דקדוקי לעומת ג’ינג’ר 2020 – איזו מהן עדיפה?

2

כדוברי אנגלית שאינם שפת אם אנו יודעים כמה חיוני ושימושי בכלי הגהה טוב. תוכן עם סוגיות קריטיות נראה לא מקצועי, גס ואף עשוי להכריח את המבקר לעזוב את האתר שלך. זה עשוי גם להשפיע קשות על האשראי שלך. אז לבלוגרים, סטודנטים וכותבים כדאי שיהיה שירות אמין לשירותם.


דקדוק וג’ינג’ר הם אחד הכלים המשומשים ביותר שיש שם. לכל הכלים הללו יש נקודות מכירה ייחודיות. אתה רק צריך לבחור בחירה מושלמת וזו הסיבה שיצרנו את המאמץ הזה (ביקורת דקדוקית לעומת ג’ינג’ר).

דבר אחד עליכם לזכור כי הגהה איננה האלטרנטיבה המושלמת למגיה אנושית. ללא ספק כלים אוטומטיים הם דרך נהדרת לגלות שגיאות רבות בתוכן ולחסוך זמן. אך חיוני גם להגיה פעם אחת באופן ידני.

סקירה דקדוקית לעומת ג'ינג'ר

אז בלי להתעדכן בואו נעבור לזירה

דקדוקי לעומת ג’ינג’ר 2020 – מי עדיף?

סקירה דקדוקית

מבין כלי ההגהה, דקדוק הוא הפופולרי ביותר הבודק את דיוק הטקסט שלך על סמך 400 כללי הדקדוק המתקדמים. זוהי תוכנה מבוססת ענן שבה אתה תמיד זקוק לחיבור לאינטרנט לצורך עבודה.

תוספות

דקדוקי הוא כלי מאוד גמיש מבחינת השימושיות. החברה מציעה

 • עורך מקוון בו תוכלו לבדוק את הטקסט שלכם כמו גם לשמור את המסמכים כטיוטה.
 • תוספים לדפדפני כרום, ספארי ופיירפוקס שיסייעו לכם כמעט בכל עורך אתרים כמו וורדפרס. זה מועיל מאוד מכיוון שאינך צריך לעבור לעורך המקוון.
 • יש גם תוסף עבור Microsoft Office ו- Outlook. משרד MS נמצא בשימוש נרחב שרק מציין את הטעויות כך על ידי שילוב תוסף דקדוק תוכלו לזהות ולתקן ביעילות את הקלדות הדקדוק..

תוספת משרדית דקדוקית

 • הם הציגו גם אפליקציה לשולחן העבודה. עכשיו אתה כבר לא צריך לפתוח את הדפדפן לעורך מקוון, אלא פשוט לפתוח את האפליקציה משולחן העבודה ולהתחיל לכתוב.

אולי תרצה לקרוא את Grammarly Review 2019: כלי הדקדוק הטוב ביותר לבלוגרים

סקירת תכונות

ממשק

האם המראה של התוכנה באמת משנה? והתשובה שלנו היא “כן”. ממשק מורכב וותיק ומעוצב לוקח הרבה מזמנך להבנה.

הדקדוק מציע ממשק פשטני מאוד פשוט העוזר לך בכתיבה טובה יותר. כל התכונות כה בולטות. לאחר שתחשבו, תוכלו להתחיל איתם על ידי הרשמה לחשבון חינם או חשבון פרמיום.

פרופילים ספציפיים לז’אנר

למילים יכולות להיות משמעויות ומבנה שונות בהתאם לנושא / נישה עליה אתה כותב. אז על ידי הבנת צוות הדקדוק הזה מציג פרופילים מרובים לבחירה. פרופילים אלה כוללים עסקים, אקדמיים, טכניים, רפואיים, קריאייטיב, בלוגים, כתובות דוא”ל וכו ‘. בחירת פרופיל ספציפי מאפשרת לאלגוריתם להמשיך את השגיאות הקשורות לגומחה ספציפית..

יתכן שאתה מודע לאנגלית האמריקאית והבריטית ששונה במקצת בכללי האיות, פיסוק הדקדוק. אז, Grammarly מאפשרת גם לבחור את המסייע לסגנונות כתיבה טובים יותר.

שיפור אוצר מילים

המומחיות מגיעה בצורה של תכונה לשיפור אוצר מילים גאוני בגרסת ה- Grammarly. מבחינה שיווקית, מילים משפיעות רבות. הצעת אוצר מילים מסייעת באופן דרמטי בכתיבת המאמרים המגוונים. בהתבסס על הקשר הכתיבה, הציעו דקדוק את המילים החלופיות ומכאן שיפור הקריאות והיעילות.

