זה גם מספק לך את ההצעה למילים מבולבלות כמו מתי להשתמש באפקט או בהשפעה?

תכונות זמינות רק ב- Grammarly Premium

סוגי מסמכים

לדקדוק יש בסיס נתונים עשיר וזו הסיבה שהיא מציעה סוגים שונים של סגנונות מסמכים. זה עוזר לכלי למצוא שגיאות בצורה מדויקת יותר. הם מחלקים את המסמכים ל -6 סוגים שונים כמו אקדמי, עסקי, טכני, רפואי, יצירתי וקז’ואל. כך שאם אתם סטודנטים וכותבים חיבור, בחרו את החיבור המופיע בחלק האקדמי.

אם אתה בלוגר וכותב פוסט בבלוג, אנו ממליצים לך לבחור ב”מאמר / פוסט בבלוג “שניתן בקטע עסקים לביצוע יעילות באיתור בעיות..

סוגי מסמכים שונים

בודק פלגיאט

זה משהו שאתה זקוק לו באופן כה אינטנסיבי כשאתה שוכר כל סופר באינטרנט. נניח שב- Fiverr אתה שוכר סופר והוא / היא פשוט העתיק את המאמר מהבלוג של האחרים והכין לך מאמר. זה לא ישפיע רק על אמינות הבלוג שלך, אלא גם יפגע בדירוג מנועי החיפוש שלך.

לכן עליכם לדאוג לייחודיות התוכן שלכם לפני הפרסום. לשם כך, הדקדוק מציע בדיקת פלגיאט עם מאגר עצום של 8 מיליון עמודים במאגר המידע שלה ובלחיצה אחת בלבד הוא יסרוק את המסמכים שלך..

אם הוא ימצא את העותק הדומה של הטקסט באינטרנט, הוא ידגיש את השורות הללו. לשם כך הכניסו את המאמר לעורך הדקדוק ואז הפעלו את בודק הפלגיאט. 

בדיקת פלגיאט דקדוקי

שימוש יתר באותן מילים

מצאנו תכונה זו שימושית מאוד כאמור לעיל. יש כמה מילים שהכי סופרים משתמשים בהן לרוב. הם עיצבו את האלגוריתם הדקדוקי בצורה כזו שהוא יסרוק לאותן מילים במאמר שלכם ואז יספקו לכם את ההצעה להחלפת המילים בהן נעשה שימוש נפוץ ביותר..

הכלי מדגיש את המילה ומספק לך את ההצעה יחד עם המילה בעלת משמעות דומה.

משפט סוף סיום

יש הרבה כאלה שלא עושים בזמן שהם כותבים באנגלית. יש הטוענים כי השימוש בכינוי המקדים בסוף המשפט אינו מתאים ואילו יש הטוענים שהוא טבעי לחלוטין באנגלית מודרנית.

בדקדוק מציינים את המשפטים המסתיימים עם מילת מפתח. אז הכל תלוי בך אם לשנות את זה או לא. אך אנו מציעים לכם שאם אתם רוצים לכתוב בסגנון פורמלי, נסו לא למקם את מילת המפתח בסוף המשפט. דקדוק משתף נהדר הודעה על זה.

שיפור אוצר מילים

זו האפשרות המועילה ביותר למי שחלש באנגלית ואין לו את האוצר של מילים באנגלית או שאתה יכול לומר אוצר מילים. יתר על כן, אם אתה כותב את רוב המאמרים לבלוג שלך, יש סיכוי שתשתמש בכמה מילים. על ידי הפעלת תכונה זו היא תנתח את הטקסט ותאתר את אותן מילים בהן אתה משתמש פעמים רבות.

הדקדוק מדגיש את אותן מילים ומספק גם את המילה להחלפה. יתר על כן, אם אתה רואה שהמילה המוצעת של Grammarly אינה מתאימה למשפט שלך, אתה יכול ללחוץ פעמיים על המילה המודגשת כדי לקבל מילים נוספות..

לשימוש בזה, כשאתה נמצא בעורך פשוט הפעל את שיפור אוצר המילים וזה יתחיל לעבוד.

שיפור אוצר מילים דקדוקי

ביטול מילוליות

לפעמים ניתן להסביר דבר בכמה מילים במקום לבנות את המשפטים הגדולים יותר. מאמר מלוכלך עשוי לשעמם את הקוראים מכיוון שהוא מכיל יותר מילים מאשר המידע.

הדקדוק עוזר לך לאתר את המשפטים האלה ולספק לך את ההצעות כיצד תוכל לקצר אותם.

הגהה מקצועית

אתה רוצה לקרוא את מאמרי הבלוג שלך לפני הפרסום ואז כאן בדקדוק אתה יכול לעשות זאת. חבר אנושי מקצועי הגהה את הפסקאות שלך.

אך כאן זכור כי תצטרך לשלם סכום נוסף עבור זה גם אם יש לך חשבון דקדוקי פרמיום.

