סקירה וויבלי

דירוגי וובלי & סיכום ביקורת


שם: וויבי

תיאור: Weebly מאפשר למשתמשים לבנות אתרים בקלות ובמהירות כשירות וכולל אירוח אתרים לעסקה. אם אתה רק רוצה אתר פשוט הוא אפילו זמין בחינם.

מערכת הפעלה: מבוסס רשת

קטגוריית יישום: בונה אתרים, בונה חנות מקוונת, פיתרון מסחר אלקטרוני

 • קלות שימוש

 • תבניות & עיצובים

 • פונקציות & גמישות

 • תמורה לכסף

 • שירות לקוחות

באופן כללי

4.6

סיכום

Weebly הוא בונה אתרים, כלומר הוא מציע את הכלים הדרושים לאנשים לפתח אתרים משלהם במהירות ובפחות מאמץ מאשר קידוד אחד מאפס. זה גם די שלם, כלומר זה לא נגמר רק בשלב הבנייה – אלא עוזר לאורך כל הדרך לקבל כלים נוספים לקידום אתרים, גיבויים וכדומה..

למד עוד

 • מתכנן וייבי מתמחר
 • עיצוב בעזרת Weebly (ערכות נושא של Weebly)
 • שאלות נפוצות בנושא Weebly
 • הכרעה: האם עליך להשתמש ב- Weebly לבניית האתר שלך?

מקצוענים

 • תמהיל טוב של תבניות
 • עורך אתרים קל לשימוש
 • מרכז האפליקציות של Weebly
 • אנליטיקס עוזר לך לפקח על האתר שלך
 • כלי SEO מובנה
 • נהדר לסחר אלקטרוני

חסרונות

 • בלוגרים עשויים להירתע
 • עזרה יכולה להיות יקרה
 • לא מערכת הגיבוי הגדולה ביותר
 • סוגיות עם תמונות ועריכת תמונות
 • נסה את Weebly בחינם
 • עיין בתבניות Weebly

{
"@ הקשר": "http://schema.org",
"@ סוג": "סקירה",
"פריט נצפה": {
"@ סוג": "יישום תוכנה",
"שם": "וויבי",
"תיאור": "Weebly מאפשר למשתמשים לבנות אתרים בקלות ובמהירות כשירות וכולל אירוח אתרים לעסקה. אם אתה רק רוצה אתר פשוט הוא אפילו זמין בחינם.",
"תמונה": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/weebly-review-home.jpg",
"מערכת הפעלה": "מבוסס רשת",
"יישום קטגוריה": "בונה אתרים, בונה חנות מקוונת, פיתרון מסחר אלקטרוני"
},
"ביקורת דירוג": {
"@ סוג": "דירוג",
"דירוג ערך": 4.5999999999999996447286321199499070644378662109375,
"הטוב ביותר": 5,
"הגרוע ביותר": 0
},
"מחבר": {
"@ סוג": "אדם",
"שם": "ג’ייסון צ’או"
},
"ביקורת": "

Weebly הוא בונה אתרים, כלומר הוא מציע את הכלים הדרושים לאנשים לפתח אתרים משלהם במהירות ובפחות מאמץ מאשר קידוד אחד מאפס. זה גם די שלם, כלומר זה לא נגמר רק בשלב הבנייה – אלא עוזר לאורך כל הדרך לקבל כלים נוספים לקידום אתרים, גיבויים וכדומה..

\ r \ n

למד עוד

\ r \ n

  \ r \ n
 • מתכנן וייבי מתמחר
 • \ r \ n

 • עיצוב בעזרת Weebly (ערכות נושא של Weebly)
 • \ r \ n

 • שאלות ותשובות בנושא Weebly
 • \ r \ n

 • הכרעה: האם עליך להשתמש ב- Weebly לבניית האתר שלך?
 • \ r \ n

"
}

סקירה כללית: מה זה Weebly?

כיצד עובד וובלי?