בודק פלגיאט

לצד כלי בדיקת הדקדוק המתקדם, מחובר בודק פלגיאט לחיבור התוכנה הנחמד. זו תכונה יתרון עבור מפרסמים מקוונים, מורים ותלמידים. כלי זה עוזר לך למצוא את הייחודיות של הטקסט מול 8 מיליארד דפי אינטרנט והוא זמין רק למשתמשים בתשלום. אם כי, זה לא מיומן כמו הכלים כמו בודק פלגיאט X ו- Copyscape וכו ‘, אבל עדיין כדאי לעשות בו שימוש.

מסייע בקריאה

אם אתה נתקל בבעיה בעת קריאת מאמרים באנגלית, החדשות הטובות הן שדקדוקי יסייע לך להבין את המשמעות בלי לכתוב מילים במילון שוב ושוב. כך שגם זה חוסך זמן. כל שעליכם לעשות הוא להתקין את סיומת דפדפן האינטרנט שלהם ללחוץ עליו ואז להפעיל אותה.

עכשיו אם אתה מוצא כמה מילים לא מוכרות לך פשוט לחץ לחיצה כפולה על כך שזה יספק את המשמעות וההסבר באותו המסך.

תיבת הסבר דקדוקי

כמה תכונות שימושיות אחרות בדקדוק

 • צור מילון אישי: אתה יכול להוסיף מילים במילון אישי דקדוקי, כך שבפעם הבאה זה לא ידגיש את אלה כטעויות.
 • איות וזוג נכון: זה יגלה שגיאות איות וכן הצעות לשימוש בצמד מילים ימין.
 • קול פסיבי: התוכנית מסמנת שימוש יתר בקול פאסיבי בתוכן.
 • פיסוק: מדגיש פיסוק חסר וחסר מקום.
 • מילוליות: זה יגלה אוטומטית את הדרך לקיצור משפטים להסבר התמציתי.
 • חזרה: אם מילה ספציפית חוזרת, שוב ושוב, הכלי מספק הצעה להחליפה.
 • הצעה: בדקדוק מציינים גם מילות-על מבולבלות.

יש עוד הרבה דברים שאתה יכול לחקור על ידי ניסיון

דקדוק חינם עם תכונות מוגבלות
ליהנות מדקדוק פרימיום מכל התכונות

התנסות בדקדוק

היותה אפליקציית אינטרנט של בלוגר דקדוק מועילה לנו מאוד. תוכלו למצוא את האפליקציה מחנות הדפדפנים הנתמכת או פשוט לנווט אל החלק של יישומי לוח המחוונים של הדקדוק. זה משתלב אוטומטית בתיבת טקסט כמעט של עורך אתרים כמו ג’ימייל, פייסבוק, טוויטר, וורדפרס וכו ‘. כבר הזכרנו את התוספות האחרות בדקדוק בתחילת הדרך..

הנה התבוננות בעורך WordPress;

בדקדוק בעורך WordPress

אפליקציית הדקדוק מציגה את מספר הטעויות הקריטיות והמקדמות שיש לנו רק שגיאה קריטית אחת מעל המסך. אמנם אתה יכול לראות הצעות על ידי רחף עם הסמן מעל המילה. אם אתה רוצה את ההסבר, לחץ על “ראה עוד בגרמלית”. עורך הדקדוק מופיע שם אתה יכול גם לתקן את הטעויות כמו גם לראות את ההסבר למילים שנחשבות כשגיאה.

תוכניות חינמיות ופרמיות

הדקדוק זמין למשתמשים בחינם וגם בתשלום. החשבון החינמי מכיל תכונות מוגבלות כמו 150 כללים דקדוקיים בעוד שהם טוענים כי פרמיה יכולה לבדוק את התוכן שלך על ידי בחינת 400+ צ’קים.

תוכניות הפרימיום מתחילות מ- $ 29.95 למנוי חודשי, תוך כדי שתוכל לחסוך בעלויות ברצינות על ידי הרשמה למנוי שנתי שמגיע בסכום של $ 11.66 לחודש..

מקצוענים

 • אם אנגלית אינה שפת האם שלך, זהו הכלי הטוב ביותר שיש שם
 • מספק בסיס ידע מאוד שימושי ללימוד הדקדוק
 • גילוי שגיאות בהקשר ספציפי
 • כלי מועיל מאוד לסטודנטים, בלוגרים ועסקים
 • כלי בודק שכפול תוכן מובנה
 • סרוק את הטקסט שלך לקבלת מבנה משפט, טעויות איות, פיסוק ועוד רבים אחרים.

