13 החלופות הטובות ביותר לפינגדום 2020 לפיקוח על אתרי אינטרנט

5

זה כמו סיוט כשהאתר יורד. המכירות שלך הפסידו במהלך השבתה זו. זה לא רק הפסד כספי אלא גם השפעה רעה על דירוג האתר. זו הסיבה לזמן ההפעלה גדול בהרבה מזמן הטעינה.


כי כאשר לוקח לאתר זמן רב יותר לטעון הוא עדיין מקוון ולקוח יכול להיכנס אליו. יתר על כן, חלק מזמן הטעינה נמצא בידכם. אתה יכול להפחית אותו על ידי אופטימיזציה נכונה. כמו כן, באפשרותך להתקין מגוון של תוספים כדי לייעל את אתר וורדפרס שלך.

אבל זמן השבתה הוא ההפסד הכולל במכירות. להלן אנו מזכירים כמה השפעות אפשריות שהאתר שלך עשוי לחוות עקב השבתה.

הפסדים גדולים עקב השבתה

מכירות

תארו לעצמכם איך הלקוחות יכולים לקנות את המוצר אם התריסים בחנות יימצאו. באופן דומה, אם אתר אינטרנט לא מקוון, הלקוח יעבור לאתר אחר, וכך הפסדת את המכירות ואת הלקוחות.

תדמית

אתר שנשאר ברובו תחת סערת השבתה אינו רק נמוך יותר במנוע החיפוש אלא גם מדפיס תמונה מזעזעת מול המבקרים. ובפעם הבאה בכל פעם שהמבקר רואה את האתר שלך במנוע החיפוש הוא פשוט מדלג על האתר שלך ופותח את האתר הבא.

ציפיות למשתמש

משתמש מצפה מאתר אינטרנט להיטען במהירות. המשתמשים המקוונים מאוד חסרי סבלנות, ולכן השבתה ועיכוב בזמן הטעינה פוגעים קשות באתר שלך. הנה התבוננות בסקר מאת אקמאי מה שמראה ש -30% מהמשתתפים רוצים שאתר יגיב תוך שנייה. ו -18% אנשים רוצים שהאתר יטען במהירות. לכן עליכם למלא את הציפיות של המשתמש.

האם ניתן להימנע משעות ההשבתה ?

השלב הראשון הוא כיצד לאתר את השבתה? כמובן שלא ניתן לפקח על האתר 24x7x365 אפילו לא עבור התאגידים הגדולים. המאמץ הטוב ביותר שתוכלו לעשות הוא להשתמש בכלי.

בשלב הבא כיצד להימנע מהשבתה? למרבה הצער, אין דרך לחסל את השבתה לחלוטין. תמיד יש את הסיכון להפסקה. אבל הנה כמה צעדים שמישהו יכול לנקוט.

ראשית כל בחר חברת אירוח אתרים נחשבת ואמינה. לשם כך אנו מציעים A2Hosting. ישנם מקרים נדירים של השבתת השירותים שלהם. החברה מסוגלת לספק את זמן uptime של 99.9% אך כן, כפי שאנו מזכירים קודם, קחו בחשבון את מקרי השבתה.

שנית, השגיח על השרתים. לשם כך אתה יכול להשתמש בכלי כמו Pingdom. כלי זה מסייע לך לפקח על האתר ולשלוח לך התראות אפילו בטלפון באמצעות הודעות טקסט. יתר על כן, הם מציעים שירות בחינם למדידת זמן טעינת העמוד.

מדוע חלופות פינגדום:

פינגדום הוא כלי מצוין, אך הוא יקר ומגיע עם מגבלות. הנה התבוננו בכמה סיבות;

 • תמחור גבוה בהשוואה לרבים אחרים
 • תקופת הניסיון של 14 יום זקוקה לפרטי כרטיסי אשראי
 • אין חשבון בחינם

רשימה זו של חלופות Pingdom נעשית על ידי בחינת הגורמים הבאים:

 • מספר צגים / צ’קים
 • תדר מרווח שאחריו הניתוח מבצע
 • בדוק סוגי (זה כולל את סוג השירותים שאתה יכול לפקח עליהם)
 • תמחור
 • התראות וסוגים של דרכים למשלוח התראות השבתה

13 החלופות הטובות ביותר ל- Pingdom 2020 לפיקוח על זמן השימוש באתר שלך

1. ServiceUptime

חלופת זמן שירות לפינגדום

כשאנחנו שוקלים את חלופות ה- Pingdom, אז נשכח להזכיר את ServiceUptime. החל משנת 2005, השירות מנטר את זמן הפעילות וכן את הביצועים של אתרי אינטרנט, שרתים ויציאות (DNS, הורדות ושרתי MySQL וכו ‘). זמן שירות יכול להפעיל סקריפט באמצעות Webhook בכל פעם שקרה משהו רע כמו השבתה. לאחר מכן תוכל לשלוח נתונים אלה לחברת האירוח כהוכחה או לשתף עם מבקרי האתר שלך.

נכון לעכשיו הם מציעים 3 תוכניות (רגיל, מתקדם ומקצועי). הם מציעים עד 10 מיקומי ניטור שונים.

בתוכנית הסטנדרטית ניתן להוסיף עד 10 צגים. יש 8 מרווחי בדיקה זמינים, אך על פי התוכנית הרגילה, אתה יכול לבחור בדיקה מינימלית של 3 דקות המאפשרת לנתח את האתר לאחר כל שלוש דקות.

בכנות, עבור האתרים הגדולים יותר זה משך זמן רב, לכן אנו ממליצים שתבחר את התוכנית המתקדמת שעולה עדיין נמוכה מתוכנית Pingdom Starter ותומכת בתדירות בדיקה של 2 דקות. כשתוכנית זו תוכלו להוסיף 20 צגים לכל היותר.

