עשרת החלופות הטובות ביותר לדקדוק בשנת 2020

ז

האם ידעת ששגיאות דקדוק יכולות להשפיע על דירוג הבלוג שלך, על הפופולריות ועל אישיותך?


למרות שאי אפשר להתעלם משגיאות קלות, כתיבת מאמרים נטולי שגיאות צריכה להיות בעדיפות עליונה ביותר.

עבור דובר אנגלית שאינה שפת אם זיהוי ותיקון הליקויים הדקדוקיים הוא משימה מכריעה אלא אם כן מקבל עזרה מאחרים..

רוב האנשים סומכים על משרד הטרשת הנפוצה, אך זה עשוי להועיל בשגיאות כתיב ולא בשגיאות הדקדוקיות ו / או אחרות. בעוד ש Grammarly הוא כלי מתקדם עם טונות של תכונות, התוכניות היקרות שלו עשויות לעודד אותך למצוא אלטרנטיבה דקדוקית..

אולי תרצה גם לקרוא:
ספקי האירוח המובילים הזולים ביותר בענן

לפני שנתחיל עליך לדעת שדקדוקי מאפשר לך לבחור בין אנגלית בריטית / אמריקאית, לבדוק פלגיאט, מציע סגנונות כתיבה רבים, הצעות להעשרת אוצר מילים, למצוא דקדוק. & שגיאות פיסוק, ועוד הרבה. קרא את סקירת הדקדוק המעמיקה שלנו כאן.

מדוע הדקדוק טוב יותר מאחרים?

Grammarl y הוא אחד הכלים המתקדמים, המודרניים והמושלמים שמציע פונקציות מרובות במקום אחד וכרגע, אין כלי אחד טוב מספיק כדי לנצח אותו. למרות שיש שירותים רבים, האלגוריתם המתקדם של Grammarly עובד כמו קסם ומציע את כל הטעויות האפשריות תוך מספר שניות. אז, נסה שוב לנסות ותיהנה ממשפט חינם של 7 ימים.

 • זה מבטל טעויות דקדוק, איות ופיסוק.
 • זה מציע מילים קשורות לביטויים / מילים נפוצות, או לשפר את אוצר המילים.
 • בדוק מיד פלגיאט כדי להימנע מתוכן כפול.
 • לעזור לך לשפר את מבנה המשפט בעזרת דוגמאות.

נסה דקדוק עכשיו

אז מה שלא תהיה הסיבה לחיפוש האלטרנטיבות לדקדוק, או שזה התמחור או האיכות או משהו אחר כאן, הרכבנו את רשימת 10 המובילים החלופות הטובות ביותר לדקדוק.

10 החלופות הטובות ביותר לדקדוק בשנת 2020

1. ProWritingAid

ProWritingAid היא אלטרנטיבה דקדוקית מעולה כאשר הדאגה העיקרית שלך היא התמחור. זהו כלי עשיר בתכונות הזמין בגרסאות חינמיות ופרמיות במיוחד. אתה יכול לשלב אותו בקלות בדפדפן שלך כך שלניתוח הליקויים בטקסט בעת ההקלדה ב- Gmail, WordPress, Facebook, ו- Twitter וכו ‘. יתר על כן, ניתן לשלב אותו בקלות עם MS Office ו- Google Docs. עבור מפתחים הם מספקים גם גישה לממשק ה- API כך שמפתחים יוכלו לשלב אותה באפליקציה שלהם. אין אפליקציית שולחן עבודה למשתמשים חינמיים.

בדומה לדקדוק, הם מציעים שפע של סגנונות כתיבה כגון כללי, עסקי ואקדמי, פוסט בבלוג וכו ‘. אתה יכול לבחור מארה”ב, בריטניה וסגנון כללי באנגלית. השימוש ב- ProWritingAid הוא פשוט לחלוטין. לאחר התקנת התוסף, תראה אייקון קטן שמופיע בכל פעם שאתה נמצא בעורך הטקסט של אתר כלשהו. עכשיו פשוט העבר את סמן העכבר מעל הסמל ובחר באפשרות שאתה מעדיף לבדוק אם מדובר בדקדוק, מילים מנוצלות יתר, סגנון, קלישאות, ויתורים וכו ‘..