חסרונות

 • עד כה לא היה שום תוספת של Office MS עבור משתמשי מק.
 • יקר בחיוב חודשי ולכן אנו ממליצים על מנוי שנתי
 • לפעמים הפסיק לעבוד או הפסיק לזהות שגיאות עד לפתיחת התוכן מחדש בעורך הדקדוק

קנו דקדוק עבור 400+ בדיקות דקדוק בלבד במחיר של 11.66 $ לחודש

סקירת ג’ינג’ר

זנגביל הוא גם כלי הגהה מוביל וגם הישן. התוכנה מציעה שימושיות רבה בגלל תוספות מרובות לדפדפנים, מוצרי MS ויישומים אחרים. למרות שזה לא מתקדם כמו דקדוקי, עדיין ראוי מספיק לנסות ולעיתים קרובות נחשב אלטרנטיבה דקדוקית בעיקר בגלל חששות מחיר. בדומה לדקדוק, גם ג’ינג’ר זקוק לחיבור לאינטרנט.

תוספות

כשמדובר בפלטפורמות בהן תוכלו ליהנות משירותי ג’ינג’ר, הדבר נוח יותר כמו דקדוק.

 • כלי מקוון בדף האינטרנט שלהם אינו מצריך יצירת חשבון רק שים את הטקסט ובדוק אותו. זה יבצע בדיקה על מילים מוגבלות.

הגהה מקוונת בג'ינג'ר

 • כדי לעבוד בשולחן העבודה יש ​​להם יישום נתמך של Windows אשר ניתן להתקין וזמין באתר שלהם בחינם.
 • אם אתה רוצה שג’ינג’ר יעבוד עם תיבות עריכה מקוונות כמו פייסבוק, ג’ימייל, טוויטר, וורדפרס פשוט התקן את סיומת הדפדפן שלהם הזמינה עבור Chrome וספארי..
 • ג’ינג’ר מרחיקה לכת מעבר לדקדוק בכך שהיא מציעה אפליקציות סלולריות לאנדרואיד ו- iOS. כל שעליך לעשות להתקין את אפליקציית הכתיבה שלהם מחנות האפליקציות ולהגיה מוגדרת בתוכן שלך. האפליקציה מאפשרת לכם להשתמש גם בתכונות אחרות. יש גם אפליקציית מקלדת.

ממשק

ג’ינג’ר לא מציעה את העורך המקוון כמו דקדוק במקום זאת הם מעודדים משתמשים להשתמש בתוספים שלהם. ממשק האפליקציה לשולחן העבודה פשוט מאוד ממש כמו דקדוק בו הכל סופר ברור. תסתכל על זה.

ממשק זנגביל

מגהץ

ניסוח מחדש של משפטים הוא תכונה נהדרת להביא את הווריאציה בטקסט שלך ובכך לאפשר לך לבטא את מחשבותיך במילים טובות יותר. זה יבדוק את משפט הטקסט שלך לפי משפט ויספק הצעות עם מילים נרדפות, ניבים וביטויים וכו ‘. באופן אישי, זו תכונה שימושית אך בדיקת משפט תוכן אחר משפט באופן ידני היא באמת זמן רב.

מאמן אישי

המאמן האישי של ג’ינג’ר הוא תוכנית אימונים מיוחדת המגיעה ללקוחות בתשלום. זו תוכנית לימוד שבונה שיעורי אנגלית על בסיס הטעויות שלך כך שבעתיד תוכל להימנע מאותן טעויות. אז במקום להתמקד במאמן הג’ינג’ר האנגלי האנגלי הגנרי עוזר לך להתמקד באזורים החלשים על ידי התאמת השיעורים המותאמים אישית.

טקסט לדיבור

האם אתה חלש בהגייה? אם כן אז זה מוכיח מאוד מועיל ללמידה. אמנם עכשיו יש לנו מתורגמן בחינם של גוגל שיכול לדבר מילים אבל ג’ינג’ר מביא תכונות אחרות. אתה יכול לבחור מהירות קריאה, קול גבר / נקבה, מבטא ארה”ב / בריטניה ולהשמיע או להשהות אותה בכל עת. יתרה מזאת, היא תדגיש את הטקסט הקורא כרגע כדי לשמור עליו. למרבה הצער, תכונה זו אינה זמינה למשתמשים בחינם שעליכם לרכוש את המנוי הפרמיוני שלהם.

מתרגם

ג’ינג’ר היא תוכנה נהדרת שתעזור לך להתגבר על מחסום השפה. זהו שירות חינמי שמתרגם את התוכן שלך ל 40+ שפות. כל שעליך לעשות רק להדביק את הטקסט שלך בתוכנה ולבחור את שפת הפלט. זה לא תכונה מתקדמת כמו מתרגם גוגל מציעים גם את אותו סוג של פונקציונליות.

לסייע בקריאה

קריאת מאמרים באינטרנט מעט מבולגנת אם אינך טוב באנגלית. כמו דקדוק, ג’ינג’ר עוזר לך בכך שאתה פשוט לחץ לחיצה כפולה על המילה והתיבה מופיעה שמסבירה את המשמעות. בלחיצה על “עוד” תקבלו הסבר נוסף על אותו מסך.

