Shopify לעומת Volusion: הסקירה והשוואה הבלתי מוטה

עם הזמן, Shopify ו- Volusion אולי נראו מכוונים לפלחי שוק שונים. בהתאמה של הכוכבים (או אולי מנהלי שיווק), מחירם של שני בוני אתרים אלה של eCommerce התנגש כמעט ישירות.


בעבר וולוזיה מכוונת לקראת אמצע סוף השוק, אך הזמנים השתנו. המהפכה הדיגיטלית חלה עלייה בקרב פורמטים אלקטרוניים בהיקף קטן. כאשר ל- Shopify יש את ההובלה הבריאה כבר בפלח השוק התחרותי ביותר הזה, היא Volusion מצוידת במערך הפיצ’רים הנכון?

Shopify vs Volusion: במבט אחד

להלן טבלת ההשוואה של Shopify לעומת Volusion;

תכונות
Shopify
וולוזיה
תכנןבסיסיאישי
מחיר (בסיס שנתי)26.10 $ לחודש26.10 $ לחודש
תוכנית חופשית זמינהלאלא
חנות מקוונתכןכן
רב ערוציכןכן
תמיכה בקופהמוגבלכן
מספר המוצריםללא הגבלה100
דמי עסקת בסיסלאלא
בקר באינטרנטבקר ב- Shopifyבקרו ב- Volusion

השווה את Shopify ו- Volusion ב

 • קלות שימוש
 • הוספת מוצרים
 • בקרת מלאי
 • טיפול במוצרים דיגיטליים
 • נקודת מכירה (קופה)
 • עיבוד תשלומים
 • שירות לקוחות
 • תכונות אחרות

Shopify vs Volusion: השוואת המפתח

1. קלות שימוש

לוח מחוונים למשתמש של Volusion אין אפשרות להשתמש בזיוזיות ובמקרים רבים, בלתי אפשרי למשתמשים חדשים ללא עזרה.

לאחר שהשתמשתי ב- Shopify פעמים רבות בעבר, תמיד הרגשתי שהמערכת הזמינה שם היא מקיפה. חשוב מכך, כל מהיסוד ידידותי למשתמש ואינטואיטיבי במיוחד.

לאמיתו של דבר, משתמשים חדשים לא אמורים להתקשות כלל עם דרכם סביב Shopify אלא אם כן הם מעולם לא השתמשו בממשק משתמש גרפי (GUI) לפני כן. לאור הסבירות הנמוכה לכך, הפריסה של Shopify כמעט קרובה לאידיאלי.

וולוזיה לעומת זאת מזכירה לי עיצוב מודרני שטופח על מערכת ניווט ישנה מאוד בבית הספר. כשלעצמו זו לא בעיה גדולה. לרוע המזל, הפריסה גם מעט מחושבת.

וולוזיה מפגרת גם הרחק מאחורי שופיפיי ביכולת היכולות של בניית האתר שלה, עם תבניות המוצעות, אך מרחב קטן במונחי התאמה אישית. אפילו ניסיון לשנות את הלוגו שלך מחייב אותך לעמוד לעמוד אחר.

בהתחשב בעובדה שמדובר בעיקר בהשוואה של בוני חנויות מקוונות בין Shopify לוולוז’ן, לא אפרט בפירוט רב יותר בנוגע לנוחות השימוש. עם זאת, אני קורא לכל מי ששוקל וולוזיה להירשם לניסוי בן 14 הימים ולבדוק בעצמך את המערכת לפני שתקבל החלטת רכישה..

איזה יותר טוב?

אני לא מרגיש שקל להשתמש כלל ב- Volusion, והוא גם לא מתאים לשימוש בלי להקדיש זמן רב לקריאת התיעוד שלהם ולבקש עזרה. Shopify היא מנצחת ברורה מבחינת קלות השימוש.

בדוק את סקירת Shopify המפורטת שלנו כאן.

2. ניהול מוצר

ניהול הפריטים בחנות המקוונת שלך הוא אחד ההיבטים הקריטיים ביותר של בוני אתרים של מסחר אלקטרוני. עבור בעלי חנויות פוטנציאליים, זה קרוב לוודאי שתשקיעו כמויות זמן משמעותיות בהתחלה.

2 א. הוספת מוצרים

הוספת קטגוריות מוצרים בווילוזיה תפריטי חלונות קופצים מוסיפים רמות מיותרות למה שצריך להיות תרגיל פשוט בהוספת מוצר.

ל- Shopify יש תהליך מאוד יעיל להוסיף מוצרים, עם כמעט כל מה שצריך להוסיף כדי לרשום משהו ממש בהישג ידך. כל קבוצה של נתונים קשורים מאורגנת בצורה מסודרת באזורים שלהם באותו עמוד.