אם אינך רוצה לבצע התקנה כלשהי, פשוט עבור אל ProWritingAid והירשם. מה שהופך את הכלי הזה לחלופה קרובה לדקדוק הוא שהוא יכול לבצע 25 סוגים של בדיקות בטקסט שלך כמו דקדוק, כינויי מבנה, משפט מבנה & אורך, מעבר ומילים מעורפלות וכו ‘. תכונת סגנון הכתיבה שלהם יעילה מאוד לשינוי מילים לשיפור הקלות.

אפשרות התזאורוס מדגישה מילים, ועל ידי ריחוף על סמן העכבר תוכלו לבחור מרשימת המילים האלטרנטיביות. הכלי נגיש בתעריפים זולים מאוד ומחיר פשוט 60 $ למנוי שנתי ואילו מנוי לכל החיים מגיע 210 $.

התוכניות נתמכות עם ערבות להחזר הכסף של 14 יום. הם אינם כוללים אף מתרגם, אך לדעתנו באופן כללי, הוא לא נחשב למרכיב חובה בכלי הגהה. למרות שהם מספקים בודק פלגיאט, זה יעלה לך סכום נוסף. ProWritingAid הוא כלי מדהים עם רשימה ארוכה של תכונות ובוודאי ששווה את הכסף שלך.

2. WhiteSmoke

WhiteSmoke הוא גם כלי כתיבה והגהה באנגלית יעיל מאוד. זה מציין את הדקדוק כמו גם הצעות לפיסוק, בדיקת איות והצעות לסגנון כתיבה. זה זמין לכל סוגי המכשירים כולל מק, חלונות, דפדפני אינטרנט, iOS, ואנדרואיד וכו ‘. התוכנה מכילה יותר ממאה תבניות כתיבה כגון קורות חיים, תנחומים, תודה, דוחות ומכתבי שער וכו’..

המתרגם WhiteSmoke בנוי על התרגום המכונה הסטטיסטית ומראה את התרגום עם הסבירות הגבוהה ביותר להיות מדויק. הם תומכים בכמעט 55 שפות. התוכנית מדגישה את המילים, ועל ידי ריחוף עם סמן העכבר תוכלו לראות את ההצעות לדקדוק ופיסוק. הוא בודק את 16 התחומים השונים במשפט, כגון שברים, מתחים, פיסוק שגוי, משתנים משתנים וכו ‘..

הכלי מספק הסבר מדוע מודגשת המילה וגם נותן דוגמה כיצד להתמודד עם אותה מילה. זה גם מציג רשימה נרחבת של מילים נרדפות דרך התזאורוס המושלם לבניית אוצר המילים ולמציאת האלטרנטיבה של מילה המשמשת פעמים רבות במסמך שלך. יתר על כן, זה גם מגדיר את המילה שנבחרה.

בעזרת WhiteSmoke תוכלו לגלות אם הטקסט פלגיאט או לא. זה מועיל מאוד אם אתה שוכר כמה סופרים מקוונים לאתר שלך. החברה פיתחה תוסף המסייע למשתמשים תוך כדי כתיבה ב- Outlook, MS Office או בתיבות עריכת טקסט אחרות. WhiteSmoke מציין את הטעויות עם גופן אדום (עבור איות שגיאה), ירוק (לדקדוק) ומילים אפורות (לחזרות)..

אחד הדברים המגניבים הוא שהם מספקים הדרכות למידת וידיאו למיניהם הקשורות למכשירים, מילולי עזר, מילות מפתח וכינויים, וכו ‘. לעזרה, אתה יכול להתקשר או לשלוח להם דוא”ל. WhiteSmoke עולה 4.16 $ לחודש עבור "חיוני" תוכנית 6.67 $ לחודש "פרימיום" מנוי לשנה אחת.

החברה מספקת מדיניות החזר של 48 שעות לתוכניות עם תוקף של פחות מ -31 יום ואילו התוכניות האחרות כוללות מדיניות החזר מלא של 31 יום. WhiteSmoke הוא כלי מרשים לפיתרון כתיבה באנגלית, אך הם מציעים ניסיון למשך 4 ימים שהוא מאוד מוגבל. לפי הניסיון שלנו, ג’ינג’ר תואם יותר מבחינת השימושיות והאמינות מאשר ה- WhiteSmoke.

3. זנגביל

ג’ינג’ר הוא עוד כלי די מבריק בקרב תלמידים, מורים ובלוגרים בגלל התוצאות היעילות שלו. ג’ינג’ר מספקת תכונות בנוחות רבה יותר שכן היא זמינה ל- Windows, iOS, Android, Chrome, Safari ו- Mac. אתה יכול להשתמש בכלי הגהה של ג’ינג’ר תוך הקלדת תיבות העריכה כמו וורדפרס או פשוט לעבור לאתר שלהם ולהדביק את הטקסט. זה אפילו עוזר לך תוך כדי שימוש בסרגל החיפוש באתרים כמו YouTube.

