Shopify לעומת Ecwid: איזו פלטפורמה הכי מתאימה לך?

עם נתח שוק כמעט 11% באנכי תחרותי במיוחד בתעשייה, Shopify הוא שם שרבים היו שומעים עליו. בהתחשב בכך, בראש בראש של Shopify לעומת Ecwid, יש סיכוי שהאחרון עשוי לצאת למעלה?


Ecwid כוללת גם תכונות מוצר מקיפות מאוד והיא מכוונת למי שרוצה להקים חנות מסחר אלקטרוני בקלות רבה יותר. יש לו גם תוכנית חינמית ש- Shopify לא עושה. כדי להשלים עם הדברים, נראה את התוכניות במחיר דומה בין Shopify ל- Ecwid.

Shopify לעומת Ecwid: במבט מהיר

במקרה שאתה ממהר, להלן טבלת ההשוואה Shopify לעומת Ecwid;

תכונות
Shopify
אקוויד
תכנןבסיסיעסקים
מחיר (בסיס שנתי)26.10 $ לחודש29.17 $ לחודש
תוכנית חופשית זמינהלאכן
חנות מקוונתכןכן
רב ערוציכןכן
תמיכה בקופהמוגבללא
מספר המוצריםללא הגבלה2,500
דמי עסקת בסיסלאלא
בקר באינטרנטבקר ב- Shopifyבקר ב- Ecwid

השווה את Ecwid ו- Shopify ב:

 • קלות השימוש
 • הוספה וניהול של מוצרים
 • מגבלות מוצר
 • תמיכה במוצרים דיגיטליים
 • נקודת המכירה
 • עיבוד תשלומים
 • טיפול בעגלה נטושה
 • שירות לקוחות

שופיפי נגד אקוויד: הראש-ראש השוואה

Shopify ו- Ecwid הם שניהם בוני אתרים של מסחר אלקטרוני ומשווים אותם במובנים רבים. בואו נסתכל על כמה מהתכונות החיוניות שספקים כאלה צריכים לייעל:

1. קלות השימוש

ממשק בונה של Shopify ממשק בונה של Shopify

ממשק בונה Ecwidממשק בונה Ecwid

אחת הסיבות העיקריות לכך שמישהו ישלם יותר מ- 20 $ לחודש כדי לארח אתר היא ש- Shopify ו- Ecwid מפותחים סביב בוני אתרים. המשמעות היא שכמעט כל מי שיש לו מיומנויות בסיסיות באינטרנט יכול לבנות אתר מסחר אלקטרוני פונקציונלי במהירות – אין צורך בקידוד.

מסיבה זו, אי אפשר להעריך את החשיבות שבקלות השימוש במערכות שלהם במערכת. שני בוני אתרים אלה מציעים למשתמשים חווית גרירה ושחרור. הנחת היסוד היא פשוטה – מצד אחד יש לך סרגל ניווט עם כלים ומצד שני, בד לעבוד עליו.

מבחינת המראה והתחושה, לבונה האתרים של Shopify יש תחושה מקצועית מאוד. זה מנוגד מאוד לבקרות החלקים הגדולות שיש לאקוויד. עם זאת, לצורך שימושיות, זה מרגיש קל יותר לשימוש למתחילים.

Shopify גם נוטה להשתמש בחלק מהעגה שלה עצמה כמו ‘אוספים’ שעשויים להתרגל אליהם.

מכיוון ששני בוני אלה נועדו לפיתוח מהיר, הם אינם מאפשרים מגוון עצום של התאמות אישיות לעומת בניית אתר בעצמך מאפס. עם זאת, שניהם מציעים מספיק גמישות כדי שתוכל להתאים אישית מראה בסיסי.

באופן טבעי ניתן להחליף רקעים וכדומה בתמונות אישיות משלך בכדי להפוך את האתרים שלך לך באופן ייחודי. עבור היקף ההתאמה האישית, Shopify מקצה את Ecwid במעט – רק מעט.

איזה יותר טוב?

Shopify מעט קשה יותר לניווט ושימוש אך מציעה אפשרויות נוספות בעיצוב. Ecwid, לעומת זאת, היא ידידותית יותר למשתמש במיוחד עבור אלה החדשים עבור בוני אתרים.

למידע נוסף על סקירת Shopify המקיפה שלנו כאן.

2. ניהול מוצר

שנה הגדרות SEO למוצרים בודדים ב- Ecwid

2 א. הוספה וניהול

טיפול במוצרים הוא חלק בלתי נפרד מבוני חנויות מקוונות ולמרבה המזל, הן ל- Shopify והן ל- Ecwid מערכות בעלות יכולת רבה.