הטיפול במוצר של Volusion דומה מעט, מלבד העובדה שהוא מציג תוויות נפתחות לסטים נפרדים של נתונים קשורים (למשל מידע בסיסי, ניהול תמונות, בקרת מלאי). עם זאת, אם תשימו לב מקרוב, חלק מהמשתנים הניתנים לבחירה ייצרו תפריטים קופצים לפרטים נוספים. זה נוטה להאט את התהליך ויכול להיות מעט מעצבן לפעמים.

תוך כדי ניסוי להוסיף מוצרים ושינוי הגדרות, התמודדתי עם לא פחות משלושה חלונות קופצים ושני לשוניות נוספות של תפריטים בדפדפן שנוצרו! Shopify העביר אותי בינתיים בצורה חלקה בתוך קטעים, תלוי במה ערכתי.

יש לו גם כמה תוויות חריגות שלא כולם עשויים להכיר (המחייבות אותך לחזור לבסיס הידע שלהם לעזרה שוב). חלק מהתוויות הללו כוללות כללי ספקים ורשת בקרת מלאי.

איזה יותר טוב?

ניהול מוצר הרבה יותר פשוט ומייעל ב- Shopify לעומת Volusion. באופן מוזר, האחרון גם מאפשר רק תמונות GIF לשימוש באתר, מה שעלול לגרום לתמונות באיכות נמוכה.

2 ב. בקרת מלאי

בקרת מלאי בכוח

בקמעונאות, הקשר בין מוצר למלאי ברור ומוגדר היטב. מוצרים הם פריטים שאתה מוכר והמלאי מנוהל על בסיס מכירות. תהליך הניהול צריך להיות חלק.

כל אחד מהקטעים הללו מוגדר היטב ב- Shopify ו- Volusion אך האחרון הוסיף את מה שהוא מכנה רשת בקרת מלאי בתוך קטע בעמוד המוצר. זה מוסיף רמה אחרת לגמרי של מורכבות במקום נוחות.

אני בהחלט יכול לראות את הפוטנציאל של הרעיון, אבל כמו שהוא עושה דברים רבים, וולוז’ן יישמה אותו בצורה קשה מדי עבור רוב האנשים שאינם מנוסים בתחום הטכנולוגי לנהל אותם.

איזה יותר טוב?

למרות שהמערכת של Volusion מורכבת יותר, רשת המלאי יכולה להיות שימושית לחנויות גדולות המטפלות בנפחים גדולים. עם זאת המורכבות העצומה של משימות שצריכות להיות חלקה נותרה סקרנות.

2 ג. טיפול במוצרים דיגיטליים

תיאור המוצר של Shopify הוספת הורדה דיגיטלית למוצר היא קלה ב- Shopify.

באופן טבעי, Shopify אינה מטפלת במוצרים דיגיטליים, אך יש תוסף שתוכל להשתמש בו בחינם לניהול זה. לאחר התקנתו, הוספת מוצר דיגיטלי זהה כמעט לזה של מוצר פיזי – עם מספר צעדים נוספים. עליכם להעלות בפועל את המוצר הדיגיטלי שיימכר בדף המוצר.

האם עליכם להתייחס לקטע דף העזרה הזה בכל פעם שתוסיפו מוצר דיגיטלי ל- Volusion?

גם כאן וולוזיה יצרה דרך מורכבת להפליא לנהל משהו שאמור להיות לא שונה מהנורמה. במקום פשוט להיות אפשרות להוסיף אותו, וולוזיה מחייבת אותך לזכור רשת הגדרות מורכבת שאתה צריך כדי לסווג מוצר כדיגיטלי.

איזה יותר טוב?

אין לי מושג מדוע וולוזיה מנהלת הורדות דיגיטליות בדרך זו ואין לי שום רצון לשאול. די לומר, הייתי מעדיף פשוט ללחוץ כדי להוסיף מאשר לזכור חבורה של שדות להוסיף ‘0’.

3. נקודת מכירה (קופה)

POS לרוזיה מערכת הקופה של Volusion קלה לשימוש ועובדת כמעט מחוץ לקופסה.

מערכת קופה היא אולי אחת מגרסאות החסכון הגדולות ביותר של וולוזיה. זה משולב היטב ודורש הגדרות חד פעמיות בלבד בכדי שתוכלו לפעול. ההגדרות כוללות אפשרות של POS טהור או היברידית.

לאחר סיום זה, אתה יכול להשתמש בסורק קופות בחנות קמעונאית בכדי להזמין הזמנה, או שתוכל לקבל שם ממשק חזית גם לאותה מטרה. כך או כך, זה קשור לחנות וולוזיה ולמלאי שלך באופן טבעי.

גם בתחום זה, Shopify קופה נותנת לוולוזיה רווח לכספה. בנוסף לשילוב קופה רגיל בין פיזי לדיגיטלי, Shopify מוסיפה אלמנט נוסף בנייד.