מאפיין נוח נוסף שכל התוכניות כוללות הוא אימות הצ’קים. באפשרותך לבחור את מספר הכשלים שאחריו ServiceUptime אמור להתריע בפניך לאחר הכישלון הראשון, השני או השלישי. ניתנות עד חמש אפשרויות.

הם שולחים אזהרות באמצעות דואר אלקטרוני ו- SMS. יתר על כן, אם באתר יש יותר ממנהלי מערכת אחד וכולם רוצים לקבל את ההתראה, תוכלו להוסיף בקלות מספר חשבונות ומספרי טלפון. הם אף פעם לא מוחקים את סטטיסטיקות העבר כך שהמשתמש יוכל להציג את כל העליות והירידות.

אנו רואים שהתכנית הסטנדרטית כוללת מגבלות כמו חמש התראות SMS בלבד. עבור 10 ה- SMS הבאים עליכם לשלם 2 $. זמן uptime של שירות מציע ניסיון בחשבון. חשבון ניסיון ל 30 יום אינו דורש כרטיס אשראי והוא יכול לבצע בדיקות של 10,000K. בעוד שבחשבון בחינם יש מגבלות רבות כמו שהם מבצעים את הבדיקה לאחר 60 דקות. זה קורע מצחוק. אז אתה יכול לבחור תוכנית פרמיה לפי הדרישות שלך.

מה שאנחנו אוהבים:

 • תמחור נמוך מאוד, רגישות לבדיקה הניתנת להגדרה, אפשר למשתמש להוסיף אנשי קשר מרובים, סטטיסטיקות עבר לאורך זמן, תוכנית חינם כוללת את כל סוגי הבדיקות

מה שאנחנו לא אוהבים:

 • מבחן הרצת התוכנית הרגילה לאחר 3 דקות, רק 5 התראות SMS, תקופת בדיקה של 60 דקות בחבילה ללא תשלום

בקר ב- ServiceUptime

2. אתר24×7

כלי ניטור Site24x7

אין זה נכון לומר כי אתר24×7 הוא אלטרנטיבה קרובה לפינגדום. תקבלו את כל התכונות החיוניות בסכום של 9 דולר בלבד שבהם Pingdom מציעה תכונות דומות ביותר מ- 11 $. זה זמין בעשר שפות כולל אנגלית, סינית, צרפתית ואיטלקית וכו ‘.

אתה יכול להוריד את אפליקציית Site24x7 באנדריוד, אייפון וכו ‘, כך שתקבל התראות מיידיות. הם מציעים גם אפליקציה לשולחן העבודה לקבלת התראות על השבתה ולכן אין צורך לבקר בתיבת הדואר על בסיס יומי.

בהתבסס על קהל היעד שלך אתה יכול לבחור 8 מיקום מתוך 60. אתה יכול לפקח על שרתים מבוססי לינוקס וגם של Windows. זה יכול לפקח על טונות של סוגי בדיקות כולל SSL, DNS, מסדי נתונים, פינג, FTP ושירותי אמזון, וכו ‘.

בתוכנית “רגילה” אתה יכול להוסיף עד 10 צגים (אתרים) ואילו התוכנית העסקית מאפשרת עד 40 אתרים. אנו חושבים שהכלי יהיה נוח יותר אם הוא כולל סריקת תוכנות זדוניות.

תהליכי עסקאות כמו הרשמה, תשלום, צ’ק אאוט וכו ‘הם החלק החשוב באתרי האינטרנט, במיוחד עבור אתר מסחר אלקטרוני. לכן יש צורך מאוד לפקח על כך שאם התהליכים עובדים בסדר או לא.

ב- Site24x7 אתה יכול להוסיף עסקת אינטרנט סינתטית אחת כמו ב- Pingdom כדי לפקח על תהליכים כאלה. מדי חודש מעניקים 50 SMS / אשראי קולי למשתמש כדי לקבל שינויים בטלפון. הם כן מציעים שירותי תמיכה באמצעות דואר אלקטרוני ופורום. אבל בכל התוכניות הגבוהות האחרות הם מסייעים ללקוחות באמצעות צ’אט ושיחות טלפון.

הדוח שולח לחשבונך לפי התקופה שנבחרה (יומית, שבועית וחודשית). כדי למנוע את ההתראות השגויות, כל התוכניות כוללות תכונה לבדיקה חוזרת שמקבלת את האישור משלושה מיקומים שונים.

החברה מציעה ניסיון של 30 יום ללא צירוף כרטיס האשראי. יחד איתך תקבלו מדיניות החזר של 30 יום על מנוי חודשי ואילו 45 יום במנוי השנתי. מצאנו Site24x7 כלי מעוצב היטב עם טונות של תכונות מה שהופך אותו למעולה בהשוואה ל- Pingdom. וזה כמובן יהיה שווה את הכסף.

מה שאנחנו אוהבים:

 • אפשר פיקוח על 10 אתרים, תדירות בדיקה של 60 שניות, ניסיון לתקופת 30 יום וגם מדיניות החזר של 30 יום, אפליקציות זמינות באנדרואיד וגם ב- iOS, המון אינטגרציות (Slack, Hipchat, AlarmsOne וכו ‘)

מה שאנחנו לא אוהבים:

 • המשתמש החדש עשוי למצוא את לוח המחוונים מורכב מעט, והוספת צגים נוספים הם יקרים

בקר באתר2424

3. StatusCake

זיהוי השבתה באמצעות StatusCake

StatusCake הוא כלי מרשים לפיקוח על האתר שלך והחלופה הטובה ביותר של Pingdom. הם טוענים שיש להם יותר מ- 75000 משתמשים כולל EA ו- NETFLIX וכו ‘. כאן אנו נרחיב זאת כאלטרנטיבה טובה לפינגדום ושווה לנסות. הממשק ידידותי מאוד ואינך צריך ללמוד דבר. הם גם מנהלים קו צ’אט ובסיס ידע למקרה שיש לך שאלה כלשהי.