במקרה של Shopify, דפי המוצר הם כולם לינאריים, כלומר כל אפשרות אחת שתוכל לשנות עליהם נמצאת בדף רציף אחד. כמובן שזה מתחלק לקטעים הגיוניים כמו פרטי מוצר, מלאי, תמחור, משלוח ועוד.

עבור Ecwid, עמודי המוצרים מחולקים לכרטיסיות כאשר כל כרטיסייה מטפלת בתחום מסוים של דאגה. חלק מהכרטיסיות נקראות מעט באופן מוזר, כגון תכונות וקבצים. הראשון מיועד לניהול ספקים, האחרון לטיפול במוצרים דיגיטליים.

תחום אחד בו Ecwid יוצא לניהול מוצר הוא היכולת לטפל ישירות ב- SEO עבור המוצר הקשור. אתה יכול להגדיר (ואפילו להציג תצוגה מקדימה) של אזורים מסוימים כמו מראה חיפוש ותיאורי מטה. תכונות אלה זמינות בכל התוכניות בתשלום.

איזה יותר טוב?

למרות שניהול המוצר של Shopify מעט יותר קל (וברור יותר) לטיפול, הייתי אומר שאפשרויות ה- SEO שמציעה Ecwid, דלות אם כי הן אכן מובילות את העדפה שלי ככה.

2 ב. מגבלות מוצר

אין ספק ש- Shopify נדיבה יותר בכמה מוצרים אתה יכול לשחק בהם – זה בלתי מוגבל לכל התוכניות. Ecwid מגביל אותך על סמך התוכנית שאתה עומד בה, כאשר התוכנית החינמית תומכת רק בעשרה מוצרים.

בהשוואה שווה בין התוכנית הבסיסית של Shopify לתוכנית העסקית של Ecwid, האחרון מעלה את האנטה לרמה נדיבה מאוד ומאפשר לך לאחסן עד 2,500 מוצרים. זה אולי נשמע כמו הרבה, אך זכרו שכל מוצר הוא מק”ט יחיד.

עבור מוצרים ללא הגבלה ב- Ecwid, תצטרך להגדיל את התוכנית שלך ל- Unlimited, שמחיר של $ 82.50 לחודש על בסיס תשלום שנתי..

איזה יותר טוב?

ידיים למטה Shopify על זה.

2 ג. תמיכה במוצרים דיגיטליים

שתי התוכניות בהן אנו מסתכלים מאפשרות מכירת מוצרים דיגיטליים כמו מוסיקה, וידאו ועוד. כדי לנהל זאת, עליך להשתמש באפליקציית תוספות ב- Shopify והיא מגבילה אותך לגדלי מוצרים דיגיטליים של 5 ג’יגה-בייט..

Ecwid מאפשרת לך להתמודד עם מוצרים דיגיטליים באופן טבעי ו- plus נדיב יותר בגדלי קבצים, מה שמאפשר עד 25 ג’יגה-בתים.

איזה יותר טוב?

מבחינת הטיפול, מערכת מקורית בדרך כלל תנצח אך ל- Shopify יש אורווה חזקה של אפליקציות תוספות שהן מצוינות. זה יראה אותם פחות או יותר צוואר וצוואר בניהול מוצר דיגיטלי.

3. נקודת מכירה (קופה)

ל- Shopify מערכת POS אדירה המאפשרת לך לשלב דיגיטלי במכירות פיזיות.

אם יש לך חנות פיזית וגם דיגיטלית, מערכת משולבת בה יכולה להיות לא יסולא בפז לעסק. פלח זה הוא אחד השיאים של Shopify ומה שגורם לו בדרך כלל להתבלט מבוני אתרים אחרים של מסחר אלקטרוני.

Shopify מציעה פונקציות רבות מאוד ביחס לקופה ואף תכנית Shopify Basic שלהם יכולה לעשות שימוש באפליקציית ה- POS שלהם. האפליקציה מאפשרת לך לבצע מכירות מכל מקום ואף משלבת קורא כרטיסים כדי לקבל תשלומים.

מלאי והזמנות יעילים, אם כי התוכנית הבסיסית חסרה תכונות מתקדמות כמו תמיכה בחומרת קופה ייעודית. עם זאת, תוכלו לבצע מכירות ממאגר מוצרים משולב בצורה חלקה ולנהל מעקב מדויק אחר המלאי שלכם.

איזה יותר טוב?

ל- Ecwid יש שילוב קופה אך הדבר נועד רק לתוכניות ללא הגבלה. בגלל זה והמצוינות של מערכת קופה של Shopify, היא מנצחת ידיים למטה.