זה לא דורש שום עבודה טכנית כדי להתקין תכונה כזו. פשוט התקן את התוסף באינטרנט ומוכן. בכנות, אנו חושבים שדקדוק עושה עבודה טובה מג’ינג’ר בזה.

הסבר ג'ינג'ר

כמה תכונות שימושיות אחרות בג’ינג’ר

 • תיקון איות: כמו כלי הגהה אחרים ג’ינג’ר יעיל היטב לאיתור מילים שאיות שגויות.
 • תקן הכל: התוכנה מאפשרת לתקן את כל השגיאות בבת אחת, או לבטל את כל השינויים בלחיצה אחת בלבד.
 • אנגלית בארה”ב / בריטניה: אתה יכול לעבור בין שפות, כך שהתוכנה מאתרת בעיות בצורה מיומנת יותר.
 • פיסוק: הצבת פיסוק במקום הנכון היא תמיד קריטית, בודק פיסוק הג’ינג’ר מסייע לך לעשות זאת.
 • מילון אישי: הוסף את מילותיך למילון האישי כדי לספור אותן כשגיאות בעתיד.
 • מילים נרדפות: יש לו מילים נרדפות וקטע ההגדרה שלהם. לחץ לחיצה ימנית על מילה בעורך ג’ינג’ר ובחר בתכונה נרדפת.

מתנסה בג’ינג’ר

אם אתה עובד באינטרנט, זה מתאים יותר לנסות תוסף לדפדפן שניתן להתקין מחנות Chrome או ישירות דרך אתר ג’ינג’ר. זה עובד עם כמעט כל עורך מקוון ומצביע על שגיאות כמו להלן שתוכלו לראות בעורך WordPress.

התוכנה מדגישה טעויות וקיבלת את האפשרויות להוסיף את המילה במילון אישי או סתם לתקן אותה עם ההצעה שלהם.

זנגביל במילה

תוכניות חינמיות ופרמיות

ג’ינג’ר מציעה תוכניות חינמיות וגם פרמיות. המשתמשים החופשיים מקבלים גישה לבדיקת דקדוק מוגבלת וביטויים מחדש של משפטים. בעוד שמשתמש הפרימיום יכול להשתמש בביטוי מחדש של משפטים, מאמן אישי, קורא טקסט וכלי תרגום ללא הגבלה.

נכון לעכשיו, התוכנית החודשית זמינה במחיר של $ 14.98 לחודש בלבד בעוד שהמנוי השנתי עולה לך בסביבות 74.88 $ לשנה (6.24 $ לחודש).

מקצוענים

 • תכונת מאמן אישי עוזרת להפחית את הסיכוי לטעות שוב באותה טעות.
 • תוספים לאנדרואיד, iOS, MS Office, דפדפנים ושולחן העבודה.
 • גלה דקדוקי, פיסוק וכישורי שגיאה
 • יכול לנסח מחדש את המשפטים לצורך ניסוח ובהירות טובים יותר

חסרונות

 • שום כלי לבדיקת פלגיאט לא נכלל בג’ינג’ר.
 • אין אפליקציה עבור מערכת ההפעלה MAC. אבל יש לך תוסף לספארי.

דקדוקי נגד ג’ינג’ר: פסק דין

אז לדעתנו, Grammarly הוא כלי ההגהה המתקדם ביותר שקיים בשוק. החברה משפרת ללא הרף את הביצועים וכעת היא יכולה לגלות שגיאות בהתבסס על 400 גורמים. זה סופר אינטליגנטי למצוא שגיאות בהקשר ולספק הצעות למילים נכונות. אתה יכול להשתמש בו בכל מקום כמו במשרד MS, בדפדפן האינטרנט או להתקין את אפליקציית שולחן העבודה.

מצד שני, ג’ינג’ר הוא גם די מדהים אבל מלא בשירותים מיותרים כמו מתרגם וקורא טקסטים וכו ‘. מתרגם גוגל יכול לבצע את המשימה ביעילות. ג’ינג’ר מתגעגעת גם לבודק הפלגיאט שעשוי להוכיח אפשרות נוחה עבור מפרסמים מקוונים.

בקרו בג’ינג’ר

בקר בדקדוק

תן לנו לדעת מי מבין הדקדוקי לעומת הג’ינג’ר מציע ביצועים טובים יותר. האם לדעתך בודק פלגיאט דקדוקי שכדאי להשתמש בו, האם הוא באמת מתייחס לכל תוכן פלגיאט? אנא אל תהססו לשתף את מחשבותיכם בסעיף ההערות שלהלן.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map