Weebly מעניקה יותר מ- 40 מיליון אתרים. זה שווה ערך ל -2% מכל האתרים החיים כיום. זה נראה נהדר כשמשווים אותו לזמינות העצומה של בוני אתרים. היא הוקמה מתוך אמונה כי “לכל אחד צריך להיות כלים לקחת את העסק שלו מרעיון להשקה לצמיחה”.

Weebly פועל בכך שהוא מציע למשתמשים ממשק ויזואלי מאוד בו הם יכולים להשתמש כדי לבנות את אתרי האינטרנט שלהם ואינו דורש כלל ידע בקידוד. כל מה שאתה צריך זה לגרור ולשחרר דברים, לשנות את גודל הדברים בעכבר ולהוסיף או לערוך טקסט ותמונות.

דוגמאות לאתרי אינטרנט שנבנו עם Weebly

כמה אתרים מעולים שנבנו עם Weebly-

דוגמה מסוכנת 1דוגמא מספר 1: צילום לאו אדוארדס עושה שימוש ב- Weebly כדי להציג פריסות מדהימות עשירות תמונות

דוגמה מסוכנת 2דוגמא מספר 2: האחים בוקס היא חנות מקוונת המציעה עבודות יד בהתאמה אישית.

דוגמה מסוכנת 3דוגמא 3: מטבח טמפה ביי היא בית ספר קצת ישן אבל דוגמא טובה לאתר בסיסי שמבוצע על דברים

דוגמה מסוכנת 4דוגמא מספר 4: ראקל אורוזקו היא דוגמא טובה נוספת לבוטיק אופנה מקוון

דוגמה מסוכנת 5דוגמא 5: כדור הוויסקי עושה שימוש במערך תפריטים לא מסורתי כדי לעשות את ההבדל

כדי לראות יותר, עיין בסיכום האתרים היפה של Weebly.

יתרונות: מה שאני אוהב ב- Weebly

1- שילוב טוב של תבניות

פעם אחת, Weebly הלך בדרך שנסעה על ידי מרבית בוני האתרים וזה היה להציע למשתמשים המון תבניות לבחירה. כיום הם הצליחו איכשהו לייעל זאת למרות שהמספר נחתך לכמה עשרות תבניות.

אני מרגיש כאילו מדובר בחרב דו-קצוות כיוון שאנשים מסוימים עשויים לרצות לבזבז את הזמן בגלישה בתבניות של עיצובים שונים אך גם בתצורות. עם זאת, על בסיס אישי יותר אני מרגיש כאילו זה תואם את משימת הליבה של Weebly – לעזור בפיתוח מהיר ומהיר של אתרים.

כשדפדפתי במאגר התבניות שלהם (Weebly מכנה אותם ערכות נושא), שמתי לב שהם מציעים ממרח שכאילו ספרטני, מכסה את רוב הקטגוריות שאנשים היו צריכים לאתרים בסיסיים. המשמעות היא שהכול שם, אך התייעל כדי למנוע ממשתמשים לבזבז זמן ולחפש במאות תבניות כדי למצוא את אותה ‘מושלמת’..

נושאים סועריםערכות נושא קטנות עבור אתרים מסוגים שונים.

לפני ירחים רבים, ל- Weebly יש טונות של תבניות לבחירה, אך מסיבה כלשהי הן חתכו אותה ל 50- מוזרים יותר לניהול. אהיה כאן כנה ואומר שאני קצת על הגדר בכל העניין של “מספר התבניות”.

זה גם מעודד משתמשים להיות קצת יותר יצירתיים בעיצובים שלהם, ולכן בסך הכל, אני מחשיב את זה כזכייה עבורם.

2- עורך אתרים קל לשימוש

בונה הגרירה והשחרור הוא ליבת מערכת ה- Weebly וזה מה שעוזר למשתמשים לבנות אתרים במהירות. באמצעות מניפולציה של כמה אלמנטים חזותיים, משתמשים יכולים לחבר את האתר שלהם בממשק ‘מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל’.