ג’ינג’ר מזהה את השגיאות במהירות רבה ומדגיש אותם. כאשר אתה מרחף עם העכבר מעל המילה המודגשת, הוא יספק את ההצעה לתיקון אותה. ואם אתה רוצה לאשר את כל ההצעות בבת אחת, פשוט לחץ על “אשר את הכל”. בדומה לדקדוק, גם בג’ינג’ר אתה יכול לבחור בריטי או באנגלית אמריקאית.

ג’ינג’ר גם מתרגם את המסמך שלך ל 40 שפות כולל סינית, צרפתית, אורדו, הינדי, ערבית ורוסית. יתר על כן, אתה יכול לחפש את ההגדרה של מילותיך דרך המילון ולנסח מחדש את המשפטים שלך עבור מגוון המבנים. יתר על כן, באפשרותך גם ליצור מילון אישי כך שהתכנית לא תציג שגיאות במילים האלה בפעם הבאה. קורא טקסט הוא עוד תכונה ייחודית של ג’ינג’ר, אשר שימושית ללימוד הגייה, אך היא זמינה רק בגירסת הפרימיום.

ישנן שתי גרסאות חינם ופרמיום. הגרסה החינמית מחמיצה כמה מאפיינים כמו דוח ניתוח שגיאות, קורא טקסט ובודק דקדוק ללא הגבלה. אנו ממליצים להתקין את סיומת הדפדפן או את שולחן העבודה שלהם במקום לנסות את אתר האינטרנט שלהם. מכיוון שכאשר תבדוק את הטקסט שלך על ידי הדבקה באתר האינטרנט שלהם, הוא ינתח מילים מוגבלות בלבד.

עבור תוכנית שנתית, גובה דקדוקי 11.66 $ לחודש בעוד שג’ינג’ר עולה 7.49 $ לחודש (מציע הנחה של 40%). ג’ינג’ר הוא אחת החלופות הגדולות בדקדוק עבור מק ומשתמשים אחרים, אך חסר כלי פלגיאט המאפשר למפרסם המקוון להילחם נגד כפילויות. יתר על כן, כשאתה משתמש במילים נרדפות או בתכונה ההגדרה שלה על ידי לחיצה ימנית על המילה, הוא עובר לכדי מילים נרדפות או לשונית ההגדרה במקום להציג את המידע באותה הכרטיסייה. זו לא בעיה גדולה אבל זה נראה מעצבן.

 • דקדוקי לעומת ג’ינג’ר – מי עדיף?

4. JetPack

הבא ברשימה הוא התוסף Jetpack WordPress. אם אתה משתמש ב- WordPress, יתכן שאתה כבר משתמש בתוסף זה. מכיוון שכלי אחד זה יכול לספק יתרונות רבים כגון מעקב אחר תנועת האתר שלך, שיפור האבטחה, ערכות נושא בחינם ועוד ועוד. תכונת ההגהה שלו עובדת על אותם עקרונות כמו אחרי התום. עבור בלוגרים של וורדפרס, זה נהדר להחזיק כלי הגהה ממש בעורך הפוסט במקום להדביק את התוכן בנפרד בעורך הטקסט של כלי הבדיקה האנגלי..

לאחר התקנת ה- Jetpack, תראה אייקון כזה. התחל לכתוב או פשוט הדבק את התוכן ואז לחץ על הסמל הזה. זה יתחיל לסרוק ולסמן את המילים בקווים אדומים, ירוקים וכחולים. אדום פירושו שהמילה היא כתיב שגוי או שימוש לרעה; ירוק מראה טעויות דקדוק ואילו כחול מציין את הרמז לסגנונות כתיבה. יתר על כן, זה גם מספק את ההסבר לטעויות.

ניתן לקבוע את התצורה של כלי ההגהה של Jetpack על ידי ניווט משתמשים => הפרופיל שלך. פשוט סמן בתיבות את התכונה שברצונך להפעיל. התכונה העיקרית כוללת איתור ביטויים מוגזמים, מורכבים, פסיביים וביטויים, וכו ‘.

תכונות דקדוק של jetpack

יתר על כן, הכלי יכול להקריא את ההודעות שנכתבו באנגלית, ספרדית, פורטוגזית, גרמנית וצרפתית.