הגשת המסמך קלה מאוד. פשוט גש לעורך הדקדוק שלך, לחץ על הסמל האחרון שניתן בסרגל הצד. ואז לשלוח למגיה.

התחייבות להחזר כסף

בהתחלה, הם מציעים תקופת ניסיון של 7 ימים שבהם אתה יכול להשתמש בכל תכונות ה- Grammarly Premium. אך הם שינו את המדיניות שלהם וכעת הם מציעים מדיניות החזר של 7 ימים במקום תקופת הניסיון. פשוט בחר את התוכנית הרצויה ובצע תשלום.

לאחר מכן יהיה לך 7 ימים לבקש את ההחזר אם לא הסתפק בשירותיהם.

שירותי תמיכה

יתכן שלא תזדקק לשירותי תמיכה בסוגים אלו של כלים. עם זאת, אתה יכול להגיש את הבקשה לעזרה מכל סוג שתקבל את התשובה תוך שעה. לא משנה אם אתה משתמש חינמי או פרימיום הם בוודאי יעזרו לך.

הם גם כותבים חבורה של מאמרים על המוצרים השונים שלהם כדי לפתור את הבעיות. אז לפני הגשת הבקשה אנו מציעים לגלוש בבסיס הידע שלהם ואם לא מצאתם את הפיתרון אז שלחו להם אימייל.

תמחור

הדקדוק מציע שלוש תוכניות על בסיס משך החודשי, הרבעוני והשנתי. התוכנית החודשית עלתה 29.95 $ וזה די גבוה אז לפחות בחרו בתכנית הרבעונית אם אתם רוצים את שירותיהם לתקופה קצרה.

בכנות, אנו ממליצים עליכם להירשם לתכנית השנתית שעולה רק $ 11.66 לחודש וחוסכת לכם כסף רב.

לקנות דקדוק

מקצוענים

 • יכול לאתר מעל 400 סוגי שגיאות ומאפשר לתקן אותן בלחיצה אחת בלבד.
 • מאוד נוחות לשימוש. אתה יכול לשלב אותו במשרד MS, ב- Outlook או אפילו להוריד את האפליקציה לשולחן העבודה.
 • זה עובד עם כמעט כל היישומים כמו בעורך WordPress, Gmail, Facebook, twitter ובכל מקום.
 • מעולה אם אנגלית אינה שפת האם שלך
 • כלי מתאים לבלוגרים, סטודנטים, מכתבים עסקיים ועבודה רפואית וכו ‘.
 • בודק פלגיאט מאפשר לבדוק את המאמרים אם זה מקורי או עבודה של הדבק העתקה.
 • בחירה בסגנון שפה בריטית או אמריקאית.
 • ניתן להשיג בחינם והן בפרמיה.

מגבלות

 • הכלי עובד מאוד על כרום, מוזילה וספארי (כפי שהם טוענים) אבל מה עם שאר הדפדפנים הידועים כמו אופרה.
 • מאי נראה יקר על בסיס חודשי אך לתכנון שנתי, זה זול
 • עליך למצוא חיבור לאינטרנט כדי למצוא בעיות. אין גרסה לא מקוונת אליו.
 • עד כה אין תוסף של MS MS עבור משתמשי מקינטוש. אך משתמשי מקינטוש יכולים להוריד את אפליקציית שולחן העבודה ולהשתמש בתוסף הדפדפן.
 • ועדיין, כלי זה אינו יכול לבטל את הצורך במגהץ אנושי.

סיכום

הדקדוק בוודאי עושה את שלו. שווה לחלוטין את הכסף שלך. אנו מנסים כלים רבים אחרים אך עד כה הביצועים דקדוקיים טובים מאוד וקלים לשימוש. אנו ממליצים עליו ללא ספק.

עבור בלוגרים בודדים הם עשויים להתחיל עם גרסה חינמית אך ינסו לעבור לתכנית הפרימיום בהקדם האפשרי מכיוון שחיסול שגיאות המקדמה נחוץ אם אתה רוצה להסתכל במאמרים שלך. אתה יכול ליצור חשבון בחינם כאן.

אם אתה סומך על המשרד כדי לאתר את הטעויות, אנו מציעים לך לנסות את זה בפעם אחת. מכיוון שמשרד ה- MS מתמקד בעיקר בלכידת שגיאות הכתיב ואילו הדקדוק הוא כלי מתקדם. יתר על כן, זהו אינו כלי רגיל אלא מורשה על ידי 600+ תאגידים ואוניברסיטאות.

אנו חושבים שכדאי לבזבז קצת כסף ולקבל מנוי פרימיום מכיוון שהוא יכול להצביע טוב יותר על הטעויות.

עד כה אנו נהנים מדקדוק ומרוצים מאוד משירותיהם. אל תהסס לשתף אותנו בחוויה שלך. אנו מאוד מעריכים את התגובות שלך ומקווים שזו סקירה דקדוקית יעזור לך לדעת הכל על זה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map