הליבה בזה היא כפולה. האחד – זה דורש ידע קידוד אפס. כן, אפס לחלוטין. אפילו אם אינך יכול לדעת HTML מ- PHP אתה יכול לבנות אתר שלם ופונקציונאלי שיש לו פוטנציאל להיות חזק ככל אחר (כמעט).

החלק השני הוא שהמערכת מאפשרת פיתוח מהיר של אתרים. חשוב על זה כמו לבנייה מודרנית בה הקבלנים משתמשים בחלקים טרומיים במקום לבנות את הכל במקום. זה מקטין את מהירות הפיתוח בטון!

בעזרת הבונה והתבניות שלהם בניתי באופן אישי אתר פונקציונלי עם התאמות אישיות תוך פחות משעתיים! כמובן, זה תקף רק אם אתה לא מרשה לעצמך להסיח את דעתך מכל מה שיש ל- Weebly.

עורך Weeblyהדגמת Weebly: כדי להוסיף תוכן לאתר שלך, השתמש בכלי לביטול ושחרור משמאלך.

עורך Weeblyהדגמת Weebly: להוסיף דף לאתר שלך.

עורך Weeblyהדגמת Weebly: תצוגה מקדימה של האתר שלך בגרסה לנייד.

מרכז האפליקציות של Weebly

למי שעובר על פני חוויית בניית אתרים בסיסית, זה המקום אליו נכנס מרכז האפליקציות של Weebly. ממשק הגרירה והשחרור מאפשר שימוש באלמנטים בסיסיים באתר, אך מרכז האפליקציות הוא המקום אליו אתה הולך לקבל כלים חזקים יותר..

ל- Weebly יש כאן יותר מ -270 אפליקציות שהן תערובת של שימוש חופשי ומשולמות. כאן תוכלו להוסיף ולהפעיל בקלות דברים כמו מסחר אלקטרוני, שיווק או תכונות מדיה חברתית. שוב, הם אינם דורשים שום ידע בקידוד, אם כי חלקם עשויים לדרוש הבנה של מושגים בסיסיים כמו שיווק בדוא”ל וכדומה.

מרכז האפליקציות של Weebly

אפליקציות כדי להפוך את אתרי ה- Weebly שלך לחזקים יותר (ראה את כל האפליקציות הזמינות כאן).

4- Analytics עוזר לך לפקח על האתר שלך

ברגע שהאתר פועל, בעלי אתרים יכולים לעשות זאת לפקח על ביצועי האתר שלהם לעקוב ולהבין את התנהגות המבקרים. Weebly מאפשר לך להציג כמה מדדים בסיסיים כמו לאילו דפים מבקרים הולכים, כמה צפיות אתה מקבל, מה אנשים מחפשים באתר שלך או אפילו לאילו מקורות חיצוניים מפנים מבקרים לאתר שלך..

באיזו מידה גישה לגישה לניתוח תלויה בחשבון ה- Weebly שלך. חשבונות בחינם יכולים להציג צפיות בדפים ואת המבקרים הייחודיים, כך שתצטרך ‘לשלם כדי לשחק’ כפי שיגידו. ובכל זאת, נהדר לדעת שהתכונה קיימת.

אתה יכול לעקוב אחר מבקרים ולהבין את הביצועים העסקיים שלך באמצעות סטטיסטיקת Weebly.

5- כלי SEO מובנה

אופטימיזציה למנועי חיפוש הוא פרק גדול במיוחד בספר פיתוח וניהול אתרים. בעוד שחלק עשויים לזלזל בפונקציות הבסיסיות ביותר שיש ל- Weebly בכל הקשור לקידום אתרים, אני שוב קורא לך לשקול למי נועד Weebly – פיתוח מהיר וקל של אתרים.

מכיוון שכך, בסקירת Weebly הזו, אני מגלה שאפשרויות SEO מוגבלות יותר טובות יותר עבור אתרים בסיסיים ומה ש- Weebly כבר מכסה על כך. הם מאפשרים להזין כותרות ותיאורים של דפים, קוד כותרת עליונה ותחתונה, בקרת אינדקס של מנוע חיפוש והפניות מחדש.