הכלי פשוט וניתן להשתמש בכל תכונות ההגהה שלו מבלי לשלם אפילו אגורה. אבל זה החמיץ כמה תכונות עיקריות. אינך יכול לחבר את המילון האישי, והוא לא יציין את המילים שבשימוש לרעה הכתובות בשפות שאינן אנגלית. כמו כן, הם לא יאפשרו לך לבחור מסגנונות אנגלית בארה”ב, בריטניה וקנדה. מהניסיון שלנו, זה לא יעיל כמו דקדוק או ג’ינג’ר אלא הוא כלי ראוי בחינם שיכול לעזור לך לשפר את כישורי הכתיבה הבסיסיים שלך..

5. PaperRater

PaperRater עובד על אלגוריתמי המחשב הנקראים בחיבה Grendel. נכון לעכשיו, אין הרחבה או גרסת שולחן העבודה של הכלי הזה. פשוט בקר באתר שלהם בדיקת הגהה ודקדוק ולשים את הטקסט שלך בתיבה שמופיעה לפניך ולקבל את הדו”ח. המערכת שלהם מדגישה את המילים שאיות שגויות או עם בעיות דקדוק. בתמונה למטה מופיעים תכונות PaperRater.

מאפייני נייר מגיה

מכיוון שיש המון נתונים המפורסמים מדי שנה על ידי מפרסמים מקוונים, מתבקש לפרסם את הנתונים המקוריים. PaperRater מציע גם את בודק הפלגיאט כמו הדקדוק. אך בגרסה חינמית בודק הפלגיאט אומר רק את אחוז האי-מקוריות. אינך יכול למצוא את השורות או התוכן המגויסים מבלי להירשם לתכנית בתשלום. כמו כן, הוא משולב בכלי המגיה, מה שאומר שאתה צריך להדביק את הטקסט בבודק פלגיאט בנפרד.

הם מציעים גם בונה אוצר מילים. פשוט הכניסו את המילה, והם מציגים את ההגדרה וכן משפטים לדוגמה שונים, כך שתוכלו לקבל את הרעיון של שימוש במילה זו.

PaperRater דומה ל- Grammarly, אך לגרסתו החינמית מגבלות שונות. אינך יכול לייבא את הקבצים וגם הכלי מוגבל לחמישה עמודים. יתר על כן, המגיה שלהם מעט מורכבת. לקבלת מנוי פרימיום, למרות שהתוכנה זולה היא איננה פיתרון אולטימטיבי, ואתה לא יכול פשוט לסמוך עליה.

6. כתוב חלק

מגוון הפיצ’רים הופך את SlickWrite לחלופה קרובה לדקדוקי. ראשית, השתמש בעורך שלהם לכתיבה או סתם הדבק את הטקסט. כעת לחץ על הסימון מהסרגל הצד. הכלי יציין אלמנטים שונים מהפסקאות שלך כמו משפטים מיותרים, קול פסיבי, מילות מעבר, מילות מפתח, ומילות פתיחה נפוצות וכו ‘..

הדבר המגניב ב- SlickWrite הוא שיש לו אפשרויות משולבות מרובות. כשאתה בוחר מילה, מופיע קופץ בתחתית בו תוכל לבחור למצוא מילים מקושרות, ואת התזאורוס או את ההגדרה מילון. בנוסף, הוא כולל אפשרויות של גוגל וויקיפדיה לקבלת מידע נוסף.

הקריאה חשובה מאוד מכיוון שמאמר שהוא נורא לקריאה כמעט חסר תועלת עבור הקוראים ו / או מחפשי המידע. על ידי שימוש בתכונת מבנה המשפט של SlickWrite, אתה יכול להגדיל את הקריאות של המאמר שלך. זה יציג את המשפטים המורכבים והארוכים. ככותב יתכן שלא תהיה מודע ל”זרם “. SlickWrite מציג פרטים גרפיים על אורך מילים, אורך משפט וזרימה מבנית כך שהמשתמש יכול לשנות את קצב הזרימה בקלות.

באפשרותך לקבוע את התצורה של SlickWrite תוך כמה רגעים, פשוט לעבור להגדרות שלה וסמן את התיבות אילו סוגים של בעיות ברצונך למצוא בטקסט שלך. בין כל התכונות, החלק הטוב ביותר בתוכנת הגהה מבוססת אינטרנט זו הוא הסטטיסטיקות. הוא יציג ניתוח מצטבר מעמיק של התוכן שלך וכן נתונים סטטיסטיים של ביטויים ומילים. עד כה תוכלו ליהנות משירותיהם ללא עלות מכיוון שכרגע אין גרסת פרימיום.