תשלומים

Ecwid משלבת את הרשמת התשלומים של צד ג ‘תחת מטריית המותג שלה.

4 א. עיבוד תשלומים

שופיפי וגם אקוויד עובדים עם מגוון רחב של מעבדי תשלום, אך רק ל- Shopify יש גרסה מקורית בה תוכלו להשתמש – שופ Pay. מלבד זאת, כל השאר עובד עם מעבדי תשלום חיצוניים כמו פס, PayPal, וכן הלאה.

Shop Pay של Shopify זמין רק ב- קומץ מדינות כך שסביר להניח שבסופו של דבר תצטרכו להשתמש במעבד תשלום אחר. זה די פשוט אם כי תצטרך ליצור חשבון עם אותם ספקים כדי להשתמש בהם. זה צריך להיעשות בכוחות עצמך למרות שיש להזין את המידע מספקי התשלומים לחנות Shopify.

כאשר Ecwid שונה זה מזה שאין לו מעבד תשלומים מקורי כמו Shop Pay והוא מנסה להקל על שילוב תשלומי צד ג ‘. בחירת מעבד תשלום תפתח קישור ישיר לאתר זה, עם עמוד רישום תחת המותג Ecwid.

איזה יותר טוב?

למרות של- Shopify יש את היתרון עם מעבד תשלומים מקומי משלה, אני מעדיף את האינטגרציה החלקה שיש לאקוויד עם ספקי צד שלישי.

4b. טיפול בעגלה נטושה

אם אי פעם השתמשת במערכת מסחר אלקטרוני והשארת את הרכישה שלך לא גמורה – סביר להניח שקיבלת מהם דוא”ל תזכורות. זה טיפול בעגלה נטושה ומשהו שתרצה בחנות שלך.

השיטה הפשוטה הזו להושיט יד לנסות ולשחזר מכירה שאולי אבדה היא לא יסולא בפז לסוחרי eCommerce ויכולה לעזור לך לעשות את ההבדל בשורה התחתונה שלך. גם התוכניות של Shopify וגם Ecwid שאנו בודקים כוללות תכונות לשחזור עגלות נטושות כחלק מהעסקה.

שני הספקים מציעים גם פונקציונליות דומה, כאשר אתה יכול להגדיר תזכורות (לעצמך), להתאים אישית ולשלוח דוא”ל באופן ידני, או להגדיר דוא”ל אוטומטי בהתבסס על תבניות..

איזה יותר טוב?

אלה בערך זהים ומספקים תכונה נחוצה. עם זאת, Shopify מאפשרת התאוששות עגלה נטושה לכל התוכניות, בעוד שתוכניות הנמוכות מעסקים ב- Ecwid אינן משיגות זאת.

שופיפי וגם אקוויד מאפשרים לך לשלוח דוא”ל שחזור לעגלה נטושים בקלות, אך לטענת שופיפי יש כאן מעט יתרון, פשוט מכיוון שהיא מספקת את התכונה בנקודת מחיר נמוכה יותר – כמו ב- POS, תכונה זו כלולה בכל התוכניות של Shopify, אפילו התוכנית ‘לייט’ בסך 9 דולר. משתמשי Ecwid צריכים להיות בתוכנית של $ 35+ ומעלה כדי להיעזר בה.

5. תמיכת לקוחות

שופיפי וגם Ecwid מציעים תמיכה מקיפה של לקוחות באמצעות דואר אלקטרוני או צ’אט חי. Ecwid כן מאפשרת לך לעשות זאת ליצור קשר באמצעות שיחת טלפון אבל הדרך בה הם יישמו זה מסובך ולדעתי פשוט לא שווה את הטרחה.

איזה יותר טוב?

זה הימור שווה על שניהם.

מסקנה: מי מנצח ב- Shopify לעומת Ecwid?

כפי שאתה יכול לראות, רבות מהתכונות ששנין מתהדר בהן דומות למעשה מאוד. בסופו של דבר זה מסתכם בעניין של העדפה פרטנית של איך אתה רוצה שהם יציעו את הפונקציונליות, לא אם זה כלול או לא.

באופן אישי, אני מעדיף את חוויית המשתמש של Ecwid אך ל- Shopify יש כמה תחומים אטרקטיביים מדי, במיוחד במערכת האינטגרציה של קופה שלהם. עבור השוק של ימינו, גשר זה המאפשר לקמעונאים להתמודד גם עם הדיגיטלי וגם הפיזי יכול להיות יקר מפז.

משפטים חינם

 • Shopify – לחץ כאן כדי לנסות Shopify בחינם למשך 14 יום (ללא כרטיס אשראי)
 • Ecwid – לחץ כאן כדי לנסות Ecwid
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map