קידום אתרים ב- WeeblyWeebly מכסה פונקציות SEO בסיסיות בליבתן. אתה יכול להתאים אישית התאמה של כותרת העמוד, ליצור ולערוך Sitemap, להפנות דף באמצעות .htaccess ולשנות סכימת מוצרים במרכז השליטה > הגדרה > קידום אתרים.

6- נהדר עבור מסחר אלקטרוני

קטגוריה אחת של אתרים הפופולרית בהתחשב ב- הפופולריות של קניות ברשת הוא אתרי מסחר אלקטרוני. Weebly פשוט נהדר בשביל זה ויש לו את כל מה שצריך כדי להתחיל להקים חנות מקוונת לבד.

יש אפילו מערכת להוסיף ולתחזק מסד נתונים של מוצרים, שלם עם תמונות וקטגוריות. קטע המסחר האלקטרוני שלהם מגיע גם בצורה תבניתית ומשפיע על אופן הצגת המוצרים. יש אפילו תבניות הבדל לסוגים שונים של מוצרים; לדוגמה, לניהול הפרדת מוצרים ושירותים דיגיטליים מול מוצרים פיזיים.

תכונות ותבניות של חנות מקוונת של Weeblyהגדרת התצורה של חנות האינטרנט שלך ב- Weebly – כלומר. הוסף קופונים, ניהול מוצרים והגדר שער תשלומים במרכז השליטה > חנות.

הוספת מוצר לחנות המקוונת שלך ב- Weebly.

זה אפילו עוזר למשתמשים לנהל תשלומים ויאפשר לכם לאפשר ללקוחות שלכם לשלם באמצעים שונים כמו כרטיסי אשראי ו- PayPal. באזור זה יש אפשרויות רבות וכל מה שלא תוכלו למצוא באזור התשלומים העיקרי של Weebly ניתן למצוא במרכז האפליקציות.

זה יכול גם לעזור לך בדרכים אחרות עבור מסחר אלקטרוני, כגון:

 • קופון: הצע קודי קופונים כדי למשוך יותר מכירות בעונתיות.
 • כרטיס מתנה: שלח כרטיסי מתנה להפתעה ללקוחות שלך באמצעות דואר אלקטרוני.
 • משלוח: הגדר כללי ושיעור משלוח עבור סוגים שונים של הזמנות.
 • מס: הגדר מיסים עבור כל מדינה וציין שאליו אתה שולח מוצרים.

חסרונות: מה שאני לא אוהב

1 – בלוגרים עשויים להיות מבוישים

אל תבינו אותי לא נכון, זה לא כאילו אתה לא יכול לבלוג עם אתר Weebly. עם זאת, עבור מישהו כמוני שמכיר היטב את מערכת ניהול התוכן של וורדפרס, Weebly חסרה ברצינות בתחום זה.

ובכל זאת השימוש בכלי הבלוג של Weebly מרגיש כל כך כאילו אני משתמש בגרסה פרימיטיבית מאוד של מעבד תמלילים שזה מרגיש כל כך … משעמם. יש מעט מאוד שמוקדש לתוכן ומאפשר שם פונקציונליות מורחבת.

כל חוויית הבלוגים בפלטפורמה זו הרגישה מוזרה וזה נראה כמו ניסיון מסורבל להציע משהו שבאמת לא רצו לעשות. הפורמטים שלך קבועים בעיקר, ומותר לך ליצור כותרת ולזרוק את התוכן, זה בערך.

בהתחשב במספר העצום של הבלוגים היוצאים היום, הייתי קצת מופתע מכך שוויילי לא נראה להוט יותר להשתמש גם בשוק זה. אולי היא לא רצתה להתחרות ישירה עם WordPress.com.

2- עזרה יכולה להיות יקרה

תמיכת לקוחות יכולה להיות יקרה לחברות – אני מבין זאת. אך יחד עם זאת, תמיכת לקוחות גרועה יכולה לגרום לחברה או לשבור אותה. לכן אני קצת סקרן כיצד Weebly החליט על תוכנית תמיכה ברורה מאוד ברמת שכבות.