StatusCake גובה יותר מה- Pingdom, אך התוכנית שלהם חפה ממגבלות. בדיקה תפעל לאחר כל דקה אחת מתוך 8 המיקומים השונים. בכל פעם שהוא מגלה את השבתה, הוא מקבל את האישור ממקומות רבים ומתריע בפניך.

יתר על כן, הם בודקים גם את הממוצע. זמן טעינה. אין הגבלה על מספר הבדיקות. הם מפעילים בדיקות ניטור SSL, תחום ושרת (בסיסי Linux). בעוד ש Pingdom מבצע רק 10 בדיקות ואינם מציעים צ’אט כלשהו ויש להם רק 6 מיקומי מבחן.

לא רק ניטור, הם גם מבצעים סריקה לאיתור הנגיף לאחר מרווח של שעה בתכנית העילאית (בסיסית) בעוד טווח הזמן נמוך יותר בתוכניות גבוהות יותר. התוכנית כוללת גם 25 התראות SMS. StatusCake גם שולח התראות כאשר התחום שלך מתקרב לתאריך התפוגה.

אתה יכול לשלב את Pushover, Pushbullet, HipChat ו- Slack ואפליקציות רבות אחרות לקבלת ההודעות. יתר על כן, כל תוכניות הפרימיום כוללות תכונה להתאמת תוכן. עד כה הם לא הזכירו מדיניות נתונים היסטורית כלשהי, אך תוכלו לצפות בניתוח מקסימלי בן 3 חודשים.

החברה אינה מציעה מדיניות החזר כספי כלשהי, אך אתה יכול לנסות את StatusCake שכן הם מציעים גם תוכנית בחינם, כך שתוכל לבדוק את איכות השירותים לפני שתבצע רכישה. אך זה כולל מגבלות שונות כמו ביצוע הבדיקה לאחר 5 דקות ובדוק את האתר מהמיקומים האקראיים. בסך הכל, הכלי הזה בסדר. המחיר אולי נראה בהתחלה גבוה אבל התוכניות בהחלט שוות את הכסף שלך.

מה שאנחנו הכי אוהבים:

 • בדיקות ללא הגבלה, ניטור SSL, סריקת וירוסים עמוקים, שירותי תמיכה באמצעות קו צ’אט

מה שאנחנו לא אוהבים:

 • מספר קטן ויקר של התראות SMS

בקר ב StatusCake

4. UptimeDoctor

שירות uptime הטוב ביותר של Uptimedoctor 2017

בין אם ברצונך לפקח על אתר או על שרת, UptimeDoctor יכול לעשות זאת עבורך באופן מיידי. על ידי הוספת מבחן, אתה יכול לבחון את Uptime כמו גם את הביצועים. כמו Pingdom, בכלי זה תוכלו להוסיף 10 צגים (בדיקות), אך יש הבדל משמעותי בין המחירים.

התוכנית הבסיסית של UptimeDoctor עלתה רק 7.95 דולר. ואם נאמר שהתוכניות שלהם אינן מוגבלות אז זה לא יהיה בסדר. הם מציעים תדרי ניטור שונים כמו 1, 2, 3, 5, 10, 15, 30 ו 60 דקות.

ניתן לבצע את הבדיקה המהירה בכל עת על ידי בחירת המיקומים ברחבי העולם (אסיה, אירופה וצפון אמריקה). הם מאפשרים להוסיף אנשי קשר ללא הגבלה גם בתכנית הבסיסית זה נהדר כשרוצים להוסיף יותר מאנשי קשר לקבלת התראות

קבלת אזהרות באמצעות סמארטפונים היא דרך מועילה מאוד. הרופא uptime מציע הודעות דחיפה ללא הגבלה הן באנדרואיד והן ב- IOS באמצעות שירותים כמו Pushover, Push bullet ו- Prowl וכו ‘..

כדי להימנע מההפסדים, עליך למדוד את מגמות הביצועים על ידי שימוש בנתונים השמורים. הוא מציע תקופת שמירה לכל החיים. נכון לעכשיו הם מציעים 29 מיקומים. אלה עוזרים לחסל את האזהרות השקריות. ובכל פעם שהיא תגלה את השגיאה אז היא תאשר את השגיאה לפחות משני מיקומים שונים.

יתר על כן, אתה יכול גם להוסיף את המיקומים מהרשימה. הכלי די פשוט לשימוש, אך בכל זאת, הם מציעים את התמיכה הטכנית והתחייבות להחזר הכסף במשך 14 יום.

UptimeDoctor מספק גם תוכנית בחינם המאפשרת לך להוסיף 5 אתרים או שרתים. החבילה תומכת בשני SMS, 50 Push, התראות דוא”ל ללא הגבלה וכוללות גם אנשי קשר ללא הגבלה. זה מבצע את הניתוח עד לרווח של דקה ושומר על שמירת נתונים למשך שנה. יתר על כן, תקבל החזר של 14 יום על תוכנית פרמיה, ואחרי 14 יום הם ינפיקו את ההחזר המדורג.

מה שאנחנו אוהבים:

 • נתח כמעט את כל הפרוטוקולים העיקריים כמו HTTP, HTTPS, יציאות ופינג וכו ‘, מיקומים רבים, שמירת נתונים לכל החיים, התראות דחיפה, תגובה מהירה בדוא”ל..