זה מאפשר לבעלי חנויות לעשות שימוש באפליקציה סלולרית הן עבור כניסות רכישה והן עבור קבלת תשלום. בעוד שהביצוע הכולל מפגר מעט אחרי וולוזיה, האלמנט הסלולרי רלוונטי יותר ביום ובעידן זה.

איזה יותר טוב?

אני אקרא לזה תיקו בין Shopify ו- Volusion מבחינת תמיכת קופה.

4. עיבוד תשלומים

תשלומי Shopify מנוהלים בקטע ההגדרות שלהם; מתאים מכיוון שלא סביר שזה יהיה אזור שמשונה לעתים קרובות. היה ברירת מחדל, PayPal זמין בנוסף אתה יכול להשתמש במגוון ספקי תשלומי צד ג ‘כגון פס. ישנן גם אפשרויות לשימוש בהן אמצעי תשלום ידניים כמו פיקדונות בנקאיים והזמנות כסף.

עם זאת, אם תחליט להשתמש במעבד תשלומים של צד ג ‘תחויב בתשלום טרנזקציה בהתאם לתלות בה בחרת להשתמש.

Volusion לא גובה ממך עמלת בסיס עסקה, אך אתה צריך להירשם עם מעבד התשלומים שלהם כדי להשתמש בו. זה גובה עמלה לכל עסקה החל מ- 2.15% בכל פעם שמתבצעת הזמנה. אם תרצה, אתה יכול גם לבחור להשתמש במעבד תשלום של צד שלישי, כגון Stripe או Skrill.

איזה יותר טוב?

מבחינת שמישות, Shopify שוב הופכת את הדברים לחופשי לחץ למשתמשים, אך בכל הנוגע לתשלומים הם גובים עבור אותה הרשאות. אם יש לך מכירות גבוהות באתר שלך, העלויות עשויות להיערם במהירות בתשלומי Shopify. בתחום זה הייתי אומר שבעלי חנויות מקוונות צריכים להסתכל על השורה התחתונה הרבה יותר טובה עם Volusion.

5. תמיכת לקוחות

שופיפי וגם וולוזיה כוללים ערוצי תמיכה ללקוח מקיפים. ניתן ליצור איתם קשר באמצעות ערוצים שונים ולשניהם יש נרחב מאוד בסיסי מידע מקוונים ומדריכים לעזור לך.

למעשה, גם אצל וולוזיה יש מאמר בסיס ידע כיצד ליצור קשר איתם אם תזדקק לתמיכה.

איזה יותר טוב?

זו קרב יריות אחיד בין השניים מבחינת התמיכה.

6. תכונות אחרות

יתכן שקשה לטפל ברשלנות אך היא בהחלט מקיפה. ישנם מספר תוספות אשר גורמות לכך שהיא בולטת בהשוואה ל- Shopify, כמו היכולת לטפל בהזמנות טלפוניות והחזרי מוצרים (RMAs).

אם האתר שלך מספיק גדול בכדי לשקול אזורים אלה, אז וולוזיה היא צעד לפני Shopify. עם זאת, אני מרגיש שהמתקנים האלה אינם משהו שחנויות מקוונות חדשות או זעירות ביותר היו מעוניינות בו הרבה בגלל היקף פוטנציאל נמוך יותר.

מסקנה: האם עדיין שווה ללכת?

בשלב זה בטח החלטת שאני שונאת את וולוזיה ואני מתכוונת אליהם. אני יכול להבטיח לך שזה לא נכון. לאמיתו של דבר, בתחומים רבים אני מרגיש ש- Volusion נועד לטפל בחנויות מקוונות בעלות נפח גבוה יותר בתעבורה בגלל האופן שבו מוגדרות האפשרויות שלהם..

עם זאת, בהתבוננות בתוכניות ברמת הכניסה של שני אלה זו לצד זו ובהתחשב בפלח השוק ברמות אלה ששניהם מכוונים אליהם, עלי לשקול את הקהל. ברמת כניסה, Volusion מציעה מורכבות רבה מדי ומעט ידידותיות למשתמש כדי לתמוך בבעל החנות המקוונת החדשה.

הקמת החנויות המקוונות שלהם צריכה להיות משהו שהם משקיעים בו מעט מאמץ – ובסיס נתונים מקיף בלבד לא יכרת אותו. מנקודת מבט ברמת הכניסה הייתי הולך עם Shopify, בלי להסס.

משפטים חינם

 • Shopify – לחץ כאן כדי לנסות Shopify בחינם למשך 14 יום (ללא כרטיס אשראי)
 • Volusion – לחץ כאן כדי לנסות חינם ל- Volusion למשך 14 יום (אין צורך בכרטיס אשראי)
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map