כמה סיוע אתה מקבל מ- Weebly תלוי באיזו תוכנית אתה נמצא איתם. כמובן שהבסיס שם לכולם (למשל, בסיס ידע, פקס ואפילו הדרכות וידאו), אלא אם כן אתה משתמש במשהו אחר מלבד תוכנית חינמית או מתנע, לא תהיה לך גישה לתמיכה הטלפונית או לתמיכה בעדיפות..

יש להם א פורום קהילתי אבל כשהצצתי פנימה זה נראה קצת … חשוף.

3 – לא מערכת הגיבוי הגדולה ביותר

תכונות גיבוי Weebly

זה משהו שגרם לי להתעצבן – מערכת הגיבוי העלובה שמציעה וויילי. גיבויים הם דבר שהוא קריטי כמעט לכל דבר שקשור לטכנולוגיה. במחשב מקומי, באתר או בכל נושא, אתה תמיד צריך גיבויים. אלא אם לא אכפת לך לאבד אינספור שעות מהעבודה שלך אם משהו ישתבש.

מערכת הגיבוי של Weebly דורשת מעט ניווט כדי להגיע אליו, אבל הדבר המגוחך מכל הוא שגם אם גיבית את האתר שלך, Weebly לא מאפשרת לך לייבא את קובץ הגיבוי חזרה למערכת משלה.!

בהתחשב בכך, אני לא בטוח מדוע הם מאפשרים את הגיבוי בכלל.

4 – סוגיות עם תמונות ועריכת תמונות

עבור בונה אתרים של כל אחד, יכולות עריכת התמונות שמציע Weebly פשטות במקרה הטוב. למעשה, אתה יכול לעשות טוב יותר באמצעות Microsoft Paint (אם אתה במערכת Windows). ב- Weebly עצמה כל מה שאתה יכול לעשות זה להגדיל, לטשטש, להחשיך או להחיל פילטר צבעוני.

תוכניות Weebly & תמחור

תוכניות Weebly
חינם
מקצוען
עסקים
מחיר שנתי0.00 $ לחודש12.00 $ לחודש25.00 $ לחודש
אחסון דיסק500 מגה בייטללא הגבלהללא הגבלה
אבטחת SSLכןכןכן
חבר תחוםלאכןכן
תחום חופשילאכןכן
דמי עסקה3%0%
הוסף מוצרים25 מוצריםללא הגבלה
מתאים ל…אתר עלוןעסקים קטנים / חנות מקוונתהכל ועוד

לתמחור Weebly יש 5 תוכניות שונות – Free, Starter, Pro, Business, and Performance. התוכנית בחינם ב- Weebly מגיעה עם אחסון בשווי 500MB, מודעות Weebly וכתובת אתר עם תת-דומיין Weebly.com. האזהרה העיקרית כאן היא שלא ניתן לבצע פעילויות מסחר אלקטרוני בתכנית החינמית.

עם זאת, אתה יכול לעשות יותר עם Weebly אם תבחר לשדרג לתוכניות בתשלום.

תבניות Weebly & עיצובים

Weebly מציעה 50+ תבניות אתר במאגר שלהן. הם נראים נקיים, מגיבים ומסווגים תחת תוויות שונות – כגון חנות מקוונת, אישית, בלוג, עסקים וכו ‘.

דוגמאות לתבניות אתר של Weebly

ראה את כל הנושאים של Weebly & עיצובים שנבנו מראש כאן.

תבניות Weeblyתבניות Weebly: קורות חיים / אתר אישי

תבניות Weeblyתבניות Weebly: אתר עסקי בדף מלא

תבניות Weeblyתבניות Weebly: תיק עסקי

תבניות Weeblyתבניות Weebly: פורטפוליו / גלריית תמונות פשוטה

מידע נוסף על Weebly (שאלות נפוצות)

האם Weebly חופשי לשימוש?