מה שאנחנו לא אוהבים:

 • אין יציאות מותאמות אישית, אין התראות SMS בחינם אך יש לך אפשרות לרכוש; אחרת, יש התראות ללא הגבלה על דחיפה ודוא”ל כלולות בחינם.

בקר ב- UptimeDoctor

5. פינגומטר

Pingometer סגור חלופה pindom

פינגומטר הוא דרך נהדרת לפקח על האתר ללא כל הפסקה. הם מציעים 4 תוכניות שונות כדי לענות על הצרכים האישיים לרמת הארגון. התוכנית הבסיסית מאוד בשם SMALL ומאפשרת להוסיף 5 צגים. אתה יכול לפקוח עין על מעלה & מסכים למטה, זמן פעולה ממוצע ומהירות ממוצעת מלוח מחוונים בודד.

הוא בוחן את סוגי הסימון כמו HTTP, HTTPS, RUM, POP3, עסקאות ופרוטוקולים רבים אחרים. כאן זכור כי התוכנית הקטנה לא כללה אימות SSL ונתונים. מספר מיקומי הבדיקה תלוי בתוכנית שתבחר, למשל. בתוכנית קטנה הם מציעים 3 מיקומים ואילו ה- X-large (התוכנית הגדולה ביותר) מציעה עד 10 מיקומים.

דבר שבאמת הרשים אותנו הוא לוח המחוונים של פינגומטר. על זה אתה יכול לנווט בקלות לפקח, התראות וחשבון. אתה יכול לשלב בקלות את הדוא”ל, הטוויטר, מספר הטלפון ואת וו האינטרנט שלך להתראות.

אמנם הכלי פשוט ועובד מצוין אך עדיין אם אתה זקוק לעזרה, אתה יכול לעשות זאת באמצעות דואר אלקטרוני וקו טלפון. המגבלה עם התוכנית הקטנה היא שהיא מאפשרת רק איש קשר אחד זה מקובל על האתר הבודד שיש לו מנהל מערכת אחד. אז אם ברצונך לשלוח התראות ליותר מאנשי קשר, עבור לתוכנית הבינונית.

Pingometer מציע חשבון בחינם המאפשר לבדוק אתר אחד ממיקום אמריקני אחד בתדירות של מרווח של דקה וגם לפקח על מהירות הטעינה. יתר על כן, דוחות שונים כמו זמן עבודה וזמן תגובה זמינים גם בחשבון החינמי כדי למדוד את מגמות הביצועים.

בסך הכל, פינגומטר הוא כלי נהדר עם פאנל יציב. כמו כן, הם מציעים אחריות 30 יום בחזרה הכסף וזה נהדר למקרה שאינך מרוצה לאחר הרכישה.

מה שאנחנו אוהבים:

 • ניטור 24/7, לוח מחוונים ידידותי, מדיניות החזר מלא 30 יום, פרוטוקולי מפתח תומכים, תמחור נמוך, שילוב התראה עם טוויטר ומספר טלפון וכו ‘..

מה שאנחנו לא אוהבים:

 • אתה יכול להוסיף איש קשר אחד בלבד (קבוצה) בתוכנית קטנה, אחסון בודק 24 שעות בלבד

בקרו בפינגומטר

גלה מדריכי אירוח אתרים:

מארחי SSD | מארחי לינוקס | אירוח חלונות | מארחי PHP | אירוח MongoDB | טומקט אירוח

6. NodePing

כלי הניטור הטוב ביותר לאתר

Nodeping מציע שירות גמיש וחסכוני לפיקוח על זמן הפעילות וההשבתה של האתר. לא רק אתרים אלא גם שירותים רבים אחרים כמו POP3, IMAP4, DNS, Ping, ניטור SSL ועוד ועוד.

Nodeping מבצע את הניטור מאזורים שונים (33) המכסים את צפון אמריקה, אירופה, מזרח אסיה ואמריקה הלטינית. אתה יכול גם לבחור את המיקום האקראי על ידי בחירת האפשרות העולמית.

תוכנית המתנע המתאימה ביותר לאתרי האינטרנט האישיים המאפשרים עד 5 צגים ומשתמשים ללא הגבלה. יתר על כן, ניתן להוסיף צגים נוספים בסך $ 0.50 / לפקח. ניתן לשלוח התראות למשתמשים באמצעות דוא”ל, SMS, טוויטר ופושובר.

הם מציעים מגוון רחב של תדרי בדיקה בין דקה ליום. Nodeping הניח את רגישות האימות בידיו של המשתמש. בכך תוכלו לבחור את מספר הבדיקות החוזרות שלאחריהן הם מאשרים את השבתה ומדווחים על כך.

אם אתה לא מאפשר בדיקה חוזרת, יש סיכויים להתראות שגויות, לכן אנו ממליצים לבחור לפחות שני בדיקות חוזרות כדי להימנע מהודעות מיותרות. ניתן לבחון את התוצאות במספרים ובצורת התרשים. החברה מציעה גם בדיקה ידנית תחת הכרטיסייה ‘כלי אבחון’ המאפשרת לבדוק זמן טעינה של דפים, פינג, חפירה, וכדומה..

Nodeping לא הציע מדיניות החזר, אך הם מציעים את חשבונות הניסיון לתקופה שנקבעה (15 יום). אתה יכול לרשום את כל התוכניות אפילו את החבילה המוערכת ביותר מבלי לשים את פרטי כרטיס האשראי. השירותים שלהם מהימנים גם על ידי מספר לקוחות כולל Rippleit ו- Pureweb וכו ‘. התוכניות המוצגות היטב הופכות את Nodeping לאלטרנטיבה נהדרת של Pingdom.

אז בחר תוכנית לפי הדרישות שלך התחל לנטר לפני שאתה נפגע מאובדן משמעותי.