SlickWrite הוא כלי יוצא דופן הכולל מספר כללים שתוכלו להפעיל או לבטל כרצונכם. אבל זה חסר נוחות. כמו בדקדוק הם מאפשרים תיקון קליק אחד בו אתה רק צריך ללחוץ על ההצעה לתיקון. משמעות הדבר היא שאתה יכול להשתמש ב- Slick Writing לצורך איתור שגיאות בלבד. עבור דובר אנגלית שאינה שפת אם, אנו ממליצים לנסות כלי שמביא קלות שימוש לתיקון כגון דקדוק..

 • שקול גם לקרוא: עשר בודקי פלגיאט ושירותים

ז. 1 בודק

כאשר בוחנים את עשרת החלופות הטובות ביותר בדקדוק, 1 צ’קר ודאי דורג במיקום טוב בגלל אופיו הגמיש. אתה יכול להשתמש בגרסה המקוונת או להתקין אותה במכשירי Windows או Mac שלך. ניתן לשלב אותו עם Word ו- Outlook. התוכנית עובדת על מערכת עיבוד שפות טבעיות שהיא שילוב של מדעי המחשב ושפה מלאכותית.

כשאתה לוחץ על “סקירה”, לאחר זמן מה הוא יציג את הנתונים הסטטיסטיים שהם אחוזי הדקדוק, האיות ושגיאות אחרות. פשוט סגור אותו והתחל לערוך. הכלי פשוט מדגיש את השגיאות ומציג את הטיפים להלן מילים. הם גם מציגים את ההסבר על המלים המסומנות בסרגל הצד. אם אינך רוצה לבדוק כל שגיאה, פשוט לחץ על “החל הכל” לתיקון אוטומטי.

1Checker מספקת גם טונות של תבניות הקשורות לעסקים ותקשורת. פשוט בחר “תבנית מסמך” ואז מלא את החסר שמופיע בצד שמאל. הם מייצרים באופן אוטומטי עותק משובח של המסמך. 1 בודק משלב גם את המתרגם שמופעל על ידי Google ו- Bing כך שתוכל לתרגם במהירות את המילים והביטויים המעורפלים..

זוהי תוכנית חינמית כמו גרסת הדקדוק החינמית כדי לאתר את הטעויות הבסיסיות. זה יכול להיות מועיל לביטול המילה, שגיאות כתיב ושינויים מבניים. בסך הכל, כדאי להשתמש בתוכנה זו מכיוון שהיא לא עולה לך כלום.

8. OnlineCorrection

OnlineCorrection היא תוכנית מקוונת בחינם שתציל אתכם ממבוכה שעשויה להיות לכם בגלל שגיאות דקדוק ושגיאות כתיב. זה מנתח את התוכן שלך בזהירות ואז מפרט את הטעויות. ביצוע תיקונים קל מאוד מאחר שמילים שגויות מצויינות בצבעים שונים. הכלי מספק גם את המילים המוצעות.

OnlineCorrection מחפש דקדוק, סגנון, כישוף, פיסוק ושכפול מילים בטקסט שלך. אין דרך למצוא את מקוריות התכנים. כמו כן, הם אינם מציעים גרסת פרימיום כלשהי של הכלי.

יחד עם תכונת התיקון באנגלית, OnlineCorrection תומך גם במספר שפות שהוא החלק הטוב ביותר בבודק זה. התוכנה יכולה להגיה כל טקסט שנכתב בגרמנית, צרפתית, ספרדית, איטלקית, פולנית, פורטוגזית ורוסית.

OnlineCorrection הוא כלי פשוט להקריאה בהגהה של המאמר לפני פרסום או הצגתו בפני מישהו. זו עשויה להיות אפשרות לא מבוטלת אם אתה מחפש אלטרנטיבות דקדוקיות בחינם. כמו כן, אין צורך להירשם, לכן כדאי לנסות אותם.

9. HemingWay

HemingWay מתמקד בעיקר בהגברת הקלות של הפוסטים שלך. אתה יכול להשתמש בגרסה המקוונת שלהם או להוריד את אפליקציית שולחן העבודה. אבל אתה צריך לשלם $ 19.99 עבור גרסת שולחן העבודה. חוץ מזה, ניתן להשתמש בו בוורדפרס או בעורך המדיום. הם מציגים גם את ציון הקריאות.