כן, Weebly חופשי לשימוש. אתה יכול להירשם ל- Weebly בחינם. אבל, בכדי לנצל באופן מלא את כל התכונות כמו ניתוחים מפורטות יותר וכן הלאה, תצטרך להירשם לאחת הגירסאות בתשלום Weebly. עם זאת, הגרסה החינמית של Weebly טובה מספיק כדי לבנות אתרים מדהימים.

כך תוכלו ליצור את האתר הראשון שלכם עם Weebly.

כמה עולה להשתמש ב- Weebly?

התמחור ברשת מתחלף בהתאם למה שאתה רוצה לעשות וכמה פונקציונליות אתה זקוק. תוכנית הכניסה מתחילה ב -5 דולר לחודש המאפשרת לך לחבר דומיין לאתר שלך. תוכנית ה- Pro עולה לך 12 $ לחודש שבהם המודעות מוסרות וכלל סטטיסטיקות אתרים מתקדמות. אם ברצונך להקים את החנות המקוונת שלך, אתה יכול לבחור את התוכנית העסקית, עולה 25 $ לחודש, או תוכנית Business Plus, עולה 38 $ לחודש. בסך הכל, Weebly הוא אחד השירותים במחיר סביר מסוגו.

כיצד אוכל ליצור חשבון Weebly בחינם?

1. עבור לאתר Weebly בכתובת “www.weebly.com” > 2. הירשם לחשבון Weebly > 3. בחר נושא לאתר שלך > 4. בחר שם דומיין לאתר שלך > 5. תכנן וערוך את אתר האינטרנט שלך > 6. לחץ על “פרסם” כשאתה מרוצה מהאתר שלך. לחץ כאן כדי להתחיל.

האם תחום Weebly בחינם?

Weebly מציעה תחומי משנה חינמיים לחלוטין. תת-דומיין בחינם מעוצב כאתר האינטרנט שלך.weebly.com. אם אינך מתכנן לקנות דומיין לאתר שלך, אתה יכול להשתמש בתת-הדומיין החינמי שמציע Weebly. אחרת, אתה יכול לקבל שם דומיין בחינם למשך שנה ולהתחדש במחיר של $ 19.95 לשנה אם תשדרג לתוכניות בתשלום.

האם Weebly מציע SSL בחינם?

כל תוכניות ה- Weebly מגיעות עם SSL בחינם. אתה יכול ליישם SSL לכל אתרי ה- Weebly שלך ללא חיובים על ידי הפעלת זה בכרטיסיית ההגדרה. כמו בוני אתרים אחרים, Weebly אינה תומכת בספקי תעודות SSL של צד שלישי.

האם אוכל להקים את החנות המקוונת שלי עם Weebly?

כן, Weebly הוא אחד הבונים הטובים ביותר של חנויות מקוונות למתחילים חדשים. יש לו מאפייני eCommerce נרחבים, החל מתבניות חנויות ועד פריסות וניהול מצגות של מוצרים, יש לו את כל מה שאתה צריך, כולל שער תשלום, כדי להקים חנות מקוונת..

אפשרויות טובות ל- Weebly כוללות את Shopify ו- BigCommerce.

האם Weebly גובה עמלת עסקה?

Weebly לא גובה ממך עמלת עסקה אם אתה נמצא בתוכנית העסקית. Weebly גובה דמי עסקה של 3% רק אם אתה מוכר בתוכניות Connect ו- Pro. עם זאת, Weebly יחייב את כל המשתמשים בשיעור של 2.9% + $ 0.30 עבור דמי עסקת שערים לתשלום. ספקי התשלומים ששילבו עם Weebly הם Stripe, PayPal ו- Square.

האם אוכל להשתמש בתחום שלי עם Weebly??

כן, אתה יכול להשתמש בתחום שלך עם Weebly. כדי לחבר שם דומיין קיים ל- Weebly, אתה יכול להעביר את שם הדומיין ל- Weebly או לעדכן את רשומות ה- DNS של הדומיין שלך..

האם אוכל למכור דברים ב- Weebly?