מה שאנחנו הכי אוהבים:

 • התראות ללא הגבלה כולל SMS, תמיכה כמעט בכל סוגי הפרוטוקולים והשירותים, תמחור חסכוני, משתמשים ללא הגבלה

מה שאנחנו לא אוהבים:

 • תוכנית המתחילים אינה כוללת גישה לממשק API ולכן אינה טובה עבור מפתחים, אחרת בחירה מצוינת

בקר ב- Nodeping

7. UptimeRobot

אלטרנטיבה פינגדום זולה - UptimeRobot

זה לא שירות ישן מדי, שהושק בשנת 2010, אך במהרה הוא נודע כאחד השירותים הטובים ביותר לפיקוח על זמן העבודה וכעת אמון על ידי יותר מ -360,000 משתמשים. אם אנו מדברים על סוג השירותים הכלי מוגבל מכיוון שהוא מפקח רק על זמן פעולה ואילו Pingdom מציע זמן uptime, ניטור משתמשים אמיתי, וניטור עסקאות וכו ‘..

הסיבה לרשימת רובוט uptime היא התמחור הנמוך, הדיוק והקלות שלו לשימוש. יתר על כן, אם אתה רוצה רק לפקח על זמן העבודה, UptimeRobot הוא אפשרות לא מבוטלת.

אתה יכול לפקח על 50 אתרי אינטרנט ולהגיש HTTP, HTTPS, מילות מפתח, פינג ויציאות מותאמות אישית רק בחשבון יחיד. הקמת האתר היא פשוטה פשוט הכנס את ה- URL וזהו. הוא צופה באתר שלך מצמתים שונים הנמצאים ביבשות שונות (ארה”ב, בריטניה, גרמניה וקנדה וכו ‘) לאחר כל דקה ומתי מזהה את השבתה שהם שולחים אזהרות. אפילו הם מציעים תוכנית במחיר נמוך; עדיין יש לך 30 יום לבקש החזר מלא אם אינך מרוצה מאיכות השירות.

הדבר שהופך את הרובוט לזמן הפנאי לבחירה נהדרת הוא הודעה מוקדמת. אתה יכול לבחור את מספר ההתראות עבור השבתה אחת בלבד ומשך השבתה שלאחריהן הם מיידעים אותך. זה יעזור להתעלם מהשבתות הקטנות.

אז איך אתה מקבל התראות? הם מציעים 10 SMS בחינם ודוא”ל ללא הגבלה לשליחת התראות על השבתה וזמן הפעולה למשתמשים. יתר על כן, ניתן לשלב אותו בערוצים גדולים כמו טוויטר, Pushover, Slack, HipChat, Boxcar ו- Webhook וכו ‘..

עדיין לא נגמר, UptimeRobot מאחסן את הנתונים של השנה האחרונה ותוכל להוריד בקלות יומני ניטור ב- Excel בלחיצה אחת בלבד. כמו חברות רבות אחרות, אתה יכול למצוא את התשובה שלך באמצעות שאלות נפוצות או פשוט לשלוח אותן בדוא”ל. נכון לעכשיו, הם מציעים גם תוכנית חינמית הכוללת 50 צגים ותדירות ניטור של 5 דקות. בהחלט התוכניות שלהם שוות הרבה ומספקות את הערך.

מה שאנחנו הכי אוהבים:

 • יכול לבחון את 50 המסכים, פשוטים וברורים, תוכניות מחיר נמוך, אפשר שיתוף סטטיסטי עם מבקרים, מדיניות החזר של 30 יום

מה שאנחנו לא אוהבים:

 • אין מגוון שירותים (רק זמן השבתה והשבתה)

בקר ב- UptimeRobot

8. Updown.io

צג האתר בחינם - -

Updown.io מציע שירותים אך בסגנון אחר. במקום לרכוש תוכנית אתה רק צריך לקנות את הזיכויים. בהרשמה ראשונה תקבלו 100,000 אשראי בחינם. הדבר הטוב הוא שהם גם יידעו אותך כמה זמן נמשך זיכויים אלה עם המסך הנוכחי של המסכים ותדירות הבדיקה. והם כמובן מציעים מחירים ללא תחרות. השתמש בכרטיסי אשראי, Paypal או Bitcoins בכדי לרכוש את הזיכויים.

לוח המחוונים החלקלק מספק חוויה ידידותית מאוד. פשוט הכניסו את ה- URL ובחרו את מרווח הניטור. אתה יכול גם לראות את מגמות זמן התגובה בלוח המחוונים. אם לא סבלת את השבתה אפילו של כמה שניות אז Updown.io הוא בשבילך.

הם מאפשרים למשתמש לבחור את תדר הניטור הנמוך עד 30 שניות. כשאנו בוחרים את מרווח הזמן של 1 דקות, הם מראים שאנו יכולים לפקח על האתר במשך יותר מחודשיים. יא מדהים!

האתר שלך נמצא תחת פיקוח משמונה ערים שונות שנמצאות ביבשות שונות. יתר על כן, באפשרותך להפעיל ולבטל כל מיקום בלחיצה אחת בלבד. התכונה הבולטת הבאה היא מצגות הסטטיסטיקה.

כשאתה נכנס לפרטים קודם כל הנתונים הסטטיסטיים של זמן העבודה ניתנים ואז זמן התגובה של כל מיקום עם גרפיקה משובחת. בסופו של דבר, תוכלו לראות את הנתונים של 6 החודשים האחרונים יחד עם האירועים.

להתראות הם מציעים שילוב רפיון, דוא”ל ו- SMS. שירותים אחרים כוללים התאמת תוכן ובדיקת SSL. אם אתה רוצה לפקח על מחרוזת טקסט ספציפית כלשהי, התאמת תוכן היא דרך נהדרת שמתריעה בפניך כאשר הוא לא מצא את המחרוזת (טקסט).