כשאתם מדביקים טקסט, זה ידגיש את הביטויים בצבעים שונים. הכלי אומר לך איזה משפט קשה לקרוא, וגם הוא מספק את ההצעות לפשט את המילים. לעורך המינגווי יש גם אפשרויות מרובות כמו כותרות, מודגשות, נטוי, תבליטים, הכנסת קישורים וכו ‘. לעומת זאת, עורך הדקדוק אינו מאפשר למשתמש להכניס את הקישורים או להדביק טקסט עם היפר-קישורים..

הכלי מציין גם את הקול הפסיבי מהמשפטים. מבחינתנו המינגווי אינו כלי יעיל לטעויות דקדוקיות.

למרות שזה כלי נהדר לשיפור הקלות של מאמרים שלך, איפה זה מתאים? תחילה תוכלו להשתמש בכלי מתקדם כמו דקדוק ואז להעביר מאמר זה דרך המינגווי כך שהמאמר שלכם לא יהיה נקי משגיאות דקדוקיות אלא גם מורכב באופן שקל לקרוא אותו..

10. רברסו

אם אתם מחפשים כלי הגהה מבוסס אינטרנט, הריברסו הוא בשבילכם. הם פיתחו תוסף למשתמשי Chrome, אך אין אפליקציית שולחן עבודה, אנדרואיד או iOS. לשימוש בגירסה המקוונת פשוט עבור אל R verso ולהדביק את הטקסט. יתכן שהוא לא מוצא את שגיאות המקדמה אך זה טוב למציאת הטעויות הבסיסיות.

אז מה הופך אותה לתוכנה דומה לדקדוק? יש לו מילון משולב יחד עם אפשרויות מצומדות ומילה נרדפת. כדי להשתמש באלה, בחר תחילה את כל הטקסט ואז בחר באפשרות. זה טוב אם לא תרצו לפתוח אתרים שונים כדי למצוא את ההגדרה או מילים נרדפות של מילים ספציפיות.

Reverso תומך במספר שפות מה שאומר שהוא יכול לתרגם את הנתונים שלך לכל שפה בה הם תומכים כמו גרמנית, צרפתית, ערבית ורוסית וכו ‘. אם אתה רוצה לשפר את כישורי הדקדוק שלך, עליך לבקר בבסיס הידע המאורגן שלהם בו הם יש מידע על מתיחות, פעלים, adverbs, מילות מפתח, ועוד נושאים רבים נוספים. יש להם גם נושאים רבים בנושא כללי הדקדוק הצרפתי.

עליך להשתמש בתוסף Chrome שלהם אם אתה נתקל במחסומי שפה בקריאת מאמרים. לאחר התקנת התוסף, לחץ לחיצה כפולה על אחת מהמילים שהופיעה בכל דף אינטרנט כדי לתרגם אותן ל -11 השפות השונות. באופן דומה, אתה יכול לתרגם משפטים.

בהתאם לחוויה האישית שלנו, כלי זה יכול לשמש לבניית מגוון המשפטים, אך לצורך הגהה אינך יכול לסמוך עליו. יתר על כן, בעיה קטנה עם Reverso היא שהיא יכולה לבדוק רק 600 תווים. לכן, לצורך הגהה פשוטה והכי חשוב אם אתם סובלים מהבדלי שפה, אז אין ספק שזה הגיוני להשתמש.

 • אירוח SSD
 • חלק עליון "10" ספקי האירוח המהירים הטובים ביותר
 • חלק עליון "10" שירותי אירוח שרת של Windows
 • 10 "הטוב ביותר" קנה אלטרנטיבות להגדרת אתר המסחר האלקטרוני שלך

סיכום

על פי הניסיון שלנו, ProWritingAid ו- עשן לבן הן בין החלופות הדקדוקיות המבטיחות ביותר.

אך באופן אישי, אנו ממליצים קודם לנסות להשתמש בדקדוק שכן מדובר בכלי המתקדם ביותר שיכול לזהות 400+ טעויות דקדוקיות פשוטות עד מתקדמות וגם מוכיח טוב לשיפור אוצר המילים. יתר על כן, יש לו את הממשק הידידותי ביותר בהשוואה לכל אחד מהכלים בענף ברגע זה.

האם בראשך יש אלטרנטיבה דקדוקית מיטבית? אם כן, אנא שתפו בסעיף ההערות שלהלן והודיעו לנו באיזה כלי אתם משתמשים כדי לתקן טעויות כתיבה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map