כן, אתה יכול למכור כל מיני דברים באתר ה- Weebly שלך. לדוגמה, מוצרים פיזיים שדרשו משלוח דיגיטלי או אפילו מוצרים דיגיטליים להורדה כמו ספרים אלקטרוניים ושירים.

האם Weebly טוב לבלוגים?

אמנם Weebly עשוי להיות כלי שימושי ואפילו חזק לבניית אתרים, אך הוא חסר מעט כשמדובר בכלי בלוגים. אתה יכול לבלוג, אבל האפשרויות שלך כאן מוגבלות יותר בהשוואה למערכת ניהול תוכן ייעודית כמו וורדפרס.

האם אוכל להתקין פורום או מערכת חברות עם Weebly?

כן. Weebly מציעה מערכת חברות / פורום ומאפשרת עד 100 חברים לתוכנית Pro וחברים ללא הגבלה לתכנית עסקית.

השווה Weebly עם Wix ו- WordPress.com

וויקס
וויבי
WordPress.com

תוכנית חופשיתכןכןכן
התוכנית הנמוכה ביותר בתשלום4.50 $ לחודש12.00 $ לחודש5 $ לחודש
שטח אחסוןהחל מ- 500MBהחל מ- 500MBהחל מ- 3 ג’יגה-בייט
רוחב הפסהחל מ- 1GBללא הגבלהללא מטר
תחום חופשיתוכנית משולבת ומעלהכן, למעט תוכניות חינמיותתוכנית אישית ומעלה
תוספים / תוספות אתרים250+320+50,000+
שירות לקוחותטלפון ודוא”ל לתכניות בתשלוםתמיכה טלפונית רק עבור תוכניות בתשלום עליוןדוא”ל ותמיכה בצ’אט חי לתכניות בתשלום
חנות מקוונת מוכנה?רק בתוכניות העליונותרק בתוכניות העליונותתלוי תוסף
פודקאסט מוכן?כןלאתלוי תוסף
הפורום מוכן?כןעם שירות של צד שלישיתלוי תוסף
SSL חינםכןכןכן
שער תשלוםפס, פייפאל, ריבוע, 2CO ועודפס, פייפאל, ריבוע, 2CO ועודPayPal בלבד
יכול למכור מוצרים דיגיטלייםתוכנית עסקית בלבדכןתלוי תוסף
תמיכה רב-לשוניתכןתלוי באפליקציהכן
הערותWix היא חזקה ונוחה לשימוש אך מחזיקה את המשתמשים בה קרוב, ואינה מאפשרת ייצוא אתריםWeebly מוטה מעט יותר לעבר אתרי מסחר אלקטרוני ויש לו מבחר מוגבל יותר של תבניותככלל, וורדפרס היא עוצמתית ופופולרית להפליא אך כדי לנצל אותה באופן מלא יש עקומת למידה.
בקרוWix.comWeebly.comWordPress.com

ביקורת Weebly: פסק הדין שלנו

למרות שיש לזה יתרונות וחסרונות, אני מרגיש ש- Weebly היא הצלחה ותעבוד טוב כמעט לכל אחד. היסודות כולם שם וזה בהחלט כלי רב עוצמה לבוני אתרים של eCommerce.

התכונות העיקריות קלות לשימוש כמעט לכל אחד, אפילו בהתחשב במעט זמן הדרוש להכרות. במקביל, מרכז האפליקציות נותן כלים משוכללים יותר מתקדמים להם הם זקוקים בכדי להפוך את האתרים שלהם לחזקים יותר.

והכי חשוב שתוכלו להתחיל עם תוכנית בחינם כדי לראות אם היא מתאימה לכם ואם זה כן, תוכלו לבחור תכנית בתשלום..

להתחיל

התחל עם בניית אתרים של Weeblyשלב 1 – הרשמה באמצעות פייסבוק, גוגל או חשבון דוא”ל.

בחר איזה סוג אתר תרצה לבנות באמצעות Weeblyשלב 2 – בחר אם אתה זקוק לחנות מקוונת (תוכל לשנות זאת בהמשך בהגדרה).

* תרגום: מזהה EN

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map