אז למה לחכות פשוט הירשמו בחינם ואם תירשמו דרכנו תקבלו 100 נקודות זכות נוספות.

מה שאנחנו הכי אוהבים:

 • פשוט וזול, מרווח של 30 שניות, זיכויי 100K חינם לכל, אישור ממקומות רבים לפני ההתראה, שירותי תמיכה מהירים

מה שאנחנו לא אוהבים:

 • התמחור ביורו שעלול לבלבל לקוחות מסוימים, התראות SMS יקרות (7500 אשראי / SMS)

בקר ב- Updown

9. Uptime.com

Uptime.com

Uptime.com מציע יתרונות שונים כאן. בעזרת כלי אחד זה אתה יכול לנתח את ה- DNS, שרת האינטרנט, שרתי הדואר והתוכנה הזדונית באופן מיידי. זה יכול גם לבצע את ניטור ה- PING. הם מציעים 30 מיקומים ברחבי העולם לבדיקה. החברה טוענת שיש לה כמה לקוחות מאושרים ענקיים כולל AMD, IBM ו- CISCO וכו ‘. אז מה הופך אותם ליותר טובים מפינגדום?

Uptime.com מציע 4 תוכניות שונות שנעו בין 10 ל -400 דולר. התוכנית הבסיסית מעוצבת היטב עבור אתרי האינטרנט האישיים. ללא קשר לתוכנית, כולם יכולים לבצע ניתוח בתדירות של דקה.

התוכנית הבסיסית המתאימה ביותר לאתרים המסתמכים בעיקר על הקהל האמריקני (קהל היעד האמריקני). הסיבה לכך היא שמבצעים את הבדיקות רק מהמיקומים בארה”ב במקום ממקומות שונים ברחבי היבשות. כמו כן, תוכנית זו כוללת 50 צ’קים (צגים) ואילו תוכנית Pingdom הבסיסית (המתנע) כוללת רק 10 צ’קים.

נתוני העבר יכולים להיות מכריעים בקבלת ההחלטות הטכניות והאחרות. לכן, Uptime שומר על נתוני ארבעת החודשים האחרונים שלך. יתר על כן, הם מבצעים התאמת תוכן המחפש מחרוזת מסוימת באתר שלך, ואם מחרוזת זו לא קיימת, תקבל את ההתראה. אתה יכול גם להוסיף יציאות מותאמות אישית, ניטור SSL ולייצר את דוחות ה- RUM כדי לפקוח עין על זמן הטעינה הממוצע.

הם תומכים במספר ערוצים בכדי להתריע בפני המשתמשים על אירועים לא נעימים כמו השבתה וכו ‘. תקבלו התראות באמצעות SMS, מיילים, טוויטר, Webhook והודעות דחיפה (ב- HipChat ו- Pushover וכו’). במקרה של בעיות אתה יכול לקבל את העזרה באמצעות הדוא”ל או לפתוח את הכרטיס. ניתן גם מספר טלפון ולמען עזרה עצמית הם שמרו על בסיס ידע גדול.

Uptime.com אינו מציע ניסוי או חשבון בחינם, אך Pingdom מציע ניסיון למשך 14 יום. בעזרת כלי זה תוכלו לבדוק את בריאות התחום בחינם. לוח המחוונים פשוט וידידותי, ואנחנו לא חושבים שמישהו חדש יכול להתמודד עם קושי כלשהו.

מה שאנחנו אוהבים:

 • 50 בדיקות, פרטים על זמן עבודה ועומס וכו ‘, פרטי בריאות התחום, שפע ערוצים להתראות, קצב בדיקת 1 דקות, וירוס & סריקת תוכנות זדוניות, נתונים סטטיסטיים של RUM

מה שאנחנו לא אוהבים:

 • מיקום בארה”ב בלבד לבדיקה בתכנית הבסיסית, חשבון משתמש יחיד
 • נראה יקר עם 20 צ’קים בלבד
 • תמיכה פרימיום לתוכניות גבוהות יותר

בקר ב- Uptime

10. אפליקציות שמחות

זמינות האתר ומבחן הביצועים של Happyapps

תמיכה במגוון הרחב של סוגי בדיקות כמו אתרי אינטרנט, אפליקציות, פינג, מסדי נתונים, Postgres ו- Sockets וכו ‘הופכת את HappApp למתאים לכל סוגי הבדיקות. הם מציעים ערך רב יותר בהשוואה לפינגדום.

התוכנית הראשית של HappyApps מגיעה ל -10 דולר ואילו פינגדום גובה 11.95 דולר. יתרה מזאת, ב- Pingdom הם מאפשרים לך להוסיף 10 צ’קים (צגים או אתרי אינטרנט וכו ‘) בעוד HappyApps תומך בעד 25 צ’קים. אז בחירה מצוינת אם יש לכם אתרים מרובים.

תדר הניטור הקצר מאפשר לפקוח עין על זמן הפעילות. אז ב- HappyApps הם מציעים תדירות של דקה. יחד עם זאת, ניתנים גם נתונים סטטיסטיים של זמן תגובה.

אתה יכול להשתיק את הצ’ק בכל נקודת זמן. זה מועיל מאוד כשאתה מבצע תחזוקה מסוימת ואינך רוצה לקבל את ההתראות. פשוט לחץ על הסימון שהוספת ואז לחץ על הדגל שנמסר בצד ימין למעלה, ושם אתה הולך הוא נמצא במצב אילם.

אתה יכול לדפדף בהיסטוריה של 30 הימים האחרונים כדי לנתח את הממוצעים. דוא”ל הוא הדרך הבלעדית ליצור קשר באופן מקוון או לדפדף במרכז העזרה. אך אנו חושבים שאין צורך בעזרה מכיוון שאדם חדש יכול להבין בקלות כיצד להשתמש בו.

מדי חודש ניתנות לך 20 התראות SMS לקבלת קבלת האזהרות לגבי זמן עבודה ושבתה. אבל הם כן כוללים התראות דוא”ל בלתי מוגבלות. יתר על כן, הם מציעים גם מדיניות החזר של 30 יום.

ובכל זאת, אם אתה מהסס, נסה את HappyApps על ידי הרשמת חשבון בחינם בו תוכל להגיש עד 3 אתרים לפיקוח. יתר על כן, הוא כולל תדירות מינימלית של 5 דקות, התראות דוא”ל בלתי מוגבלות ומחזיק היסטוריה של 7 ימים.

אנו יודעים שמרווח של 5 דקות הוא פרק זמן ארוך כאשר ברצונך לפקח במיוחד על זמן הפעילות. אבל בחשבון בחינם, מכיוון שאתה יכול להוסיף את כל סוגי ההמחאות, כך שעשוי להיות ידידותי ללוח המחוונים שלהם.

מה שאנחנו אוהבים:

 • 25 בדיקות, ניטור של דקה, ידידותי ונוח לשימוש, מאפשר למשתמשים מרובים עם תפקידים, המון סוגים של בדיקות

מה שאנחנו לא אוהבים:

 • סוג בדיקה מותאם אישית זמין רק בתכנית המוערכת ביותר, ללא מדיניות החזר

בקר ב- HappyApps

11. Host-Tracker.com

אלטרנטיבה פינגדום הזולה ביותר 2017

אחת הסיבות העיקריות להצבת מעקב אחר מארחים ברשימת האלטרנטיבות של פינגדום היא התמחור המפתה שלה. התוכנית הבסיסית שלהם מהווה אפשרות לא מבוטלת עבור אתרים קטנים יותר. הצמתים ממוקמים ביותר מ -140 מיקומים, וכעת יש להם יותר מ -43 לקוחות. יתר על כן, החברה קיבלה את אמונם של כמה ענקים כמו מיקרוסופט, פנסוניק וקאספרסקי וכו ‘.

בתכנית אישית, אתה יכול לעקוב אחר כתובות אתרים של עד 5. התכונה המבדילה אותם היא המקומות שבהם האתר שלך מנטר. אתה יכול לבחור בחופשיות את המיקומים על ידי התחשבות בקהל היעד שלך.

ישנם המון שירותים כמו HTTP, פינג, יציאות, פקיעת אישורים, מסדי נתונים, מעבד, ניטור HDD ועוד ועוד. אך השירותים העומדים לרשותך תלויים בתוכנית שתבחר.

בתכנית האישית הם מבצעים את הבדיקה לאחר 10 דקות. אנו יודעים שזה נראה למשך זמן רב, אך עבור אתרים קטנים יותר, זו עדיין אפשרות קיימא. אתה יכול להוסיף 5 אנשי קשר. אין הגבלה על מספר ההתראות שנשלחות באמצעות דוא”ל, אך אזהרות SMS מוגבלות ל 50.

Tracker-host משתמש במגוון אמצעים כמו סקייפ, Viber ו- Hangout וכו ‘כדי ליידע את המשתמשים מתי האתר יורד ומעלה. לאורך התיזות הם ממשיכים גם לעקוב אחר זמן התגובה.

נכון לעכשיו, Tracker Host מאמצ 30 יום חזרה להחזר הכסף. אבל אתה יכול גם להירשם לניסיון של 30 יום או לחשבון בחינם הכל תלוי בך. אם יש לך אתר גדול יותר, אנו מציעים לך לבחור "תכנית עסקית" הכולל שפע של שירותים שימושיים כולל בדיקת רשימות שחורות של DNS ותמיכה עד 25 צגים ו -300 התראות SMS.

מה שאנחנו אוהבים:

 • תמחור נמוך מאוד, שפע ערוצים (סקייפ, Hangout וכו ‘) להתראות, המון צמתים להתראות מאומתים, הופך את הניטור ליעיל יותר עם דוחות שבועיים עד שנתיים.

מה שאנחנו לא אוהבים:

 • מרווח ניטור גבוה בתוכנית האישית, חסרים תכונות רבות כגון התאמת תוכן ו- API וכו ‘בתוכנית אישית.

בקר ב- Tracker Tracker

12. צג נמל

נמל צג בדיקת מצב האתר

לא רוצה להיכנס למורכבות השירותים אז הנה PortMonitor עם תוכניות תמחור נמוכות. במרכז השליטה אתה יכול להוסיף את היציאות לאתר, DNS, שרת ויציאות מותאמות אישית. לוח המחוונים ממשיך לרענן אוטומטית כך שיציג את הפרטים האחרונים. הוא מציג את מצב זמן הפעילות וזמן התגובה של 24 השעות האחרונות, 7 ימים ו -30 יום.

PortMonitor מציעים 6 תוכניות שנעשו מראש עם מפרט שונה גם אם אתה זקוק לתכנית מותאמת אישית אז אתה יכול לעשות זאת באמצעות הפורום ליצירת קשר. שתי התוכניות הראשונות עולות נמוכות אם נשווה אותן לתוכנית הבסיסית של פינגדום.

החבילה הראשונה כוללת 10 צגים ואילו התוכנית השנייה 20 צגים. ההפעלה האוטומטית מבוצעת לאחר כל דקה כדי למדוד האם האתר שלך חווה השבתה או זמן פעולה ומה זמן התגובה.

אתה יכול לקבל את ההתראות באמצעות שתי דרכים בדוא”ל ו- Pushover. עבור לכרטיסיית ההגדרה בחלונית ובחר התראות דוא”ל להתראות דוא”ל. ולקבלת האזהרות בסמארטפון, אתה רק צריך להגדיר את תצורת הלשונית Pushover.

יתר על כן, אתה יכול להציג את הדוחות והאירוע בכל עת, וגם הם שולחים דוחות אימייל שבועיים וחודשיים. עבור מפתחים הם מציעים REST API המאפשר אינטגרציה קלה לפקח על יציאה עם אתר ואפליקציה וכו ‘.

ובכל זאת, אם אינכם משוכנעים, תוכלו לנסות את החשבון החינמי שלהם שזו הדרך הטובה ביותר למדוד את איכות השירות. זה מכסה מקסימום 2 צגים, תדירות ניטור של 60 שניות דקות, התראות דוא”ל ודחיפה, וכו ‘.

מה שאנחנו אוהבים:

 • תמחור נמוך, הודעות דוא”ל ללא הגבלה ודחיפות, נתונים על שנה לפני שמירה, תדירות בדיקה של דקה אחת, אפשר אנשי קשר מרובים, אימות לפני יצירת אירוע הכישלון

מה שאנחנו לא אוהבים:

 • אין התראות SMS, אם הן מאפשרות שילוב בטוויטר ו- Hangout זה יהיה נוח יותר

בקר ב- PortMonitor

13. R apidspi ke

אלטרנטיבה מהירה לפידדום

אתה עשוי למצוא אותם יקרים, וכן הם כן. הסיבה לגיוסם היא שתקבלו הרבה פתרונות במקום אחד. כיצד למנהל אתרים יש אתר גדול יותר ופחות זמן להתמקד בשירותי הניטור על ידי מעבר בין מרכזי שליטה שונים? כאן נכנס RapidSpike לשחק.

זה מציע מרווח של 1 עד 60 דקות, הבחירה היא שלך. ניתן לשתף את התוכנית המקצועית בין 5 משתמשים ולאפשר לכם להוסיף צגים ללא הגבלה. זה נהדר כשאתה עובד בקבוצה.

הוא עוקב אחר אתרים, שרתים, יציאות, SSL, נתונים סטטיסטיים בנושא SEO ועוד ועוד. לאחר הוספת המסך, אתה יכול אפילו לעקוב אחר הדפים הספציפיים באתר שלך. מדי חודש ניתנים 25 זיכויים ב- SMS / שיחה קולית. יתר על כן, באפשרותך לקבוע את תצורת החובה Slack ו-, Webhooks ו- Pager לקבלת התראות.

Rapidspike מציעה גם ניטור מתקדם כולל WHOIS ו- SSL ומציגה את תפוגה וסטטיסטיקה אחרת. אם גוגל משחררת את האתר שלך מסיבות של תוכנות זדוניות, ב- Google מחפש את האתר שלך בסימן זהירות וכך המבקרים מקבלים אזהרות בכל פעם שהם מנסים להיכנס וכך יתכן שהם לא יבקרו באתר שלך..

Rapidspike עוקב אחר רשימת הגלישה הבטוחה של גוגל ושולח התראות על תוכנות זדוניות ותכנים מזיקים. בלוח מחוונים בודד אתה יכול גם לעקוב אחר קידום אתרים באתר שלך באמצעות Alexa Rank, Google Analytics, דירוג Moz ו- backlink נתונים סטטיסטיים.

זה לא נגמר; יש יותר, אתה יכול לעקוב אחר הביצועים באמצעות ניטור משתמש אמיתי. הם מציעים מצב טלוויזיה שמציג את הסטטיסטיקות החיות כך שתוכלו לתפוס את הבעיות במהירות. זוהי תכונה שימושית אם יש לך מסך נפרד.

Rapidspike עושה את הניטור הגלובלי, מייצר דוחות גרפיים ומאפשר למשתמשים להגדיר את רגישות ההתראה. יתר על כן, אתה יכול לשתף נתונים סטטיסטיים עם אחרים על ידי יצירת דף סטטוס ציבורי. זה כלי שימושי מאוד אם אתה יכול להרשות לעצמך. הירשם עכשיו וקבל ניסיון למשך 30 יום.

מה שאנחנו אוהבים:

 • מציע צגים ללא הגבלה, ניטור SEO, איתור תוכנות זדוניות, SSL & ניטור WHOIS, שילוב עם כלים רבים, כולל ניטור מרווח של דקה.

מה שאנחנו לא אוהבים:

 • תמחור גבוה, הפצצת שירותים עלולים לבלבל את החדשים

בקרו ב- RapidSpike

מסקנה:

אז לעיל הזכרנו כמה מהחלופות הנהדרות של Pingdom כדי להמשיך לעקוב אחר אתרי האינטרנט שלכם. מרבית החברות ברשימה מציעות תוכניות במחירים נמוכים יותר מה- Pingdom כולל כל התכונות החיוניות. זה כל הבחירה שלך.

UptimeRobot היא בחירה טובה מכיוון שהיא תומכת בסוגי הסימון השונים, 50 צגים ומרווח בדיקה של דקה. אבל זה מוגבל רק לפקח על זמן הפעילות. מצד שני, Statuscake ו- Rapidspike מספקים תכונות שימושיות אך גבוהות בתמחור.

הדרך הטובה ביותר לבחור את השירות היא לזכור את מספר הגורמים כמו מרווח הבדיקה, מספר המסכים, סוגי התראות, שמירת נתונים ומיקומי צמתים. כמובן שתמחור הוא גם הכרחי.

אנו רואים קדימה למחשבותיך וניידע אותנו על החוויה שלך. האם יש חלופה טובה ביותר של פינגדום שלדעתך אמור להיות רשום כאן? אנא הצע בפרק התגובות למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map